Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Provenzano
Хамбургер взимат Ален Халилович от Барселона за около 5 млн евро. Кажете ми, че това не е добър трансфер, въпреки че Барса са заложили клауза за обратно откупуване в размер на 10 млн. wink.gif
enjoy
Новата звезда на Интер Антонио Кандрева пристигна в Милано, за да парафира договор с "нерадзурите". Крилото ще подпише за четири години, като ще печели по два милиона и 700 000 евро на сезон на "Сан Сиро". 29-годишният футболист беше една от основните цели на Роберто Манчини. Националът на Италия бе купен от Лацио за 22 милиона евро, плюс три милиона евро в различни бонуси.

"Емоцията в мен е много голяма. Сега отивам да минавам медицински тестове и след това подписвам договор", сподели Кандрева при пристигането си на летището в Милано. "Дали съм говорил с Манчини? Не, не съм. Винаги съм искал да играя в Интер, затова съм щастлив. Шампионската лига? На терена ще проличи дали Интер заслужава да се класира. Форца Интер и до скоро", заяви Кандрева преди да потегли към клиника в Милано.
durex
Аусилио отива лично в Бразилия за да докара Барбоса.
Provenzano
Само да не му свърши горивото в самолета навръщане...
Provenzano
Тия дни си мислех точно за Янузай и днес виждам, че Лацио имали интерес към него. За повечето е ясно, че белгиеца не влиза в плановете на Моуриньо.

http://www.sportal.bg/news.php?news=617112
durex
BREAKING: As we reported earlier yesterday (before the likes of Sky Sports and calciomercato.com), Santon is very close to join English side West Ham.

He will carry out his medicals with the Hammers are set for the next few days between today and Friday according to sources in England.

All done with Inter (€500.000 for a season-long loan and €5.9 for the option to buy).
Kutinkata
Аусилио продължава да преговаря в Бразилия с бащата и агента на Барбоса , дори си е удължил престоя там с един ден за да завърши сделката . Обещал е 2 млн годишно плюс бонуси на Барбоса и важна роля в отбора , само , че Габигол искал да вземе решение след олимпийските игри но Аусилио е бил твърдо против това и иска подпис още сега . Сунинг са дали зелена светлина и развръзката със сигурност ще е тази седмица .
Provenzano
И тоя хич не е прост. Чака след Олимпиада да види кой друг ще го поиска и кой ще му предложи най-много милиони... жалки сребролюбци.
enjoy
Цитат(Provenzano @ Aug 4 2016, 11:27 ) *
И тоя хич не е прост. Чака след Олимпиада да види кой друг ще го поиска и кой ще му предложи най-много милиони... жалки сребролюбци.


Кондьо го изпя през 90-те още wink.gif

Да вкарам малко пояснение ако се чудите защо не сме изпратили оферта на Сантош, че президента им всеки ден отрича:

40% държи Сантош - като там има 18м клауза на която Сантош неможе да кажат НЕ!
40% държи играча, агенти, баща му и др там
20% държи Дойен - тези са като на борсата имат там 100 играча на които откуват права 20-30% дълга и ширика - те ще задържат 20-те си процента тоест няма да им плащаме сега!

Нашата оферта е следната 7м за (40% държи играча, агенти, баща му и др там) и 18м ЩЕ ПРЕДЛОЖИМ ако Габигол ни приеме офертата...

за сега не сме предложили на Сантош защото Габито се дърпа защото иска в по-голям отбор - Реал Барса итн.... все пак Неймар му е кумир и приятел... и си мисли че като вкара 1 гол на Олимпиадата те ще се свържат с него!

Аусилио му е обещал игра в стартовия състав но той все още се чуди!

единственото за което имаме ок е 7м за (40% държи играча, агенти, баща му и др там)!

чакаме Габигол да се съгласи като не искаме да чакаме олимпиадата да свърши а сега!

