Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
kinterista
Кандрева само да е здрав , всеки мач може да играе титуляр, а и Габи му е надеждна резерва ,така че не ни трябва заместник там. Още помня гола му срещу Милан, направо щях да се пребия от третия етаж на трибуната като я изпраска, баси играча е тоз.
Според мен Верати и Манолас са бъдещите ни покупки, първият доста трудно ще го вземем проблема не е само в парите ,а и в желанието на играча. Манолас е класа , но 42 млн. ми се виждат много за централен защитник. Скаутите да търсят внимателно , но и навреме , че Миранда няма сменник. На бековете единствено Ансалди може да бъде заменен с Родригез, а Данило ако играе така постоянно ще остане титуляр и занапред което е добре.
Ако не продадем Банега имаме доста опции в средата на терена и съм спокоен.
inter_ruse
Гдс веднега излизат с новина ,че подготвяме звезден трансфер в атака - алексис , агуеро или бернардески
Provenzano
Алексис ще е перфектен по крилото, а може да играе и зад нападателя.
durex
Премиум: Манолас се е съгласил на условията, които му предлагаме.
Soul
Тва за Манолас е супер..дано го вземем. Абе вижда се, че намеренията на китайчетата са много сериозни с имената които с спрягат да вземем. Половината от тях да вземем ще сме вече на много по-високо ниво!
inter_ruse
Също така агента на коцето ни е казал,че той няма да подпише нов договор с рома,което е ясен знак,че искат при нас.
Вижда се,че сунинг са по-мощни и загрижени от тохир.
Ако влезем в шл,очаквам по-големи придобивки.
Provenzano
Харесва ми, че китайците не се хвърлят на сляпо, а внимателно подбират всяко едно ново попълнение. Като досега може би единствено Габигол има малко по-големи проблеми с адаптацията тук, но се надявам, че ще става все по-добър с течение на времето.
inter_ruse
Трябва да има трансфери и за бъдещето, габито е на 20 и има качества които да развие...
Provenzano
Няма как да ги развие само на тренировки или на пейката. Или да започнем да му даваме шанс или да го пращаме някъде в провинцията под наем, че ще го съсипем. Година без редовен футбол си е много за млад футболист като него. Чисто ще изгуби форма, а и самочувствие също.
Provenzano
Шеф на Интер: Забравете за Меси

Спортният директор на Интер Пиеро Аусилио отрече възможността петкратният носител на "Златната топка" Лионел Меси да заиграе при "нерадзурите".

"Ако отворим дума за Меси, ще бъде колкото да заблудим запалянковците. Разбира се, клубът ни е солиден, имаме ресурс и сме амбицирани, но има параметри на УЕФА, които няма как да игнорираме.

Зимни трансфери? Мисля, че отборът ни е стабилен. Не смятам, че важните попълнения се правят през януари. Положихме много труд за трансфера на Роберто Галярдини, сега трябва някои да си отидат", довери шефът на 18-кратните шампиони.

Източник: sportal.bg
Ludman
Reports in France claim Inter are challenging Juventus for Lyon midfielder Corentin Tolisso.

The Bianconeri are looking for midfield reinforcements in the summer, and it’s thought they have already begun to lay the groundwork for the 22-year-old.

However, mercato365 is reporting that the Nerazzurri sent scouts to last night’s game between OL and Marseille, with Tolisso the subject of their interest.

It’s thought the French side would be willing to sell the French Under-21 international this summer, but would demand a fee of at least €30m.

Вече съм доволен , че гледаме към млади игачи! Започвам да съм много доволен от новото ръководство!
Provenzano
Не следя много френското. Добър ли е този пич?
inter_ruse
За къв чеп ни е... Само с верати можем да надградим...
Ludman
Цитат(inter_ruse @ Jan 23 2017, 23:41 ) *
За къв чеп ни е... Само с верати можем да надградим...

Да ,само Верати може да играе футбол и никой друг! За мен Верати е доста оверейтед, отгоре на всичко и не е играл от сумати време!
inter_ruse
Цитат(Ludman @ Jan 24 2017, 02:41 ) *
Да ,само Верати може да играе футбол и никой друг! За мен Верати е доста оверейтед, отгоре на всичко и не е играл от сумати време!

