Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Stanilov
Цитат(INTERМilano @ Nov 14 2014, 22:33 ) *
Ами явно или не помниш, или не си гледал играта ни при Манчини huh.gif
п.с. Иначе не си спомням до сега в 17 годишната ми кариера като фен на Интер да съм бил толкова разочарован от новоназначен човек на треньорски пост, но това което правим в момента е меко казано ЛУДОСТ !!!! С тоя ***** ще берем само ядове, вярвай ми !!!

п.с. и повярвай ми, подигравките тепърва предстоят с тоя к*оун !

Само ние с тебе сме по-нещастни днес,отколкото вчера!!
Аз не знам да има случай с повторно връщане на треньор и да е било успешно.Дори Моуриньо не е успял в Челси за момента.Тохир или верно излезна много тъпо парче във футбола или много умен недобросъвестник.Първа грешка е оставането на мистера след ми алия сезон,втора късното освобождаване през този и трето Манчини.Кое точно е по план и трябва да ни успокои в договора му за 2.5 години? Ние само треньори ли ще сменяме.Нека да запомним кой какво е казал сега и да си говориме след време.За стабилизацията мпжеше и Херо да вземеме,по-евтин и по-добър.
INTERМilano
Цитат(Stanilov @ Nov 15 2014, 00:38 ) *
Само ние с тебе сме по-нещастни днес,отколкото вчера!!
Аз не знам да има случай с повторно връщане на треньор и да е било успешно.Дори Моуриньо не е успял в Челси за момента.Тохир или верно излезна много тъпо парче във футбола или много умен недобросъвестник.Първа грешка е оставането на мистера след ми алия сезон,втора късното освобождаване през този и трето Манчини.Кое точно е по план и трябва да ни успокои в договора му за 2.5 години? Ние само треньори ли ще сменяме.Нека да запомним кой какво е казал сега и да си говориме след време.За стабилизацията мпжеше и Херо да вземеме,по-евтин и по-добър.


Трябваше да вземем Петьо Хубчев, поне със сигурност щеше да ни стабилизира cool.gif
cheffo
Добре, кой тогава да вземе? Спалети, дето взе две титли в Русия, а в ШЛ ги биеха като тъпани. Де Бур? Млад треньор, прави добри неща в Аякс, но толкова. Италия не е Холандия, нито Интер е Аякс. Той и Вилаш Боаш, беше голямата работа с Порто, ама после се оказа напълно обикновен треньор.Даже си спомням как тогава имаше тук мнения, защо не сме му платили ние неустойката от 15 млн (мисля че толкова бяха) и че това не били кой знае какви пари за треньор от неговата класа. На Манчини му е добре позната обстановката в Италия и в Интер. Натрупа и опит със Сити ( няма значение дали е станал измъчено шампион. Важното е, че е станал.) Почвате да мислите за някакво бъдеще след 4-5 години и т.н. Трябва ни треньор, които да ни стабилизира и да ни вкара в тройката, а Манчини за момента е решението. И на мен не ми е любимец, но както каза някой, едва ли с 5-6-то място ще задържим играчи като Ковачич и Икарди. А нали точно около тях уж градим отбора за бъдещето.
tutto_inter
Цитат(INTERМilano @ Nov 14 2014, 21:30 ) *
Манчини със сигурност не е крачка напред, но не е и крачка назад. Той е 10 крачки назад !! Лека нощ !!


