Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
durex
Бързат, защото тяхната подготовка започва по-рано заради предварителните кръгове в ЛЕ. Така че те нямат никакво време. Докато ние първия ни официален мач е чак края на август, така че по-добре да бъдем умерени в трансферите, защото ми писна всяка година да се купува на килограм за много пари и следващата вече се чудим как да се избавим от трансфера и то със загуба.

Сабатини е при нас, така че аз вече не се притеснявам от хората които ще дойдат. Човека си разбира от работата, остава да бъде оставен на спокойствие да работи и най-хубавото е че ръководството не се меси нито в работата на единия, нито в тази на другия (Спалети.)
cheffo
Тоя Андре Силва, като нищо да се окаже поредният набеден от Порто талант. През нас минаха доста такива през годините.

Сабатини вече ги почна - Севиля няма да получат намаление в цената за Йоветич smile.gif
“We are evaluating the situation, but I don’t think there will, because the player has interest on the market”.
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Jun 12 2017, 10:30 ) *
Тоя Андре Силва, като нищо да се окаже поредният набеден от Порто талант. През нас минаха доста такива през годините.

Не се знае какъв ще се окаже , нека не хейтваме предварително , защото надали ще е по слаб трансфер от Габигол .
cheffo
Това искам да кажи и аз. Ние и Милан последните години правим доста смешни трансфери, така че нека не прибързваме със заключенията, че този Силва е супер сделка.
Kutinkata
Аз както казах нямам идея дали е добър Андре Силва и към Мусакио нямам наблюдения . Мисълта ми е , че действат правилно и със замах , взимат играчите сега , за да си изкарат подготовката с тях , въобще не смятам , че е заради ЛЕ . Предпочитам и ние да си направим трансферите по от рано .
inter_ruse
ние досега трябваше да си подсигурим поне защитата , а ние спим. пак към средата на август ще привлечем някой и после пак ще си казваме ,че догодина отбора като се сработи ще сме готови да се борим със затворниците... и така до незнам кога....
Provenzano
Е, ние досега нямаше как да привлечем нови играчи при условие, че сделката със Спалети не беше финализирана на 100%. Няма смисъл да вземем 2-3 нови, които да бъдат закотвени на пейката след това от новия треньор и като причина да бъде изтъкван факта, че не са купувани по негов вкус и т.н.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Jun 12 2017, 14:45 ) *
Е, ние досега нямаше как да привлечем нови играчи при условие, че сделката със Спалети не беше финализирана на 100%. Няма смисъл да вземем 2-3 нови, които да бъдат закотвени на пейката след това от новия треньор и като причина да бъде изтъкван факта, че не са купувани по негов вкус и т.н.


То точно така стана миналата година. Марио и Габито бяха по линия на Кия, защото Сунинг му се довериха, Манчини искаше Кандрева, а пък Аусилио домъкна Банега и Еркин, защото бяха без пари и накрая стана едно голямо нищо.
Provenzano
Да и в момента, мисля че е най-добре да изчакаме отколкото да повторим грешката от миналия сезон и накрая пак да се чудим кой е докарал тоя и ония в отбора. А иначе това, че не обявяваме официално нови попълнение в никакъв случай не трябва да ни кара да си мислим, че не работим по евентуални такива. Сигурен съм, че водим преговори за нови играчи и то по изрично желание на Спалети. Надявам се да се съобразят с неговите желания.
inter_ruse
то още от на4алото на май се знае кой ще ни е треньор. убеден съм ,че и шефовете и самия спалети знаеше.
изтървахме уж сигурния по едно време родригес , който за 15млн си е супер сделка , на път сме да изтървем и конти
Provenzano
Абе то така, както се знае и току виж пропаднала сделката в последния момент и после какво правим? Искам да кажа, че докато няма договор с подписи няма нищо сигурно.
cheffo
Родригез сеотказахме от него, доколкото пишеше по медийте, а не сме го отървали. Конти е фен на Милан и иска да премине при тях. Така че не виждам какво точно можем да направим там.
Provenzano
Той и Берарди е фен на Интер ама не идва biggrin.gif
inter_ruse
тей еми , туй с феновете рядко успява.
inter_ruse
Sky - Se l'Inter vendesse Perisic è pronta subito a chiudere per l'esterno della Lazio, Keita
Soul
При нас само спекулации...братчедите спретват доста добър отбор. Дано скоро започнем да взимаме играчи и то класни, че следващия сезон ще е още по-труден.
Kutinkata
Как да не работим по трансферите ? Нали почти продаваме Перишич вече , виждате , че бачкаме biggrin.gif
Provenzano
Абе не е толкова сигурно, че Перишич си тръгва. Интересно ми е и с кого ще го заменим, ако го продадем.
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Jun 12 2017, 17:33 ) *
Абе не е толкова сигурно, че Перишич си тръгва. Интересно ми е и с кого ще го заменим, ако го продадем.

