Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
inter_ruse
Кристанте на мястото на борха ще е супер за алтернатива.
В мача срещу нас игра хубаво. А строотман - галярдини звучи страхотно. Кристанте и весино да са алтернативи.
Чудя се ако вземем де врай и асамоа и ако миранда остане дали спалети няма да играе в схема с трима защитници и с халф-бекове unsure.gif
inter_ruse
Ханданович
Миранда-Де Врай-Шкриняр
Кансело-Галярдини-Строотман-Асамоа
Пасторе
Лаутаро-Икарди

На мен доста ми допадна , а отзад ще сме бетон!!!
Provenzano
Борха има още 2 години мисля от договора biggrin.gif
durex
Едва ли Миранда ще остане, пък и не искам да виждам отбора с тази схема на игра,достатъно пъти през годините сме я мъчили и резултата е плачевен.
inter_ruse
Futbol Arena - No al Besiktas: Bernard avrebbe già firmato un preaccordo con l'inter
cheffo
Ще минем и без него.
inter_ruse
бернард за без пари е супра.
трърде хубаво ще е ако вземем за 0 евро де врай , асамоа и бернард...
Provenzano
Абе ние и за Валеро си викахме, че за 4-5 милиона е супра, ама сега има още 2 години договорче и съвсем скоро ще се чудим как да се отървем от него.
cheffo
Бернард искал 3.5 млн заплата, което за резерва на Перишич е много, освен това агентът му (този който докара Марио и Габигол) искал някаква комисионна. Освен това е много странно, че свободен агент като него го искаме само ние и забележете Бешикташ. Айде по надалеч.
Provenzano
Този агент, който ни пробута Марио и Габигол трябва да забрави къде са офисите на ръководството ни, камо ли пък да правим отново сделка с него. Това си е висша форма на мазохизъм.
Kutinkata
Бернард като за без пари е добре дошъл според мен , заплатата от 3.5 млн не е чак толкова , като се има предвид , че идва без трансферна сума , а и ония куция любимец на Спалети , Борха май взима подобна заплата а като цяло само пречи на отбора . Лятото ще го започнем с около 100 млн минус ( Мартинез , Кансело и Рафиня ) така , че за широчина на състава става тоя Бернард . Не ми се иска да гледам пак някой образи и новия сезон , кокто вече ще са дори по стари с 1 година .
Provenzano
Тоя Бернард ляво крило ли играе? Защото според мен Асамоа ще бъде алтернатива на Перишич, въпреки че Квадво може да играе и в средата на терена. Той си беше вътрешен халф по принцип, преди да бъде преквалифициран в ляв халф-бек.
inter_ruse
Асамоа е трагедия като халф и бедствие като ляв халф. Така че квадво трябва да дойде за ляв бек.
А бернард може да играе навсякъде зад нападателя, по-добър за без пари нема...
cheffo
Продължават да ни свързват с Ковачич, Барела и Верди. Като Аусилио уж се мъчел да уреди Барела, като вкара някои играчи от младежите.

Лично според мене Верди може да се окаже добро попълнение на сносна цена. Не изглежда като кой знае каква звезда, но може да играе и на трите позиции зад нападателя и ще струва около 20-25 млн. Ковачич и Барела ще са над 40 и зависи от бюджета ни за следващия сезон, дали има смисъл да се дават толкова пари за един от двамата.
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Apr 20 2018, 12:08 ) *
Продължават да ни свързват с Ковачич, Барела и Верди. Като Аусилио уж се мъчел да уреди Барела, но май цената му почвала от 40 млн?!

Лично според мене Верди може да се окаже добро попълнение на сносна цена. Не изглежда като кой знае каква звезда, но може да играе и на трите позиции зад нападателя и ще струва около 20-25 млн. Ковачич и Барела ще са над 40 и зависи от бюджета ни за следващия сезон, дали има смисъл да се дават толкова пари за един от двамата.

Лично за мен Барела е страшен талант . Той е точно липсващото звено в нашата халфова линия , идеалния играч да играе до Брозо пред защитата ни , до 1-2 сезона ще е световна класа , много ми прилича по игра на Верати . Ако имаме 40 млн аз съм твърдо ЗА да ги дадем за него .
durex
Ами да сметнем..Рафиня 30млн, Кансело 35млн, стават 65. Ако случайно имаме 100млн за трансфери, то ни остават 35млн, демек не стигат и ще трябва и да продаваме за да купим отново...пък ако не се класираме за ШЛ, няма да има и толкова...
Kutinkata
Към тея 65 млн , добави и към 30 за Лаутаро Мартинез и отиват към 100 ... И все пак можем да избием доста от Кондо , Марио и евентуално ( надали ) Габриел Барбоса . А имаме и някой други ненужни който също можем да продадем .
cheffo
Tези разходи ще се броят вече за новият сезон. Не съм много сигурен, но споразумението ни за ФФП е и за този сезон включително. Предполагам, че от юни месец ще може отново да направим по-голяма инвестиция. Иначе за Барела ме притеснява точно това, че играе на позицията на Галярдини и Весино. Ако го вземем стават трима играчи за една позиция, при положение че Рафиня и Брозович нямат адекватни заместници.
inter_ruse
може да постигнем договорка с валенсия за нов наем за кансело.


