Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
1908
Миранда под наем ли е?
Kutinkata
Димарко бележи в 88та за 2:2 за Италия срещу Замбия . Това момче ми допада и дано си го върнем .
durex
Според Скай, Спалети е новият ни треньор.
Пепе отива в ПСЖ.
Интересуваме се от Модрич.
Provenzano
Спекулации за Арда Туран.
Georgi stanev
Напираме за Dalbert .Лично на мен много ми харесва играта му като бек.Той и Рудригер,според мен ще са попадения,стига да ги вземем.
Provenzano
Спалети пътува до Китай, където ще договори последните условия по договора си, след което ще бъде обявен официално като новият треньор на Интер.
cheffo
Toя Рюдигер съм го гледал в Рома и нещо не ми се връзва как точно струва 40 млн? Иначе имаме интерес и към Рабио от ПСЖ.
inter_ruse
рюдигер е много добър защитник. в началото на кариерата си в италия често правеше глупави грешки , но лека полека изчисти играта си и този сезон бе на висота.
високите топки ги обира така както кепа рибата , за габаритите си е достатъчно бърз , изнасянето му е на ниво , може да играе по цялата защита , бе аз си го харесвам и ще стискам палци за неговото привличане.
а иначе и рабио ме радва , но на нас ни трябва някой много класен халф до галярдини и марио - верати или найнголан...
cheffo
Рюдигер вчера с фрапантна грешка, въпреки че по-скоро не се разбраха със съотборника му. Спалети искал Борха Валеро, но началниците предпочитали Весино. Интерес и към Ачерби.
durex
Борха Валеро хаха това не е истина просто. Обаче не се ли върнем в ШЛ догодина тези имена ще споменаваме най-често през идните прозорци....
Provenzano
Според Премиум Спорт ще се опитаме да включим Едер или Капрари в предложението за Бернардески.
inter_ruse
Чак ми е неудобно. Тука мечтая и въртя схеми с верати и найнголан,а нашите ще се скарат за валеро или весино crying_with_laughter-3302.gif
cheffo
Цитат(inter_ruse @ Jun 7 2017, 18:58 ) *
Чак ми е неудобно. Тука мечтая и въртя схеми с верати и найнголан,а нашите ще се скарат за валеро или весино crying_with_laughter-3302.gif


Почти всичко са измислици на медийте на този етап. Вече стана ясно, че трансферите ни ще започнат след като се оправим с ФФП и това май ще е след 1 юли. Отделно Сабатни май беше казал в едно интервю, че понякога изпуска определни имена за медийте, за да може спокойно да си действа по истинските цели. Така че в момента има страшно много плява сред всички тези слухове.
inter_ruse
GdS - i nerazzurri, ad esempio, sono davvero vicini a Dalbert, classe 1993, terzino sinistro brasiliano del Nizza. A inzio della prossima settimana è previsto un incontro decisivo con i dirigenti francesi. Trattativa avviata anche con la Roma per Antonio Rüdiger:i giallorossi chiedono 40 milioni, i nerazzurri per ora sono arrivati a 32. Nel frattempo, Sabatini sta monitorando le situazioni dei due centrali dell’Ajax: Matthijs de Ligt (classe 1999) e Davinson Sanchez Mina (1996). Fra i terzini occhio al 22enne Rick Karsdorp del Feyenoord, seguito pure dalla Roma.

а биабиани може да потегли към прага
inter_ruse
ново име за халфовата линия - стивън н'зонзи.
някой има ли наблюдения над него? аз си го спомням от блекбърн , имаше талант , но сега незнам на какво дередже е.
cheffo
Вчера гледах Италия - Уругвай и Дармиан ми направи много добро впечатление на десният бек. От друга страна Бернандески беше дупка.

