Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
cheffo
Барела пишеше, че му искат 40 млн. Не знам дали си струва риска с нашето финансово положение.
На мен ми направи впечатление Родриго де Паул от Удинезе, срещу нас. Направи им няколко много добри извеждащи пасове и като цяло игра доста стабилно. Гледам, че има 4 гола и 8 асистенции, което не е зле за отбор като Удинезе. Освен това е на 23 и предполагам ще можем да го уредим за малко пари.
inter_ruse
Де Паул още в първия си сезон се открояваше в Удине. И в мен е оставял винаги приятни впечатления. Още във Валенсия го водеха за талант.
Верди и Политано и те се справят успешно този сезон. Ако ще рискуваме ,то фаворитите ми затова са Браян Кристанте и Симоне Верди.
Kutinkata
Политано прави доста добър сезон , според мен е по впечатляващ от Верди . А иначе по стил на игра Барела за мен е досущ като Верати . Една халфова линия от Брозо , Барела и Рафиня би била наистина впечатляваща .
Provenzano
За Политано от Сасуоло ще поискат поне 40 милиона. Ако не го продадат това лято, най-вероятно ще си остане вечния талант като Берарди.
inter_ruse
За мене Верди е по-добър от Политано.
Ще е добре той и Лаутаро да се борят за позицията дясно крило.
cheffo
Според мене Верди, Политано и Пелегрини (който има някаква клауза) ще са около 25 млн. Кристанте май му искат 30, но той играе зад нападателя, а там се надявам да откупим Рафиня. Марез от Лестър е доста добро дясно крило и миналта година май искаха от Рома между 45-50 млн, но сега ще е повече.
inter_ruse
Флориан Товен и той също така е добро дясно крило. Ди Мария , Депай , Фекир , Гуедеш , Марсиал , Вилиян и др. и те ще са на пазара , но струват пари. Друго е да проявяваш интерес към Верди и Политано , друго е към Ди Мария и Вилиян които са страхотна класа крила.
cheffo
Вилиян защо ще е на пазара?
inter_ruse
Еми защото не е титуляр в отбора си. Все пак Конте е пътник и всичко ще е в ръцете на новият треньор.
Плъзнаха слухове ,че от Челси искат да го бартират за Марсиал.
И все пак ми е ясно ,че сме далеч от футболисти с класата на бразилеца.
Ние трябва да стискаме палци Лаутаро да е нашия Вилиан , а Верди да го вземем за алтернатива по крилата.
N.Roussev
Ех,веднъж да влезем в ШЛ и спокойно можем да привличаме такива имена.
inter_ruse
EDICOLA CDS - L’Inter rilancia per Kovacic. Spalletti insiste: vuole il croato, appuntamento con il Real Madrid

Спалети настоява за Ковача too_happy-1044.gif

Ханданович
Кансело - Шкриняр - Де Врай - Асамоа
Рафиня - Брозович - Ковачич
Лаутаро - Икарди - Перишич

Падели ; Ранокия , Мартинс Инди , Д'амброзио , Далберт ; Галярдини , Весино , Кристанте , Канрева , Карамо , Верди , Габиадини ;

interamo.gif
cheffo
Освен Ковачич сме продължавали да следим и Бенкович от Динамо Загреб. Дето го водят следващият хърватски талант. Централен защитник. Предполга се, че ще е около 15 млн.

Ковачич би било добре да си го върнем, но доколкото познавам Реал ще му искат най-малко 40 млн, което ми се струва много на сегашното ни финансово положение. Пък и едва ли Зидан ще го пусне.
Kutinkata
Уест Хям ще предложат 30 млн за да задържат за постоянно Марио . И така от Марио и Кондогбия ще изкараме почти 60 млн , така , че парите за Кансело и Рафиня са почти готови .
cheffo
Цитат(Kutinkata @ May 9 2018, 16:14 ) *
Уест Хям ще предложат 30 млн за да задържат за постоянно Марио . И така от Марио и Кондогбия ще изкараме почти 60 млн , така , че парите за Кансело и Рафиня са почти готови .


Като кеш да, но за ФФП не знам дали ще сработи. Oт Марио ще сме на малка печалба, тъй като са минали две години от договора му, а той е 5 години. тоест остават още 3 x 8млн = 24 млн. 30-24=6 млн печалба. Кондогбия май е на някакви вноски и въобще не знам там как е работата. Но, ако приемем че вземем сега 25 млн от него, ще сме на печалба около 13-14 млн.
Kutinkata
Агента на Мартинез:Няма как Лаутаро да остане до края на Декември в Аржентина.Санети ми каза, че Спалети иска да оформи партньорство ИКАРДИ-МАРТИНЕЗ КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПО-СКОРО !!!
inter_ruse
След мача с Лацио ще обявим Де Врай , в края на месеца Лаутаро Мартинез

L’annuncio di De Vrij sarà formalizzato dopo lo scontro diretto del 20 maggio.