Как не е играл от сумати време?
Provenzano
Цитат(Ludman @ Jan 24 2017, 02:41 ) *
Да ,само Верати може да играе футбол и никой друг! За мен Верати е доста оверейтед, отгоре на всичко и не е играл от сумати време!

Защо да не е играл от сума ти време? ПСЖ са изиграли 21 мача от началото на сезона във френската Лига 1, а Верати е взел участие в 16 от тях като в цели 14 е започвал като титуляр, което е показателно за това колко важна фигура е в отбора на Емери. Този трансфер е желан от много време. Нямам спомен да е имало трансферен прозорец, в който да не ни свързват с Марко.
ale inter
Само да добавя,че нашият Жоао Марио е с много по-добри показатели(гол,асистенция) за изиграните си минути спрямо Верати.
Provenzano
Не знам дали е удачно да сравняваме Верати с Марио. Поне за мен не са еднотипни играчи и доста се различават като качества и характеристики. Иначе и двамата имат по 2 гола досега, а минутите на Марио са повече в сравнение с тези на италианеца. За асистенциите не ми се рови да ги проверя, но не вярвам да има голяма разлика.
inter_ruse
Верати е със значително по-дефанзивни функции от ж.марио.
Той е типичен реджиста ,тип пирло... Аз отдавна си мечтая за такъв халф,мислех,че сме намерили такъв в лицето на банега,но уви..
Мисълта ми беше,че млади и талантливи халфове като толисо си имаме ,или никой или готова световна класа.
Толисо не съм го наблюдавал,но го водят за талант.
Provenzano
Ми по-добре да платим 40-50 млн за Верати отколкото 30-40 млн за поредния талант като Кондо, който ще трябва да го почакаме година-две да свикне и да се адаптира с отбора и Калчото. Иначе и според мен имаме достатъчно млади и талантливи играчи, а сега ни трябват опитни такива, които са готови да мачкат от първата минута с нашата фланелка.
Provenzano
Интер потрива ръце за огромни летни харчове

Новите собственици на Интер планират много сериозна трансферна офанзива след края на сезона. Медиите в Италия дори индикират, че „нерадзурите“ възнамеряват да тръгнат по петите на Марко Верати от Пари Сен Жермен.

В момента „нерадзурите“ са длъжни да се съобразяват с някои ограничения, наложени им от финансовия феърплей на УЕФА. Рестрикциите ще отпаднат в края на сезона, стига клубът да покаже финансовите резултати, които удовлетворяват европейската футболна централа. За целта Интер не бива да инкасира никакви дългове при приключването на финансовата година.

Това ще позволи на босовете от „Сунинг Груп“ да разгърнат своите парични възможности. Ръководството на клуба вече е представило и списък с конкретни цели, който започва с привличането на нов централен защитник. Първият избор на този пост пада върху Маркиньос (ПСЖ), а другите две опции са Костас Манолас (Рома) и Стефан де Фрай (Лацио).

В халфовата линия най-високо ценен е Верати, а ако той не е по силите на Интер, то тогава вниманието ще се насочи към Лукас Билиа (Лацио) и Лоренцо Пелегрини (Сасуоло). Последният може да се окаже трудна мишена, тъй като Рома разполага с опция да си го откупи обратно.

Колкото до атаката, там се очаква оферта от 30-40 милиона евро за острието на Фиорентина - Федерико Бернардески.

Източник: gong.bg
inter_ruse
гарсия иска нагатомо в марсилия.
суонзи,хъл и зенит птк искат ранокиа.
Sneijder
Цитат(inter_ruse @ Jan 24 2017, 14:24 ) *
гарсия иска нагатомо в марсилия.
суонзи,хъл и зенит птк искат ранокиа.


