Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Mario
Довечера имаме приятелски мач с АЕК. Ако Ковачич не играе за мен това ще бъде ясен знак,че заминава към Мадрид blink.gif
Inter fan
Много жалко ако е истина , все се надявах момчето да си развие потенциала при нас . Сега остава да вземем Мело на негово място ...
Mario
Цитат(Inter fan @ Aug 16 2015, 17:54 ) *
Много жалко ако е истина , все се надявах момчето да си развие потенциала при нас . Сега остава да вземем Мело на негово място ...


Поне от този индивид се спасихме,преди няколко дена официално си поднови договора за още 2 сезона banned.gif
durex
Ей Манчини си го нарочи в началото на лятото, че ще го продаде и просто изчака най-подходящия момент. 35 милиона не са малко пари, но на фона на цялостните трансфери, които се правят в Европа, такива пари вече са нищо. Манчини скоро ще е пътник!
enjoy
Незнам остаха ли фенове в Италия, тия нито протестетират нито нищо е_ати заспалите п_тки...

Ясно ми е какво ще е обяснението, Ковачич сам поиска да премине в Реал М, такава оферта няма как да откажеме, а отвсичко личи че Манчини не го харесваше, както не харесваше и Шакири, а изглежда и Сантон...

нищо неможем да направим освен да се надяваме Реал М да ни дадът Коентрао и да вземем Перишич че ще вземе и Икарди да продаде Манчини само и само да вземе ПЕРИШИЧ... Коутиньо не е ли малък пример.... на мен мечтата ми е да върнем Снайдер но мечта ще си остане....

не стига цялата мъка предния сезон ми сега и това точно преди началото явно на новата мъка... кофти е да си фен на Интер в тези дни....
inter_ruse
аз не вярвам , може би и не искам да повярвам , нз... ковачич е уникален талант и няма цена , а всичко под 50млн си е чиста кражба спрямо нас.
дано е няква неделна измислица sad.gif
cheffo
Ако това което пише е вярно и сме го продали за 38 + 2 бонуси, за мене си е напълно нормална цена за него. Определено е добър и има голям потенциал, но в момента не е на такова ниво и редува силни със слаби мачове. Лошото за Ковача е, че в Реал едва ли ще получи някакви шансове и ще си загуби таланта на пейката. Иначе, незнам защо толкова натиснахме за КОндогбия и сега се налага да продаваме Ковачич. не мисля, че привличането на Конго беше чак толкова решаващо за схемата на Манчини. Все пак се надявам да привлечем някакъв друг разиграващ халф или поне да върнем Крисетиг.
inter_ruse
аусилио защо не взе от реал , коентрао , каземиро/ияраменди и хесе very_constipated-2076.gif
кондогбиа-ковачич беше бъдещето на халфовата ни линия вее pouty-1329.gif
inter_ruse
==================икарди==================
==================йоветич=================
======мертенс===================ляич=======
===========кондогбиа=======брозович=========
==коентрао======мурило=====миранда=====монтоя
=================ханданович================

