Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Rossonero
Цитат(ale inter @ Jul 13 2017, 19:47 ) *
Бонучи е пълен смях не ми го хвалете тая гоба да го д.........и мерди и гоби боли ме и тва е.Миранда си е класи над Лео wink.gif


За да не го приемете като някаква лична нападка ще уточня, че Ювентус ми е най-противния отбор в света и нямам търпение отново да дойде момента, когато ще затънат до шия в лайната, обаче Миранда не само, че е няколко класи под Бонучи, но е и няколко под Киелини, Бардзали и Бенатия biggrin.gif
Дори в момента го бих определил на едно ниво с нашия Сапата biggrin.gif, който е един от най-калпавите ни защитници!
Не беше слаб футболист Миранда в Атлетико, но в момента е далеч от онова, което беше, правете сметка, щом Сусо есента при втория си гол успя толкова лесно да го преодолее и излъже, дето има 1 финт в репертоара си и средни футболисти като Качаторе от Киево и Павлович от Сампдория се адаптираха по време на мач към него и го спираха, то сами може да си направите изводите за нивото на бразилеца smile.gif

Иначе за да не е спам - според мен вашето ръководство сериозно трябва да се насочи към привличането на качествени играчи в защитния вал на отбора - нямате един краен защитник, който да отговаря на отбор с претенции, нямате и добри централни защитници, а без защита няма как да се печели! smile.gif
Kutinkata
Това естествено са пълни глупости . Миранда е класа над Сапата и цялата защита на Милан , това , че някав Сусо го бил излъгал е без коментар , все едно Бонучи цял сезон не е бил преодолян . Нормално е да падне формата на Миранда последния сезон , когато играеш с двамата толкова слаби бека и Медел до теб няма как и твоята форма да не падне . Но бразилеца си остава страхотен защитник и капитан на Бразилия .
Provenzano
Цитат(Rossonero @ Jul 14 2017, 01:44 ) *
Дори в момента го бих определил на едно ниво с нашия Сапата

Нямаше как да напишеш по-голяма глупост.
inter_ruse
Бе нашите тъпанари защо спят и не се възползват от ситуацията с лео?
Все пак той е наш юноща , той иска само в италия , юве искат 40млн , а милан се охарчиха здраво и плюс това ,защитата им е уж сглобена.
Какво следва - нашите да предложат 50млн и заплата от 6-7млн.
Така ще имаме защитник от висша класа за следващите 5г. и също така ще имаме лидер когото нямаме в момента.
Иначе с миранда ще са бетон.
И лео бие по всякакъв параграф нашият миранда по класа wink.gif
Kutinkata
Някой сигурно следят фб , но ето едно мнение на едно момче там , макар , че той често си мени мнението , та ето го и него :
Значии разбрах аз що не харчиме като безумнни и защо не сме го вземали тоя Бонучи, той се оказва супер проблемен играч в съблекалнята, чак се бие с съотборниците си.Откакто Алегри е там има 9 скандала с играчи и сбивания.Такива мерси в Интер, колко ще да е добър.Иначе не харчиме в момента защото ни трябват продажби ФФП ще ни следят както казах и преди още една година и не трябва да имаме загуби над 30 млн.Още продажби и още спонсори, трябват.
inter_ruse
Цитат(Kutinkata @ Jul 14 2017, 09:58 ) *
Някой сигурно следят фб , но ето едно мнение на едно момче там , макар , че той често си мени мнението , та ето го и него :
Значии разбрах аз що не харчиме като безумнни и защо не сме го вземали тоя Бонучи, той се оказва супер проблемен играч в съблекалнята, чак се бие с съотборниците си.Откакто Алегри е там има 9 скандала с играчи и сбивания.Такива мерси в Интер, колко ще да е добър.Иначе не харчиме в момента защото ни трябват продажби ФФП ще ни следят както казах и преди още една година и не трябва да имаме загуби над 30 млн.Още продажби и още спонсори, трябват.

