Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
cheffo
Цитат
According to La Gazzetta dello Sport, Inter has put on the table a very important proposal for Arturo Vidal. It has reached about 50 million euros for Chilean, but Bayern Munich still intends to hold it and renew the contract..


Не че ще се съгласят да ни го продадат де.
onlyinter
Цитат(cheffo @ Jul 18 2017, 12:09 ) *
Не че ще се съгласят да ни го продадат де.


Въпреки убийствената конкуренция в Байерн, едва ли ще успеем да се преборим за Видал. Ако въобще някой от този клуб е постижим за нас, то би могло да натиснем за Ренато Санчес. Но такива слухове аз поне никъде не съм срещал.
cheffo
Цитат(onlyinter @ Jul 18 2017, 13:37 ) *
Въпреки убийствената конкуренция в Байерн, едва ли ще успеем да се преборим за Видал. Ако въобще някой от този клуб е постижим за нас, то би могло да натиснем за Ренато Санчес. Но такива слухове аз поне никъде не съм срещал.


Ренато Санчес отива в Милан най-вероятно. Последно се говореше за 7 млн наем за две години и опция за 40, но незнам дали е задължителна.
Аз лично не бих взел Ренатото. Вероятността да се окаже следващият Кондогбия е доста голяма.
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Jul 18 2017, 13:52 ) *
Ренато Санчес отива в Милан най-вероятно. Последно се говореше за 7 млн наем за две години и опция за 40, но незнам дали е задължителна.
Аз лично не бих взел Ренатото. Вероятността да се окаже следващият Кондогбия е доста голяма.

Абе май по добре Ренато отколкото Весино .
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Jul 18 2017, 14:00 ) *
Абе май по добре Ренато отколкото Весино .


Весино със сигурност е по-постоянен и стабилен, докато португалецът има повече потенциал. Само че за 47 млн, предпочитам Весино. Ще го видим в Милан какво ще направи, ако го договорят.
Sneijder
Сега чета, че сме предложили 50млн.+ Жоао Марио за Верати.......някак хаотично действаме и всички ни отказват !!!

http://www.football-italia.net/105959/inter-try-verratti
Provenzano
Цитат(Sneijder @ Jul 18 2017, 14:48 ) *
Сега чета, че сме предложили 50млн.+ Жоао Марио за Верати.......някак хаотично действаме и всички ни отказват !!!

http://www.football-italia.net/105959/inter-try-verratti

Защото нямаме никакъв план и проект, всичко е прах в очите на феновете.
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Jul 18 2017, 14:12 ) *
Весино със сигурност е по-постоянен и стабилен, докато португалецът има повече потенциал. Само че за 47 млн, предпочитам Весино. Ще го видим в Милан какво ще направи, ако го договорят.

Какво е това пораженческо мислене в тоя форум . Ония бил по евтин да сме го взимали , ние да не сме пенсионерка в кауфланд . А за постоянството няма какво да коментирам , та преди 2 дни никой не го знаеше тоя а ся вече знаем колко е постоянен . А и Ренато ще ходи под наем в Милан , въобще няма какво да коментираме в тая тема май вече .
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Jul 18 2017, 15:25 ) *
Какво е това пораженческо мислене в тоя форум . Ония бил по евтин да сме го взимали , ние да не сме пенсионерка в кауфланд . А за постоянството няма какво да коментирам , та преди 2 дни никой не го знаеше тоя а ся вече знаем колко е постоянен . А и Ренато ще ходи под наем в Милан , въобще няма какво да коментираме в тая тема май вече .


Е какво точно се е доказал точно пък Ренато. Няколко силни мача на Световното и тотална резерва в Байрен. Той и Медел направи силно световно, но това не го прави по малък ръб. Весино признавам, че не ми е направил някакво впечатление от мачовете с Фиорентина, но четох из нета мнения, че е стабилен играч. На Ренатото колко мача си му гледал, че според тебе трябва да дадем 47 млн за него?
За мене това е същата история като с Кодогбия, който повечето знаеха от двата мача на Монако с Арсенал и си мислеха, че е супер якият трансфер, пък то нищо общо.
Kutinkata
На Ренато аз да съм му гледал 2-3 мача максимум , ама аз не го искам . Мисълта ми е , че сме пълни със "стабилни" играчи , но на нас ни трябват можещи и големи играчи , стига с тия "стабилните" вече . Според мен или да взимаме голям халф или нищо , няма никав смисъл от тия средняци дето взимаме .
durex
Много са добри новите в Милан, където тука ги възхвалявате половината.
Вечно втори в Милано калитари szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif
Provenzano
Цитат(durex @ Jul 18 2017, 16:19 ) *
Много са добри новите в Милан, където тука ги възхвалявате половината.
Вечно втори в Милано калитари szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif

Нали това не е заради загубата от Дортмунд? Защото ако е така е адски несерозно. При толкова нови футболисти най-нормалното нещо е да има нужда от време да се опознаят и т.н. Няма как още от първия мач да започнат да мачкат. И пак да кажа нещо, защото явно грешко се тълкуват коментарите на повечето тук. Аз поне не съм видял никой да възхваля по никакъв начин Милан. Поне не и заради футболистите, които са взели. Повече от половината от тях ще трябва тепърва да се доказват и да оправдават вложените средства, като може би единствено Бонучи е удар. По-скоро се ядосваме и ги даваме за пример, защото техния случай е идентичен с нашия. Президентът им вече изнемогва, както изнемогваше и Морати. Вместо това пристигат китайци с план да върнат отбора в ШЛ и т.н., и т.н. Обаче ние (за разлика от тях) си оставаме само с обещанията и трансфери като тези на Валеро, Шкриняр и т.н., докато те инвестират и то не малко пари. Да, няма гаранция, че ще успеят, но има една много хубави приказка, която гласи "може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен, ако не опиташ".
Kutinkata
Ама ние хубаво се подиграваме на Милан , че паднали от Борусия ама ние паднахме от Нюрнберг .
cheffo
Гледах мача и Милан бяха само с Кеси, Родригез и Борини от новите, а през второто влязоха Мусакио и Чаханоглу. Борини е скандален. Няма такова дърво. Как са платили изобщо пари за него ми е непонятно.
Обаче Обаменяг и Дембеле от Борусия направиха впечатление. Обамеянг е много бърз и въобще не се чуди ако остане 1-1, да пусне топката покрай него и да го мине само със скорост. Милан ако го вземат ще си вдигнат класата в атака, въпреки че Монтела не е много по контраатакуващият футбол.
Centrocampista
Това момче Скриниар ще е удар в 10-та за нас. Помнете ми думата. Не бързайте да ги отписвате с Валеро. Испанеца е много научен и опитен футболст. Словака пък е адски здрав и стабилен отзад. С други думи - полезни трансфери. Всеки един млад играч е тръгнал от някъде. За справка - Бонучи къде игра преди да стане затворник?!? Бари, Дженоа и Тревизо, за тези които не си спомнят. Друг е въпроса, че все още не гърмим на пазара, но и това очаквам скоро да стане.
inter_ruse
перишич заминава с нас на турнето в китай.
след всички драми се надявам да не продаваме перишич. то е ясно ,че няма да вземем и едно ново крило , кво остана за две в случай ,че перишич си тръгне.
бернардески ще иде в ювентус.
сега ни остава да се надяваме да привлечем балдето , който уж до 48 часа ще подпише с нас.
durex
Цитат(Provenzano @ Jul 18 2017, 15:42 ) *
Нали това не е заради загубата от Дортмунд? Защото ако е така е адски несерозно. При толкова нови футболисти най-нормалното нещо е да има нужда от време да се опознаят и т.н. Няма как още от първия мач да започнат да мачкат. И пак да кажа нещо, защото явно грешко се тълкуват коментарите на повечето тук. Аз поне не съм видял никой да възхваля по никакъв начин Милан. Поне не и заради футболистите, които са взели. Повече от половината от тях ще трябва тепърва да се доказват и да оправдават вложените средства, като може би единствено Бонучи е удар. По-скоро се ядосваме и ги даваме за пример, защото техния случай е идентичен с нашия. Президентът им вече изнемогва, както изнемогваше и Морати. Вместо това пристигат китайци с план да върнат отбора в ШЛ и т.н., и т.н. Обаче ние (за разлика от тях) си оставаме само с обещанията и трансфери като тези на Валеро, Шкриняр и т.н., докато те инвестират и то не малко пари. Да, няма гаранция, че ще успеят, но има една много хубави приказка, която гласи "може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен, ако не опиташ".