манчо играеше с такава схема в сити. дано с парите от матео направим такъв подобен отбор поне...
а централен халф е излишен според мене , защото имаме кондогбиа,медел,гнукури,гуарин,брозович,ернанес. коентрао,ляич и мертенс и газ.
перишич беше титуляр днес за волфсбург и даже вкара гол , да забравим за него.
durex
Тохир е насрал според мен, защото изсипахме една торба с пари за футболисти, а в контролите се видя, че сме ялови и продаде Ковачич за да избие парите от Кондогбия и така ФФП да не ни закача, защото не е убеден, че догодина ще се класираме в тройката, нещо което и аз започвам да губя вяра, въпреки че не е започнало първенството, но с такава политика не виждам нищо хубаво да ни се случи в близко бъдеще, дано да греша!
cheffo
Е, добре де, нали ако не се класираме в тройката, да го продадат ако искат. Защо го продават сега. Аз съм почти убеден, че Манчини не е знаел или поне не е знаел на 100%, иначе нямаше да го включи в групата за днешната контрола, както правеше с Шакири. Пък и контролите са си контроли. Манчини изпробваше различни формаций и постоянно въртеше играчите за разлика например Снишата (гледах им няколко мача и на тях), който си направи два състава - титулярен и резервен и ги въртеше тях, а и играеха все едно не са контроли, особено срещу Реал и Байрен. Всеки треньор си има различен подход към предсезонната. Те и Атлетико Билбао изглеждаха смешни и изморени срещу нас, ама опънаха Барса с 4-ка. Фасоне и Аусилио започват доста да разочароват с трансферните си ходове. Ние реално вместо да се разделим със свършили играчи като Гуарин и Ернанес, продадохме Шакири и Ковача facepalm2.gif
durex
Продаваме играчи, които струват пари, които могат да избият големите трансфери това лято, който всъщност е един, другите май си ги взехме под наем с опция за откупуването им. Гуарин и Ернанес сумарно не могат да направят 35млн wink.gif
Inter fan
За мен Ковачич си беше най - талантливият ни футболист в момента а сега го продаваме ? Все си мисля че зад това стои Манчини и това е негово решение .Сега ще видим какви звезди ще вземем с парите или пак наемчета с разни опции .Ако вземем 40 млн пак е по-добре , за Коутинчо май взехме смешните 10 млн , там се изложихме яко .
cheffo
Да, ама мисълта ми беше, че можеше да спестим един от Ковачич и Шакири, защото Гуарин + Ернанес, едно 23-26 мил. може да се вземат минимум и за двамата. Ама, както се казва, каквото било било smile.gif
durex
Сега чета, че нашите се напъват за 40млн, а Реал дават 38
Provenzano
Не ме е чак толкова яд за трансфера, колкото от лъжите на Тохир. Явно наистина се осра тотално, ако тези слухове се окажат верни. Откакто е взел управлението от Морати, постоянно говори как Ковачич и Икарди са бъдещето на новият Интер, как трябвало отбора да се гради около тях и как едва ли не са непродаваеми. Пълни глупости...
Черно и синьо
Лично аз по-щях да прежаля продажба на Икарди, защото за мене той е стойкаджия повече и ленив играч, но какво да се прави. Ковача се превърна в мой любим играч още от самото си идване и макар да ми скапа деня се радвам, че се развива. Все пак Реал могат да му дадат много повече - слава, пари, трофеи - неща, които на тоя етап няма как да му предложим. Предполагам и Модрич е ударил едно рамо за трансфера, тъй като двамата се познават от годините в Динамо. Не ми харесва, че избра Реал тъй като те имат навика да съсипват играчи - от чисто спортна гледна точка го виждах по-скоро в Барса, но все пак. Всички знаехме, че този ден ще дойде - беше си въпрос на време. Определено си остава мой любимец и освен да му пожелая попътен вятър и липса на контузии не знам какво. smile.gif

Дано поне с тия пари вземем Перишич и Ляич. Защото атаката ни ще стане още по-беззъба.
enjoy
Манчини току що потвърди трансфера на Ковачич и каза че съжеляват всички от президента дори и играчите но такива са правилата като допълни че той и Шакири са продадени по една и съща причина финансовият фейр плей!

е питам аз неможеше ли да се вземе само Миранда, Коентрао и Мурило + Йоветич и да запазим Ковачич и Шакири ? като продадем Ранокия, Гуарин, Ернанес, Нагатамо, Дамброзио, Тайде, Скелото итн... ?????

