Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
mihael16
Е точно по еедин на всеки пост...смятай
Черно и синьо
Цитат(mihael16 @ Aug 31 2015, 18:33 ) *
Е точно по еедин на всеки пост...смятай


В най-лошия случай. Имаме доста защитници, там не мисля, че ще има някаква горяща нужда от нов кадър. Халф един ще ни трябва при всеки случай и един нов нападател. Еба го, ако Интер няма пари да вземе двама играчи.
cheffo
Добре де, ако се смени схемата на нещо като 4-2-3-1 или 4-2-2-1-1, то за какво ще ни е разграващ халф, като ще имаме Перишич и Ляич по фланговете, напред Йоветич и Икарди и Мело/Медел и Конго за дефанзивни. Дори ако някой се контузи и сменим на 4-3-3, то до Мело и Конго ще играе един от Гуарин или Брозович, а напред ще е някаква комбинация от останалите. И без това тази година се направиха страшно много промени, така че за мене е важно защитата ни да държи, пък ако ще да бием с по 1-0. Важно е да влезем в ШЛ догодина, за да запазим играчите си и да не се повтори историята с КОвачич и Шакири.
Georgi stanev
21:04 Сделка! Халфът на Интер Ернанес подписа за три години с Ювентус срещу 11 милиона евро с годишна заплата 2,7 милиона евро

Продадохме си и последният офанзивен халф и купихме Мело.. facepalm2.gif
inter_ruse
Done deals to be announced soon include Roberto Soriano to Napoli, Alessandro Matri to Lazio, Felipe Melo, Adem Ljajic and Alex Telles to Inter.

La Lazio chiede D'ambrosio

Di Marzio - Tre squilli per l'Inter : Telles ,Melo e Liajic

Sky - Ausilio aveva offerto 28 mln per la coppia Ghoulam - Gabbiadini . Offerta rifiutata nel pomeriggio dal Napoli

Gds - Chiusa l'Intesa con la Roma: è fatta per Ljajic. Prestito con diritto di riscatto a 9 mln

незная , но искам тези двамата пак да се съберат и да късат

inter_ruse
21:23 Сделка! Интер привлече трети футболист - Адем Ляич от Рома, след като от Галатасарай вече пристигнаха Фелипе Мело и Алекс Телес

отваряйте шампанското , ставаме зверове...

inter_ruse
UFFICIALE - Andreolli al Siviglia in prestito con diritto di riscatto
Черно и синьо
Стига ревахте като ощипани госпожици за тоя Ернанес. Ернанес за сумата, която дойде НЕ направи достатъчно, освен това е склонен към контузии и е на години, за Бога. Забравяте последния сезон с 'офанзивните' играчи къде завършихме. Единственото неприятно е, че отиде в пряк конкурент. И все пак той не оправда парите. Разберете, че защитата печели титли. И Роналдо, и Меси да имаш напред, като защитници са ти Ранокиевци няма да прокопсаш. Като оправихме защитата ще видите, че ще станат нещата.
Sneijder
Цитат(Черно и синьо @ Aug 31 2015, 23:01 ) *
Стига ревахте като ощипани госпожици за тоя Ернанес. Ернанес за сумата, която дойде НЕ направи достатъчно, освен това е склонен към контузии и е на години, за Бога. Забравяте последния сезон с 'офанзивните' играчи къде завършихме. Единственото неприятно е, че отиде в пряк конкурент. И все пак той не оправда парите. Разберете, че защитата печели титли. И Роналдо, и Меси да имаш напред, като защитници са ти Ранокиевци няма да прокопсаш. Като оправихме защитата ще видите, че ще станат нещата.


