Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Provenzano
Интер и Севиля искат нападател на Тотнъм

Интер и Севиля се интересуват от нападателя на Тотнъм Хьон-Мин Сон. Испанският клуб обмисля възможността за отдаване под наем с възможност за откупуване, а Интер иска да подпише постоянен договор. В допълнение към предимствата на футболиста, италианците посочват и търговска гледна точка. Кореец в състава, според китайските собственици на Интер Милано ще спомогне за популяризиране на марката на азиатския пазар. Досега през сезона Сон вкара 14 гола в 35 мача.

Източник: sportal.bg
Provenzano
Ювентус загуби интерес към Берарди, оставя го на Интер

Шампионът на Италия Ювентус не възнамерява да се възползва от своята опция да откупи нападателя на Сасуоло Доменико Берарди. Това открива идеална възможност за действие пред Интер.

22-годишният футболист преди време беше съвместна собственост на „неровердите“ и „старата госпожа“, като грандът от Торино се отказа от своите 50 процента през лятото на 2015 година. Между клубовете имаше джентълменско споразумение Сасуоло да не прави проблеми на Берарди, ако Юве го поиска преди началото на настоящата кампания. Самият играч обаче не се съгласи да премине при „бианконерите“, тъй като видя колко ограничени бяха възможностите пред неговия приятел и бивш съотборник Симоне Дзадза.

Според calciomertao.com Ювентус не смята повече да се занимава в Берарди, освен ако футболистът сам не изяви желание да играе за шампионите. На този етап подобни индикации няма, а все по-усилено се говори за масирана офанзива на Интер през лятото.

Не е тайна, че Берарди е фен на „нерадзурите“ от дете. Вече се споменава и за състояла се среща между неговите агент и представители на Интер, като се очаква Сасуоло да поиска 35 милиона евро за звездата си.

Източник: gong.bg
inter_ruse
цената на берарди е НЕповече от 20млн,ако не и по-малко. Този сезон никакъв го няма,а честите контузии са притеснителни. Неможе да се отрече таланта му,фен ни е ,но всичко над 20млн бих го приел за набутация поне на този етап.
Един бернардески е прогресирал много за разлика от него , да не говорим че поне на слухове сунинг ще се борят уж за имена като тези на мбапе , хамес ,алексис и агуеро.
Ддз ,аз искам Интер да се италианизира ,но от друга страна пък предпочитам вместо берарди и бернардески ,някой от а.санчез,агуеро,хамес,иско,мбапе или б.силва
cheffo
Трябва ни само Алексис напреде и сме готови. Оттам нататък всичко за защитата, че само с един Миранда не става.
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Mar 20 2017, 01:10 ) *
Трябва ни само Алексис напреде и сме готови.

Ние не можем да вземем нито един мач срещу по сериозен съперник и изведнъж Алексис ни оправя цялата работа .... Аз лично предпочитам истински треньор пред Алексис или който и да било . Нямаме чак толкова звезди за да успяваме без треньор да побеждаваме , да слабите ги бием и без такъва но за по сериозните в Италия ни трябва . Не сме Барселона , който имат играчите и без тееньор да бият наред , на нас ни трябва такъв , а бившия на Гросето не умее да вземе нито един по сериозен мач . И Алексис да вземем , той я се пребори с Паласио я не , вместо да наливаме пари в нови играчи , по добре да налеем пари в заместник на бившия на Гросето , а той с Паласио и Едер да ходят някъде да се борят за оцеляване , какъвто всъщност им е манталитета .
cheffo
Адски много драматизираш. Пиоли върши отлична работа досега, като се има предвид кога, къде и в какво състояние пое отбора. С качествени защитници и Санчез спокойно можем да направим следващата крачка.
Незнам какви са тези "истински" треньори дето все ги споменаеаш, но нито Клоп, Гуардиола, Моуриньо или Симеоне нямат 100% актив срещу било то силни или слаби отбори.
От коментарите ти съдя, че си мислиш че ще дойде някой топ име и хоп - ще започнем да мачкаме наред. Това няма как да стане.
ТРЕНЕРА
Moя човек Мбапе с поредни два гола и спънат за дузпа за третия гол .Няма кой да го спре ! Бърз ,с голяма крачка ,техника на скорост ,удар и с двата крака и добър и с глава .Зане къде да чака топката ,хитър ,добро пласиране . Страшно лапе .