Това беше тотален провал отбора играе трагично, аз лично предричам едно 10-то място и за кво ги спазваме тези правила като Европа е мираж ????
Provenzano
Този Тохир е уникален, "дано поне запазим мястото си в Калчото", че утре ще клекнат и за Икарди, и ще станем като боксова круша с наличните играчи.
Черно и синьо
Един във форума на братовчедите беше написал, че дори цинцар като Галиани не ползва ФФП като извинение. Жалка работа - загубихме двама играчи, дано поне се намерят адекватни заместници.
Georgi stanev
Аз съм потресен за пореден път от ръководството ни!Да си продадеш най-добрият млад играч,а да седят 15 посредствени футболисти е меко казано идиотщина.Един от 4-мата ни играчи с офанзивни функции и човека ,който правеше головете на Икарди миналия сезон е продаден!Страхотно!Гледам вчера пак 0:0 сме направили,ама кво ли да очакваш,от отбор без офанзивни футболисти,няма как да вкараме гол.За 5 поредна година,ние сме отборът с най-малко офанзивни играчи.Продадохме двата ни играча дето можеха да правят голове,така че от тук нататък аз просто нямам никакви очаквания към тоя отбор.Това беше подигравка.Кво стана с проекта?ТОРхир да си спазва феърплея и да се оправдава с него,ние ще си затъваме и така докато феновете ни спат и не изринат всички боклуци в това управление.
cheffo
Вчера мачът беше трагичен. Отказах се да го гледам към 60-та минута. Изключително безидейна игра и посредственост на много високо ниво. Явно, това ще е новият ни стил с 4-5 дефанзивни халфа и надежди, да вкараме един гол за 90 мин. Засега това меркато се оказва много слабо. Изключително странни ходове, особено с купуването на Кондогбия за 35 млн. Ако бяхме взели Алън за 13, можеше спокойно да избием парите с продажбата на един измежду Гуарин и Ернанес. Лошото е, че досега не са ни свързвали с качествен разгираващ халф, а само с Мело и Лейва. Имаше някакви слухове за Кристиянте, дето беше в Милан, но той е на 20 години и не виждам дори и да го вземем с как ще замести Ковачич. Досега все се надявах, че Манчини знае какво точно прави, но явно не е така.
durex
Все си мислех, че няма да станем като Ливърпул, ама май точно на там сме се запътили, на 10 години веднъж ако успеем да се класираме за ШЛ ще е добре. Просто за 5 години този отбор от хегемон го направиха ебати утайката....
Mario
На мен ми е интересно защо Мартин Монтоя беше взет, а дори не го виждаме да влиза в тези мачове,да се сработва с отбора
или може вече и на него да му е дигнал мерника Манчини rofl.gif
enjoy
Цитат(Mario @ Aug 17 2015, 12:55 ) *
На мен ми е интересно защо Мартин Монтоя беше взет, а дори не го виждаме да влиза в тези мачове,да се сработва с отбора
или може вече и на него да му е дигнал мерника Манчини rofl.gif


По-скоро гледа да продаде Сантон или Дамброзио + Нагатомо за да вземе ляв бек - Кришито или Коентрао и двамата ще ни оправят така желания ляв бек!

Така плана е разкрит на Манчини, лъже че сме продали Ковачич и Шакири заради финансовият феяр плей а истината е че той харесва дефанзивни халфове. Ако беше дошъл Яя Туре Ковачич пак щеше да бъде продаден!

нещата изглеждат така:

Джонатан - Монтоя
Ковачич - Кондогбиа - 1ви избор беше Туре
Шакири - Перишич - 1ви избор беше Дибала
Кампаняро - Миранда - 1ви избор беше Бенатия
Андреоли - Мурийо
Подолски - Йоветич - 1ви избор беше Салах
Пушкаш - Манаж
Бонацоли - Биабияни
Нагатомо и Дамброзио или Сантон - Коентрао или Кришито - 1ви избор беше Зуканович
Гуарин или Ернанес - Мело
Оби и Кузманович - налагането на Гнукури ги замества

тоез сега до края се очакват още продажби най вероятните са:

- Андреоли - 3м - Болоня
- Тайдер - 4м - Болоня
- Дамброзио или Сантон - 8м
- Нагатомо - 4-5м
- Гуарин или Ернанес - 8-10м - Ювентус

Така че немога да кажа че отбора е надградил, изключае защитата която ми изглежда ще е по-добра от преди... но мисля че продажбата на Ковачич и Шакири са провали за които дълго ще съжаляваме...