Върнахме си се в периода.... 2000-2005-та, обсолютна каша е отбора,то поне на млади да се залагаше... а то не.Уж тоя Тохир щеше да ни връща към успехите,титлите, а то грам няма отлепяне след 2010... класиранията от тогава насам ни варират от 4-5то място та до 9то с мистер Страма. Поне да се налагат млади в мач да виждаме 2-3 от школата,изключвам Икарди и Ковачич,за които се дадоха не малко пари,дано и тях не преебеме. Футболисти взимаме тип Кхарджа, Силвестре и други,а не наложим Мбайе ,Дънкан и другите пратени по Ливорно и майна си гъзина. Но като цяло калчото е толкова мизерно в момента,като държавата то няма кво друго и да се очаква, един Игуин, дойде за повече пари да блести като звезда в калчото,всичко друго избяга.....единствено Юве дето по така са при тях нещата с финансите и 30 годишните звезди тип Тевез и Йоренте.Според мене трябва да се опита модела Дортмунд... и да се надавяме с жълтурчо да ни чакат добри години управление. Иначе за Манчини... ще си гледаме клизмираните мачове и така. Ще си налага любимци, ще се напълниме с поне 3-4 плескавици от съседна Сърбия,Босна и други такива.
inter_ruse
Според последни информации Манчо се е насочил към бранителите на Тотнъм и Манчестър Сити - Влад Кирикеш и Матия Настасич, крилото на Челси Мохамед Салах, както и нападателите на Ливърпул и Арсенал - Фабио Борини и Джоел Кемпбъл.

http://www.gol.bg/inter/2014-11-15/manchin...t-visshata-liga


манчини мисли над 4231 , със стълб ковачич rolleyes.gif

http://www.bauscia.it/mancini-punto-champi...vacic-pilastro/



Provenzano
Манчини иска и Алесио Черчи от Атлетико Мадрид.

http://inter.gong.bg/football-sviat/italia...hi-vytre-305217
Stanilov
Ще говориме пак след време.Барези беше вариант,много пъти казах,че най-правилното е някой помощник или част от ттеньорите в клуба,Барези е интерист и е в отбора от сто години и сега си тръгва,защото с Манчо са скарани,а то е въпрос на време Манчо да се скара с всички футболисти и служители в клуба,както беше преди.Този човек никой не го харесва в отборите,в които е бил.Един Синиша щеше на мен да ми влезне много добре.Аз го харесвам и виждам,че е много по -ерудиран от едно време.
INTERМilano
Нямало варианти..... омг , Санети беше в пъти по-добър вариант, даже и да няма опит като треньор съм сигурен, че щеше да успее да мотивира и стабилизира отбора !!
tutto_inter
Заговори се,че Манчини ще пробва да върне макака Балотели: Bookmakers scatenati: Balotelli torna all'Inter con Mancini?
Provenzano
Тоя маймун далече от Интер, където и да отиде нищо не никне biggrin.gif
tutto_inter
inter_ruse
тоя неблагодарник , тая печка дано не стъпва на меаца щото има голяма уста!!!!!!
всички го обичахме, направихме го играч , а той в замяна плюеше и не спираше да повтаря , че е фен на милан banned.gif да върви в милан или и от там го изгониха lol.gif
пък и след като си тръгна от нас тръгна надолу кариерата му, черчи е няколко хиляди пъти по-добър вариант!!!!!
Provenzano
Спокойно, това са напълно нормални слухове след идването на нов треньор. Бас ловя, че до утре ще ни свържат с още сума ти играчи.
Provenzano
Интер с оферта към Челси за Салах

Ръководството на Интер ще отправи официална оферта до Челси за египетския национал Мохамед Салах.

Италианският гранд ще се опита да привлече 22-годишния футболист под наем.

Новият старши треньор на Интер Роберто Манчини вече има няколко имена в трансферния си списък, който е предоставил на ръководството на клуба.

Челси плати 15 милиона на Базел, за да привлече Салах. Лондончани към този момент не изглеждат готови да продадат нападателя, но могат да го дадат под наем.


--------------------------------------------------
Интер опция за Джерард, ако не се разбере с Ливърпул

Капитанът на Ливърпул Стивън Джерард може да продължи кариерата си в Италия. Според вестник "Дейли Мейл", новият бос на "нерадзурите" Роберто Манчини се е ориентирал към подписа му през лятото.

