Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Provenzano
Това ни е най-слабото лятно меркато от много години насам. Не знам какво да кажа... но по-добре да си замълча!
radul
Предусещаше се още към края на юни, покрай простотиите за Ди Мария. Когато другите взимаха, а Интер пасуваше, както до днес 31-ви.
Provenzano
Хьоведес стана гоба при смешни условия. Наемът е на стойност 3,5 млн евро, а ако защитника запише минимум 25 мача в сила ще влезе задължителната опция за закупуване срещу 13 млн. евро.
Provenzano
Интер размисли и взе още един

https://www.sportal.bg/news.php?news=681903
Georgi stanev
А Габигол разкарахме ли го последно?
inter_ruse
добре ,че взехме тоя пич. изглежда талантлив , а освен това задължително и габигол трябва да остане.
само с едер и талантлив карамо трудна работа при някоя контузия.
inter_ruse
BBC - Mangala rifiuta offerta di 23 mln del Crystal Palace, vuole l'Inter

ТРЕНЕРА
E Мангала иска Интер ама Интер няма пари за него .Факт ! Нито за наем ,нито за пълен трансфер. Дори и наемите не можем да плащаме от некви 4 -5 млн ,смятайте за какво става въпрос ...
Ориги отива във Волфсбург ,които плащат 6 млн за наема и обещават да играе 75 % от мачовете .
Provenzano
Кристъл ПАлас са извадили към 22-23 милиона за Мангала. Заговори се отново за бранителя Роландо biggrin.gif
ТРЕНЕРА
Цитат(Provenzano @ Aug 31 2017, 12:05 ) *
Кристъл ПАлас са извадили към 22-23 милиона за Мангала. Заговори се отново за бранителя Роландо biggrin.gif

Дори и Роландо няма да вземем ,човека ти каза че Дамброзио ще се преквалифицира в централен защитник и Ранокия остава . Няма повече трансфери ,не се надявайте ,Сабатини няма да лъже.
Provenzano
Добре де, не можете да ме убедите, че няма нищо сбъркано при нас. Взимаме Далберт от Ница за около 20 милиона, а Тотнъм взимат Орие от ПСЖ за 23 млн. Отделно продаваме (едвам със 100 зора) Йоветич за 11 милиона на доста платежоспособния Монако, а мердите Мбайе Нианг на Торино срещу скромните 20 млн. Спирам дотук...
durex
Sky - Gabigol at Benfica with loan and right of redemption at 28 mln
kinterista
Челси искат Кандрева, 25 млн + бонуси, чакат отговорът ни. Габигол в Бенфика на 100%, наем със опция закупуване за 28 млн.,Ансалди в Торино с наем и той с опция покупка.
AleRt
Направих си труда да проверя баланса на трансферите ни (ориентировачно, не са уточнени на какви траншове, колко време ги плащаме и т.н) от сезон 2012/2013 до тук. Сметката е 219,590,000 евро на ЗАГУБА!

Миналият сезон пръснахме 137.65(!), за да не се класираме дори в Европа заради кретени!

И за малко сол в раната, ето пълен списък на тези, които съм забелязал, че се считат за провал от феновете:

Алваро Перейра - 10 милиона
Скелото - 5 милиона (не са много, но му бяха много. За един гол срещу милан, да им ги бяхме дали направо на тях, че да пуснат един гол, по-евтино щеше да излезне)
Ернанес - 18 милиона
Тайдер - 7.5 милиона
Силвестре - 3 милиона за наема + 6 милиона за трансфера
Белдофил - 5.75 милиона
Д'Амброзио - 8.79 милиона
Медел - 8 милиона
Кондо - 36 милки чисто
Шакири - 15 милиона (слагам го като провал, макар и да беше на Манчини)
Мело - 3.7 милиона (3.7 милиона пъти повече от колкото струва)
Едер - 9.80 милиона
Барбоса - 29.50 милиона
Йоветич - 13.50 милиона
Ансалди - 10.50 милиона!
Капрари - 8.25 милиона
Додо - 9 милиона (наем + трансфер), за да го продадем евентуално за 5.50 милиона

Разбира се имаме и попадения, ама то иначе щеше да е скандална работата. Хандата ни коства 15 милиона, Икарди 11. Но все пак, някой там по горните етажи купува от youtube явно.