За мен мечтата беше да запазим :

Гуарин (10м)
Ернанес (10м)
Ранокия (8м)
Дамброзио (8м)
------------------
общо около 35м = Ковачич в Реал М - 35м

Андреоли (3м)
Видич (5м)
Жуан (10м)
-----------------
общо около 18м = Шакири в Стоук - 18м

широчина не ни трябва на отбора та имаме 38 мача в Италия и най-много 10 мача за купата!

но вече е късно и можем само да си поплачем....


Georgi stanev
Добре де,продадохме двамата си офанзивни халфа,няма ли да се търсят заместници ???Писна ми от бекове(имаме 7) и искаме Коентрао,който е добър играч,но ние просто сме беззъби отпред.Поне някви слухове има ли?
enjoy
Цитат(Georgi stanev @ Aug 17 2015, 14:16 ) *
Добре де,продадохме двамата си офанзивни халфа,няма ли да се търсят заместници ???Писна ми от бекове(имаме 7) и искаме Коентрао,който е добър играч,но ние просто сме беззъби отпред.Поне някви слухове има ли?


Да днес медийте тръбят че ще вземем Коентрао, Перишич и Насри...

което е доста добре но трудно осъществимо според мен!

Въпреки че Де Бруйне е на крачка от Сити и Насри 100% ще бъде обявен за продан, твърди се че ще го вземем по същият начин който и Йоветич! Коентрао също с формулата наем и плащане а за Периши ще платим 17м кеш и 3м бонуси!

Дамброзио остава за сега - това иска Манчини, а Андреоли днес ще подпише с Болоня - около 3м!



с този отбор ясно се вижда че Манчини му е дадено вето задължително да влезне в ШЛ до година!
Kutinkata
Два дни не бях влизал и какво продали сме Ковачич ??????????????????? Продаваме най-добрия си играч заедно с Шакири и на тяхно място чупливия Йоветич и определено по слабия от Ковача - Кондогбия ...Тва или е няква комедия което се случва или и аз незнам ... Пълен смях са и двете путки и Манчини и Тохир и всички там .... Как ще завършваш супер назад и ще продаваш най-добрия си играч и ще надграждаш ... Бахти цирка .
enjoy
Наставникът на Интер Роберто Манчини обясни пред италианските медии защо клубът е принуден да продаде на Реал Мадрид своя хърватски национал Матео Ковачич.

Миланският гранд се очаква да получи от сделката 35 милиона евро.

„За Ковачич? Какво можем да направим...Никой от нас не иска да се разделим с него, но има правила, които трябва да се спазват. УЕФА настоява за финансов феърплей и това ни принуждава да го продадем. Нищо. И без Ковачич ще продължим да се борим“, заяви с нескрито разочарование Манчини.
Kutinkata
Цитат(enjoy @ Aug 17 2015, 17:42 ) *
Наставникът на Интер Роберто Манчини обясни пред италианските медии защо клубът е принуден да продаде на Реал Мадрид своя хърватски национал Матео Ковачич.

Миланският гранд се очаква да получи от сделката 35 милиона евро.

„За Ковачич? Какво можем да направим...Никой от нас не иска да се разделим с него, но има правила, които трябва да се спазват. УЕФА настоява за финансов феърплей и това ни принуждава да го продадем. Нищо. И без Ковачич ще продължим да се борим“, заяви с нескрито разочарование Манчини.

