Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
durex
Имаме интерес към португалеца Жоа Марио от Спортинг Лисабон. Но там най-вероятно няма как да се мерим, тъй като му искат 60млн...
Kutinkata
Нямам почти никви впечатления от играта на Гарай , гледал съм го само няколко мача когато играеше в Реал и не ми допадна много , сега незнам може да е натрупал опит и да играе по стабилно . Но Мурийо ми се виждаше част от бъдещето на отбора , допусна някой грешки но това е нормално за по млад защитник , той заедно с Икарди , Брозович са единствените трима по млади играчи който могат да играят дълги години при нас за момента .
Ricardo
Гарай бе титуляр за Аржентина на Световното и бе железен.В Бенфика също много израсна,знаем,че португалците умеят да си развиват играчите,но наистина и аз не съм сигурен дали трябва да се жертва Мурило,който е доста млад и може да стане топ защитник.Иначе Гарай съм сигурен,че е класа.
Centrocampista
Муриьо единствен от всичките ни защитници може да изнася топката по чудесен начин, което в съвременния футбол е много важно.
enjoy
Педула казва че Сънинг са резнали Манчо за Яя Туре, и искат по-млад играч. Веднага ни свързаха с Витсел и Тешейра, като казаха че агента на Тешейра е бил в Милано да разбере повече за вероятен наем от Китай в Милано!

За Витсел, Аусилио ще ходи в Русия да завърши размяната на Мурило с Гарай и 10м за нас, като ще обсъждат и Витсел и Йоветич......

Добре звучи!

Това че Яя Туре няма да дойде означава че Кандрева ще дойде 100 про според мен!

Кандрева, Тешейра и Гарай звучи перфектно, дано не жертваме и Брозович като Мурило, но ще му е трудно на Аусилио да продава Сантон, Додо, Ранокия, Жуан за да спасиме Бро...
Kutinkata
Гарай , Тейшейра и Кандрева и махаме Мурийо с възможност да махнем и Брозо ... мммм по голяма.тъпотия от това не мога да измисля .
Centrocampista
Цитат(enjoy @ Jul 5 2016, 13:54 ) *
Педула казва че Сънинг са резнали Манчо за Яя Туре, и искат по-млад играч. Веднага ни свързаха с Витсел и Тешейра, като казаха че агента на Тешейра е бил в Милано да разбере повече за вероятен наем от Китай в Милано!

За Витсел, Аусилио ще ходи в Русия да завърши размяната на Мурило с Гарай и 10м за нас, като ще обсъждат и Витсел и Йоветич......

Добре звучи!

Това че Яя Туре няма да дойде означава че Кандрева ще дойде 100 про според мен!

Кандрева, Тешейра и Гарай звучи перфектно, дано не жертваме и Брозович като Мурило, но ще му е трудно на Аусилио да продава Сантон, Додо, Ранокия, Жуан за да спасиме Бро...


Братле, не знам от къде черпиш информация или това са лично твои интерпретации, но за Кандрева спря да се шуми поне от 10 дена. Лациала е стопиран и се изчаква развитие по истинските цели, които са Берарди и Габриел Жезус по думите на Тохир и Манчо при представянето на Сунинг в Милано на 28ми Юни. Всичко друго което се пише е алтернатива на това. А относно врътките с руснаците съм склонен да вярвам, че се мисли подобна размяна, но доколкото знам Муриьо се дърпа нещо. Ще видим.
Kutinkata
Докато разглеждах международния форум видях едно много хубаво мнение за Манчини , предполагам , че всички го знаем де , но с едно изречение описва всичко , ето това :


First Melo,now Toure and Candreva
Fuck his oldie clan...and getting experienced players because he can't handle younger players
Ricardo
Цитат(Kutinkata @ Jul 5 2016, 15:57 ) *
Докато разглеждах международния форум видях едно много хубаво мнение за Манчини , предполагам , че всички го знаем де , но с едно изречение описва всичко , ето това :
First Melo,now Toure and Candreva
Fuck his oldie clan...and getting experienced players because he can't handle younger players

