Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
inter_ruse
за перо и кандрева ако вземем 50-60млн берекет версем.
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Feb 8 2018, 12:16 ) *
Продаваме Перишич и Кандрева за общо 70 и взимаме Мартинз за 25 и имаме още 45 за друго крило . Каква по идеална сделка от тази .

Фелипе Андерсон за 25-30 и пак ще ни останат.
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Feb 8 2018, 14:44 ) *
Фелипе Андерсон за 25-30 и пак ще ни останат.

Тоя се има за голяма работа нещо и от ся почна да се кара с наставници . Така , че не го искам много много .
Sashko
Цитат(Kutinkata @ Feb 8 2018, 12:16 ) *
Продаваме Перишич и Кандрева за общо 70 и взимаме Мартинз за 25 и имаме още 45 за друго крило . Каква по идеална сделка от тази .


Изтървахме момента да им вземем тези пари, дано все пак някой се навие за тях след края на сезона
inter_ruse
всички гърмят ,че лаутаро е уреден на 99% , но още нищо официално няма.
да не стане накрая както с пасторе mad.gif
Provenzano
ИНТЕР ПРОДЪЛЖАВА ДА СЛЕДИ ДЕ ВРАЙ

Защитникът все още не е подновил договора си с Лацио, който изтича в края на сезона. Някои италиански медии твърдят, че подновяването ще бъде факт, но в него ще има клауза за откупуване на стойност 25 млн. евро.

Де Врай е решил да напусне Лацио, но иска клуба да получи пари за него, в знак на благодарност, че са му помогнали по време на тежката му контузия.

Газета дело Спорт съобщава, че Интер следи ситуацията и е готов да плати бъдещата клауза. Според някои слухове играча дори има устна договорка за трансфер в Интер.
inter_ruse
ханданович
дзапакоста-шкриняр-де врай-дин
торейра-галярдини
пасторе
ди мария-икарди-лаутаро

падели , д'амброзио , далберт , миранда , лисандро , борха , весино , кристанте , ф.андерсон , карамо , кандрева , едер

такъв състав искам , трябват ни около 150 млн + 50 от хърватите и сме топ.
дано влезем в шл ,че да видим китайците какво ще направят.
но ако случайно се класираме в топ 4 , то следващия трансферен прозорец ще е много важен за нас.
но едно е сигурно , ако не се подсилим с достатъчно класа , ще берем голям срам в шл!!!
Provenzano
Галярдини титуляр? biggrin.gif
inter_ruse
галярдини е можещ халф ,просто е в лоша форма в момента както и всички останали.
Provenzano
В кой точно мач от всичките си към 38 за Интер показа, че е можещ? От такива можещи звезди на Аталанта и другите средняци в Калчото сме на това дередже.
inter_ruse
през миналия сезон галярдини беше най-добрия ни халф.
Hortomagico
Да, а през тоя е най-слабия.

inter_ruse
да , а кой от настоящите ни халфове е силе?!!
галярдини ако попадне в точна постройка ще играе добре.
имаше лош късмет да играе валеро пред него. борха се крие и галярдини страдаше от това,защото той се опитваше да го играе трекуартиста.
знам,че всички трябва да помагат и в двете гази на играта,но момчето главно е рушач!!
един весино или торейра до него ,един пасторе пред него и край.
Kutinkata
Честно казано незнам как ще седи Галярдини с по можещи халфове до себе си и надали ще разберем скоро , защото нямаме такива . На мен все повече ми заприличва на нещо което сме гледали многократно преди ( млад халф идва при нас и ни спечелва в началото със себераздаването си , но след време започваме да очакваме от него и футболни умения и тогава идва разочарованието ) , не е истина колко ми мяса на Андреа Поли , всичко ми е същото , но дано все пак се окаже , че е играч , защото от настоящите ни халфове ( не броя Рафиня , защото не е наш ) само от него и Весино може да стане нещо , макар , че съм скептичен и за двамата .
Kutinkata
Днес четох доста интерестни новини за Мартинез . Бил предпочел нас пред Реал Мадрид , защото много се впечатлил от нашия проект който му бил показал Аусилио ( тия проекти само ние не ги виждаме ) Било му обещано и титулярно място , но няма нищо общо това с Икарди , футболиста може да играе навсякъде в нападението , като този сезон играел най често на дясното крило ( ако бележи така като крило ... ) но все пак не сме го взели официално още , така , че е рано да се говори за него .
N.Roussev
Обнадежден съм за него.Мнозина казват,че ще е Барбоса 2.0,но аз не съм съгласен.Първо на първо,този го уреждаме месеци преди да дойде при нас,така че най-малкото ще се подготви психически за Интер.Второ,негов ментор все пак е Принца,който със сигурност ще му даде някакви насоки и ще го подготви за футбола в Европа.Да не забравяме,че все пак е бил желан от Реал Мадрид,при тях случайности няма.Изобщо ситуацията сега няма нищо общо с хаоса около привличането на бразилеца.
inter_ruse
Diario Ole - Nelle prossime ore verrà ufficializzata la cessione di Lautaro Martínez all'Inter per Luglio.