чисти глупости и извинения.
тея нашите са си китайски ментета...
inter_ruse
ментета сега пък се оглеждат за лазар маркович , вечно контузения и забравен ламела и резервата пасторе.
докато последния става , то първите двама нямат място в проекта който УЖ градим.
Kutinkata
И за мен това са адски наивни простотий и оправдания . Бил проблемен и за това не сме го искали ... да си държим тогава Дамброзио и Нагатомо нали не са проблемни . Иначе е учудващо как Милан харчи 200 млн и съм сигурен , че няма да имат проблеми а ние сме се насрали да не сме минус 30 ... те продават и харчат а ние нито едното не можем . Даже и с Ница не можем да се разберем за Далберт и можело да играе за тях в баражите за ШЛ . На мен оценката за Сабатини за сега ми е по зле от Аусилио , ония поне отиваше и взимаше смешниците в Интер а тоя пак преговаря за смешници ама ги бави по месец не може да ги договори . Има много време и ще видим какво ще стане но ме съмнява , че няма много пари а малкото който има се харчат на кило отново .
cheffo
Сабатини днес ще има пресконфереция. Да видим, какво ще каже за Бонучи, че ми е интересно. Дано поне Матич да вземем, ако не друго.
inter_ruse
Цитат(cheffo @ Jul 14 2017, 10:33 ) *
Сабатини днес ще има пресконфереция. Да видим, какво ще каже за Бонучи, че ми е интересно. Дано поне Матич да вземем, ако не друго.

да , то е ясно че няма да вземем найнголан , ами поне сърбина да не изпуснем , че ако го изпуснем пак слаб 2 ще имат нашите шефове.
Kutinkata
За мен от тук натък трябва 2 бека , 1 халф и 1 крило ( 2 ако Перишич си отиде ) но класни играчи от ранга на Ди Мария и Найнголан не просто поредните бройки . Ако не се набавят играчи за тези постове за мен всички получават слаб 2 . Ако пак се издъним лятото ще има напрежение и със Спалети , защото не е послушко като Пиоли и ще си иска това което му е обещано .
inter_ruse
важно е да вземем двама класни играчи като матич и ди мария
cheffo
Аз си мисля, че ни трябва и класен централен защитник, защото имаме само Миранда, който е на 30 и..., както и млади надежди. Ако Миранда се контузи, кой ще играе - Мурило и Скриняр ли?
durex
Цитат(cheffo @ Jul 14 2017, 09:33 ) *
Сабатини днес ще има пресконфереция. Да видим, какво ще каже за Бонучи, че ми е интересно. Дано поне Матич да вземем, ако не друго.

Е той гобата отива при мердите, какво има да говори за него. Там всичко е ясно, 6 или 7млн заплата. Бонучи без Киелини, Бардзали и съдиите е един среден клас защитник.
durex
Цитат(Rossonero @ Jul 14 2017, 00:44 ) *
За да не го приемете като някаква лична нападка ще уточня, че Ювентус ми е най-противния отбор в света и нямам търпение отново да дойде момента, когато ще затънат до шия в лайната, обаче Миранда не само, че е няколко класи под Бонучи, но е и няколко под Киелини, Бардзали и Бенатия biggrin.gif
Дори в момента го бих определил на едно ниво с нашия Сапата biggrin.gif, който е един от най-калпавите ни защитници!
Не беше слаб футболист Миранда в Атлетико, но в момента е далеч от онова, което беше, правете сметка, щом Сусо есента при втория си гол успя толкова лесно да го преодолее и излъже, дето има 1 финт в репертоара си и средни футболисти като Качаторе от Киево и Павлович от Сампдория се адаптираха по време на мач към него и го спираха, то сами може да си направите изводите за нивото на бразилеца smile.gif

Иначе за да не е спам - според мен вашето ръководство сериозно трябва да се насочи към привличането на качествени играчи в защитния вал на отбора - нямате един краен защитник, който да отговаря на отбор с претенции, нямате и добри централни защитници, а без защита няма как да се печели! smile.gif

Росонерче, ти още малко ще изкараш, че и Икарди е на нивото на Бака или по-лошо...Нианг biggrin.gif Миранда е класа, просто около него всички други са слаби и няма как да не "прихване" и той. Ако сложиш до него един класен като него ще е друга бира....ама уви.
Provenzano
Цитат(cheffo @ Jul 14 2017, 10:33 ) *
Сабатини днес ще има пресконфереция. Да видим, какво ще каже за Бонучи, че ми е интересно. Дано поне Матич да вземем, ако не друго.