При положение, че си на загуба с 200 милиона, а нямаш влизане в ШЛ през това време, няма начин да не ни ударят с ФФ. Това е положението.
cheffo
Дамброзио мисля, че го взехме за Бенаси и 2 млн или нещо такова. За мене той не е провал, просто е средна работа играч, какъвто има във всички отбори. Капрари го продадохме на печалба, за другите съм съгласен, освен може би з Едер. Той е добър играч, въпреки че трансферът му тук беше ненужен.

Меркатото обаче, можеше да бъде много по-добре имайки предвид обещанията на Сунинг. Аз лично съм разочарован от тях, защото тези рестрикции не са от днес за утре. Със сигурност са имали информация, че такова нещо може/ще се случи и трябваше да реагират преди това и да осигурят някакви средства под формата на заеми, спонсорски сделки и т.н. Има си начини със сигурност.
Иначе от Сабатини и Аусилио не мога да се оплача. Взеха добри играчи в лицето на Борха и Весино, един много обещаващ централен защитник като Шкриняр и уж заздравиха бековете с Далберт и Кансело. Всичко това на напълно нормални цени за днешния пазар. Жалко е, че не получиха нужните средства за да се окомплектова отбора, защото ако имахме пари сега Шик и Мустафи, щяха да са в Интер, най-малкото. В момента сме много зависими от контузии, защото единствените ни качествени централни защитници са Миранда и Скриняр и ще имаме проблеми, ако някой от тях се контузи за дълго. В нападедние също като че ли отъняхме и реално нямаме много добри заместници на триото Перишич - Икарди - Кандрева. В халфовата линия като че ли сме най-добре, като имаме 5-ма играча, които спокойно могат да ротират и да не се натовартват излишно.

