Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Provenzano
Отборите на Интер и Милан са се отказали от идеята да привлекат френския стрелец Оливие Жиру през идващия зимен трансферен прозорец.

Френският таран усилено търси трансфер през януари в търсене на повече игрово време, за да може да намери място в състава на "петлите" за Евро 2020. Опциите пред стрелеца обаче може изобщо да не са големи.

Грандовете Милан и Интер се смяташе, че ще се опитат да привлекат нападателя през зимата, тъй като и двата тима имат нужда от подсилване в тази зона на терена. Италианските медии предават обаче, че прекомерно високите финансови претенции на играча ще предотвратят всякаква сделка.

Това изглежда, че може да принуди Жиру да остане до края на сезона в лондонския клуб.
Provenzano
Водачът в италианския шампионат - Интер се стреми да купи полузащитника на Барселона - Артуро Видал, но в случай на провал с трансфера, шефовете на миланския гранд ще преговарят за Юлиан Вайгъл от Борусия Дортмунд, твърди "Скай Спорт Италия".

24-годишният играч през този сезон записа 20 мача, в които има една асистенция, а също така бе изгонен веднъж. Договорът му е до юни на 2021 година.
cheffo
Според SportMediaset, Кулушевски е почти договорен за лятото за 35млн, като се очаква сделката да се затвори другата седмица.
Марота е отправил 15млн оферта за Видал, Барса искат 20-25.
N.Roussev
Очаквах набора Кулушевски още зимата,но явно Парма няма да го дадат още сега.Поне Видал да си осигурим,20 милиона са нищо за него.
Sashko
Цитат(Provenzano @ Dec 25 2019, 21:00 ) *
Водачът в италианския шампионат - Интер се стреми да купи полузащитника на Барселона - Артуро Видал, но в случай на провал с трансфера, шефовете на миланския гранд ще преговарят за Юлиан Вайгъл от Борусия Дортмунд, твърди "Скай Спорт Италия".

24-годишният играч през този сезон записа 20 мача, в които има една асистенция, а също така бе изгонен веднъж. Договорът му е до юни на 2021 година.

Вайгъл е по-добре от Видал според мен. В прекрасна футболна възраст, докато Видал да има 2 силни сезона и ще е с по-висока заплата.
Provenzano
Интер и Барселона продължат преговорите помежду си за трансфер на Артуро Видал на „Джузепе Меаца“, съобщава Gazzetta dello Sport. Опитите на „нерадзурите“ поне засега удрят на камък, като в момента 8 млн. евро разделят двете страни от споразумение.

Ръководството на Интер предлага за Видал 12 млн. евро, докато каталунците настояват да получат 20 млн. Агентът на футболиста Фернандо Феличевич, който през лятото изигра голяма роля в това Алексис Санчес да премине от Манчестър Юнайтед в Интер, е натоварен със задачата да финализира сделката за Видал.

Наставникът на „нерадзурите“ Антонио Конте настоява да получи поне един полузащитник през зимния трансферен прозорец. В средата на терена Интер имаше най-големи проблеми в последните мачове заради контузиите на Стефано Сенси, Роберто Галярдини и Николо Барела.
cheffo
Парма искат Политано или Галярдини за да прекратят наема на Кулушевски сега. Отделно сме договорили лични условия с Дармиян, който явно ще е резерва, ако не стане с Алонсо или някой по качествен ляв бек.
Faketo
Тия 35 млн.за Кулишевски не са ли много ?Какво толкова е видял Конте в него?
durex
Последните слухове са че ще раземняме Политано за Йоренте WTF??? Както и Годин е можело да напусне и на негово място да дойде Дармиан...
Как ги мислят тия трансфери нашите само не ми е ясно...дано това никога не се случи.
cheffo
Видал съди Барса за неплатени бонуси smile.gif Нищо чудно да му намажат ските към Интер.

За ПОлитано - Йоренте и аз го гледах наскоро, но май се има предвид размяна на наеми до края на сезона, а не за постоянно.
Provenzano
Трябва да вземем един нападател задължително, защото към момента Лукаку и Лаутаро са без реална алтернатива. Някой като Йоренте, Жиру или подобен може би ще бъде временно решение до края на сезона, защото се очертава да имаме доста мачове през пролетта. Нищо чудно Конте да натисне в Лига Европа. Според мен задължително ще се пробва да спечели трофей още през първия си сезон начело на клуба и лично според мен най-реалните такива са именно Лига Европа, а също и купата на Италия.

