Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
inter_ruse
Годин би бил титуляр във всеки един отбор в Европа , така че едва ли ще е резерва при нас.
Само Рамос може да спори с него за приза най-добър ц3.
durex
Цитат(Provenzano @ Jan 5 2019, 18:13 ) *
Според мен Годин идва на мястото на Миранда.
По тая логика същото се отнася и за Валеро, но за него мнението ти е друго. Не виждам с какво Годин е по-различен от Видич. Докато беше в Юнайтед никой не знаеше дали сърбина е приключил с футбола. Всички бяхме развълнувани от неговото идване при нас и мислехме по същия начин, както сега за Годин. А именно, че ще помага с опита си и т.н. Разбрахме, че е приключил едва след като изигра няколко мача с нашата фланелка. Най-вероятно наистина ще допринесе с уменията си на по-младите си колеги в защита, но ако е така, както казваш, то няма ли Атлетико да го задържат за широчина на състава си и за да помага на по-младите и по-неопитни? Все пак той и при нас няма да бъде титуляр, както и при тях, ако остане няма да бъде. Нима Симеоне е по-глупав треньор, че да изпусне толкова опитен бранител?

Не е точно така Пепо, Видич преди да дойде беше измъчван от контузии и беше ясно, че идва да доиграе кариерата си в Интер, докато Годин е титуляр всеки мач, отделно титуляр и за националния си отбор и е във формата на живота си, докато Видич отдавна беше минал пика си така да го кажа, има доста разлика от онзи трансфер с този.
Борха никога не е бил и няма да бъде един от най-добрия на поста си, за това и мнението ми е друго за него, докато Годин смея да твърдя, че е в топ 5 на най-добрите на своя пост към днешна дата, дори и на тази възраст, а и както казах, той идва за резерва или по-скоро на ротационен принцип.

Колкото до последния ти абзац, Симеоне няма думата, човека си сака пари, а Атлетико не искат да му дадат и решава, че е време да отиде там, където ще го оценят, демек при нас.
Provenzano
Чак пък да е титуляр във всеки един мач на Атлетико?! Каквото и да се случи, ако дойде при нас му желая успех и стискам палци да си прав и да не е дошъл (както Видич) просто да доиграе кариерата си при нас, въпреки че като дойде ще е на 33 с договор за 2 години. А като му изтече контракта ще е на почти 36 и не виждам къде ще отиде на тази възраст. Освен да се върне в Уругвай. Малко скептично съм настроен относно тези трансфери на играчи свободни агенти на тези години. Връщам се назад в последните 5-6 години и виждам само разочарования.
cheffo
За мене Годин би бил много полезен в ШЛ (ако се класираме следващия сезон ) заради опита и класата си, както и да дава почивките на ДеВрай и Шкриняр в първенството. Но, ако го гласим за заместник на един от двамата е тъпо.
durex
Годин е ок, но се прокрадват слухове за Робен през лятото...ето този старец вече наистина не го искам.
Provenzano
Много се нахвърляме на свободни агенти. Робен да го бяхме взели преди 5-6 години.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Jan 6 2019, 10:35 ) *
Много се нахвърляме на свободни агенти. Робен да го бяхме взели преди 5-6 години.

