Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Kutinkata
Цитат(inter_ruse @ Aug 6 2014, 14:58 ) *
дани алвеш ще оре ако дойде при нас very_constipated-2076.gif
ми с освалдо и медел кво ста? няма ли да ги представяме ?

Какво ще оре този циганин Алвеш ? Как може да искате тоя , а и да вярвате , че ще дойде при нас ? Та моментната му заплата в Барселона е чисто 8 млн евро годишно + бонуси .. Дали ще се навие да играе за отбор от ЛЕ с тройно по ниска заплата ?
inter_ruse
как какво , терена ще оре!
то и суарез е канибал , ама е един от най-добрите на поста си wink.gif
дани алвеш е идеален за нашата схема с халф-бековете...
аз пък не разбирам ти защо не искаш данито? то по твоята логика и суарез няма да искаш защото е канибал , бускетс и педро защото са симуланти...
ама ок, всеки си има мнение.
Kutinkata
Цитат(inter_ruse @ Aug 6 2014, 15:20 ) *
как какво , терена ще оре!
то и суарез е канибал , ама е един от най-добрите на поста си wink.gif
дани алвеш е идеален за нашата схема с халф-бековете...
аз пък не разбирам ти защо не искаш данито? то по твоята логика и суарез няма да искаш защото е канибал , бускетс и педро защото са симуланти...
ама ок, всеки си има мнение.

Просто Алвеш е 31 годишен циганин с заплата от 8 милиона . Незнам как го виждате в нашия отбор с тези заплати .
inter_ruse
е то барса като го изгонят , няма кой да го взима и да му плаща 8млн заплата. накрая ще клекне на 3-4
а май лусио на повечко беше като го взехме и 100% знаеш кви сезони изнесе с нас smile.gif
фаталния
Цитат(durex @ Aug 5 2014, 21:22 ) *
След всички отхвърлени спекулации относно Алвеш, в. "Марка" настоява: "Има само Интер за Дани Алвеш."

http://interamala08.altervista.org/marca-i...ter-dani-alves/

Ако има доза истина, то аз съм "за" такъв трансфер. От Барселона лош трансфер не сме видяли, така че да заповяда. Да не говорим, че е по-добър от всичките ни бекове.

Алвеш си е Алвеш. Ще пасне на отбора дано е истина.
CTPAHEH
Алвеш си е Алвеш, но е на 30+ с голяма заплата и големи заложби в театъра.С две думи No Thanks!!!
enjoy
IN


OUT:
cheffo
Цитат(inter_ruse @ Aug 6 2014, 15:20 ) *
то и суарез е канибал , ама е един от най-добрите на поста си wink.gif


Най-добрият канибал, евър! crying_with_laughter-3302.gif
Provenzano
Интер отвори вратата за трансфер на Фреди Гуарин

Един от най-добрите играчи на Интер Фреди Гуарин може да бъде трансфериран в близките дни. Ръководството на "нерадзурите" го е поставило в трансферната листа, но само за да осигури пари за нови летни попълнения.

Наставникът Валтер Мадзари иска в състава си Джонатан Биабиани от Парма, но той няма да е никак евтин, а в касата пари за нови няма. Затова е нужно да се продава, а най-конвертируем е колумбиецът.

Това е добра новина за мениджъра на Манчестър Юнайтед Луис ван Гаал. Холандецът отдавна иска Гуарин в състава си, но все не можеше да се споразумее с "черно-сините" за подписа му. Сега му се отваря огромна възможност за това.

Очаква се в близките дни да има развитие по евентуалния му трансфер. При всички положения обаче "червените дяволи" ще трябва да извадят поне 20 млн. евро за колумбиеца, но тази сума не е проблем за тях.

Освен Юнайтед, интерес към Гуарин има и от Ювентус. При всички положения обаче, ако се стигне до трансфер, Интер ще иска да го продаде на отбор, който не е негов директен съперник в Серия А.