Бернардески , почти съм сигурен .
Provenzano
Между другото, не знам дали знаете, но Капело е новият треньор на китайския Сунинг Жиангсу или както се казват там.
durex
Лукас Моура е почти на 90% наш! Нашите са разговаряли още за Ди Мария и Криховяк, както за Перишич и Кондогбия.
Soul
Моура или Ди Мария ако вземем би било невероятно. Ако вземем и двамата няма да изрека нищо лошо през целия следващ сезон biggrin.gif
inter_ruse
Моура ще ккъса в италия
cheffo
За Ди Мария пишеше, че май сме се отказали, защото заплатата му е 9 млн, което е твърде много, докато Моура получава 3.5 млн, напълно приемливо за нашия бюджет. За Моура пишеше, че искат 40 млн, което е по-малко от Бернандески, пък и предполагам че тази цена може да бъде намалена. За Перишич са питали, дали всичко е договорено с МанЮ и нашите са казали, че не е. Интересното е за Кондогбия, защото явно нашите също искат повече пари за него. Аз лично мислех, че ще сме склонни да го продадем и за по малко пари - "The French club also asked for Kondogbia but Inter want a big offer because he was an important investment that the Nerazzurri made soon." За Кирховяк сме питали за наем, но там има много заинтересовани клубове.
Kutinkata
Лукас е добре опция но ако продадем Перишич ще ни трябва още едно крило . Определено ни трябва халф но голяма класа а не Криховяк , аз съм най вече за Найнголан но май вече сме се отдалечили от него . Странно ми е защо напираме толкова за Рюдигер вместо да опитаме за Манолас , който според мен е по добрия . За ляв бек мисля , че ще вземем Далберт но слухове за десен няма .
durex
Слухове за десен няма, защото Д'Амброзио ще бъде трвърд титуляр и догодина. Този човек от както стана национал на Италия, няма да има бутане в отбора за съжаление.
Kutinkata
Слуховете са и , че Кандрева е гласен за титуляр новия сезон доколкото разбирам , а с дясна зона Дамброзио - Кандрева просто няма как да успеем , няма отбор в горната половина на таблицата с двама толкова слаби играчи в една зона .
Provenzano
Кандрева facepalm2.gif

Дано Спалети ни избави от него!
Kutinkata
Милан са се договорили за Форсберг от Лайпциг и това май им е най силния трансфер това лято . Тоя пич направи бахти сезона , в 30 мача в Бундеслигата заби 8 гола и 20 асистенций , интерестното е , че са близо до затварянето на сделките и за Калинич , Билия и Конти . Като гледам ние как вървим за сега , честно казано ми се плаче .
durex
Ако вземем Лукас Моура, това автоматично означава, че Кандрева ще е пейка, защото бразилеца оперира главно по дясното крило. От ляво остава Перишич, но ако продадем хърватина, то със сигурност ще вземем и още едно крило.
inter_ruse
да им да дадем перишич и кондогбия и да вземем моура и пасторе soccer-4013.gif
иначе аз съм ЗА рюдигер. и манолас е добър , даже си мисля ,че са на кантар , но германеца е машина в единоборствата и във въздуха!!!
Soul
Цитат(Kutinkata @ Jun 13 2017, 10:32 ) *
Милан са се договорили за Форсберг от Лайпциг и това май им е най силния трансфер това лято . Тоя пич направи бахти сезона , в 30 мача в Бундеслигата заби 8 гола и 20 асистенций , интерестното е , че са близо до затварянето на сделките и за Калинич , Билия и Конти . Като гледам ние как вървим за сега , честно казано ми се плаче .