Provenzano
Тоя Мбапе като ви чета коментарите го изкарахте едва ли не "новия Роналдо". Ако е толкова добър най-вероятно ще отиде я в Реал, я в Барса, я при някой от силните мъже на Диема wink.gif
inter_ruse
Цитат(cheffo @ Mar 20 2017, 04:59 ) *
Адски много драматизираш. Пиоли върши отлична работа досега, като се има предвид кога, къде и в какво състояние пое отбора. С качествени защитници и Санчез спокойно можем да направим следващата крачка.
Незнам какви са тези "истински" треньори дето все ги споменаеаш, но нито Клоп, Гуардиола, Моуриньо или Симеоне нямат 100% актив срещу било то силни или слаби отбори.
От коментарите ти съдя, че си мислиш че ще дойде някой топ име и хоп - ще започнем да мачкаме наред. Това няма как да стане.

То човека си мисли,че с вълшебната пръчица стават нещата.
Пиоли пое един разбит отбор,няма как за 5 месеца да оправи всичко!
inter_ruse
Цитат(cheffo @ Mar 20 2017, 04:59 ) *
Адски много драматизираш. Пиоли върши отлична работа досега, като се има предвид кога, къде и в какво състояние пое отбора. С качествени защитници и Санчез спокойно можем да направим следващата крачка.
Незнам какви са тези "истински" треньори дето все ги споменаеаш, но нито Клоп, Гуардиола, Моуриньо или Симеоне нямат 100% актив срещу било то силни или слаби отбори.
От коментарите ти съдя, че си мислиш че ще дойде някой топ име и хоп - ще започнем да мачкаме наред. Това няма как да стане.

То човека си мисли,че с вълшебната пръчица стават нещата.
Пиоли пое един разбит отбор,няма как за 5 месеца да оправи всичко!
Kutinkata
Аз явно гледам по различно на нещата но четвъртия в Италия със селекция за над 100 млн за мен не е определение за разбит отбор . Да отбора беше в слаба форма но нали за това е смяната , новия треньор да го вдигне и ако постига това за каквото е нает да остане , ако не да си тръгне . Нашия за половин година нямал вълшебна пръчка и всеки по сериозен го бие като тъпан , но оправдания си има човека , на ония Шекспир пък оправдания не му трябват и наистина взе разбит отбор , в ужастна слаба форма , в изпадащите , без да бележат гол 10 мача и тн и тн ... ама както казах оправдания не му трябваха и си удари и Ливърпул и Севиля , че ги отдалечи вече от изпадащите . При Пиоли обаче същите оправдания както при Де Бур , взел разбит отбор , нямало време и тн и тн ... да ги съжали човек тези хора направо . Така се говореше и за Де Бур , страшен треньор бил , оправил много неща ама му трябвало време , като се махна същите хора казаха , че не ставал и добре , че сме го махнали , а вече се говори , че и сме закъснели с маханаето му . Ако и тоя остане другия сезон пак ще ни пердашат силните и пак ще му бият шута късно и ще стане от добър треньор дето нямал време на такъв дето не ставал и сме закъснели с махането му . Пиоли е същия батак като Де Бур но използва енерцията от смяната на първия , иначе като пич си бърка нонстоп всичко дето може да си го обърка , прави 7 поредни победи но в важен мач с Ювентус някак сменя схемата , с която заиграваме зле и е сменя чак когато губим най важния си мач за сезона с Рома , в другия момент правим самоубийстве за нас равен с Торино но както и друг път той не е чувал за офанзивна смяна , явно си мисли , че още е в Гросето . За налагане на млади таланти и мисъл за бъдещето и дума не може да става при него , не е истина ако беше в Монако тоя как Мбапе щеше да търка пейката на някой като Паласио . Иначе естествено , че предпочитам да се налеят пари в някой като Чоло Симеоне вместо да наливаме пари в Алексис , пък да си истанем без треньор както сме и сега .
cheffo
Няма какво да споря с тебе, щом си заключил от 4-5 мача, че Шекспир е истинска класа треньор. Да го наемем него тогава.

Освен това, точно тази серия от 7 победи, все ни убягваше последните 4-5 години. Едвам правехме 2-3 след което сривахме тотално. Това ако не е "вдигане" , незнам какво е.