Източник: gong.bg
enjoy
Така Гуарин не се продава заради пари а заради голямата си заплата (2.8 милиона на година), жалко че няма да имаме два силни отбора, дано няма хубава оферта и той да остане, тъй като предпочитам него вместо Бонбони, който май искаме да го ползваме като нападател и да приключваме селекцията с него и Роландо sad.gif .....

Роландо е на крачка от нас:
http://www.sempreinter.com/2014/08/07/laud...nter-the-price/

Скелото май няма да премине в Саутхемптън... sad.gif за сега но е за продан:
http://www.sempreinter.com/2014/08/07/pedu...omes-to-a-halt/

, заедно с Кампаняро, Кузманович, Силвестре и Гуарин.... Алварез се споменава и той, но той е харесван от Мадзари и ще остане... Бота, Мбайе и Лаксалт под наем... Оби и Крин ще останат за сега....

Белек във Верона под наем ... ми Ники Михайлов хахах:
http://www.sempreinter.com/2014/08/07/bele...-hellas-verona/

Баланта е близо до Лацио, но нали си взимаме Роландо...
http://www.sempreinter.com/2014/08/07/lazi...t-eder-balanta/

Бианчети в Емполи:
http://www.sempreinter.com/2014/08/07/di-m...-done-tomorrow/

Кампаняро е близко до Дженоа, според мен ще се озове точно там и ще играе редовно...
http://www.sempreinter.com/2014/08/07/pedu...and-campagnaro/

И най-добрата новина за накрая, Кузманович близко до Валенсия за около 4 милиона, ако това стане няма да има по-щастливи от феновете на Интер и по-нещастни от тези на Валенсия още преди да са го взели недоволстват (вижте коментарите хаха да видят дали ни е лесно)
http://clubvalenciacf.blogspot.com/2014/08...kuzmanovic.html
Provenzano
Е, от какво са недоволни тези смешници? Кузманович за 4 млн си е истинска находка, да му слагаме панделката и да го качваме на първия полет за Испания biggrin.gif
Черно и синьо
Кузмана е истински шампион и може да помогне много на Валенсия!
Черно и синьо
Кузмана е истински шампион и може да помогне много на Валенсия!
enjoy
Луис Енрике: Засега Дани Алвеш остава

Наставникът на Барселона Луис Енрике заяви, че засега отборът ще задържи десния бек Даниел Алвеш, около чието име се нароиха доста спекулации.

31-годишният футболист често е свързван с трансфер в друг тим, тъй като според испанските медии не се вписвал в плановете на Енрике. Към настоящия момент бразилският национал остава на „Камп Ноу“, макар треньорът на каталунците да не отхвърли съвсем вероятността за раздяла.

„Алвеш е футболист на Барселона, при това много добър“, каза Енрике. „Познавам го много добре и засега той остава в Барселона. Доволен съм, че разполагам с него в отбора.“

Алвеш играе за „блаугранас“ от 2008 година и оттогава е неизменна част от състава на каталунците. Защитникът има почти 300 мача за клуба, печелил е четири пъти първенството на Испания, има и два трофея от Шампионската лига. Договорът му с клуба изтича през юни 2015 година.

За Лавеци също днес се тръби че остава в ПСЖ от вестник Екип....
http://www.sempreinter.com/2014/08/07/lequ...t-sell-lavezzi/

Още повече ясното че Биянбяни и Роландо и прилючваме... Черчи също остава като възможност...
enjoy
Трансферите до сега, и сме на печалба:



И тепърва се очакват постъпления:

За продажба...


Дори да вземем Роландо и един из между Биянбяни или Черчи пак ще сме на пречалба след продажбата на някой от по-горе споменатите!!!

Изпълнителният директор незабавно да става министър на България!!!
Ricardo
Добре де Медел не го ли купихме?
Provenzano
И аз мисля, че Медел го купихме, но не знам защо го дават, че е под наем. Интересно ще е през другото лято, когато ще трябва да платим за Освалдо и М'Вила, явно много се надяваме на парите от Шампионската лига. Както и да е, но според Финансовия феърплей в рамките на две години не можем да имаме загуби по-големи от 45 млн евро. Не знам защо Тохир все още се колебае да извади 15-20 млн за футболист, който ще ни свърши чудесна работа (Черчи, Чичарито, та дори и да се напънем за Йоветич). През зимата го направи с привличането на Ернанес, така че очаквам и сега подобен трансфер, в противен случай ще има доста разочаровани сред феновете.

edit: Сега проверих на няколко места и изглежда, че Медел наистина е под наем. До последно се говореше за трансфер от порядъка на 7-8 млн и не съм срещал нищо за наем.
enjoy
Медел е под-наем!!!