Бахти тъпото изказване на бахти тъпата путка ... За какво ни беше Кондогбия тогава , като нямаме пари няма да купуваме скъпи играчи ... Нека си взимаме Биябияни и такива анимаций , без да се пънем за Кондогбий и тн , не виждам никакъв смисъл да си продаваме звездата на отбора и на негово място да се взима играч с по малко качества и който тепърва трябва да се адаптира към отбора ...Не се самозалъгвайте и на мястото на Шакири ще бъде взет по слаб играч , и Монтоя е твърда резерва в приятелските мачове , и тренъора ни е същата утрепка като този който започна миналия сезон , и президента ни е пълен педераз ... Въобще цирка е пълен в тоя отбор ... Да си продадем най-добрия играч за да сме спазвали финансовия феърплей ... Можем да плащаме заплати на Паласио , Гуарин , Брозович и още куп такива дето и за Лудогорец не стават но никоя празна глава в тоя отбор не се сети , че заплатите им минават продажбата на Ковачич ... Абе кур за Манчини и Тохир ако продадем Ковача .
Inter fan
Тоя отбор е пълен с бездарници , а ние си продаваме най - перспективния и качествен играч и искаме да гоним място сред първите 3 отбора - еми няма как да стане . И все пак нека видим дали с тези пари ще вземем някой свестен играч или ще си продължаваме както в последните години , защото натам вървят нещата .
durex
Няма какво да го мислим, мандалото хлопна, въпроса е на негово място веднага да се намери заместник/заместници и то качествени, защото няма никакво време!
Georgi stanev
Juan Jesus 5
Marco Andreolli 6
Martin Montoya 14
Nemanja Vidic 15
Davide Santon 21
Pires Ribeiro Dodò 22
Andrea Ranocchia [C]23
Jeison Murillo 24
João Miranda de Souza Filho 25
Danilo D'Ambrosio 33
Yuto Nagatomo 55
Federico Dimarco 93

Geoffrey Kondogbia 7
Guarin Vasquez Fredy Alejandro 13
Gary Alexis Medel Soto 17
Assane Demoya Gnoukouri 27
Marcelo Brozovic 77
Anderson Hernanes

Rodrigo Palacio 8
Mauro Emanuel Icardi 9
Jonathan Ludovic Biabiany 11
Stevan Jovetic

12 защитника,6 дефанзивни халфа и само 4 офанзивни играчи!Това представляваме в момента.Имаме отбелязани 2 гола в 5 контроли със що-годе прилични отбори и продължаваме да си търсим бекове.Е ако това не е идиотщина просто незнам.Нас ни трябват минимум 2 офанзивни халфа и един централен нападател.Всичко друго е прах в очите и напразни надежди..
cheffo
Де Брюйн е казал, че ще играе във Волфсбург през настоящия сезон и това според мене значи, че може и да клекнат за Перишич.
inter_ruse
Sky - L' Inter tratta con il Napoli lo scambio Juan Jesus-Ghoulam
enjoy
Диего Пероти от Дженоа, Джакопо Сала от Верона, Перишич, Мело и Коентрао са най-вероятните нови играчи на Интер според медийте...

Официялно Ковачич в Реал М до 2021... успрех на момчето... чакаме да видим какво ще каже Тохир след като ни лъга цяло лято че Шакири и Ковачич са бъдещето на отбора???
Черно и синьо
Цитат(enjoy @ Aug 18 2015, 17:11 ) *
Диего Пероти от Дженоа, Джакопо Сала от Верона, Перишич, Мело и Коентрао са най-вероятните нови играчи на Интер според медийте...

Официялно Ковачич в Реал М до 2021... успрех на момчето... чакаме да видим какво ще каже Тохир след като ни лъга цяло лято че Шакири и Ковачич са бъдещето на отбора???


Мело преподписа с Галатасарай. С Диего Пероти и Джакопо Сала ще видим ШЛ през крив макарон ...
inter_ruse
Secondo il Cds, l'Inter vorrebbe Callejon. La Gds invece parla di alternativa a Perisic con Ausilio che offrirebbe JJ, Hernanes e soldi per Mertens e Gabbiadini.

Sky - Perotti sempre più vicino all'Inter, nella trattativa potrebbe rientrare Nagatomo

Stasera incontro Inter - Napoli per Mertens

никой не искам така , както мертенс! а пероти е близо до Интер , нагатомо може да бъде включен в сделката , двоен кеф. и габиадини и кайехон не са лоши , но аз искам белгиеца.
пероти и мертенс и сме супер в нападение.
inter_ruse
какви бяхме и какви станахме... sad.gif
тохир да напуска , нямаме файда от него...

durex
Калчомеркато: Интер ги нудат Хернанес и еден од Ранокија или Хуан Хесус за Габиадини и Мертенс.
Ludman
Това не е истина просто protest.gif ... такава прсототия и в най-смелите ми мечти не си представях , че е възможна sad.gif Вънка .. Тохир ... Манчин и и цялото ръководство ! Това не е иситна .. това е гавра с този отбор ... ! Няма вече един футболст в този отбор , който да ми харесва! Ще се радваме на Ранокия ! Това не е моя Интер!
inter_ruse
ако евертън продадът стоунс на челси , може да поискат ранокиа.
а челси май искат педро и са се съгласили да пуснат куадрадо под наем с опция (до сега искаха кеш).
enjoy
Йоветич взе 10-ти номер от Ковачич!

