Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Provenzano
Пари нЕма !
inter_ruse
Ди Франческо иска Найнголан в Сампдория.
Provenzano
Много им е малка цигулката на Сампдория. Сиреч не могат да платят трансферната сума.
N.Roussev
Ако наистина Икарди бъде върнат в отбора,фокусът ни трябва да се премести към закупуване на класно крило.Депай,Пепе,Дъглас Коща,Зиеш и Дракслер изглеждат много добри варианти.
cheffo
Цитат(N.Roussev @ Jul 25 2019, 17:03 ) *
Ако наистина Икарди бъде върнат в отбора,фокусът ни трябва да се премести към закупуване на класно крило.Депай,Пепе,Дъглас Коща,Зиеш и Дракслер изглеждат много добри варианти.


Koнте не използва крила.
inter_ruse
Появиха се слухове , че Бейл ще бъде изпратен под наем при нас.
Ако е така, веднага поръчвам 11-та .
N.Roussev
Следя тази сага с изключителен интерес от снощи насам.Рефрешвам страниците на топ сайтове от България и чужбина цял ден.Така вече си обяснявам всичко случващо се в Интер в последната седмица.По последни информации от "Марка" Бейл иска още време за размисъл,тъй като се надява на оферта от европейски клуб.Ако се замислим има само два варианта-Тотнъм и Юнайтед.Даниел Леви обаче си е евреин и никога не би плащал такива суми за заплати.Остават само червените дяволи.Тук идва ключовия момент-ако ние им дадем 80 милиона за Лукаку,те с лекота ще могат да купят и да плащат заплата на Бейл,все пак са супер мощен финансов балон.Ето защо според мен се проточват преговорите за белгиеца.Още през май се твърдеше,че Сунинг са обещали супер звезда на Конте,за да го привлекат.След като са видели,че с Юнайтед трудно се преговаря,нашите ръководители са решили да започнат операция "Бейл".Не знаем какво са си говорели на прословутата среща,но сякаш след нея Конте се успокои и е в по-добро настроение.Отделно, по настояване на Антонио от утре към групата се присъединява и уж вече изгонения Икарди.Има още време до 31 юли,дано не постъпи друга оферта за уелсеца и той подпише с китайския сателит.След това вече ще мислим дали Гарет може да дойде веднага при нас под наем или ще трябва да чакаме до януари.
Осъзнавам,че конспиративните ми теории звучат твърде налудничаво,но още миналото лято се убедихме,че ръководството ни иска мега звезда в отбора,което ще ни изстреля в съвсем друга орбита,така че надеждата умира последна.
Provenzano
Може да играе халф-бек. Ако не се лъжа преди в Тотнъм играеше точно бек и след това започнаха да го пускат в по-предни позиции.
San_boys
Испанският гранд Реал Мадрид е отказал да трансферира официално уелското си острие – Гарет Бейл, в Китай, както бе планирано в последните часове. По този начин футболистът се очаква да остане и през следващия сезон в "кралския клуб", нещо, което изглеждаше твърде вероятно в последните няколко месеца.

Бързоногият футболист трябваше да реализира трансфер в азиатския Дзянсу Сунинг след броени мигове, а възнаграждението щеше да му излиза по един милион паунда на седмица, предаде BBC.

През последната седмица наставникът на „лос меренгес” Зинедин Зидан призна, че 30-годишният уелсец е много близо до това да напусне „Сантиаго Бернабеу”. Същевременно френският специалист призна, че махането на Бейл от Мадрид е най-доброто решение за всички страни.

Provenzano
Днес Марота ще има среща с ръководството на Рома относно Джеко.

Ако преговорите за Лукаку се провалят, Интер ще се насочи към Кавани, предлагайки му 9 милиона за 3 години и възможност след това да играе в Китай.

Също днес се очаква Наполи да започне официални преговори за Икарди.
inter_ruse
Давай Кавани, истинска и готова класа!!!
inter_ruse
Всички твърдят , че сделката Дибала-Лукаку е готова.
Ние оставаме с празни ръце , сега и ПСЖ ще ни извият ръцете...
Provenzano
Предлагам да реабилитираме Икарди и Наинголан. Ще имаме двама топ футболисти под ръководството на Конте, вместо да се чудим на кой да ги подарим.
Faketo
Цитат(Provenzano @ Jul 30 2019, 11:19 ) *
Предлагам да реабилитираме Икарди и Наинголан. Ще имаме двама топ футболисти под ръководството на Конте, вместо да се чудим на кой да ги подарим.