Край на мечтите и двете за Лавеци и Алвеш (по-рано споменах че няма да го продават), ПСЖ се отказа от Ди Мария което значи че Лавеци остава на 100%
https://uk.eurosport.yahoo.com/news/ligue-1...04349--sow.html

Така че, Това са засега 25 ИГРАЧА за ИНТЕР 2014/2015:



Единствените въпросителни: Роландо, Гуарин, Биянбяни ???

Provenzano
Монако с интерес към Алварес. Цената му е около 12.5 млн евро.

http://www.transfermarketweb.com/?action=r...mp;idsel=145003
durex
Enjoy, стига с тоя Биабиани, никъде до сега не съм видял да се споменава за него, а ти на всеки твой пост е упоменат.
enjoy
Цитат(durex @ Aug 7 2014, 14:47 ) *
Enjoy, стига с тоя Биабиани, никъде до сега не съм видял да се споменава за него, а ти на всеки твой пост е упоменат.


Аз се подвизавам на новините в мрежата, не че го искам! Мадзари е този който явно го желае иначе само днес има 4-5 новини посока Бонбони към Интер, за това че не иска да ходи в WBA итн....
Provenzano
То за Мадзари усилено се тръбеше, че желае много и Бехрами в Интер, но видяхте накрая в каква посока пое wink.gif
cheffo
Тохир ще привлече сериозен играч, не се залъгвайте с тоя Бибиани. Аусилио си върши засега перфектно работата и въпреки че се шуми навсякъде, че сме приключили със селекцията, аз си мисля, че ще избухнем с още един трансфер.
inter_ruse
и аз си мисля , че ще вземем още един добър нападател smile.gif
за мене ще е голям удар и това ако се лишим от оби,кхрин,кузманович. иска ми се халфовата ни линия да се състои от мвила,ковачич,ернанес,медел,гуарин,алварез. ще има адска конкуренция , ще имаме гоолямо разнообразие , в даден мач на някой като не му върви мача ще имаме добри пейки , някой като се контузи ще имаме добри алтернативи.
в един отбор (особено за голям) е много много важна пейката. та ние като продадем фреди и рики , кои ще са ни резерви - оби,кхрин и здравко help.gif
в нападение се очертава да имаме 4ма добри нападатели , в защита като вземем роландо сме ок , бековете ги оправихме дол горе , остава само това да си запазим халфовата линия и сме пушка!!
чакам с нетърпение новия сезон forza.gif
Provenzano
В крайна сметка Гуарин и Алварес ще останат в отбора. А и честно казано не мисля, че привличането на голямо име зависи много от продажба на някой от тях двамата, т.е. искам да кажа, че ако Тохир е решил да даде 15-20 млн ще ги даде без значение дали ще продадем някой. Повечето спекулации, че искаме да продадем за да имаме пари да купуваме са пълни измислици на медиите, макар че има доза логика. Иначе и зимата не продадохме никой, но това не ни попречи да привлечем Ернанес, така че очаквам с нетърпение края на меркатото и до последно ще се надявам някак си да се получат нещата с Йоветич.
enjoy
Всичко е клюки, финансово сме стабилни, понеже Гуарин има голяма запалта го слагат в трансферната листа... едно е сигурно от днес, Кампаняро - Сампдория, Мбайе подновява до 2017 и отива в Дженоа под наем, Роландо е все по-близо, 2,5 и идва за без пари това е според медийте няква врътка където го не взеха и го оставиха в Порто.....