В средата ще вземем на 90% Видал, който е повече от ясно на всички, че няма бъдеще в Барселона поради ред причини и най-вече обстоятелствата от последните месец-два. За Годин слуховете на мен ми се струват като партенка или поне към момента не виждам ясна и конкретна прочина, поради която Диего да желае да напусне Интер.

За Кулушевски не знам какво да кажа, защото си признавам, че не съм го гледал, а в мачовете срещу нас не ми е правил впечатление. Наистина доста се спекулира с неговото име, което ме навява на мисълта, че най-вероятно има голяма доза истина в цялата история, но не съм напълно убеден, че сумата, която циркулира в интернет пространството си заслужава. И все пак бих се доверил на Конте и Марота. Мисля, че досега нямат грешен ход през меркатото, а трансферите на Сенси и Барела са си топ направо в десетката. Нищо чудно и този пич да се окаже подобен, така че ще видим.
cheffo
Слух, че сме договорили Алосно за 25млн.
The report details how the Nerazzurri initially offered €6 million for the loan with a €15 million obligation to buy attached but have now matched the €25 million price requested by the South London club – despite the rumours suggesting that the Blues have been asking for €50 million.

Изглежда, че сме се договорили с ВИдал, за две години. Остава да се разберем с Барса. Ако не стане с него, уж ще вземем Нандез от Каляри под наем.
cheffo
15млн за Видал, звучи добре.

It's reported that Vidal is ever so close to signing with Inter and get reunited with Conte as the relationship between him and Barcelona is virtually beyond repair. €15m is the rumored purchase price
N.Roussev
Видал този път вече ще е наш!От нов нападател нямаме нужда,Алексис се завръща след тежката контузия,а си имаме и Еспозито.Е,ако останат пари ОК,но не ми се вярва това да се случи.По-евтино ще е да върнем Пинамонти.Идеята за Алонсо е ужасна,тоя е най-слабият бек на Челси,но може и да цъфне отново при Конте,както Чичо Тони.
cheffo
Цитат(N.Roussev @ Dec 29 2019, 11:15 ) *
Видал този път вече ще е наш!От нов нападател нямаме нужда,Алексис се завръща след тежката контузия,а си имаме и Еспозито.Е,ако останат пари ОК,но не ми се вярва това да се случи.По-евтино ще е да върнем Пинамонти.Идеята за Алонсо е ужасна,тоя е най-слабият бек на Челси,но може и да цъфне отново при Конте,както Чичо Тони.

Moже би си прав, не съм ги гледал много наскоро, но при Конте ще играе уингбек, а във Фиорентина беше доста добър на тази позиция. Дефанзивно не го знам как е, но в нападение ще е много по-полезен от Бираги и Асамоа.
durex
Наистина в момента може би имаме най-голяма нужда от Видал. Борбен сърцар играч, макар и винаги да виси с червен когато е титуляр biggrin.gif
Доста ще ни помогне в средата, има хубав изстрел да не говорим, че е дузпаджия, дори не знам дали някога е пропускал.
inter_ruse
Ние халф-бек като Алонсо нямаме.
Страхотен , остър играч , с перфектно центриране и добър удар.
Само той и Видал ни трябват засега , а на лято ще видим .
N.Roussev
Слъбският-швед в крайна сметка е избрал да изтърка пейката при гобите,вместо да дойде при нас.Няма какво толкова да съжаляваме,щом Марота е преценил,че парите за него не си струват,значи е така.Мощно за Видал!
durex
Express - Eriksen wants to leave in January, Inter on pole.

Telegraph - Eriksen wants to join Lukaku and Sanchez at Inter
Provenzano
Честита Нова година на всички! Бъдете здрави и щастливи!

Днес прочетох слухове и за Обамеянг. А Рома и Наполи пък искали Политано.
durex
Политано за мен е пътник, а и няма какво повече да даде на отбора. Лимитиран от към качества играч, който миналата година помогна на отбора, но тази година качеството ни е още по-голямо и за мен той не се вписва никъде...за това е по-добре да го продадем или разменим за някой играч.
cheffo
Ювентус ни отмъкнаха Кулушевски, но четох че ще им струва 35млн + 10 бонуси, което си е сериозна сума за играч с един добър полусезон. Нещо не ми се вярва Ериксен да дойде точно в Интер, но ако стане ще бъде сериозен трансферен удар.
Sashko
Интер вади 30 милиона евро за Емерсон

Интер приготви 30 милиона евро за защитника на Челси Емерсон Палмиери, съобщава "Индипендънт". Лондончани са готови да се разделят с бразилеца през януари, но само при положение, че бъде намерен подходящ негов заместник.