А стига бе. Бахти селекцията направиха тия. Как винаги само при нас всичко куце не мога да разбера.
Provenzano
Те мердите горките миналата година говореха същото за нас. Как сме правили ебати селекцията и тинтири минтири, а накрая какво се оказа, че те с тяхната пробита селекция завършиха пред нас в класирането. А имайте предвид и факта, че те почти приключиха с трансферите, а ние тепърва започваме biggrin.gif
Kutinkata
Истината като цяло е , че правят добри трансфери , но не е като да взимат световни звезди , така , че ако работим в правилната посока си мисля , че можем да направим по силен отбор . Верно е , че откакто ни напусна Моуриньо всяко лято си казваме , че ще се борим едва ли не за титлата а накрая даже не сме в ШЛ . Различното тази година обаче е Спалети , за мен миже би най качествения треньор в Италия заедно с Макс Алегри този сезон . С оглед на силните Ювентус , Наполи и Рома , както и набиращия сила Милан трябва да вземем няколко качествени играчи , защото битката за четворката ще е свирепа . Ако успеем да вземем и Лукас и Бернардески аз бих прежалил Перишич , но ако е само едно крило ще е лошо . В центъра слуховете са за Густаво но аз се надявам на Нинджата . Ако вземем и Манолас ще станем голяма сила новия сезон . На този етап се надявам на нещо такова , като реалистична цел .

---?---Манолас---Миранда---Далберт---
------------Галярдини----Найнголан---------
-----Лукас-----Марио-----Бернардески---
------------------------Икарди-------------------------
inter_ruse
Рома са привлекли ектор морено който играе на позицията на рюдигер. Дано го прилапаме по-бържи
cheffo
Уж сме имали интерес към Паредес от Рома. Спалети го харесвал smile.gif
inter_ruse
паредес и на мене ми харесвяа , но нали чакаме голямо име в средата бе мамка му стара
durex
Милан от Мората и Обамеянг отидоха на някакъв от Порто...сори ама тва е несериозно нали се сещате. И къде им е ебати селекцията? Тоя Кесие не се знае дали ще направи сезон като миналия, в защита ще продължат да са същия дроп, може би ме е яд само за Родригез, но там Сабатини е отказал заради бразилеца от Ница, явно има повече потенциал.
Спокойно момчета, ние още не сме купили никой и има негативизъм. За мен е по-важно да се оттървем от някои от сегашните тумбаци като Бибиани, който няма да ходи в Прага, защото искал 2млн заплата. Ранокия, Сантон, Медел, Нагатомо и т.н.
Provenzano
Пак се заговори за Хавиер Пасторе.

http://www.gol.bg/footballitaly/2017-06-13...-havier-pastore
cheffo
Според Футбол Италия сделката за Рюдигер е готова. Ще ни струва 30 млн. - http://www.football-italia.net/104104/inte...ee-rudiger-deal

Сега прочетох, че Бернандески всъщност има още един сезон до изтичане на контракта и не иска да подновява. На фона на това, 50 млн за него изгеждат супер много.
durex
Евентуални изходящи трансфери

Gary Medel - Boca Juniors Football Club - 10M
Ever Banega - RCD Espanyol de Barcelona, SAD - 15M
Jeison Murillo - LILLE O.S.C -20M
Stevan Jovetić - Sevilla FC & OM | Olympique De Marseille -12M
cheffo
Цитат(durex @ Jun 14 2017, 12:15 ) *
Евентуални изходящи трансфери

Gary Medel - Boca Juniors Football Club - 10M
Ever Banega - RCD Espanyol de Barcelona, SAD - 15M
Jeison Murillo - LILLE O.S.C -20M
Stevan Jovetić - Sevilla FC & OM | Olympique De Marseille -12M


Ако това е истина, работата ще тръгне много добре. Ще покрием ФФП и ще можем да натиснем задраво Юнайтед за Перишич, защото спопред мен те сега изчакват на 40 млн, защото знаят че сме притиснати и ни трябват пари до края на юни.
Provenzano
Споко, до края на юни все ще ги съберем тея мижави 30 милки бах им *******
Kutinkata
Банега бил искан от Чоло уж , интересто ще е да видим там как ще се престави , макар , че най важно ни е да вземем повечко пари за него .
Provenzano
Колко повечко? Едва ли ще излъжем някого да даде повече от 20-30 милиона за този прехвален латинос.
cheffo
Gianluca Di Marzio reports that delegation from Everton is in Milan today. The emissaries of the “Toffees” will meet the leaderships of Inter to inquire for some players for sale from the Nerazzurri – Banega, Brozovic and Murillo.
Да ги вземат и тримата на промоция 20 млн парчето smile.gif
inter_ruse
За брозо може да изкараме 20млн , но за другите не вярвям.
Sneijder
Spalletti wants CRISCITO again with him


http://www.transfermarketweb.com/?action=r...mp;idsel=186423

durex
За Кришито изпуснахме момента, вече е твърде стар.
durex
Брозович е отказал на Зенит, сега чакаме Евъртън.

Според Ди Марцио, ако продадем Кандрева ще се насочим към Берарди.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.