Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
durex
За да дойде Рафиня, трябва да продадем Весино на Челси.
Kutinkata
Цитат(durex @ Jun 30 2018, 15:30 ) *
За да дойде Рафиня, трябва да продадем Весино на Челси.

ТВЪРДО ЗА !!! Иначе тоя египтянин предполагам го взимаме за някаква символична сума . Иначе в центъра с Найнголан , Брозо , Галярдини , Рафиня и Валеро сме добре . А в атака с Икарди , Лаутаро , Перишич , Политано , Карамо и Малкъм сме перфектни . Така , че Кандрева , Едер , Марио и Весино не бих ги жалил особенно .
durex
Валеро също е за махане, но едва ли ще има желаещи да го вземат. Ако случайно остане, Спалети да го пуска само за купата.
Kutinkata
Валеро е ясен но с качествата които има и заплатата която взима е ясно , че ще е при нас още 2 сезона за жалост . Иначе дано наистима бъде използван само за купата и в края на мачовете евентуално .
cheffo
Aко успеем да вземем 30-35млн от Челси за Весино, ще е отлично. Ако прибавим Едер, Кандрева и Марио (Габигол едва ли някой ще го купи), можем да съберем към 70-80м с които да вземем Малкълм, Рафиня, примерно Вършалко под наем и някой като Дънкан за дълбока резерва. Това би било перфектното меркато, но едва ли ще стане smile.gif
durex
Дембеле също е задължителен, който го е гледал срещу Англия ще ме разбере.
Kutinkata
Дембеле игра страхотно , но ако го вземем и ще имаме за поста пред защитата Дембеле , Брозо , Весино ,Валеро и Галярдини , а на поста зад Икарди ще имаме само Нинджата , който може да играе и пред защитата , но при негова контузия отново яко ще страдаме . Освен ако Лаутаро или Политано не могат да бъдат ползвани там . Иначе и аз искам Малкъм , Дембеле и Рафиня , но това вече е адски нагло а май и невъзможно .
durex
Всичко е възможно след 1 юли wink.gif Рафиня го взимаме с 2 години наем + задължително закупуване!!!!
Kutinkata
Много ми се иска да вземем Рафиня , човека се раздаде и помогна много за влизането ни в ШЛ , играе му се за нас и е млад , а и има много качества . Една халфова линия с Нинджата и Брозо и пред тях Рафиня си е просто мечта , а ако имаме и Дембеле вече става страшно .
N.Roussev
Аз вече изгубих надежда за Рафиня.Почти сигурно е,че Спалети ще ползва Нинджата зад Икарди.Най-любопитно ми е в такъв случай къде ще играе Лаутаро.
Provenzano
Аз мисля, че Лаутаро ще е резерва на Нинджата. Или защо пък не Раджа да играе в центъра, а Лаутаро зад Икарди.
durex
Лаутаро нали никой не мисли, че идва от Расинг и вече е титуляр за Интер. Няма такова нещо, според мен ще влиза като резерва и малко по-малко ще бъде въвеждан в различни схеми на игра, а и трябва да свиква с калчото. Не може да го пуснеш титуляр от първата минута и като се изложи да бъде оплют рано,рано. Даже Рафиня влизаше по едно полувреме докато свикне достатъчно с калчото за да бъде неизменен титуляр, така ще бъде и с Мартинез.
Kutinkata
Според мен Лаутаро ще играе някой мачове ляво крило , други дясно , а когато се налага на мястото на Икарди или зад него . Вече ще играем на 3 фронта и особенно ако вземем Малкъм е хубаво никой да няма гарантирано титулярно място , освен може би Икарди . В такъв случай Спалети може да върти Малкъм , Перишич , Политано и Лаутаро по двете крила . Така не вярвам да имаме двумесечни дупки без победа и Перишич примерно да не знае къде се намира цели два месеца .
durex
Силно се надявам да не вземем тоя Карвальо. Дембеле го слага в малкия си джоб.
Kutinkata
Цитат(durex @ Jun 30 2018, 21:57 ) *
Силно се надявам да не вземем тоя Карвальо. Дембеле го слага в малкия си джоб.

Дембеле определено е над Карвальо , но Весино отново не се знае играе ли или не . Много ми е безличен , точно като при нас , а така се надявах да направи някой силен мач за да го продадем ... Във всеки мач Бентанкур дето има 5 мача като титуляр за сезона в Ювентус ми изглежда доста над нашия . Симпатяга е Весино но грам няма класата да играе за нас .