в следващите часове трябва официално да обявим трансфера на лаутаро мартинез. юли ще дойде!
незнам защо , но много ще се радвам да привлечем това момче. имам чувството ,че ще улучим с него.

а иначе принца си гледа работата biggrin.gif

cheffo
В YouTube изглежда много добре, да се надяваме и в реалността да е така. Сумата за която се говори е 20-25 млн, които в днешните стандарти не е кой знае какво за изгряваща звезда.
cheffo
Президентът на Расинг е потвърдил, че Мартинез ще е играч на Интер - http://www.calciomercato.com/en/news/exclu...ll-join-i-21180

Все още сме имали контакти с агента на Ламела. Опция е ако влезем в ШЛ догодина - http://www.calciomercato.com/en/news/exclu...-s-agents-44970

На мене Ламела ми хареса срещу Ювентус, имайки предвид че се завръща от тежка контузия. Оределено си има класата.
ale inter
Цитат(cheffo @ Feb 14 2018, 17:10 ) *
Президентът на Расинг е потвърдил, че Мартинез ще е играч на Интер - http://www.calciomercato.com/en/news/exclu...ll-join-i-21180

Все още сме имали контакти с агента на Ламела. Опция е ако влезем в ШЛ догодина - http://www.calciomercato.com/en/news/exclu...-s-agents-44970

На мене Ламела ми хареса срещу Ювентус, имайки предвид че се завръща от тежка контузия. Оределено си има класата.

Нашите е време да заебът тотално тоя ЛАМЕЛА дъвчем го вече 1-2-3- години,Ламела е като Шакири едно към едно време е да обърнат внимание ето за този:
https://www.transfermarkt.com/quincy-promes.../spieler/182381
Като пари колкото ЛАМЕЛА но с много по-добри показатели 200 мача,90 гола и 50 асистенций как е
N.Roussev
Страхотен е Ламела,но не вярвам,че ще напусне отбор от топ 4 в Англия,за да дойде при друг,чиито собственици се циганят за 20-30 милиона.
inter_ruse
И мен ме изненада приятно срещу юве.
Provenzano
Ламела е един от футболистите (заедно с Пасторе, Лавеци и Лукас Моура до скоро), които почти всеки трансферен прозорец свързват с нас.
Provenzano
ЛАУТАРО МАРТИНЕС СКОРО ЩЕ ПОДПИШЕ С ИНТЕР

Президента на Расинг, Виктор Бланко, потвърди за преговорите с Интер.

- Продажбата на Лаутаро ще приключи окончателно в рамките на месец. Нашият клуб ще получи 10% от евентуален бъдещ негов трансфер. Ако Интер му постави освобождаваща клауза от 150 млн. както се очаква, ние ще получим още 15 млн.

Мисля, че Мартинес ще има повече шансове за игра в Интер, отколкото в Реал М. Искахме да го задържим до декември, но в крайна сметка той ще остане само до юни.
Provenzano
Ръководството на Интер е изготвило ясен план по това как да окомплектова състава си за следващия сезон в Серия “А”.

“Нерадзурите” гонят участие в Шампионската лига и в момента водят борба с отборите на Рома и Лацио за място в четворката в шампионата.

В случай, че Интер се завърне в най-комерсиалния европейски футболен турнир от догодина, Пиеро Аусилио и Валтер Сабатини са готови да започнат преговори по транферите на четирима футболисти.

В днешното си издание Gazzetta dello Sport твърди, че миланският гранд възнамерява да привлече бранителя на Лацио Стефан де Фрай, чийто договор с “орлите” изтича в края на сезона.

В плановете на “нерадзурите” за евентуални нови попълнения са Фофана, Николо Барела и Симоне Верди.

