Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
durex
Мангала е медиен продукт и не е нищо особено, но за резерва става. Кансело е машина и направо удряме 10-та. За мен точно двата бека бяха най-наложащи за смяна и се радвам, че работим с пълни обороти именно там.
Kutinkata
Очаква се утре или другиден да бъде обяване официялно размяната Кансело-Кондогбия , страхотна сделка според мен .
inter_ruse
а това ,че надцакваме затворниците за кансело е черешката на тортата szyd-juve.gif
орие е бил план Б , ще се опитам да се доверя на сабатини. щом е предпочитан португалеца пред бек като орие все е видял нещо в него. от клиповете които съм гледал , си личи че има добър дрибъл и че има афинитет към атаката. харесват ми такива защитници , но такива бекове изискват добри опорни халфове и като цяло добър и компактен отбор.
в петък идва за медецински и до колкото разбрах нашата опция за откупуване ще бъде 30-35млн , а тази за кондогбия 25млн.
Kutinkata
Днес се очаква да затворим сделката за Жоао Кансело , а тия дни и за Шик и Мангала , като Сампдория вече са дали зелена светлина за трансфера , тъй като са им приели офертата за Виети .След като пропадна сделката за Емре Мор , сме се върнали за Карамо , като Каен били склонни да намалят цената от 10 млн . А за Ранокия има сериозен интерес от Бърнли и Уотфорд .
Sneijder
http://www.football-italia.net/108297/schi...inters-bergkamp

Страхотна статия за Шик - можел да стане това, което Бергкамп не можа за Интер.
inter_ruse
Шик е задължителен.
Provenzano
Слуховете са от днес, стискайте палци!

Di Marzio - Burnley made a bid for Ranocchia. He is willing to accept!
cheffo
Цитат(Provenzano @ Aug 17 2017, 12:51 ) *
Слуховете са от днес, стискайте палци!

Di Marzio - Burnley made a bid for Ranocchia. He is willing to accept!


Добре де, ако продадем с Ранокия и вземем Мангала, пак оставаме с трима централни?! Според мен трябва да вземем още някой, освен ако Спалети не смята да промотира Ванхудсен или както му е там името.
Но дори и така да е, пак е рисковано. Представете си, че Миранда получи контузия, а Шкриняр натрупа картони.
Sashko
Цитат(cheffo @ Aug 17 2017, 12:59 ) *
Добре де, ако продадем с Ранокия и вземем Мангала, пак оставаме с трима централни?! Според мен трябва да вземем още някой, освен ако Спалети не смята да промотира Ванхудсен или както му е там името.
Но дори и така да е, пак е рисковано. Представете си, че Миранда получи контузия, а Шкриняр натрупа картони.


Тогава влиза Дамброзио и решава мача biggrin.gif

Интер отново ще се пробва за Марсиал

Интер е подновил интереса си към френския национал от редиците на Манчестър Юнайтед Антони Марсиал.

Според информации на "Газета дело Спорт" тимът от Милано иска да привлече младока и ще направи опит да го стори.

Все пак обаче евентуална сделка със сигурност няма да включва Иван Перишич, който е неистово желан от Жозе Моуриньо.

Хърватинът е оценяван на 55 милиона евро от своя клуб, а "червените дяволи" не са склонни да платят въпросната сума.

Не е ясно също така дали английският тим изобщо би разглеждал оферти за Марсиал.

Наскоро отборът отхвърли предложение от Тотнъм за него, а французинът започна сезона във Висшата лига силно и вкара гол на Уест Хям.
Sneijder
Цитат(cheffo @ Aug 17 2017, 12:59 ) *
Добре де, ако продадем с Ранокия и вземем Мангала, пак оставаме с трима централни?! Според мен трябва да вземем още някой, освен ако Спалети не смята да промотира Ванхудсен или както му е там името.
Но дори и така да е, пак е рисковано. Представете си, че Миранда получи контузия, а Шкриняр натрупа картони.



https://www.fedenerazzurra.net/news/2017/8/...im-and-the-club
cheffo
Цитат
L'equipe: Julian Draxler of PSG has been told he has no future at the Parisian club anymore.