Абсолютно вярно.Манчини няма никаква представа как да интегрира в отбора и как да развие млади играчи.Политиката на Сунинг е правилна,въпросът е защо след като китайците искат да следват подобна политика оставиха Манчо начело,треньор,който предпочита да залага на опитни играчи,пред някой млад и мотивиран треньор умеещ да развива млади футболисти..Да не говорим,че вече и в медиите започнаха да се тиражират различията между Манчини и новите собственици на трансферния пазар..
Provenzano
Да ви кажа ли кой ще бъде следващия правилен и печеливш трансфер за Интер? Изходящия такъв на Манчини wink.gif
Kutinkata
Обикновенно се случва собствениците да не дават пари за млади таланти и да замазват очите на феновете.и треньора със стари и свършили футболисти ... а на нашия лумпен сега му дават пари ама той си знае неговото Туре , Кандрева , Мело ... Тоя Манчини на колко ли фена на Интер е съкратил живота направо незнам .
enjoy
Цитат(Centrocampista @ Jul 5 2016, 14:33 ) *
Братле, не знам от къде черпиш информация или това са лично твои интерпретации, но за Кандрева спря да се шуми поне от 10 дена. Лациала е стопиран и се изчаква развитие по истинските цели, които са Берарди и Габриел Жезус по думите на Тохир и Манчо при представянето на Сунинг в Милано на 28ми Юни. Всичко друго което се пише е алтернатива на това. А относно врътките с руснаците съм склонен да вярвам, че се мисли подобна размяна, но доколкото знам Муриьо се дърпа нещо. Ще видим.


Il Messaggero - Inter ready to increase the bid for Candreva. Lotito in hurry to sell
According to Il Messaggero, Inter and Antonio Candreva today are closer than before. The player will have a summit with Claudio Lotito after his holidays and meanwhile the Nerazzurri are going to increase their offer: 22 million + a 3 million bonus to Lazio. Lotito, moreover, needs to complete a sale to gain the cash to satisfy Bielsa's requests on transfer market.

Не е спирало да се шуми за Кандрева, просто чакахме да видим Берарди кво ще каже, но явно ще остане в Сасуоло още един сезон, Габрил Хесус иска и той да остане още един сезон в Бразилия днеска го каза!

Il Messaggero e вестник от Рим, тоест близко до отборите Рома и Лацио!

Кандрева вече го пиша сигурен! Може само Конте да го поиска в Челси, защото Кандрева иска в Италия само Интер - отказал е на Наполи за пример!

Относно Гарай и Мурийо аз смятам че това е разумна сделка, макар че ми се иска да вземем 20м и Гарай - за справка Хълк отиде в Китах за над 55м евро така че нищо няма да ги сбърка Руснаците!

Мурийо започна силно но после втората част от сезона направо се насра, беше по зле и от Ранокия! А в международният форум Колумбиец каза че почти всичко голове в Колумбия са били негова вина на Копа Америка. Тотално пропадна и ако сега не му вземем парите ще се чудим като Жуан кво да го правим! Руснаците му предлагат 4м на година сега при нас взима 1.5м wink.gif Така че ще клекне бързо!
Provenzano
Мале, мале, само да прочетете отстрани какви глупости пишете. Муриьо тотално се бил насрал през втората част на сезона? Брей... и с какво по-точно? Вижте по-задните страници от темите за мачовете как всеки път го хвалите и се радвате като малки деца, че най-накрая сме взели добър централен бранител на прилична възраст и срещу разумна трансферна сума. Сега изведнъж не знам и аз от къде точно се пръкна тоя Гарай, който на 30 години имал още 4 години футбол пред себе си. Хаха! До 34 ли ще го хрантутим? После да не се чудите защо сме на това дередже и не още 5, ами още 50 години няма да помиришем ШЛ с подобно мислене. Взехме Ансалди и Еркин, дайте сега да вземем Туре, Кандрева, Гарай и още 2-3 набора на вуйчо ми и официално можем да опънем купола на цирка wink.gif
Kutinkata
И на мен ми се стори странно мнението че Мурийо се НАСРАЛ втория полу сезон , че чак е сравняван с Ранокия . Мурийо изигра страхотен сезон , железен защитник , да направи някой грешки но все пак в момента е на само 24 години , а и това , че головете във вратата на Колумбия дошли заради него е без коментар . Ако ще разменяме Мурийо за Гарай трябва да искаме поне 25-30 милиона отгоре . Манчесър дадоха 40 млн евро за защитник с един сезон за гърба си , Лацио иска 25 млн за средняшкия си пенсионер Кандрева .. Ние ще даваме един от тримата страхотни млади играчи който имаме за 30 годишен и ще вземем жълти стотинки .
enjoy
Може да съм прекалил, но щом Манчини почна да пуска Жуан до Миранда е ясно, че не го харесва, но няма какво да си кривим душата че Мурийо беше фантастичен в началото и после като ли го почна звездоманията според мен!

Предполагам че и Манчини иска да продаде, Йоветич, Додо, Ранокия, Сантон и Мело и да не жертва Мурийо, но за да вземем играчи трябва да продадем!