Към последния имаше сериозен интерес през зимния трансферен прозорец от страна на Наполи, но играчът предпочете да продължи каериера си в Болоня.
Provenzano
"Гадзета дело Спорт" избухна: Стефан де Фрай се договори с Интер!
inter_ruse
само медиите избухват , а ние спим.
досега трябваше да има нещо официално за лаутаро и де врай.
с аржентинеца историята ми наподобява на тази с жезус , пак медиите ''Интер взима габриел жезус'' , ''Жезус близо до Интер'' , но накрая сити изкарват парите и взимат жезус , а ние правим кефа на някой си киа...
N.Roussev
Този път според мен няма да сгафим,редовно виждаме снимки на Лаутаро с Принца.Дано веднъж да се докопаме до пустата му Шампионска лига и тогава вече с удоволствие ще си говорим за класни играчи.
Sneijder
http://www.transfermarketweb.com/?action=r...mp;idsel=191350

Дано е истина !!!
javier
INTER MILAN might put CANDREVA up for sale
Provenzano
Интер проявява интерес към защитника на Ювентус Квадво Асамоа, твърди “Кориере дело Спорт”. Договорът на ганаеца изтича през лятото и “нерадзурите” се надяват да го вземат без пари. Към момента футболистът не е получил предложение за нов контракт, което дава сериозни надежди на интеристите, че ще успеят да го вземат в редиците си.

Асамоа от доста време е желан и от турския Галатасарай. Грандът от Истанбул също следи внимателно ситуацията и със сигурност ще се намеси в трансферната битка за подписа му.

Асамоа е апетитна хапка на трансферния пазар и заради своята поливалентност. В началото на кариерата си той действаше като дефанзивен полузащитник, но в Ювентус от доста време е преквалифициран като ляв бек, където също се справя доста успешно.

Интер силно се надява да уреди привличането на ганаеца, тъй като така клубът ще се подсили с класен футболист без пари и няма да наруши правилата за Финансов феърплей на ФИФА.
inter_ruse
без пари е добре дошъл.
по-добър е от всичките ни бекове (без кансело , но той още не е наш)
N.Roussev
Вижте докъде стигнахме-да вземаме резерви от затворниците.И все пак наистина е по-класен от нашите бекове.Пък и щом е без пари,китайците да побързат преди съвсем да се изложим ако бъдем изпреварени от турците,които в такъв случай ще ни върнат 55 номер.
Kutinkata
Появиха се слухове , че Челси и Барса искали Карамо , незнам доколко е истина но с него Икарди и Шкринияр ще има поне ако не влезем в ШЛ с какво Сунинг да направят баланса на Интер по добър , нали някои на това се радваха , бюджета и баланса да е на 6 а някой ден като влезем в ШЛ ще направим някой трансфер , а и Сунинг са си бизненсменчета .
Provenzano
Ха значи според наш Спалетко Карамо е прекалено млад и все още не е готов, но пък вече се наредиха няколко европейски гранда за него. И като нищо ще го прилапат за някоя смешна сума от рода на 10-15 милиона, а ние ще гледаме Коутиньо част втора.
Provenzano
Свързват ни със Сандро от Беневенто facepalm2.gif
cheffo
Сандро им беше най добрият играч срещу нас, а преди това беше в Тотнъм. Ако е за без пари става за ротация.
inter_ruse
де врай,асамоа и лаутаро били сигурни.
дано да е така , ще е прекрасно начало на джама и то само срещу 20млн
cheffo
Цитат(inter_ruse @ Mar 2 2018, 03:20 ) *
де врай,асамоа и лаутаро били сигурни.
дано да е така , ще е прекрасно начало на джама и то само срещу 20млн


Ако е така, много добре ама нещо не ми се вярва. Иначе този Лаутаро пак вкарвал хетрик.
Kutinkata
За Лаутаро много се забавиха нещата и започвам да се съмнявам вече , че може и да не го вземем . Де Врай не вярвам да успеят да го убедят наще , нито със заплата нито с нищо . А средняшката пейка на Ювентус - Асамоа като нищо можем да го вземем , в наш стил си е а и не вярвам те да се дърпат въобще а и играча надали има нещо против , все пак си е пейка там .
inter_ruse
Този сезон определено не е пейка ганаеца
Kutinkata
Цитат(inter_ruse @ Mar 2 2018, 16:41 ) *
Този сезон определено не е пейка ганаеца

