Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Soul
Абе ние нека го вземем пък тогава да видим дали е надценен biggrin.gif Не, че нещо но играчи от такъв калибър не сме взимали от много време. Сега като се заговори за много сериозни имена и леко почнахме да се разлигавяме ми се струва biggrin.gif Това, че в последно време Верати не е в кой знае каква форма абсолютно нищо не означава. Качествата му са безспорни и каквото и да си говорим ще допринесе адски много на отбора. Време е да станем наистина сериозни претенденти за титлата и едно от главните неща това да е случи е точно привличането на такива играчи!
пп..Кришито, Касерес със сигурност не са играчи които ще ни помогнат да дигнем нивото. Касерес може да става за резерва...но нищо повече. Разбира се говоря ако искаме да се подобрим, ако искаме да тъпчем на същото място както правим последните години...със сигурност ще са добри полълнения smile.gif
Provenzano
Да, Кришито и Касерас вероятно стават за резерви, но такива си имаме в отбора и то достатъчно. Трябват ни титуляри!
Provenzano
Provenzano
Интер с амбициозна оферта към Гризман

Собствениците на Интер - „Сънинг Груп“ подготвят сензационна оферта за френския талант Антоан Гризман, съобщава Mediaset Premium.

От китайският конгломерат настояват за поне едно голямо име през летния трансферен прозорец, след като преодоляха проблемите на клуба с финансовия феърплей.

Според италианската медия, която разпространи информацията, от Интер са готови да платят освобождаващата клауза в договора на футболиста, а именно 129 млн. евро.

Близки до звездата на Атлетико Мадрид твърдят, че Гризман би обмислил подобно предложение, но само при положение, че „нерадзурите“ си осигурят място в Шампионската лига през следващия сезон.

Английският Манчестър Юнайтед е смятан за един от фаворитите за подписа на френския нападател.

Източник: gong.bg
mihael16
Това вече е новина,за мен това е един от най-силните футболис ти.Нз защо всички искате Дармиан,за мен не някаква класа
Ludman
Cagliari have officially announced the signing of Senna Miangue from Inter, with an option to buy and a counter-option.


Само ние пари не можем да вземем от футболисти :/ даваме ги под наем с опции и се чудим как да се отървем
Provenzano
Е, колко да вземем на 19-годишна резерва със само 3 мача с нашата фланелка?
inter_ruse
Уж дармиан си търси апартамент в милано и идва в Интер до края на джама.
Дано да е така,много ще съм доволен!
Provenzano
Само да не иде накрая в Милан. biggrin.gif Шегувам се, разбира се.
inter_ruse
Цитат(mihael16 @ Jan 25 2017, 15:31 ) *
За да стане лидер на някой тим Верати има още доооста да поработи и честно казано не мисля че си струва паарите,които му искат.

Е то кой футболист струва парите за които се привличат играчи в днешно време?
Някъв централен защитник на име ерик байли(за пръв път го чух) премина в юнайтед за 35млн паунда.
Щом някъв африканаки защитник, анонимник струва толкова ,няма как верати да не струва най-малко 60млн...
rodigri
това за Дармиан го пише само в бг.медии, никъде другаде ,тъй ,че му нямам много доверие.
По-горе прочетох коментарите свързани с това колко струват играчите- стига вече с това кой не струва парите,на кой искат много,все едно ние ги даваме парите!!! ако искат 100 млн. да дадат за верати,важното е да го докарат.В днешно време младите и добри играчи струват много пари,няма как да искаш качество за малко пари.Не е за пренебрегване и провличането на играчи от маркетингова гледна точка,както в случая с Погба wink.gif
п.с. Май май Ранокия и тоя прозорец няма да може да го разкараме хахах
Kutinkata
Така е , според мен реалната цена на Верати в момента е 60-70 млн . Не съм съгласен , че няма лидерски качества , макар и млад все още той е един от лидерите в ПСЖ , а техния отбор е доста над нашия последните години .
Говори се , че искаме за алтернатива на Икарди , някой измежду Петаня от Аталанта и Мартинез от Сунинг , като не разбрах дали става въпрос за сега или лятото .
Provenzano
Цитат(rodigri @ Jan 27 2017, 09:46 ) *
това за Дармиан го пише само в бг.медии, никъде другаде ,тъй ,че му нямам много доверие.

Явно не четеш достатъчно.

http://metro.co.uk/2017/01/27/matteo-darmi...summer-6409216/

https://www.thesun.co.uk/sport/football/271...-move-to-inter/

Има и още, но не ми се търси. Напиши в google: Darmian Inter и му задай последната седмица и ще видиш колко много статии има. Вече колко е вярно никой не може да каже.
Provenzano
Поканиха Кристиано Роналдо в Интер

Полузащитникът на Интер Жоао Марио заяви, че се опитва да убеди голямата звезда на Реал Мадрид – Кристиано Роналдо, да продължи кариерата си на "Джузепе Меаца".