На 16 започва еврото за малдежи до 21 и това е групата на Италия:
Italy squad for European Under-21 Championship

Goalkeepers: 17 Alessio Cragno (Benevento), 1 Gianluigi Donnarumma (Milan), 19 Simone Scuffet (Udinese)

Defenders: 3 Antonio Barreca (Torino), 14 Davide Biraschi (Genoa), 2 Davide Calabria (Milan), 13 Mattia Caldara (Atalanta), 12 Andrea Conti (Atalanta), 22 Alex Ferrari (Verona), 23 Nicola Murru (Cagliari), 4 Daniele Rugani (Juventus)

Midfielders: 15 Marco Benassi (Torino), 5 Danilo Cataldi (Genoa), 18 Roberto Gagliardini (Inter), 8 Alberto Grassi (Atalanta), 21 Manuel Locatelli (Milan), 6 Lorenzo Pellegrini (Sassuolo)

Forwards: 7 Domenico Berardi (Sassuolo), 10 Federico Bernardeschi (Fiorentina), 9 Alberto Cerri (Pescara), 20 Federico Chiesa (Fiorentina), 16 Luca Garritano (Cesena), 11 Andrea Petagna (Atalanta)

Конти, Берарди и Бернандески са включени. Иначе от нашите играчи е само Галярдини. Бенаси също е там.
1908
Manchester United transfer target Ivan Perisic may not leave Inter Milan this summer. The Croatian winger is liked by Luciano Spalletti, who is expected to be confirmed as the club's next manager shortly. To raise the money they would have received for selling the winger, the Italian giants are set to move on Andrea Ranocchia, Jeison Murillo, Marcelo Brozovic and Ever Banega. (Corriere dello Sport)

Juventus are drawing up a list of replacements should long-time Chelsea target Leonardo Bonucci depart this summer. The Italian champions have shown interest in Lazio's Stefan de Vrij, but Paris Saint-Germain's Marquinhos remains an option. (Gazzetta dello Sport)

Ricardo Rodriguez is set to have a medical and will soon be announced as an AC Milan player. The Swiss left-back arrived at Malpensa Airport yesterday and stated: "I'm happy to be here, come on AC Milan." (Skysports.com)

onlyinter
Цитат(1908 @ Jun 8 2017, 18:53 ) *
Manchester United transfer target Ivan Perisic may not leave Inter Milan this summer. The Croatian winger is liked by Luciano Spalletti, who is expected to be confirmed as the club's next manager shortly. To raise the money they would have received for selling the winger, the Italian giants are set to move on Andrea Ranocchia, Jeison Murillo, Marcelo Brozovic and Ever Banega. (Corriere dello Sport)

Juventus are drawing up a list of replacements should long-time Chelsea target Leonardo Bonucci depart this summer. The Italian champions have shown interest in Lazio's Stefan de Vrij, but Paris Saint-Germain's Marquinhos remains an option. (Gazzetta dello Sport)

Ricardo Rodriguez is set to have a medical and will soon be announced as an AC Milan player. The Swiss left-back arrived at Malpensa Airport yesterday and stated: "I'm happy to be here, come on AC Milan." (Skysports.com)


Как ще гоним Банега? Ако това стане, ще закрият клуба smile.gif
Сега сериозно. Ако става въпрос за 30 мил. те според мен могат да бъдат набавени от голямата плява сред играчите, която доста години събирахме и сега е време да й бъде намерена реализация извън Интер. Аз бих се радвал ако Перишич остане. Той е сред класните ни футболисти, колкото и според някои да е еднотипен играч.
inter_ruse
Incontro tra Sabatini-Jorge Mendes all'hotel Bulgari in Milano

Firenzeviola.It - Inter, maxi-offerta da 5 mln a stagione per Bernardeschi
Provenzano
Говори се, че Федерико Бернардески е избрал нас пред гобите.