Евала !!! Точно го каза а и Ляич е машина !
grande internazionale
durex
Точно пък Ернанеш последните мачове е пълна дупка и за това Манчо го оставя резерва всеки мач. За него изобщо не съжалявам, защото той за престоя си в Интер така и не успя да се наложи като твърд титуляр, така че adios amigos!
Ляйч и Йоветич се събраха, да му мислят съперниците !!!
grande internazionale
Ернанес за 11 милиона, Андреоли под наем и сме прекратили договора на сЧелото.
Provenzano
Прежалихме Ковачич, та Ернанес ли няма. Аз лично съм предоволен от трансферите, може би с лекото изключение наречено Фелипе Мело, но предполагам, че и той ще свърши не малко полезна работа. Поне е играч с много опит, запознат е отлично с Италия и Калчото, така че няма да има нужда от адаптация.
durex
Ако не стане винаги може да седне на пейката, така че това не е проблем, а и да не говорим, че след 4 месеца отваря зимния трансферен прозорец, винаги може да му се намери алтернатива biggrin.gif
Provenzano
И това е вярно biggrin.gif
Sneijder
Имаме и 10-то попълнение - Alberto Frison - вратар от Катаня, 27г. италианец, 190 см.
Kutinkata
От всички трансфери не разбрах продадохме ли издънкта Нагатомо ? Жълтия вчера влезна и му трябваше много малко за да покаже какъв некъдърник е и отново беше главен виновеник за гола им . Иначе това лято успяхме да направим отбор който е длъжен да гони една единствена цел и тя е титлата . При тази конкуренция в Италия сме длъжни да сме на върх след като според мен имаме най класния отбор .
———Гнукури———Кондогбия———
———————Перишич————————
—Ляич——————————Йоветич—
————————Икарди————————

Като прибавим , че имаме и най — добрия вратар в Италия и това , че този сезон имаме и страхотни защитници ... нямаме извинения , единственото ни слабо звено е ... Манчини .
enjoy
ИНТЕР 2015/2016



Handa
Carrizo
Berni (CT)

Ranocchia (AT)
Santon (CT)
Di Marco (CT)
Miranda
JJ
Murillo
D'Ambrosio (AT)
Nagatomo
Montoya
Dodo
Vidic

Kondogbia
Guarin
Brozovic
Medel
Gnoukouri (under 21 therefore is not included Serie A squad restrictions)
Felipe Melo

Icardi (AT)
Perisic
Palacio
Jovetic
Biabiany (CT)
Ljajic (AT)
Manaj (under 21 therefore is not included Serie A squad restrictions)

CT - от Примавера
AT - минимум 3 години в Серия А преди 21 години

27 играчи, Гнукури и Манаж са под 21 години и не са проблем... всички нови правила спазени... трето място ни зове...
Georgi stanev
С идаването на Ляич и аз съм доволен.Вече имаме офанзивна мощ,имаме по-добра защита,надявам се и да заиграем по-добре.Само ми е чудно,какво ще ги правим тея 8 бека...Как не успяхме да продадем поне 2-3 от тях,сега само ще топлят скамейката.Нямам търпение да гледам новия Интер!!!
mihael16
Всъщност Ляич може да играе и като атакуващ халф,както и Йове така че добре
Sneijder
Цитат
С идаването на Ляич и аз съм доволен.Вече имаме офанзивна мощ,имаме по-добра защита,надявам се и да заиграем по-добре.Само ми е чудно,какво ще ги правим тея 8 бека...Как не успяхме да продадем поне 2-3 от тях,сега само ще топлят скамейката.Нямам търпение да гледам новия Интер!!!


Inter to drop Nagatomo, D\'Ambrosio - има шанс бе !!! Ще се пробваме в Англия да ги засилим !
inter_ruse
ако се отървем от нагатомо и д'амброзио джама ще е перфектен!

Provenzano
Нападателят на Наполи Лоренцо Инсиние е получи предложение от Интер в заключителните минути преди затварянето на трансферния прозорец в Англия.

„Нерадзурите“ бяха свързвани с редица от атакуващите футболисти на неаполитанци във вчерашния ден като Маноло Габиадини, Дрийс Мертенс и Хосе Кайехон. Очевидно Инсиние също е спадал във въпросната група.

„Интер е клуб, който винаги е ценил високо Лоренцо“, каза агентът на футболиста Фабио Андреоти. „Те бяха заинтересувани от него, дори и в този трансферен прозорец, но получиха безусловно „не“ както от клуба, така и от играча.“
inter_ruse
Sevilla plan Medel swoop

Sevilla will reportedly make a January offer for Inter midfielder Gary Medel.

