Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
inter_ruse
Ако изпуснем Видал , целия джам да върви по дяволите!!!
Kutinkata
Хаха става крайно интерестно . Самия Ди Марцио пише преди малко , че всичко е уредено за Видал но Аусилио е оставил сделката на изчакване , чакайки Видал . Според Ди Марцио , Барселона ще действат много бързо , както с Малкъм и се очаква до края на седмицата да затворят сделката ..
Или някой е пуснал бързо слуха за да пришпори Аусилио да затвори сделката или Барса го взимат набързо .
cheffo
Е, нали утре трябва да минава медицински при нас уж?
N.Roussev
Цитат(cheffo @ Aug 2 2018, 18:54 ) *
Е, нали утре трябва да минава медицински при нас уж?

Ако Барса го уредят до края на деня,утре направо си е на прегледи в Каталуня.Поне не го обявихме официално както ромите Малком.
Kutinkata
Странното е , че според почти всички източници , всичко е уредено от няколко дни . Според някой Аусилио е изчаквал уж заради Модрич , а според други , защото бил сходен на Найнголан и като години и като игра . Искали сме друг млад играч , но това не бил Барела .
Странно защо Аусилио не затвори сделката , когато можеш да вземеш Видал под наем и то без задължителна опция го правиш а не изчакваш . В следващите часове или дни ще се разбере всичко .
ale inter
Баценца айде моля ви се престанете с Рафиня,вие го изкарахте е*****и и невероятни играч.
N.Roussev
Отново,както и в случая Кансело не вярвам,че нещата са се развили по начина,по който ни се съобщава от медиите.Не може спортният директор на един от топ клубовете в Италия и Европа да преговаря за даден играч и изведнъж да се сети,че иска друг,било то и доста по-класен.След това да остави договорения футболист в режим на изчакване-това го няма никъде,даже и в България.Най-малкото имаш договорка освен с играча,така и с клуба му-не може да се отметнеш по такъв мишкарски начин,това не са авто джамбази в Дупница или панаирджийски тарикати на дребно,а мениджъри на най-високо ниво.Да си вземем Рафиня,другото вече не ме интересува.
Provenzano
Обаче явно има нещо, което ние няма как да знаем. Педула е казал, че тази сутрин от Байерн са пожелали да финализираме сделката, но Аусилио е отказал. Не знам наистина какво чакаме в случая.
radul
И кво ся ни Видал, ни Модрич.
N.Roussev
Вече не знам дали изобщо да им вярвам на тия журналисти,били те Ди Марцио или Педула.Просто не може да уредим Видал,да се сетим за Модрич и чилиецът да стане алтернатива.Та те нямат нищо общо помежду си!
Вярно е,че дъвчим Рафиня вече 2 месеца,но това момче е истиски интерист и може да играе на клинична за нас зона.
Kutinkata
Видал и Модрич имат много общо по между си и това са скъпите заплати , както и това , че са на 30+ и , че и двамата струват бая пара . Иначе незнам защо сме се надявали на Модрич , самия Перес е потвърдил , че който го иска да плащал 750 млн . Тъпо е да сложиш на изчакване Видал , за да чакаш футболист който взима над 10 млн и е адски труден . Иначе аз още си мисля , че ще вземем Видал и Рафиня и ще затворим меркатото .
cheffo
Ако Аусилио е спрял Видал заради Модрич, трябва да е поне 70% сигурен, че можем да го вземем.
N.Roussev
Цитат(cheffo @ Aug 2 2018, 20:37 ) *
Ако Аусилио е спрял Видал заради Модрич, трябва да е поне 70% сигурен, че можем да го вземем.

Ето още една причина да не смятам за сериозни журналистическите писания в последните дни.Ако го караме само на мечти,нямаше да привлечем повечето от настоящите ни играчи.
Kutinkata
Тръгнаха слухове , че младока който ще вземем е Лоботка . Тоя и преди го изкахме и играе същия пост като Видал . Не е много младок де , на 24 е . Не е истина колко псувни ще има по адрес на Аусилио ако изпусне Видал и за същите пари вземе някав Лоботка biggrin.gif Между другото , тоя Лоботка е халф и за 35 мача в Испания има 0 гола и 0 асистенции .
durex
Никъде не срещам такова нещо из италианските спортни сайтове. Някой си го е измислил и вие веднага се връзвате.
Когато отбор като Барса те поиска няма как да откажеш, само Реал и Барса са такива отбори на които не се отказва и е нормално Видал да отиде там, ако наистина от каталуня го желаят, + че хората дават кеш, а не наемчета и т.н.