Точно тогава изтича и контрактът на полузащитника с родния му клуб. В края на тази кампания той ще е вече на 35 години и иска последен дългосрочен контракт, като желанието му е да е с мърсисайдци.

Според информациите от Англия, "червените" са готови да му предложат удължаване на контракта само с една година. Италианците са готови да го ангажират поне за три, което е доста изкушаващо за халфа.

Вестникът твърди още, че другата опция за продължаване на кариерата на Джерард, ако не се стигне до споразумение с Ливърпул, е американският Ню Йорк Космос. Но завършване на кариерата на високо ниво в Европа е приоритетът за вече бившия капитан на английския национален отбор.


--------------------------------------------------
Юве и Интер с мераци към Ламела

Ювентус и Интер проявяват много сериозен интерес към крилото на Тотнъм и аржентинския национален отбор Ерик Ламела, твърди "Съндей Пийпъл".

През лятото на миналата година 22-годишният футболист напусна Рома и премина на "Уайт Харт Лейн" срещу внушителната сума от 30 милиона паунда, но въпреки това престоят му в отбора до момента е определян като пълна катастрофа.

"Римските вълци" също имат мераци към атакуващия футболист и не е изключено да се включат в битката за подписа му през януарския трансферен прозорец.

Роберто Манчини обаче ще направи всичко по силите си да го привлече за да укрепи Интер. Специалистът пое тима преди два дни и започна да крои зимната си селекция.

Интер обаче ще може да купи крилото, ако продаде Мауро Икарди, но още не е ясно, дали отборът ще се спре на Ламела или на Алесио Черчи от Атлетико Мадрид, който също е трансферна цел пред тима.

Юве пък ще иска да привлече крилото под наем срещу опция за закупуване в размер на 14 милиона паунда, но не се знае, дали подобен вариант би се харесал на Спърс.

От Рома едва ли ще предложат много пари за крилото, особено след като отборът вече попадна под ударите на финансовия Феърплей. Това означава, че завръщане на "Олимпико" ще е възможно само ако от Спърс се съгласят да продадат футболиста на солидна загуба.


--------------------------------------------------
Интер и Милан си харесаха хърватско дуо млади национали

Двата милански гранда Интер и Милан са си набелязали двама от най-големите таланти на хърватския футбол – Андрей Крамарич и Марсело Брозович.

Дуото вече намира място в хърватския национален отбор като халфът на Динамо Загреб Брозович бе титуляр при равенството 1:1 срещу Италия на „Сан Сиро“ в неделя, а нападателят на Риека Крамарич влезе като резерва на мястото на Ивица Олич.

По-напреднали са разговорите с Крамарич. Голаджията няма агент, а баща му и представители на Риека са се срещали с представители на Интер и Милан, за да обсъдят възможността той да премине в Серия А.

Към 23-годишния нападател обаче има сериозен интерес още от отбори като Арсенал, Борусия Дортмунд, Валенсия, Шалке и Евертън, а допълнителен плюс е, че договорът му с Риека изтича в края на сезона.

Относно Брозович, двата милански гранда са се информирали за възможността да го привлекат през лятото без трансферна сума. Възможно е той да напусне Динамо Загреб още през зимата, ако отборът отпадне от Лига Европа.

Интер и Милан обаче трябва да действат бързо, тъй като Арсенал също има амбиции да привлече 22-годишния халф, който е оценяван на 8 милиона евро.
Provenzano
Интер и Торино в битка за подписа на Джилардино

Бившият италиански национал Алберто Джилардино отново предизвиква интерес сред грандовете в родината си. Интер и Торино са готови да подпишат с него през януарския трансферен прозорец, пише вестник "ТутоСпорт".

В момента Джила носи екипа на китайския Гуангжоу Евъргранде. Той отиде там през юли, като за първи път в кариерата си напусна Апенините, но скоро може да се завърне обратно там.