И, "селекция за 100 млн" нищо не значи. Ние можем да купим и Божинов за 100 млн и пак ще имаме такава селекция. Това не значи че сме се подобрили, а просто че сме изхарчили пари на вятъра.
Kutinkata
Явно си прочел мнението ми без да го четеш . Не смятам този Шекспир за никакъв треньор , та аз нищо не знам за него .Но хвана отбор който беше наистина развалина и победи вече голям отбор , елиминира Севиля въпреки загубата първия мач и също направи серия от победи ... Нашия пък за 6 месеца му е твърде рано да бие някой голям , не успя да бие и Беер Шева за да ни класира в ЛЕ , явно и там му е твърде рано . И да за мен националите на Бразилия , Португалия и Аржентина ( Габигол , Марио и Банега ) са класни и определено са надграждане в състава . Както и да е де , за мен този спор е безмислен , водихме го и при Де Бур и пак бяга същите доводи , за мен лично и Де Бур и Пиоли не успяват да покрият очакваното от тях за гранд като Интер , но всеки с мнението си .
Provenzano
Момчета, прочетох цялата дискусия и аз също искам да изкажа своето мнение. Ще започна от там, че никой не отрича постигнатото от Пиоли. Да, пое един отбор, който още в подготовката си при Манчини беше тотал щета. Не случайно загубихме и от гмо-то в българския футбол. После пък при ученика Де Бур всички знаем какво се случи и какви слаби резултати записахме, НО... за мен реално погледнато, ако нямаме нито една победа срещу основен и пряк конкурент, то как тогава можем да имаме претенции за място в топ 3 или каквито и да е било други?

Ще дам един пресен пример. През сезон 2012/2013 под ръководството на Страмачони записахме серия от 10 поредни победи във всички турнири. Да му бяхме дали ордер "Стара планина" или нещо подобно в такъв случай? И това като имате предвид, че точно тогава победихме мердите, а и гобите като гости също. Нали не сте забравили, че именно в онзи период им нанесохме първа загуба на новия стадион? Победихме и Наполи на "Меаца", а това са си цели три дербита. Срещу Тотнъм пък направихме един луд реванш в Милано, въпреки че бяхме загубили първата среща в Лондон с 0-3 и много малко не ни достигна да елиминираме англичаните и да продължим на 1/4 в Лига Европа. И въпреки всички победи, в края на сезона Страма беше освободен. Защо? Ами защото не успя да постигне желаните резултати. За сравнение (както и Кутинката каза) Пиоли не успя да победи Беер Шева. За какво говорим в такъв случай?

Пак казвам. Не отричам и не умаловажавам в никакъв случай победната серия на Пиоли, но реално той се провали точно в най-важните мачове на отбора срещу гобите и ромите. А и плюс това отпаднахме от Лацио за Купата на Италия, където все още твърдя, че трябваше да се хвърлим, след като вече бяхме отпаднали от турнира Лига Европа. Ок, дойде, вдигна отбора и закрепи положението, но какво от това? Ние да не сме Лацио или Торино? Много ниско сте свалили летвата. Та ние сме ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ МИЛАНО!

И ако оставим и Пиоли през следващия сезон какво ще се случи според вас? Честно искам да ми отговорите. Ако не побеждаваме отбори като гоби, мерди, роми, Наполи и Торино като гости (както тази седмица), как тогава ще успеем да завършим в топ 3 и да се завърнем в ШЛ? Печелят смелите и онези, които рискуват. Аз от Пиоли не съм видял нещо подобно откакто е поел отбора. Винаги залага на сигурното, но както знаете във футбола, а и в живота като цяло няма нищо сигурно. Когато водим прави смяна офанзивен за дефанзивен футболист, но когато губим никога не сме направили обратната смяна, а именно дефанзивен за офанзивен играч. Това какво ви говори? Или няма топки или няма манталитет, а тези неща или ги имаш или не. Аз искам да имаме човек на пейката, който знае как да печели важните дерби мачове. Засега Пиоли не ми е показал, че притежава това качество, а то е много, ама много важно. До края на сезона имаме три мача - срещу мердите, Наполи и Лацио. Нека минат тези три срещи, за да видим как ще се представим в тях и тогава ще говорим отново, макар че се съмнявам нещата и ситуацията да се променят кой знае колко.
mihael16
Съгласен с теб.Бях зад Пиоли,но след загубите срещу гобите,Рома и Лацио за купата положението вече е друго.Срещу Торо беше последната капка.Наистина ни трябва силен тренер мотиватор и тактик.Симеоне май е наай-подходящ
inter_ruse
Ако не дойдат Чоло,Конте или спалети съм за Пиоли.
От новия сезон ще сме друг сезон. Ако проведе подготовката ни и вземем силни футболисти ,съм сигурен,че Пиоли ще се справи успешно.
Както казах,или тези тримата които споменах или Стефано Пиоли!
Provenzano
Това за другия сезон го слушам вече 6-7 години или иначе казано всяка година откакто си тръгна Моуриньо. Всеки път се надъхваме, че през следващия сезон ще е по-различно и ще сме по-добри, но винаги нещо не ни достига и си стоим на едно и също място, а времето си минава. Ръководството ни трябва да си даде ясна сметка, че този отбор трябва да започне да печели. Ще ви го кажа и малко по-различен начин. Реално как можем да запалим един 11-12 годишен хлапак по отбора, след като това дете не е виждало отбора никога да вдига трофей? Затова също трябва да се помисли.