Ако имаме късмет, може да изкараме до зимния прозорец, но там вече ще трябва да се направят поне 2-3 попълнения.
Kutinkata
Нещата са зле за мен . При контузия на Кандрева или Перишич ги сменя Едер , който е доста слаб по крилото , чак не вярвам , че ще се моля Кандрева да играе . При контузия на някой от централните защитници влиза Ранокия а ако бековете отсъстват ще играят Нагатомо и Дамброзио , а алтернативата на Икарди също е Едер . Ако по време на сезона отсъсват 4-5 титуляра в някой мач не ми се мисли какво ще стане . Слаби китайци , а смисъл от Сабатини не видях никакъв . Цяло лято цигании с Далберт а накрая просто му беше платена клаузата , на Весино също , цената на Кансело също е доста висока . За мен на този етап нямаме отбор за четворката , ако завършим там трябва да благодарим изцяло на Спалети .
Provenzano
Работата ни на трансферния пазар е изцяло обвързана с бюджета ни. В смисъл тези трансфери, които направихме сега са си напълно нормални. Ако имахме повече пари щяхме да вземем по-добри футболисти, но с тези средства засега толкова. Не искам да давам оценки още сега, но мисля, че дадохме не малко пари. За Далберт платихме малко над 20 милиона, които за недоказан футболист като него ми се струват адски много. Почти същото положение беще миналото лято и с Габигол. Тогава платихме малко повечко пари де, но няма значение, тъй като ситуациите са идентични. Като цяло направихме доста повече изходящи трансфери отколкото входящи. Не, че нямахме плява за разкарване, но много намалихме широчината на състава. Да не кажа направо, че я хвана липсата. Сезонът е дълъг и дано не страдаме, защото при по-сериозна контузия на 1-2 основни играчи и направо ще я втасаме.
MarcoMaterazzi
Необясними трансфери.. поне като нямаме пари да бяхме оставили някои от футболистите, които напуснаха отбора. Започваме сезона с трима централни защитници. Това е скандално! Имаме и двама нападатели на кръст, Йоветич защо напусна не е ясно. За мен аматьорски трансферен прозорец.
kinterista
Аз съм доволен, покрихме ферплея, купихме качествени играчи и разкарахме амбалажа. Ранокия остана което е добре, все пак за резерва е идеален. Кансело ще се възстанови по-бързо от очакваното и ще се започне с неговото налагане. Далберт засега не дава ясна представа за себе си , но има време да го направи. Аз харесвах Весино още преди да го вземем и според мен ще се превърне в доста сериозен играч. Има ръст и физика , а и техниката му е завидна, като погледна Кондогбия и го сложа до Весино и избледнява негрото. Валеро е още един коз, който ще върти ролката в средата на терена, от какво се оплакваме незнам? Всяка година дайте да купиваме Габиголовци и накрая какво става, чудим се къде да ги наврем. Много прагматично и умерено действие на пазара, взехме само това което ни трябва, може би един централен защитник още не би бил зле , но в крайна сметка
както казах жабока ще помага. Очаквам за купата да видя и Карамо , там за почти без пари взехме млад и перспективен футболист. Кандрева е изключителен и без него и Перишич нещата биха били отчайващи,нека похвалим ръководството че не ги продаде,щяхме да гледаме къде акат гълъбите цял сезон. Имаме солиден отбор в момента и вярвам,че ще се доказва всяка седмица. Само здраве и никакви контузии и всичко ще е ок. Форца Интер!
Provenzano
Добре де, ако Едер е алтернатива на Перишич, то кой е резерва на Икарди? Ако се случи така, че и двамата да се контузят какво правим? Китайското ни умно ръководство не ги ли мисли тези неща? То тези неща не могат да се предвидят, но все пак винаги трябва да си имаме едно на ум, защото продадохме, както Габигол, така и Йоветич.
Kutinkata
Йова трябваше да остане според мен , ако Перишич и Икарди се контузят ще излезем сигурно с Едер нападател и Марио крило или някоя подобна простотия .
Между другото Миранда е получил сериозен удар в главата в мача на Бразилия и е с комоциум .
durex
Като качество на трансферите мисля че се подсилихме, отколкото обратното. Като количество обаче сме зле. Ако никой не се контузи до януари няма да има проблем, защото играем само в Серия А, но зимата задължително поне 2-3 попълнения си трябват.
Provenzano
Миранда се прибира в Милано за да се лекува, но не знам какво точно е положението му.
Georgi stanev
Айде честито smile.gif
ТРЕНЕРА
Изключително съм разочарован от трансферния прозорец . Просто китайците ни оставиха БЕЗ ПЕЙКА . Като нямаш пари ,си хващай пътя и се махай.
inter_ruse
незнам от какво трябва да сме доволни? цяла пролет се говореше за манолас , рюдигер , дармиан , конти , верати , найнголан , ди мария , хамес , алексис , бернардески , берарди , а накрая карамо + продажба на йоветич и габигол.
задължително беше да стегнем защитата в бъдеще , защото миранда лека полека ще издаде багажа. шкриняр е ок , но трябваше един стабилен ц3. трябваше ни и един изявен десен бек , а не някой който се чудим бек ли е , крило ли е и бек/халф който никой не го знае.
средната линия сме добре , въпреки ,че очаквахме голямо име.
напред с 4 играчи+19 годишен тийн който идва от каен и всичко това за три позиции? това е несериозно просто , немога да проумея как допуснаха това..
иначе отбора си го имаме да атакуваме шл , остава да стискаме палци да няма контузии до януари. зимата задължително трябва да търсим класен ц3 и човек за тройката напред.
cheffo
Аusili:"The only negotiation we had planned was the one for Shkodran Mustafi, but the players financial demands didn’t allow us to move forward so we decided to let it go despite having an agreement with Arsenal.”

