Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Provenzano
След като сезона вече приключи и на хартия, официално може да стартират слуховете за следващия smile.gif
Nikito0o
Какво мислите за тоя Паулиньо от Ливорно..не е най доброто ама човека си вкара едни 15 гола в отчайващо слаб отбор плюс това изпаднал та така че цената няма да му е висока..7-8 мил трябва да са достатъчно, а и с оглед на това че половината ни играчи играха там трябва да имаме някви добри отношения с Ливорно та да ни го дадат smile.gif Няма да е зле при положение че оставаме само с Икарди и Паласио който все пак е на 33 години smile.gif
Provenzano
Стана ясно, че ще съобразим с желанията на Валтер Мадзари през трансферния прозорец. Sky съобщава, че ще привлечем един или двама халфа, заедно със завръщането на Рене Крин и може би това на Алфред Дънкан. Също така ще привлечем крило и двама нападатели. Това са инструкциите на Валтер Мадзари.

http://fedenerazzurra.com/2014/05/20/sky-t...-plan-of-inter/
Provenzano
Мадзари иска трима футболисти на Наполи - става въпрос за Бехрами, Сунига и Джемайли.

http://fedenerazzurra.com/2014/05/20/rai-i...napoli-players/
Provenzano
Последните слухове:

- Sportmediaset твърди, че проявяваме интерес към 27-годишният полузащитник на Атлетико Мадрид Марио Суарес.
http://www.transfermarketweb.com/?action=r...mp;idsel=140979

- Изникна нов фаворит за нападението на отбора - това е Хавиер Ернандес, с прякор Чичарито. Нападателят на Манчестър Юнайтед е оценяван на 15 млн евро и според повечето медии е предпочитан пред Фернандо Торес от Челси. В средата на терена също имаме нужда от подсилване като кандидатите там са Хави Гарсия и Джон Оби Микел под наем. Валон Бехрами от Наполи също е вариант, както знаете той е много харесван от треньора ни Валтер Мадзари. За позицията крило пък продължаваме да проучваме възможността за Чанер Еркин, който трябва да реши скоро дали да преподпише с Фенербахче или да премине в Интер като свободен агент.
http://fedenerazzurra.com/2014/05/20/sm-ja...-mikel-on-loan/

- Даниел Агер е съобщил на Ливърпул, че желанието му е да напусне клуба през това лято. Според някой издания Интер, Милан и Барселона се интересуват от датчанина.
http://fedenerazzurra.com/2014/05/21/agger...is-opportunity/
inter_ruse
и аз предпочитам чичарито пред торес.
за халф по-добре да се вземе хави гарсия отколкото оби микел и особено пък бехрами.
от агер нямаме нужда.
Provenzano
Патрис Евра, с който също много от медиите ни свързват най-вероятно ще подпише с Ювентус.
PER SEMPRE NERAZZURRI
Дано го вземат, 33-годишен краен защитник би било върхът на абсурдната ни трансферна политика в последните години.
durex
Споменава се за Нико Гайтан от Бенфика, а за заместник на Камбиасо споменават Луйс Густаво.
inter_ruse
Цитат(durex @ May 21 2014, 16:38 ) *
Споменава се за Нико Гайтан от Бенфика, а за заместник на Камбиасо споменават Луйс Густаво.

густаво , фернандо или сонг за мене е мечтания трансфер за деф. полузащитник.
и новината за гайтан ме радва ultra_inter.gif
Provenzano
Фернандо го изпуснахме, когато договорът му изтичаше и официално можехме да преговаряме с него. Сега вече подписа и мисълта ми е, че щом тогава не сме стигнали до контакт или договорка, то едва ли сега ще го привлечем, така че шанса да дойде при нас към този момент е нулев.
inter_ruse
ситито ше го вземат за 15-20млн паунда...
ние дано поне измъкнем густаво или сонг
Provenzano
Все повече се спекулира, че Таарабт може да облече фланелката на Интер през следващия сезон. Милан не могат да платят исканите от КПР 11 млн евро, което ни дава шанс да привлечем мароканеца.