Пак ще слушаме едни и същите клишета днес, няма как да е друго. Ще се обяснява надълго и широко как ФФП ни притиска и не можем да мръднем. Нищо, че тоя сезон няма да играем в евротурнирите. Ще каже още, че Наинголан не се продава, тъй като така били казали от Рома. Общо взето, както ви казах едни и същи неща, които са до болка познати на всички фенове на Интер. За Бонучи ще каже нещо, ако въобще някой от журналистите се сети да го пита, защото ми прави впечатление, че там са доста по-тъпи от нашите. Това ако беше при нас, досега 5 пъти щяха да му зададат супер неудобните въпроси, а там само едно и също като по сценарии.
Provenzano
Иначе най-вероятно трансфера на Бонучи може да бъде обявен още тази вечер. Гобите са набелязали Манолас за негов заместник.
durex
Айде стискайте палци, Ранокия е желан от Уест Бромич biggrin.gif
Provenzano
МАлиии те и гобите го искаха по едно време, ама само с мераците останаха.. иначе дано го разкараме де biggrin.gif
Kutinkata
Ранокия ни е най малкия проблем в момента . Иначе кога е тая пресконференция , да слушаме простотийте на Сабатини , как Интер е единствения отбор нямащ право да харчи заради ФФ а всички останали грандове си пръскат пари без да им дреме .
inter_ruse
бонучи не е среден клас защитник , а е защитник от най-висок клас. освен страхотните му футболни качества , лео си е просто роден лидер в един отбор. само с един вик може да те надъха или респектира ,така че моля ви се дайте малко по -сериозно!
иначе бонучи в милан , манолас или де врай в юве , а в Интер шкриниар soccer-4013.gif
cheffo
Цитат
Today Piero Ausilio, Walter Sabatini and Luciano Spalletti will find themselves under the same roof in Brunico. As reported by "Tuttosport", the super summit will be an opportunity first to understand what the coach's considerations are about Inter players, and then to evaluate what the market offers in the roles where Inter intends to reinforce.


Малеее, те се сетиха, кога да се срещат. Айде поне да стигнат до някакъв консенсус и да видим действия вече.
Rossonero
Цитат(durex @ Jul 14 2017, 11:25 ) *
Росонерче, ти още малко ще изкараш, че и Икарди е на нивото на Бака или по-лошо...Нианг biggrin.gif Миранда е класа, просто около него всички други са слаби и няма как да не "прихване" и той. Ако сложиш до него един класен като него ще е друга бира....ама уви.


Да съм писал, че Икарди е на нивото на Бака или че е слаб нападател? Или нещо примерно за Ханданович? wink.gif

Единственото, което казах е, че защитата ви не струва, а Миранда е твърде прехвален и допускащ грешки защитник. В отбора ви от 2010та щеше да е твърда резерва, която влиза само в решени мачове.

В Спортал имаше и някакъв ваш фен, който хвалеше Д'Амброзио, че бил много качествен бек и напълно си заслужавал мястото в националния отбор на Италия, кажете ми, ама честно - колко души тук във форума смятате, че Д'Амброзио е качествен играч, който е за Интер и отговаря на претенциите за отбора за участие в ШЛ? smile.gif

Трябва генерална промяна, това е! Когато толкова много играчи са гнили в един отбор, няма как с 1 или 2 имена да се оправят нещата, Галиани през 2015та година даде над 80 милиона за Бака, Луиз Адриано и не знам си още кой и какъв беше резултата? Пак в средата на таблицата! smile.gif
Georgi stanev
Къв е тояя Бонучи бее,ние взехме Шкриниар.Къв е тоя Дългас Коща ,като взехме Борха Валеро.Мачкайй ultra_inter.gif
Provenzano
Цитат(Rossonero @ Jul 14 2017, 14:25 ) *
В Спортал имаше и някакъв ваш фен, който хвалеше Д'Амброзио, че бил много качествен бек и напълно си заслужавал мястото в националния отбор на Италия, кажете ми, ама честно - колко души тук във форума смятате, че Д'Амброзио е качествен играч, който е за Интер и отговаря на претенциите за отбора за участие в ШЛ? smile.gif

Това със сигурност е било някакъв майтап и съм убеден, че не е бил истински фен на Интер. Дори не знам защо въобще се коментира, защото едва ли има трезвомислещ човек (не само фен на Интер), който мисли Д'Амброзио за добър футболист.
Provenzano
Цитат(Georgi stanev @ Jul 14 2017, 14:43 ) *
Къв е тояя Бонучи бее,ние взехме Шкриниар.Къв е тоя Дългас Коща ,като взехме Борха Валеро.Мачкайй ultra_inter.gif

