Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
PER SEMPRE NERAZZURRI
То като е такава работата с тия колумбийци, да се напънем ние за тоя Теофилио Гутиерес, той в повечето мачове на световното започна титуляр и както каза колегата, Джаксън му стоеше резерва, да не говорим за Бака и т.н. Иначе от Чичарито не съм много очарован честно казано, но като отзивите на останалите, явно пък аз не съм го гледал достатъчно и нямам реална представа на какво е способен. Няма да ни е излишен такъв тип футболист със сигурност, тъй като не може цял сезон с един Икарди да се кара, но задължително ни трябва и един по-раздвижен и креативен атакуващ футболист, лек нападател както се казва. Йоветич щеше да е удар в десетката и аз лично бих го донесъл на ръце от Манчестър до Милано ако има някакъв шанс да стане, но за жалост явно няма да го бъде.
enjoy
УЖАС: Тайдер за Освалдо (и двамата под наем с опция за закупуване), според последните ОФИЦИЯЛНИ слухове...

от тях разбираме че Освалдо ще е новият нападател..... хмм ще има още един... 100% така че не е толкова голям ужаса, Освалдо е добра резерва и със сигурност по-добра от Бота... който явно ще отиде под наем... Тайдер смятам че разочарова доста и правилно не му се дава шанс...

http://www.bauscia.it/inter-osvaldo-2/

Стискаме палци за по-класен нападател... за мен Освалдо е добра резерва предвид дългия сечон на 3 фронта...
CTPAHEH
Аз не мога да разбера какво толкова сте се наплашили от Освалдо?Креативен нападател свикнал със Серия А.С две ръце "За" този трансфер.
Мога да припомня пресен случай с Паласио за който се изписа какво ли не когато го взехме.Много малко бяхме тези които се радваха на Родриго.
И в крейна сметка колкото и да си чешем езиците постиженията на края на сезона се броят.
nerazzurro
То и за Милити се говореше че бил стар, не бил играл в големи отбори и повечето не го искаха (включително и аз, признавам), но накрая каква стана тя... Дано и Освалдо ни опровергае.
Ricardo
На този физиономията му е противна,да не говорим и,че игра за Дъртата само преди 2 месеца.Взима се,защото е без пари,а уж Тохир обеща 2 топ трансфера.Засега обаче гледа да мине по-тънко и от отбори като Аталанта и Парма.Силно разочарован съм..
C-Murder
Освалдо преди да се набута в Саутхямптън имаше 2 доста добри сезона в Рома, като дори в един момент заигра редовно и за Скуадрата. Комплексен нападател с прилична техника, силен във въздуха и способен на нестандартни отигравания. Според мен притежава качествата да играе при нас, по-скоро проблемът му идва от циганския характер и имиджът на "лошо момче", който се стреми да поддържа. Надявам се, че Аузилио му е разяснил достатъчно точно, че при нас ще му се налага да е често на пейката и да не мрънка за титулярното място. Разбира се, ако прави силни мачове нямам нищо против да измести някой измежду Икарди или Паласио, но Освалдо трябва да е абсолютно наясно, че при нас по-скоро ще е 3ти или 4ти избор. Като гледам снимки и кадри от тренировките, изглежда така, сякаш имаме чудесни отношения в отбора и колективът излъчва сплотеност. Опасенията ми са Освалдо да не внесе смут в съблекалнята, но ако е поумнял - да заповяда. Особено ако Аузилио успее да го измъкне с наем и някаква нормална сума за откупуване около 10тина млн, която не е задължително да плащаме.
enjoy
Познайте кой е на снимката smile.gif ....



Айде да ни е честит първият нападател (Освалдо), чакаме и Чичарито, има контакт с агента му....

