Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
radul
Не само Лазаро, но и Политано го платиха лятото и сега да ги махаме ... Борха договора му е до лятото и най-вероятно ще си замине без пари. Тази оферта на Барса е съмнителна, толкова пари баш на Интер няма да предложат.
Mimiun
Аее, 200 мл. и Видал за Лаутаро и Сенси ми се струва, че може човек и да се замисли. Имобиле 70 млн. (или 50 + Весинката, те мнооого му се кефят), Иско/Ериксен 70 млн. и остават още 60 за някой млад дихател - Тонали да речем. Куаме и Пинамонти са в братска Дженоа, засилваме им Политанката и Галярда и търсим място за поредната Ушата.
cheffo
Сенси едва ли ще го пусне Конте. При Лаутаро нещата до голяма степен зависят дали ще преподпише.
N.Roussev
Тази схема с Дармиан май още от лятото е била направена.Не е прецедент-преди години Лацио и Верона направиха същото с Касерес.А пък ако не се лъжа имаше и някакъв бразилски вратар,който уж ние го купуваме,а пък първо отива в Парма.
inter_ruse
Дзаниоло е бъдещ феномен, искам него да видя зад ЛаЛу!
Faketo
Мисля че е време вече да дадем оценка на трансферите ни през летния прозорец.Мина почти една трета от скудетото и можем да коментираме.С две думи- като доста успешни ,може би от доста години не сме правили такъв успешни трансфери.Сенси,Барела,Лазаро,Бираги,Санчес ,Лукаку-все добри покупки.Годин също,макар и свободен трансфер.В същото време успяхме да дадем под наем Икарди и Перишич в клубове в които те успяха да се наложат и ще бъдат закупени на добра цена.Далберт и Жоао Марио също успяхме да реализираме.В рамките на трансферите можем да коментираме и цената на новодошлите .С изключение на Лукаку ,всички закупени играчи се оказаха добра инвестиция.Лукаку според мен не заслужаваше тази цена (65 млн.).Имаше мачове в които беше много слаб.Да се надяваме че ще навлезе в още по-добра форма и ще оправдае цената си.
Provenzano
Шефовете на Интер окончателно се отказаха от идеята за привличането на халфа на Манчестър Юнайтед Неманя Матич. Сърбинът бе в полезрението на “нерадзурите” още от лятото и се смяташе, че те може да направят офанзива за привличането му през януари. Последните информации от “Сан Сиро” обаче са, че в клуба са се отказали от тази идея и ще търсят други варианти за подсилване на халфовата линия.

Антонио Конте не крие, че иска да попълнения именно в средата на терена. По-вероятно е обаче клубът да съсредточи усилията си към Артуро Видал от Барселона или Сандро Тонали от Бреша.

Матич в момента не е първи избор на треньора на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер. От началото на сезона ветеранът има едва 3 мача в Премиър лийг. Той не е бил на терена от срещата с АЗ Алкмаар (0:0) в Лига Европа на 3 октомври.
N.Roussev
Дано натиснем за Тонали,но май ще излезе доста скъпичко,и то през януари.Но и Видал да е,пак ще съм доволен.
durex
На този етап Видал ни е по необходим, отколкото Тонали, ако изобщо има нещо вярно в слуховете за него.
inter_ruse
Конте си го каза , "моите уважения, но Сенси дойде от Сасуоло, а Барела от Каляри. Нямаме опит"
Трябват ни футболисти които са играли на високо ниво...
Provenzano
Нямаме шампиони в състава, това е истината. С изключение на Годин, никой друг не е печелил нещо в кариерата си. Снощи щеше да е друго, ако в средата на терена имахме някой като Модрич, Ракитич или Видал.
Provenzano
Оливие Жиру е желан от Конте за атаката.
Интер следи и младата сензация Кулушевски който е собственост на Аталанта, но в момента е под наем в Парма.
Дармиан и Флоренци също са сред възможните трансфери през зимното меркато.
Faketo
Тонали няма да дойде,той е казал че ще стои в Бреша докато неговия отбор се стабилизира в серия А.
Provenzano
И ще си остане вечната звезда на Бреша.
N.Roussev
Цитат(Faketo @ Nov 8 2019, 11:36 ) *
Тонали няма да дойде,той е казал че ще стои в Бреша докато неговия отбор се стабилизира в серия А.

Вероятно просто е имал предвид,че ще остане до лятото.Логично е и футболистите да предпочитат трансфери през лятото.Все пак тогава е много по-лесно да се приспособиш към новата обстановка и новите съотборници,а не по средата на сезона,когато често се взима на пожар и настроението в съблекалнята не е толкова добро.
Provenzano
Заговори се за размяна с Рома: Весино за Флоренци.
cheffo
Тонали му гледах няколко мача, включително и днешния, и изобщо не ми изглежда готов за титуляр. При условие, че ще му искат около 50млн, по добре да се ориентираме другаде.
N.Roussev
Цитат(Provenzano @ Nov 9 2019, 16:07 ) *
Заговори се за размяна с Рома: Весино за Флоренци.