Така е да, затова когато другите взимат Скудето и Копата, ние взимаме калъфките, а в последните сезони и до тях не можем да се доберем.
inter_ruse
на милан китайците кои са , кви са , бах ги в гъза аз? досега не се притеснявах от тях ,но сега вече сглобяват добър отбор. близо са до биглия , а искат и един от белоти и аубамеянг. ще имат млади и талантливи момчета , класа , опит , лидери и т.н. определено ще ни е много трудно да влезем в шл с тази конкуренция на юве , милан , наполи и рома.
а ако ми бяха казали преди една година , месец или седмица ,че бонучи ще отиде в милан щях да изсмея яко , но сега нека се смеят на мен.
така се прави отбор , жалко че нашите китайци се оказаха ментета , мамка им дейба жълта !
Provenzano
Говори се, че Бонучи вече е техен. А техните китайци дойдоха ей така уж на майтап, а досега прахосаха сигурно едни 200 млн за нови играчи без да им мигне окото, а меркатото тепърва започва и въобще не мисля, че ще спрат със селекцията дотук. Ама то и така трябва де, когато си нов собственик.

И за да не съм офтопик:
Ранокия е приел офертата на УБА !!! 5,5 млн. за Интер и 4,5 заплата за жабата.

Kutinkata
Охо 5.5 млн , наще са се опаричили , демек ще очакваме скоро още един трансфер за 4-5 млн , някой нов Борха Валеро .
cheffo
Гледам из нета пише, че продадем ли Перишич, веднага взимаме Ди Мария, като уж си бил договорил личните условия.
Hortomagico
Ей я се осъзнайте бе лешове...влезна едно момче от милан каза ви болезнената истина в очите и веднага нападки.
Как ще кажете, че Бонучи е среден клас защитник бе?Слепи ли сте кви сте?Как ще кажете, че Миранда бил добър защитник? той прави повече грешки на мач от особено в ключови моменти, от които и да е друг направо не си сдържам,нервите като го гледам!! Как ще кажете, че Банега е прехвален и слаб?единствения от целия отбор леваци, който имаше поглед върху играта и го махнахме. Тея мечти, че Сабатини е уникален на трансферите незнам до кога ще вярвате като малки деца и няма видите очеизвадното.. не стига, че управниците са ни жив ташак, не стига, че футболистите са на ниво А група, ами на всичкото отгоре феновете явно сте с извадени очи и само като ви чета кочентарите се изнервям повече отколкото от шибаната политика на умрелите китайци и единственото, на което се надявам е поне италианските ни събратя да имат повече акъл и сърце и да се вдигнат на някъв вид протест,защото не се издържа.

Kutinkata
Цитат(cheffo @ Jul 14 2017, 17:05 ) *
Гледам из нета пише, че продадем ли Перишич, веднага взимаме Ди Мария, като уж си бил договорил личните условия.

Ди Мария трябва да се вземе и без Перишич да бъде продаван , ако продадем хърватина ще ни трябва Ди Мария и още едно крило . Ние завършихме седми , трябва ни сериозно меркато , а не да продадем една от звездите си и на негово място подобен футболист ... абе ужас направо .
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Jul 14 2017, 16:58 ) *
Охо 5.5 млн , наще са се опаричили , демек ще очакваме скоро още един трансфер за 4-5 млн , някой нов Борха Валеро .

Да, нашите скаути вече наблюдават тренировките на Каляри и Дженоа в търсенето на някой подобен biggrin.gif
Provenzano
Sabatini: "I don't believe Angel Di Maria is the right player for us."

Ние обаче сме голям цирк im_so_bored-840.gif
cheffo
Цитат(Hortomagico @ Jul 14 2017, 17:15 ) *
Ей я се осъзнайте бе лешове...влезна едно момче от милан каза ви болезнената истина в очите и веднага нападки.
Как ще кажете, че Бонучи е среден клас защитник бе?Слепи ли сте кви сте?Как ще кажете, че Миранда бил добър защитник? той прави повече грешки на мач от особено в ключови моменти, от които и да е друг направо не си сдържам,нервите като го гледам!! Как ще кажете, че Банега е прехвален и слаб?единствения от целия отбор леваци, който имаше поглед върху играта и го махнахме. Тея мечти, че Сабатини е уникален на трансферите незнам до кога ще вярвате като малки деца и няма видите очеизвадното.. не стига, че управниците са ни жив ташак, не стига, че футболистите са на ниво А група, ами на всичкото отгоре феновете явно сте с извадени очи и само като ви чета кочентарите се изнервям повече отколкото от шибаната политика на умрелите китайци и единственото, на което се надявам е поне италианските ни събратя да имат повече акъл и сърце и да се вдигнат на някъв вид протест,защото не се издържа.