Екипа ни е страшен... smile.gif


EDIT: ЕТО Я НОВИНАТА, ОСВАЛДО Е ИГРАЧ НА ИНТЕР... безплатен наем с опция за закупуване... в замяна Тайдер НО САМО НАЕМ без опция за закупуване smile.gif

http://www.sempreinter.com/2014/07/30/brea...do-joins-inter/
Provenzano
Освалдо facepalm2.gif Мале, мале, само дано това не е ТОП НАПАДАТЕЛЯТ, за който слушаме толкова време wink.gif
Ricardo
Това не е Освалдо.Татусите са му различни,той има ръкав,а и Освалдо е по-здрав в ръцете...
Provenzano
Ръкавът му е на дясната ръка, но снимката е правена срещу огледало, а знаеш какъв е ефекта когато се снимаш пред огледало, нали wink.gif
фаталния
Цитат(CTPAHEH @ Jul 30 2014, 10:47 ) *
Аз не мога да разбера какво толкова сте се наплашили от Освалдо?Креативен нападател свикнал със Серия А.С две ръце "За" този трансфер.
Мога да припомня пресен случай с Паласио за който се изписа какво ли не когато го взехме.Много малко бяхме тези които се радваха на Родриго.
И в крейна сметка колкото и да си чешем езиците постиженията на края на сезона се броят.

yeah.gif Напълно те подкрепям. Мисля че Освалдо е доста добра покупка и сумата му ще е малка.
INTERМilano
Аз също приветствам трансфера на Освалдо не с две , а с три ръце. Страхотен играч за серия А, а и не само !!!
п.с. хейтъри и келеши винаги ще има. Да не ви е*е !!
ultra_inter.gif
grande internazionale
сЧелото е съгласен да бъде включен за сделката с Освалдо !
http://www.sempreinter.com/2014/07/31/yes-...uthampton-deal/

И Бехрами се е договорил с Хабмург.
http://www.sempreinter.com/2014/07/31/no-b...e-with-hamburg/

Е колко хубава сутрин biggrin.gif
Kutinkata
Ако приемем , че Освалдо не е топ нападателя за който се говори и ако приемем , че идва без пари е много добър трансфер . Нападател с доста качества ( според мен много по добър от Чичарито и Бака ) а и е свикнал с Италия . Но това не променя факта , че ни трябва според мен един нападател тип Йоветич .
Provenzano
Освалдо със сигурност е доста по-добър избор от Бака. Ако наистина успеем да го договорим с наем плюс опция ще е добре, но ако тръгнем да плащаме 15-20 млн както се говореше преди няма смисъл. За Бака също ни искат там някъде, но за мен това са много пари за колумбиеца, който не е първа младост, а има само всичко на всичко един по-приличен сезон зад гърба си. Продължавам да не разбирам какво не харесвате в Чичарито, но към този момент ако приемем, че Йоветич ще остане в Сити, то мексиканеца е оптималния вариант от спряганите. Ще видим де нищо чудно да изскочи някое и друго име до края на меркатото.
enjoy
Цитат(Provenzano @ Jul 31 2014, 09:43 ) *
Освалдо със сигурност е доста по-добър избор от Бака. Ако наистина успеем да го договорим с наем плюс опция ще е добре, но ако тръгнем да плащаме 15-20 млн както се говореше преди няма смисъл. За Бака също ни искат там някъде, но за мен това са много пари за колумбиеца, който не е първа младост, а има само всичко на всичко един по-приличен сезон зад гърба си. Продължавам да не разбирам какво не харесвате в Чичарито, но към този момент ако приемем, че Йоветич ще остане в Сити, то мексиканеца е оптималния вариант от спряганите. Ще видим де нищо чудно да изскочи някое и друго име до края на меркатото.