Лошо няма, стига да са качествени. Мисля че Ерера и Мата от Юнайтед също стават свободни агенти през лятото и се чудя защо не се пробваме там. Вместо това ни свързват с пенсии като Валенсия и Ашли Йънг.
Четох, че Пелегрини от Рома имал 30м клауза. Също доста добро решение за партньор на Брозо и то на нормална цена.
Има опции на пазара, но предполагам пак ще вземем най големите греди.
ale inter
А според мен с Годин може да се пробва схеме с 3 ма централни
inter_ruse
За през лятото слухове за Де Паул от Удине.
cheffo
Искаме Иско под наем.
forzaitalianfootball.com/2019/01/inter-eager-end-isco-real-madrid-frustration/
Provenzano
Четох слухове и за Тони Кроос.
N.Roussev
Не знам защо изобщо журналистите си измислят такива глупости.Към този момент не можем да привлечем основни играчи на Реал,Барса и топ 5 в Англия.Доста по-реалистични изглеждат Ектор Ерера и Милинкович-Савич.
Kutinkata
Годин е капитан на Уругвай и Атлетико Мадрид и е един от най добрите защитници в света в момента , отделно ще дойде със заплата 6 млн годишно , която с данъците в Италия ще излезе гд 25 млн за 2 сезона . Ако някой си мисли , че ще дойде за резерва е в тотална грешка , това което съм гледал този сезон на Атлетико , то Годин е класа над Де Фрай , така , че ако дойде лятото то Де Фрай го чака пейката . Естествено идва момента и с възраста на Годин , защото на тази възраст спада започва неочаквано и не знаеш кога формата ще започне бързо да пада .
durex
Ами по принцип до колкото съм запознат, не е от футболистите, които често страдат от контузии, така че за мен трансфера е топ, той другото си го може.
Както споменах, мен друго ме притеснява, идването на Робен и продажбата на Шкрин я в Юнайтед, я в ПСЖ. Навсякъде се спекулира за цена от около 80млн и не знам дали нашите няма да клекнат да го продават за сметка примерно на Икарди. Дано не се стигне до такъв сценарии.
Sneijder
Цитат(durex @ Jan 7 2019, 12:50 ) *
Ами по принцип до колкото съм запознат, не е от футболистите, които често страдат от контузии, така че за мен трансфера е топ, той другото си го може.
Както споменах, мен друго ме притеснява, идването на Робен и продажбата на Шкрин я в Юнайтед, я в ПСЖ. Навсякъде се спекулира за цена от около 80млн и не знам дали нашите няма да клекнат да го продават за сметка примерно на Икарди. Дано не се стигне до такъв сценарии.


Предпочитам Икарди да си ходи.
Faketo
Цитат(Sneijder @ Jan 7 2019, 12:21 ) *
Предпочитам Икарди да си ходи.

А заместник откъде?Нека първо му намерим заместник ,пък после да мислим за паричките от неговата продажба.
Provenzano
Ако искаме да се върнем сред топ отборите в Европа и света не трябва да пипаме най-добрия си играч и капитан на отбора. В никакъв случай и за нищо на света! Освен, ако не сме решили да го заменим с футболист от неговата класа, но не виждам как реално ще се случи това на този етап. Защото едва ли ще вземем някой измежду Мбапе, Неймар, Гризман, Левандовски или някой подобен. Не може така. Гобите купуват Кристиано Роналдо, а ние ще продадем Икарди и ще го заменим с някой като Лаутаро Мартинес.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Jan 7 2019, 15:36 ) *
Ако искаме да се върнем сред топ отборите в Европа и света не трябва да пипаме най-добрия си играч и капитан на отбора. В никакъв случай и за нищо на света! Освен, ако не сме решили да го заменим с футболист от неговата класа, но не виждам как реално ще се случи това на този етап. Защото едва ли ще вземем някой измежду Мбапе, Неймар, Гризман, Левандовски или някой подобен. Не може така. Гобите купуват Кристиано Роналдо, а ние ще продадем Икарди и ще го заменим с някой като Лаутаро Мартинес.

Икарди има 110м освобождаваща клауза и ако Реал я активират, нищо не зависи от клуба. Пиша Реал, защото ме съмнява Икарди да премине в друг отбор.
Faketo
Така е ,за 110 милиона той щом разбере че ги дава някой ще иска да напусне .Но освен Реал,Барса,Ман Ю,ПСЖ ,Ливърпул или може би Ман Сити кой друг би ги дал?Той има амбиции,иска международни успехи,с Интер досега не става.Не можем да го упрекваме, че иска да се развива.От друга страна пък шефовете на Интер като искат да сме топ европейски отбор не трябва да го пускат - да му вдигат освобождаващата клауза и заплатата,ако мислят за отбора.Има и вариант да го сменим с играч от неговата класа-ама дайте първо да видим какви са възможностите,пък после да го продаваме!
durex
Икарди може да напусне само ако продължава да мисли с хуя си, а не с горната глава. Имам предвид да не слуша Уанда,защото тая шаврантия го води яко за носа и гледа само собствения си интерес.
cheffo
Свързват ни с Хектор Ерера от Порто, който става свободен агент края на сезона.
Provenzano
Годин, Робен, Ерера... защо няма слухове за Валери Божинов? И той също е свободен агент. biggrin.gif
durex
Ерера за без пари ще е перфе. На 29 е така че има поне 3 години голям футбол в него.
Мата също става свободен агент и е на 30 години, това профила футболист, който най много ни трябва.
Говори се, че Марота искал Дибала за лятото....90-100млн.
Faketo
Цитат(durex @ Jan 8 2019, 11:21 ) *
Ерера за без пари ще е перфе. На 29 е така че има поне 3 години голям футбол в него.
Мата също става свободен агент и е на 30 години, това профила футболист, който най много ни трябва.
Говори се, че Марота искал Дибала за лятото....90-100млн.