Пепо, ние този път, където Милан вървят го минахе миналата година. Хвърлихме една 5 торби пари за трансфери но резултата виждаш...катастрофа е меко казано. Същото ги чака и мердите, защото тия пичове не знам 10 ли станаха или 11, точно 3-ма става нещо от тях. Останалите са медиини балони, които ще се спукат когато му дойде времето. Тук в този форум не се е спряло постоянно да се дава за пример именно мердите, как не спат на трансферния пазар и т.н. без да знаят, че те трябва да сменят целия отбор за да тръгнат на някъде, докато при нас не е точно така. Аз се надявам, че нашия най-голям трансфер си го направихме в края на сезона след като привлякохме Спалети, от там на сетне се надявам да ги научи на футбол и дисциплина, защото някои от футболистите могат много повече от това което показват. Знаем колко пъти след като сме продали някой, който сме обявили за бидон след това за следващия си отбор играе 10 пъти по-добре и по-успешно.
Кофти че общо взето всичките ни уж цели као Найнголан, Ди Мария няма да дойдат, защото всеки се е надявал, че поне един от тези имаме шанса да вземем, но явно сме станали толкова непривлекателен отбор, че дори и с пари не може да ги излъжем.
durex
Цитат(Provenzano @ Jul 18 2017, 15:42 ) *
Нали това не е заради загубата от Дортмунд? Защото ако е така е адски несерозно. При толкова нови футболисти най-нормалното нещо е да има нужда от време да се опознаят и т.н. Няма как още от първия мач да започнат да мачкат. И пак да кажа нещо, защото явно грешко се тълкуват коментарите на повечето тук. Аз поне не съм видял никой да възхваля по никакъв начин Милан. Поне не и заради футболистите, които са взели. Повече от половината от тях ще трябва тепърва да се доказват и да оправдават вложените средства, като може би единствено Бонучи е удар. По-скоро се ядосваме и ги даваме за пример, защото техния случай е идентичен с нашия. Президентът им вече изнемогва, както изнемогваше и Морати. Вместо това пристигат китайци с план да върнат отбора в ШЛ и т.н., и т.н. Обаче ние (за разлика от тях) си оставаме само с обещанията и трансфери като тези на Валеро, Шкриняр и т.н., докато те инвестират и то не малко пари. Да, няма гаранция, че ще успеят, но има една много хубави приказка, която гласи "може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен, ако не опиташ".

Пепо, ние този път, където Милан вървят го минахе миналата година. Хвърлихме 5 торби пари за трансфери но резултата виждаш...катастрофа е меко казано. Същото ги чака и мердите, защото тия пичове не знам 10 ли станаха или 11, точно 3-ма става нещо от тях. Останалите са медиини балони, които ще се спукат когато му дойде времето. Тук в този форум не се е спряло постоянно да се дава за пример именно мердите, как не спат на трансферния пазар и т.н. без да знаят, че те трябва да сменят целия отбор за да тръгнат на някъде, докато при нас не е точно така. Аз се надявам, че нашия най-голям трансфер си го направихме в края на сезона след като привлякохме Спалети, от там на сетне се надявам да ги научи на футбол и дисциплина, защото някои от футболистите могат много повече от това което показват. Знаем колко пъти след като сме продали някой, който сме обявили за бидон след това за следващия си отбор играе 10 пъти по-добре и по-успешно.
Кофти че общо взето всичките ни уж цели као Найнголан, Ди Мария няма да дойдат, защото всеки се е надявал, че поне един от тези имаме шанса да вземем, но явно сме станали толкова непривлекателен отбор, че дори и с пари не може да ги излъжем.
cheffo
Весино май го вземаме. Пише, че ще се опитаме да вкараме и Ранокия в сделката с по-малко пари, ако Фиорентина не се съгласят, плащаме клаузата.