Явно Мустафата е поискал много пари.
durex
Цитат(inter_ruse @ Sep 1 2017, 11:46 ) *
незнам от какво трябва да сме доволни? цяла пролет се говореше за манолас , рюдигер , дармиан , конти , верати , найнголан , ди мария , хамес , алексис , бернардески , берарди , а накрая карамо + продажба на йоветич и габигол.
задължително беше да стегнем защитата в бъдеще , защото миранда лека полека ще издаде багажа. шкриняр е ок , но трябваше един стабилен ц3. трябваше ни и един изявен десен бек , а не някой който се чудим бек ли е , крило ли е и бек/халф който никой не го знае.
средната линия сме добре , въпреки ,че очаквахме голямо име.
напред с 4 играчи+19 годишен тийн който идва от каен и всичко това за три позиции? това е несериозно просто , немога да проумея как допуснаха това..
иначе отбора си го имаме да атакуваме шл , остава да стискаме палци да няма контузии до януари. зимата задължително трябва да търсим класен ц3 и човек за тройката напред.

На тебе някой от китайците или от ръководството обади ли ти се да ти обещае лично, че ще ги вземе тия играчи? 90% от така наречените трансферни слухове са художествена интерпретация на медиите.
Нито един от Сунинг не е излязал с изявление да каже ще вземем този и този. Това че ти си се надявал, както и много други на тези играчи вече е проблем на самите вас. Аз съм доволен от трансферите, но от количеството не съм. Просто трябваше да се вземат още футболисти или поне да не се продават толкова много.
inter_ruse
Цитат(durex @ Sep 1 2017, 17:41 ) *
На тебе някой от китайците или от ръководството обади ли ти се да ти обещае лично, че ще ги вземе тия играчи? 90% от така наречените трансферни слухове са художествена интерпретация на медиите.
Нито един от Сунинг не е излязал с изявление да каже ще вземем този и този. Това че ти си се надявал, както и много други на тези играчи вече е проблем на самите вас. Аз съм доволен от трансферите, но от количеството не съм. Просто трябваше да се вземат още футболисти или поне да не се продават толкова много.

явно на тебе ти са се обадили и са ти казали ,че няма нищо вярно в тези слухове. щом си толкова сигурен , може би си вътрешен yeah.gif
Kutinkata
Няма значение какво са обещали и какво не , важното е , че се насраха . Отбора ни е адски малък и ще разчитаме на огромен късмет и да няма никви контузии , защото сметките и на Аусилио и на Сабатини никой не ги разбра , играчи като Марио и Галярдини може да са пейки но в атака и защита нито една резерва .... Тепърва ще видим колко добри са новите но вече видяхме Аусилио и Сабатини колко са добри .
durex
Кутинка, докато отбора побеждава не виждам от какво може да сме недоволни. Работата на Сабатини според мен е перфектна, при условие че не му бяха осигурени парите за които се говореше. Проблема го търси някъде далеч в Китай.
cheffo
Аз не разбирам на база на какво се правят заключения, че Сабатини се е насрал и трансферите ни са слаби?
Според мен се взеха точно играчи, които да допълнят слабите звена в отбора и да се оформи една качествена 11-ка. Слабото място на меркатото е, че не се подсили резервната скамейка. Сабатини какво е виновен, след като не са му отпуснати достатъчно пари? С тия 60 млн дето ги изхарчихме се взеха 5-ма играчи и още един под наем. Миналата година дадохме 70 млн за двама, като единият изтърка пейката, а другият изкара една година на адаптация, с игра на приливи и отливи. Предният сезон пък Кондогбия, Йоветич и Мурило ни костваха пак около 60 млн. и всички имаха големи надежди за тях, а видяхме какво се получи в крайна сметка.
Според мене, тази година започваме от много по-изгодна ситуация в сравнение с предишните и ще поясня защо. Сезоните преди 2015/16 си бяха пълнеж с постоянна смяна на треньори и почти никакви качествени покупки. След това Манчини получи картбланш и похарчи доста пари, но слабите му трансфери (с изключение на Перишич и Мирнада) и некадърността му, доведоха отбора до 4-то място, въпреки че бяхме първи зимата. Миналият сезон пак се направиха странни трансфери, а хаосът при смяната на управлението и треньорските рокади си взеха своето.
Тази година, Спалети (може би най-качественият треньор от Моуриньо насам) дойде и започна да работи рано с отбора. Всичките трансфери бяха съобразени с желанията му (поне според информацията в медиите) и бяха направени за подсилване на слабите ни позиции. Голяма част от плявата и недоволните играчи си заминаха, а освен това и не сме обременени с ЛЕ, което може да се окаже голямо предимство по някое време.
cheffo
Цитат
Cristian Ansaldi has completed a loan switch to Torino. Sport Italia report that the Stadio Olimpico Grande Torino club are obliged to redeem the Argentine full back for €4 million at the end of the season.