От клуба потвърдиха че трябва заради ФФП изходящите трансфери да са равни на входящите - имаме и да плащаме 25м за Йоветич, Додо и Брозович но можем да правим -30м загуби на сезон !

До сега сме дали:
5м и Бираги за Капрари
3м и Лаксалт за Ансалди

а не сме получили и евро цент в касата!

10м от Мурийо ще покрият само тези трансфери!

За да дадем 25м за Кандрева ще трябват още 23 милиона!

От Жуан да кажем да вземем 7, от Сантон 5 и от Йоветич още 10-15м и ще се вържат нещата! За Ранокия и Додо според мен няма кой да се върже за трансфер и ще ги дадем пак под наем!

Гнукури е близко до Болоня под наем с опция за 5м като ние ще имаме опция да си го върнем!

Трябва да сме честни че и Пяца и Габриел Хесус ще им трябва време и да ги вземем, докато Кандрева е с опит в Сериа А и се връща доста в защитата, нещо което Манчини иска!
Ludman
Inter Coach Roberto Mancini is among the candidates for the position of England manager, claim Italian reports.

Един хубав слух!
enjoy
Мадзари иска Жуан за своето 5-3-2 във Уатфорд и предлага 10м кешовица!
Kutinkata
Цитат(enjoy @ Jul 5 2016, 21:28 ) *
Трябва да сме честни че и Пяца и Габриел Хесус ще им трябва време и да ги вземем, докато Кандрева е с опит в Сериа А и се връща доста в защитата, нещо което Манчини иска!

Когато прочета такова мнение винаги съм на ръба да се самоубия ... Цял свят вече развива таланти но Интер няма време , трябва още утре да се спечели ШЛ , Калчото , Купата и Суперкупата ... Какво като на Хесус му трябва време за да се адаптира ? Като му трябва ще му го дадем . Разберете, Интер е голям отбор и ще го има и след 5 и след 10 години , а след 10 години , Кандрева ще е опитен треньор вече ... Каква е тактиката сега ? Взимаме Кандрева за 25 млн , след два сезона вече е пенсия и взимаме нов Кандрева и нов Туре за 25 млн , и така на всеки два сезона , защото Интер не е отбор да чака някви смешни младоци като Пяца и Хесус да се развивали ... Мурийо направи няколко грешки и му бием шута а , Икарди пропусна няколко положения в края , нека и на него му бием шута , ще го сменим за Гомез или Тони и 2 млн кеш .. Стегнете се вече , не може на 2 сезона да даваме по 20 млн за някви скапани пенсий като Кандрева , кой нормален отбор има такава политика ?
Provenzano
Стига вече с тоя Кандрева де, вече само като му прочета името и ми се повръща.
enjoy
Казах, нещо което Манчини иска не че аз го искам.
Аз съм си казал мнението и то е Ламела и Тешейра вместо Кандрева и Яя Туре!
Но Манчо има друга идея! Все пак има само година договор и му е напечено и иска бързи резултати, Аз съм ок за Кандрева но да го вземем за 15м, но да жертваме и Мурийо и Брозович за него е наистина....
durex
Цитат(Kutinkata @ Jul 5 2016, 20:47 ) *
Когато прочета такова мнение винаги съм на ръба да се самоубия ... Цял свят вече развива таланти но Интер няма време , трябва още утре да се спечели ШЛ , Калчото , Купата и Суперкупата ... Какво като на Хесус му трябва време за да се адаптира ? Като му трябва ще му го дадем . Разберете, Интер е голям отбор и ще го има и след 5 и след 10 години , а след 10 години , Кандрева ще е опитен треньор вече ... Каква е тактиката сега ? Взимаме Кандрева за 25 млн , след два сезона вече е пенсия и взимаме нов Кандрева и нов Туре за 25 млн , и така на всеки два сезона , защото Интер не е отбор да чака някви смешни младоци като Пяца и Хесус да се развивали ... Мурийо направи няколко грешки и му бием шута а , Икарди пропусна няколко положения в края , нека и на него му бием шута , ще го сменим за Гомез или Тони и 2 млн кеш .. Стегнете се вече , не може на 2 сезона да даваме по 20 млн за някви скапани пенсий като Кандрева , кой нормален отбор има такава политика ?

