Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Provenzano
Не съм уточнил кое точно утре biggrin.gif Това е като надписа, който слагат по такситата "утре возя безплатно" и все си е утре biggrin.gif
Provenzano
Иначе Ди Марцио е потвърдил, че през следващата седмица ще затворим и сделката за Патрик Шик. Очаква се да платим на Сампдория около 30 млн в рамките на 3 години.
Provenzano
Никой не е писал в темата днес. Слуховете са, че Далберт и Емре Мор все още ги няма. biggrin.gif

Освен това спортният директор на Валенсия е в Милано. Човекът се опитва да договори Муриьо. Обсъжда се и евентуален трансфер на Кондо. Бешикташ пък са много близо до Медел. Спортният директор на турците е заявил, че се надява скоро да финализират сделката.
Sneijder10
Тотнъм също искат Кансело и предлагат кеш
Provenzano
Значи забравяме и за него biggrin.gif
Sneijder10
Е зависи. Ювентус също го искат, така че и за тях ще е трудно biggrin.gif
cheffo
Далберт е кацнал в Милано. Утре минава медицинските и подписва. 20 млн + бонуси, 5 годишен договор с 1.2 млн заплата - http://www.calciomercato.com/news/inter-da...le-visite-94933
ТРЕНЕРА
Еее най-накрая Далберт .Браво бе Сабатини .Вече имаме истински ляв бек : )
Спалети днес каза обаче ,че ще остави Нагатомо за резерва .Така че ,за съжаление япончето пак остава в Интер .
Остава сега отдясно Кансело или Орие да уредим .И Дамброзио да е резерва .
Мор идва утре ,най вероятно за резерва на Кандрева или за номер 10 ,ще видим ..
Шик и той явно идва за резерва на Икарди .Тук ще видим дали Едер ще остане или Йоветич .По скоро Едер ,защото Йова не иска да е резерва .Според мен с трима централни ще започнем сезона . Икарди ,Шик и Едер.Исках по раздвижен нападател от Шик ,но не ме огря .
Мурийо си заминава за Валенсия .Трябва да се търси заместник ,както и на Ранокия ,който най вероятно ще напусне .Така че чакаме двама нови централни.
Остава за мен ,да се вземе и резерва на Перишич по лявото крило .
Искам да вида какво ще се случи и с Марио ,Брозович и Кондогбия .И евентуалното идване на Видал.
И това е общо взето .
cheffo
Вижте какво е казал Моуриньо:"... I hope Luciano can win something for us and give stability to this team. Perisic? They have done a good defense to keep themselves an important player for them, so football is so."
Май вече са се отказали от Перишич smile.gif Това е отлична новина, ако е истина.

И още нещо интересно, може да поискаме Гарай под наем, ако Мурило премине във Валенсия
"According to Sportitalia, Inter, in the context of the Murillo deal, has asked Valencia for Argentine defender Ezequiel Garay on loan."
Provenzano
Далберт пристигна, утре чакаме и Мор. Само ми кажете, защото доколкото чета сумата за Далберт е около 20 млн евро. Та не са ли много? Прекалено голям ми се струва риска да се провали. Имахме преди време Телес, който имаше клауза да го купим за 5 млн, но ние не я активирахме. Сега плащаме 4 пъти повече за играч, който не виждам с какво го превъзхожда. Надявам се все пак, който и там да го е гледал, да има око, защото тези пари са си много за недоказан бек от Ница.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Aug 7 2017, 20:42 ) *
Далберт пристигна, утре чакаме и Мор. Само ми кажете, защото доколкото чета сумата за Далберт е около 20 млн евро. Та не са ли много? Прекалено голям ми се струва риска да се провали. Имахме преди време Телес, който имаше клауза да го купим за 5 млн, но ние не я активирахме. Сега плащаме 4 пъти повече за играч, който не виждам с какво го превъзхожда. Надявам се все пак, който и там да го е гледал, да има око, защото тези пари са си много за недоказан бек от Ница.


Taка е, ама виж какво става с цените всяка година. Сити ми дават 50 млн паунда за Кайл Уокър, който също е бек, a за резервата Данило - 30 млн. Днешните 20 млн, са старите 10. Всяко лапе с един добър сезон вече струва 20-40 млн, а някой като Мбапе - 180?! Просто смях. Четох, че Кайро отказал 70 млн + Палета и Нианг от Милан за Белоти, защото искал сто. Също смях. Кой беше Белоти по-точно? Едно момче с един добър сезон в средняшки отбор, който не се бори за нищо. Да, със сигурност има потенциал, но лесно може да стане следващия Джиралдино или Имобиле. Примери много, важното за нас е Далберт да се окаже това за което плащаме, че левият бек ни е болна позиция от много време.
inter_ruse
емре мор утре идва за прегледи.
мурийо и кондо искат във валенсия. аз нямам нищо напротив да ги разменим с кансело и гарай , но незнам. гарай е стабилен защитник , така че се надявам да го вземем.
до края на месеца има достатъчно време да оправим и десният си бек. така отбора ни долу горе ще е готов smile.gif
Provenzano
Искаме Гарай под наем. Гобите също се интересуват от играча, но има възможност Гарай да се завърне в Спартак Москва. Не ни ли омръзна с тези временни решения? С този наем няма да си решим проблемите, защото следващия сезон ще сме в същата позиция и отново ще търсим централен защитник.
Provenzano
Интер си има главоболия в преследването на Емре Мор