Аз си чакам Модрич, който държи съдбата в ръцете си, защото ако каже на Флорентино, че не му се играе вече за кралете, дъртия иска не иска ще го пусне.
За План Б също видях слух, че се спряга и Депай, макар че е малко вероятно.
N.Roussev
Пълни глупости!Тези журналя да се застрелят-Трезеге,Бориело,сега и Лоботка.Сигурно ще напишат,че искаме и Божинката за резерва на Икарди,щото вкарал 5 гола в Серия А преди 10 години.
durex
Докато чакаме за Модрич, влизаме отново в преговори с Барса за Рафиня.
Kutinkata
Момчета какво чакаме за Модрич . Самия президент каза , че който го иска да плаща 750 млн , човека има договор со 2020 и дори и да иска няма да бъде продаден , а дори и да бъде продаден , ще искат не малко кеш а не наемчета . Левандовски и той драпа за трансфер но му казаха да си сяда на гъза . Модрич взима 10 млн годишно и ще преподписва нов договор , агента му ни е подшушнал за да се задейства нов договор до 2021-2 с Реал . За мен шанса да вземем Модрич е около 0.01% .
Иначе за Рафиня съм с две ръце ЗА , както казах за мен ще вземем него и Видал до края и ще затворим . Не вярвам много на слуховете за Видал в Барселона .
durex
Ще го вземем, имам такова усещане, просто както и друг път е ставало, ще е по-трудния начин. Ако е лесно няма да сме Интер wink.gif
N.Roussev
Има логика Модрич да желае да дойде в Интер.Пренаситен е от успехи с Реал,би се събрал с половината си съотборници от национала,а и е на години-по-бавния футбол в Италия ще му пасне добре.Въпросът е дали желанието му е твърдо,защото в такъв случай Флорентино ще е с вързани ръце.
cheffo
Oтказът от Видал (ако въобще има такъв), може да е свързан и с физическото му състояние, а не конкретно с трансфера на Модрич. Според мене по-важното е, Спалети и Аусилио да си координират мненията и да се вземат играчи, които треньорът ще ползва. Ако са решили да пасуват за Видал, поради някаква причина - ок. Ако просто Барселона го е отмъкнала в последният момент е по кофти, защото ще трябва наново да се търси играч с подобен профил, а време много няма.
inter_ruse
В моментното ни състояние ако можеш да вземеш футболист като Видал и то за 20-на млн трябва да действаш веднага , а не да чакаш!!!
Пълна аматьорщина от ръководството!!!
inter_ruse
А Модрич ще дойде на 32-ри август
Sneijder
Цитат(inter_ruse @ Aug 3 2018, 01:24 ) *
В моментното ни състояние ако можеш да вземеш футболист като Видал и то за 20-на млн трябва да действаш веднага , а не да чакаш!!!
Пълна аматьорщина от ръководството!!!