Иначе аз също не искам да правим треньорска смяна само заради самата смяна и това винаги съм го казвал, така че не се отнася специално само сега за случая с Пиоли. Симеоне е може би най-добрия вариант към момента. Да и на него също ще му трябва време, тъй като няма как като с магическа пръчка да промени отбора за няколко месеца, но поне той е доказал с резултатите, които постигна в Атлетико, че си разбира перфектно от работата.
ТРЕНЕРА
Не виждам големи основания за треньорска смяна към тоя момент ,нека изчакаме края на сезона . Този треньор вдигна Интер .Аз по добър футбол в Интер не съм виждал от много години насам !! Играят добър атакуващ футбол момчетата ,с характер ,с желание ,с настроение ,борят се до последно за победата във всеки мач . Има агресия ,има мотивация ,има концентрация . Има победи . Мен ми е кеф да ги гледам .
Аз по принцип си харесвам атакуващия футбол и честно да си кажа не ми се иска да гледам автобусите на примерно един Симеоне . Ок ,Симеоне е ефективен с тоя дефанзивен футбол ,но аз си предпочитам нападателния футбол .
Малкото загуби ги отдавам на смяната на схемата най вече .Ако Пиоли си беше излязъл с обичайната си схема и начин на игра ,нямаше да има загуби .Но това не е причина да го махаме . Аз го обвинявам ,че рядко пуска класния Банега за сметка на по слабия Марио ,но и това не е причина . Мисля че той си взе поуките и за схемата и за Банега ,въпреки че последния мач пак го смени рано рано и ме ядоса .Той винаги го сменя ,дори и след като е вкарал три гола и няколко голови паса .
Имате претенции за смените .Но като цяло той си пуска нападатели през вторите полувремена .Ония ден срещу Торино пусна нападателя Едер за халфа Банега .
Вашия проблем с Пиоли мисля ,че се нарича Барбоса и факта че е водил средняшки отбори до момента . Но и това не е причина за негова смяна . Не мога да разбера какво толкова сте се хванали за Барбоса ? С него ли щяхте да биете Ювентус ,Рома и Наполи ? хаха Ок ,има некви качества ,но на тоя етап не е кой знае какво .Не е примерно класа като един Мбапе ,който даже е по малък от него . Да и аз искам да го виждам по често от пейката ,за да вида реално на 100 % какво може ,но Пиоли предпочита Едер и ние нищо не можем да направим .

Provenzano
А ти какво си се хванал за тоя Банега? Нямаше да си ти, ако не го беше споменал за пореден път. Банега, та Банега. Ми Банега беше пълен статист през първия полусезон. За чий да го пуска? А Ювентус, Рома и Наполи нямаше да ги бием с Барбоса, щяхме да ги бием с добър и опитен треньор, който знае как да печели подобни мачове и който за съжаление не се казва Стефано Пиоли. И както вече казах, нашият Мистер досега не е показал с нищо, че може да излиза като краен победител от дербитата. Но той не е виновен за нищо човека. Не е виновен, че няма опит, защото просто не е водил голям отбор до този момент. Не случайно на една пресконференция отговори, че досега няма победа над гобите, защото не е бил треньор на Интер, т.е. треньор на гранд.
cheffo
Съгласен съм с тренера, че в момента играем добър футбол, който и носи резултати, а не както онзи период при Манчини с грозен футбол и едно на мъка. Освен това, противни на някои мнения тук за мене Пиоли работи добре с младите играчи - Кондогбия, Мурийо, Марио, че и Икарди имат прогрес в играта си под негово ръководство. Далеч съм от идеята, че той ще ни направи шампиони или нещо подобно. Даже според мен максимумът му е да ни вкара в групите на ШЛ и евентуално да ни изкара оттам. Но, човекът в момента сработва отбор, а това нещо не ни се беше случвало от Моуриньо.
Колкото за тези няколко мача за които се хващате - с Бел Шара или както там се казва, беше едва вторият мач на Пиоли и водехме с два гола. Той сам каза след това, че е предупредил играчите да не се отпускат. Не виждам какво токкова е виновен, при положение че играчите се издъниха там. Торино, имат само една загуба като домакин - от гобите. Силен домакин и правят инсилен сезон. За мен точката там не е издънка. С Юве играхме добре, но падахме. Случва се. Остават мачовете с Рома и Наполи, къдети бяхме зле. Това са два мача!
Айде сега ми покажете отбор в Европа дето да не се е издънил този сезон. Барса падаха, Реал падаха, както и Челси. Да не говорим за Манчестърските отбори и Клоп.
Сега мрънкате че падаме от силните, но ако имахме вместонтова две загуби от Каляри и Дженоа примерно, щеше да е "Пиоли не може да бие слабите".
По вашата логика трябва да гоним треньор след 3-4 слаби резултата.
Provenzano
Точка като гости на Торино била добре. biggrin.gif След 1-2 години няма да се учудя, ако приемате и точка на "Меаца" срещу Киево за добре. Явно имаме коренно различни разбирания за това какво е Интер wink.gif
Kutinkata
Цитат(ТРЕНЕРА @ Mar 21 2017, 20:25 ) *
Играят добър атакуващ футбол момчетата ,с характер ,с желание ,с настроение ,борят се до последно за победата във всеки мач .