https://inter.gong.bg/football-sviat/transf...emre-mor-444075
durex
Всичко е Done Deal за Мор. 2 годишен наем след това да го купим за 15млн.
Provenzano
Чудесна сделка според мен, защото сега не се натоварваме финансово по трансфера на Мор. Само не разбрах клаузата от 15 милиона задължителна ли е след 2 години или не?
durex
Да. Свга ще платим 2млн за наема 2 години и после 13млн за да го купим изцяло.
ТРЕНЕРА
Идеално .Казах преди 2 месеца ,че трябва да препишем от милан и го направихме . Те взеха Кеси за 2 години наем и после го купуват . Сега за Мор същата работа .Не се натоварваме сега с разходи от тоя трансфер . Умно . Дефакто Мор вече си е наш играч. Остава сега да покаже класа и да ни помогне .Нямам търпение да вида къде ще го пуска Спалети. Дали ще е резерва на Кандрева или като номер 10 ...
Чакам си десния бек ..
Provenzano
Като стана въпрос за десен бек - продължаваме преговорите с ПСЖ за Серж Орие. Очаква се към края на седмицата или началото на следващата да има по-конкретна информация.
durex
Тоя Орие ако го вземем с Далберт, Скринияр и Миранда може да сме в топ 3 защита на Серия А.
Provenzano
И аз го харесвам Орие-то. Дано да успеем да затворим и тази сделка.
N.Roussev
Свързват ни с Риад Марез.Ако го вземем,Кандрева е пътник!
Sneijder
Цитат(N.Roussev @ Aug 8 2017, 13:10 ) *
Свързват ни с Риад Марез.Ако го вземем,Кандрева е пътник!



Обратното! Ако продадем Кандрева,само тогава ще вземем Марез.
ТРЕНЕРА
Марез ? Е той е по добър от Кандрева .
N.Roussev
Добър играч и нищо повече.През миналия сезон бе доста посредствен.Не съм убеден,че това е нашият човек за заместник на Кандрева.
Provenzano
Марез нямаше ли да ходи в Рома?
Provenzano
N.Roussev
Отказали са се от него,Лестър им искат 44 млн.
Provenzano
Тия са луди... пък и да не си мислят, че ние ще им дадем толкова biggrin.gif
Provenzano
На срещата между Интер и агента на Кондо (който е и негов брат) е обсъдена офертата на Валенсия. Тя е наем + опция за трансфер на стойност 20 млн. Офертата е отказана на момента от нашето ръководство, които искат наем + задължителна опция за трансфер 30 милиона.
cheffo
Аз така като гледам, това ще ни е меркатото, като прибавим и Мор, Шик (ако мине медицинските) и евентуално още един централен на мястото на Мурило. Оттам нататък вече очаквам изненади от Сабатини ако излезе нещо изгодно на пазара или ако продадем Марио и/или Кандрева. Но почти на 100% съм сигурен, че в този етап от прозореца, няма да продадем играч без да имаме готов и договорен заместник за него.
inter_ruse
Цитат(Provenzano @ Aug 8 2017, 14:18 ) *

interamo.gif
Provenzano
Зависи. И то най-вече от това кой/кои ще си тръгне/тръгнат. В момента се говори за Кондо, Медел, Муриьо, Кандрева, а до края на меркатото може да получим оферти и за други играчи като Марио например. Аз иначе все още имам някакви надежди за Видал, който със сигурност ще вдигне класата на отбора.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Aug 8 2017, 17:44 ) *
Зависи. И то най-вече от това кой/кои ще си тръгне/тръгнат. В момента се говори за Кондо, Медел, Муриьо, Кандрева, а до края на меркатото може да получим оферти и за други играчи като Марио например. Аз иначе все още имам някакви надежди за Видал, който със сигурност ще вдигне класата на отбора.