http://fedenerazzurra.com/2014/05/21/lequi...ance-for-inter/
cheffo
Може да се насочим към Подолски, ако не успеем с Торес - http://www.footballdirectnews.com/premier-...nal-forward.php

Дано да стане това, въпреки че Подолски не е типичен централен нападател. Но в една схема 4-3-3, с Паласио и Икарди, ще е супер smile.gif
inter_ruse
много са 11млн за таарабт...
inter_ruse
Цитат(cheffo @ May 22 2014, 08:21 ) *
Може да се насочим към Подолски, ако не успеем с Торес - http://www.footballdirectnews.com/premier-...nal-forward.php

Дано да стане това, въпреки че Подолски не е типичен централен нападател. Но в една схема 4-3-3, с Паласио и Икарди, ще е супер smile.gif

да ,наистина ще е супер. а зад тях л.густаво , ернанес и ковачич , а в защита нагатомо , видич , ранокиа и жуан 106782_orig.gif
durex
Забравете за Густаво, откупуващата му клауза е 33млн. така че...само на мениджъра biggrin.gif
durex
Нов слух: Размяна Гуарин за Дестро.
inter_ruse
Цитат(durex @ May 22 2014, 13:17 ) *
Нов слух: Размяна Гуарин за Дестро.

оооо дано 2002int4b.gif
durex
(4-3-2-1) Handanovic; Jonathan, Vidic, Ranocchia, Juan Jesus; Hernanes, Suarez, Kovacic; Palacio, Hernandez; Icardi.

inter_ruse
вместо да гледаме към резервите в англия , защо не се насочим към бразилия - патока и дамиао са страхотни нападатели.
икарди на върха , а зад него паласио и пато би било убийствено нападение. ше имаме от всичко по-малко. ама даже и интерес не проявяваме , аз все още вярвам , че пато не е свършил с големия футбол...
Ricardo
Така като гледам отново с трици пробваме да ловим маймуни.Така няма как да стане просто.С махането на Камбиасо,Тохир и компания се задължават да закупят наистина качествен заместник на Кучу.Да не се ослушват с някакви измислени наеми или размени на играчи..
cheffo
След като сме се "осъзнали", че няма как да вземем Луис Густаво, сме подновили интереса си към М'Вила.
Provenzano
Тоя адски надценения дето преди няколко години като беше в Рен го искаха половин Европа и в крайна сметка отиде в Русия biggrin.gif
durex
Сделката за Бехрами е почти готова. Плащаме 6млн. евро.