Мениджърът Фанк Лампард не е особено доволен и от двамата си леви бекове Емерсон и Маркос Алонсо. В последния мач с Брайтън той пусна в тази зона на защитата Сесар Аспиликуета, а като десен бек действа Рийс Джеймс.
В същото време Антонио Конте харесва качествата на Емерсон и иска да го има на "Сан Сиро". Още повече, че той има опит в Серия "А" с екипа на Палермо и Рома, а освен това има и италиански паспорт.

Сити иска да разкара Кансело през зимата, дано се включим и там за подписа му.

С Емерсон и Кансело ще изглеждаме по съвсем различен начин.
Габигол се завърна и се надявам да се включи на ниво.
Дано успеем да вземем Ериксен и може да приключваме зимната селекция.
Provenzano
Тия гобите имам чувството, че само чакат да ни свържат с някое име и веднага следва телефонно обаждане към отбора, в който играе футболиста. Чудя се още как не са изпратили оферта за Ериксен.
radul
Тогава да вземат Лавеци. biggrin.gif
N.Roussev
Честита Нова Година и десетилетие на всички!Посрещнахме година,коато ще е историческа за всички нас.За първи път от почти половин век ще можем да видим Интер на живо,тук в България!Да се надяваме,че ще е щастлива и по други поводи,а именно спечелването на някакъв трофей и продължаването на цялостния прогрес на клуба!
Относно Ериксен-след като прочетох новината първоначално се изсмях на глас,но след това открих логика в действията му ако избере нас.Тук ще е постоянен титуляр,идва в първенство,в което не се тича много,а колкото и класен да е,не е от тези,които изорават терена от бягане.Освен това вече се показваме и като амбициозен проект-имаме топ треньор,стабилно ядро от доказани футболисти и се борим за титлата.Да,отпаднахме от ШЛ,но най-вероятно ще стигнем до заключителната фаза на ЛЕ и нямаме проблеми с класирането за ШЛ догодина.Единственият ни сериозен конкурент за подписа му според мен е ПСЖ-12-те милиона заплата,която му предлагат е наистина предложение,на което трудно се отказва.Реал ще натиснат за Погба,Юнайтед си е доста нестабилен отбор във всяко отношение към момента,а гобите трудно ще се отърват от многото си халфове и високи заплати,за да покрият финансовия феърплей.Аз предпочитам да го вземем още януари,защото лятото другите отбори ще го прилапат по-лесно,а и така си увеличаваме драстично шансовете за титилата и трофея в Лига Европа.
cheffo
Честита Нова Година!

Ериксен според мен ще търси дебела заплата и има отбори, който могат да му предложат по-добри условия от Интер. Четох, че уж ние сме засега най-близо до него, но последните години агентите на играчи като МОдрич и Ракитич ни използваха по подобен начин за собствените си цели, така че докато не мине медицински за мене това си е чиста проба спекулация.
Provenzano
След като не успя да си уреди услугите на халфа на Аталанта Деян Кулушевски, който подписа вчера с Ювентус, сега Интер ще насочи изцяло усилията си към привличането на друг младок. Смята се, че на “Сан Сиро” подготвят сериозна офанзива за Сандро Тонали от Бреша.

Не е тайна, че треньорът Антонио Конте настоява за привличане на качествн халф. Тонали отдавна е в полезрението на “нерадзурите” и сега те ще направят опит да го вземат в редиците си.

Тонали е сред най-перспективните млади играчи на Апенините и дори е наричан “новия Пирло”. Той е харесван и от няколко други големи клуба, така че битката за подписа му може да се окаже сериозна.

От Интер обаче се надяват да успеят да изпреварят конкуренцията и да си осигурят услугите му възможно най-скоро. “Нерадзурите” дори са готови да откупят правата му, но да го оставят да доиграе сезона в Бреша, ако така по-лесно ще стигнат до сделка с “Лъвовете”.