ох няма да ми се вярва тия двамата да ги разкараме, а в един прозорец - невъзможно !!!
Provenzano
Тия двамата всички ги искат и всеки вика "вземи го ти" biggrin.gif
Ludman
Верати беше дълго време контузен и явно от мачовете които съм наблюдавал тази година не е играл! Не казвам , че е слаб футболист, но е играл само във френската лига и с много силни съотборници около него! Този Толисо като показатели го бие!
Kutinkata
Верати е световна класа и е класа над Толисо или който и да е от нашите халфове . В момента на отбора ни му лупсва лидер , играч който да ни поведе в трудните моменти . Такъв в бъдеще може да е Икарди но в момента нямаме истинския лидер от който се нуждае всеки голям отбор . Брозович , Марио , Банега , Галярдини а и Кондогбия напоследък показват класа но просто Верати е с класа над тях и ако можем да го вземем аз съм твърдо ЗА , ако ще и за 70млн , все пак парите ги дават Сунинг а те имат много .
Ludman
Да , много добър играч е , но много се заблуждаваш ,че този младеж може да е наш лидер за който споменаваш !
inter_ruse
Разбира се,че верати може да е нашия лидер.
Италианец е ,класен , качества ,позиция , всичко има , за да е лидер на всеки един отбор в калчото.
Аз се възхищавам на позицията му и на начина по който я изпълнява. Такива като него , кроос и модрич са редки бижута.
inter_ruse
Френския "Екип" твърди ,че псж и марсилия искат р.родригес,но се твърди,че швейцареца е избрал вече нас. Дано!
Ludman
Цитат(inter_ruse @ Jan 24 2017, 20:57 ) *
Френския "Екип" твърди ,че псж и марсилия искат р.родригес,но се твърди,че швейцареца е избрал вече нас. Дано!

Зависел от Ранокчо този трансфер :/ Направо с този жабок сме като в бермусдския.....
Ludman
Inter defender Senna Miangue will join Cagliari on loan tomorrow, announced the Sardinians.
durex
Махнем ли Нагатомо и Ранокия , взимаме Кришито.
durex
Има сериозни слухове, че Сунинг искат да сменят Ханданович с Облак, за мен това е сигурен признак за идването на Симеоне.
inter_ruse
Самир е най-малкия ни проблем,пред него има още 4-5г. футбол.
А клаузата на облака е 90-100млн май.
Но ако ще идва чоло,ако ще и 150 да дава за който иска...
Provenzano
Цитат(durex @ Jan 25 2017, 00:01 ) *
Махнем ли Нагатомо и Ранокия , взимаме Кришито.

Италия, после Русия... този Кришито ми се струва, че ще бъде Ансалди 2.0.

Цитат(inter_ruse @ Jan 25 2017, 10:11 ) *
Самир е най-малкия ни проблем,пред него има още 4-5г. футбол.
А клаузата на облака е 90-100млн май.
Но ако ще идва чоло,ако ще и 150 да дава за който иска...

Вратар за 100 млн? Няма кой да даде такива пари.
inter_ruse
Е,да. Обаче клаузата му е такава.
Може да не са 100,но атлетико със сигурност ще го направят най-скъпия вратар в историята. Интерес към него имат и ман сити
inter_ruse
Щом лятото ще се борим за млади и класни бекове за какво ни е кришито..
Кришито беше кришито едно време. Сега сигурно на какво дередже е...
Provenzano
Направих си труда да проверя най-скъпите вратари в света и класацията изглежда по следния начин:

1. Джанлуиджи Буфон – от Парма в Ювентус – 76.6 млн. долара
2. Мануел Нойер – от Шалке 04 в Байерн Мюнхен – 39.5 млн. долара
3. Франческо Толдо – от Фиорентина в Интер – 37.9 млн. долара
4. Себастиан Фрай – От Интер в Парма – 29.8 млн. долара
5. Давид Де Хеа – от Атлетико Мадрид в Манчестър Юнайтед – 28.2 млн. долара

Може и да пропускам някого, тъй като статията, в която намерих тези цифри е от преди 3 години.
inter_ruse
Буфон е най-скъпия с 50-53млн Е.
100% атлетико ще искат и вземат 50-60млн за облак.
Provenzano
Цитат(inter_ruse @ Jan 25 2017, 10:30 ) *
Щом лятото ще се борим за млади и класни бекове за какво ни е кришито..
Кришито беше кришито едно време. Сега сигурно на какво дередже е...