Между другото бекчето на Португалия Рафаел Гереро е страшен , хареса ми и този на Франция Павар .
durex
Излезе новина, че правим последен опит за Рафиня. Наем със задължително откупуване за 35-6млн.
radul
Сега да видим тия каталунци дали ще зачетат желанието му или ще са алчни. Пише още, че може да го включат в оферта за Милинкович-Савич.
Provenzano
Крилото на Бордо Малкъм категорично отказа да премине във Валенсия. По този начин 21-годишният играч е лишил клуба от 35 милиона евро, които иначе бяха с готовност приети от шефовете.

Най-съществената подробност в офертата на „лос че” е, че бяха готови да заплатят сумата предварително, а не да я разсрочват.

Проблемът се оказаха личните предпочитания на Малкъм. Бразилецът си е наумил, че ще играе на „Джузепе Меаца” с екипа на Интер. Италианците обаче далеч не са толкова платежоспособни. Заради Финансовия феърплей, те могат да предложат единствено наем срещу 8 милиона евро и опция за откупуване срещу още 32 милиона в края на сезон 2018/2019.

Вчера „нерадзурите” договориха по сходна схема звездата на Сасуоло Матео Политано. Италианецът ще играе първо като преотстъпен, което ще струва 5 милиона евро, а грандът от Милано разполага с опция за закупуване срещу доплащане от 20 милиона.
Kutinkata
Според Скай и някой бразилски източници всичко за Малкъм е готово и съвсем скоро ще е официално . Също според Скай вече сме свободни да вземем Дембеле след като успяхме да си оправим джета с продажби до края на юни . Лошото е , че Барса иска Милинкович Савич и е готов да намали цената с ... Рафиня .
Provenzano
Май ще се пробваме за последен път за Рафито. 2-годишен наем и задължителна опция за трансфер 35 милиона. Очаквам тази седмица да има повече развитие около сагата с бразилеца, че се превърна точно в сапунка biggrin.gif
N.Roussev
Ако не друго поне ще имаме опции от пейката за новия сезон.Дори и някой да се дъни ще има алтернатива.Много се радвам,че Политано може да играе и по двете крила,а и в центъра.
Provenzano
Днес доста се говори за Малкъм и тоя египтянин Махмуд Хасан, който едва ли някой беше чувал преди Световното. Пълно безумие ще е, ако го привлечем на фона на много добре свършената работа до този момент през меркатото. Сега относно Малкъм, предлагаме 4 млн за наем + опция за 36, а французите искат 10 наем и опция 40, което ми се струва адски завишено. Даже и така 40 милиона пак ми се струват доста за играч със съмнителни качества. Пак казвам... нв съм го гледал това момче, но и не съм го чувал. Да не се окаже само следващия Кондо, Марио и Габибезгол. biggrin.gif
Hortomagico
Малкъм е добре.. дано го вземем и отпред сме бетон. Един халф качествен още до нинджата, един десен бек и мечтаното меркато ще е факт.
Provenzano
Ще има със сигурност десен бек. За Флоренци обаче доста усилено се говори, че ще преподпише с Рома, но въпреки това според мен шансовете ни са 50/50, най-вече заради Спалети. Иначе какво друго ни остава? Дзапакоста и Вършалко, може би?

За още един халф се съмнявам, поне не и докато не продадем Марио и Барбоса. Въпреки, че успяхме да покрием ФФП, на нас си ни трябват свежи пари и трябва да бъдем внимателни.
Kutinkata
Взехме доста пари от юношки и ненужни играчи , но аз очаквам и се надявам да вземем още от Марио , Далберт , Едер , Кандрева а защо не и от Весино . Ясно е , че не можем само да купуваме , трябват и продажби . Аз до края се надявам на Малкъм , Рафиня и Вършалко .
Provenzano
Сега четох, че предлагаме 12 млн на Тотнъм за Муса Дембеле плюс един футболист. Име не се споменава, но според мен най-вероятно това ще бъде Марио.
Sashko
Цитат(Provenzano @ Jul 2 2018, 20:28 ) *
Сега четох, че предлагаме 12 млн на Тотнъм за Муса Дембеле плюс един футболист. Име не се споменава, но според мен най-вероятно това ще бъде Марио.