Всеки си има мнение. Има хора, които даже принизяват играчи като Роналдо и Меси, пък какво остава за Бонучи. Между другото и в бг спортните сайтове имаше коменари, че не бил кой знае какво и то от фенове на Ювентус smile.gif Колкото до Миранда, всеки прави грешки. При него почнаха да натежават, защото одъртява и става по-бавен. Иначе при първият си сезон с нас беше машина. За Банега - има поглед над играта, има техника и пас, но няма на коя позиция да играе. За регистра не става, защото не пази добре топката и му я отнемат. За трекуартиста има по-добри вариянти от него, а за централен халф най-пасва, но в защита е пълна дупка. Разминават го като малка гара. Просто няма как да успее в Италия, където гледат първо дали се защитаваш добре. Между другото Марио също е подобен тип играч, в смисъл че няма точно установена позиция на терена и няма да се учудя ако и него продадем до края на меркатото.


Виждам, че си ядосан от нещо, но тук никой не ти е виновен, че да обиждаш хората. Имаш мнение и аргументи, изложи ги, вместо да влизаш с реплики като:"Ей я се осъзнайте бе лешове..."
cheffo
Цитат(Provenzano @ Jul 14 2017, 17:40 ) *
Sabatini: "I don't believe Angel Di Maria is the right player for us."

Ние обаче сме голям цирк im_so_bored-840.gif


"On Maria we have to be sure if it is fair for Inter, it may not be the right one"

Тук го пише по друг начин. Смисълът е различен в двете изречения smile.gif
Provenzano
Знаех си, че ще плямпоти глупости. Само дето на фона на сегашните н футболисти, с които разполагаме един Ди Мария си е направо като Меси или Роналдо. Няма какво да се заблуждаваме. Уж чакахме да мине юни за да започнем да купуваме, сега чакаме сигурно и юли да мине. Въобще какво се случва в този клуб май, като че ли и китайците не знаят. Идват като нов инвеститор, готов да върне славата на клуба и отново да играем в ШЛ, а привличаме Борха Валеро и Милан Шкриняр. В същото време ни притесняват някакви 30 милиона от ФФП-то, които нямаме идея как да преобразуваме като приходи - било то с някакъв маркетингов трик например. Толкова ли не могат да се досетят китайците, чрез една своя фирма да подпишат един нов спонсорски договор за 31 милиона и сме чисти. Нее, те се сещат за това, но просто така им изнася.
Provenzano
Сега чета, че Лацио взимат Лукаш Лейва срещу 5 млн евро. Как го изпуснахме това момче? Трябваше да го вземем с парите от Жабока, тъкмо щеше да заформят страховит тандем в средата на терена с Борха.
Rossonero
Абе пичове, защо сте толкова негативни към Борха Валеро? smile.gif
Валеро макар и на възраст си е доста класен играч, ясно е, че надали става за неизменим титуляр предвид възрастта си най-вече, но пък за ротационен играч може да бъде много полезен. Преди 1 месец излезе инфо, че някой от нашите шефове, май да беше Мирабели е разговарял с Валеро за трансфер в Милан и честно казано, аз нямаше да съм разочарован, ако го бяхме взели smile.gif
Така всички наши фенове бяха против трансфера на Хосе Соса миналата година, но пък аржентинеца показа, че става за резерва и може да е полезен в мачовете срещу по-слабите отбори с погледа си върху играта. Същото според мен важи и за Борха Валеро. Стига да вземете и някой по-качествен и по-млад най-вече, испанеца ще е полезен! smile.gif
cheffo
Oбщо взето казва, че Ди Мария е много добър играч, но не е профилът който търси за тази позиция. Иска голаджия, или аз така го разбирам - "In that department we have to buy goals". Санчез не е приоритет, май заради финансовите си изисквания или че самият играч не иска да идва. Призна, че работят по Далберт, но Ница не иска да продава. Видал и Нанголан ги харесвал много и ако имало някакъв шанс, щели да пробват, но според него било невъзможно защото отборите им нямало да продават. Каза и че Пинамонти е впечатлил Спалети и (за съжаление) също и япончето. Питат го какъв е шанса Нагатомо да остане - той: 50-60%, което общо взето не значи нищо. Казва и че се търсят играчи, които да допълнят колектива, а няма да се прави цялостна подмяна, каквато правят Милан. Kaзва още и че работят по привличането на други играчи, но сделките не са от лесните и за пример дава Далберт :"Then besides Dalbert there are other players under our control and we want to bring them home" .