Малоумник спри да ревеш бе! Навсякъде пише че след контузията явно не е ок Видал,на тия тодини не се възстановяваш като на 20. Най-лесно е да псуваш тука и да редиш на Фифата състава !!!!! Пфууууууууууууууууууууу
durex
Стана ясно, защо не сме го взели, нещо проблеми с колената е разколебало нашите да рискуват с този трансфер. Така че по-добре стана така.
Чакам си Модрич аз!
Kutinkata
Казах ви аз , че тия на 30+ , особенно които разчитат изцяло на физиката си са много проблемни и рискови . Макар , че е леко странно как за наще е имал проблеми с колената а за Барселона е 6 точки . Да не стане накрая като с Пасторе , Аусилио преговаря а накрая Сунинг не са дали пачките biggrin.gif Все пак ситуацията ни не е като тази с Рома , в нашия случай Барса не ни направи за смях , в нашия случай сами си станахме за смях biggrin.gif Все пак нищо фатално не е станало .
Интерестно къде ще се насочим сега , за мен Модрич няма шанс а Рафиня пак се е контузил май , а и там намирам все по малко слухове . Има гд още 2 седмици до края на трансфернкя прозорец и май ще са интерестни .
Между другото се задава най голямата простотия . Искаме пак резервния десен бек на Манафите , за да ни играе като ляв бек , за да може резервния ляв бек на Ювентус да играе халф ... По тъпо нещо от товаа няма на къде . Дано е няква партенка .
durex
За да отклониш трансфер на Видал заради Модрич, то поне трябва на 60% да си сигурен, че има вероятност да го вземеш. Нашите имат скрит коз и това са тримата хървати, които със сигурност надъхват сънародника си да дойде, а той от своя страна не би имал нищо напротив, при нас ще се чувства като у дома си. Някъде даже бях мернал, че е готов да си намали заплатата, което не знам колко граничи с истината.
Provenzano
Аз пък не мисля, че сме станали за смях, ако сме установили, че Видал има някакъв хроничен проблем и сме преценили, че този трансфер би бил прекалено рисков. Нека го вземат Барса, ако за тях това не е проблем. Според мен нашето ръководство не са вчерашни и ако всичко около чилиеца е било ок, то досега щяхме да сме финализирали трансфера му.
Provenzano
И друго ми прави впечатление, което ще споделя с вас. А именно как един от новаците в английската Висша лига - Фулъм, без да се замисли хвърли над 75 милиона за нови играчи до този момент, а са продали само някакъв пич за 4,5 милиона.

https://www.transfermarkt.de/fc-fulham/transfers/verein/931
durex
Тая тема сме я дъвкали Пепо, там се дават колосални суми за тв права, последния в Премиер Лигата, може да си позволи трансфери от порядъка до 150млн евро, не ми се мисли, първия колко би извадил....
Provenzano
Много е голяма разликата между Англия и Италия. Последният там без проблем ще купи играч, който да речем отбор от топ 5 в Италия не може (може би с изключение на гобите). Трябва да разрешим проблема със стадиона. Трябва ни най-напред наш собствен стадион, който да не делим с никой.
durex
Близките 10 години не чакай, а четох, че се готви ремонт на Меаца, който ще струва 15млн, така че....скоро няма да е, пък и Меаца си ми е сантиментален, не искам друг стадион.
radul
Хахах до вчера Аусилио Бог, а сега Аусилио аматьор biggrin.gif
durex
Меркатото и без Видал и Модрич до момента е доста солидно, така че не виждам, защо все още има скептицизъм. Все пак има още две или три седмици до края на меркатото, може да се случат хиляди неща, виждаме как за едно денонощие взимаме и се отказваме от даден играч, а какво остава когато имаш на разположение цели 3 седмици biggrin.gif
Доста динамичен е днешния пазар и футболисти се уреждат за няколко часа, а не както преди месеци наред.
Както казвам, аз все още вярвам, че Лука Модрич ще е играч на Интер!!!!
durex
Красота

Sneijder
Цитат(durex @ Aug 3 2018, 12:17 ) *
Красота



С този отбор Икарди ще вкара 40 гола !!!
durex
Работата става дебела за Модрич. Май се готви среща на най-високо равнище между двамата президенти.
Provenzano
И според мен ще го грабнем и то ключова роля за трансфера му ще изиграят нашите хървати.
Provenzano
Модрич моли Перес за трансфер следващата седмица?

Лука Модрич продължава да бъде трансферна мечта за Интер и Лучано Спалети. Въпреки твърдия отговор на Флорентино Перес, че Модрич ще напусне “белия балет”, ако “нерадзурите” извадят 750 млн. евро, полузащитникът е готов да се срещне с президента на Реал Мадрид, за да пожелае трансфер.