Победата до последно ? До последно Рома и Наполи ни водиха с над един гол и си дойграваха мача а срещу Ювентус нямахме ТОЧЕН УДАР цяло второ полувреме , срещу Торино нямаше една офанзивна смяна , какво сме гонили и аз незнам вече .

Цитат(ТРЕНЕРА @ Mar 21 2017, 20:25 ) *
Аз по принцип си харесвам атакуващия футбол и честно да си кажа не ми се иска да гледам автобусите на примерно един Симеоне . Ок ,Симеоне е ефективен с тоя дефанзивен футбол ,но аз си предпочитам нападателния футбол .

Ти си само за фен на Наполи , вие знаете ли Интер как печели трите си ШЛ ? Предпочитам футбола на Чоло с агресия докрай и тактическа дисциплина и бой по силните в Европа отколкото неадекватност срещу сериозните и победи над слабите .
Цитат(cheffo @ Mar 21 2017, 22:36 ) *
Освен това, противни на някои мнения тук за мене Пиоли работи добре с младите играчи - Кондогбия, Мурийо, Марио, че и Икарди имат прогрес в играта си под негово ръководство .

Това майтап ли е ? Мурийо - пейка , Марио - пейка , Габигол - пейка , Икарди - май най слабата си форма от началото на сезон ... с кой работи добре ?

Цитат(cheffo @ Mar 21 2017, 22:36 ) *
Далеч съм от идеята, че той ще ни направи шампиони или нещо подобно. Даже според мен максимумът му е да ни вкара в групите на ШЛ и евентуално да ни изкара от там .

Това ли искаме вече ? Треньор който сме далеч от идеята , че ще ни направи шампиони .....
Цитат(cheffo @ Mar 21 2017, 22:36 ) *
Колкото за тези няколко мача за които се хващате - с Бел Шара или както там се казва, беше едва вторият мач на Пиоли и водехме с два гола. Той сам каза след това, че е предупредил играчите да не се отпускат. Не виждам какво токкова е виновен, при положение че играчите се издъниха там.

Предупредил играчите да не се отпускат biggrin.gif че чак и сам си го казал biggrin.gif Утре и аз ще стана треньор , първо ще им казвам да поведат а след това да не се отпускат ... Когато от 2:0 си обърнат от Беер Шева , ьначи виновен е треньора .


ТРЕНЕРА
Казах защо Рома и Ювентус ни биха -заради схемата . Защо ме караш да се повтарям ? При обичайната схема и начина по който играят в другите мачове ,нямаше да загубим . Те просто не си играха нашата игра и за това нямахме удар цяло полувреме .Не знаеха къде се намират ,мислиха повече да спазват новите указания и позиции ,отколкото да си играят тяхната игра ,която могат и с която печелят .Но Пиоли както виждаме си върна старата схема ,осъзна си грешката . За това аз съм ок с него .
Пак повтарям и за смяната срещу Торино ,нападателя Едер за халфа Банега .И ако това не е офанзивна смяна biggrin.gif
Да знам как печелеше Интер ,но мен тия автобуси не ме кефят .Аз харесвам нападателен футбол . Кеф ми е да гледам как атакуваме ,комбинации ,положения .За това не харесвам Манчини,Моуриньо и Симеоне а съвсем други треньори и начин и стил на игра .