Разбира се че го искаме пред: Черчи и Бака, не че го харесваме и обичаме чак толкова smile.gif))))

Ван Гал се услушва:
http://fedenerazzurra.com/2014/07/30/van-g...-at-the-moment/

Тайдер може и да остане, ако е за сметка на Скелото или Кузманович съм с две ръце за smile.gif
http://fedenerazzurra.com/2014/07/30/taider-i-want-to-stay/

По-голяма циганка от този Аусулио няма, важното е че му се връзват:
http://www.sempreinter.com/2014/07/31/sky-...ing-negotiated/

И така най-добрия ден за сега разбира се, Освалдо идва и Скелото - довиждане... а и Бехрами няма да идва при нас което на практика потвърждава трансфера на Медел....
Provenzano
Това за Бехрами е доста добра новина, пък и не ни трябват повече дефанзивни футболисти.
durex
Все още тая надежди за топ трансфер през това лято. Да се надяваме, че Тохир ще ни зарадва в края на лятото. Колкото до Освалдо, не съм му привърженик, но човека се е доказал именно в Серия А, така че добре дошъл.
Sneijder
Аз се радвам за Освалдо !!! Още повече че Аусилио е намалил цената на закупуване ( която дори не е задължително ) на 7 млн !!!
Забелязва се че водим доста успешни преговори като цяло, и успяваме да наложим интересите на клуба, което при Морати определено липсваше!!!
Сега Медел, Чичарито, един бранител като Рохо smile.gif и мисля че приключваме !!!
Provenzano
Да, Аусилио наистина е свършил перфектно работата си с привличането на Освалдо (ако разбира се това, което се пише е истина).
Ricardo
Освалдо за 4-ти нападател е супер,но очаквам още едно име в атака.Силно се надявам това да е Чичарито.
В защита при продажба на Кампаняро със сигурност ни трябва още един защитник,защото оставаме само с Андреоли на пейката.Рохо би бил страхотен вариант,заради това и,че може да играе и като бек,но смятам,че ако взимаме защитник ще дадем макс до 5 млн.Смятам,че към края на пазара ще убедим Порто да ни продаде Роландо.
При крайните защитиници едва ли ще пипмнем нещо,а иначе това са ни е най-слабите звена в отбора със сигурност.Силно се надявам Додо да излезне играч.Така главно дясната зона ще е проблемна.
При дефанзивните халфове с М'Вила,Крин и Медел евентуално селекцията там е приключена.А и Медел може да бъде използван като защитник,а мисля,че може да играе и като бек.Като цяло доста поливалентен футболист.
Относно халфовете в центъра е ясно,че на тоя етап Ковачич и Ернанес ще са твърди титуляри.Говори се за продажба на Тайдер,Гуарин и Алварес,но ако ги продадем и тримата ще трябва да купуваме халфове,защото няма да имаме заместници на титулярите.От тях тримата най-много един трябва да бъде продаден.Или двама,но е задължително после да се подсилим с ново попълнение в тази зона.
durex
Нали по едно време се интересувахме от Депай, дано в края на меркатото да натиснем за него.
Provenzano
Това за Депай според мен бе по-скоро само слух. Така и не се появи нищо повече.

Лошото момче Освалдо е сменил 9 отбора за 8 години:

enjoy
Аз мисля че при нас ще се прероди и ще му дойде настроението за игра тъй като в Ювентус го взеха за пълнеж и не се раздаваше, докато ако треньора му каже че ще разчита на него, той има класата и си е добър таран... какъвто нямаме... Това че е сменил отборите говори за характера му, аз само се притеснявам да не се сбият с Мвила който е същият характер, както и Медел, взимаме доста остри характери сравнение с Милито, Камбиасо и Занети.... дано се настроят срещу другите на терена а не в съблекалнята един срещу друг smile.gif


Спортал с ден два закъснение с превода smile.gif

Миланският гранд Интер е близо до привличането на Пабло Освалдо, съобщава "Кориере дела Сера". Нападателят игра за последно като преотстъпен от Саутхамптън в Ювентус, след което се завърна на Острова. Очаква се обаче "нерадзурите" да го върнат отново на Апенините. Освалдо ще бъде подаръкът за Валтер Мадзари от страна на ръководството на миланския клуб. Интер ще вземе 28-годишния стрелец под наем, а пък по същата схема към "Сейнт Мери" ще поеме халфът Слити Тайдер. "Светците" обаче все още не са се разбрали с алжиреца относно неговата заплата.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=501219
Provenzano
cheffo
Медел ще е добро решение, защото ще ни позволи да превключваме по време на мач от схема с трима към схема с четирма в защита. Надявам се, да го взимаме за това, а не да играят с Кхрин/Кузманович заедно и да "изядат" мястото на Ковачич. Освалдо като наем е отлично решение. Оттам нататък, ако вземем Чичарито, би било добре да оставим Алварес, защото иначе нямаме алтернатива на позицията втори нападател (ако приемем, че Паласио ще титулярът там).