Предлагаме 5м + Жуан за Кайехон...

искаме Габиадини и Мертенс като сме готови да дадем и Ернанес...

пълни глупости според мен!

агента на Лавеци отрече за контакт и по-добре!

Пероти е контузен за 10 дена и това може да провали трансфера му в Интер!

Незнам какво ще стане до края но действаме като Левски и ЦСКА - продаваме в края и взимем каквото има без идея без стратегия! Кофти е да си фен на Интер в тези дни опа в последните години!

Незнаме какъв план имаше Тохир какъв проект но се изглежда няма нито проект нито стратегия нито идея, лъжат феновете нямам да продаваме Шакири, Ковачич и така ни подхлъзнаха с Кондогбия в началото... голяма подигравка с нас която скоро не съм виждал от друг голям отбор ма май вече не сме голям!
enjoy
DeLa assures: "Zero business market with Inter"

Няма никакви трансфери между Интер и Наполи и няма и да има!
Inter fan
Манчини и Тохир много ме разочароваха , но засега ще си замълча и няма да ги псувам . Да видим какво ще стане до края на август и началото на новия сезон .Форца Интер !
cheffo
Нашите са вдигнали офертата за Перишич.

Манчини и Аусилио за имали среща с представители на Наполи за евентуален трансфер. Смята се, че се интересуваме от Габиадини, Мертенс или Кайехон. Може да използваме и някой измежду Жуан, Дамброзио или Сантон в сделката.

Дженоа се интересуват силно от Нагатоми, така че е възможно да направим размяна за Пероти.
inter_ruse
мертенс да вземем да го забравим викам аз . волфсбург дават 30млн за него. може и да не са 30 , но 20 в кеш могат да извадят швабите...
куадрадо ще го гонят от челси и дано се напънем за него. класа си е колумбиеца в серия А.
нагатомо в генуа , пероти в милано си е истинско удоволствие , дано се случи това...
чета пак нещо за мело , дано не е вярно това. този е свършил с футбола още преди да е започнал , пък си имаме и гнукури който може да стане голям футболист. дано налагаме това момче , има хляб в него!
cheffo
Заедно с Юве се интересуваме от Кристианте от Бенфика.

Коентрао уж е казал, че иска да напусне Реал в посока Интер.
inter_ruse
Trattativa con il Marsiglia per D'Ambrosio, Crystal Palace su Santon, Nagatomo verso Genova.

Sky - Passi avanti per Perisic, domani un emissario in Germania per trattare.

Everton, idea Ranocchia: l'Inter chiede 15 mln.

може да предложим 13млн за пауло гереро , фламенго искат 18 biggrin.gif http://www.bauscia.it/dal-brasile-inter-offertona-guerrero/

inter_ruse
тази вечер сме в германия за перишич , иван иска само в Интер!

Sky - Inter in Germania questa sera per sbloccare Perisic: il giocatore vuole solo l'Inter.


Agent: ‘Perisic to Inter on Monday’

Wolfsburg winger Ivan Perisic’s agent believes ‘Monday is the day to close everything’ with Inter.

The Nerazzurri have been engaged in a very public pursuit of the Croatian international all summer, but it appears a deal may now be close.

“I think Monday is the day to close everything,” Tonci Martic told FCInter1908.

“We’re only waiting for a definitive answer from Wolfsburg.”

It’s thought the Beneamata will pay around €18m for the 26-year-old, though they are likely to look for an initial loan deal.

The Bundesliga club’s sporting director declared yesterday that Inter ‘probably won’t meet our asking price’, but the Nerazzurri have raised funds by selling Mateo Kovacic to Real Madrid.

Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.