Kutinkata
За мен това е пълна простотия да го оправдавам тоя , че бил сгрешил , защото е сгрешил и си е осъзнал грешката . Сгрешил е , защото е слабак и такъв е бил през цялата си кариера и такъв ще си остане . Срещу Юве объркал едно , срещу Рома друго , срещу Наполи трето , срещу Лацио за купата четвърто а стещу Беер Шева им бил казал да не се отпускат ... Много ми идват тия простотий , да си ходи в Гросето и това е . Иначе си прав , ти харесваш един футбол а аз умирам за футбола на Чоло и Моу и мечтая ние отново да играем такъв , но това си е до въпрос на вкус само .
durex
Мразя когато заради един прословут мач срещу Барселона на Камп-а излезе име и на Моуриньо, че сме играли дефанзивен футбол. А някой разровили се в архива по времето на Моуриньо да види и какви резултати имаме. Ние бяхме толкова добри в контра атаките, че нямаше отбор на света по него време, който да играе нашия футбол. Здрава защита и мълниеносна контра, наслада за окото!!! Тези приказки с дефанзивния ни футбол тогава, може да го говорите на някой който не е следял отбора.

Колкото до Пиоли, да той промени манталитета ни спрямо слабаците, но спрямо конкурентите ни за челните места продължаваме да сме си същите балъци. Ако това не се промени до края на сезона и не бием Милан и Наполи за мен този човек просто няма място в Интер.
Разбирам се играе на сигурно като пуска опитните Едер и Паласио, но шанса те да ти обърнат важен мач е 5%. Пусни младия и жадния за игра Барбоса от него може повече да очакваш, защото той има да се доказва ще иска да се раздаде на 201%, нали го гледам постоянно търси топката, постоянно иска да прави комбинации с някой от нашите, в защита също се връща да помага, въпреки че в началото му е било нещо непознато. Реши толкова закучен мач и ти отново да не разчиташ на този човек, ами сори пичове, ама....с хора които мисленето им е останало някъде в 90-те години...няма да стане.
За нас точния човек се казва Диего Симеоне. Той изповядва философията на Интер, този човек е роден да ни води и рано или късно това ще се случи.
cheffo
Еми Кутинка стани треньор тогава. Явно имаш ясни идеи как да се печелят трофеи.
Provenzano
Защо трябва да става треньор? Защото вижда очевидни неща или защото не ти харесва мнението му? И го казвам не толкова в защита на Кутинката, колкото защото в този форум почти всеки спор преминава в лични нападки от един потребител към друг, което не трябва да се случва.
ТРЕНЕРА
Цитат(Kutinkata @ Mar 21 2017, 23:39 ) *
За мен това е пълна простотия да го оправдавам тоя , че бил сгрешил , защото е сгрешил и си е осъзнал грешката . Сгрешил е , защото е слабак и такъв е бил през цялата си кариера и такъв ще си остане . Срещу Юве объркал едно , срещу Рома друго , срещу Наполи трето , срещу Лацио за купата четвърто а стещу Беер Шева им бил казал да не се отпускат ... Много ми идват тия простотий , да си ходи в Гросето и това е . Иначе си прав , ти харесваш един футбол а аз умирам за футбола на Чоло и Моу и мечтая ние отново да играем такъв , но това си е до въпрос на вкус само .

Много ти идвали тия простотии .Абе не са чак толкова много ,айде ся . За мен по важното е след мачовете с Ювентус и Рома ,че имаме отбор който да ги победи .Човека потърси промяната ,изненадата ,но не му се получи . Една такава смяна на схема в средата на сезона е доста рисково решение и мисля че той вече го осъзна . Срещу Милан и Наполи съм убеден че няма да си прави повече експерименти .
Освен това ,той е от много скоро в Интер .Нека му дадем време ,виждаме ,че човека даде добра заявка . Нека да си направи той подготовката през лятото ,нека видим и селекцията .Ако съдим от слуховете ,Интер ще направи гръмка селекция през лятото . Така че отбора ще стане още по силен и тогава е още по голяма вероятноста да бием Ювентус и Рома другия сезон . Галярдини е единствения трансфер на Пиоли в Интер ,това значи че има набито око на трансферния пазар ,така че можем да му се доверим при трансферите .
Ти умираш за футбола на Чоло и Моу ,но на мен този затворен футбол и на контраатака не ми харесва . И доста офанзивни играчи страдат от тоя футбол .
На мен ми харесва трайното владеене на топката .Ние да градим играта ,ние да създаваме комбинации,положения , голове .Аз самия играя така футбол и го практикувам с децата в школата . Обичам да унижавам а за мен да държим топката и противника да не може да я отнеме е унижение .Подаваш и се откриваш и пак я търсиш на свободно пространство . Харесвам трайно владеене ,разиграване с едно докосване и във всеки един момент да се търси атаката,извеждащото подаване ,удара ,гола . Да прав си ,за това ми харесва Сари и неговия Наполи ,най вече от тоя сезон .Барса харесвам .Но и Интер на Пиоли си харесвам ,където разбира се може още да се подобрят нещата .
Provenzano
По думите ти разбирам, че харесваш тики-таката на Барселона, в което разбира се няма нищо лошо. Но ние никога не сме практикували такъв стил футбол и едва ли някога ще го практикуваме, чисто и просто защото това не е стила на Интер. А и честно казано в момента под ръководството на Пиоли не играем кой знае какъв офанзивен и отворен футбол.
ТРЕНЕРА
Цитат(Provenzano @ Mar 22 2017, 10:54 ) *
А и честно казано в момента под ръководството на Пиоли не играем кой знае какъв офанзивен и отворен футбол.