Дали гобите ще го пуснат в пряк конкурент?Не вярвам.
Provenzano
Цитат(durex @ Jan 8 2019, 11:21 ) *
Ерера за без пари ще е перфе. На 29 е така че има поне 3 години голям футбол в него.
Мата също става свободен агент и е на 30 години, това профила футболист, който най много ни трябва.
Говори се, че Марота искал Дибала за лятото....90-100млн.

Така ще се напълним с футболисти на по 30+. Какво ще ги правим след сезон-два?
Faketo
Цитат(Provenzano @ Jan 8 2019, 11:31 ) *
Така ще се напълним с футболисти на по 30+. Какво ще ги правим след сезон-два?

Като Едер и Кандрева ,такова ще ги правим.Или посредствени отбори в Европа или Китай.
durex
Цитат(Provenzano @ Jan 8 2019, 11:31 ) *
Така ще се напълним с футболисти на по 30+. Какво ще ги правим след сезон-два?

Пепо през 2010г бяхме пълни с футболисти над 30-те wink.gif Мисля само Снайдер и Балотели бяха под този показател.
Kutinkata
Цитат(durex @ Jan 8 2019, 14:19 ) *
Пепо през 2010г бяхме пълни с футболисти над 30-те wink.gif Мисля само Снайдер и Балотели бяха под този показател.

Да де ама бяха с дългогодишен опит в отбора ни , а не играчи като Борха и Ерера , който биха били резерви в Сампдория .
durex
Еерера е на 29 и идва без пари, не виждам причина за недоволство.
Provenzano
Цитат(InteristaBG @ Jan 8 2019, 11:33 ) *
Като Едер и Кандрева ,такова ще ги правим.Или посредствени отбори в Европа или Китай.

Ще ги хрантутим демек. Щото тоя втория особено, като го гледам и през зимния трансферен прозорец няма да го продадем.

Цитат(durex @ Jan 8 2019, 12:19 ) *
Пепо през 2010г бяхме пълни с футболисти над 30-те wink.gif Мисля само Снайдер и Балотели бяха под този показател.

Майкон, Мота, Камбиасо, Ето'о и Пандев не са имали навършени 30, макар че някои са били доста близо до тази възраст. И въпреки всичко, това за мен не е фактор. От футболист до футболист има много голяма разлика. Ти даваш пример с 2010-а, но аз мога да ти дам пример с доста играчи на подобна възраст, които взехме в последните години след 2010-а и после се чудихме как да се разделим с тях.
Kutinkata
Незнам дали не го бъркате с Андер Ерера от Манчестър . Този е Ектор Ерера и никога не е играл извън Португалия . Иначе мотото "щом е без пари е перфектен" определено не е за отбор като Интер .
Sneijder
Некадърния кандрева незнам как не му е неудобно ! Пак е отказал на Фенерите и Уест Хям !!!!!!!!!!!!
durex
Цитат(Kutinkata @ Jan 8 2019, 12:36 ) *
Незнам дали не го бъркате с Андер Ерера от Манчестър . Този е Ектор Ерера и никога не е играл извън Португалия . Иначе мотото "щом е без пари е перфектен" определено не е за отбор като Интер .

Такава е действителността през 2019г.
Provenzano
Цитат(Sneijder @ Jan 8 2019, 12:42 ) *
Некадърния кандрева незнам как не му е неудобно ! Пак е отказал на Фенерите и Уест Хям !!!!!!!!!!!!

И на Торино също мисля. Нямам думи и аз. Но пък човекът си е прав за него. Има си договор. Казвал съм го много пъти и преди - не е виновен този, който яде баницата.

Цитат(durex @ Jan 8 2019, 12:46 ) *
Такава е действителността през 2019г.