Тоя не го искам, но със сигурност ще е в подобно положение като това на Ансалди. Иска ми се да вземем някой млад като Рикардо Родригес, който не звучи зле. Матео Дармин също не е лош вариант да пробваме да го върнем в Италия.
ТРЕНЕРА
Облака е огромна класа . Вратар -Мечта ! Вратар ,който ти гарантира успеха .
inter_ruse
Цитат(Provenzano @ Jan 25 2017, 10:41 ) *
Тоя не го искам, но със сигурност ще е в подобно положение като това на Ансалди. Иска ми се да вземем някой млад като Рикардо Родригес, който не звучи зле. Матео Дармин също не е лош вариант да пробваме да го върнем в Италия.

Трябваше досега да вземем дармиан като по-лесен вариант. Лятото още един добър бек и сме ок.
Все пак има време ,да се надяваме да махнем ненужните и да вземем читав бек
inter_ruse
Цитат(ТРЕНЕРА @ Jan 25 2017, 11:13 ) *
Облака е огромна класа . Вратар -Мечта ! Вратар ,който ти гарантира успеха .

И аз съм впечатлен от словенеца. Толкова млад,а варди сякаш е на 30г.
Все пак аз искам още година две самир да си остане при нас и после да се насочим към перин
Kutinkata
Атлетико се конкурира с Реал и Барса вече няколко години и определено не продава по добрите си играчи лесно . Не помня скоро да е напускал някой от основните им играчи , последно Фалкао и Коста но за доста сериозни суми , така , че за мен можем да забравим за Облак . Колкото до бековете , си мисля , че Дармиан и Родригес звучат добре но може би трябваше да ги вземем сега зимата . Дармиан е пейка в Юнайтед и ще му падне формата а Родригес го искат много клубове .
Provenzano
Да, за Дармиан трябваше да опитаме сега с един наем с опция пък каквото сабя покаже. Иначе мисля, че Моуриньо ще го даде лесно имайки предвид, че не разчита много на момчето. А Родригес все си мисля, че до края на зимното меркато ще има нов отбор.
mihael16
За да стане лидер на някой тим Верати има още доооста да поработи и честно казано не мисля че си струва паарите,които му искат.
mihael16
Напоследък доста играчи са надценяване,в това число Погба,Верати и още куп други.В момента мисля че разполагаме със солидна халдовс линия,като изключим това че се очакваше доста повече от банега.Верати в колкото и мачове да го гледам си изкарва глупави жълти картони,доста трябва да изчисти играта си.Това е мое мнение
Provenzano
Защо пък Верати да е надценен? Според мен ПСЖ ще му искат около 40-50 млн евро, което си е напълно нормално. Та ние за Кондо платихме към 40, а няма база за сравнение, макар че французина в последно време опровергава всички критици. Искам да кажа, че в днешно време добрите футболисти струват добри пари. Вижте, че един Кандрева ни излезе към 25 млн, Галярдини и той към 30. Няма как да вземем играч от ранга на Верати за по-малка сума, а според мен Марко определено е доказал качествата си. И между другото е много далече от меганадутия балон Пол Погба.
Ludman
Former Juventus defender Martin Caceres insists “I’m fit” and would accept a move to Fiorentina or Inter.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Jan 25 2017, 16:13 ) *
Защо пък Верати да е надценен? Според мен ПСЖ ще му искат около 40-50 млн евро, което си е напълно нормално. Та ние за Кондо платихме към 40, а няма база за сравнение, макар че французина в последно време опровергава всички критици. Искам да кажа, че в днешно време добрите футболисти струват добри пари. Вижте, че един Кандрева ни излезе към 25 млн, Галярдини и той към 30. Няма как да вземем играч от ранга на Верати за по-малка сума, а според мен Марко определено е доказал качествата си. И между другото е много далече от меганадутия балон Пол Погба.


Верати едва ли ще струва под 70-80 млн при положение,че е с репутацията на един от най добрите халфове в света.
И аз мисля, че има по належащи зони за подсилване, отколкото Верати.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.