GdS - L'Inter studia un raddoppio di ingaggio per convincere Cancelo a non ascoltare le sirene della Premier League. Per il Valencia pronto un prestito biennale con obbligo di riscatto


Ts - L'Inter ha rotto gli indugi per Barella, considerato il nuovo Nainggolan. Al Cagliari andranno Dimarco, Pinamonti e un conguaglio per portare il centrocampista a Milano

CDS - Inter, la qualificazione Champions porterebbe un mercato importante. Pronto il ritorno di Kovacic da Madrid e occhi anche su Carvalho e Verdi
inter_ruse
ако можех да избера между барела и кристанте , сякаш ,че бих предпочел юношата на милан smile.gif
с 2г. е по-голям , но е по-напред с материала.
onlyinter
Би трябвало за Кансело да не се дават пари. Просто ако всичко върви по план би трябвало да има размяна Кансело-Кондо.
cheffo
The purchase of Lautaro Martinez will lead to a position in the Inter house on the one who in recent years has been considered the vice-Icardi. According to Tuttosport, Eder's future will be far from the Nerazzurri club and will be sold in the summer.

Една хубава новина cool.gif
Provenzano
Гадзета дело Спорт: Интер има подписан петгодишен договор с Де Врай.
cheffo
Интерес към Верету - http://sempreinter.com/2018/04/26/inter-in...medium=facebook
N.Roussev
Пак нашата любима Фиорентина crying_with_laughter-3302.gif .Доколкото знам е халф,а пък си имаме достатъчно оттам.Ако може да играе на крило,няма да е зле да дойде за дълбочина в състава.
inter_ruse
Наскоро похвалих верету.
Не е за подценяване момчето и трябва да се следи развитието му.
inter_ruse
GdS - Cristante ora vale 30 milioni: Roma-Juve in pole position, Inter dietro
cheffo
30 млн за Кристанте според мене са много пари. Лично аз съм фен на Верету от малкото мачове, който съм гледал на Фиорентина този сезон. Мисля, че Пиоли го използва пред защитата, но може да играе и навсякъде в халфовата линия. Би бил идеален заместник на Брозович. Ако успеем да го договорим за около 15-20 млн би било добра сделка според мене.
Provenzano
Отборите на Интер и Наполи ще изправят един срещу друг на трансферния пазар това лято. Двата тима ще спорят за подписа на нападателя Симоне Верди, който впечатлява с изявите си за Болоня. Звездата на "рособлу" бе силно желан от Маурицио Сари през зимата, но така и не акостира на “Сан Паоло”. Сега сериозен интерес към Верди проявява и Интер, който води ожесточена битка с Рома и Лацио за местата, даващи право на участие в Шампионска лига.

“Нерадзурите” са готови да включат в сделката с Болоня няколко футболисти от школата на тима, с което ще опитат да намалят цената на Верди, възлизаща на 25 млн. евро.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Apr 27 2018, 12:12 ) *
Отборите на Интер и Наполи ще изправят един срещу друг на трансферния пазар това лято. Двата тима ще спорят за подписа на нападателя Симоне Верди, който впечатлява с изявите си за Болоня. Звездата на "рособлу" бе силно желан от Маурицио Сари през зимата, но така и не акостира на “Сан Паоло”. Сега сериозен интерес към Верди проявява и Интер, който води ожесточена битка с Рома и Лацио за местата, даващи право на участие в Шампионска лига.

“Нерадзурите” са готови да включат в сделката с Болоня няколко футболисти от школата на тима, с което ще опитат да намалят цената на Верди, възлизаща на 25 млн. евро.


За Верди четох, че Спалети не го искал.
N.Roussev
Ако успеем за втора поредна година да вземем супер талант,а в замяна харизаме играчи от школата,шапки долу за ръководството!
inter_ruse
CorSera - Възможна е смяна на Спалети с Конте.
cheffo
Пълна простотия ще е това за мене. Конте ще започне пак с това малоумно 3-5-2. Освен това честно казано трансферите му са малко странни. Лятото искаше Кандрева, взе Мората за 70 млн, дето има около 10 гола и не на последно място разкара Матич за сметка на ПиещиятВода. Освен това и в Ювентус и в Челси успя за 2-3 години да се скара с ръководствата им.
Provenzano
Грандове от Италия и Испания по петите на Симеоне

Клубове от Испания и Италия се интересуват от привличането на нападателя Джовани Симеоне от Фиорентина, съобщават медиите в двете европейски страни. Синът на Диего Симеоне е следен от испанските Валенсия, Севиля и Виляреал, както и от италианските Рома, Ювентус и Интер Милано.

Младият 23-годишен аржентинец реализира своя първи хеттрик за "виолетовите" преди три дни при победата с 3:0 срещу Наполи в мач от шампионата на Италия.