През лятото двамата спечелиха Европейското първенство с родината си Португалия и не е тайна, че поддържат добри отношения. Марио обаче добави, че четирикратният носител на Златната топка не се поддава на уговорките му.

"Кристиано не ми е само съотборник в националния отбор, но е и мой приятел. Той е чудесен човек и роден лидер. Опитвам се да го убедя да дойде в Интер, но това не е никак лесно", заяви в рамките на шегата Марио.

Припомняме ви, че наскоро Роналдо поднови договора си с Реал до 2021 г. Той нееднократно е заявявал, че мечтае да завърши кариерата си на "Сантяго Бернабеу".

Източник: gol.bg
Sneijder
Ебати прокобата са тия Ранокия и Нага - немат продаване а и явно са с претенциииии ?!?!?!? Защо не ги подарим най-накрая и да не ги виждам !!!!!
inter_ruse
Ранокиа го искат в зенит,но той иска в италия. За юто даже и алухове нема.
А според скай искаме да купим масина сега,но при нас ще дойде лятото.
Provenzano
Лошооо, много лошоо...
ТРЕНЕРА
Гнукури отиде в Удинезе и наема му не е 4 млн ,както някой тук беше казал .Това са парите ,ако на Фриули искат да го купят за постоянно през лятото .
durex
Не знам за Роналдо, ама тука последните часове върви една бомба за Гризман... Почти всички медии гърмят, че предлагаме клаузата му от 120млн и го взимаме на лято, стига да сме се класирали за ШЛ. Дали това не е топ играча за когото Морати говореше...
Provenzano
Цитат(ТРЕНЕРА @ Jan 27 2017, 20:53 ) *
Гнукури отиде в Удинезе и наема му не е 4 млн ,както някой тук беше казал .Това са парите ,ако на Фриули искат да го купят за постоянно през лятото .

Така бяха писали във fcinternews.it, не съм си го измислил от себе си.
mihael16
Все хубави слухове,но дърварите Юто и Жабчо все остават.Не стига че футболът им е чужд ами и с претенции
Provenzano
Относно Нагатомо стискам палци това да се случи:

http://m.fcinternews.it/en/sampdoria-would...nagatomo-237578
Provenzano
Ей го Гризманчето, много добре му стои нашата фланелка biggrin.gif

durex
Sky - Hull City is pushing for Ranocchia
durex
Според Ди Марцио, жабока трябва утре или в други ден да премине медицинските прегледи в Хъл Сити, като англичаните ще го вземат под наем. Дано има и някаква клауза за откупуването му.
Provenzano
Ако успеем да разкараме и япончето ще има банкет biggrin.gif
Soul
Дървото в Хъл, Гризман и Чоло идват следващия сезон...ако тва стане мога да умра спокоен biggrin.gif
Ludman
Reports in Italy claim Chelsea enquired about Antonio Candreva, but Inter won’t even discuss selling him.
inter_ruse
Тва за кандрева и аз го четох. Също така ди марцио и педула казват,че уж челси иска биабиани. Най-вероятно конте иска да ги ползва като халф-бекове...
Милан искат сантон.
Лятото сме готови да дадем 70нлн за р.родригес и манолас.
Ди марцио избухва с това ,че манолас ще е наш футболист от юни. Ако не беше ффп, още сега щеше да дойде. 42млн+3бонуси и заплата от 4млн за коцето.
Изобщо сунинг са решили да ни направят изроди. Очаквам от другия сезон да бием като тъпани затворници,брачеди,роми и неаполитанци..
Provenzano
Абе затворниците трудно ще ги бием като тъпани, но е крайно време да се завърнем към върха и битката за Скудето.
rodigri
победим ли ги ,определено оставаме в играта и шампионата ще стане доста интересен . Да не забравяме ,че Рома играят с Фиорентина ,а определено Рома не са в оптимална форма, лошото е ,че за Фио няма да играе Бернардески .
Сега гледам ,че Хъл щели да плащат цялата заплата на Ранокия , което не е лоша сделка за нас, а и като прибавим спестените пари от заплати на Мело,Йоветич,Мианге,Гнукури си е доста добри меркато
Soul
Абе шампиони няма да станем колкото и да ни се иска. Просто в момента дъртата имат по-обигран отбор и до някъде по-добри единици. Но едно второ или трето място би дало огромен тласък за следващия сезон, когато ще сме подсилили зверски отбора. тогава вече ще се борим рамо до рамо с тях.
Provenzano
Мисля, че малко повече се размечтахме, но така и така сме започнали, а и в крайна сметка защо не. Ако приемем, че наистина успеем да победим гобите в неделя, то след това като нищо можем да ударим и ромите на "Меаца". Прибавяйки към тези две дербита, мачове срещу отборите на Емполи, Болоня и Каляри, срещу които играем между мачовете с гоби и роми, то наистина имаме една не лоша възможност да се намесим в битката за Скудето. Лошото е, че не виждам къде гобите могат да сбъркат. Програмата им е сравнително лесна, а и дори да сбъркат ще го направят веднъж, не повече. А по този начин не виждам как ще стопим разликата с тях, която в момента е 9 точки, като те дори имат мач по-малко.