32-годишният нападател е добре познат с постиженията в родината си. Той има 175 гола в Серия А, като от действащите нападатели само Тото ди Натале и Франческо Тоти имат повече от него.

Откакто отиде в Китай формата му е колеблива, като има 14 мача и 5 гола. Затова от Гуангжоу Евъргранде са готови да преговарят със заинтересуваните от подписа му тимове, стига те да предложат очакваната цена.

Все пак и самият Джилардино трябва да прецени дали му се иска да се завърне в Италия. Ако избере връщането, по-близо до подписа му изглеждат "нерадзурите".
Черно и синьо
Джилардино и Джерард да забравят. Виж за Крамарич и Брозович съм съгласен. Харесват ми хърватчетата. Според мен, факта, че Ковачич е при нас ще наклони везните в наша полза. Все пак се познават от Динамо Загреб.
inter_ruse
брозович няма да е зле да го вземем , крамарич не съм го гледал...
in роландо/настасич , дармиан , брозович , черчи , ламела
out видич , кампаняро , джонатан , нагатомо , оби , кхрин , кузманович
ханадночи (каризо) ; дармиан (дамброзио) , ранокиа (андреоли) , настасич (мбайе) , жуан (додо) ; медел (мвила) , ковачич (брозович) ; ламела (паласио) , ернанес (гуарин) ; черчи ; освалдо/икарди
4231 , сори , ама поне мечтите са безплатни :Д
Georgi stanev
Според мен,няма да вземем много футболисти през зимата,та ние лятото не взехме никой доказан освен Медел.А и за мене като чуя,че търсим защитници и се изприщвам smile.gifИмаме достатъчно защитници за схема с 4 отзад.Да ,разбира се е по-добре ако може да вземем някой добър,например Роландо,но за мен имаме крещяща нужда от атакуващи играчи.Задължително ни трябва нападател и атакуващ халф,ако смахнем Видич взимаме Роландо и ще сме в пъти по-добре.Вече лятото ще трябва да се прави масова чистка и да се разкарат доста играчи,които селянина привлече.

Черно и синьо
Цитат(Georgi stanev @ Nov 19 2014, 13:34 ) *
Според мен,няма да вземем много футболисти през зимата,та ние лятото не взехме никой доказан освен Медел.А и за мене като чуя,че търсим защитници и се изприщвам smile.gifИмаме достатъчно защитници за схема с 4 отзад.Да ,разбира се е по-добре ако може да вземем някой добър,например Роландо,но за мен имаме крещяща нужда от атакуващи играчи.Задължително ни трябва нападател и атакуващ халф,ако смахнем Видич взимаме Роландо и ще сме в пъти по-добре.Вече лятото ще трябва да се прави масова чистка и да се разкарат доста играчи,които селянина привлече.


Трябва ни поне по 1 играч на пост. Определено един защитник ще внесе спокойствие, ако някой се контузи, все пак играем и в Лига Европа.Иначе Нападател и AMC също няма да е зле. Явно Манчини няма да залага на крила, в такъв случай може и някои халф. Това при условие, че разкараме пълнежи като Кузман и още някои.
Georgi stanev
Цитат(Черно и синьо @ Nov 19 2014, 15:02 ) *
Трябва ни поне по 1 играч на пост. Определено един защитник ще внесе спокойствие, ако някой се контузи, все пак играем и в Лига Европа.Иначе Нападател и AMC също няма да е зле. Явно Манчини няма да залага на крила, в такъв случай може и някои халф. Това при условие, че разкараме пълнежи като Кузман и още някои.