Интересен вариант.Конте май харесва Флоренци,наистина не е лош играч,но ни стават твърде много крайните бекове.Ще издишаме съвсем в халфовата линия,освен ако не вземем 2 халфове,но е малко вероятно според мен.
durex
Гадзета гърми, че сме се разбрали с Мертенс от лятото да идва при нас. Договор за 2 години. Ако искаме още зимата да го вземем трябва да платим 25млн, или да го чакаме на лято като свободен агент.
inter_ruse
Мертенс е обичан играч от мене ,но 25млн са прекалено много.
Най-добре сега за 10млн или лятото без пари и без това тогава ще върнем Санчес...
N.Roussev
Топ си е Мертенс,вероятно ще излезе по-евтин от Санчес и затова ще предпочетем него.Малко дъртичък е,но както вече се убедихме,нуждаем се от играчи с опит.Вероятно няма да е единственото ново име в атака,тъй като очаквам да се разделим с Политано.
cheffo
Освен Мертенс, уж Интер се интересува и от Тома Мюние и Курзава, които също са с изтичащи контракти.
durex
Дракслер ми е мечта на мен ако може него да прилапаме, както и Ериксен. Други футболисти не искам.
N.Roussev
Вероятно през лятото ще се разделим с Асамоа.Все още си е много стабилен футболист,но явно ще подмладяваме състава в тази толкова ключова зона.Кандпева също не е първа младост,но е звяр тази година.Аз предпочитам Курзава-експлозивен и нестандартен,ала непостоянен.Дракслер изглежда постижима цел,може наистина да се пробваме,за Ериксен обаче конкуренцията ще е огромна.
Provenzano
Нашето ръководство вече е имало среща с представители на Оливие Жиру. Цената поставена от Челси е 5 млн. евро.
ale inter
Цитат(Provenzano @ Nov 12 2019, 10:22 ) *
Нашето ръководство вече е имало среща с представители на Оливие Жиру. Цената поставена от Челси е 5 млн. евро.

Тоя чеп за къв ние е,на 32г.има 6 мача и 1 гол тази година.Аз съм твърдо против по добре да си върнем Габигол ако не сме го продали все още
cheffo
Цитат(ale inter @ Nov 12 2019, 10:48 ) *
Тоя чеп за къв ние е,на 32г.има 6 мача и 1 гол тази година.Аз съм твърдо против по добре да си върнем Габигол ако не сме го продали все още

За резерва на Лукаку най вероятно.
Отново ни свързват с Де Пол.
ale inter
За резерва и тоя става поне ще е без пари а има и опит в калчото wink.gif
https://www.transfermarkt.com/obafemi-marti...il/spieler/5794
durex
Още зимата не е дошла, но слуховете за лятото вече чукат на вратата, като най-горещите имена върху които ще се фокусираме са Ериксен и Киеза.
Provenzano
Ериксен и Киеза са ми новите Лавеци и Ламела. Всяко лято слухове, слухове и накрая нищо.

А явно Конте харесва Жиру, тъй като го познава добре от престоя си в Челси. Те мисля, че се засякоха само за половин година, но предполагам, че точно поради тази причина толкова усилено ни свързват с французина. Аз лично никога не съм го харесвал, но бих се доверил на Конте. Засега, като че ли няма грешка.
Mimiun
Конте няма алтернатива на Лукаку, затова иска Жиру. Наред с многото плюсове на Главния, има един тежък минОс - много му е дебела чутурата. Как може модерен тренер да не може да развие друга схема освен една, единствена?? Французина ще облекчи белгиеца физически, което е показател за амбиции на отбора във всички турнири. От другата страна имаме Лаутаро, Еспозито, Алексис и Политанката, маалко повечко като избор.
Ментета като де Паул и Флоренци въобще не ми харесват. Аржентинеца си върти гъза пред всеки по-стойностен клуб с надеждата да го освободи от Фриули. Нов Рики Алварес, не, благодаря. Дребното ромче сутрин целува вълчицата, вечер реве за повече пари, мангалски номера, не, благодаря.
Ако Интер иска да счупи статуквото с краткосрочни наеми на предпенсионни наемници, трябва да избере или развързва кесията, или млади дихатели от школата. Китайчетата събират по 60 хил.+ на всяко домакинство, ШЛ, маркетинг - екипите са над 100 евро бройката, стига вече ФФП пинизи.
Faketo
Ако е свободен трансфер си заслужава Жиру.Може сега да няма много мачове и да е стар ама си световен шампион все пак.
cheffo
Цитат(Mimiun @ Nov 13 2019, 12:37 ) *
Конте няма алтернатива на Лукаку, затова иска Жиру. Наред с многото плюсове на Главния, има един тежък минОс - много му е дебела чутурата. Как може модерен тренер да не може да развие друга схема освен една, единствена?? Французина ще облекчи белгиеца физически, което е показател за амбиции на отбора във всички турнири. От другата страна имаме Лаутаро, Еспозито, Алексис и Политанката, маалко повечко като избор.
Ментета като де Паул и Флоренци въобще не ми харесват. Аржентинеца си върти гъза пред всеки по-стойностен клуб с надеждата да го освободи от Фриули. Нов Рики Алварес, не, благодаря. Дребното ромче сутрин целува вълчицата, вечер реве за повече пари, мангалски номера, не, благодаря.
Ако Интер иска да счупи статуквото с краткосрочни наеми на предпенсионни наемници, трябва да избере или развързва кесията, или млади дихатели от школата. Китайчетата събират по 60 хил.+ на всяко домакинство, ШЛ, маркетинг - екипите са над 100 евро бройката, стига вече ФФП пинизи.