Аз не разбрах защо тръгнахме да ги продаваме.Не пасвали на схемата на Конте?Е, не са били световни или европейски шампиони ама са качествени.
Provenzano
Нищо де, това ще му е като обеца на Марота (а и не само на него) за в бъдеще. Да знае, че преди да си е осигурил заместник на играча Х или У, то няма право да говори по медиите как същите не влизали в плановете на клуба.
durex
Късно е за реабилитация. Мандалото хлопна, Кавани ни зове с Джеко laugh.gif
Provenzano
Цитат(durex @ Jul 30 2019, 16:22 ) *
Късно е за реабилитация. Мандалото хлопна, Кавани ни зове с Джеко laugh.gif

Джеко доколкото прочетох ще си поднови договора с ромите и ще му дадат капитанската лента. За Кавани засега, като че ли слуховете рязко секнаха. Истината е, че договора на уругваеца с ПСЖ е до следващото лято и ще е доста неудачно да им платим повече от 15-20 млн за него. А и освен това, според мен към момента нямаме никакви пари за трансфери, така че едва ли ни зове, който и да е.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Jul 30 2019, 16:56 ) *
Джеко доколкото прочетох ще си поднови договора с ромите и ще му дадат капитанската лента. За Кавани засега, като че ли слуховете рязко секнаха. Истината е, че договора на уругваеца с ПСЖ е до следващото лято и ще е доста неудачно да им платим повече от 15-20 млн за него. А и освен това, според мен към момента нямаме никакви пари за трансфери, така че едва ли ни зове, който и да е.

Пари явно има, защото Марота е казал, че сме отправили оферта за Лукаку, толкова колкото сме го оценили. По слуховете, това е около 65-75млн, което не значи че нямаме пари. Просто Манчестър държат на техните 80млн, а Марота няма намерение да им кляка.
Кавани е към края на криерата си, освен това се контузва по-често. И според мене всичко над 30млн си е набутвация, защото като нищо ще стане както с Нинджата.
xlapety
Ще имаме ли скоро нападател чета че Лукако е эа Юве бартер с Дибала эа нас кой Джеко?
Provenzano
Цитат(cheffo @ Jul 30 2019, 17:33 ) *
Пари явно има, защото Марота е казал, че сме отправили оферта за Лукаку, толкова колкото сме го оценили. По слуховете, това е около 65-75млн, което не значи че нямаме пари. Просто Манчестър държат на техните 80млн, а Марота няма намерение да им кляка.
Кавани е към края на криерата си, освен това се контузва по-често. И според мене всичко над 30млн си е набутвация, защото като нищо ще стане както с Нинджата.

Ама тези 65-75 млн забрави да уточниш как точно сме ги предложили. Първо наем един-два сезона и парите на 3 транша. Кой ще ни вземе насериозно с подобна оферта?
inter_ruse
Според Ди Марцио и Скай Фиорентина проявяват интерес към Найнголан.
Има шанс да платим 40млн за Ребич, хърватина и Джеко може да са новите ни нападатели.
Слухове и затова, че ще вкараме Икарди в сделката за Джеко.

Утре сме Август , а все още нямаме нападатели, за Перишич и Политано няма място в схемата ни , Икарди и Найнголан са аут , липсва ни класния халф който да дава последните пасове, бе разочарован съм много...
Колкото и да е гаден характер ми се искаше Икарди да е в отбора с оглед на случващото се , Нинджата и той да е сред нас , да бяхме взели само един халф за 50-60млн със заплата от 5-10млн и според така щяхме да сме готови за атака на скудетото.
Успокоява ме факта , че всички трансфери са по желание на Конте , но е притеснително , че едни от 2-та ни най-класни и известни футболисти са нежелани, но все още са част от Интер , притеснително е и това че сме само с Лаутаро в атака и има голям шанс да вземем някого на пожар, а за мене най-належащо беше да вземем класния халф тип Ериксен, Иско, Хамес.
Дано си уредим отбора , че този сезон е време за някакъв трофей.
Форца Интер.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Jul 30 2019, 23:04 ) *
Ама тези 65-75 млн забрави да уточниш как точно сме ги предложили. Първо наем един-два сезона и парите на 3 транша. Кой ще ни вземе насериозно с подобна оферта?

Kакво от това? Манчестър не са го закъсали финансово, доколото знам. 70млн са си 70млн, независимо дали ще се платят за една или три години.
Provenzano
Цитат(cheffo @ Jul 31 2019, 08:22 ) *
Kакво от това? Манчестър не са го закъсали финансово, доколото знам. 70млн са си 70млн, независимо дали ще се платят за една или три години.

