Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Sashko
Цитат(Kutinkata @ Jul 15 2018, 16:50 ) *
Челси взеха Жоржиньо , отделно имат Канте , Фабрегас и Бакайоко и честно казанонне вярвам да искат много наш Весино , но дано все пак ме опровергаят .

Да им даваме Весино и Кандрева за Канте и да се приключва
Kutinkata
За Канте ще ни трябват поне 10тина като Кандрева и Весино .
Provenzano
Да взимаме Мбапе!!
durex
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Provenzano
Нещо наемче плюс опция. Митак, не се смей... сериозен съм biggrin.gif
durex
Е то по-големи царе от нас за наемче + опция за откупуване, смятам няма в световен мащаб!
Kutinkata
Ще им предложим 3 годишен наем на стойност половин милион с опция за покупка .
inter_ruse
ПСЖ се интересуват от Далберт и може да включат Ди Мария в преговорите.
Далберт и 15-20млн и всеки по пътя си , а дано!!!
Provenzano
Така и не разбрахте, че няма да продадем Далберт. Лично Спалети е стопирал всички преговори за негов трансфер. Няма как да останем само с двама бека. Дори да вземем някой измежду Върсалко, Дармиан и Дзапакоста, както се говори, то пак крайните ни бранители ще са изключително малко като брой. Не забравяйте, че през новия сезон ще имаме доста мачове и при наказание/контузия, ще трябва да прекрояваме схема или да преквалифицираме някой като Ранокиа на бека, което не е много удачен вариант.
inter_ruse
Мендеш иска да пласира Марио в Уулвърхямптън , а Ди Мария в Интер club_me-2092.gif
Наинголан и Ди Мария в рамките на един джам ще е страхотно!!!
Анхел , десен бек и един халф ако може ( но можем и без халф ) и нека сезона да започва.
Тома Мюние - този искам на бека.
Provenzano
Отборът на Фулъм е готов да нанесе сериозен удар по амбициите на Интер като привлече в редиците си бразилското крило Малком, твърди Sun. Ръководството на английския клуб се е свързало със своите колеги от Бордо за подробна информация относно финансовите изисквания на французите за талантливия футболист.

“Котиджърс” са готови да предложат на Бордо сумата от 45 млн. евро, като по този начин ще изпреварят Интер в битката за подписа на Малком. Предложението на “нерадзурите” бе за наем на бразилеца от 8 млн. евро, към който да бъде добавена клауза за откупуването му, възлизаща на 32 млн. евро.
N.Roussev
Новак във Висшата лига пръска луди пари,а италиански гранд,който ще играе в ШЛ не може...Такава е реалността за жалост.Дано покрай идването на Роналдо нещата се променят.
Provenzano
Как няма да пръскат луди пари като само от тв права ще вземат около 100-ина милиона.
durex
Ти смятай, щом Фулъм го искат само какъв футболист е...
Аз не смятам, че трябва да изсипем 40млн за недоказана кариока.
Веднъж се опарихме с Барбоса, айде нема нужда повече, защото после пак ще си говорим, как не ни достигат 5млн за Пасторе, защото заради поредния измислен герой сме се набутали с колосална сума, която вследствие може да ни изиграе лоша шега при следващи трансфери, сиреч ФФП току виж пак ни е застигнало, защото от подобни трансфери тип балони сме на тоя хал!
Provenzano
Юнайтед са готови са предложат 70 милиона за Перишич. Дали пък нашите няма да клекнат?
cheffo
Цитат(Provenzano @ Jul 16 2018, 22:30 ) *
Юнайтед са готови са предложат 70 милиона за Перишич. Дали пък нашите няма да клекнат?


70м за Перишич са прекалено добра сделка, за да ги откажат.
inter_ruse
За 70 го давам
durex
Спалети уж е казал, че хърватите не се пипат, ама то вече нищо сигурно няма на този свят.
Kutinkata
Като четях къде ще се инвестират тия 70 млн съм против такава продажба . Ще вземем да се пънем за Дармиан и Ди Мария , а тогава не виждам смисъл от такава продажба . Аз съм против .
Provenzano
Според мен ако продадем Перо за 70, то ще вземем Върсалко и Ди Мария.
inter_ruse
Вършалко искал твърдо при нас, Атлетико принудени да смъкнат от цената.
Provenzano
Ще смъкнат, къде ще идат. Перишич и Брозович сега са го настроило на Шимето за Интер.
Kutinkata
Миналия ден се говореше за цената на Ковачич тук . Според скай спорт , Сити искали Ковача но Реал не падали под 90 млн паунда , което май се пада малко над 100 млн евро .
Sneijder
https://www.football-italia.net/124601/inte...erisic-candreva