Интересно ми е само мердите какви приходи генерират щото гледам официално са обявили и Рикардо Родригес за техен футболист, а това е третото им ново попълнение. Или тях ффп не ги лови, само нас?
Kutinkata
Бернардески май ще е първото ни ново попълнение . Може би до сега сме договорили него и Далберт , а Спалети мисля , че окончателно е спрял трансфера на Перишич .
inter_ruse
Трябваше да вземем 2 бека от следните - конти , дармиан ,дзапакоста , спинацола. Ние спим...
А 5млн заплата ми се виждат много ,при следващо подновяване на договора кво правим???
Provenzano
Банега вече не е играч на Интер! Отива в мексиканския Тигрес за 13 млн.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Jun 9 2017, 12:35 ) *
Банега вече не е играч на Интер! Отива в мексиканския Тигрес за 13 млн.


Агентът му е опровергал тази новина.
Спалети се е спрял на Рюдигер и имаме съгласието на играча.
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Jun 9 2017, 12:35 ) *
Банега вече не е играч на Интер! Отива в мексиканския Тигрес за 13 млн.

Ами ся , кой ще бие корнерите ?
Иначе от Банега и Биябияни гд взехме 20 млн . Тепърва имаме да продаваме Едер , Мурийо , Брозо ( дано и Кандрева ) а и да се освободим от някой играчи . Слуховете са , че Сунинг щели да отпуснат над 100 млн за нови играчи , като това не включва сумата от продадените такива . Ако действаме правилно според мен ще направим доста силен отбор .
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Jun 9 2017, 12:52 ) *
Тепърва имаме да продаваме Едер , Мурийо , Брозо ( дано и Кандрева ) а и да се освободим от някой играчи .


Забравяш Нагатомо, Ранокия, Йоветич и евентуално Сантон.
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Jun 9 2017, 13:53 ) *
Забравяш Нагатомо, Ранокия, Йоветич и евентуално Сантон.

Йоветич верно го забравих , но Нагатомо и Ранокия незнам дали някой би дал и цент за тях , ще сме късметлий ако някой се навие просто да им плаща заплатите .
inter_ruse
яд ме е че не се намесваме в борбата за кейта балде. имаме толкова много играчи като едер , кандрева , сантон , андреоли , брозович , ранокиа , ансалди които можем да им предложим или пък направо да им платим 20те милиона и да го вземем. с него и бернардески ще имаме добър материал по фланговете за следващите години.
яд ме е ,че ще изтервем и конти. доста добър е за годините си , школата на аталанта е доста добра и изкарва таланти. яд ме е че се интересуваме от далберт който никой не го знае и изтървахме р.родригес , яд ме е че поне не се ориентираме в бекове които са запозната с калчото , а отново ще рискуваме с някой извън серията който го чуваме за сефте...
Provenzano
Мердите май ше вземат и Конти от Аталанта.
inter_ruse
ние да спим , конти беше доста перспективен...
сега остана да се надявам за дармиан , дзапакоста и спинацола..
Kutinkata
Дармиан май ще си остане в Юнайтед а другите двама ми изглеждат същите като Дамброзио .
inter_ruse
Да бе да... другите са доста по агресивни от нашия и имат няколко пъти по-добро центриране.
inter_ruse


ей тоя пич дано докара със себе си раджата и рюдигер
inter_ruse
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Jun 9 2017, 15:58 ) *
Дармиан май ще си остане в Юнайтед а другите двама ми изглеждат същите като Дамброзио .