Дано е истина, че иначе ще ни го върнат.
Kutinkata
Аз не ви разбирам . Как така Сабатини е взел точно играчи за местата дето ни трябват но слабото място ни било резервната скамейка . Така звучи сякаш резервната скамейка е най маловажното нещо въя футбола . Може и да не играем в Европа но ние пак ще имаме 40+ мача . Според мен можеше примерно да не взимаме Весино но да оставим Йова и Мурийо а даже и Банега , с тези тримата отбора щеше да има съвсем друг вид и нямаше да палим свещи при всяко падане на наш футболист на земята , защото няма кой да го замени .
durex
Като оставиш тези изброени тримата от теб играчи, получаваш сумата им за заплати над 10млн. При все че не са твърди титуляри. Ние не можем да си позволим към днешна дата този лукс. Йоветич беше махнат, защото не му е обещано титулярно място и човека си търси късмета другаде. За Банега не можах да разбера защо го махнаха, може би с негов трансфер да покрием някаква дупка пак и аз не знам точно.
Kutinkata
И ти си прав като цяло но няма значение , че на Йова не сме можели да му обещаем титулярно място , можеше да поиграе доста , той и в Севиля не беше пълен титуляр . А и гледаме случая с Коутиньо в Ливърпул , че мнението на футболиста не е последната гледна точка , тя е на клуба . Банега за мен беше задължителен да остане . А и даваме 10 млн за заплати но с влизане в ШЛ си избиваме без проблем всичко .
Provenzano
Китайците, ако наистина са опрели до някакви 10 милиона (спестени от заплати), най-добре да идат всички и да си направят едно ритуално харакири. Така ще избавят и нас от мъките.
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Sep 2 2017, 10:00 ) *
И ти си прав като цяло но няма значение , че на Йова не сме можели да му обещаем титулярно място , можеше да поиграе доста , той и в Севиля не беше пълен титуляр . А и гледаме случая с Коутиньо в Ливърпул , че мнението на футболиста не е последната гледна точка , тя е на клуба . Банега за мен беше задължителен да остане . А и даваме 10 млн за заплати но с влизане в ШЛ си избиваме без проблем всичко .


