Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Provenzano
Само преди няколко минути Галатасарай са отправили оферта за Медел на стойност 10 млн паунда biggrin.gif

http://www.footballcourier.com/news/story/...alatasaray.html
enjoy
Цитат(Provenzano @ Jul 23 2014, 18:41 ) *
Само преди няколко минути Галатасарай са отправили оферта за Медел на стойност 10 млн паунда biggrin.gif

http://www.footballcourier.com/news/story/...alatasaray.html


хаха използват това че подписваме с него за да има прочитане статията, като за последно smile.gif

http://www.sempreinter.com/2014/07/23/sky-...edels-contract/
Provenzano
хах добра логика biggrin.gif
Provenzano
Хавиер Ернандес е на малка крачка от трансфер в Интер

Още един играч на Манчестър Юнайтед е на път да заиграе в италианския шампионат и по-конкретно в Интер. След доскорошния капитан Неманя Видич, към "нерадзурите" се е запътил и нападателят Хавиер Ернандес.

Според информациите от Апенините, миланският гранд е изпратил официална оферта на стойност 15 млн. паунда за футболиста. Той едва ли ще се дърпа за подобен ход, тъй като не попада в плановете на новия мениджър Луис Ван Гаал.

През изминалата кампания той беше една от дълбоките резерви в нападение. По-малко от половината от мачовете му бяха като титуляр, а те бяха предимно в елиминационните турнири. Точно това го кара да иска трансфер.

Заради слабото му представяне и статута на на резерва на "Олд Трафорд", беше провалено до голяма степен и участието му на Световното. Там Ернандес не започна в нито един мач като титуляр.

От думите на самия Чичарито си личи, че иска да се махне. Наскоро той заяви: "Искам да отида някъде, където ще играя редовно. А в сегашния ми клуб изглежда няма да е така."

Източник: gong.bg
inter_fen
Чичарито е далеч по-добра опция от Бака.
inter_ruse
аз пък предпочитам бака пред чичарито smile.gif
INTERМilano
И аз !! Чичарито не го искам ,ама хиЧ! recoil-2428.gif
enjoy

Хммм пак слух според мен за Баланта, но тъй като нещата с Роландо пропаднаха с 10-те милиона искани от Порто (ако беше Бранка сигурно щяхме да ги дадем) може и да се окаже не само слух, от там и че Кампаняро напуска....
http://fedenerazzurra.com/2014/07/23/pedul...n-eder-balanta/


И ето нещо, което не е слух.Ще има развитие другата седмица, ще разглеждт оферти явно има реален интерес от нас тъй като ни споменават....
http://fedenerazzurra.com/2014/07/23/agent...consider-inter/
http://fedenerazzurra.com/2014/07/23/inter...-for-hernandez/
mihael16
Този Бака нито го знам какъв играе нито къде играе.Какви са тия измислени футболисти където ги следим незнам,ако бяха толкова качесвени щяха и другите отбори да са ги забелязали.Предпочитам Чичарито или Черчи.
Provenzano
Е, Чичарито е поне една класа над Бака. Не знам какво не му харесвате на мексиканеца, но сравнението между двамата е доста неуместно. Притежава отлична скорост, удар и най-важното чувство за пласиране, което го превръща в истински хищник. Определено ще вдигне класата в отбора и е за предпочитане пред другите, с които ни спрягат. Единствено Йоветич би бил по-добър избор от Ернандес на фона на останалите поне според мен, но при Стеван нещата ще се случат много по-трудно, а като че ли и с повече пари, което прави трансфера му доста по-малко вероятен.
CTPAHEH
А аз се чудя какво му се радвате на Чичарито.Типичен консуматор.Головете му на 95% са от 4-5 метра.Може и да притежава чувство за пласиране, но при нас няма кой да му да създаде тези положения в малкия пеналт.
enjoy
Сагата за нападател ще е по--дълга и от тази за Мвила и Медел....