Футболист номер 1 на Мондиала в Русия е споделил със своите агенти, че е готов да премине в гранда от Милано, където ще се събере със съотборниците си от националния отбор на Хърватия Шиме Върсалко, Иван Перишич и Марсело Брозович. Сега всичко е в ръцете на самия Модрич и Флорентино Перес, които ще проведат разговор помежду си в началото на следващата седмица.

От своя страна, Интер не може да направи друго, освен да чака с притаен дъх. Ако Модрич успее да убеди Перес да го продаде, то тогава ръководството на “нерадзурите” ще може да действа. Междувременно и в испанските медии се прокрадна слухът за раздяла между Модрич и Реал Мадрид. Въпреки че изданието Marca публикува думите на Перес за продажба на хърватина само за 750 млн. евро, то As и Mundo Deportivo не изключват възможността Модрич да приеме ново предизвикателство.
Provenzano
Интер поднови интереса си към Дармиан

Интер продължава да бъде активен на трансферния пазар. “Нерадзурите” претърпяха крах през последните часове, след като стана ясно, че Артуро Видал ще премине в тима на Барселона, но това не е отчаяло спортния директор на гранда от Милано Пиеро Аузилио.

Ръководството на Интер е подновило интереса си към десния защитник на Манчестър Юнайтед Матео Дармиан, въпреки че преди дни 18-кратният шампион на Италия бе подсилен от Шиме Върсалко. Липсата на достатъчно опции в средата на терена е принудила наставника на Интер Лучано Спалети да обмисли налагането на Квадво Асамоа в халфовата линия. Това е наложило и подновяването на интереса към Дармиан, към когото има интерес и от тима на Наполи.
durex
Не знам до колко вярно, но пресата цитират думи на Флорентино от преди години като казва тогава на Модрич и останалите,
- "Ако спечелите три пъти ШЛ сте свободни да си ходите"
Kutinkata
Вършалко е написал в инстаграм - "You do certain things because they're a challange" и е било харесано от Модрич biggrin.gif Да идва неделя и да ни режат вече за Модрич и да се съсредоточим върху реалистични цели , защото остава само 2 седмици до края на меркатото .
inter_ruse
Цитат(Sneijder @ Aug 3 2018, 09:46 ) *
Малоумник спри да ревеш бе! Навсякъде пише че след контузията явно не е ок Видал,на тия тодини не се възстановяваш като на 20. Най-лесно е да псуваш тука и да редиш на Фифата състава !!!!! Пфууууууууууууууууууууу

Тъпанар , чак сега успях да ти обърна внимание. Ти тука влизаш само да критикуваш потребителите , безполезен си просто...
И след като се пише навсякъде дъра бърза , Барса защо го взеха? Тъпанар с тъпанар?
durex
При следваща обида ще ви накажа и двамата. Тук сме се събрали да коментираме отбора, всеки има право на мнение, дори и то да е различно от останалите.
N.Roussev
Барса официално са обявили Видал.Щеше да е хубаво да имаме такъв сърцат играч,но пък от друга страна си е доста рисков-и откъм поведение,и откъм евентуални травми.Щом нашите хора са преценили,значи наистина няма място при нас.Със сигурност са съгласували този ход и със Спалети.Правим страхотно меркато до момента,стягаме се сериозно за ШЛ и точно затова се доверявам на Аусилио и сие.Дори и да не стане нищо с Модрич,все още има време да вземем добър халф-Рабио,Ковача или Барела например.
radul
Перес вече бил готов да преговаря за Модрич.
Provenzano
Модрич > Видал , така че не съжалявам wink.gif
Kutinkata
Модрич >>>>> Видал , това е ясно на всички , надали някой би го оспорил . Иначе и за мен не е фатална случката с Видал , НО само при положение , че се вземе някой друг класен играч . Трябва ни атакуващ играч и то класен , нямам идея въобще защо ни беше толкова Видал , та на нас всичките ни халфове са рушачи. Трябва ни някой тип Рифаня . Дано успеем да го вземем.
Някой медии казват , че футболиста Х бил Тиаго Алкантара . Принципно нямам против да съберем двамата братя де .
Provenzano
N.Roussev
Лацио имали интерес към Марио.Ако ни дадат 15-20 милки,направо да стяга куфарите.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.