Банега си замина, защото уредихме Валеро, който за разлика от него може да играе пред защитата, БЕЗ да губи лесно топката и има много по голям принос дефанзивно. Освен това продажбата му имаше голям ефект върху финансите на клуба, защото го взехме за 0 и тези 9 млн са си чиста печалба, колкото и малка да е.
Прав си, че ако клубът иска, можеше да задържи Кондогбия и Мурило, но явно са предценили, че единствено Перишич си струва усилията за това и аз съм съгласен. Йоветич сме го дискутирали достатъчно, но мисля че е показателно, че Спалети е предпочел Едер пред него. Даваш пример и със Севиля, където се представи на ниво, но не ти ли се струва странно, че вместо да го откупят за 13 млн (беше навит да си намали и заплатата), предпочетоха да платят 20 за Муриел, а освен това накрая дадоха тези 13 млн за Емре Мор?! Смятай, колко държат на Йоветич smile.gif
Аз не мисля, че тука има някой, който ако можеше да избере двама от Мор, Муриел и Йойо щеше да предпочете първите двама. Даже съм убеден, че всички щяха да изберат първо Йоветич, говоря и за себе си също.
ТРЕНЕРА
Банега си тръгна обиден на Интер . Убеден съм ,че още рано рано през март или април е взел решение да се маха ,след тази подигравка с него . Отиде в Севиля ,помогна им да се класират в ШЛ и сега ще се наслаждава като титуляр на сезона .
kinterista
[color="#000000"][/color]Йоветич е пълна дупка последните години, тези 11 млн.който платиха за него са си чиста награда. Как може футболист,който където и да отиде да е на приливи и отливи, да е непостоянен в изявите си и никой да не го иска настъпателно , че да има претенции за цена? Ние да не сме някакви тъпанари , че да искаме 30 млн.за това ренде, а да няма кой да ти ги даде тези кинти. Дават ти толкова колкото струва наистина, нито ще вкара 20 гола където и да играе, нито ще асистира за толкова. За какво ти е, да ти направи един гол и после 10 мача суша и скука. Аре бегай. Хората дават пари за играч,който да играе с хъс и ентусиазъм, като му я подадеш да тръгва с амбиция и стръв, а не за умрел кон. Този младия Карамо днес го гледах на тренировка, момчето е на един ден, но си личи че е запален и надъхан. Такива като Йо-Йо с лопата да ги ринеш. Пак ще повторя, добър трансферен прозорец, отървахме се от толкова брак, колкото други за 3 сезона не са трупали. Поздравявам ръководството, начело със Сабатини който без много наливане доведе кадърни и млади играчи. Много се бяха поразглезили фенчетата на фифата, искат всяка седмица по-един Роналдо, да ама реалността е друга. След първите мачове се вижда,че отбора стои добре, не търсете в лайната семки.
Форца Интер!
inter_ruse
сякаш ,че сме изиграли 10 мача , че да даваме оценки ''след първите мачове отбора стоял добре''. малко да охладим страстите , защото и спалети не е магьосник , а при една контузия ще се чудим с ранокия ли да излезем или с д'амброзио...
никой не е искал всяка седмица роналдо!!! просто ни трябваха мустафи/мангала и шик/балде кейта!!!!!!
дано да нямаме контузии до зимата , затова се молете.
Provenzano
Бяхме длъжни да привлечем поне един централен защитник. В момента сме с точно двама такива, защото лично аз Ранокиа не го броя за жив. Това момче откровено не става за голям футбол, а дано не се налага през сезона да заменя някой измежду Шкриняр или Миранда. Д'Амброзио пък въобще няма да го коментирам. Той като бек не си върши работата, а от ръководството излизат и заявяват, че ако трябва ще го преквалифицират като централен защитник. Крайно несериозно. Предлагам им да го преквалифицират най-накрая като централна резерва и да носи водичка или нещо от сорта на другите. Поне затова ще го бива, то не трябва някакъв сериозен талант или опит.

Да не говорим, че дори да бяхме взели още един вътрешен халф и още едно крило, нямаше да сбъркаме, защото не е като да нямаме нужда. Русе, казваш, че е трябвало да вземем Шик или Балде Кейта, но ако бяхме привлекли някой измежду тях двамата, то със сигурност нямаше да вземем Карамо. Последния дойде като адски краен вариант, след като пропаднаха сделките за първите двама и се видя, че те ще преминат в други отбори, а ние ще останем с пръст в уста.