Излезе някаква новина, че Уест Хям са готови да платят исканите от Лолито пари, но не са се договорили с играча. При нас май е обратното.
durex
Кейта искал само при нас, така че скоро ще дойде. Далберт някъде вече го споменават за наш играч, но няма нищо официално още.
Kutinkata
Уффф тая ваща наивност е подобна като тази на малките деца които вярват в дядо коледа . Милан имали нужда от цял нов отбор а ние от някви средняци като Весино за резерви , нищо , че Милан завършиха пред нас в класирането . Тяхната селекция това лято е по силна от наща миналото , първо изхарчиха повече пари за по доказани футболисти а ние по малко за такива които не бяхме гледали . Примерно Кеси няколко човека тук го искахме , Билия като имаше слух за нас тук обеснявахте колко опитен и добър бил , Рикардо Родригез всички го искахме , Бонучи няма да го коментирам даже , Чалханоглу е качествен халф , Андре Силва и Мусакио са ми мътни малко но за първия има само хубави отзиви , Борини е леш а ще вземат и още един нападател . И аз мразя Милан ама да им викам на новите анонимници и тн при положение , че и ние във форума повечето сме ги искали при нас ми е меко казано странно . Един Кеси е класа над Весино , ама първия щото е в Милан е анонимник а втория бил много постоянен и идеялна резерва . Всички тук сме фенове на Интер и мразим Милан но дайте по сериозно да коментираме нещата както са си , положението е зле в момента а китайците ни са пълен батак докато не докажат обратното .
cheffo
Според мен, добрите трансфери на Милан са Бонучи, Родригез и донякъде Биглия, ако успее да се запази от контузий. Кеси, аз лично не съм го искал, нито го искам сега. Един играч с много мощна физика и нищо особено в другите аспекти от играта. Кондогбия го обезличи напълно, когато играхме с Аталанта. На мен ми е чуден този трансфер, от тази гледна точка, че имаха Куцка, който е подобен тип играч, макар и малко по слаб. Чаханоглу ще го видим, колко ще се приспособи в Италия. Конти има един силен сезон и е уингбек, ще видим как ще се нагоди с 4-ма в защита. Освен ако Монтела не заложи на 3-5-2.

Освен това няма смисъл да спорим кой какви трансфери е направил. До януари ще се види, кой е по-добър от Далберт - Родригез, Мусакио - Скриниар, Биглия - Валеро и Весино - Кеси.
durex
Аз тоя Весино също не го искам, защото онзи ден чух за първи път името му. biggrin.gif Сега гледам се натискаме за защитника на Валенсия Абденур или както му е там името.
durex
Indipendent: "4млн делят Перишич от Юнайтед, Интер няма да отстъпи и едно евро надолу."
durex
Това е таблица, която показва, кой колко е инвестирал в първата година като нов собственик.

Provenzano
Само да добавя, че трансферния прозорец все още не е затворил и докато това се случи мердите със сигурност ще вземат още играчи. Най-малкото един нападател, като най-много се говори за Мората или Белоти.
Provenzano
Слухове от Италия, че сме се договорили с Валенсия за трансфера на Кондо - наем + опция за трансфер, която е 20 милиона евра.
cheffo
Днес има среща с агентът на Весино, за да се обсъдят детайлите по договора му. След това ще се срещне с Корвино, за да решат как ще бъдат платени парите. Нашите уж искат да платят малко повече, но да е в рамките на няколко години. Също четох, че клаузата може да бъде платена в рамките на 2 години по 12 млн. всяка. Общо взето дейтали остават.
Provenzano
Китайците по-добре да се самозакрият
inter_ruse
от фиорентина вместо да вземем бернардески и киеза , ни взимаме борха валеро и весино facepalm2.gif
аз имам чевството ,че сме пак с морати в последните си години на власт. тея китайски ментета само жалки.
а марсиал го искаме само под наем , без опция , без да бъде включен в сделката. те ментаци вместо да ни превърнат в ИНТЕР , ще ни превърнат във фиорентина.
Provenzano
Марсиал се е съгласил да премине в Интер

https://www.sportal.bg/news.php?news=675084
Kutinkata
Тия наще смешници защо не вземат и Милан Бадел поне цирка да е пълен . Завършихме 7ми но пазаруваме от 8я , но не взимаме звездите им и така се подобряваме .... От както Морати продаде отбора може да се направи филм за нас с такива гафове .
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Jul 19 2017, 16:54 ) *
От както Морати продаде отбора може да се направи филм за нас с такива гафове .