Е как да не играем ? Разбира се ,че играем офанзивен футбол . Само срещу Ювентус и Рома промени схемата ,която е с една идея по дефанзивна . И за това и почти нямахме положения особено в Торино .
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Mar 22 2017, 07:16 ) *
Еми Кутинка стани треньор тогава. Явно имаш ясни идеи как да се печелят трофеи.

Че защо ще ставам треньор ? Защото смятам , че работата на треньора не свършва до там само да им каже когато водят с 2:0 - Не се отпускайте момчета . Въобще не виждам смисъл в това мнение , стани ти треньор и им казвай да не се отпускат . Гледам тренера е треньор по професия на малки деца , да каже дали им казва просто да не се отпускат .... иначе не съм съгласен , че след мачовете с Рома и Ювентус и Наполи имаме отбор който да ги бие , имаме отбор който да ги бие когато ги бием , въпреки , че помним Де Бур какво направи с Ювентус за доста по малко време от Пиоли . Колкото до стила на Моу и Чоло и от друга страна този на Сари и Пеп да кажем , това е въпрос на мнение и няма какво да спорим , всеки харесва различен стил . Аз също не смятам , че Пиоли е чак толкова атакуващ смелчага , особенно при гостуванията ни , нека си го признаем , това с Торино можеше да ни последва и при гостуванията на Удинезе , Сасуоло , Болоня и Палермо , имахме късмет но срещу по силните се искат и качества освен късмет които видяхме , че Пиоли няма.
inter_ruse
Сгрешил е защото бил слабак. Ами че то и перишич ако не пропускаше ,сега сигурно къде щяхме да сме , пропусна защото е слабак ли? И икарди можеше да реши няколко мача(включително с пропусната дуспа) и миранда ако не си беше изкарал червен картон. Който не е в играта,той не греши.
Според мене пиоли ще си вземе уроците и от новия сезон ще сме готови за тройката.
Всички грешат,мислите си ,че чоло илу ноу понякога не объркват схеми,тактики и състав ли biggrin.gif
Вижда се че човека работи с хъс,дайте му малко време. Пое един разбит и демотивиран отбор и го възстанови.
Стига с това хленчене и дъфчене на едно и също!!!!
durex
GdS - Sanchez-Inter, the contacts already underway. And Suning preparing an offer.
Kutinkata
Просто е объркал ... абе колко точно да е объркал , разбирам да е просто грешка когато стане 1-2 пъти , но когато паднеш от Ювентус , Рома , Наполи и отпаднеш от Лацио и Беер Шева ми идва повечко за грешка от която си взимаш поука . Моу и Чоло бъркат но техните отбори са в борбата за ШЛ и ЛЕ , както и за четворката в държавите им , това вече е грешка от която някой си взима поука . Иначе сте прави , спора е безмислен и всеки е с мнението си , нека дочакаме края на сезона и 2идим какво ще стане .
Provenzano
Кой хленчи и дъвчи едно и също? В няколко поредни поста чета, че Пиоли бил поел разбит и демотивиран отбор. Два пъти написах, че това никой не му го отрича, но не знам защо продължаваш да го изтъкваш? Всеки бил допускал грешки. Да, така е, но тук говорим за една поредица от грешни решения, които Пиоли взе и то в най-важните мачове през сезона, когато трябваше да направим решителна стъпка към топ 3. И след всяка негова грешка си повтаряме едно и също, а именно, че ще си извади поука и повече няма да повтаря стари грешки, но аз все още не мога да кажа, че си е взел правилната поука, тъй като засега не съм видял нещо подобно. Той трябваше още при първия провал с грешната схема да се усети, че тази схема не работи, защото просто е неефективна. А той какво направи? Точно обратното. Отново заложи на нея и пак се провали. Чакам с нетърпение дербито срещу мердите и мача срещу Наполи да видим как ще подходи и тогава пак ще дискутираме.
inter_ruse