Според мен няма смисъл да спорите дали Чичарито или Бака ще дойде, а по-скоро стискайте палци да не дойде Освалдо.....

http://fedenerazzurra.com/2014/07/23/gds-c...-to-join-inter/

да си ходи в Русия... http://www.sempreinter.com/2014/07/23/inte...saints-request/



И още един път познах и цената smile.gif

http://www.sempreinter.com/2014/07/24/spai...r-carlos-bacca/

Не ме интересува дали Чичарито или Бака (според мен са на едно ниво и на двамата повечето голове са на празна врата, Ковачич е играча който може да ги изведе там smile.gif ) да махнем Кузманович е мечта на всеки фен smile.gif
Provenzano
Ами то реално погледнато сега първо ще трябва да продаваме и чак след това да се насочим към "топ нападателя", който честно казано вече нямам търпение да дойде.
Kutinkata
Щом стигнахме до там да стискаме палци за твърдата резерва на Манчестър и Мексико значи нещата са много зле ... Дано и Чичарито и Бака седят далеч от Интер .
ambro
Този Чикиджито е такъв безданик..... Като нелепа карикатура на Оливер Бирхоф е. Тохир трябва да е луд да дава 15 милиона за него. По-добре да вземе за 15 паунда ъглово флагче от sportsdirect - ще върши по-добра работа от индианеца.
PER SEMPRE NERAZZURRI
Цитат(CTPAHEH @ Jul 24 2014, 07:54 ) *
А аз се чудя какво му се радвате на Чичарито.Типичен консуматор.Головете му на 95% са от 4-5 метра.Може и да притежава чувство за пласиране, но при нас няма кой да му да създаде тези положения в малкия пеналт.


1 към 1 се припокрива мнението ми с казаното от теб. Много по-добре е (хипотетично естествено) да сме ограничени откъм опции на върха на атаката, отколкото от такива в креативен план.
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Jul 24 2014, 10:56 ) *
Щом стигнахме до там да стискаме палци за твърдата резерва на Манчестър и Мексико значи нещата са много зле ... Дано и Чичарито и Бака седят далеч от Интер .


Разберете, че към този момент просто не сме конкурентно способни на пазара за да вземем някой от титулярите на останалите големи отбори и затова ще трябва да се примиряваме с резервите им и/или с тези, които по една или друга причина получават по-рядко шанс за изява. Нито можем да платим трансферните им суми, нито можем да предложим на самите играчи заплатите, които взимат или пък високи амбиции с оглед на това, че Лига Европа не се смята за толкова престижен турнир и в тоя ред на мисли най-много да се докопаме до Купата на Италия, но и това не е много сигурно.

Това, че Чичарито е резерва в Юнайтед значи ли, че е лош футболист? При конкуренцията на Рууни и Ван Перси много футболисти щяха да са резерви. Въпросът при нас е съвсем друг, а именно, че мексиканеца е далеч по-добър избор и вариант за атаката ни отколкото Бориеловци, Рокита и тем подобни старци, които взимаме, та дори и Освалдо, а пък опазил ни Бог от Фернандо Торес. По-добре ли щеше да е, ако през зимата бяхме осъществили размяната с гобите и сега имахме Мирко Вучинич? Не казвам, че Ернандес е най-добрият вариант, но с оглед играчите, които са на пазара към този момент и естествено нашите възможности разберете, че не можем да си позволим някое наистина голямо име. Хубаво се спекулира с името на Йоветич, но както вече казах с него доста трудно ще се получат нещата, а пък и не се знае колко достоверни са слуховете около него, така че засега можем само да гадаем.

Кажете кой харесвате вие и най-вече кой мислите, че ще се навие да дойде в Интер към днешна дата с този таван на заплатите и ограничените ни финанси. Като цяло положението в цялото Калчо е доста зле и сами виждате, че доказани футболисти с много опит зад гърба си като Видич, Евра и Коул акостират в Серия А, но вече са в доста напреднала футболна възраст и нямат кой знае колко години още пред себе си. И аз искам да вземем наистина добри и класни футболисти, но в момента това е трудно постижимо. Виждате какво се случва с добрите играчи на пазара като Марио Манджукич. Идват от Атлетико Мадрид, вадят на масата 22 млн и го взимат. Няма кой да ни чака да договаряме един играч със седмици, да пробутваме юноши с цел намаляване на трансферната сума или пък да го изплащаме 3-4 сезона напред. Същото ще е и с Йоветич, ако от Сити наистина са решили да продадат черногореца. Нашите веднага ще избухнат с наем плюс опции (типично в наш стил) и тем подобни... окей, но появи ли се отбора Х с парите на масата - отпишете го.