According to TodoMercadoWeb, the Spaniards have set their sights on the Chile international.

He could be considered surplus to requirements following the arrival of Felipe Melo from Galatasaray on transfer deadline day.

The clubs already did business this summer, as defender Marco Andreolli was loaned to Sevilla with option to buy.


да дават банега насам , на нас ни трябва точно такъв халф , който да разиграва. да им дадем и гуарин ако трябва...
Provenzano
Интер ще си връща Снайдер

Плеймейкърът на Галатасарай Уесли Снайдер може отново да облече екипа на Интер, прогнозират в Турция. "Нерадзурите" не са се отказали от идеята да си върнат холандския национал, който беше част от състава на Жозе Моуриньо, спечелил Шампионската лига през 2010 година. От Интер вече са се свързали с халфа и са се опитали да го убедят да се присъедини към тима през януари.

Евентуална сделка няма да е изненадваща предвид факта, че двата клуба са в отлични отношения и това лято Интер взе от Галатасарай Фелипе Мело и Алекс Телес.

Договорът на Снайдер с турския гранд е до края на сезона. Ако той не пожелае да го поднови, клубът ще го продаде през зимата.
durex
Дам и аз видях тази новина, Снайдер може да дойде още зимата за някаква малка сума, или през лятото за без пари.
cheffo
То, зaвиси кaквa зaплaтa ще искa, че не е от нaй-скромните. Инaче бих се рaдвaл aко се върне.
grande internazionale
Чакай, че се напиках от кеф. Пращай Видич да си ходи и давайте заплата му на Уес. Чак ме е страх да мечтая...
Provenzano
Нищо чудно да си приберем Снайпера още през зимата, който между другото все още е приличен играч за Калчото и Интер особено на фона на разни дърводелци, които минаха през нашия отбор в последните няколко сезона. Правим една размяна с Галата - Видич за Снайдер и всичко е Топ biggrin.gif
cheffo
Свързват ни с някакъв Карило от Спортинг Лисабон. Дясно крило, отказва да си преподпише договора, който изтича лятото и Спортинг може да се опитат да го продадат зимата. Аз лично за пръв път го чувам, но видях, че има 7 гола и 18 асистенций през изминалия сезон във всички турнири.

Евертън и Уест Хям душат около Ранокия.
Inter fan
Цитат(cheffo @ Sep 16 2015, 19:14 ) *
Евертън и Уест Хям душат около Ранокия.

Да им го даваме тогава . Аз мисля че зимата все някой ще го прилапа.
Sneijder10
Много се загуби Ранокия. По-скоро изчезна след идването на Жоао
Provenzano
С подобни стабилни изяви от страна на Мурило и Миранда ми се струва, че все по-рядко ще виждаме Ранокиа. Дори факта, че Медел, който не е централен защитник беше предпочетен за тази позиция в последния ни мач за сметка на Жабока говори колко е загубил доверие Манчини в него.
Sneijder10
Италианците не виреят в Интер през последните години май, освен Сантон smile.gif
inter_ruse
много наистина много жалко за капитана ни. когато дойде при нас беше сочен като супер талант , платихме и солидна сума за него. като дойде правеше добри мачове я с лусио , я със самуел или с киву и още от тогава ми стана любимец. личеше си че има талант , но трябваше да го развие , но за съжаление не успя :х
най-добре ще е и за него и за Интер да се разделят , дано си намери добър отбор жабока smile.gif
като фен на скуадрата,серия А и всичко италианско искам да има повечко италианци в Интер , но това че италианците не виреят при нас ще излезе вярно.
вивиано,балотели,поли,пацини,касано,освалдо са все футболисти които не са оставили следа при нас , а сега разкараме и последни останали в отбора италианци - сантон,д'амброзио и ранокиа. дано поне първия играе силно и шефовете решът да го оставят в Интер
Sneijder10
Сантон е много добър играч. Гледал съм го в Нюкасъл. За Италианците, аз не съм съгласен, че по-добре да са повече. Винаги съм харесвал германците и наскоро бях направил проучване, че Интер има силна връзка с тях, нещо което ме кара да се радвам още повече. Ако Манчини прибегне до техния пазар и купи 1-2 добри играчи, мисля че ще стане още по-добре отбора. Реално предпочитам 11 чужденци на терена, от колкото 11 италианеца, които не играя и някви като Киево ни бият.
INTERМilano
Снатон беше добър играч едно време га беше млад.. biggrin.gif Сега само се крие и скатава. Няма ги вече онези безстрашни пробиви по фланга.... гола водичка е, а едно време много го харесвах :/
cheffo
И аз така смятам. Бяга много ама е предвидим и един на един никакъв го няма.
THE_GAME
И въпреки това Сантон е в пъти по-полезен в атака от Жуан, който хич го няма, за което не е виновен той, разбира се. По принцип няма проблем бековете ти да са по-лабави в атака, ако играеш с изявени крила. Манчини не го прави и за да имаш тежест по фланговете при това положение - би следвало бековете ти да са на нивото на Майкон в най-добрите му години. Уви, нашите не са. Надявам се все в един момент да пробва едновременно с Ляич и Перишич като крила.
inter_ruse
Corsport - Palacio in scadenza, non rinnoverà. Ausilio segue da tempo Carillo dello Sporting Lisbona