С подобно мислене такава ще бъде и през 2050-а г. wink.gif
durex
Цитат(Provenzano @ Jan 8 2019, 12:47 ) *
С подобно мислене такава ще бъде и през 2050-а г. wink.gif

С кое мислене бе Пепо? Все едно нещо зависи от мен. И като кажа уауууу стига с тези трансфери тип Ерера, нашите ще спрат ли да правят такъв тип трансфери?
Айде малко по-сериозно, фактите са си факти, годината е 2019г., а ние се намираме в същата ситуация, в която бяхме примерно през 2004г. Но едва ли някой помни тези години, защото повечето сте фенове след 2006г.
Така че нищо ново под слънцето и тогава имахме такъв тип трансфери и сега ги има и ще продължава да ги има, просто защото в трансферите сме доста, доста слаби от както се помня правим грешка след грешка.
В крайна сметка никой не е гледал Ерера, но веднага се изказва компететно какъв футболист е и т.н. Ми ако случайно се окаже топ попадение, тогава какво ще ви е оправданието, или дай да плюем първо, пък после ще се извиняваме ако излезе нещо от тоя.
За това е без пари, като не стане, го продаваме и ще сме пак на печалба.
Понякога не ви разибрам..честно!
Kutinkata
Цитат(durex @ Jan 8 2019, 14:52 ) *
За това е без пари, като не стане, го продаваме и ще сме пак на печалба.
Понякога не ви разибрам..честно!

Как го продаваме , както продаваме Кандрева и Ранокия ли ? Не разбирате ли , че такива играчи ви седят при нас и си лапат заплатата и не им дреме , че на 33 са пейки . Ерера е такъв играч , че на 29 си седи в Португалия и никой не го иска . Не знам какво точно разбирате , че го взимаме без пари , защото в такива случай взимат не малки заплати и се плаща и на агента на играч и като цяло последното което излиза е , че играча е излезнал без пари . Ще ги трупаме такива и заедно с Ранокия , Борха , Кандрева , Дамброзио и тн ще плащаме сумати милиони годишни на играчите без пари .
cheffo
Значи, да уточня че не става въпрос за Ерера от Ман Ю, който за мене е много добър халф и също е свободен агент. Говорим за Ерера от Порто, който е на 28 год и аз никога не съм го чувал.
Provenzano
Цитат(durex @ Jan 8 2019, 12:52 ) *
С кое мислене бе Пепо? Все едно нещо зависи от мен. И като кажа уауууу стига с тези трансфери тип Ерера, нашите ще спрат ли да правят такъв тип трансфери?
Айде малко по-сериозно, фактите са си факти, годината е 2019г., а ние се намираме в същата ситуация, в която бяхме примерно през 2004г. Но едва ли някой помни тези години, защото повечето сте фенове след 2006г.
Така че нищо ново под слънцето и тогава имахме такъв тип трансфери и сега ги има и ще продължава да ги има, просто защото в трансферите сме доста, доста слаби от както се помня правим грешка след грешка.
В крайна сметка никой не е гледал Ерера, но веднага се изказва компететно какъв футболист е и т.н. Ми ако случайно се окаже топ попадение, тогава какво ще ви е оправданието, или дай да плюем първо, пък после ще се извиняваме ако излезе нещо от тоя.
Понякога не ви разбирам.