edit: Защо мислите, че Конте напусна гобите? Защото с тези играчи това е тавана, който може да се постигне - три поредни титли в Италия, но нищо запомнящо се в Шампионската лига. За да се надгражда този отбор обаче трябват нови и класни попълнения. Играчи като Алексис Санчес и Анхел Ди Мария, за които най-усилено се тръбеше, че Конте желае. Но дори и шампиона на Италия към този момент не може да си позволи подобни имена - трудно ще извади пари за тях, а след това и трудно ще им плаща заплатите. Вижте, че и те не правят някакво грандиозно меркато. Взеха Евра от Юнайтед, както и ние Видич също от там. Сега уредиха и Перейра от Удинезе, от който честно казано нямам кой знае какви впечатления. А пък сделката за Мората има ли смисъл да я коментирам? Ако повечето не знаете гобите ще платят за Мората 20 млн евро, но с уговорката, че Реал могат да си го върнат в следващите три години срещу максимум 30 млн. Един вид излиза, че ще го обиграват и ако разгърне достатъчно потенциала си в следващите три години могат да си го приберат. Истината обаче е, че затворниците ще са прецакани от тази сделка, която за тях е почти безсмислена. Ето в това са се превърнали големите отбори от Калчото в момента, колкото и да не искаме да го повярваме. Взимат трохите от другите грандове, а на всичкото отгоре им извиват ръцете максимално. 20 млн за Мората, а на вас ви се струват много 15 за Чичарито.
enjoy
Цитат(Provenzano @ Jul 24 2014, 15:14 ) *
Разберете, че към този момент просто не сме конкурентно способни на пазара за да вземем някой от титулярите на останалите големи отбори и затова ще трябва да се примиряваме с резервите им и/или с тези, които по една или друга причина получават по-рядко шанс за изява. Нито можем да платим трансферните им суми, нито можем да предложим на самите играчи заплатите, които взимат или пък високи амбиции с оглед на това, че Лига Европа не се смята за толкова престижен турнир и в тоя ред на мисли най-много да се докопаме до Купата на Италия, но и това не е много сигурно.

Това, че Чичарито е резерва в Юнайтед значи ли, че е лош футболист? При конкуренцията на Рууни и Ван Перси много футболисти щяха да са резерви. Въпросът при нас е съвсем друг, а именно, че мексиканеца е далеч по-добър избор и вариант за атаката ни отколкото Бориеловци, Рокита и тем подобни старци, които взимаме, та дори и Освалдо, а пък опазил ни Бог от Фернандо Торес. По-добре ли щеше да е, ако през зимата бяхме осъществили размяната с гобите и сега имахме Мирко Вучинич? Не казвам, че Ернандес е най-добрият вариант, но с оглед играчите, които са на пазара към този момент и естествено нашите възможности разберете, че не можем да си позволим някое наистина голямо име. Хубаво се спекулира с името на Йоветич, но както вече казах с него доста трудно ще се получат нещата, а пък и не се знае колко достоверни са слуховете около него, така че засега можем само да гадаем.

Кажете кой харесвате вие и най-вече кой мислите, че ще се навие да дойде в Интер към днешна дата с този таван на заплатите и ограничените ни финанси. Като цяло положението в цялото Калчо е доста зле и сами виждате, че доказани футболисти с много опит зад гърба си като Видич, Евра и Коул акостират в Серия А, но вече са в доста напреднала футболна възраст и нямат кой знае колко години още пред себе си. И аз искам да вземем наистина добри и класни футболисти, но в момента това е трудно постижимо. Виждате какво се случва с добрите играчи на пазара като Марио Манджукич. Идват от Атлетико Мадрид, вадят на масата 22 млн и го взимат. Няма кой да ни чака да договаряме един играч със седмици, да пробутваме юноши с цел намаляване на трансферната сума или пък да го изплащаме 3-4 сезона напред. Същото ще е и с Йоветич, ако от Сити наистина са решили да продадат черногореца. Нашите веднага ще избухнат с наем плюс опции (типично в наш стил) и тем подобни... окей, но появи ли се отбора Х с парите на масата - отпишете го.

edit: Защо мислите, че Конте напусна гобите? Защото с тези играчи това е тавана, който може да се постигне - три поредни титли в Италия, но нищо запомнящо се в Шампионската лига. За да се надгражда този отбор обаче трябват нови и класни попълнения. Играчи като Алексис Санчес и Анхел Ди Мария, за които най-усилено се тръбеше, че Конте желае. Но дори и шампиона на Италия към този момент не може да си позволи подобни имена - трудно ще извади пари за тях, а след това и трудно ще им плаща заплатите. Вижте, че и те не правят някакво грандиозно меркато. Взеха Евра от Юнайтед, както и ние Видич също от там. Сега уредиха и Перейра от Удинезе, от който честно казано нямам кой знае какви впечатления. А пък сделката за Мората има ли смисъл да я коментирам? Ако повечето не знаете гобите ще платят за Мората 20 млн евро, но с уговорката, че Реал могат да си го върнат в следващите три години срещу максимум 30 млн. Един вид излиза, че ще го обиграват и ако разгърне достатъчно потенциала си могат да го върнат. Истината обаче е, че затворниците ще са прецакани от тази сделка, която за тях е почти безсмислена. В това са се превърнали отборите от Калчото в момента, колкото и да не искаме да го повярваме. Взимаме трохите от другите грандове, а на всичкото отгоре ни извиват ръцете максимално. 20 млн за Мората, а на вас ви се струват много 15 за Чичарито.