Винаги има нужда от нови играчи, прав си smile.gif.Но мисълта ми беше ,че ние имаме 11(с Оби и Медел,които могат да играят отзад стават 13) защитници и само 3 нападатели...Нямаме нито един халф с типично офанзивен стил.Та исках да кажа,че ако ще се харчат пари,то трябва да е в нападание,за да имаме и някаква възможност да сменяме схема ,тактика и да бъдем разнообразни в атака.Това ни куцаше да си взимаме мачовете със слабите отбори,както и малоумната тактика на мадзари.Дано Манчини поиска това и Тохир му осигури средства за някакви адекватни трансфери ,а не просто отбиване на номера.
Provenzano
За мен в момента имаме най-голяма нужда от един атакуващ полузащитник и един нападател. Дефанзивни халфове си имаме доста, защитници също, така че на тези постове нямаме належаща нужда от подсилване. За тях може да се помисли евентуално след края на сезона, но през зимата мисля, че крещящата ни нужда ще бъде от офанзивни футболисти с креативно мислене, които могат да създават положенията, които ни липсват пред противниковата врата.

Каквото и да си говорим Бонацоли и Пушкаш са още доста зелени. Паласио пък едва ли може да изнесе още един силен сезон и очаквам лятото да си замине. Вече е на възраст, а и формата му доста поспадна в последните месеци. Бих му дал време до края на сезона, но не очаквам чудеса. В тоя ред на мисли, смятам че една инвестиция за по-сериозен и качествен нападател в никакъв случай няма да бъде неоправдана.
inter_ruse
http://forum.inter-bulgaria.com/index.php?...mp;#entry234553

след смяната на треньора , роландо вече не ни интересува sad.gif шалке може да го вземат!
няма да се учудя и ще се зарадвам ако манчини вземе пак при себе си настасич - млад,опитен за годините си,с шанс да стане истинска класа!
зависи от схемата , но от новия сезон ако почнем с 4231 то крилата ще са най-важни. имаме уникални играчи като ернанес,ковачич,че даже гуарин които могат да направят всичко с един пас , липсва ни обаче скороста,липсват ни крила - черчи,ламела,шакири,кандрева,депай...надявам се с наеми,с малко късмет,с шуну буну да оправим работата в следващите два трансферни джама :Д
Kutinkata
Цитат(Черно и синьо @ Nov 19 2014, 17:02 ) *
Трябва ни поне по 1 играч на пост. Определено един защитник ще внесе спокойствие, ако някой се контузи, все пак играем и в Лига Европа.Иначе Нападател и AMC също няма да е зле. Явно Манчини няма да залага на крила, в такъв случай може и някои халф. Това при условие, че разкараме пълнежи като Кузман и още някои.

Как стигна до този извод след като се появиха слухове за Салах и Ламела ??? Иначе и Салах и Ламела и Крамарич са адски интерестни играчи , особенно интересен ми е последния . За първите 14 мача в първенството в Хърватия е забил 21 гола ... Определено смятам , че с играчи като тези тримата ще вървим само нагоре ..
Provenzano
Появиха се слухове не само за Салах и Ламела, но и за Черчи, а със сигурност тепърва ще се начетем на сума ти клюки. Факт е, че в тренировките Манчини готви отбора за 4-3-1-2 и вероятно докато/ако не вземем крила ще играем с тази схема.
Georgi stanev
Аз по-добра схема от 4-3-1-2 за нашия отбор в момента не виждам.Очаквам с нетърпение мача..Сигурен съм,че поне ще се опитаме да играем футбол ако не друго...Писна ми да излизаме с по 8-9 дефанзивни играчи.Успех Манчини! ultra_inter.gif
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Nov 19 2014, 20:04 ) *
Появиха се слухове не само за Салах и Ламела, но и за Черчи, а със сигурност тепърва ще се начетем на сума ти клюки. Факт е, че в тренировките Манчини готви отбора за 4-3-1-2 и вероятно докато/ако не вземем крила ще играем с тази схема.

Ами за момента изглежда малко трудно да играем с крила с оглед на наличните футболисти . Въпреки , че Манчини има навика да пуска втори бек по крилото като го ползва и за такова , немалко пъти играхме ние така както и Ман Сити играеха често с Клиши на левия бек а Коларов на лявото крило или обратното ... Нищо не се знае на този етап тепърва ще разберем но според мен трябва да се купят крила още зимата , а и е време вече да заиграем модерен европейски футбол , че с този Мадзари забравихме какво е това ...
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Nov 19 2014, 18:08 ) *
Ами за момента изглежда малко трудно да играем с крила с оглед на наличните футболисти .