Айде един по-малко след Кампаняро остават любимците:
Силвестре (Палермо, Фенербахче)
Кузманович (Валенсия и Севиля)
Скелото (Парма, Светците)
Оби (може и наем)

Наеми:
Лаксалт (Емполи с интерес)
Бота (Торино с голям интерес)
Белек (почти на 99% в Верона)
Мбайе (почти на 99% в Дженоа)
Крин - за сега май остава твърдо...


За сега неможем да привлечем играч извън ЕС освен с врътката която обеснях преди някой даже казват че и с нея не става има още 20 дена всичко е възможно....
ale inter
Цитат(durex @ Aug 7 2014, 13:47 ) *
Enjoy, стига с тоя Биабиани, никъде до сега не съм видял да се споменава за него, а ти на всеки твой пост е упоменат.

107952_orig.gif bravo-1305.gif
Provenzano
На 99% Роландо ще се завърне в Интер. Главната причина е желанието на играча да продължи кариерата си единствено и само в Интер, както и добрите ни взаимоотношения с ръководството на Порто, които имаме след трансферите на Куарешма, Гуарин и Перейра.
Трансферната сума, която се споменава към този момент е 2 млн евро плюс бонуси.

http://www.europacalcio.it/news/mercato-in...lano-54246.html
Provenzano
Пет звезди, оказали се ненужни в отборите си

Всеки от тях ще свърши работа в някой от големите италиански тимове

Сред предстоящите "тактически революции", след предприетите треньорски смени или просто заради неумолимата повеля на времето, някои доскорошни звезди се оказаха ненужни на настоящите си отбори. Те обаче биха свършили отлична работа на водещите италиански клубове.

Алекс Сонг (Барселона)

През лятото на 2012 г. каталунците купиха камерунеца от Арсенал за 19 млн. евро и изглеждаше, че халфът е напът да направи страхотна кариера. Той обаче така и не се наложи нито при Виланова, нито при Мартина и се оказа в девета глуха.

Световното в Бразилия също се превърна в кошмар за Сонг, на когото новият треньор на каталунците Луис Енрике едва ли разчита сериозно. Камерунецът обаче би свършил отлична работа на Милан, който рискува да загуби Де Йонг (ухажван от Манчестър Юн).

Барса иска 15 млн. евро за Сонг, но Адриано Галиани би могъл да уговори отдаване под наем с право за откупуване на правата на играча. Вторият голям проблем обаче е високата заплата на камерунеца. Милан в никакъв случай не е в състояние да му предложи 5 млн. евро годишно. За да сложи червено-черната фланелка Сонг ще трябва да се съгласи да получава значително по-малко.

Хавиер Пасторе (ПСЖ)
25-годишният аржентинец бе титуляр в първия мач на ПСЖ в първенството, но през миналия сезон подобни случаи бяха изключение, а не правило. Атакуващият халф е на върха на силите си и едва ли би се примирил и тази година да търка пейката.

Ако Масимилиано Алегри действително има намерение да промени стила на игра на Юве, преминавайки от 3-5-2 към 4-3-1-2, Пасторе би бил идеален за ролята на атакуващия халф, който да играе зад двамата нападатели.

Аржентинецът няма да има никакви проблеми с аклиматизацията, защото изкара два отлични сезона в Палермо. Заплатата му е 4 млн. евро и Ювентус може да си го позволи.

За да стане трансферът обаче, Старата госпожа или трябва да се раздели с Видал, или да се опита да вземе Пасторе под наем, защото ПСЖ би се разделил с него само срещу 25-30 млн. евро.

Шинджи Кагава (Манчестър Юн)

Японският атакуващ халф изкара два сезона в сенките на "Олд Трафорд". Той така и не успя да пренесе страхотната си форма от Борусия (Дортмунд) в Манчестър Юнайтед.

Играта му обаче би паснала идеално на философията на Рафа Бенитес и неговия Наполи. Всъщност южняците от доста време проявяват интерес към Кагава.

Юнайтед вероятно ще се съгласи да го продаде за около 15 млн. евро, но в момента фаворит за подписа му като че ли е Атлетико М. Борусия също се надява да си върне играча, когото превърна в звезда, след като го привлече срещу скромните 350 хил. евро от Серезо Осака през 2010 г.