Все си мисля, че забавянето при нас е заради Спалети. Просто явно е имало още малко неща за договаряне, но сега след като вече го обявихме официашно, се надявам да започнем да действаме. Друго, което ми се върти в главата са тези прословути 30 млн, които трябва да набавим, чрез изходящи трансфери до 30-ти юни.
durex
Русе, Дамриан е същия като Д;Амброзио само че по-млад - благодаря! Искам бек тип Марсело/Сандро от гобите, експлозивни с техника, а не само да връщат топката назад към защитата, искам да са с креативна мисъл да могат да преминат през играч 1vs1. Надявам се този Далберт да е такъв, бразилец е има предпоставки за това. Силно се надявам да е новият Майкон.
inter_ruse
Ха , надявахме се на додо , жуан д'амброзио и т.н. ще видим.
Такъв профил бекове и аз искам,но няма много такива ,а тези които са ,не са достъпни. Може би от по-достъпните до този профил долу горе се доближават р.родригес когото изтървахме , менди , дин , рафаел герейро , маркос алонсо , фабиньо , сидибе и той е неудържим и изобщо няма много достъпни опции. За тоя далберт аз не четох нито отзиви нито нищо,тъмна индия ми е.
И при правилна работа с тях конти и спинацола може да станат доста класни бекове!
Също така си стоя зад думата ,че харесвам дармиан и дзапакоста.
Kutinkata
Ок де а какъв е проблема с Дин ? Някъде четох че Барса му искат по малко от 20 млн , а той е страхотен вариянт , а и вече е работил със Спалети . Наще хич ги няма май отново .
inter_ruse
Спалети е уведомил агента на медел да търси отбор на клиента си.
Интересуваме се от 22-я годишния десен бек на фейнорд карсдорп.
Далберт е казал на ница,че иска трансфер.
Подготвяме 40-45млн за бернардески.
И лукас моура е в радара ни.
cheffo
Цитат(inter_ruse @ Jun 10 2017, 03:42 ) *
Спалети е уведомил агента на медел да търси отбор на клиента си.


Евала. Още от първият ден започва да ми харесва.
Ново име - left midfielder Julian Brandt (21 years old) from Leverkusen.
Едер ще остане, защото Спалети го харесва, като мултифункционален играч. Банега и Брозович обаче са за продажба.

Това е интересно - Regarding the forwards, Berardi and Bernardeschi are not names that convince Spalletti completely so the club is looking for other solutions.
От Ди Марцио е, така че предполагам е акурантна информация. - http://gianlucadimarzio.com/en/inter-a-sum...transfer-window
Provenzano
Сега от новия сезон 17/18, който предстои пак ли три отбора влизат в ШЛ? И чак от 18/19 ще бъдат четири, нали?
cheffo
От новият сезон и 4-ят се класира за ШЛ.

Според Gazetta dello Sport сме предложили 15 млн за Feyenoord right back Rick Karsdorp, с три повече от Рома. Холандците търсят 18.
http://www.football-oranje.com/inter-milan...lso-interested/
inter_ruse
Пееишич иска в юнайтед
Provenzano
Тиаго Силва вариант за Интер

https://www.sportal.bg/news.php?news=668728
cheffo
Ако успеем да вземем Тиаго Силва ще е супер, но ми се струва малко невъзможно. Иначе според слуховете искаме Юлиан Брант и Лукас Моура, вместо смятаните досега цели Берарди и Бернандески. Последните двама явно не се харесват много на Спалети.
durex
Абсурд да вземем Тиаго Силва. То по принцип лоялността на бразилците им е чужда дума, но точн този ми се струва, че заради мердите няма да дойде при нас, дори да му предложим мега оферта.
inter_ruse
ами да. спалети не харесвал италианците и щели сме да се пробваме за футболисти от чужбина.
а иначе слуховете за тиаго силва даже не заслужават да се питашат и коментират...
radul
Юнайтед са предложили 50 млн. евро за Перишич.
Provenzano
В интернет пространството се появи слух, че мердите взимат Андре Силва от Порто срещу 38 млн евро. Доста солидна селекция, поне на пръв поглед. През следващия сезон със сигурност ще бъдат конкурент за място в зона ШЛ.
Kutinkata
Май всичко за договорили за Андре Силва даже минавал медицински прегледи днес или утре , за 38 млн евро . Прави ми впечатление , че доста бързат със селекцията в Милан и като цяло не пестят много пара . Дали купуват добри играчи не мога да кажа , но взимат бързо играчите който искат и харчат пара без да са продали нищо и новите играчи ще изкарат подготовката при тях . За мен стратегията им е правилна .
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.