------------------------------------------------

Интер приготви 30 милиона евро за защитника на Челси Емерсон Палмиери, съобщава "Индипендънт". Лондончани са готови да се разделят с бразилеца през януари, но само при положение, че бъде намерен подходящ негов заместник.

Мениджърът Фанк Лампард не е особено доволен и от двамата си леви бекове Емерсон и Маркос Алонсо. В последния мач с Брайтън той пусна в тази зона на защитата Сесар Аспиликуета, а като десен бек действа Рийс Джеймс.

В същото време Антонио Конте харесва качествата на Емерсон и иска да го има на "Сан Сиро". Още повече, че той има опит в Серия "А" с екипа на Палермо и Рома, а освен това има и италиански паспорт.
N.Roussev
Четох новина,че Кансело не бил доволен от факта,че е постоянна резерва на Уокър в Ман Сити и може да напусне в посока Валенсия още през зимата.Щом Валенсия,които имат сериозни финансови проблеми могат да си го позволят,защо и ние не пробваме?!
San_boys
Прокрадва се мнение, че сме се разбрали с Тотнъм за Ериксен... Сума от порядъка на 20-25 млн., Конте настоявал да го вземем сега.

П.П. Профила му в инстаграм е буквално засипан с черно сини сърца. На последната му снимка има около 2500 такива коментара... biggrin.gif
San_boys
Да не говорим за оргазма от подобна сделка на фона на 35 милки за кулушевски
cheffo
Цитат(San_boys @ Jan 4 2020, 02:00 ) *
Прокрадва се мнение, че сме се разбрали с Тотнъм за Ериксен...

Сега остава да се договорим и с него smile.gif

Кансело го махнаха от Ювентус, сега заминава и от Сити. Отделно, взима доста дебела заплата, заради високите трансферни суми, които бяха платени за него и честно казано не ми се струва, че успее при Конте.
N.Roussev
Изглежда,че се прибижаваме до Ериксен-трансферна сума от 25 милиона евро и заплата 9 милиона.Май сме единствените,които са готови да го отърват от Тотнъм веднага,затова и е готов да дойде.Все пак нека не се въодушевяваме твърде много предварително.
Provenzano
Ериксен е наш на 99%. Дано не се обърка нещо в последния момент. Честит да им е Кушулевски на гобите.
Provenzano
Ръководството на Интер е отправило нова оферта към Спортинг Лисабон за крайния бранител Маркос Акуня, пише O’Jogo. Аржентинецът е една от топ целите на Антонио Конте, а специалистът е получи уверението на своите босове, че футболистът ще бъде част от тима на „нерадзурите” още през януари.

От Интер предложиха на Спортинг едногодишен наем на стойност 1 млн. евро с опцията за закупуването на футболиста след изтичането му за сумата от 10 млн. евро.

Офертата обаче бе отхвърлена от щаба на португалския гранд, който желае да продаде футболиста, но на по-висока цена. От Интер обаче не могат да си позволят да купят Акуня в този момент, тъй като биха нарушили Финансовия феърплей.

Именно затова от италианския клуба са предложили нова оферта наем плюс покупка, но със завишени финансови параметри. Очаква се в следващите дни да дойде и окончателният отговор от Спортинг.
inter_ruse
Sky - Serata calda per Vidal, Felicevich in Italia

Гореща вечер за Видал, агента му е в Милано.
ale inter
https://www.sportal.bg/news.php?news=821781
Барса към Видал: Оставаш!
В този случай ако е вярно това,то Ериксен е на 10000% наш играч wink.gif
ale inter
Цитат(Provenzano @ Jan 2 2020, 17:52 ) *
Тия гобите имам чувството, че само чакат да ни свържат с някое име и веднага следва телефонно обаждане към отбора, в който играе футболиста. Чудя се още как не са изпратили оферта за Ериксен.

crying_with_laughter-3302.gif crying_with_laughter-3302.gif crying_with_laughter-3302.gif
АХАХАХХАХХАахахахха тия верно само слухтят виж:
https://www.sportal.bg/news.php?news=821574
Ювентус с интерес към защитник на Челси
Provenzano
Цитат(ale inter @ Jan 6 2020, 14:29 ) *
crying_with_laughter-3302.gif crying_with_laughter-3302.gif crying_with_laughter-3302.gif
АХАХАХХАХХАахахахха тия верно само слухтят виж:
https://www.sportal.bg/news.php?news=821574
Ювентус с интерес към защитник на Челси

Да, според мен много добре са наясно, че Марота знае как да действа на пазара и се опитват да му попречат всячески.
ale inter
Цитат(Provenzano @ Jan 6 2020, 16:07 ) *
Да, според мен много добре са наясно, че Марота знае как да действа на пазара и се опитват да му попречат всячески.