Provenzano
ГАДЗЕТА: ДЕ ВРАЙ ПОДПИСА С ИНТЕР

Според изданието Интер вече е депозирал договора в италианската федерация. 4,2 млн. евро годишна заплата за срок от 4 години. Договора влиза в сила на 1-ви юли, когато се очаква официално играчи на Интер да станат Лаутаро Мартинес и Квадво Асамоа.
inter_ruse
GdS - "È ufficiale: da luglio De Vrij vestirà la maglia dell’Inter. Depositato il contratto quinquennale da 4,2 milioni più bonus a stagione".

GdS - Difficile Cancelo ma l’Inter ci proverà fino all’ultimo. Alternative Semedo e Thomas Partey

Ag. Martinez: “Spalletti vuole Icardi-Lautaro a giugno”

Твърдо за Кансело съм аз. В мача в Удине той доказа ,че е много класен бек и аз се съгласих да доплатим ако трябва още 5-10млн на Валенсия , за да може да си го вземем за постоянно.
inter_ruse
Sky - De Vrij ha firmato un contratto fino al 2023 di 3.8 mln a stagione, contratto depositato.
Sarà ufficiale a giugno


Di Marzio - Depositato contratto De Vrij, in definizione contratto di Asamoah, firma nei prossimi giorni.


Sky - Asamoah sarà un nuovo giocatore dell’Inter, nei prossimi giorni la firma. L’Inter ha già informato la Juventus della buona riuscita della trattativa

И според Ди Марцио договора на Де Врай е депозиран пред федерацията. Скай потвърждават това , само че според тях параметрите са други.
Много се радвам за този трансфер. Чак не вярвам , че уредихме толкова добър защитник и то без пари. С Шкриняр има да ги бъркаме biggrin.gif
В следващите няколко дни Асамоа става наш играч.
Вчера Лаутаро вкара гол при победата на Расинг с 2:0 над Арсенал - https://www.youtube.com/watch?v=xwp2fZ5eFRw
Направо им правете теми..
durex
Gadzetta също потвърждават трансфера, така че да ни е честит и да помогне да спечелим много трофеи с него.
Provenzano
Нека го потвърдят и официално, че и с Пасторе всичко беше на 99% договорено, но на края всички знаем какво се случи.
Provenzano
Слухове за Антони Марсиал.
inter_ruse
На 23-ти Лаутаро минава медецински.
Спалети след трите ни трансфера обмисля 4312.
Слухове за Березински , Прает , Томас Партей , Вършалко , Иличич.
Provenzano
Спалети кани Флоренци в Интер

Наставникът на Интер Лучано Спалети е поканил защитника на Рома Алесандро Флоренци да се присъедини към състава на “нерадзурите” в случай, че не успее да се разбере с ръководството на “вълците” за нов договор, твърди Gazzetta dello Sport. Двамата работиха заедно на "Олимпико" преди година, когато Спалети бе начело на "джалоросите". Специалистът от Черталдо харесва много качествата на италианския национал, който може да играе на всяка една позиция по терена.