Точно защото не са го закъсали финансово ще си го държат при тях с тези цигански оферти. Докато виж, при нас вече ситуацията е доста по-различна и ние определено сме закъсали финансово.
Faketo
Офертата на гобите за Лукаку с размяна на Дибала и доплащане ,каква е?
cheffo
Napoli are looking to make a £73million bid for the Argentine striker and president Aurelio De Laurentiis has met with his counterparts in Milan, according to Corriere dello Sport.

Според Кориере дело Спорт, Наполи се готвят да отправят 73млн паунда за Икарди.
Provenzano
Де Лаурентис нали не го искаше ?
Faketo
Нещо е размислил Лаурентис.Може би е видял че Ювентус са много близо до сделка с Лукаку и той би се насочил към тях.
Faketo
Цитат(xlapety @ Jul 30 2019, 18:27 ) *
Ще имаме ли скоро нападател чета че Лукако е эа Юве бартер с Дибала эа нас кой Джеко?

Да,гобите пак ни изпревариха.Според Calciomercato.com Марота е решил да прекрати преговорите за Ромелу. Те държат на своята цена от 83 млн. която за нас е висока. Гобите пак ни изпревариха. Следва да се отбележи че дадения слух не е потвърден от други източници.
cheffo
Inter have agreed a deal with Fiorentina to send Radja Nainggolan on loan, according to Sky Sport.

Наинголан е близо до Фиорентина. Под наем.

Има някоко оферти за Габигол.
inter_ruse
Отказали сме Милик да бъде включен в сделката за Икарди.
durex
Фиорентина отричат за Нинджата.
durex
Ди Марцио пък току що писа че сделката е готова само се чакал отговора на Раджа
N.Roussev
Много се радвам за готвещата се размяна Лукаку-Дибала.Гобите се отслабват,не го харесвам този Лукаку и тва е.Имам чувството,че накрая Икарди ще остане.Ръководителите може да му дадат последен шанс,поне за да си вдигне цената.Жалко за Раджа,може да даде още на отбора.
Provenzano
Интер обмисля да привлече юношеския национал на Италия Пиетро Пелегри, твърди Calciomercato. 18-годишният нападател играе за Монако, след като в началото на 2018-а година французите платиха цели 25 млн. евро на Дженоа за него.

Още преди месец представители на гранда от Милано са се свързали с агента на таланта, за да разберат дали той има желание да подсили клуба.

Интер търпи провал на трансферния пазар в стремежа си да вземе нов нападател. По всичко личи, че Ромелу Лукаку няма да се озове на “Сан Сиро”, а няма развитие и в преговорите с Рома за Един Джеко.

Последните информации сочат, че “нерадзурите” преговарят и за Анте Ребич от Айнтрахт (Франкфурт).
Faketo
Анте Ребич му искат 40 млн. евро,по-добър вариант е от Джеко според мен.А за Габигол има интерес от московския Динамо.За него сме очаквали 18-20 млн.
cheffo
Марота бил писал на Дибала, да отреже Ман Ю и да идва в Интер smile.gif - https://www.calciomercato.com/en/news/juve-...inter-bac-95502
Голяма интрига стана.
inter_ruse
Ще се радвам ако вземем Дибала. Пускаме го като типичен център нападател и двамата с Лаутаро ще мачкат.
durex
Дибала без провинения и причина искат да го разкарат и няма драми, а Икарди въпреки, че отказа да играе за Интер в ЛЕ и малко по-нататък и ръководството взе решение да го махне стават ебати цирковете между феновете. Аз лично бих бил доволен на една такава размяна. Икарди е голям футболист, но никога няма да му простя, че отказа да играе срещу Рапид ли бяха че не се сещам в ЛЕ. На първо място трябва да с професионалист и после всичко останало, а не обратното.
ale inter
Цитат(durex @ Aug 1 2019, 17:58 ) *
Дибала без провинения и причина искат да го разкарат и няма драми, а Икарди въпреки, че отказа да играе за Интер в ЛЕ и малко по-нататък и ръководството взе решение да го махне стават ебати цирковете между феновете. Аз лично бих бил доволен на една такава размяна. Икарди е голям футболист, но никога няма да му простя, че отказа да играе срещу Рапид ли бяха че не се сещам в ЛЕ. На първо място трябва да с професионалист и после всичко останало, а не обратното.