Нормално е че при трансфери от рода на Суарез и Хамес Родригес, момчетата да се надяват за нещо от поне тяхния калибър, каза всичко няма какво да допълня само мога да кажа че играч от рода на Йоветич е мега тавана ни който няма и да достигнем, а Чичарито и Бака са играчи които ще ни помагат за ЛЕ и са на нивото на Паласио и Икарди (Икарди тепърва трябва да ни се доказва), така че не виждам какво толкова при това наше плачещо финансово състояние.... Радвайте се за Мвила който е много качествен трансфер, за Медел и Додо съм скиптичен но и двамата имат качества...
cheffo
Че той и Бербатов беше резерва в МанЮ, това да не би да го прави слаб играч. Аз даже го бях отписал, след престоят му във Фулам, но вижте какво прави сега в Монако. Аз съм аз Чикирики, тъй като освен Икарди (който е и мн млад), нямаме друг нападател, който да е от този профил - "вкарвач на голове". Ясно е, че цял сезон не може да се разчита на само един такъв играч, тъй като ги има контузийте, натрупва се умора, както и това, че не може да изкараш целият сезон в супер форма. Винаги има спадове. Затова аз съм за Чичарито, да може да се въртят с Икарди на върха на атаката. Друг е въпросът, че само с един нападател няма да стане, ще трябва да вземем и още някой, като Паласио. С Йоветич едва ли ще успеем и според мен Черчи, ще е добра опция, още повече, че само с Милан в момента имаме интерес към него, а ние сме в по-добра позиция. Само незнам, дали ще успее да се приспособи да играе зад нападателя, тъй като едва ли ще го използваме, като дясно крило.
CTPAHEH
Ние кеш трудно ще дадем за някой,това ние е ясно.Това,че в Италия трудно някое звезда ще се навие да дойдйде също не се коментира.Ама Чичерито?По-добре някоя юношка да наложим вместо да се прави покупка на нападател само за да има.Тези на колкограм ги видяхме вече.
Школа като слънце.За какво ни е като в крайна сметка нищо не остава при нас.
Колкото и да сме далче ние от "кухнята" все ми се струва, че някой там ползва сериозни опиати.Такива майсторски сделки правим,че чак на мениджера ще даде error.Последния пример Белфодил.Махнахме Касано,който вършеше адски много работа,дадохме им 10м и хоп след 5 мача хайде обратно.Или аз/ние сме много много далече от реалната ситуация в клуба или хората със здрав разум липсват.
Най ми е интересно ония от федерацията като виждат колко зле върви калчото, защо не натиснат нещата с този прословут данък върху заплатата.
Provenzano
Е, ние не си спомням от кога не сме налагали наш юноша в мъжкия отбор (не говоря за 2-3 мача), постоянно ги пращаме по селата за да трупат опит. Живите примери са Мбайе, Лонго, Барди и още много такива. Само с юноши работа няма как да стане, отпред се иска опит и умения за да се измъкваме от по-трудните и закучени мачове. Паласио вече и той е на възраст и след 60-ата минута се вижда как издиша и няма достатъчно сила. Наляга го умора, което е разбираемо предвид броя мачове, които изиграва, а и цялата отговорност в нападение се струпва само върху неговите плещи и точно поради тази причина трябва да намерим начин това да се промени.