Вторият капитан на “вълците” все още не може да се договори с клуба за нов договор, като настоящият такъв изтича през лятото на 2019-а. Сериозен интерес към футболиста проявява шампионът Ювентус. През настоящата кампания Флоренци, който е налаган основно на поста десен бек, е взел участие в общо 40 срещи за Рома в шампионата и Шампионска лига, реализирайки 1 попадение.
cheffo
Това може да значи едно нещо, че няма да успеем да откупим Кансело. Флоренци много го харесвам като играч, но най-вероятно това са просто спекулации за да сключи по-добър договор с Рома. Иличич би бил добро решение за резерва на Рафиня, но мисля че е твърде непостоянен за титуляр.
Provenzano
С Иличич на 30 години ще вържем и ще цъфнем. Не ви ли омръзна да купуваме звездите на Фиорентина и Аталанта?
Kutinkata
Иличич няма място в нашия отбор , било то и като резерва . Той така и не може да се утвърди като титуляр в Аталанта , няма смисъл да им взимаме пейките .
cheffo
Иличич има 11 гола и 7 асистенции точно в Аталанта и те го взеха за 5 млн. Ако можем да го договорим за около 10 е супер за резервен играч. Нали не си мислите, че ще вземем примерно Ррафиня, Кансело и Мартинез за 90 млн и още някой друг играч за 30-40 и после ще взмем още 2-3 резерви за по 20-25 млн. Това няма как да стане.
Kutinkata
Ако успеем да разкараме Кандрева и Едер ( всеки ден се моля за това ) ще ни трябват поне 2ма атакуващи играчи , защото ще сме само с Икарди , Карамо , Перишич и Мартинез а играем с 3ма в атака , а догодина ще играем и ШЛ този път . Искаше ми се да вземем някой млад играч , наблюдавам Леон Бейли и е страшен играч и още един под наем примерно . Иначе Иличич е доста над Едер и Кандрева и за резерва може и са става , а от там за ротационен играч става и Алехандро Гомез . И все пак ми се иска това да са крайните вариянти .
Provenzano
Абе то уж и Валеро дойде само за 5 милиона и говорехте по същия начин за него, обаче никой не му смята заплатата и това, че договора му е за 3 години. Ще се чудим как да го разкараме след половин-една година. Да не говорим, че ако Аталанта е взела Иличич за 5 милиона, както казвате, как сега след като е остарял с 1 година, ние ще го платим 10? Нещо ми се губи логиката. Той ще чукне 30 сигурно, ако не ги е чукнал вече.
cheffo
Валеро дойде за да бъде резерва, но това че нямаме титуляри е друг въпрос. Като не му се налага да играе всеки един мач се справя добре, когато се трябва да замества, като в мачовете с Киево и Удинезе. Според тебе, след като има 11 гола и 7 асистенции, Аталанта за колко ще го продадат? За 2 млн ли? И какво като е на 30? Паласио май също дойде на 30 години и първите два сезона ни беше най-добрият нападател. Ако откупим Рафиня ( което си е задължително според мене), ще му трябва резерва, а Иличич пасва на профила и няма да струва много. Ако Аусилио успее да уреди друг по-класен, аз съм за. Но не ми се гледа отново Валеро или Брозович да се мъчат зад нападателя, ако Рафиня не може да играе поради някаква причина.
Kutinkata
Брозо е задължителен да играе САМО на сегашния си пост , там е уникален , стига екперименти . А Борха е злетак независимо дали играе всеки мач или е почивал 1 месец . Задължително е Рафиня да има опция , ако няма пара за по класен , тогава и Иличич и Алехандро Гомез стават , но все пак ми се иска някой по млад от 30те и по класен .
Provenzano
Цитат(cheffo @ May 12 2018, 20:12 ) *
Валеро дойде за да бъде резерва, но това че нямаме титуляри е друг въпрос. Като не му се налага да играе всеки един мач се справя добре, когато се трябва да замества, като в мачовете с Киево и Удинезе. Според тебе, след като има 11 гола и 7 асистенции, Аталанта за колко ще го продадат? За 2 млн ли? И какво като е на 30? Паласио май също дойде на 30 години и първите два сезона ни беше най-добрият нападател. Ако откупим Рафиня ( което си е задължително според мене), ще му трябва резерва, а Иличич пасва на профила и няма да струва много. Ако Аусилио успее да уреди друг по-класен, аз съм за. Но не ми се гледа отново Валеро или Брозович да се мъчат зад нападателя, ако Рафиня не може да играе поради някаква причина.

Добре де, за Паласио съм съгласен, но той е един от малкото случаи. Айде сега изброй и футболистите, които взехме на по 30 години и които се провалиха, а после се чудихме как да се отървем от тях по сума ти време. Всеки път ли ще се надяваме играча, който привличаме да се окаже Паласио 2?
N.Roussev
Ако е над 30,по-добре да е някой от топ отбор,ако не друго поне ще предаде шампионски манталитет на момчетата в отбора,че от тях повечето дори не са печелили купа.
Provenzano
Слухове за Матео Ковачич.

https://inter.gong.bg/football-sviat/transf...l-madrid-485006
Provenzano
Интер вече се оглежда за заместник на Кансело

След поражението от Сасуоло отборът на Интер вече гледа напред. Работата по трансферния пазар в клуба ще започне след седмица, когато сезонът ще е приключил. В момента спортният директор на “нерадзурите” Пиеро Аузилио се оглежда за подходящи футболисти, които да подсилят състава на Лучано Спалети. Тъй като откупуването на Жоао Кансело от Валенсия изглежда почти невъзможно (35 млн. еверо, които испанският клуб не е склонен да намали), Интер вече търси негова алтернатива.

През последните няколко дни се появиха информации, че наставникът на гранда от Милано е провел разговор с футболиста на Рома Алесандро Флоренци. Италианският национал все още не е преподписал договора си с “вълците”, който изтича през лятото на 2019-та. От Интер обаче са набелязали и други имена за поста десен защитник, наблюдавайки изявите на Нелсон Семедо от Барселона и бранителя на Атлетико Мадрид Томас Партей. Последният може да играе и като централен защитник, което ще даде допълнителна опция на Спалети в защита.