Дани Алвес (Барселона)

Престоят на бразилския атакуващ бек на "Ноу Камп" е към своя край, след като босът на Фиорентина Андреа дела Вале призна, че Куадрадо вероятно ще бъде продаден.

Вярно е, че за колумбиеца се натиска и Манчестър Юнайтед, но във всички случаи се говори, че Луис Енрике няма особено доверие на Алвес.

А бразилецът би могъл да увенчае меркатото на Интер. Крайният защитник отлично би се вписал в схемата на Валтер Мадзари. Той отлично умее да пробива до противниковата аутлиния и да центрира. Договорът му с Барса изтича догодина и затова цената му е сравнително скромна (10 млн. евро).

Заплатата на бразилеца би била проблем (6 млн. евро). Единственият изход за нерадзурите ще е тригодишен договор с прогресивно намаляващо възнаграждение.

Лукас Подолски (Арсенал)

С пристигането на Алексис Санчес германският национал на практика става ненужен на Артилеристите. Той може да влезе в ролята на класически удар в последните мигове на трансферния прозорец. Цената му едва ли ще бъде особено висока. Арсенал би трябвало да го пусне за около 10 млн. евро.

Филипо Индзаги търси качествен флангови нападател за Милан и Подолски би бил добра алтернатива на Алесио Черчи, за когото Торино иска твърде много. А росонерите проявяваха интерес към Полди още преди два сезона, но тогава той предпочете английската Висша лига.

Примерът на Жервиньо в Рома пък показва, че футболист от неговия тип, какъвто е и Подолски, може да се справи отлично в Серия А.

Андреа Гизланди, Goal.com
enjoy
Цитат(ale inter @ Aug 9 2014, 00:33 ) *
107952_orig.gif bravo-1305.gif


Абе браво, браво ма отново за него се тръби най-много... обвинявайте медийте и Мадзари не мен...
http://www.sempreinter.com/2014/08/08/marc...d-buy-biabiany/

(отново се помена че ще го вземем да съвместява и отдясно като бек и като нападател или като сменяме на 4-3-2-1 тоез, нещо като Медел да може да играе на две позиции което само и единствено е ПЕСТЕНЕ НА ПАРИ...)


Добра новина Мбайе, подновява до 2017 и след това отива в Дженоа
http://www.sempreinter.com/2014/08/09/pedu...en-go-to-genoa/

Бянчети в Емполи офицялно:
http://www.sempreinter.com/2014/08/08/offi...empoli-on-loan/

Неможе да се отървем от далаверите на Бранка и Кампаняро не иска да се маха, проблема е че при нас взима солидна заплата... това забавя Роландо към нас за сега иначе според мен Роландо се връща smile.gif
http://www.sempreinter.com/2014/08/08/camp...o-him-hed-stay/

Една интересна статия как Интер събра в състава си най-лошите момчета на едно место... дано е спокойно в съблекалнята...


http://www.sempreinter.com/2014/08/09/sam-...-201415-season/




cheffo
Kaрдиф са изпратили последните документи и Медел вече е наш играч. Очаква се да направи първата си тренировка с отбора понеделник - http://www.football-italia.net/54118/repor...el-inter-player

Четох на няколко места, че Ливърпул и Монако продължават да се интересуват от Икарди и че е възможно да го продадем за най-малко 30 млн, от които веднага ще използваме 20 за да вземем Дестро от Рома. Това е по-скоро в сферата на слуховетеsmile.gif
inter_ruse
като се има на предвид цените на нападателите в днешно време , икарди струва най-малко 40млн...
а иначе наистина се появяват новини за биабиани , момчето не ги измисля от себе си.
днеска се споменава и за черчи. кандрева и черчи бяха най-желаните от мене това лято , дано поне алесио дойде.
а гари медел от кога го чакаме , аре тъз седмица да се свършва вече де...
enjoy
1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni, 5 Juan Jesus, 6 Andreolli, 15 Vidic, 22 Dodò, 23 Ranocchia, 26 Silvestre, 33 D’Ambrosio, 55 Nagatomo, 2 Jonathan, 10 Kovacic, 13 Guarin, 20 Obi, 44 Krhin, 88 Hernanes, 90 M’Vila, 9 Icardi, 19 Botta, 93 Laxalt.