Сам си го написал. Интер от както се помня залага само на готови изградени играчи. Пробва ли да развива някой младок и винаги пукаме гума. А колкото до Мурийо, наистина втория полусезон се насра тотално, но тогава целия отбор се посра заедно с треньорчето ни. Както съм писал не веднъж, дори и да не вземем никой и да си останем с наличните футболисти, то с един треньор ала Симеоне си гарантираме тройката. В това съм убеден на 100% !!! За да върви един отбор напред, първо махаш треньора и след това играчите, а не обратното, както става при нас в последните години.
Provenzano
Инглизите да взимат Манчо , кво ми се туткат тия пипони ...
durex
Pedullà - Inter have put 20 million on the plate for Joao Mario.
Provenzano
Чета на няколко места, че нашето падре ака Манчини все още не се е отказал от Сабалета. Не мога да повярвам, че иска още един бек.
Kutinkata
Днес май няма нищо интерестно все още . Уотфорд са отправили оферта на цена 10млн за Жуан а Кристъл Палас искат Сантон . Отбора ни вчера е тренирал с фанелки със заличено логото на Пирели , все още май не се знае защо .
Provenzano
Знае се. Май Пирели са отказали да плащат за тренировките и искат да рекламираме логото им само в официалните срещи... ебати пародията на спонсори biggrin.gif

От Сънинг пък щели да търсят китайски спонсори и дано ги намерят час по-скоро, че повечето клубове взимат 2-3 повече в сравнение с нас.
durex
20млн сме предложили за Жоа Марио от Спортинг.
Китайците са изрязали Манчини за Туре и Кандрева biggrin.gif biggrin.gif Причина, годините и парите на играчите.
Provenzano
20 млн + още 5 под формата на бонуси за Жоао Марио. Ето това се казва новина, а не някакви слухове за рекламното лице на Жилет ака Антонио Кандрева.
Говори се обаче, че пича има клауза от 60 млн, а и най-вероятно ще се наложи да продадем Брозович.
http://www.fcinternews.it/focus/cds-joao-m...di-bonus-220239

Арсенал са набелязали Муриьо. Байерн също следят ситуацията около бранителят като колумбиеца е сочен за евентуален заместник на Бенатия.
http://www.fcinternews.it/rassegna-stampa/...e-bayern-220245
durex
Брозович веднага го шитвам, стига Жоа Марио да дойде.
Provenzano
Довечера ще го наблюдавам под лупа biggrin.gif
Kutinkata
На мен пък Марио ми изглежда малко като Брозович когато дойде , адски много раздаване и много грешкщни отигравания . Все пак е млад и съм му гледал само мачовете на Европейското но сякаш не бих го заменил за Брозо . А дано с това рязане на Сунинг към Манчини , са му наранили голямото его и той напусне в Посока Англия .
Provenzano
Абе и аз не съм много сигурен дали е оправдан подобен ход. По принцип не искам да се разделяме с Брозович, тъй като той вече се климатизира перфектно към Калчото и съм сигурен, че през новия сезон ще е машина.
Provenzano
Докато ние се чудим кой пенсионер да привлечем, Милан се насочват към Хавиер Пасторе, а новите им собственици са готови да инвестират 100 млн евро в трансфери през това меркато.
Centrocampista
http://www.inter.it/it/news/74199/ever-banega-e-nerazzurro

Най-накрая! Дишайте, дойде и официалното потвърждение smile.gif allright.gif 106782_orig.gif
Черно и синьо
Според Дейли Мейл Интер обмисля да предложи оферта в размер от 44 милиона за Дмитри Пайе. Според мен е измишльотина, но все пак да видим.
Kutinkata
Днес Марио ми потвърди мнението за него , ако искам някой от Португалия то е набора на Жоао Марио - Андре Гомеш , но там е още по сложно , играча на Валенсия мисля , че ни идва скъпичак .
durex
Цитат(Черно и синьо @ Jul 6 2016, 21:43 ) *
Според Дейли Мейл Интер обмисля да предложи оферта в размер от 44 милиона за Дмитри Пайе. Според мен е измишльотина, но все пак да видим.

Според мен това е измислица. Попитан преди 5-6 дни кой футболист би вземал от европейското, Морати отговори, че ако беше президент на Интер (все още) щеше да вземе Пайе и може би от там идва и този слух. Все пак дано има нещо вярно, защото на това европейско той най-много изпъкна.
Provenzano
Добра партенка, но... Първо как въобще си въобразявате, че можем да извадим подобна сума в нашето положение? И второ, ако хипотетично приемем, че Уест Хем се навият да продадат Пайе през това лято, то едва ли ще бъде точно на нас. В смисъл такъв, сигурен съм, че опашката за играча ще бъде доста дълга. И при това все от отбори я играещи в ШЛ, я доста по-платежоспособни от нас, така че по-добре не си правете излишни илюзии за Пайе.
Provenzano
Накратко...