Това ще е голяма глупост, ако го направим. Дембеле нито е някаква върховна класа, направи един добър сезон за Тотнъм и това е. Като цяло никога не е бил нещо кой знае какво.
Kutinkata
Е един сезон е странно твърдение . Дембеле държи едно ниво вече поне 5 сезона в Тотнъм и е твърд титуляр там . Но аз не мисля , че играча е Марио . Та Дембеле е на 31 години , а Марио е оценяван на около 25 млн , немислимо е да дадем него и 12 млн за Дембеле . По скоро става въпрос за някой далеч по евтин играч , може би Кандрева или Едер или някой младок .
Provenzano
Не знам защо, но някак си не си представям Кандрева и Едер в Премиершип, въпреки че искам да разкараме и двамата.
N.Roussev
Тонката си е баш за Премиершипа, но чак за Тотнъм едва ли.Чуковете ще му паснат перфектно с футбола си от 19 век.
cheffo
Педула - MALCOM IN ARRIVAL - "Malcom (Bordeaux) showed up yesterday at the French retreat after having reassured about the future, which will be Inter: the Brazilian wing wants only Inter, has rejected all the companies that have come closer to he, Valencia in the lead, had not been booked medical visits in recent days, but can be scheduled soon. Very expensive loan of 8-10 million, with the right of redemption set at 30-32 million, which is like a forced redemption: this will be the clause that will agree the two parties ».

Maлкъл явно ще го вземем. Според Педула другите ни цели са Дембеле, Рафиня и Флоренци или Връшалко. Китайският пазар затварял след 11 дена, така че ако дотогава не се случи нещо, шансовете ни за Дембеле се увеличавали значително.
Provenzano
Ако вземем Малкъм, Дембеле, Рафиня и някой измежду Флоренци и Вършалко, то това ще бъде мечтаното меркато за нас и преспокойно мога да заявя, че ако Спалети успее да ги нареди правилно и да разпредели силите равномерно спрямо Калчо и ШЛ, то имаме не малки шансове да бъдем основни претенденти за Скудето.
Faketo
Анте Ребич ,от хърватите ,играч на Айнтрахт,знае ли някой колко му е трансферната цена?А този Асамоа от
Ювентус защо го взехме,той е изтъркан вестник вече.
Kutinkata
Цитат(InteristaBG @ Jul 3 2018, 15:33 ) *
Анте Ребич ,от хърватите ,играч на Айнтрахт,знае ли някой колко му е трансферната цена?А този Асамоа от
Ювентус защо го взехме,той е изтъркан вестник вече.

Защото е без пари , защото проблемните зони са ни крилата , атакуващия халф и центъра ... Добре станаха , че взехме тоя , защото и десен бек ще взимаме .
Sneijder
Цитат(InteristaBG @ Jul 3 2018, 15:33 ) *
Анте Ребич ,от хърватите ,играч на Айнтрахт,знае ли някой колко му е трансферната цена?А този Асамоа от
Ювентус защо го взехме,той е изтъркан вестник вече.


Ти сериозен ли си ?!?? Асамоа е топ играч и ще го докаже убеден съм !
durex
Чак да е топ играч....ама за без пари става.
N.Roussev
Може и да не е кой знае какво име,но само с опита и солидната игра в защита ще помогне.Пък и няма да го държим колкото гобите.
Provenzano
Асамоа е класа над останалите ни бекове. За без пари е повече от перфектен и ще ни свърши чудесна работа. Та ние мъчихме Сантон, Нагатомо и кой ли още не на тази позиция, а те могат ли да бъдат сравнявани с Асамоа?

Едер е отказал оферти от Виляреал и Валенсия. Желанието му е да остане в Интер.
Kutinkata
Днес четох малко трансферните слухове във форума на Съдийте и освен , че половината страници им са за Икарди , другата половина сега е пълнят с култови мнения за Роналдо . Ето едно от тях :

Пишат, иначе, че Елкан напъвал от много време за сделки в Азия (Хюндай, Тата) и искал да ползва Роналдо за реклама (Роналдо в Азия е една идея по-почитан от Буда).

Ебеш ли му ******* Ако изборът е между Роналдо и Головин, да взимат Роналдо.



Според тоя младеж избират между Головин и Роналдо biggrin.gif Аз пък като си взимах кола се колебаех между Голф и Ферари biggrin.gif

Ако оставим настрана неадекватните съдии трябва да признаем , че Асамоа не е нищо особенно . За мен е гд от класата на Дамброзио , в атака грам не помагат а в защита са средна класа .
durex
На същото мнение съм. Но за без пари няма за какво да мрънкаме.
Provenzano
Тия гобите какви наркотици взимат? Някой знае ли?
Provenzano
Следващата цел на Аусилио е десен бек. Имената, които се спрягат са Флоренци, Вършалко, Видал, Дзапакоста и Дармиан.
https://www.fedenerazzurra.net/news/2018/7/...ng-a-right-back

Манчестър Юнайтед искат 20 млн за Дармиан, а ние предлагаме наем плюс опция.
https://www.fedenerazzurra.net/news/2018/7/...-for-the-player

Барселона може да включи Рафиня в сделката с Челси за Уилян.
https://www.fedenerazzurra.net/news/2018/7/...an-from-chelsea

Четири отбора желаят да привлекат Андреа Пинамонти под наем. Това са Емполи, Дженоа, Парма и Фрозиноне.
https://www.fedenerazzurra.net/news/2018/7/...namonti-on-loan
inter_ruse
Искам Дзапакоста отдясно , защото Флоренци ще остане в Рома...
Дармиан ни е фен и него не бих върнал.
Трябва да сме доволни от трансфера на Асамоа. Взимахме добър , опитен и безплатен футболист.
Provenzano
Очакваме Малкъм. Явно има доста нетърпеливи фенове, въпреки че все още не е официално обявен се появиха колажи за негов трансфер.