А и не знам защо ви се струват много 15 млн за играч като Чичарито, при все, че Милан платиха миналото лято 12 млн на гобите за дърваря Матри. Колко според вас струва Ернандес? 7-8 млн или 10? biggrin.gif Айде малко по-сериозно, за такива пари няма кой да вземем, освен да върнем Касано или да купим Бориело. Та на един Медел, който го чух това лято за първи път му искат почти 10 милки. В днешно време цените са такива, добри футболисти за разумни пари рядко изскачат, а ние нямаме и скаутско звено като Порто за да ловим талантливи играчи за по 1-2 млн.
Kutinkata
Това , че не можем да вземем играчи от ранга на Хамес Родригез или Суарез ни е ясно на всички но значи ли , че трябва да взимаме такива като Бака и Чичарито ? Нали целта е подмладяване на отбора , би трябвало да имаме скаути по цял свят , на мен от световното много ми допадна Дивок Ориги , един Ибарбо също го предпочитам пред Чичаритко . В отбора ни трябва да се разбере , че е по добре един Йоветич отколкото 2-3ма като Бака . Не играехме в Европа а имахме доста широк отбор , сега с махането на Самуел , Киву , Камбиасо и надявам се още доста ненужни играчи се надявам да се стабилизира финансовото положение в отбора . И все пак на нас не ни трябват играчи като Бака и Чичарито които ще направят състава ни по широк а ни трябват играчи като Йоветич които ще направят състава ни по класен .
Provenzano
Ок ясно, тук едва ли има човек, който не иска да привлечем Йоветич, но винаги трябва да има и План Б.

А и ние хубаво си говорим, но да не излезе накрая, че никога не сме имали интерес към черногореца и всичко е измислица на журналистите.
enjoy
Саутхемптън искат да ни изклатат двойно като вземат Чичарито и ни пратят Освалдо... ужас дано е само слух smile.gif
http://www.sempreinter.com/2014/07/24/bala...close-to-inter/

Много се тръби че ще вземем Баланта
http://www.sempreinter.com/2014/07/24/bala...close-to-inter/

От видеото (и аз като ЦСКА и Левски) се вижда че е абсолютно копие на Хуан, играе на неговата позиция, включва се в атаката... добре добре
http://www.youtube.com/watch?v=pGVyWkn7OuM

и естествено Кампаняро аут: http://www.sempreinter.com/2014/07/24/di-m...n-for-atletico/

Гайтан взимат Монако за сега Гуарин остава smile.gif))
http://www.sempreinter.com/2014/07/24/di-m...-gaitan-guarin/
inter_fen
Играчи като Чичарито винаги са имали успех в Калчото. Не искам да подценявам качествата на Бака, но ми е малко съмнителен с един по-силен сезон в кариерата си, при това на 28 години. Йоветич е оптималният вариант наистина, но си трябва и още един нападател като Икарди.
inter_ruse
бе аз си харесвам бака , но като се замислим наистина не е нищо повече от паласио , щом на 28 не е играл за голям отбор. но такъв е живота!
чичарито трябва да играе с ди мария и санчез до себе си, за да вкарва по 10-15гола на сезон. 95% от головете му са късметлийски или сам срещу вратата/вратаря! той не е резерва само на руни и перси , ами и на пералта и другите нападатели на мексико smile.gif иначе си е симпатяга.
аз бих доволен на патока и бака (според мене това ни е максимума) йоветич трудно ще го отмъкнем...
бе има и други нападатели които са ни по силите - резервата в арсенал подолски, позабравения талант дамиао , черчи , муриел , ибарбо. незнам дали сте гледали александър кокорин от динамо москва, аз му гледах 7-8 мача и много ми харесва!
става 10-15 дена бях чел , че украинските звезди ярмоленко и коноплянка се продавали - договорите им не са дългосрочни и цената им била някъде по около 15млн.
Ricardo
Чичарито е най-добрия вариант от тия,които се спекулира.Предпочитам го и пред Освалдо,да не говорим пък за тоя Бака или Пато..
Provenzano
Тоя Ярмоленко не беше ли "Новият Шевченко", но пък продължава да си играе в Динамо Киев, а през октомври ще стане вече на 25 wink.gif
cheffo
Новото име от Шахтьор с което ни свързват е Алекс Тейшейра, атакуващ халф - http://www.football-italia.net/52570/inter...-teixeira-offer

Всички тука казват, че повечето голове на Чичерито били късметлийски. Бих се съгласил, ако са един, два, три... Но, щом са повечето, то явно е нещо различно от късмет. Едно време и аз си мислех, че головете на Индзаги са късметлийски smile.gif Иначе и аз съм много за Подолски, тъй като е класен нападател, може да играе и отляво и като втори нападател, помага и в защита и има характер на лидер. Но, с новата ни политика, да не се взимат стари играчи, едва ли ще стане.
Provenzano
Лукаку и той най-вероятно ще си тръгне от Челси, защото е недоволен от статута си на резерва и че постоянно го пращат под наем (Уест Бромич и Евертън), но и там цената ще е проблем, тъй като тя е около 20-25 млн. Но като цяло това е положението, за 10 млн няма какво да вземем.
Provenzano
Интер привлича още двама в близките дни

Още две нови попълнения са на крачка от преминаване в италианския гранд Интер. Това са Гари Медел от Кардиф Сити и Алекс Тейшейра от украинския шампион Шахтьор Донецк.