Сабатини да действа. Нали франсетата искат Марио.
durex
Е за Дракслер давам Жоа Марио, Ранокия, Нагатомо, Д;Амброзио +35млн. честно! Този е уникален и ако го вземем много вдигаме летвата!
durex
Слухове, че след идването на Кансело, Ансалди ще напусне посока Аталанта, защото бергамаските търсят заместник на Спинацола.
cheffo
Изгледах головете на Дракслер за ПСЖ и на повечето, пробиваше през центъра. Според мен е идеален зад Икарди и ще свърши повече работа в атакуващ план от Марио. Незнам как е приносът му в защита, но предполгам, че Спалети ще го инструктира, какво се иска от него. Надявам се Сабатини и Аусилио да опитат да го вземат. Имаме Марио като коз, нещо което другите отбори нямат.
Kutinkata
Има слухове , че след покупките на Шик и Кансело , ще се насочим към голям халф . Сабатини и Аусилио щели да работят по голямо име в центъра , няма лошо това да е Дракслер .
durex
Кути, не да е лошо, просто тука удряме конкуренцията с германеца. За мен е в топ 5 на плеймейкърите в света.
durex
Айде една добра новина. Ранокия е приел предложението на Бърнли. Вече се очаква двата клуба да уточнят трансферната сума. Говори се за около 8млн
ТРЕНЕРА
Е Дракслер не играе ли крило в последните една -две години или като втори нападател ? И това за Марио за мен не е вярно .Абсурдно е отбор с амбициите на ПСЖ да иска толкова слаб футболист .
Sneijder10
Дракслер играе зад нападателя и по крилата.
Kutinkata
Това е хубавото чри Дракалер , че може да играе и зад Икарди и по крилата , същото важи и за Шик и за Марио а и Перишич може да играе по двете крила , ще остане само Кандрева който си го знаем , че си е забит на десния тъч и само центрира . Но според мен с толкова футболисти които могат да си сменят местата по време на мач и с тези бързи бекове можем да изглеждаме доста добре в атакуващ план . Но лично аз много се съмнявам да вземем Дракслер .
Sneijder10
Дракслер няма да вдигне дори телефона на отбор, който не играе в Европа и това е истината
Provenzano
Ще го прилапат веднага, тъй като е апетитна хапка. Ние не можем да договорим сума ти време какъв ще е комисиона на Мор, Орие също както виждам няма да дойде, а да не коментираме какво остава за играчи като Дракслер, Видал и Ди Мария. Просто за съжаление засега ще трябва да се задоволим с Весино, Валеро и Далберт, пък дано Спалети успее да ни вкара в ШЛ и евентуално тогава може да се целим в подобен калибър футболисти. Засега не виждам и с кой знае какво можем да ги привлечем, тъй като нито проекта ни е нещо по-специално, нито пък даваме големи заплати.
Sneijder
Цитат(Sneijder10 @ Aug 17 2017, 22:15 ) *
Дракслер няма да вдигне дори телефона на отбор, който не играе в Европа и това е истината


Заплатата му е 9 млн. Абсурд !!!
Provenzano
Така като гледам как вървят нещата, май ще се разминем с десен бек, халф и крило, а беше повече от необходимо, ако не и на трите позиции, то да вземем поне един бек, защото Д'Амброзио и Нагатомо, че и Ансалди са ми страшно нестабилни. Дори за последния се заговори, че може да бъде продаден. Далберт пък до този момент е една много голяма въпросителна, но и няма как да бъде друго яче. Тепърва предстои да разберем дали е правилния човек и дали ще оправдае вложените средства в неговия трансфер. Но си мисля, че още един бек най-вече е повече от задължителен и дано го вземем до края на меркатото.
Kutinkata
Е как няма да вземем бек , навсякъде се говори , че всичко за размяна Кансело-Кондогбия е готово и е въпрос на дни , та даже и на часове да стане факт . А според мен Кансело ще ни реши проблемите на десния бек .
Provenzano
То така се говореше и за Мор миналата седмица и вчера му изтрих темата, така че докато не го видя да позира в inter.it не вярвам biggrin.gif
inter_ruse
GdS - Perisic rinnova: 5,5 mln l'anno fino al 2021