И то като цяло положението остава същото, защото за дясното крило имаме Кандрева и Карамо. Жоао Марио не е сериозно да го гласим за там каквото и да се случва. С неговия пилешки удар представям си какво центриране ще извади ако му се наложи, а ако играе като дясно крило със сигурност ще му се наложи и то доста пъти.

На лявото крило пък за мен Перишич е без реална алтернатива каквото и да си говорим. Едер си е типичен централен нападател и беше най-добре да бъде оставен за резерва на Икарди. Не, че сега няма да бъде точно това, но по-скоро си мисля, че ще заменя Перишич в повечето пъти. А Едер на лявото крило е доста неефективен, просто това не е неговата позиция и вероятно не се чувства никак комфортно на крилото.

Приказки за Роналдо, Меси и т.н. пък са крайно несериозни да правите. Знаете много добре, че никой тук не е очаквал такива трансфери. Казах по-нагоре в поста си, казах го и по-назад в темата, но ще го кажа отново. Не си осигурихме широчина на състава и това е нещото, което ме притеснява най-много. Мисля, че Спалети има силите да ни вкара в зона ШЛ, пък дано най-накрая китайците развържат кесията.
kinterista
Цитат(inter_ruse @ Sep 2 2017, 12:49 ) *
сякаш ,че сме изиграли 10 мача , че да даваме оценки ''след първите мачове отбора стоял добре''. малко да охладим страстите , защото и спалети не е магьосник , а при една контузия ще се чудим с ранокия ли да излезем или с д'амброзио...
никой не е искал всяка седмица роналдо!!! просто ни трябваха мустафи/мангала и шик/балде кейта!!!!!!
дано да нямаме контузии до зимата , затова се молете.

Колега,Мустафи или Мангала или Шик (38 млн) , Кейта ( 30 млн) са си много пари които ние ако дадем после веднага трябва да изравним с друга продажба. Кой да си тръгне,кажи ти , кой? Перишич? Кандрева? И после? С краката към канала и в дерето. Дамброзио на бека си е ок, никой не го е виждал като централен от нас, за това може и да останат с пръст в уста някой хора,макар че като си е черноглед човек и 5 гола да вкара Данило заради ината си пак ще му сипва , този филм съм го гледал.
THE_GAME
Всъщност няма значение дали ние сме доволни или не от трансферите. Важното е дали Спалети е доволен. И честно казано - не мисля, че е очаквал точно такова меркато, когато се е съгласил да ни поеме.
inter_ruse
ха , аз никога не съм очаквал нищо от данило , следователно не го и критикувам. той не е виновен пича ,че е роден за резерва в отбор като Интер , виновни са тези китайчета мамка им дейба проста!!!
след като нямат пари , след като ще се съобразяват с ффп , да бяха си купили дженоа или сампдория.
сити и псж всяка година харчат по 200-300млн , нашите да измислят нещо , да измислят някакви измислени спонсорства , на фланелките ни да пише сунинг и да кажат ,че ни дават по 100млн на сезон применро , знам ли , нещо подобно...
рано или късно проекта ни трябва да започне поне с един елитен футболист. много се надявах на три трансфера аз - де врай/манолас/рюдигер , найнголан , ди мария. но мечтите ми бяха много далеч от реалността...
доста са ми съмнително и заради нещо друго - няма абсолютно никакви индикации са собствен наш стадион...
kinterista
Цитат(inter_ruse @ Sep 2 2017, 15:03 ) *
ха , аз никога не съм очаквал нищо от данило , следователно не го и критикувам. той не е виновен пича ,че е роден за резерва в отбор като Интер , виновни са тези китайчета мамка им дейба проста!!!
след като нямат пари , след като ще се съобразяват с ффп , да бяха си купили дженоа или сампдория.
сити и псж всяка година харчат по 200-300млн , нашите да измислят нещо , да измислят някакви измислени спонсорства , на фланелките ни да пише сунинг и да кажат ,че ни дават по 100млн на сезон применро , знам ли , нещо подобно...
рано или късно проекта ни трябва да започне поне с един елитен футболист. много се надявах на три трансфера аз - де врай/манолас/рюдигер , найнголан , ди мария. но мечтите ми бяха много далеч от реалността...
доста са ми съмнително и заради нещо друго - няма абсолютно никакви индикации са собствен наш стадион...