Ернандес е казал, "Че е поласкан от интереса на Интер към него" - http://www.sportsmole.co.uk/football/man-u...ink_168518.html
inter_ruse
http://amala.altervista.org/blog/contatto-...per-suo-arrivo/

нямало съмнения - освалдо е нов играч на Интер. когато се върнем от сащ , той ще мине медецински прегледи!
освалдо не е случаен футболист , ако се разиграе тежко им горко на защитниците.
той е от футболистите с уникален профил - хем лек нападател , хем таран така да го кажем...
аз го исках още от рома , но и сега не е късно.
Provenzano
За пореден път на няколко места чета, че Рома ще се опитат да продадат Адем Ляич. Ще е хубаво, ако Аусилио погледне и към това момче. Може да играе по дясното крило, като атакуващ полузащитник зад нападателя, а също така и като нападател. Поливалентен е и това ще ни даде възможност за вариации в предни позиции, от които се нуждаем вместо еднообразието, което ни е налегнало в последно време. Става въпрос, че е от точно тези офанзивни футболисти, от които в момента имаме нужда. Малко по-раздвижен и по-разчупен, с прилична техника, пас и удар. Рома най-вероятно ще са склонни да се разделят с Адем за сума между 12 и 15 млн с оглед факта, че го привлякоха от Фиорентина през миналото лято срещу 11 млн евро. Сигурен съм, че ако натиснем може да се уреди някакъв наем с опция за трансфер след края на сезона, което е оптимален вариант към този момент предвид настоящото ни финансово състояние и нуждата от средства, които да вложим в "Топ нападателя".
inter_ruse
ляич го предпочитам пред чичарито.
ляич-икарди би било едно добро и ''младо'' нападание.
паласио-освалдо са супер резерви пък.
Kutinkata
През всичките мачове които гледах на Фиорентина когато играха с нападение Йоветич и Ляич , двамата бяха на г/д едно ниво . Адем и страхотен играч и го предпочитам в пъти пред Чичарито и такива футболисти .
inter_ruse
Цитат(Kutinkata @ Aug 1 2014, 12:17 ) *
През всичките мачове които гледах на Фиорентина когато играха с нападение Йоветич и Ляич , двамата бяха на г/д едно ниво . Адем и страхотен играч и го предпочитам в пъти пред Чичарито и такива футболисти .

даже да не кажем , че адем беше по-добрия от двамата
enjoy
Дам, той е не любимец на треньора аз ще се пръсна от кеф ако го вземем, но той е просто мечта и мечта ще си остане иначе е много класен млад играч а си дори да дадем 12-15 милиона веднага ще има кой да купи, тъй като е следен от доста отбори....

Но реалноста е друга:

Да ни е честит Медел:

http://www.sempreinter.com/2014/08/01/from...n-inter-player/

След като разочарова Бота е за продаване, говори се за размяна с Бянбяни... аз съм за да играе обаче по десният бек... и пак да вземем нападател

http://www.sempreinter.com/2014/08/01/pedu...ta-in-the-deal/

Пак с Бота е свързан и Черчи, тъй като Торино харесват Бота:

http://www.bauscia.it/inter-gonfie-vele-cerci/


За Чичарито, последно каза че неможе да откаже на Интер но все още е играч на Ман бля бля бля smile.gif

След Медел и Освалдо, почваме да продаме:

Скелото - Саутхемптън почти се отървахме
Бота - Сериа А - разменна монета под наем или трансфер
Лаксалт - под наем
Силвестре - Трансфер
Кампаняро - Геноа - трансфер
Оби - Наем или трансфер
Кузманович - айде Август стана да се маха и да остава Тайдер, може и да не по-добър на този етап но поне има потенцял
Гуарин - за да вземем - Чичарито, Черчи или мечтите като Адем Ляич няма как да не го продадем....
Мбайе - под наем
Крин - много ме разочарова срещу Ман Ю, грам не се раздаваше в мач от който ти зависи кариерата да върви под наем..