Това ще е подаръка на Сънинг, този прословут подарък който феновете на Интер не искат много много, а искат Мело, Ранокия да си ходят и да дойдат - един DMC от Билия, Диара, Витсел или Луиз Густаво и Гарай на мястото на Ранокия да имаме широчина!
enjoy
Цитат(Provenzano @ Aug 4 2016, 11:27 ) *
И тоя хич не е прост. Чака след Олимпиада да види кой друг ще го поиска и кой ще му предложи най-много милиони... жалки сребролюбци.


Кондьо го изпя през 90-те още wink.gif

Да вкарам малко пояснение ако се чудите защо не сме изпратили оферта на Сантош, че президента им всеки ден отрича:

40% държи Сантош - като там има 18м клауза на която Сантош неможе да кажат НЕ!
40% държи играча, агенти, баща му и др там
20% държи Дойен - тези са като на борсата имат там 100 играча на които откуват права 20-30% дълга и ширика

Нашата оферта е следната 7м за (40% държи играча, агенти, баща му и др там) и 18м ЩЕ ПРЕДЛОЖИМ ако Габигол ни приеме офертата...

за сега не сме предложили на Сантош защото Габито се дърпа защото иска в по-голям отбор - Реал Барса итн.... все пак Неймар му е кумир и приятел... и си мисли че като вкара 1 гол на Олимпиадата те ще се свържат с него!

Аусилио му е обещал игра в стартовия състав но той все още се чуди!

единственото за което имаме ок е 7м за (40% държи играча, агенти, баща му и др там)!

чакаме Габигол да се съгласи като не искаме да чакаме олимпиадата да свърши а сега!

Това ще е подаръка на Сънинг, този прословут подарък който феновете на Интер не искат много много, а искат Мело, Ранокия да си ходят и да дойдат - Билия, Диара, Витсел или Луиз Густаво и Гарай на мястото на Ранокия да имаме широчина!
Provenzano
Точно пък Билия и Диара не ги искам... аман от пенсионери!
rodigri
Аз пък много се чудя за какво ни беше смотания Мело , а не си използвахме Гнукури, който е млад , перспективен и като цяло доста симпатичен играч.Ранокия май няма много желаещи за него , иначе като му гледах последните мачове и се потвърди мнението ми, че вече и за резерва не става.Също се чудя защо най- накрая не си върнем Барди, ами държим Каризо???Барди е добър вратар и то с бъдеще-спокойно може да играе за купата.
Provenzano
Веднага ти отговарям:

1. За Мело -> няма как да налагаме Гнукури вместо него, тъй като Манчини не долюбва много младите футболисти. Ако Икарди не беше вече наложен в състава и капитан на този отбор, едва ли и той щеше да е твърд титуляр. Просто практиката на Манчини не е интегрирането на млади таланти.

2. За Ранокиа -> пълна дупка отвсякъде! Дори феновете на Сампдория по едно време започнаха да го иронизират и подиграват след глупавите грешки, които правеше и с тяхната фланелка.

3. За Барди -> няма как да си го върнем за да играе само в 2-3 мача за Купата на Италия. Той е в такава възраст, че за него е най-добре да бъде някъде под наем, където да играе редовно и всяка седмица.
rodigri
Да де, то ясно за Манчини и неговата слабост- играчи над 28 години.Но ако играе редовно и има кой да го учи, мисля , че ще стане добър играч.Мело сигурно взима доста по голяма заплата, а играе периферна роля в отбора и да си го кажем честно - дупка е.По едно време се заговори за продажба на Ханданович, но не прочетох някъде да се спомене , че ще пробваме Барди да го замести.
Някой гледа ли снощи Бразилия и по- точно "нашият подарък".
Има ли някакви слухове за това кой ще привлечем след Кандрева
Provenzano
Честно казано в момента най-добре и за самият Гнукури ще бъде да го дадем под наем и то не някъде в Серия Ц или Б, а в Серия А.
cheffo
Сега чета новините и пише, че са ни предложили Швайнщайгер и да поемат част от заплатата му, но ние сме отказали, а в същото време сме обмисляли Биглия. Това е направо смешно. Също, сме се интересували от Бака в случай че продадем Икарди. Това също ще е слаба сделка, ако стане. Видях, че сме взели Кандрева. Той не е толкова лоша сделка, колкото го изкарват някои хора тука. Освен 3 асистенций, има и 10 гола пррз миналият сезон, Кутинка. Този Габигол не го знам какъв е, но много ме съмнява Манчо да го пуска титуляр, дори да го вземем.
Provenzano
Билия, Бака... дрън-дрън
Provenzano
Интер извади 20 милиона евро за Луис Густаво