Това е отбора за Фанкфурт, Кузмнооффич е аут нооооо заради контузи, Кампаняро и Мбайе също тоез те са на път съответно за продан и наем...

Трансферите, Черчи и Биянбяни се въртят като новини повече подробности има за Биянбяни готови сме на 3 милиона и Скелото което според мен едва ли ще се приеме от Парма но пък нали им подарихме Белфодил може и да минем с номера.. за Черчи всичко за сега е само слух..


Fcinternews.it reports today that a meeting between Piero Ausilio of Inter and Pietro Leonardi of Parma might happen during next week in order to discuss a transfer of French winger Jonathan Biabiany. Inter are ready to offer Parma 3 million euros plus the full contract of Ezequeil Schelotto, who spent last season on loan at Parma. If this is not accepted by Parma, Inter will be forced to look to other solutions.


Sky reports today on the situation concering the future of Torino’s Alessio Cerci. The offer from Atletico Madrid today (12 million euros) have not been recieved well by Torino-president Urbano Cairo who met with Adriano Galliani of AC Milan today, but without any official offer from the Rossoneri today. Inter are not to be counted out of the race. In fact, Inter are interested and will go for Cerci if the club can manage to make a sale of either Fredy Guarin or Ricardo Alvarez.
Provenzano
Поредна порция глупости и нищо съществено. Не знам защо му е на Мадзари този Биабиани. Иначе Черчи не би бил лош трансфер в никакъв случай, но аз може би до последно ще се надявам на голям нападател като Йоветич. Черчи може да играе като крило, а също и като втори нападател, но въпреки това предпочитам да се напънем за черногореца. Вярно, че ще ни излезе по-солено, но пък това ще бъде трансферния удар това лято в италианското Калчо.
inter_ruse
стеван почва титуляр за къмюнити шилд - така , че според мене най-добре е да го забравим. негредо е контузен , май няма да взимат нов нападател , тепърва очкават от него нещо голямо и т.н.
черчи е перфектен за нас и също така би бил удар ако го вземем.
а иначе ми е странно защо не използвахме белфодил в сделката за биабиани :?
Provenzano
Цитат(inter_ruse @ Aug 10 2014, 17:11 ) *
стеван почва титуляр за къмюнити шилд - така , че според мене най-добре е да го забравим. негредо е контузен , май няма да взимат нов нападател , тепърва очкават от него нещо голямо и т.н.

И кво, като се завърне Агуеро така или иначе пак ще седне на пейката. Негредо рано или късно и той ще се възстанови wink.gif
inter_ruse
Цитат(Provenzano @ Aug 10 2014, 17:33 ) *
И кво, като се завърне Агуеро така или иначе пак ще седне на пейката. Негредо рано или късно и той ще се възстанови wink.gif

ще се върне , ама няма да изкара целия сезон както той , така и джеко wink.gif
100% съм сигурен , че сити очакват много повече от стеван и няма да го продават.
двама , трима нападатели не са достатъчни за 4 фронта.. пък колендия цикъл ебава майката на футболистите в англия
Provenzano
Те и миналата година също играха на четири фронта, но всички видяхме колко участия записа Йоветич. Макар че картонената Карлинг Къп не знам защо я броиш, тъй като там почти всички отбори излизат с юношите си, а голяма част от грандовете отпадат още в началната фаза, т.е. никой не си хвърля напразно силите в този турнир.
inter_ruse
е пак ке видиме... и аз искам да дойде стеван , ама не ми се вярва сити да го продаде. а ако го направи ще го направи за някоя оферта от сорта 25-30млн която за нас е все едно 50-60млн
Provenzano
Ми много хора се учудиха и зимата, когато дадохме 15 млн за Ернанес, тъй като почти никой не вярваше, че ще извадим подобна сума, но ето че все пак ги дадохме. Нищо чудно, а и ДАНО Тохир избухне през това лято и да докара на "Меаца" гръмката придобивка, която обещава още откакто е дошъл в Интер.
INTERМilano
Спешно ни трябва още един нападател освен Освалдо, че ако разчитаме на Икарди да ни вади кестените от огъня, не ни чака нищо добро !
Provenzano
В Интер горди: Отказахме оферта от 25 милиона за Икарди