Kutinkata
Какъв фен ни е Дармиан , тоя в интервю миналия ден беше казал , че искал обратно в Италия и щял да изслуша оферти на Юве , Наполи , Милан , Интер и някои други отбори ... Дармиан не е по класен от Дамброзио . Дзапакоста също не го искам . Дано вземем Вършалко за десния бек .
Faketo
Цитат(durex @ Jul 3 2018, 18:52 ) *
Чак да е топ играч....ама за без пари става.

Щом е без пари -добре.Но такъв дето не го искат ?????
Kutinkata
Цитат(InteristaBG @ Jul 4 2018, 11:44 ) *
Щом е без пари -добре.Но такъв дето не го искат ?????

Искат го бе пич , предложиха му нов договор . Но кой нормален би избрал Ювентус пред Интер ?
Faketo
Цитат(Provenzano @ Jul 4 2018, 10:50 ) *
Следващата цел на Аусилио е десен бек. Имената, които се спрягат са Флоренци, Вършалко, Видал, Дзапакоста и Дармиан.
https://www.fedenerazzurra.net/news/2018/7/...ng-a-right-back

Манчестър Юнайтед искат 20 млн за Дармиан, а ние предлагаме наем плюс опция.
https://www.fedenerazzurra.net/news/2018/7/...-for-the-player

Барселона може да включи Рафиня в сделката с Челси за Уилян.
https://www.fedenerazzurra.net/news/2018/7/...an-from-chelsea

Четири отбора желаят да привлекат Андреа Пинамонти под наем. Това са Емполи, Дженоа, Парма и Фрозиноне.
https://www.fedenerazzurra.net/news/2018/7/...namonti-on-loan

Данило Д'Амброзио продадохме ли го вече?Той не е за изхвърляне според мен.Така преди време изпуснахме Кристиан Ансалди,който играеше отляво повечето .Според мен беше по-добър от Нагатомо ,съжалявам че се разделихме с него.
Faketo
Цитат(Kutinkata @ Jul 4 2018, 11:48 ) *
Искам го бе пич , предложиха му нов договор . Но кой нормален би избрал Ювентус пред Интер ?

Дано да се наложи.И нека си поставяме повисоки цели в Европа.Поне на полуфинал да отидем в единия от двата турнира.Стабилните отбори,отборите с амбиции за име , преследват и двете цели-и вътрешния шампионат и клубните турнири.А не като "Наполи",след като отпаднат в клубните турнири "се съсредоточават "(уж) във калчото.Но 2-3 кръга преди края се отказват и там.Разчитатали на нас да бием Ювентус ,че да им осигурим аванс-а направиха равен с Торино вътре.А преди това в края на март пак равен навън със Сасуоло."Наполи" тази година им беше върха,тръгват вече надолу.
Provenzano
Цитат(InteristaBG @ Jul 4 2018, 11:44 ) *
Щом е без пари -добре.Но такъв дето не го искат ?????

Кой не го иска? Гобите му предложиха подновяване на договора, но Асамоа не пожела да преподпише. Каза, че му е време за промяна и ново предизвикателство.

Цитат(InteristaBG @ Jul 4 2018, 11:56 ) *
Данило Д'Амброзио продадохме ли го вече?Той не е за изхвърляне според мен.Така преди време изпуснахме Кристиан Ансалди,който играеше отляво повечето .Според мен беше по-добър от Нагатомо ,съжалявам че се разделихме с него.

Не сме продали Д'Амброзио, но според мен няма да бъде много адекватен подобен трансфер, защото и без това се разделихме с доста бекове и това може да се окаже сериозен проблем по време на сезона. Не забравяй, че продадохме Нагатомо и Сантон, а не откупихме Кансело. Най-вероятно ще се разделим и с Далберт. В такъв случай оставаме с два бека - Д'Амброзио и Асамоа. Според мен се нуждаем не само от десен бек, но поне и от още един за резерва. Наистина се очертава дълъг сезон с доста мачове, та да не се окаже, че трябва да пускаме като бек Ранокиа или Кандрева.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.