уж всичко е готово по размяната.
слухове и за мустафи.
шик пристига след седмица.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Aug 18 2017, 11:02 ) *
То така се говореше и за Мор миналата седмица и вчера му изтрих темата, така че докато не го видя да позира в inter.it не вярвам biggrin.gif


Треньорът на Дортмунд каза, че между клубовете всичко е било договорено и проблема е в агента му. Четох някъде, че искал между 2-5 млн комисионна, за играч който струва между 12-15 млн smile.gif Нашите много правилно са го секнали този дебел резак.

Цитат(Sneijder @ Aug 18 2017, 10:02 ) *
Заплатата му е 9 млн. Абсурд !!!

Незнам как ги дават там заплатите, защото в Италия са нето. Ако това е бруто, след данъците става около 4,5 млн, което пак е малко множко за Интер, но пък не е фрапантно.
Centrocampista
Момчета, ситуацията е следната, според мен - Размяната с Валенсия е въпрос на часове. Понеделник Барбоса и той заминава за Португалия, а ние вземаме Шик. Чакаме централния защитник - евентуално Мангала и даваме зелен светофар на Муриьо. Ранокия се е разбрал с Бърнли, така че и той след понеделник заминава. И в крайна сметка какво се получава.. Бетонираме десния бек с Кансело, разкарваме един арогантен Кондо + нестабилния Муриьо и дупката на дупките Ел Жабок и вземаме добра резерва в лицето на Мангала и сензацията Шик. А за десерт ни остава да се надяваме на някакъв бонус-чудо топ халфа, за който всички шепнат тея дни.
Sneijder
Цитат(Centrocampista @ Aug 18 2017, 11:20 ) *
Момчета, ситуацията е следната, според мен - Размяната с Валенсия е въпрос на часове. Понеделник Барбоса и той заминава за Португалия, а ние вземаме Шик. Чакаме централния защитник - евентуално Мангала и даваме зелен светофар на Муриьо. Ранокия се е разбрал с Бърнли, така че и той след понеделник заминава. И в крайна сметка какво се получава.. Бетонираме десния бек с Кансело, разкарваме един арогантен Кондо + нестабилния Муриьо и дупката на дупките Ел Жабок и вземаме добра резерва в лицето на Мангала и сензацията Шик. А за десерт ни остава да се надяваме на някакъв бонус-чудо топ халфа, за който всички шепнат тея дни.


Освен Мангала задължително ни трябва още един централен....има слухове за Juan Marcos Foyth 1.90м на 19г от Естудиантес.
Provenzano
Мустафи не е зле, ама шубата няма да го пусне.
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Aug 18 2017, 11:11 ) *
Незнам как ги дават там заплатите, защото в Италия са нето. Ако това е бруто, след данъците става около 4,5 млн, което пак е малко множко за Интер, но пък не е фрапантно.

Мисля , че 9 млн е чистата заплата на Дракслер , незнам как е с данъците във Франция , както на Перишич ще е 5.5 млн но с данъците мисля , че става 11 млн . В тоя ред на мисли , заплатата на Дракслер би ни излезла 18 млн , което е непосилно за нас .
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Aug 18 2017, 11:32 ) *
Мисля , че 9 млн е чистата заплата на Дракслер , незнам как е с данъците във Франция , както на Перишич ще е 5.5 млн но с данъците мисля , че става 11 млн . В тоя ред на мисли , заплатата на Дракслер би ни излезла 18 млн , което е непосилно за нас .