Директорът в Интер Пиеро Аузилио разкри, че клубът е отхвърлил предложение на стойност 25 милиона евро за своя нападател Мауро Икарди.

„Нерадзурите“ определено са един от активните отбори на трансферния пазар, а според различни медии интерес към аржентинския играч е имало от страна на Монако, Рома, Ливърпул и Атлетико Мадрид.

„Вече получихме оферта за над 25 милиона евро за Икарди и я отказахме“, каза Аузилио.

„Той и Матео Ковачич са непродаваеми, защото са фундаментална част от нашия проект.“

„Ние градим отбор, като имаме предвид определени икономически параметри. Избираме, като следваме идеите на Валтер Мадзари, само играчи с огромна амбиция, чувство за принадлежност, целеустременост и природен талант.“

„Кой още ще привлечем? Макар че това няма да бъде сензация за медиите, не изключвам възможността това да бъде съставът ни за новия сезон. Дали Гуарин ще остане? Да, с него също“, допълни Аузилио.
THE_GAME
И ако приемем, че имаме 2-ма типични тарани в лицето на Освалдо и Икарди, то ни трябва още един нападател от типа на Паласио. По-раздвижен, който да гравитира около тарана, да търси празни пространства, да излиза по фланговете и т.н. При положение, че Йоветич трудно ще го вземем - и заради трансферната сума, и заради заплатата, и заради евентуалната конкуренция от страна на юБе, и заради ситуацията с нападателите в Сити - може би Черчи остава идеалният вариант. Не знам защо досега не се направиха постъпки да се привлече. Всъщност върти ми се едно подозрение в главата и то е, че наистина е имало някакви разговори за Лавеци.
Provenzano
Черчи в последно време доста упорито го свързват с мердите и нищо чудно ако не направим нещо по въпроса да се озове на "Меаца", само че не с нашия, а с червено-черен екип. Продължавам да си мисля, че Чичарито остава опция за нападението ни, макар че мексиканеца е от онези нападатели, които по-скоро стоят в/около малката пеналтерия и дебнат за грешка на вратаря/защитниците или пък за добър пас от свой съотборник. В Манчестър Юнайтед не получава много голям шанс за изява особено в последните два сезона и най-логичното нещо е през новата кампания да потърси друго предизвикателство освен ако Луис Ван Гаал не му обещае да разчита на него, в което се съмнявам с оглед появилите се спекулации почти навсякъде, че холандския мениджър иска да се раздели с Чичарито.
inter_ruse
няма да е зле да обърнем внимание и на подолски.
вчера гледах сити-арсенал и ми се стори , че полди ще има прекалено малко играво време за играч с неговото име.
cанчез,йозил,касорла,уолкот,чембърлейн,рамзи - все футболисти които ще са предпочетени пред него според мене (ако са здрави де)
по-лесно би било с него отколкото с йоветич , а вчера стеван не беше нищо особено - смея да твърдя , че не е кой знае кво повече от подолски (плюса му е , че е по-млад)
а за чичарито вече е късно - имаме си икарди и освалдо! трябва ни лек нападател - полдито е идеален.
enjoy
Йоветич беше трагедия вчера, трябва ни десен бек и Роландо, Паласио си е класа за Сериа А и може още една година да издропа, парите трябва да идат посока десен бек:

Сунига (свързахме се в началото на лятото шефа на Наполи иска 30 милиона тоез за 15-20 би го продал)
Дани Алвеш (след купуването на Матьо.. Дани Алвеш трябва да си даде сметка че времето му в Барса приключи, лошото е че ПСЖ им е проблем само този пост и ще го вземат)
Ван Дер Вил (ако Дани Алвеш премине в ПСЖ то незабавно трябва да ги атакуваме за него, лично на мен ми харесва играта му не се олисва в предни позиции и покрива добре зоната си)
Дарио Сърна (стар но може би най-добрия бек който не игра незнайно защо в силно първество)
Рафаел от Ман Ю (не ме впечатлява особенно но е за продан а вместо Джонатан е просто световна класа)

Ако се сетите за някой десен бек дайте идея, аз давам тези които ми минават на първо четене... и съм за Сунига, има проблем в Наполи заради конкуренцията а при нас ще е твърд титуляр, макар и че няма да е обичан от бразилците ни в отбора заради контузията на Неймар който поне можеше да намали на 7:2 срещу Германия smile.gif)))

....то няма и голям избор в световен мащаб, най-добрите на тази позиция са Лам и Сабалета...

Тоез Интер търси десен бек поне интереса ни към играчите е все там... но не ни се дават пари там, дано след мача в Франкфурт се отпусне някой лев там иначе ще ни пробиват всички от там, аз като фен го виждам камо ли треньорите на противниците...

Нападател не е проблема а това че с тази тактика ни трябва добър десен бек... Но ако променяме тактиката на 4-3-2-1 Черчи и Подолски е най-доброто което може да позволим въпреки че заплатата на Подолски не я знам.... и Лаксалт да остане (има офицялна оферта от Алмерия), или Тохир ако иска да направи нещо да купи Juan Guillermo Cuadrado и да върне Интер там където му е мястото... разбира се това последното не е сериозно...
Ricardo
Полди в действителност би бил много интересен вариант за атаката ни.Може да играе навсякъде по нападението,разнообразен е,има добра скорост,а и ще ни излезне сравнително евтино.Приближава 30-те и Арсенал няма да искат повече от 10 млн. за него. според мен.Имаше по едно време някакви слухове за него ама те бързо бързо се изпариха.
Provenzano
Заплатата на Подолски към днешна дата в Арсенал е 75 000 паунда на седмица. Това поне показва тази статия, която е публикувана само преди няколко дни.
http://www.tsmplug.com/football/arsenal-pl...lary-list-2014/

За поста десен бек не знам от къде ви идват идеи за футболист като Дарио Сърна, който е на 32. Няма никакъв смисъл според мен.

Иначе ако ПСЖ наистина купят Алвеш, то това почти сигурно ще значи, че Ван дер Вийл ще бъде продаден. Може да се пробваме за него, стига да не ни искат майка си и баща си като трансферна сума. Преди няколко лета холандеца беше спряган усилено за трансфер в Интер, който така и не се осъществи тогава, но защо да не се случи сега, макар че в момента няма никакви слухове около евентуално негово привличане.

Дебюши е приличен десен бек с добро включване по крилото и хубаво центриране, но той вече премина от Нюкасъл в Арсенал това лято за около 15 млн евро.

И все пак поне към този момент не смятам, че въобще търсим десен бек. По-скоро ще се опитаме да привлечем още един офанзивен футболист до края на меркатото.

Отново ни свързват с Фабиан Шер.
http://www.transfermarketweb.com/?action=r...mp;idsel=145198
inter_ruse
рафаел да идва - джонатан да напуска
cheffo
Според Goal.com , Ето'о иска да се завърне в Интер, затова бави с отговора си Аякс. Проблем е заплатата му и възрастта. - http://www.goal.com/en-za/news/4682/transf...08/11/5027581/-

Още една фантастична новина - Подаракът на феновете от Тохир, може да се окаже Шакири ( Аз не бих отказал и Шакира smile.gif ). Играчът ще струва около 18 млн. - http://www.sempreinter.com/2014/08/11/agen...ft-to-the-fans/

Колкото до Ван Дер Вил, гледал съм му няколко мача в ПСЖ и мога да кажа, че е доста зле. Даже ми се струва, че в момента са на едно ниво с Джонатан. Рафаел не би бил лоша инвестиция, разбира се зависи от цената и заплатата му.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.