http://www.fcinter1908.it/copertina/cdsbeh...nde-solo-113762


Ами за съжаление с такива трансфери, отново сме до никъде..не може резерва на неаполитанските курви, да идва като основен играч в Интер. От кога Наполи стана нещо повече от Интер? Такива трансфери са яко набутвация, защото точно след 6 месеца ще се чудим как да го разкараме.
Provenzano
Направо не мога да повярвам, докато другите отбори надграждат своите състави ние взимаме поредните безполезни играчи, които не виждам с какво ще ни помогнат за вдигането на качеството и класата в нашия отбор. Наполи почти сигурно взимат Гансо, Ювентус са по петите на Алексис Санчес и Гюндоган, а ние се оглеждаме за някой и друг пенсионер, я от Английската Висша лига, я от някъде другаде. Евра, Саня, Ашли Коул са само някои от имената, с които ни спрягат. И какво ще постигнем с подобни футболисти, които имат пред себе си максимум 2 години футбол на високо ниво? Английските отбори се освобождават от тях, защото искат на тяхно място да привлекат по-млади и талантливи състезатели с бъдеще пред тях, а ние търсим моментни решения на проблемите си и ги прибираме. После се чудим защо италианския футбол не върви нагоре и защо другите страни ни задминават по коефициент. Какво ще се случи при една по-сериозна контузия на един подобен 32-33 годишен футболист? Ще му плащаме цял сезон заплатата и после ще се чудим как да се отървем от него, защото никой няма да го иска, след като един сезон не е помирисвал терен, а и е в такава възраст. Не мога да си обясня защо, след като вече сме се сблъсквали с подобни проблеми (визирам случая с Киву), продължаваме да правим същите глупави и наивни грешки? И за какъв чеп ни е този Бехрами не мога да разбера? Почти съм сигурен, че това е по желание на нашият уникален и неповторим Мистер.
Ricardo
И сега остава и брат му Джемайли да ни докара и ще цъфнем и вържем..
Provenzano
Мда, като си иска футболистите от Наполи що не си седя там? Има една приказка "нов бардак със стари к*рви не се прави" wink.gif
Kutinkata
Тоя Бехрами е на 29 години и е сменил 9 клуба в своята кариера и според мен качествата му са под всякаква критика , много е зле , много тича но в глава няма никой . Иначе не мога да отрека , че Джемаили ми харесва .Така като гледам май отново скоро ще ме е страх да е отварям тая тема .
Georgi stanev
Бехрами crying_with_laughter-3302.gif Циркът продължава, да живее Мадзари!
durex
Очаква се само президента на Наполи да каже "да" и сделката може да се счита за завършена за Бехрами. Той ще взима 1.8млн + бонуси до 2017г.
Provenzano
И с какво по-точно ще ни помогне тоя швейцарски циганин дето знае само да рита? Никога не съм го харесвал като футболист и въобще не искам да го виждам с екипа на Интер. Отърваваме Наполи от застаряващите им футболисти, а те ще си вземат по-млади и качествени попълнения и после ще се чудим защо пак сме зад тях в крайното класиране.
inter_ruse
малелелелеле , да се смее ли човек , да заплаче ли too_funny-1052.gif та по-добре да беше останал камбиасо бе very_constipated-2076.gif или пък да бяхме заложили на тайдер very_constipated-2076.gif
та трансфери като тези на бехрами и морати правеше :@ тохир в първото си меркато като няма да изхарчи 15млн за деф. халф , 15млн за бек , 15млн за нападател , кога ще го направи за Бога :@ от него се изискват 50млн + като продаде рики и фреди за 25... от трансфери като на бехрами въобще не си личи , че сме с нов президент. дано не дойде този 85
ale inter
confused-3316.gif Валтере Валтере няма да та бъде,тия в Неапол си удрят гъза в тавана от кеф,6 милки за тоя леш chain_gun-2417.gif recoil-2428.gif
Provenzano
Интер примамва Пабло Освалдо

Ръководството на Интер ще опита да привлече в клуба нападателя на Саутхамптън Пабло Освалдо. Новият собственик Ерик Тохир е решен да подсили отбора сериозно през лятото и привличането на класен нападател е един от приоритетите, особено след като Диего Милито приза, че си тръгва от "Сан Сиро".

През последния сезон Освалдо игра под наем в Ювентус, но почти сигурно торинци няма да откупят правата му. Завръщането му в Саутхамптън също не е опция, след като влезе в конфликт със съотборника си Жозе Фонте и всъщност това доведе и до даването му под наем.

Така вероятността аржентинецът с италиански паспорт да се озове в редиците на Интер не е никак малка. Предполага се, че "светците" ще поискат за него сума от порядъка на 15-20 милиона евро. Испанският Валенсия също следи ситуацията около нападателя и също може да се включи в наддаването за подписа му.
PER SEMPRE NERAZZURRI
Освалдо не е никак лош, само че не мисля, че има смисъл да хвърляме 15-20 милиона за централен нападател, при положение че имаме по-сериозни проблеми за решаване.
inter_ruse
незнам за вас , но аз предпочитам освалдо пред торес и чичарито. но 15-20млн са наистина много за него. 12млн би трябвало да са достатъчни.
INTERМilano
Цитат(inter_ruse @ May 23 2014, 19:23 ) *
незнам за вас , но аз предпочитам освалдо пред торес и чичарито. но 15-20млн са наистина много за него. 12млн би трябвало да са достатъчни.