Алварез - ако може да му вземем 10милиона го давам веднага и взимам Адем Ляич но това няма да стане и Алварез ще остане....
Provenzano
Що не пробваме размяна Алварес или Гуарин за Ляич ?
cheffo
Защото Рома не се нуждаят от нашите убавци smile.gif Четох, че Видал е почти договорен за МанЮ и Гуарин може евентуално да го замести. За Алварес, незнам дали има някакъв конкретен интерес.
Новините от Чили са, че Медел вече е играч на Интер. Според тях остава само да бъде оповестено официално - http://www.sempreinter.com/2014/08/01/from...n-inter-player/
Мадзари засега е блокирал евентуален наем на Мбае. Но, играчът иска повече време на терена, така че ще видим какво ще стане - http://www.sempreinter.com/2014/08/01/ts-m...mbaye-exit-but/

Ляич е добър, но е непостоянен и не обича да подава много. Също е и мързелив и не помага в защита, но наистина е голям талант и ако успее да превъзмогне тези си недостатъци, може да стане голям играч. Освен това Освалдо, Ляич и Мвила са доста взривоопасна комбинацияsmile.gif Мадзари, обаче едва ли ще му даде някакъв шанс, дори и да го вземем.
inter_ruse
7 милионния медел от кога го чакаме официално bravo-1305.gif
Provenzano
Може би се опитваме да свалим още от цената и главно поради тази причина трансфера се бави wink.gif
Provenzano
Бехрами е в Хамбург c030.gif

Черно и синьо
Цитат(Provenzano @ Aug 1 2014, 18:12 ) *
Бехрами е в Хамбург c030.gif



Добре, че се разминахме с тоя. Жалко, че отиде в симпатичния отбор на HSV.
Provenzano
Ха по-добре там отколкото при нас.
enjoy
Хмммм двама ще поемат към Саутхемптън, искаше ми се да вземем някой лев за Скелото а то пак под наем... Все пак Освалдо и Медел са 100% играчи на Интер.. в момента Агента на Медел и самия Питбул пътуват към Кардиф за последни детайли... Двамата ще бъдат обявени едновременно според мен и двама по-малко Тайдер и Скелото, Кузманович още ще ни дразни...

Мениджърът на Саутхемптън Роналд Куман потвърди, че ще прати своя нападател Пабло Даниел Освалдо в Интер за новия сезон, а оттам на „Сейнт Мерис“ ще пристигне полузащитника Сафир Тайдер.

Вчера се появиха информации, че 28-годишният италиански национал се е разбрал с „нерадзурите“ по личните условия на договора си и още днес най-вероятно ще отлети за Милано, за да премине медицински прегледи.

„Ние търсим най-доброто за Освалдо и за клуба“, каза Куман по повод сделката. Роденият в Аржентина футболист се превърна в проблем, след като през януари тази година се нацели с глава свой съотборник на тренировка.

„Тайдер ще ни донесе качество, а ние се нуждаем от такова. Трябва ни конкуренция в състава и този трансфер ще е добър в това отношение“, коментира холандският наставник.

В същото време италианските медии съобщават, че „светците“ преговарят за още един футболист на Интер. Става дума за крилото Есекиел Счелото, който най-вероятно ще премине под наем при англичаните.

Куман също така заяви, че ще задържи една от звездите на тима Морган Шнайдерлин, който с всички сили напира за трансфер в Тотнъм. „Шпорите“ са готови да платят 20 милиона паунда за френския национал, но шефовете се противопоставиха на сделката.