Италианският Интер е отправил оферта в размер на 20 милиона евро за полузащитника на Волфсбург Луис Густаво, твърди ''Газета дело Спорт''.

29-годишният футболист е силно желан от треньора на ''нерадзурите'' Роберто Манчини, който е убеден, че кариоката може да се окаже трансферно попадение за неговия тим.

Според последни информации кариоката има клауза за освобождаване, която обаче е в размер на 32 милиона евро.

Въпреки това от Интер се надяват тяхната оферта да бъде достатъчна за привличането на кариоката.

Офертата на тима всъщност е на обща стойност от 20 милиона евро, като 2 от тях са под формата на бонуси, които са включени в нея.

Малко вероятно е Интер да предложи повече пари за футболист, който е на прага на 30-те години.

Източник: gol.bg

__________

Предложили Диего Коща на Наполи и Интер

Нападателят на Челси Диего Коща е бил предложен на Наполи и Интер, твърди "Гадзета дело Спорт". Испанският национал по всяка вероятност няма да остане на "Стамфорд Бридж", като в началото на лятото се твърдеше, че той ще се върне в Атлетико Мадрид. Този трансфер обаче вече не изглежда актуален, след като "дюшекчиите" привлякоха Кевин Гамейро.

Според "Гадзета дело Спорт" самият Коща предпочитал да бъде продаден на Наполи, но пък трансферна цел №1 на клуба от Неапол е Мауро Икарди. Ако сделката за аржентинеца пропадне, то Коща може да се озове на "Сан Паоло".

В Челси пък все още вярват, че ще успеят да си върнат Ромелу Лукаку, който ще замести Коща на върха на атаката. Лондончани вече привлякоха един нападател през това лято в лицето на Миши Батшуай.

Източник: sportal.bg
Kutinkata
Гадзета са излезнали днес с новина , че част от управниците ни в отбора искали да подновят договора на Манчини но други искали да бъде уволнен и да предложим договор на Де Бур. Също проявяваме интерес и към Самир Насри . Замислих се дали интереса ни към Густаво не дойде няколко дни след като Ювентус вече бяха започнали преговори както и този към Насри след Рома .. иначе някой беше заговорил за Сансоне , той отива за около 13 млн във Виляреал.
Provenzano
Да, аз писах за Сансоне, но отговора беше, че няма как да стане, а и бил много непостоянен или казано накратко дрън-дрън...
durex
Манчо май си тръгва, всички медии тръбят, че Де Бур ще го замести.
grande internazionale
Порначо е пътникккккккккккккк !!! Ама си иска заплатката до края на договора : ))))))
durex
GdS - Mancini refused the renewal and Suning has surrendered.
durex
Очаква се утре да стане на 100% ясно дали Манчини остава, но по-скоро не, като процентите са 90%-10*%, че си заминава.
На Де Бур ще му бъде предложен 3-годишен договор.
Provenzano
Ще го махнат Манчини и това е ясно като бял ден. Неустойката му е 5 млн + още 5 данъци, което прави общо 10 милиона за човека, който преди няколко седмици се биеше в гърдите колко голям интерист е и как щял да си тръгне, ако пречи. Смяната е безкрайно закъсняла. Сезонът започва след 2 седмици, а до края на меркатото остават 3. Ясно ми е, че се смени собствеността в клуба и може би това е една от причината, макар че не е оправдание. Ако новите босове не са харесвали Манчини и методите му на работа е трябвало да го махнат веднага, но както и да е.
cheffo
По добре късно, отколкото никога smile.gif Само незнам доколко Де Бур е правилният човек за Интер, но ръководството отдавна май го е харесало.
Ludman
Multiple reports on Sunday night claimed Roberto Mancini had already signed a contract termination with Inter, paving the way for Frank De Boer.