Спортният директор на "нерадзурите" Пиетро Аусилио призна, че вече за чилийския национал е изпратена официална оферта. Изчаква се отговорът на уелския тим дали ще я приеме, или ще има преговори.

"Вече сме изпратили офертата си за Гари Медел. Той е играч, когото много харесваме и когото искаме в състава си. Той обаче все още не е играч на Интер, така че не мога да кажа нищо повече", сподели Аусилио.

Очаква се за него да бъдат платени 7 млн. евро, а сумата да набъбне до 9 млн. в зависимост от представянето му. Развитие се очаква до края на седмицата.

В същото време, на радара на Интер е и Алекс Тейшейра. Той беше сред отказалите да се приберат в Донецк играчи заради военния конфликт в Украйна и това веднага породи информации, че е търсен от редица европейски отбори.

За него разговорите не са толкова напреднали, като не е ясно даже дали въобще ги е имало, или става въпрос само за засилен интерес към него от страна на италианския гранд.

Източник: gong.bg
xlapety
Guardian: Osvaldo officially transferlisted
inter_ruse
ще вземем черчи ако продадем фреди на монако

http://www.bauscia.it/cerci-guarin-inter/


http://www.bauscia.it/inter-vertice-washin...rito-hernandez/
inter_ruse
ласана диара се продава , защо не се пробваме да го вземем на тънко за конкуренция на мвила.

http://www.sportal.bg/news.php?news=500532
inter_ruse
бе някой наблюдавал ли е калдирола и донати как са в бундеслигата? аз знам само ,че са титуляри и до там.
или викате , че ако ставаха за нещо до сега щеше да се чуе biggrin.gif
enjoy
Ето нещо което да успокои страстите, НАПАДАТЕЛ ще има и ГАРИ МЕДЕЛ Е СИГУРЕН ИГРАЧ НА ИНТЕР...

http://www.sempreinter.com/2014/07/28/thoh...each-champions/

Така че не вярвайте за слуховте по провяляне на трансфера.....

Това ще рече че някой из между Чичарито, Бака, Черчи, Солдадо, Дестро или мечтата Йоветеч ще е играч на Интер но след две три седмици и повече...

така че клюките започват с нова сила за нападател и избледняват за Медел, който да ни е честит smile.gif

п.с. Йоветич е вкарал два гола на Милан при победата с 5:1 за Ман Сити smile.gif))))

и като казах Клюки започваме:

Продаваме , Гуарин, Тайдер и Кампаняро за топ нападател: (аз да се даде на Гуарин още един шанс, но ако е за Йоветич го давам smile.gif)) )
http://fedenerazzurra.com/2014/07/28/guari...-class-forward/

Направили сме първа оферта за Бака, естествено наем, може да включим Кузманович и Бота аз съм с двете ръце за това след като Бота беше трагичен срещу Реал а и през миналия сезон не направи нищо ама нищичко... както и Тайдер

http://fedenerazzurra.com/2014/07/28/inter...r-carlos-bacca/




enjoy
Край с надеждите за Йоветич:
http://fedenerazzurra.com/2014/07/28/sky-c...n-b-is-osvaldo/

Жалко, следват Чичарито, Бака, Освалдо, Дестро, Черчи итн..

Севиля купуват титуляра на Колумбия Теофилио Гутиерез за заместник на Бака, сигурно ще го вземат за 5-10 милиона и искат за Бака - 18-20 smile.gif


Аз мисля че след като Йоветич остава на 100% в Сити, трябва да мислим освновно за Чичарито или Бака.....

Освалдо, Дестро и Черчи (който просто не е явно изразен нападател) не са хорато които ще ни дадат нужната класа... Аз все си мисля че ако махнем Бота ще вземем и Освалдо, тъй като е без пари тоез нещо такова, Икарди/Освалдо Бака или Чичарито/Паласио..