Абсолютно е така. Просто нямаме футболисти, които да сложим по крилата освен Нагатомо и Джони разбира се (шегувам се) biggrin.gif
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Nov 19 2014, 20:12 ) *
Абсолютно е така. Просто нямаме футболисти, които да сложим по крилата освен Нагатомо и Джони разбира се (шегувам се) biggrin.gif

Мен ме съмнява Манчо да сложи там някой измежду Ковачич , Паласио , Гуарин , Нагатомо , Джони , Оби , Ернанеш .. Но той не си пада по риска и си мисля , че може би след зимата евентуално можем да сменим схемата .
inter_ruse
коноплянка и ярмоленко също така бяха спрягани за нас. и те са страхотни футболисти и биха паснали перфектно за нашето евентуално 4231
Черно и синьо
Ами те с Ламела, Черчи, Лавеци и прочее играчи ни свързват не от вчера и файдата е нулева. За това.
Provenzano
Абе засега и 4-3-1-2 е доста по-добре на фона на онова умряло 3-5-2, с което ни праскаха Каляри и тем подобни както си искат.
inter_ruse
имаме перфектни изпълнители за 4312 - ще използваме на макс класата в халфовата линия , защото ще има място и за медел,гуарин,ковачич,ернанес. ще има място и за икарди и за chain_gun-2417.gif happy.gif
очаквам да убием брачедите в неделя mad.gif forza.gif
чудя се и видич дали пък няма да се съвземе рязко в схема с 4ма защитници rolleyes.gif
Provenzano
Видич вече няма да има никакво оправдание, ако продължава да допуска същите елементарни и наивни грешки. Досега приемам, че може би схемата с трима отзад е една от причините за колебливото представяне на сърбина, макар че футболист с такъв опит като неговия не би трябвало да има сериозни проблеми в каквато и схема да го сложат да играе. Лично аз очаквах Видич да е удар в десетката от летните трансфери. В Англия, както много добре знаем стила и темпото на игра са доста по-бързи отколкото в Италия и това бе една от причините да смятам, че Неманя няма да има почти никакви проблеми с аклиматизирането и адаптацията си към Интер и Калчото. Сега вече има идеална възможност да напомни за себе си, защото в момента имаме нужда от една стабилна и спокойна защита, а той е човек, който може да внесе нужното спокойствие. Жуан и Ранокиа пък имат възможността да попиват от безспорния опит на сърбина. До лятото обаче ако не покаже класа, според мен трябва да се отървем и от него, а и от Кампаняро също така. Просто не виждам смисъл да плащаме заплати на 33-34 годишни играчи, при това приключили с футбола.
Georgi stanev
Цитат(inter_ruse @ Nov 19 2014, 19:24 ) *
имаме перфектни изпълнители за 4312 - ще използваме на макс класата в халфовата линия , защото ще има място и за медел,гуарин,ковачич,ернанес. ще има място и за икарди и за chain_gun-2417.gif happy.gif
очаквам да убием брачедите в неделя mad.gif forza.gif
чудя се и видич дали пък няма да се съвземе рязко в схема с 4ма защитници rolleyes.gif


+1

То не само Видич може да се съвземе от схемата с 4-ма отзад,ами дори и Нагатомо и Д'амброзио.Това си го мислех много отдавна..Може би просто тези играчи в отбора ,не могат да играят в 3-5-2.Може би при 4-ма отзад ще сме по-стабилни..Но как да знаем като 2 шибани години,ние нито един път не започнахме различно от това 3-5-2..Както и да е..По-важното е ,че ми се върна тръпката и чакам с нетърпение мача!