Габриел Жесус бил очарован от интереса на Интер и искал да играе в първенство като Серия А. Sky пък потвърждават интереса ни към Жоао Марио като казват още, че сме готови да предложим 25 млн евро, които първоначално били предназначени за привличането на Берарди.
Kutinkata
Агента на Марио е някав Киа Жорабчиян който е правил много сделки с Китайските отбори и може това да му е поредната с Китайски собственици . Както казах не съм кой знае колко очарован от него , далеч предпочитам един Андре Гомеш пред него , но пък в пъти предпочитам Марио пред Кандрева , макар и да не играят на един пост. В гадзета пак има статия за сериозните разминавания на исканията на собствениците и на треньорчето ни . Собствениците искат млади и талантливи играчи като Габриел Хесус , Марко Пяца , Жоао Марио ... а треньорчето иска дърти пенсий като Кандрева , Туре , Сабалета ...
Provenzano
Еми треньорчето ни да им плаща сам заплатите като ги иска толкова много. А китайците да тропнат най-накрая по масата и да покажат кой ръководи парада, че ми писна и от тях, а пък ако Манчини много се дърпа да му бият шута - нито е първия, нито ще бъде последния.
Provenzano
inter_ruse
след банега според мене не ни трябва халф. имаме си кондогбия на дефанзивния халф , за резерва медел (мело не го броя) напред банега и брозович са достатъчни. ако вземем халф , то да вземем някой евтин вариант за резерва , примерно сориано от самп.
иска ми се да дойде тейшейра гратис от китай и пяца ако може.
в жоао марио има хляб
durex
Момчета, само с младоци няма да стане. Трябва да има един батко между тях, от когото да се учат. Разбирам че искате все млади момчета да играят, но само с тях до никъде няма да я докараме, а не можем да си позволим още един сезон извън ШЛ, а и смятам че и на вас ви се гледа Интер в най-комерсиалния турнир.
Вижте една Барселона,там са съчетани младо със старо, а не само младоци, или пък обратната само пенсии.
durex
Gabriel Jesus: "Italy fascinates me and I would go to Inter"
Kutinkata
Цитат(durex @ Jul 7 2016, 14:08 ) *
Момчета, само с младоци няма да стане. Трябва да има един батко между тях, от когото да се учат. Разбирам че искате все млади момчета да играят, но само с тях до никъде няма да я докараме, а не можем да си позволим още един сезон извън ШЛ, а и смятам че и на вас ви се гледа Интер в най-комерсиалния турнир.
Вижте една Барселона,там са съчетани младо със старо, а не само младоци, или пък обратната само пенсии.

Знам , че сигурно се повтарям но как така няма да стане само с младо , къде го виждате това младо ??? В момента ядрото на състава ни е това - Ханда - 32 , Каризо - 32 , Андреоли -30, Еркин -28 , Жуан -25, Мурийо-24 , Миранда-32 , Дамброзио-28 , Нагатомо -30, Ансалди -30 , Банега-28 , Кондогбия -23, Медел -29 , Брозо -24 , Мело -33 , Паласио -34 , Икарди -23 , Йоветич -27, Биябияни -28 , Едер -30 , Перишич -27

Средната ни възраст на отбора е 28.42 години но вие сте на мнение , че сме твърде големи младоци и трябва нещо по възрастно и опитно ... Хайде стига , този отбор е адски застаряващ , трябват му само младоци , след 2-3 сезона , футболисти ставащи за големия футбол от тези 21 ще са сигурно останали само максимум 5 . Все ми е било чудно фен на Интер да кажем в този момент "не става само с младоци" , често го срещам тук това но така и не разбирам къде са тези само младоци .
Provenzano
Да де, всичко хубаво, но на Барселона "пенсиите" са играчи като Шави и Иниеста и сред такива като тях просто младите играчи няма как да не израстнат. Сравнението е доста неуместно. А иначе нашите пенсии всички знаем кои са, така че по-добре да не коментирам повече по темата...
Ludman
Може да си отдъхнем за Кандрева... поне за малко smile.gif Има новина , че е в напреднали преговори с Наполи... 20млн + 2млн бонуси

Още един добър слух .... Шефчетата май не искат вече Манчо , стягат Прандели ! red.gif
Kutinkata
Прекалено хубаво ще е да разкараме нашия тумор - Манчини . Иначе се тръби , че утре Пяца ще минава медицински прегледи в Милан , Юве едва удържат Бонучи и Погба и е хубаво да побързаме за Хесус , защото ако Юве продадът някой от двамата ще имат доста пари за харчене. ...
inter_ruse
Di Marzio - Davide Santon sta per lasciare l'Inter e l'Italia. Nel suo futuro ci sono la Premier e il Sunderland. Trattativa avanzata.

кандрева ще хвърчи в наполи , вие пък се радвайте...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.