договора на паласио няма да бъде подновен и на неговото място ще дойде тоя пич от спортинг.

https://www.youtube.com/watch?v=1Y7T2xpOvDs - изглежда като доста техничен играч , прилича ми на куадрадо от видяното в ютубето
Sneijder10
Карило сигурен ли е, че ще дойде зимата? Гледал съм го тоя манияк и мога да кажа, че ще прави много километри техниката му е изродска ако мога така да се изразя.
Provenzano
Интер следи за две нови попълнения

Интер има интерес към подписите на две евентуални нови попълнения. Става дума за халфа Карим Белараби и защитника на Бенфика Нелсон Семедо, пише Кориере дело Спорт.

По информация на изданието спортният директор на "нерадзурите" Пиеро Аузилио е прекарал два дни в Испания, за да наблюдава мачовете от Шампионската лига, където играха Белараби и Семедо.

Контрактът на германския полузащитник с Байер Леверкузен е до 2020 година, което ще накара "нерадзурите" трябва да направят щедро предложение, за да убеди "аспирините" да пуснат един от най-ключовите си футболисти.

Същата е ситуацията и със Семедо. Десният защитник има договор с "орлите" до 2021 година. Манчини иска да се раздели с Нагамото и Д`Амброзио, а също тъмни облаци надвисват и над главата на Монтоя.
Sneijder10
Олеле Белараби. Много ме кефи ама едва ли ще го пуснат. Единствено срещу 25+ милиона и сигурно участие в ШЛ
Provenzano
Интер хареса халф на Атлетико Мадрид

Интер ще опита да привлече плеймейкъра на Атлетико Мадрид Анхел Корея, пишат медиите в Испания.

Според вестник „Ас“ спортният директор на „нерадзурите“ Пиеро Аусилио е бил на трибуните на мача от Шампионската лига между Атлетико и Бенфика, а интересът му е бил прикован именно върху Корея.

20-годишният талант направи прекрасен мач, като отбеляза единственото попадение при загубата с 1:2. Корея е на „Висенте Калдерон“ от 2014 година, но дебютира за първия отбор едва сега заради сърдечна операция.

Говореше се, че Интер иска да привлече Корея още преди време, когато се състезаваше в аржентинския Сан Лоренсо, но тогава до трансфер не се стигна.
inter_ruse
Треньорът на Интер Роберто Манчини вече има лист с имена на футболисти, които иска да махне от отбора. Медиите в Италия твърдят, че в списъка фигурират имена като Мартин Монтоя, Юто Нагатомо, Адем Ляич и Данило Д'Амброзио.

Най-рано „нерадзурите“ могат да започнат да работят по тези планове през януари, когато отваря зимният трансферен прозорец. „Спорт Медиасет“ твърди, че Монто, който няма нито една изиграна минута за Интер, и Ляич са сигурни „пътници“. Сърбинът пристигна на „Джузепе Меаца“ в последния момент като преотстъпен от Рома. Интер разполага с опция да го откупи напълно правата му, но това едва ли ще се случи, защото Манчини е крайно недоволен от него. Техничарят записа едва 5 минути игра срещу Сампдория през уикенда и мненията се, че това е било неговото наказание заради несериозното отношение, което демонстрирал в тренировките.