Аз отварям уискито !
Norex
Mancini out, De Boer in

It has been a hectic day for Inter to say the least. Roberto Mancini is expected to leave the nerazzurri with Frank De Boer stepping to replace the Italian. Here are all the headlines from the main Italian papers:

La Gazzetta Dello Sport: ‘Manciao.’ Inter make a U-turn. De Boer will take control of the bench. He will sign a three year contact worth 1.5 million euros per year. Mancini will not train the team today. The club are working on a consensual resolution.

Il Corriere Dello Sport: Mancini leaves. There is De Boer. The Dutchman will take control of the bench. The relationship between Mancini and Inter went downhill after the coach refused a renewal and he also did not have enough of a say on the transfer market. There is an agreement with the former Ajax coach.


Provenzano
Цитат(cheffo @ Aug 8 2016, 02:19 ) *
По добре късно, отколкото никога smile.gif Само незнам доколко Де Бур е правилният човек за Интер, но ръководството отдавна май го е харесало.

Абе така е, но реално погледнато няма никакво време да опознае играчите, а новия сезон вече чука на вратата. Отделно мисля, че не знае италиански, което си е допълнителен проблем. Доколкото си спомням работеше с Бергкамп, така че нищо чудно да го доведе за помощник и в Интер.
cheffo
Така е, но е далеч по добре отколкото да се повтори ситуацията с Мадзари - да преподпише и след няколко мача да го махнат. Де Бур поне ще има малко време да влезе в час. Все пак не очаквам особено силно начало на сезона за нас. Жалко че мачът с гобите е едва в 4-я кръг.
Kutinkata
Е вие пък , това са страхотни новини . Нещастника и убиеца на всичко футболна в отбора ни се маха . Рома а и не само те смениха треньора по време на сезона и се засилиха , Челси станаха европейски шампиони със смяна на треньора по време на сезона . Ще се оправим и ще сме много по добре без Манчини . Верно е , че много закъсня това уволнение но все пак по добре късно отколкото никога , а и май не са смятали да го уволняват въобще , защото доколкото знам Кандрева беше трансфер искан от него .
Provenzano
Веднага се появиха слухове, че Де Бур ще доведе Базоер от Аякс.
grande internazionale
focus.gif chain_gun-2417.gif chain_gun-2417.gif too_happy-1044.gif too_happy-1044.gif death-metal.gif soccer-4013.gif ultra_inter.gif mexicanwave.gif trophy-1302.gif bravo-1305.gif c030.gif yeah.gif drinks.gif cheers1.gif hammer.gif 106782_orig.gif 106782_orig.gif f181261444a4b611.jpg f181261444a4b611.jpg
durex
Абе общо взето човека си идва на време ако питате мене, защото Манчо в Сащ не разполагаше с всичките си футболисти, а едва онзи ден се събраха, така че нищо не е изтървал Де Бур. Проблема идва от трансферите, защото до сега се правиха такива за Манчини, а сега ще минем в съвсем различна посока от неговата и до сега спряганите Насри, Луйс Густаво и т.н. ги забравяме.
Provenzano
Мен ми е интересно също така дали ще запазят нашите играчи, за които има интерес от други клубове като Брозович и Икарди.
Kutinkata
Де Бур играе доколкото знам в схема 4-3-3 или 4-2-3-1 като имаме играчи и за двете . Имаме време да му се вземат 1-2 нови попълнения който той поиска и да се задържат важните ни играчи . Интерестно за Де Бур е , че в 6 сезона в Холандия печели 4 титли и то след дълга суша преди него и две втори места като едната губи титлата последния кръг , също обича футбола с повече владеене на топката а и в шесте си сезона в Холандия успя и шесте да има най добрата защита за сезона което не е малко .
rodigri
много трудно ще е да играе по-лош футбол отколкото манчини и да има по лоши резултати от него.Аз съм оптимистично настроен smile.gif ако махнат Мело, Бябяни и някои и друг бек и мисля , че ще е добре
Provenzano
Четох, че Де Бур щял да маха Мело, Медел и Едер...
rodigri
дано има и кой да ги вземе smile.gif медел ще има ,ама Мело и едер са ми много съмнителни
Provenzano
Да ги шитнат към сателита ни в Китай. Не е толкова трудно да се сетят за подобно врътка като дори могат да сложат трансферни суми, които ще влязат в касата на Интер като приходи.
rodigri
трансферният прозорец в Китай не затвори ли ?
durex
Мело ще го приветсват в Турция на драго сърце, той е любимец на Галатасарай. Медел стана шампион с Чили това лято на копата, така че винаги ще се намери кой да го вземе. Аз Едер искам да остане, защото направи силно европейско и заслужава да му се даде шанс. Попадна в Интер в най-неподходящия момент, когато всичко започна да рухва, така че аз бих му дал още една възможност за доказване.
Provenzano
Цитат(rodigri @ Aug 8 2016, 12:09 ) *
трансферният прозорец в Китай не затвори ли ?