От действията ни на трансферния пазар също съм много доволен. Може да взехме само един футболист, но както вече той самия доказа си е класа отсякъде и готов да мачка без грам нужда от време за адаптация или тем подобни глупости, все едно е роден за да играе в Интер. Не взехме други играчи само колкото да се каже, че сме правили покупки, което ме радва още повече. В изходящ план успяхме да разкараме някои от ненужните футболисти като Мело и Йоветич, а по всяка вероятност до края на меркатото Ранокиа и Биабиани също ще напуснат. Мианге и Гнукури пък отидоха в по-непретенциозни отбори, където със сигурност ще получат доста повече шансове отколкото ако бяха останали тук, така че тези трансфери също са си плюс от всяка една гледна точка за нашия клуб. Очаквам с нетърпение лятото. Ще се разделим с Паласио, най-вероятно и Едер, а и други. Сигурен съм, че Сунинг ще се развихрят.
inter_ruse
Лятоска взимаме манолас,р.родригес,дармиан,верати и бернардески/берарди и догодина ще сме готови да си мерим пишките със затворниците
rodigri
Както може да намесим в борбата за скудетото, така може и да ни се охладят страстите с две загуби - говоря за Лацио и Юве.Трябва да играем мач за мач, така мисля , че е най добре, дори и ние трябва да гледаме така на нещата.Реално както и конкурентите ще правят грешки ,така рано или късно и ние ще стъпим на криво ,няма начин.Ние ,Рома и Наполи сме що годе равностойни , за това нищо не се знае, а и имаме директни мачове с тях.
Provenzano
Цитат(rodigri @ Jan 31 2017, 10:07 ) *
Както може да намесим в борбата за скудетото, така може и да ни се охладят страстите с две загуби - говоря за Лацио и Юве.Трябва да играем мач за мач, така мисля , че е най добре, дори и ние трябва да гледаме така на нещата.Реално както и конкурентите ще правят грешки ,така рано или късно и ние ще стъпим на криво ,няма начин.Ние ,Рома и Наполи сме що годе равностойни , за това нищо не се знае, а и имаме директни мачове с тях.

Така е, а голям плюс за нас е, че както срещу Рома, така и срещу Наполи сме домакини, което си е предимство.
rodigri
Да определено, защото ние като домакини играем по-добре. Аз се чудя дали като разкараме Ранокия и бонбона днес ,няма да изкочим с още един трансфер, ах как ми се иска да вземе или Дармиан или Родригез и да разкараме Сантон, за мен Юто е по добър от Сантон,както в игрови план , така и от маркетингова гледна точка
inter_ruse
Бе,хора ,сега забравете за титла бе! И меси със суарез да дойде сега ,няма да станем шампиони... Другия сезон ,може.ама другия!!
inter_ruse
Бал съм му маркетинга на този противен японец.. Да се разкарва,сантон поне е нашо момче..
rodigri
може да е наше момче , но е много чуплив, заради контузийте му кариерата не му се разви по най-добрия начин.Да не говорим ,че ако играе редовно може да му се вдигне формата,за всеки футболист е по-добре да играе.Видяхме какво стана с Йоветич- отиде в Севиля и се разигра,верно ,че ние реално не му дадохме шанс за изява, но е факт ,че отиде и взе да играе редовно и взе да беллежи.Сантон е млад и ако поиграе редовно ще си вдигне формата,а Нагатомо няма какво да вдига
Provenzano
За Сантон четох, че го искат мердите biggrin.gif
rodigri
да отива ,там ще играе редовно , Де Шилио им се контузи сериозно,а със спестените пари да идва Дармиан, но да бъдем реалисти- май май трансферите ще са само изходящи
Provenzano
Иначе и на мен ми се иска да вземем поне един бек. Просто Д'Амброзио и Ансалди ми се струват адски несигурни. Сантон и Нагатомо не са играли отдавна и не искам и да си представям в каква форма са.
onlyinter
Според Sky Italia е пропаднало отиването под наем на Биабиани в Челси.
Provenzano
Мамка му biggrin.gif
mihael16
Тоз пък иска китайските пари
mihael16
Искам да видя официално че се отървахме от Ранокия
Provenzano
Цитат(mihael16 @ Jan 31 2017, 13:44 ) *
Искам да видя официално че се отървахме от Ранокия

ВЕднага братле за тебе специално

mihael16
Благославям го тоя миг,засъжаление няма да се повтори с Юто.Е добре е Мело,Ранокия
Provenzano
Амиииии не се притеснявай и на япончето времето ще дойде biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.