Forza INTER! ultra_inter.gif
inter_ruse
Цитат(Georgi stanev @ Nov 20 2014, 10:12 ) *
+1

То не само Видич може да се съвземе от схемата с 4-ма отзад,ами дори и Нагатомо и Д'амброзио.Това си го мислех много отдавна..Може би просто тези играчи в отбора ,не могат да играят в 3-5-2.Може би при 4-ма отзад ще сме по-стабилни..Но как да знаем като 2 шибани години,ние нито един път не започнахме различно от това 3-5-2..Както и да е..По-важното е ,че ми се върна тръпката и чакам с нетърпение мача!

Forza INTER! ultra_inter.gif

правилно отбеляза това за бековете , очаквам много от дамброзио , докато за нагатомо и джонатан ще си замълча
Provenzano
Йоветич е първата голяма цел на Манчини

Нападателят на Манчестър Сити Стеван Йоветич може да се завърне в Италия. Бившият ас на Фиорентина е основната трансферна цел на новия-стар треньор на Интер Роберто Манчини. Освен черногореца "нерадзурите" ще се опитат да привлекат и Алесио Черчи, който е твърда резерва в Атлетико Мадрид след преминаването си при "дюшекчиите" през лятото.

И ако идването на Черчи на "Сан Сиро" е малко вероятно, защото от Атлетико не са склонни да го пуснат под наем, то шансът Йоветич да акостира в Интер е сериозен. Той не успява да се пребори с конкуренцията на Един Джеко и Серхио Агуеро, което може да го накара да потърси развитие далеч от "Етихад Стейдиъм".
Черно и синьо
Видич ако продължава така да играе предлагам да го подарим на Цървена Звезда. Иначе очаквам да се купят на Манчини играчи, за да видим ще го бъде или няма. Титли се печелят с пари, не с приказки. Дано Тохир най-сетне го е видял това.
ale inter
Пичове недейте се надява на нещо голямо за трансфер,просто и ясно е най много 1-2 и то според ме ще са средна класа.
Provenzano
Манчини и Тохир обсъждат Черчи

Новият наставник на Интер Роберто Манчини е провел разговор с клубния бос Ерик Тохир относно Алесио Черчи, пише "Кориере дело Спорт". Крилото на Атлетико Мадрид е сред любимците на специалиста, който иска да го има в състава си. Любопитно е, че срещата между треньора и президента на "нерадзурите", на която бе обсъден трансфера на Черчи, е първа между двамата.

Манчо е посетил Тохир в хотел в центъра на Милано, където бизнесменът е отседнал. До този момент бившият мениджър на Манчестър Сити не се бе срещал лично с азиатеца. При предишния престои на Роберто начело на интеристите клубът бе под управлението на Масимо Морати.
Provenzano
Лавеци вариант за Интер

Роберто Манчини лично поискал от ръководството да се направи всичко възможно гаучосът да бъде привлечен

Интер сериозно обмисля възможността да привлече в редиците си Езекиел Лавеци от ПСЖ, твърди "Газета дело Спорт".

Според изданието треньорът на "Нерадзурите" Роберто Манчини иска на всяка цена да привлече аржентинското крило в своите редици.

Гаучосът премина в тима от Париж през 2012 година, след като ПСЖ плати за него 26,5 милиона евро на Наполи.

През този сезон обаче той влиза предимно като резерва и това е сериозна индикация, че може да смени обстановката.

Самият Манчини пък усилено търси качествени крила, които да привлече през януари, тъй като иска да промени схемата на игра.

Вестникът обаче отбелязва, че Лавеци трудно ще бъде привлечен в Интер през зимата и далеч по-реалистичен е негов трансфер през лятото в тима.

В момента той печели по 4,5 милиона евро годишно, но в Интер ще трябва да се съгласи на по-малка заплата, ако иска да премине в тима. "Нерадзурите" ще му предложат 3,5 милиона евро плюс редица бонуси.