Вчера Аузилио потвърди, че защитникът на Лацио Стефан де Фрай е първото ново попълнение за Интер. Холандският защитник отказа да преподпише договора си с “орлите” и от следващия сезон ще играе на "Джузепе Меаца". За сигурен нов трансфер може да се счита и украинският вратар Андрей Лунин. 19-годишният страж защитава цветовете на Заря и е смятан за един от най-големите таланти на поста си. Планът на Интер е да преотстъпи Лунин в отбора на Болоня за две години, където да трупа опит, преди да замени вече застаряващия Самир Ханданович.
N.Roussev
Никакъв шанс за Флоренци.Смятам,че той ще продължи линията на верните до гроб играчи на клуба и ще наследи Де Роси като капитан.
durex
Пепо,направи тема на Де Фрай, че няколко дена пиша от телефона. Все пак всички го обявиха за наш.
radul
Lazio director Igli Tare implied that Inter “played dirty” on Stefan de Vrij and “we saw how that ended up” with defeat to Sassuolo.
Provenzano
Цитат(durex @ May 13 2018, 18:52 ) *
Пепо,направи тема на Де Фрай, че няколко дена пиша от телефона. Все пак всички го обявиха за наш.

Ще я направя утре, че и аз тия дни пиша от телефона. Лаптопа го оставих за почистване.
Provenzano
Няколко опции за заместник на Кансело:

- Бруно Перес /Рома/
- Матео Дармиан /Ман Ю/
- Алесандро Флоренци /Рома/
- Сантяго Ариас /ПСВ/
- Симе Върсалко /Атлетико М/
- Бартош Березински /Сампдория/
cheffo
Березински е от Сампдория и го свързват с Наполи, докато Дармиан май заминава за Ювентус. Появиха се слухове за Муса Бароу от Аталанта. Искали сме да го вземем като Бастиони, да остане още сезон, два там. Отново Барела и Строотман.
Provenzano
Най-добре е да откупим Кансело. Тримата с Де Фрай и Шкриняр ще мачкат отзад. По-скоро ми се искаше вниманието ни да бъде насочено към левия бек, защото ми писна от Д'Амброзио, Сантон, а сега се сещам, че най-вероятно и Нагатомо ще се завърне. И все пак, какво се случва с Кансело? Не можем ли да направим размяна за Кондо и всичко да бъде чисто?
Kutinkata
Трябва да доплащаме , според мен се чака мача в неделя и тогава ще решат какво да правят с Рафиня и Кансело .
durex
Бих разменил Кансело за Върсалко.
Provenzano
Ръководството на Интер продължава да работи усърдно по трансферния пазар, търсейки футболисти, които да подсилят състава на Лучано Спалети от следващия сезон. След като си осигури подписите на Лаутаро Мартинес, Стефан Де Фрай и Квадво Асамоа, сега спортният директор на “нерадзурите” Пиеро Аузилио е насочил вниманието си към средата на терена. В петък от Интер са се срещнали с представители на халфа на Рома Кевин Строотман, за да разберат какво е желанието на футболиста, твърди Gazzetta dello Sport.

Наскоро холандският национал преподписа с “вълците”, но в договора му има поставена клауза от 32 млн. евро, която от Интер са готови да активират през летния трансферен прозорец. Наставникът на гранда от Милано Лучано Спалети е пожелал и звездата на Каляри Николо Барела, който е оценяван на 40 млн. евро. От доста време “нерадзурите” наблюдават изявите на младия футболист и обмислят да предложат на тима му футболисти от Примаверата, за да намалят тази сума. Интер е готов да се раздели с Андреа Пинамонти, Янс Одгаард, Николо Дзаниоло и Иан Емерес, които играят при младежите на “нерадзурите”.
cheffo
Проблемът с Кансело е, че трябва да платим 35 млн преди 30 май, тоест този разход ще е за тази година и това може да се окаже проблем за ФФП. Доколкото пишеше из медийте, Валенсия са отказали другите ни предложения, явно смятат че ще успеят да го продадат веднага на друг. Мене лично Кансело не ме убеждава много в по-важните мачове. Иначе срещу слабаците играе много силно спор нама.
Provenzano
АСАМОА МИНАВА МЕДИЦИНСКИ ПРЕГЛЕДИ

Според calciomercato Квадво Асамоа в момента минава медицински прегледи преди да подпише с Интер.
Договора е за три години. Очаква се съвсем скоро официално съобщение от Интер.
Kutinkata


Състава за догодина е готов вече , вместо Барела може и да е Строотман . С този състав определено за мен сме в битката за титлата .
durex
Кансело е пътник, но добрата новина уж е че за сега ще задържим Икарди със или беЗ участие в ШЛ.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.