То за нас тези гафове се превърнаха в тенденция/традиция, а жанра на филма трябва да бъде трагикомедия.
cheffo
Kia Joorabchian e в Милано и ще се срещне със Сабатини за Лукаш Лима. От Януари е свободен агент и нашите май го искат, но без да плащат.

Цитат
According to Sky Sport, a recent meeting between Inter and Sampdoria in the Nerazzurri stadium is underway with Carlo Osti and Carlo Romei to define Patrick Schick's move to Inter. Yesterday was skipped transfer from Sampdoria to Juventus due to problems encountered during the medical visits of the player. Schick will still have to wait for a rest but the operation is closing. You will need to understand the formula that is definitely tied to the player's condition, but it's a closing action.


Нашите май тръгват след Шик.
cheffo
И Ди Марцио потвърждава! Шик е почти договорен. Като му мине почивката, ще мине още едни медицински прегледи. - http://gianlucadimarzio.com/it/calciomerca...utti-i-dettagli

Признавам си това ескалира бързо smile.gif
inter_ruse
кел файда за шик? не съм го гледал , но едва ли ще е титуляр... четох ,че сантон може да влезе като част от сделката. а ако случайно го вземем , трябва да го вземем за по-малко пари , отколкото юве даваха.
балде кейта исках да уредим набържи аз.
Provenzano
Шик има проблеми със сърцето и затова пропадна трансфера му при гобите. За какво ни е? Биабиани 2 или да му плащаме лечението?
cheffo
Цитат(Provenzano @ Jul 19 2017, 18:49 ) *
Шик има проблеми със сърцето и затова пропадна трансфера му при гобите. За какво ни е? Биабиани 2 или да му плащаме лечението?


Незнам какво си чел, но пишеше че не е нищо сериозно и май по-скоро гобите искат да се отдръпнат от сделката. Ето какво казва Фереро по случая: "It's a farce. He is perfectly healthy. He was diagnosed with an equivalent of a cold. If "Juve" want to retreat, we will sell him to one of the other four clubs that are interested in bringing him. The ones that really want it."

"A loan? Sampdoria will not change the terms of the agreement. He is healthy and can play. We must now worry about gossip that might have damaged the image of one of Europe's greatest talents,"

Дори и да лъже, ще мине медицински при нас, не виждам къде е проблемът. Едва ли ще подпишем с играч със сърдечни проблеми.
inter_ruse
и аз четох ,че проблемите му не са сериозни , по-скоро ювето си намери причина , за да се откажат от трансфера.
cheffo
Според Педула, Самп се интересуват от Нагатомо, Сантон и Мурило. - " Summit in progress. During the summit, they are talking about shaky operations with Schick: Samp has asked for availability for one between Santon and Nagatomo, but also for Murillo's central defender. "

Давай самураят!
Provenzano
Дано да е наистина така, както казва Фереро, макар че аз не му вярвам особено много... защо ли? Нали не мислите, че ще излезе и ще каже: "ами да, той Шик наистина има сериозни здравословни проблеми"? Нека дойде и мине успешно медицинския преглед пък после ще говорим.
durex
Цитат(cheffo @ Jul 19 2017, 18:05 ) *
Дори и да лъже, ще мине медицински при нас, не виждам къде е проблемът. Едва ли ще подпишем с играч със сърдечни проблеми.

Сигурен ли си? Май забравяш за Касано wink.gif
cheffo
Цитат(durex @ Jul 19 2017, 19:38 ) *
Сигурен ли си? Май забравяш за Касано wink.gif


Е да, но там си беше съвсем различна ситуация smile.gif
durex
Като нищо този наистина да има сериозен проблем, иначе не виждам гобите защо ще се отказват от него толкова лесно.
Provenzano
И то буквално в последния момент. Да знаете, че има нещо гнило в цялата ситуация.
ТРЕНЕРА
Изобщо не го харесвам тоя Шик . Молих се да отиде в ювентус и като разбрах че не стана и се ядосах .А сега още повече се ядосах като разбирам че идва в Интер .
durex
30.5 милиона като след месец ще мине медицинските прегледи.
inter_ruse
30,5млн ьа 3г. за шик peeing-2085.gif
durex
Сега се върти някакъв клип, как някакъв пич набарва Видал в ресторант и го пита за бъдещето и Видал му отговаря, че преговаря с нас. Не знам до колко е достоверно но..
durex
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.