Нагатомо и Д'Амброзио пък изобщо не трябваше да започват сезона с Интер, тъй като през лятото бяха предлагани на други отбори. И двамата обаче отказаха да си тръгнат, което значи, че ще бъде направен нов опит да бъдат продадени.

Предполага се, че и опорният полузащитник Марсело Брозович е с неясно бъдеще, но при него все още не е взето окончателно решение.

манчо тотално е изперкал facepalm2.gif ляич и брозович са перфектни резерви , да не говорим че сърбина може да е алтернатива , защо не и титуляр facepalm2.gif
лично за мене и д'амброзио е пърфект за резерва
Provenzano
Новината (или по-точно слуха) я има в темата на Манчини от снощи -> http://forum.inter-bulgaria.com/index.php?...0&start=600

Брозович и Д'Амброзио въобще не ги намирам за перфектни резерви. Без да изпадам в подробности ще кажа, че нито единия е за Интер, нито другия. Брозович от колко време вече е в отбора и все още не успява да се утвърди и да покаже някакво постоянство. Има някакви качества, но си е играч средна ръка за отбори като Палермо и Сасуоло може би. Д'Амброзио пък въобще има ли смисъл да го коментирам? От десет центрирания - я едно му се получи, я не. Единият му крак го използва единствено и само за да пази равновесие и не може да даде пас и на пет метра с него. Това е напълно достатъчна причина да бъде изритан още зимата.

Сигурен съм, че когото и да продадем, ще направим всичко възможно на негово/тяхно място да бъдат привлечен/и адекватни заместници, а не просто пълнежи, така че съм напълно спокоен относно трансферите.
inter_ruse
ако може ще те посъветвам да не бъдеш толкова сигурен , че ще се вземат адекватни заместници , защото лятото взехме монтоя и телеш , а не дармиан и коларов примерно. лятото щом неможахме , зимата забрави...
а вместо брозоеич , гуарин трябва да стегне багажа и ако може на мястото на колумбиеца някой халф който може да играе като плеймейкър и b2b
Provenzano
Ами честно казано Телеш не е толкова зле, даже в интерес на истината го предпочитам в пъти повече пред Нагатомо. За Монтоя не мога да кажа абсолютно нищо на този етап, тъй като все още не съм го гледал с фланелката на Интер.
inter_ruse
честно казано и аз си мисля , че телеш не е зле и от другия сезон очаквам много повече от него. предпочитам го пред нагатомо няколко хиляди пъти. но друго щеше да е да пристигне някой от ранга на коларов , готов,класен бек,с опит в серията,който има уникално центриране,дрибъл,бе всичко - на това щях да му кажа адекватен заместник на д'амброзио и компания , но карай...
манчо незнам защо привлече монтоя след като не му дава шансове!?! и додо стои ей така само за бройката , напълни отбора ни с бекове facepalm2.gif
Provenzano
Да, но нали знаеш, че пълно щастие няма никъде. За сметка на това успяхме да засилим центъра на отбраната с трансферите на Мурило и Миранда, които се вписаха повече от прекрасно в отбора. Телеш в никакъв случай не е перфектния и завършен бек, когото всички искахме, но вдигна класата с оглед качествата на другите му колеги на неговата позиция. В средата пък взехме уникален талант в лицето на Кондогбия, който с представянето си до този момент ни кара въобще да не се сещаме за Ковачич. В офанзивен план бяха привлечени играчи като Ляич, Перишич и Йоветич. Струва ми се, че направихме едно доста добро меркато в сравнение с предишните няколко години, когато обирахме "звездите" на отбори като Дженоа и тем подобни. Искам да кажа, че рано или късно всичко ще си дойде на мястото, защото леко-полека започнахме да надграждаме и ако не през зимата, то през следващото лято очаквам в Интер да акостира наистина качествен бек.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.