Напълно съм съгласен !! rolleyes.gif yeah.gif
Provenzano
При условие, че Милито ни напуска и в нападение оставаме с Икарди, Паласио и Бота, то за мен едни 15-20 млн за класно попълнение в нападение не са много и в никакъв случай това няма да бъде неразумна инвестиция. Да, 20 млн определено са много за Освалдо, но аз мисля, че трябва да се пробваме за Джеко. Чичарито също не е лош вариант, дори смятам, че ще ни свърши по-добра работа отколкото Освалдо, който между другото не знам защо, но изглежда много конфликтна личност. Иначе мексиканецът е хищник в наказателното поле и според мен ще се впише перфектно в стила на игра в Калчото.
Provenzano
Рубин искат 18 млн за М'Вила.

http://fedenerazzurra.com/2014/05/23/inter...for-18-million/
ale inter
Освалдо айде стигате бре хора,Чичарито е в пъти по-добър.Според мен трябва да се насочим за нападател от Испанската примиера
mihael16
да го взимаме!
cheffo
За нападател съм за Подолски. Иначе явно Мадзари съвсем ще ни закопае, преди да го махнат. Тоя Бехрами, ще бъде Гаргано номер две. Както винаги, тръгнахме от Луис Густаво и Оби Микел и накрая купуваме Бехрами facepalm2.gif
И с нападението ще стане същото - Торес, Негредо и Чичарито и накря ще вземем Матри smile.gif

Въпреки че ако вземем Бехрами за 6 млн и продадем Кузманович за 5, нямам нищо против. Но ще трябва да вземем и един качествен ДМ, като Оби Микел например. Ако ще взимаме само тоя съм против.
tutto_inter
http://www.soccerweb24.com/inter-scambio-c...ivare-a-suarez/

Марио Суарез от Атлетико Мадрид, дефанзивен... може да бъде включен в сделката с Рики Алварез.
durex
Имам един познат фен на Атлети, специално го питах за Суарез и ми каза, че не е нищо специално.
Provenzano
Абе определено е доста по-добре в сравнение с Кузманович и Бехрами smile.gif
durex
Цитат(Provenzano @ May 24 2014, 14:29 ) *
Абе определено е доста по-добре в сравнение с Кузманович и Бехрами smile.gif

Не се знае wink.gif В Атлети изпъква, защото колектива им е добър и когато един сгафи, веднага друг може да го покрие, докато при нас нещата са мааааалко по-различни biggrin.gif

А и ето точните му думи, като го питах за Суарез:
Цитат
- "Аз ще го помня с грешката му на Калдерон за 2:2 срещу Реал, като ни изравниха в 84-5 минута laugh.gif
Ако тези около него си вършат работата става, но не е такъв който да компенсира тия до него които си барат мъдите цял мач"
cheffo
Цитат(durex @ May 24 2014, 15:22 ) *
Не се знае wink.gif В Атлети изпъква, защото колектива им е добър и когато един сгафи, веднага друг може да го покрие, докато при нас нещата са мааааалко по-различни biggrin.gif

А и ето точните му думи, като го питах за Суарез:


Абе всеки прави грешки, ама си прав за колектива. Освен това, тоя Суарез нашумя сега, след силният сезон на Атлетико. Най добре за мене би било Оби Микел от имената с които ни свързват. Не е звезда от един сезон. И Лукас е ок, ама формата му след контузията май не е същата.
Ricardo
Thohir: "WM wants Lamela and Luiz Gustavo

Аре купувай!!!
durex
Само с искане не става, трябват си действия.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.