Щели сме да жертваме Перишич и Кандрева за Киеза. Брозо ще поднови.
inter_ruse
Кндрева за Киеза ок , но и Перишич е прекалено.
Кандрева за Киеза , а Перишич за Ди Мария и Ламела.
Kutinkata
Според мен трябва да подпираме малко източниците които цитираме . Невъзможно е да жертваме Кандрева и Перишич за Киеза , ясно е , че това е партенка .
А ще е много интерестно да сменим ценения на около 10-15 млн Кандрева за 60 милионния Киеза biggrin.gif
Sneijder
Цитат(Kutinkata @ Jul 17 2018, 14:38 ) *
Според мен трябва да подпираме малко източниците които цитираме . Невъзможно е да жертваме Кандрева и Перишич за Киеза , ясно е , че това е партенка .
А ще е много интерестно да сменим ценения на около 10-15 млн Кандрева за 60 милионния Киеза biggrin.gif


Подбрали сме ги източниците, спокойно.
radul
А вярно ли е, че ще играе и за основния отбор?
Provenzano
Уулвърхямптън е много близо до подписа на Жоао Марио.
Интер иска минимум 27 млн. евро.
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Jul 18 2018, 10:20 ) *
Уулвърхямптън е много близо до подписа на Жоао Марио.
Интер иска минимум 27 млн. евро.

Четох , че давали под 20 млн , не знам колко е верно . Интерестно е кой ли ще вземем на негово място , дали отново дефанзивен или някой по офанзивен халф , или може би Вършалко . А иначе Евертън били близо до Малкъм .
Provenzano
Интер натиска Атлетико (М) за Вршалко

Ръководството на Интер е твърдо решено да привлече бранителя на Атлетико Мадрид Шиме Вршалко в състава си. "Нерадзурите" са в търсене на стабилен десен защитник, който да запълни празнината в отбрана след напускането на Жоао Кансело.

Наставникът на Интер Лучано Спалети е заявил пред спортния директор на тима Пиеро Аузилио, че Вршалко е точният човек, който ще помогне на тима да гони поставените си цели през сезона, твърди Gazzetta dello Sport.

Ръководството на Атлетико и това на Интер са постигнали споразумение за цената на хърватина, който ще струва на "нерадзурите" 25 млн. евро. Разногласията между двата тима са в начина на плащaне на тази сума. "Дюшекчиите" са склонни да пуснат Вршалко под наем, но със задължителната опция за откупуването му, докато предложението на Интер е за наем от 6 млн. евро и клауза, от която "черно-сините" могат да не се възползват след края на сезона.
durex
Все повече ме върти една мисъл и тя е продажбата на Перишич.
70млн са много пари, с тези пари от един ще вземем цели 3, че може и 4 играча и то не какви да е , Ди Мария, Врсалко, Малкъм и евентуално някакъв халф.
Едно време продадохме Ибряма така и знаете след това какво се случи. Не твърдя, че ще се случи същото, но шанса Перишич да е в топ форма още дълго време изобщо не съм убеден в това. А на нас ни трябват моментални резултати още сега и ако ще трябва да се жертва Перишич, то съм склонен за 70млн да го дадем на манафите, разбира се стига да инвестираме парите правилно.
Kutinkata
Е то Вършалко е 30 млн , Малкъм 40 млн и Ди Мария към 30 млн , как ще ги вземем и 3мата ако продадем Перишич ... Иначе и аз по принцип смятам , че сега е последния момент да му се вземат такива супер пари на Перишич но лошото е , че ще ги инвестираме в по дъртия и по слаб Ди Мария , което за мен е повече от безмислено . Така , че може би не трябва да се пипа Перишич и да мачка за нас и новия сезон .
durex
Разликата им е 1 година кутинка.
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Jul 18 2018, 18:03 ) *
Е то Вършалко е 30 млн , Малкъм 40 млн и Ди Мария към 30 млн , как ще ги вземем и 3мата ако продадем Перишич ... Иначе и аз по принцип смятам , че сега е последния момент да му се вземат такива супер пари на Перишич но лошото е , че ще ги инвестираме в по дъртия и по слаб Ди Мария , което за мен е повече от безмислено . Така , че може би не трябва да се пипа Перишич и да мачка за нас и новия сезон .