Икарди е същия циганин като Балотели,вижте какво става сега biggrin.gif

Интер бърка дълбоко и ранява Юнайтед и Юве за размяната на Лукаку и Дибала
https://gong.bg/football-sviat/transferi/in...i-dibala-552504
N.Roussev
Дибала би бил добро попълнение,най-вече ако се опази от контузии.Да,Конте като всеки италиански треньор предпочита атака,оформена от един и един тежък нападател,но пък двата най-добри отбора в момента,поне според мен,Ливърпул и Сити нямат типичен таран.Време е Калчото да излезе от 90-те и да влезе в новия век и десетилетие.Така хем ще сме по-непредвидими за съперниците и ще спрем с малоумните центрирания.
Faketo
Абе тоя Дибала е същия като Политано,той цял мач не може да изиграе.Не може да замести Икарди изцяло.По-добре на Ребич или Джеко да се спрем.Не че те са кой знае какви и те де...Лукаку беше най-добрия избор за нас ама ние все не може да си оправим сметките.Икарди като вижда че не е вече желан много в Интер-ми да дърпа към Наполи,там му предлагат добри условия .
fcinter
по-добре ми се вижда Сапата + Кавани, отколкото Лукаку + Джеко. Нинджата да даваме под наем пък ми се вижда пълна идиотия
cheffo
Цитат(fcinter @ Aug 2 2019, 09:41 ) *
по-добре ми се вижда Сапата + Кавани, отколкото Лукаку + Джеко. Нинджата да даваме под наем пък ми се вижда пълна идиотия

Сапата + Дибала, а Джеко и Лаутаро да допълват.
Sashko
Цитат(fcinter @ Aug 2 2019, 09:41 ) *
по-добре ми се вижда Сапата + Кавани, отколкото Лукаку + Джеко. Нинджата да даваме под наем пък ми се вижда пълна идиотия


Все много надежди за добри трансфери и накрая топ ръководителите ни преотстъпват играчи, защото не могат да намерят кой да ги купи. Дано поне Каляри му покриват заплатата на Нинджата. Интересно ми е след този наем, кой ще пожелае да го купи после.
Да даваме и Икарди под наем, така и така никой не го иска.

Оставете нападението, ние свестен бек нямаме, а уж на Конте там му е силата. Ще гледаме Кандрева и Перишич ми се струва.

Дибала колкото е чуплив на зима ще търсим някой като Джеко на пожар.
cheffo
Цитат(Sashko @ Aug 2 2019, 10:52 ) *
Дибала колкото е чуплив на зима ще търсим някой като Джеко на пожар.


Не го следя изкъсно, но не ми се е сторило Дибала да е много чуплив. Един Кавани е много по-рисков играч от тази гледна точка.
inter_ruse
Незнам , но малко си е смешно и нелепо следното :
Първо дадохме Дзаниоло , Сантон и 24 млн за Найнголан, а сега дадохме 40млн и Найнголан за Барела , по груби сметки Барела ни излезе най-малко 100нлн biggrin.gif
Каляри в момента ще разполагат с Рог-Найнголан, а Интер със Сенси-Барела.
Марио и Икарди все още са при нас , а миналата година ако бяхме успели да вземем Малкъм, сега най-много да го бяхме изпратили в Лил под наем за заместник на Пепе , сега видях , че Барса са го продали.
Равносметката е , че купуваме лошо , продаваме дваж по-лошо.
Бяхме изпълнени с надежди , а меркатото е трагично , изгубихме добрите си играчи без да надградим, нямаме класен халф и нямаме нападатели...
Ludman
Понеже Раджата е ТОП играч и затова опциите му бяха Китай или Каляри... айде моля ви се .... даже от националния го разкараха ! Грешката беше , че го взехме , но такава беше ситуацията тогава!
Незнам какво ревете за слабо меркато , даже си е супер, ще имаме една от най-силните защити и опитни + супер млади , добри и нахъсани дефанзивни халфове! Тази година ще сме бетон отзад! Очакваме , още един халф евентулано , нападател , ако Икарди не остане и бек! Заспиваме така...

П.С затворниците с най-добрата защита и здрави дефанзивни халфове и само 2ма играчи напред качествени, станаха 3 пъти шампиони !
inter_ruse
Слухове за Бираги. Вчера се прогнозираме размяна с Политано, а днес според ГДС сделката зависи от трансфер на Перишич (не казват къде)
След като не може да играе халф-бек е редно Перишич да си тръгне , пък и без това след Икарди и Найнголан , само той остава проблемния ни футболист в състава. Имаше слухове за Монако , но ще видим...
Даваме 80нлн за Лукаку, според мене са адски много...
onlyinter
Слухове за размяна Политано - Бираги.

https://www.transfermarketweb.com/?action=r...mp;idsel=201576
cheffo
Лукаку тренира с Андрелехт, което почти на 100% значи, че напуска. Дали обаче в посока Интер или Ювентус, не се знае още smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.