Явно ще има изненади. Аз си мислех, че Ди Мария е сигурен, а май се оказва че ще е друг. Ще видим.
inter_ruse
няма да има изненади и ние пак ще останем извън топ 4.
тоя сабатини много взе да ме изнервя с тези свои изказвания...
Provenzano
Мердите са подписали и с Билия. Интересно ми е колко точно милиона похарчиха досега. Някой знае ли?
Rossonero
Цитат(Provenzano @ Jul 14 2017, 22:41 ) *
Мердите са подписали и с Билия. Интересно ми е колко точно милиона похарчиха досега. Някой знае ли?


Мисля, че около 185 милиона с парите за Бонучи и Билия, като в това число не съм сигурен дали се броят парите за Кесие, тъй като той се води под наем и ще бъде закупен догодина.

Очаква се още една, може би две покупки до края на трансферния прозорец, но в общи линии доколкото знам се бърза до началото на август да се свърши с новодошлите, за да може да има време за изграждане на отбора.
inter_ruse
С бонучи и биглия брачедите стават по-силни от нас..
Иначе чета,че марсиал може да бъде включен в сделката за перишич.
Марсиал+дармиан би било удар за нас
durex
Цитат(Rossonero @ Jul 14 2017, 22:06 ) *
Мисля, че около 185 милиона с парите за Бонучи и Билия, като в това число не съм сигурен дали се броят парите за Кесие, тъй като той се води под наем и ще бъде закупен догодина.

Очаква се още една, може би две покупки до края на трансферния прозорец, но в общи линии доколкото знам се бърза до началото на август да се свърши с новодошлите, за да може да има време за изграждане на отбора.

Този на Кесие не се брои, тъй като е под наем.
Rossonero
То и на Бонучи май не се точно брои, тъй като излезе информация, че сме го спазарили за 42 милиона, които обаче ще бъдат платени в рамките на 3 години по 14 милиона на година, тоест сега само 14 ще им бъдат преведени. Не може да не признаете, че нашите яко го бутнаха в аналите на ювентийската измет biggrin.gif
Provenzano
Интересно ми е сега за централен нападател кой ще привлечете, тъй като сред спряганите имена са тези на Белоти, Обамеянг, Калинич... Искам да кажа, че със сигурност ще надхвърлите 200 милиона.
durex
Цитат(Rossonero @ Jul 14 2017, 22:59 ) *
То и на Бонучи май не се точно брои, тъй като излезе информация, че сме го спазарили за 42 милиона, които обаче ще бъдат платени в рамките на 3 години по 14 милиона на година, тоест сега само 14 ще им бъдат преведени. Не може да не признаете, че нашите яко го бутнаха в аналите на ювентийската измет biggrin.gif

Ами няма спор, че това е добър трансфер, въпреки че аз още си държа на моето, че Бонучи без Киелини и Бардзали и съдиите си е един над средна ръка защитник и нищо повече. Ще видим какво ще направи с вашия отбор, защото ако до сега е бил просто един от тримата в защита на гобите , то сега отговорността му е тройна и едва ли не той трябва да ви е "човека защита", и всеки мач ще бъде гледан под лупа, да не говорим и че заплата му е двойна спрямо тази при затворниците.
Rossonero
Цитат(Provenzano @ Jul 15 2017, 00:23 ) *
Интересно ми е сега за централен нападател кой ще привлечете, тъй като сред спряганите имена са тези на Белоти, Обамеянг, Калинич... Искам да кажа, че със сигурност ще надхвърлите 200 милиона.


Обамеянг е основната цел, като сега във вторник играем с Дортмунд и преди това ще има преговори за него, ако не се получи вероятно ще се опитат за Белоти, но там е много трудно с тези 100 милиона дето искат за него sad.gif
Както и да е, дано и двата Милански гранда се съживят и да стане по-оспорвана Серия А тази година, че последните няколко сезона е ужас с тази хегемония на селяците от Торино...а Рома и Наполи е ясно, че са отбори без топки, които няма как да спрат затворниците! От този сезон се въвеждат и видеоповторенията, което е лъч надежда срещу корумпираните зебри!
durex
Гледам и Билия сте взели. Това е топ трансфер, хем отслабвате Лацио, хем Билия е много качествен полузащитник, който ще ви реши много проблеми в средата на терена. Напомня ми ранните години на Монтоливо във Фиорентина.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.