Според мене за Кондогибя и Медел няма да се търсят заместници, тъй като подписахме вече с Борха и Весино. Май идеята беше Брозович да замине, а Кондогбия да остане, обаче явно към първият няма никакви оферти, така че засега той се очертава да е на пейката догодина. За Марио и Кандрева е по-сложно, защото ще трябва да бъдат заместени ако заминат, но пък явно не са непродаваеми. Интересно е и ако Ранокия си тръгне - тогава предполагам ще вземем и 4-ти централен за дълбока резерва, някой от нивото на Ачерби или нещо такова - евтино и без претенции.
Видал според мене няма да дойде. Прекалено много хора отрекоха, включително и самият той, а и Анчелоти след тези загуби и критики в предсезонната едва ли ще рискува да загуби един от най-добрите си халфове. Освен това, май сега в Байрен имат и доста контузени.
ТРЕНЕРА
Причината Валенсия да не вземат Кондогбия е ,че не искат ...задължително откупуване : ) ... Е как да искат ,то за искане ли е : )
ТРЕНЕРА
Фенербахче също искат Мор и това може би забавя нещата .Но аз мисля ,че той ще предпочете нас ,още повече че ние даваме 15 + 2 млн а те само 8 + 2 . Това пък логично предполага ,че и Дортмунд ще искат да го продадат на нас а не на фенерите .
http://turkish-football.com/made-offer-clu...ants-back-race/
Provenzano
Фенерите не са фактор пред Гранде Интер. Освен да го изкушават с по-голяма заплата, макар че се съмнявам. Мор го чакаме днес или утре да кацне в Милано за медицински прегледи.

Edit: И Рома искат Шик.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Aug 9 2017, 11:34 ) *
Edit: И Рома искат Шик.


Навсякъде пише, че ние взимаме Шик ако мине медицинските, а Юве са се насочили към Кейта. Рома ги няма в уравнението smile.gif
Имената с които ни свързват напоследък:
за защитата - от "скъпите" са Кимпембе, Кристенсен и Диоп. По евтините са Гарай (евентуално в сделката с Кондогбия), Пезела от Реал Бетис и Пауло Диас от Сан Лоренцо. Слухове за десен бек няма, освен стандартните за Орие.
халфове - все още ни свързват с Видал, въпреки че шансовете били много малки.
нападение - освен Шик и Мор, всички дето се очаква да напуснат ПСЖ + Ярмоленко и Ламела. Този Карамо ще го мъчим да дойде без пари, като му изтече контракта.
Ludman
Официално сме подписали с Далберт ! Лично аз не съм радостен , но се надявам да ме опровергае !
ТРЕНЕРА
Цитат(Provenzano @ Aug 9 2017, 11:34 ) *
Фенерите не са фактор пред Гранде Интер. Освен да го изкушават с по-голяма заплата, макар че се съмнявам. Мор го чакаме днес или утре да кацне в Милано за медицински прегледи.

Edit: И Рома искат Шик.

Да ,прав си за Гранде Интер . Но нали момчето е турчин и отбора турски и за това си мисля ,че може леко да се е позамислил .
А Шик май минава медицински ..
http://www.football-italia.net/107417/repo...t-inter-medical
ТРЕНЕРА
Цитат(Ludman @ Aug 9 2017, 13:06 ) *
Официално сме подписали с Далберт ! Лично аз не съм радостен , но се надявам да ме опровергае !

Урааа : ) Много съм щастлив аз .Остава сега един десен бек и общо взето пъзела за титулярния състав е завършен . Искам и нов номер 10 на мястото на Марио ,ще видим какво ще се случи до 31ви ...
Provenzano
За Мор всичко е готово. Днес не е присъствал на отборната снимка на Борусия, като си е взел довиждане със съотборници. Утре пристига в Милано. Новината е от Ди Марцио.
Provenzano
Медел е напуснал Апиано след сутрешната тренировка и няма да присъства на второто занимание днес, което означава, че е на 99% играч на Бешикташ.

http://enjoyinternews.com/sky-medel-left-a...in-the-morning/
ТРЕНЕРА
Цитат(Provenzano @ Aug 9 2017, 16:42 ) *
Медел е напуснал Апиано след сутрешната тренировка и няма да присъства на второто занимание днес, което означава, че е на 99% играч на Бешикташ.

http://enjoyinternews.com/sky-medel-left-a...in-the-morning/

Ураа : ) Още една трагедия е изхвърлена от Интер .Браво Спалети . Миналия сезон тоя бавен чилиец ми скъса нервите .
Provenzano
Цитат(ТРЕНЕРА @ Aug 9 2017, 16:57 ) *
Ураа : ) Още една трагедия е изхвърлена от Интер .Браво Спалети . Миналия сезон тоя бавен чилиец ми скъса нервите .

Ха един път да сме на едно мнение... yeah.gif
Provenzano
Официалният туитър акаунт на Борусия Дортмунд потвърждава, че преговорите за бъдещето на Мор са към своя край.

Provenzano
Шик е в Милано за медицинските тестове.





N.Roussev
Освен в центъра,Шик може ли да играе по крилото?
inter_ruse
Да,може.
Имам чувството,че тоя пич ще стане играч от висок калибър и заради това се надявам да дойде.
Kutinkata
Аз лично предпочитам Балде Кейта пред този Шик . Нещо ми е много съмнителен , скъсаха го на медицинските в Ювентус , гледал съм го малко но някак не ме впечатлява а и той дори не е титуляр в Сампдория . Плюса при него е , че успя да вкара доста голове за малкото минути който изигра през сезона . Все пак който и да вземем от двамата дано успее да развие таланта си . Иначе с превличането на Далберт ни трябва само Орие и защитата заспива направо .
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.