А дали Марота не ги прееба с трансфера на Кулошевски и си освободи поле на действие за Ериксен wink.gif
Provenzano
Цитат(ale inter @ Jan 6 2020, 17:50 ) *
А дали Марота не ги прееба с трансфера на Кулошевски и си освободи поле на действие за Ериксен wink.gif

Имам и аз такова предчувствие. Те платиха 35 млн мисля за тоя пич, а ние сигурно ще вземем Ериксен за около 20. Почти 2 пъти по-малко.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Jan 6 2020, 19:45 ) *
Имам и аз такова предчувствие. Те платиха 35 млн мисля за тоя пич, а ние сигурно ще вземем Ериксен за около 20. Почти 2 пъти по-малко.


35+9 бонуси. Иначе заплатата на Ериксен ще компенсира разликата, но мене продължава да ме съмнява това, че е бил вече уреден.

Сега четох някаква статия, че сме работили по сделка за Погба от известно време. Появи се и слух, че Манчестър са готови да го разменят за Мартинез. Надявам се да не направим подобна глупост.
Provenzano
Не, не, мерси. Лаутаро да си стои тук.
Provenzano
Марота: "Не сме влизали в контакт с Тотнъм за Ериксен. Той е страхотен футболист с изтичащ договор, но мисля, че надпреварата за него е между доста отбори. На пазара търсим полузащитник и флангови играч, но ще зависи и от това дали някой ще ни напусне. Обмисляме внимателно ситуацията за да вземем най-точните решения."
N.Roussev
Цитат(Provenzano @ Jan 7 2020, 10:10 ) *
Марота: "Не сме влизали в контакт с Тотнъм за Ериксен. Той е страхотен футболист с изтичащ договор, но мисля, че надпреварата за него е между доста отбори. На пазара търсим полузащитник и флангови играч, но ще зависи и от това дали някой ще ни напусне. Обмисляме внимателно ситуацията за да вземем най-точните решения."

Стара лисица е Марота,знае какво да каже по медиите и какво не.Вчера агентът на Видал е бил забелязан в Милано,а отделно четох,че Ериксен бил заинтригуван от възможността да е централна фигура в нашия проект.Все пак,много неща се пишат,но кое ще е истина ще е ясно чак в края на месеца.Да стискаме палци да си осигурим необходимите попълнения за подсилване на състава!
cheffo
Слухове за размяна Годин - Рюдигер, а и Челси можело да пуснат Марко Алонсо в Интер.
Освен това Барбоса е свързван напоследък с тях и Уест Хям.
Provenzano
Гадзета: Интер е в напреднали преговори за Ериксен. Марота го иска за лятото и му е предложил договор до 2024 г.
Тотнъм се опитва да продаде играча още сега за сума от порядъка на 20-25 млн.
Provenzano
- Интер е на път да си осигури първо ново попълнение за лятото. Според Скай, Интер и Верона са готови да сключат сделка за 20-годишния албански централен защитник Мараш Кумбула. От началото на сезона младока има 12 мача за Верона и един гол. Той вече записа дебют и за националния отбор на Албания. Като част от сделката, Федерико Димарко може да поеме към Верона още този месец.

- Ди Марцио: Ашли Йънг е много близо до Интер. Сделката може да стане дори до края на деня!
inter_ruse
От Милан искат Политано, играча е съгласен , всичко е в нашите ръце.
Да дават 20-25млн и е техен !!!
За Ериксен има положителни новини , че ще дойде лятото , но и с Тотнъм преговаряме да дойде още сега.
Стискам палци за този трансфер , точно такъв халф ни трябва, така че да дадем 10-15млн и да идва сега.
Всичко край Интер се промени положително след идването на Марота. Първо Конте , после махането на гнилите ябълки , Лаутаро , Бастони, добри трансфери , желание за надграждане на трансферния пазар , подобри се колектива ни , марката Интер , а бе всичко отива нагоре.
Браво и на Сунинг, ако продължим така няма шанс да не спечелим трофей скоро.
Форца Интер!!!
cheffo
МИлан откъде ще изкарат 25млн biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.