Виж какво, дори да бяхме хвърлили 500млн за трансфери,работата на пиоли беше да вдигне отбора , той го направи това!!! Нека проведе подготовката , да направи меркатото и чак тогава ще имате право да сте недоволни от него.
Аз съм плътно зад него , от другия сезон ще мачкаме...
Provenzano
Дано! Всички искаме Интер да мачка, но да мачка отбори като Ювентус, Милан, Наполи и Рома, а не само Каляри, Сасуоло и Аталанта wink.gif
inter_ruse
Всичко под ножа!!!
Както на вас не ви пука за хубавия футбол , на мен може да не ми пука за победите ,важното е да са победи ,пък ако ще и срещу рилски спортист да са!!!
Споко приятели,от новия сезон батко ви стефчо ще ви затвори устите,нека да е жив и здрав само smile.gif
Kutinkata
Аз не съм съгласен , че работата на Пиоли е била просто да победи някой слабак и това , че отпаднахме с него от ЛЕ , купата а и в серия А не влезнахме в тройката да се подминат всички тези провали с лека ръка , само и само защото леко е надградил над ФДБ . Според мен ще му бият шута , защото се провали както и този пред него , защото по същата логика трябваше да изчакаме и де Бур да проведе подготовка , че да го съдим , ама ние не сме някой слабак , да им даваме по 50 шанса . Моето мнение ( а и желание ) е , че Сунинг ще изгонят Пиоли лятото .
durex
Сунинг ще го махнат евентуално, когато имат 100% потвърждение не Симеоне или някой от неговия калибар, че ще ни води. До тогава ще си караме с Пиолката.
inter_ruse
Всички треньори които ни подхождат са заети. Пиоли ще си стои до 2018 ,тогава договора на чоло с атлети свършва и той идва при нас барабар с грийзман...
Аз бих сменил пиолката само за 4 треньора - чоло , конте , жардим или спалети.
Provenzano
Тоя Жардим кой беше и какво е спечелил досега?
inter_ruse
Ще спечели той,само стой и гледай кво става тука до 2-3г.
Provenzano
Абе той нека първо спечели, пък после ще говорим.
onlyinter
Дискусията е интересна. Всеки може да харесва какъвто си иска футбол, но в съвременния комерс най-важни са победите. Те водят след себе си повече телевизиоона аудитория, продажба на артикули и ред други бизнес дейности. Нито един собственик няма да подмине с лека ръка това и да се примири ако отбора му цъка с топката в свое владение по-голяма част от двубоите, пък ако победи добре, ако не държали сме топката.
В тоя ред на мисли в ДНКто на Интер е футбола с желязна защита, брутална преса и подсигуряване когато противника играе с топката и мълниеносни контри. Неслучайно най-големите успехи на отбора са постигнати с този стил на игра. На някои може да не им харесва, но фактите са си факти. Всички помним какво причинихме на прехвалената Барселона през 2010 в Милано именно с този футбол, който най-малкото може да се нарече дефанзивен. По мое мнение именно заради това на пейката на Интер е нужен човек мотиватор, човек с топки, човек умеещ да чете играта с няколко хода напред. Човек като Чоло. Моите уважения към Пиоли, но той според мен не е човека ако ще гоним големи цели. Мен лично не ме топлят победи над Каляри и Удинезе например, а срещу Рома да изглеждаме като първолаци.
Provenzano
Цитат(onlyinter @ Mar 22 2017, 16:23 ) *
Мен лично не ме топлят победи над Каляри и Удинезе например, а срещу Рома да изглеждаме като първолаци.

Това изречение казва всичко 107952_orig.gif
inter_ruse
догодина всички ще са ни жертви!!!!
пиоли почна от малките ,догодина е ред на големите!!!
и от сезон 17/18 серияА ще праща 4 отбора в шл.
Provenzano
Всъщност от сезон 2018/2019, а не от следващия wink.gif
mihael16
А дано,но нз дали феновете на отбора имаме търпението вече.7 години представянето ни е крах.
Provenzano
Пиоли щял да ни прави шампиони другия сезон wink.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.