От финансова гледна точка е най-добре да вземем Чичарито тъй като е бивш играч на Ман Юнайтед и ако не направи добър сезон по-лесно ще се продаде докато Бака ще остане вечно наш.....


durex
Да идва мексиканеца, хем е познат на азиатците и ще му купуват фланелката, хем според мен е най-добре от досега изброените имена. Освалдо по-далеч от Интер !!!
enjoy
Цитат(durex @ Jul 28 2014, 12:21 ) *
Да идва мексиканеца, хем е познат на азиатците и ще му купуват фланелката, хем според мен е най-добре от досега изброените имена. Освалдо по-далеч от Интер !!!


http://fedenerazzurra.com/2014/07/28/inter...ason-hernandez/

И аз съм за Освалдо да не го взимаме... но ни примамват без пари да ни го дадат и мисля че ако махнем Бота ще го докарат....

http://fedenerazzurra.com/2014/07/28/tutto...at-will-happen/

Иначе вчера се е разбрало кой трябва и кой не, ама тепърва ще има повече новини.. :

http://fedenerazzurra.com/2014/07/28/gds-t...-of-discussion/

Много се заговори за размяна Гуарин-Чичарито...

http://fedenerazzurra.com/2014/07/28/guari...ted-can-happen/

повече ясното след мача ни с тях....



Ricardo
Ако така чакания нападател е Освалдо ще е голям смях.Виж за Чичарито съм с две ръце ЗА!
enjoy
И КРАЙ на 100% процента Йоветич няма да идва в ИНТЕР:

http://www.sempreinter.com/2014/07/28/jove...m-staying-here/
Provenzano
Севиля ще вземат Теофило Гутиерес за 5-10 млн, а ни искат за Бака 20 (тия са луди!), при все, че Бака му беше резерва на Световното. Ми по-добре ние да вземем Тео отколкото Бака, пък и за тия пари е идеален. Освалдо не го искам много в Интер, просто не ми е от симпатичните нападатели. Моето мнение е, че трябва ПОНЕ да се опитаме да избухнем с един трансфер (Йоветич), за да покажем/докажем на всички останали, че Интер все още е жив. Бъдещият проект е много важен, затова ни трябва голямото име, което да оправдае този проект.
enjoy
Цитат(Provenzano @ Jul 28 2014, 14:01 ) *
Севиля ще вземат Теофило Гутиерес за 5-10 млн, а ни искат за Бака 20 (тия са луди!), при все, че Бака му беше резерва на Световното. Ми по-добре ние да вземем Тео отколкото Бака, пък и за тия пари е идеален. Освалдо не го искам много в Интер, просто не ми е от симпатичните нападатели. Моето мнение е, че трябва ПОНЕ да се опитаме да избухнем с един трансфер (Йоветич), за да покажем/докажем на всички останали, че Интер все още е жив. Бъдещият проект е много важен, затова ни трябва голямото име, което да оправдае този проект.


Свърши се с Йоветич.... оставаме на вълна Чичарито, Бака и Освалдо... sad.gif :

Нападателят на Манчестър Сити Стеван Йоветич разсея всички слухове, че възнамерява да напусне клуба през лятото.

През последните седмици се появиха информации, че Интер има интерес към играча на английския шампион.

„Наясно съм с това, че се появиха слухове за мен от страна на Интер. Моето бъдеще е свързано с Манчестър Сити, оставам тук“, коментира Стеван Йоветич.

Според изданията, италианският тим иска да вземе черногорския национал под наем.
inter_ruse
то на тоя теофилио и джаксън мартинез му беше резерва... пък бака не беше на 100% готов за първите срещи на колумбия!
за мене бака е къде къде по-добър от тоя теофилио ли е къв е...
най-важното е да разкараме за постоянно целия талаж от 5-10 души начело с кампаняро,силвестре,кузманович,оби,скелото,лаксалт,кхрин.
немога да се сдържа , пак ще напиша групата , която ми се иска да имаме за нович сезон biggrin.gif

ханданович , каризо , берни

джонатан , дамброзио , додо , нагатомо

видич , ранокиа , жуан , андреоли , роландо/медел

мвила , ковачич , ернанес , медел , гуарин , алварез

паласио , икарди , бака/чичарито , алварез
enjoy


И аз немога да се сдържа...

И така имаме напредък дори и малък, Йоветич няма да го бъде...

Нападатели двата трябва да дойдат или един и Бота да остане - Чичарито или Бака или Освалдо (идва а не ми се иска)

Защитници - Баланта или Роландо или Кампаняро... има вероятност Кампаняро да остане и въпреки това да се вземе още един .. това ще в края на лятото сега гледаме за нападател след Медел....