Относно Роландо, има клауза ако се плати заплатата на играча в Порто която има да поличава за една година напред може да купим без пари, това го е казал агент на Фифа така че и него мога да приветстваме, освен ако не избере Рома има интерес от Русия!
cheffo
Медел е готов да жертва половин милион от заплатата си, за да се реализира мечтата си да премине в Интер. - http://www.walesonline.co.uk/sport/footbal...lskjaer-7550480
Provenzano
Брей, тоя много нахъсан ще излезе smile.gif
enjoy
Sky - Saphir Taider and Southampton have reached agreement. Official announcement is in the next couple of days. Medical is on Tuesday.

Айде един Тайдер по-малко, следващия моля в следния ред... Скелото, Кузманович, Лаксалт, Силвестре, Кампаняро, Оби, Крин - дим дим да ги няма smile.gif

Hugo Campagnaro, who is not in the plans of Mazzarri, could perhaps follow Taider and Schelotto to Southampton.
Provenzano
Интер и Кардиф с последни уточнения по сделката за Медел

Агентът на Гари Медел заяви, че трансферът на неговия клиент в Интер на практика е неизбежен, тъй като по сделката с Кардиф Сити остават да се уточнят финални детайли.

Фернандо Феличевич заяви, че трансферът може да стане факт още в близките часове.

„Предстои ни мисия в Кардиф и мога да кажа, че до момента преговорите текат. Уточняваме детайлите по споразумението“, коментира представителят на футболиста.

По неофициални информации чилийският национал също е дал своя принос при разговорите, като е платил 560 хиляди евро от собствения си джоб. Благодарение на тази сума Интер е успял да удовлетвори финансовите претенции на уелсците, които търсеха 12 милиона евро за своята звезда.

Медел вече се е разбрал с „нерадзурите“ за 4-годишен контракт при заплата от 1,8 милиона евро на сезон.


Освалдо пристига в Милано за медицински изследвания

Пабло Освалдо се очаква да пристигне в Милано в следващите часове, за да премине медицински изследвания и да финализира трансфера си в Интер, съобщава „Gazzetta dello Sport“.

28-годишният футболист ще играе под наем през следващия сезон в Интер, като „нерадзурите“ ще могат след това да откупят правата му от Саутхемптън.

Играчът вече е провел разговор със старши треньора на Интер Валтер Мадзари.

Нападателят игра под наем в Ювентус през втория полусезон.

Интер ще разполага с опция да откупи Освалдо срещу 7 милиона евро. На „Джузепе Меаца“ голаджията ще получава годишна заплата от 2 милиона евро, като се говори, че е отклонил оферта за 2,5 милиона евро на сезон от Олимпиакос.

Източник: gong.bg
Черно и синьо
Цитат(Provenzano @ Aug 1 2014, 19:31 ) *
Ха по-добре там отколкото при нас.

Ясна е работата. Миналата година за малко да изпаднат. Щеше да е тъжно единствения отбор, бил през цялата си история в елита да отпадне (аналог с нас).

Пак се зашумя за Лавеци. Очаквало се да продължи кариерата си в Италия. Според мен обаче, ще е при Мердите/Гобите.
Provenzano
То и аз прочетох на няколко места за Лавеци, но не се споменава нищо за Интер - ще имало дуел между мерди и гоби за подписа му.
durex
На края пак ще си остане в ПСЖ като всяко друго лято biggrin.gif
ivofen
Медел за мен е трансфера на сезона.Много взривен и борбен футболист именно от такива има нужда Интер.
INTERМilano
При това положение в отбора е много важно да се разделим с Фреди Гуарин wink.gif
inter_ruse
Цитат(ivofen @ Aug 2 2014, 11:16 ) *
Медел за мен е трансфера на сезона.Много взривен и борбен футболист именно от такива има нужда Интер.

много точно брат smile.gif
иначе лавеци си е лавеци , ако дойде ще имаме супер нападение...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.