Мисленето ми е на човек, който иска отбора му да се върне сред големите такива в Европа и отново да бъде гранд, с който всички останали да се съобразяват. Моите извинения, ама с трансфери тип Ерера това няма как да се случи. Какъв е проблема при нас? Пари ли нямаме? Пръскаме 40 за Кондо, 40 за Марио, 30+ за Габигол, 22 за Кандрева и още, и още. Това е всичко друго, но не и нямане. Ама сме нямали политики да намираме добри таланти на сносни пари. Ами в такъв случай трябва да я променим. Трябва нещо да се промени, ако трябва дори генерално за да може клуба да тръгне в правилна посока. Приличаме на типичния български отбор, в който всеки сезон се прави наново селекция и в крайна сметка нищо. Всеки сезон започваме с нови обещания и надежди. Да, успяхме да се класираме в зона ШЛ, което не бяхме правили доста години, но това не бива да бъде тавана. Трябва да се стремим към най-високото. Това няма как да се случи със свободни агенти на по 30 години. Може да вземем един или най-много двама, но нас постоянно ни свързват с такива. Това ли ще ни бъде селекцията? Ерера, Годин, Мата и още един-двама подобни. И с тях ще бъде конкуренти на гобите за Скудето ли? Силно се съмнявам. И не ми е нужно да гледам Ерера за да се досетя, че няма необходимите качества. Не е играл никъде другаде в Европа освен в Португалия, а след няколко месеца ще навърши 29. Това е най-сериозния атестат и предпоставка за провал или поредното бреме, което ще вземем за да хрантутим. Защото като се каже свободен трансфер и на никой не му идва на ум, че тези играчи взимат и заплати. Не играят за мерси. А като ги натрупаме Годин, Ерера и Мата, заплатите им не са никак малки. Това е една излишна тежест. Този Ерера, ако е толкова добър дали от Порто ще го оставят да си тръгне като свободен агент? Задавате ли си този въпрос? Точно Порто - отбор, който винаги продава играчите си доста скъпо. Е, как пък никой друг отбор не е забелязал този извънземен талант? При условие, че има отбори, които разполагат с далеч по-качествено скаутско звено. Как пък никой не е обърнал внимание на Ерера, а само и единствено ние?
durex
Нали това и аз казвам, че от 15 години правим грешни след грешни трансфери, и на мен положението не ми харесва, но като го отричам нещата няма да се оправят. Просто се надявам този да излезе нещо от него и толкова, друго не ми остава.
Provenzano
Е, няма как да продължавам да се надявам упорито все от някой да излезе нещо. Много е наивно. Когато не харесвам определен начин на работа, както и в случая при нас, не го крия или отричам, а си го казвам. Да, няма да променя нищо, но просто за мен това не е правилния начин да постигнем целите си и не мога да си кривя душата.
radul
Цитат(Sneijder @ Jan 8 2019, 12:42 ) *
Некадърния кандрева незнам как не му е неудобно ! Пак е отказал на Фенерите и Уест Хям !!!!!!!!!!!!

Тоя да ходи да тренира с примаверата!
cheffo
Не спорете за глупости. Проблемът не са свободните трансфери или тези на възрастни играчи, а това че ние правим слаби такива. Ювентус взеха като свободни агенти Пирло, Коман и Погба. Рома взеха възрастния Коларов за 5м, докато ние в същото време платихме 23м за "звездата" Далберт.

И да не сме офф топик, излиза сега че сме се отказали от този Ерера. Милан и Рома били по заинтересовани.
sempreinter.com/2019/01/08/inter-no-longer-interested-in-signing-portos-hector-herrera/
inter_ruse
Аз искам Муса Дембеле от Тотнъм до Брозович.
Provenzano
Още един на 31 biggrin.gif
N.Roussev
Този Ерера като стил на игра май наподобява Весино.И аз мисля,че нямаме нужда от играчи,които само да запълват бройката.Ясно е,че нямаме шанс с халфове топ класа.Затова ако питате мен ще е най-добре да стреляме в тъмното привличайки по-евтините и млади Барела и Тонали.
Kutinkata
Заплашения с наказание Милан е пръснал 35 млн за Лукас Пакета от Фламенго . Като ви казвам , че само ние се стряскаме и оправдаваме с ФФ никой не вярва . Зимата ни трябва само един халф , но можещ и атакуващ , който да е достатъчно класен за да запълни празнината зад Икарди . Ако вземем такъв играч , според мен имаме шанс за положителен завършек на сезона . Но ми се струва , че няма да има пара за такъв играч и ще гледаме Весино и Борха до края .
durex
Зимата не го чакай такъв играч да пристине. По-лошото е че Кандрева не иска да се маха, а не е като да е нямало оферти за него. А по-рано се говореше че иска да се маха в посока Торино. Явно не иска да се маха от Италия и отхвърля възможностите на Уест Хем и Фенерите мисля.
Provenzano
- Кандрева отказва да напусне Интер, като не е приел оферти от Уест Хям и Фенербахче.

- В клуба има постъпили 2 оферти за Шкрино. Едната е на стойност 65 млн евро от Манчестър Юнайтед, а другата - 80 млн евро от Барселона.

- Марота е набелязал Барела, Киеза и Дибала.
durex
Барела май отива в Наполи, така че ще го забравим.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Jan 9 2019, 10:33 ) *
- Марота е набелязал Барела, Киеза и Дибала.

Тези и аз мога да ги набележа. Проблемът е че са мега надценени и ще струват поне 200млн.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.