Как да не е пейка ? Изигра някой мач заради проблемите на Сандро с трансферите и слабата форма и това е . Общо е участвал в 11 мача в Серия А и 569 минути което чисто е 6 цели мача , това титуляр ли е ? Чиста пейка си е , като чета мненията на феновете на Ювентус за него , направо на ръце ще ни го донесат . Ама като ви чета мненията как искате тая пейка и 29 годишния играч на Анталяспор - Сандро и се чудя във форума на Интер ли съм или на Верона . Такива на килограм като тия двамата хич не ни трябват , по добре никой да не взимаме отколкото такива линейки .
N.Roussev
Лаутаро обяви,че все още няма договорка с Интер,но президентът на Расинг твърди,че ще обяви трансфера до края на месеца.Голям смях ще е ако Мартинес играе на Световното,а Икарди не.Ако се съберат при нас през лятото съблекалнята ще гръмне biggrin.gif .
Provenzano
Няма шанс Лаутаро да играе на Световното, а Икарди не. Аржентина имат нападатели като Меси, Агуеро, Дибала и Игуаин и според мен именно те ще бъдат в списъка на Сампаоли за Мондиала. За Икарди, като че ли има около 20% надежда, но той изпадна в дупка в последно време, а и контузията също му изигра лоша шега. Ако иска да събуди интерес у селекционера ще трябва сериозно да се постарае и да си даде зор до края на сезона.
inter_ruse
Цитат(Kutinkata @ Mar 2 2018, 15:20 ) *
Как да не е пейка ? Изигра някой мач заради проблемите на Сандро с трансферите и слабата форма и това е . Общо е участвал в 11 мача в Серия А и 569 минути което чисто е 6 цели мача , това титуляр ли е ? Чиста пейка си е , като чета мненията на феновете на Ювентус за него , направо на ръце ще ни го донесат . Ама като ви чета мненията как искате тая пейка и 29 годишния играч на Анталяспор - Сандро и се чудя във форума на Интер ли съм или на Верона . Такива на килограм като тия двамата хич не ни трябват , по добре никой да не взимаме отколкото такива линейки .

инфото ти е грешно. Асамоа има близо 1000 минути игра и 12 мача. Сандро не беше във форма и беше резерва , а напоследък играе като ляво крило , а квадво ляв бек.
Не е твърд титуляр ,но резерва е силно казана дума за него.
А иначе му предлагаме три годишен договор.
inter_ruse
Цитат(Provenzano @ Mar 2 2018, 16:25 ) *
Няма шанс Лаутаро да играе на Световното, а Икарди не. Аржентина имат нападатели като Меси, Агуеро, Дибала и Игуаин и според мен именно те ще бъдат в списъка на Сампаоли за Мондиала. За Икарди, като че ли има около 20% надежда, но той изпадна в дупка в последно време, а и контузията също му изигра лоша шега. Ако иска да събуди интерес у селекционера ще трябва сериозно да се постарае и да си даде зор до края на сезона.

Дано да е бил наистина контузен , но мен много ме съмнява контузията му да е свързана с курвата.
Уж брозо я е наебал , преди да се контузи спряха да се следват я социални мрежи, именно той и хърватчетата.
Бе отбора ни е хаос , как ми липсват играчи като санети , матераци , самуел , станкович и камбиасо в този момент.
Kutinkata
Цитат(inter_ruse @ Mar 2 2018, 18:30 ) *
инфото ти е грешно. Асамоа има близо 1000 минути игра и 12 мача. Сандро не беше във форма и беше резерва , а напоследък играе като ляво крило , а квадво ляв бек.
Не е твърд титуляр ,но резерва е силно казана дума за него.
А иначе му предлагаме три годишен договор.

Ок де сега видях . В Серия А е изиграл 877 минути , което е общо под 10 мача , за мен това си е пейка и играч който грам не искам в Интер . Иначе Лаутаро Мартинез е по различен играч от Икарди , доколкото съм чел играе често и като дясно крило а Мауро си е чист таран а и си мисля , че Икарди някой важни хора не го искат в националния така , че може Лаутаро да отиде а Икарди не според мен .
Provenzano
От клипчетата, които съм му гледал на Лаутаро, все си мисля, че е от този тип по-лек нападател като Дибала например.
cheffo
Aсамоа в момента спокойно може да измести като титулярен ляв бек всичките ни играчи за тази позиция. За без пари според мене е добър трансфер на фона, че китайците не дават никакви пари. Санрдо трябваше да го вземем зимата, а не сега като се контузи някой Спалети да се чуди кой да пусне.
Provenzano
Добре де, дадохме около 25 милиона за Далберт, а накряя ще опрем до резерва на гобите, която без съмнение е на по-високо ниво от всичките ни леви бекове. Никаква логика не виждам в действията ни на трансферния пазар. Даваме над 30 милиона за Габигол без да му дадем абсолютно никакъв шанс. Сега същото се повтаря и с Далберт. Кой ги гледа и селектира тия играчи, един дявол знае, но има нещо много сбъркано в трансферната ни политика. Не е нормално да се дават такива суми за играчи, които впоследствие не стават за нищо.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.