Може би се повтарям за n-ти път, но за ФФП се разглежда амортизацията на играч годишно, докато при продажба се отчита печалбата (ако има такава) за сезона. Така че може да си позволим да вземем и тримата изброени, ако продадем Перишич. Въпросът е, че с новите ограничения, които наложиха за този сезон може да не успеем да ги регистираме за ШЛ.
Обаче, едва ли изобщо ще продадем Перишич, тъй като май няма никакъв интерес към него. Това с МанЮ по скоро е същото, както и интересът на Челси към Весино, тоест слухове без покритите.
На мене ми е интересно пък как този Малкълм се приближава към отбор като Евертън, след като уж беше искан от Интер, Арсенал и Тотнъм?!

Според мене ни трябва десен бек и един играч като Рафиня, който може да играе зад нападателя, а също и малко по-назад. Всичко друго на този етап би било лукс.
Kutinkata
Според мен ни трябва халф ( който знае да атакува ) дясно крило и десен бек , иначе трудно ще се борим за нещо . В центъра ако се контузи някой от Брозо и Нинджата , значи ще гледаме миналогодишните мъки . Ако в центъра са заедно 2ма от Галярдини , Весино и Валеро , това ще значат мъки и центрирания . Ако не вземем дясно крило , просто не виждам кой ще играе , Политано въобще не смятам , че има класата да ни е титуляр а Лаутаро като гледам е нападател . За десния бек е ясно , няма какво да се говори .
javier
1000 процента си прав Малколм Барела и Варшалко
Kutinkata
Вършалко за сега май е далечко от нас . Втория избор ни бил Дармиан , който обаче пък бил в напреднали преговори с Ювентус , което е супер за нас де . Третия избор пък е някав Бенджамин Хенрикс от Леверкузен , дори те се били навили на наем с опция за покупка . Не съм го гледал момчето но през последния сезон има повече мачове като пейка отколкото като титуляр .
Provenzano
Рома също искат Малкъм.
Kutinkata
Рома ще имат пачки за Малкъм , а и за някой друг футболист . Направиха супер сделка за Алисон и го прпдадоха за 75 млн . Въобще Рома очаквам да направят доста прилична селекция .
durex
Паредес е предложен на Интер, но Интер се цели високо, иска Лука Модрич !!!
Ей това ако стане вдигаме левела високо !!!
N.Roussev
Звучи изключително нереално.Цената му в Трансфермаркт е само 25 милиона,което ми се струва супер невярно.За мен Лука е мозъкът и основен "виновник" за успехите на Реал в последните 5 години.
durex
Е все пак е на 32-3 години, няма как трансферната му цена да е 100млн като на гелосания. За сметка на това заплата му ще е най-малко 10млн...
Kutinkata
Kutinkata
Иначе слуховете са голяма работа . Нямаме пари за пейки на Барса и Атлетико но искаме звезда на Реал .. Естествено нямаме никав шанс за Модрич но Малкъм и Вършалко са задължителни , но сякаш се отдалечават от нас .
durex
Ами нямаме, защото трябва да продаваме. Жоа Марио не е продаден още, Кандрева не знам как и той не е на тезгяха.
Kutinkata
Интерестно е защо не можем да пласираме играчите си . Марио е титуляр за националния отбор на Португалия и европейски шампион с тях . Не е световна класа но е играч за поне 20 млн . Та дървения Уилям Карвальо идващ от Спортинг , беше продаден за 20 млн . Кандрева и той е национал , ужасен играч е но с опита си струва поне 10 млн . Весино е в страхотна възраст , среден играч е и той е национал , определено могат да му се вземат 20+ млн . Защо така не успяваме да ги продадем ми е адски съмнително .
inter_ruse
Слухове за Видал и До Мария , за аржентинеца предлагаме 30млн.
Представете си :
Вършалко - Шкриняр - Де Врай - Асамоа
Видал - Брозович
Ди Мария - Найнголан - Перишич
Икарди

Бал съм ти роналдото!!!!
N.Roussev
Цитат(inter_ruse @ Jul 20 2018, 01:27 ) *
Слухове за Видал и До Мария , за аржентинеца предлагаме 30млн.
Представете си :
Вършалко - Шкриняр - Де Врай - Асамоа
Видал - Брозович
Ди Мария - Найнголан - Перишич
Икарди

Бал съм ти роналдото!!!!

Страхотна единайсеторка наистина,но и тримата струват около 30 милиона.Най-реален ми се струва Вършалко,дано махнем Марио час по-скоро,за да си позволим хърватина.Струва ми се,че дясно крило може и изобщо да не вземем,даже и да продадем Кандрева.Спалети сигурно ще върти Карамо и Политано.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.