Aко е така, да. Нямаме шанс.
cheffo
Кондогбия е удължил с една година договора си при нас, май в случай ако Валенсия не го откупят. Вече уж няма пречки да се осъществи сделката.
inter_ruse
агента му е във валенсия , за да се изяснят дребни детайли по сделката smile.gif
Provenzano
Муриьо и брата на Кондо, който е и негов агент са във Валенсия. Очаква се съвсем скоро да финализираме техните продажби, както и да привлечем Кансело.



durex
Това че взима 9млн в ПСЖ, неозначава, че като дойде тук няма да си я намали. Защото Борусия ли ще му плаща повече? А това са двете алтернативи пред германеца. Намаля я на 6 и всичко е ток и жица. Аз ще стискам палци той да е последния ни трансфер, с който както писах и преди ще отрепем рибата!
inter_ruse
тея испански средняци , мамицата им дейба се ебават с нас. първо севиля ползваха йоветич , който се представи на ниво там и отказаха да платят 13млн за него , а в същото време дадоха 20 за средняк като муриел.
сега пък валенсия платиха 11млн ПАУНДА за средняк като габриел паулиста от арсенал , а нашият мурийо го взимат под наем very_constipated-2076.gif
направо ми се иска да отида в центъра на севиля и валенсия и да направя така chain_gun-2417.gif
cheffo
Май Барселона и Шубата са се включили за Дракслер, като от Арсенал са изпратили дори оферта. Така че може да забравим за него.
inter_ruse
апф , кансело е титуляр за валенсия срещу лас палмас , а това не е добре за нас...
Kutinkata
Уж това бил последния му мач . Гледам мача и вече 70 минути , Кансело играе дясно крило но нещо не ме впечатлява . Дано се дължи на това , че все пак е бек а не крило а и мисли за трансфера си при нас . Но при всички положения си личи , че е класа над Дамброзио
Provenzano
Едно момче беше писало в групата във фейсбук. Имал приятел фен на Валенсия, който му казал, че Кансело не бил нищо особено и се радвал, че го махат.
inter_ruse
Има снимка на която кансело е с насълзени очи след края на вчерашния мач на прилепите. В неделя,най-късно в понеделник е очакван в милано.
Йоветич отказал на нюкасъл,иска в севиля.
Шик отказва на всички ,иска само при нас.
Мангала и той иска при нас,а не в стоук сити. Обаче сити го дават на стоук,защото те предлагат постоянен трансфер,докато ние наем.
Kutinkata
Кансело е изиграл последния си мач за Валенсия , снощи е потвърдено дори и от треньора им , казал е , че иска Кансело да остане , но той вече бил договорен за Интер . Имало е вечеря между Аусилио и представители на Сампдория , в която не е била постигната договорка и за сега Шик се поотдалечава от нас . А най добрата новина е , че Челси се готвят да предложат 27 млн за Кандрева , което ако е истина трябва на ръце да им го занесем . А също така сме предложили Брозович на клубовете в Англия и ако го продадем ще вземем нов халф .
inter_ruse
Sky - Cancelo è atteso domani sera a Milano, svolgerà le visite mediche lunedì mattina

днеска вечерта пристига , понеделник сутринта минава медецинските.
дано да сме уцелили с десен бек.
Provenzano
Мале това ако е вярно, не знам какво още чакаме

http://enjoyinternews.com/from-uk-chelsea-...m-for-candreva/
durex
СпортМедиаСет: "Размяна Брозович за Куадрадо."
Kutinkata
Аусилио май е казал , че няма пара за Шик и за това искаме под наем с няква опция , било ни страх от ФФ . За самия Шик не ме е яд но тайно мечтаех за едно ново и класно дясно крило , но май нямаме пара за него .
cheffo
Цитат(durex @ Aug 21 2017, 12:10 ) *
СпортМедиаСет: "Размяна Брозович за Куадрадо."


Този мангал да седи далече от Интер. По-принцип не виждам смисъл от такава размяна.
Sneijder
Цитат(cheffo @ Aug 21 2017, 12:38 ) *
Този мангал да седи далече от Интер. По-принцип не виждам смисъл от такава размяна.


Ти сериозно ли? Не мога да го понасям ,винаги прави големи мачове срещу нас, но ако дойде отдясно вместо Кандрева, Икардито ще вкара над 30 гола гаранция.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.