Самият Манчини специално е поискал от директора Пиеро Аусилио този трансфер да се осъществи. Самият Лавеци пък няма нищо против да премине в Интер.
Ricardo
Тоя Лавеци докато го вземем ще се откаже от футбола..
inter_ruse
http://www.bauscia.it/le-insidie-per-icard...rge-il-rinnovo/
http://www.bauscia.it/icardi-puo-partire-e...ecco-il-motivo/

може да жертваме икарди при оферта 25-30млн - има интерес от челси,ливърпул и тотнъм. (ковачич не се пипа)

http://www.bauscia.it/lavezzi-per-mancini-...-gia-al-lavoro/

лавеци има желание да се върне в италия

http://www.bauscia.it/mancini-approva-lide...ia-troppo-caro/

интерес към лукас силва от крузейро , цена - 13млн

http://www.bauscia.it/contatti-avviati-per...-di-handanovic/

започваме преговори с ханданович за подновяване на договора
Черно и синьо
Хърватският легионер на Интер Матео Ковачич е привлякъл вниманието на Реал Мадрид, пишат медиите на Апенините.

Ковачич можеше да се окаже на „Сантяго Бернабеу” още това лято, но Интер не го пусна. След травмата на Лука Модрич, Реал иска на всяка цена да финализира трансфера на Ковачич през януарския трансферен прозорец.

Карло Анчелоти иска да привлече в редиците на Реал 20-годишния играч, а трансферната сума ще е в размер на 30 милиона евро.

Интер не иска да се разделя с футболиста, а дори „нерадзурите” са готови да ускорят процеса на преговори за нов договор. Настоящият изтича през лятото на 2017 година.



От гонг.бг е това. Дано не се случи това .
Provenzano
Ай чИстито! И да не е вярно това, аз вярвам, че рано или късно таланта на Матео ще бъде забелязан и ако не се върнем скоро в ШЛ и най-вече сред топ отборите ще го задържим много трудно.
cheffo
Като иска да се маха, да го продават. Въпросът е, че тези 30 млн звучат смешно, при положение че Реал дадоха 40 за супер измислен играч като Ирияменди (или както там се казваше). Като искат да го купуват ( и ако той иска да напуска) да дават 50 млн и да бягатsmile.gif
Sneijder
Сега чета че Шар и Крамарич отиват при затворниците, Брозович в Борусия а ние си спинкаме както винаги !
А и Перишич в Наполи - всичики с които ни свързваха последният месец вече се ориентираха.
cheffo
Цитат(Sneijder @ Nov 27 2014, 09:39 ) *
Сега чета че Шар и Крамарич отиват при затворниците, Брозович в Борусия а ние си спинкаме както винаги !


Ами Гобите и Борусия могат да предложат повече от нас на този етап, но нека да изчакаме. Най-вероятно ще търсим крила, а нито един от двамата не крило. Ако вземем Черчи и Конплянка аз ще съм доволен smile.gif
Sneijder
Цитат
Ами Гобите и Борусия могат да предложат повече от нас на този етап, но нека да изчакаме. Най-вероятно ще търсим крила, а нито един от двамата не крило. Ако вземем Черчи и Конплянка аз ще съм доволен smile.gif


Аз също разбира се , но и те ще не се \" изплъзнат \" най- вероятно sad.gif
inter_ruse
ковачич е мноgo важен за нас,а реал всеки ги цеди. затова 30млн + кедира ли 40-50млн в кеш
отново слухове за драгович
http://www.bauscia.it/alfredo-pedulla-drag...r-fa-sul-serio/
Sneijder
Цитат
ковачич е мноgo важен за нас,а реал всеки ги цеди. затова 30млн + кедира ли 40-50млн в кеш
отново слухове за драгович
http://www.bauscia.it/alfredo-pedulla-drag...r-fa-sul-serio/



а за него четох че отива при Манафите smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.