Виж, това вече не знам...
durex
Цитат(rodigri @ Aug 8 2016, 11:09 ) *
трансферният прозорец в Китай не затвори ли ?

Да
Provenzano
Цитат(durex @ Aug 8 2016, 12:13 ) *
Мело ще го приветсват в Турция на драго сърце, той е любимец на Галатасарай. Медел стана шампион с Чили това лято на копата, така че винаги ще се намери кой да го вземе. Аз Едер искам да остане, защото направи силно европейско и заслужава да му се даде шанс. Попадна в Интер в най-неподходящия момент, когато всичко започна да рухва, така че аз бих му дал още една възможност за доказване.

За резерва е добър вариант, да. На Европейското наистина загатна, че не е толкова безличен, колкото изглеждаше през втората половина на сезона с нашия екип. Иначе и на мен ми се иска да го видя под ръководството на Де Бур. Мисля, че със сигурност тази треньорска рокада ще даде положителен тласък и импулс на играчите. В контролите не показаха никакво желание и себераздаване, което дори ме кара да си мисля, че има някакъв бойкот към Манчини, което в никакъв случай не бива да се допуска в официалните срещи.
durex
За мене това направо си беше един вид бойкот срещу треньора, не може да сме чак толкова слаби, просто не искам да повярвам.
Kutinkata
Тепърва ще се види Де Бур на кой ще разчита но аз съм твърдо ЗА продажба на Едер ако е за оферта 10+млн . Не за друго но просто и той и Икарди и Йова са чисти централни нападатели макар и Йова да може да играе на крилото , а просто Едер ми е най слаб от тримата , макар , че ако остане в отбора според може да помогне , защото не е лош футболист но нали все нещо трябва да продадем .
durex
Икарди ще е пътник според мен, защото ако му вземем 70млн ще може да му се вземе достоен заместник да не кажа и по-добър от него и в същото време ще останат пари и за други попълнения.
Kutinkata
Цитат(durex @ Aug 8 2016, 12:28 ) *
Икарди ще е пътник според мен, защото ако му вземем 70млн ще може да му се вземе достоен заместник да не кажа и по-добър от него и в същото време ще останат пари и за други попълнения.

То все по сериозно се коментира това и аз също започвам да мисля , че Мауро ще си ходи за жалост . Според мен ако стане ще е за около 60 млн . . Не съм сигурен дали ще е за добро или лошо .
Provenzano
Аз пък не знам защо, но не вярвам новият треньор да дойде и да продаде настоящия капитан на отбора...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.