Брех,ти си идеален за финансов директор в отбора, уби ги!
inter_fen
До миналия сезон дори и добра единайсеторка нямахме. Да видим този как ще е. До сега винаги сме имали широка скамейка, пълна с безполезни играчи. През сезон 2016/2017 имахме с двама повече в атака, но тук пак се мрънкаше защо ни бил Паласио, защо играел, защо Едер играел и прочие.
За мен е кофти, че не успяхме да вземем още един централен защитник, другото за сега си е нормално. Евентуално догодина може да погледнем към пазара за повече качествени футболисти и по-сериозна скамейка. Сега нито сме апетитна хапка за големите играчи, нито сме добре с финансите.
Понеже се споменават ПСЖ и Сити - да, очевидно за тях някои правила май не важат или поне успяват да ги заобикалят. Само, че никой не казва, че на този етап и двата отбора са по-голяма и то сериозно по-голяма марка на пазара, чисто от маркетингова гледна точка. Печелят повече пари - играят редовно в ШЛ, в Англия знаем какви пари получават в момента от телевизионни права, а и от класирането във Висшата лига. Най-прост пример е страниците във фейсбук - те имат по 25-30 милиона харесвания, ние едва 6. Няма как да си бил в дупка 7 години и изведнъж всички да искат да дойдат при теб. А ако ги привличаме с много пари и идват предимно за това, ще се превърнем в нещо, което не бих желал. По-добре да направим силен сезон, да се върнем в ШЛ и играчите като чуят, че Интер ги иска - да не се замислят и да не се пазарят за един-два милиона отгоре. Сега просто няма какво да предложим на големите играчи - нито пари, нито голям футбол.
inter_ruse
Цитат(kinterista @ Sep 2 2017, 16:16 ) *
Брех,ти си идеален за финансов директор в отбора, уби ги!

Просто трябва да се види другите как правят,нищо сложно.
Иначе знам,че съм идеален и за финанси и за всико,бе направо фул!!!
Kutinkata
Цитат(inter_fen @ Sep 2 2017, 17:43 ) *
Понеже се споменават ПСЖ и Сити - да, очевидно за тях някои правила май не важат или поне успяват да ги заобикалят. Само, че никой не казва, че на този етап и двата отбора са по-голяма и то сериозно по-голяма марка на пазара, чисто от маркетингова гледна точка. Печелят повече пари - играят редовно в ШЛ .

То хубаво е така ама ПСЖ и Сити за да стигнат до това ниво което са днес не го направиха с трансфери като наще и с играчи като Ранокия и Дамброзио . Стигнаха до това ниво , защото вложиха много пари . Не можем да искаме да стигнем отборите който са завършили пред нас като дори и те харчат повече от нас . Спалети е добър треньор но не е магьосник , той не е нито Моуриньо нито Симеоне , миналия сезон разполагаше със страхотен състав , както от към качества така и от към дълбочина , но накрая хвана калъфките . Лацио го би за купата , Лион го биха в ЛЕ , и в ШЛ беше ял бой а за първенството втори . Та няма как да очакваме чудеса , за мен момента в който получим повече контузии ще има срив за нас в резултатите . На тоя етап трябва да палим свещи да няма много травми , защото титулярния ни състав е на високо ниво , ако се опазим от контузии определено имаме голям шанс за ШЛ .
N.Roussev
Някакви новини около Миранда?Дано да е готов за мача другата седмица,защото дори срещу СПАЛ не ми се иска да гледам Ранокия или пък Дамброзио като централен защитник.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.