Полузащитници двама трябва да останат от Тези - Гуарин, Оби, Крин (под наем незабавно), Кузмановиз (да се маха) или Тайдер (ясно е че ще отдаден под наем) Алварез ще остане тъй като Мадзари го харесва...

И от Бекове един трябва да остане из между - Мбайе или Скелото (дим да го няма Парма го зове) или Лаксалт (под наем незабавно)

Това е върпосителните са там където търсим още, именно двама нападатели или един и Бота остава, защитник един само тъй като Медел си е по-добър там и още един бек да подпира отбора ако се контузи някой.....

Кошмарни вариятни - Кузманович остава, Освалдо идва....
MarcoMaterazzi
Аз искам да попитам какво се случва с тези хубавци Марига и Мудингай и още ли се водят наши футболисти ?
Ricardo
Цитат(MarcoMaterazzi @ Jul 29 2014, 02:53 ) *
Аз искам да попитам какво се случва с тези хубавци Марига и Мудингай и още ли се водят наши футболисти ?

Не,договорите им изтекоха и са свободни агенти и двамата smile.gif
mihael16
Кузмата да го освобождаваме по взаимно съгласие само и само да е далеч от нас.Къв е тоя Бака?Чичарито или Черчи най-добре.Скелото и Джони далеч от Интер!!!
Ricardo
Ето,че вече е почти август месец и отново сме доста тромави на пазара според мен.Поне един нападател вече трябваше да пристигне,защото ние сигурно сме едиствения отбор в Калчото от топ 6 само с 2-ма качествени играча в атака.
С Медел също нещата май се закучиха,трябваше още миналата седмица уж да е финализиран трансфера,но това така и не става.Нищо чудно да се закучи работата както с М'Вила и то май така би било най-добре.Може би към края на прозореца Кардиф ще клекнат и ще ни го дадат за 7-8 милиона колкото сме склонни да дадем на този етап,защото Медел със сигурност ще започне да мрънка с оглед на това,че уелсците през новия сезон ще играят в Чемпиъншип.
С продажбите също вървим много зле.Засега с нито един от ненужните не сме се отървали.Силвестре,Скелото,Оби,Кузманович седят в отбора и няма сериозни слухове за тяхна продажба.А тези,които искаме да ги продадем за да изкараме пари-Гуарин,Тайдер и Алварес също никакво развитие засега.
enjoy
Много положителна статия:

Всички които не ги желаем са на тезгяха:

Тайдер
Лаксалт
Скелото
Силвестре
Кузманович
Кампаняро
Гуарин

Цитат
Erick Thohir couldn’t have been clearer to Inter’s directors during their recent meeting to discuss the market. TuttoSport report that the Nerazzurri president once again highlighted the need to cut down the squad size before investments can be made. Guarin, Kuzmanovic and Campagnaro are the primary candidates but Inter will also look to move on Taider, Laxalt, Schelotto and Silvestre. Finally Inter will try to loan Mbaye, Botta and Obi to gain more experience.


Гуарин се надявам да остане ако не се намери отбор с 15 милиона, но това би спряло трансфера на Чичарито и ще дойде само Освалдо и Бака ако направим размяна за КузманОФФич....

Мбайе, Бота и Оби са харесани и могат да останат или да идат под наем...

......

Голям пазърлък за Медел, но както знаем всичко там е ясно и ще чудо да не играч на Интер в края на тази или на другата седмица...

http://www.sempreinter.com/2014/07/29/gds-...-medel-behrami/

Чичарито се приближава, тази вечер може да има развитие:

http://fedenerazzurra.com/2014/07/29/cds-h...t-united-today/

и лоши новини Мадзари има думата за Освалдо иначе ще ни излезе без пари:

http://www.sempreinter.com/2014/07/29/sm-t...ed-yet-because/

И малко от Бг сайтовете:

Ръководството на Интер възнамерява да отправи оферта за централния нападател на Севиля Карлос Бака.

„Нерадзурите” ще се опитат да вземат превес в битката за колумбийския национал, който е желан и от Евертън. Мениджърът на „карамелите” Роберто Мартинес иска сериозно подсилване в атака и тъкмо затова държи да вземе 27-годишния играч, който вкара 14 шампионатни гола за Севиля в дебютния си сезон.

Бака също така записа на сметката си 7 попадения в Лига Европа и бе в основата на триумфа в втория по сила европейски клубен турнир.

Интер се надява да спечели симпатиите на тарана с високите си цели през сезона – влизане в Шампионската лига.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.