Договорът на Симеоне с италианския клуб е до лятото на 2022 година, а трансферната му цена е около 17 милиона евро. Младежкият национал на Аржентина премина във Фиорентина от Дженоа през миналото лято.
inter_ruse
Слухове от португалия за наследник на спалети - сержиу консейсао.
Пак слухове,че аусилио подготвя батшуай за наследник на икарди.
cheffo
Цитат(inter_ruse @ May 3 2018, 17:08 ) *
Слухове от португалия за наследник на спалети - сержиу консейсао.
Пак слухове,че аусилио подготвя батшуай за наследник на икарди.


Батушай би било добре, но зависи от цената. Около 40-45 млн би било добре. Бензема май ще напуска Реал и май той също нещо подобно като цена. Малкият Симеоне ще му искат минимум 30 млн. Други качествени заместници, ако Икарди напусне под 50 млн не се сещам.
Иначе този пич от Португалия най-вероятно ще се окаже поредният Де Бур. Стига с тия менетета от Португалия.
Kutinkata
Ако можем да вземем Конте за заместник на Спалети съм твърдо ЗА . Несъмнено Конте е доста по класния от двамата
. Колкото до Батшуай за заместник на Икарди ... Това ще значи , че грам няма да се надгражда в тоя отбор а ще ставаме по слаби , иначе Симеоне е добър нападател , има си всичко но трябва да бъде взет БЕЗ да продаваме Мауро .
N.Roussev
Доколкото зная тоя Консейсао е бивш наш играч и е бил в състава от 2002.С оглед на сезона на Порто обаче не смятам,че е човекът за нас.Преди драконите е водил само само средняци и за разлика от другите мастики даже не е запознат със Серия А.
N.Roussev
Що се отнася до Конте,би бил добър вариант,но не може всяко лято да сменяме треньора и да очакваме супер резултати.Вярно, той знае какво е да вадиш от батака заспал гранд,но пък ние нито имаме кой знае какъв ресурс,а и открай време не го ползваме както трябва.Да не забравяме и каква е основната разлика между нас и торинския оБор-нашите мачове се решават на терена,а не в някой офис на изкуфял продажен дядка.Точно затова и се гордея,че съм фен на Интернационале! forza.gif
Provenzano
Икарди да не се пипа. От ръководството ни са длъжни да направят всичко, което в по силите им за да го задържим.
inter_ruse
Валенсия ако не свали цената на кансело,аусилио работи по павел кадержабек от хофенхайм.
Набор 92 , за мене е абсолютна загатка този футболист.
Ще стискам палци за размяна кондо-кансело.
inter_ruse
Дори и да не се класираме в ШЛ , Рафиня иска да остане в Интер.

Ts - Rafinha vuole restare all'Inter anche senza qualificazione alla Champions League. Fissato un incontro con il Barcellona per spingere per questa soluzione
Kutinkata
Между другото така и не се коментира тук , но основната причина за напускането на Сабатини се коментираше , че била , че искал да продаде Икарди и с парите да прави селекция а Сунинг били твърдо против продажбата на Мауро .
inter_ruse
Не вярвам да е това. Въпреки ,че той правеше това в предишните си отбори.
Аз съм склонен да вярвам ,че причината е Пасторе. Човека водеше преговори с ПСЖ до последно , агента на Пасторе чакаше в Милано последните дни на трансферния прозорец. И когато всичко трябваше да завърши с хепи енд , то от Китай се подиграха със Сабатини.
cheffo
Май са много факторите, но сигурно и този е бил един от тях. Предполгам, че е искал да го продадат, след като са казали, че няма да има пари за трансфери.
Kutinkata
Често говорим , че лятото ще започне с около 70 млн вътре ( заради Рафиня и Кансело ) но забравяме , че ще вземем поне 50-60 млн от Марио и Кондогбия , отделно мисля , че можем да продадем и Мурийо , защото май е под наем . Ако успеем да продадем Габриел Барбоса , Далберт , Едер и Кандрева за около 50 млн , ще сме на плюс поне 30 млн , а ще сме си взели Рафиня и Кансело ( а уж сме подписали и с Асамоа и Де Фрай без пари ) и всичко това с продажбата на играчи които така или иначе с нищо не помагат на отбора .
radul
Мурийо има още един сезон, след което ще трябва да го платят, същото важи и за Ансалди в Торино. От останалите изброени май само Едер може да напусне, ако Валенсия не приемат размяна Кондогбия-Кансело. И ако някой ни надцака за него ще вземем само Рафиня. Расинг клуб предлагали Лаутаро Мартинес да остане при тях до декември под наем, но той искал да идва още лятото.
durex
Онзи ден гледах Каляри - Рома и това момче Барела наистина много добре пипа топката, отделно може да мине ек на ек футблоист и няма да струва кой знае колко скъпо около 25-30млн с бонусите. Млад е и има още на къде да се развива, а със съотборници като Икарди, Рафиня и т.н. ще ирастне бързо, стига да няма сериозни контузии или психиката да му е слаба.
inter_ruse
Въпреки крехката си възраст , Барела се пада нещо като лидер на Каляри. Мнозина го сравняват с Найнголан. Аз не съм го гледал , но всички го хвалят.
На мене ми допада Кристанте, има на къде да се развида.
durex
Мен по-скоро ми прилича на ранния Дибала в Палермо, само където не е такъв голаджия.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.