За Флоренци съм съгласен, още повече че отдясно имаме Лазаро, Кандрева и Дамброзио, ако се наложи. Но, според мен Де Пол не е менте и ако е на разумна цена (20-25млн) би бил доста добра опция на Сенси.
Иначе Алексис и Политано ги отпиши. Първият няма да го има до януари, а след това не се знае изобщо дали ще влезе във форма, а вторият е гола вода.
Колкото до Жиру - предпочитам да вземем за резерва на Лукаку, някой по нахъсан. Свързваха ни също и с Петаня и Лазаня. Не са някакви топ играчи, но ако за 10-15млн, бих ги предпочел пред французина.
Също напоследък зачестиха слуховете за Кулушевски от Парма (май така се казваше), който също сме го искали зимата. Аз му гледах няколко мача и изглежда доста обещаващ талант, но мисля че е по-скоро крило, така че не знам доколко има истина в това.
cheffo
Според Калчомеркато, Интер са готови да предложат размяна Нинджата за Нандес от Каляри.
Provenzano
На тези изкуствено надути цени в днешно време, въобще не вярвам Удинезе да се съгласят да се разделят с Де Пол за 20-25 млн.
inter_ruse
Слухове за размяна Политано-Флоренци.
cheffo
Възможно е Интер да опитат да вземат Кулушевски лятото, като използват Политано за размяна. Кулушевски е собственост на Аталанта, но играе под наем в Парма. Наскоро четох, че Аталаната му искали 40м, което според мен е смешно.
Provenzano
За първи път го чувам.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Nov 18 2019, 10:37 ) *
За първи път го чувам.

Слухове всякакви, едва ли е истина. Но напоследък зачестиха тези за Кулушевски, затова и го поствам.
Provenzano
Отборът на Интер ще си опита да привлече полузащитника на Удинезе Родриго де Паул през зимата, това информира „Corriere dello Sport“. Тимът на Антонио Конте е готов да плати 35 милиона евро за 25-годишния аржентинец допълва изданието.

Милан и Наполи също имат интерес към звездата на Удинезе, но „нерадзурите“ се считат за фаворит в борбата за халфа. През този сезон Де Паул навъртя 10 мача за Удинезе, отбелязва 1 гол и даде 2 асистенции.
N.Roussev
Дано се направят мъдри покупки през зимата,за да не се чудим как да се отървем от излишните през лятото.Де Пол и Кулушевски не ми се струват много сериозни имена,но и Шкриняр и Сенси не бяха при идването си.Аз четох,че можем да си върнем предсрочно Нинджата.Би било добър ход,много добра опция,а и с Конте на пейката няма да се лигави извън терена.Аз обаче предпочитам Нейтън Нандес.Дефанзивен халф,който може да играе и като десен халф-бек.Напомня ми на Барела-борбен,надъхан и не спира да тича,има и поглед върху играта.
При всички положения ни предстои най-горещата откъм трансфери зима от години насам.
Provenzano
Работят ли Марота и Райола по план за привличането на Донарума?
Материал на calciomercato.

Когато става въпрос за трансфер на вратаря, слуховете винаги го пращат в ПСЖ и Ювентус. Но миналото лято френския клуб разреши ситуацията с вратарския пост привличайки Серхио Рико от Севиля и Кейлор Навас от Реал М.
От друга страна, Ювентус са убедени, че Шчесни може да бъде много ефективен и да защитава вратата в продължение на много години.

Има още един италиански клуб, проявяващ интерес към Донарума. Интер трябва да започне работа по намирането на заместник на Ханданович, който през лятото ще навърши 36 години, а договора му е до 2021 г. През последните седмици имаше среща между представители на Марота и сътрудници на Райола, за да се обсъди ситуацията.

Една оферта от 50 млн + заплата от 6 млн би довела преговорите до успех. Договорът на Донарума също изтича през 2021 г. и това може да благоприятства плановете на Интер и Марота. Към момента Милан няма успех в преговорите за удължаването на договора на вратаря.
N.Roussev
Не ми се ще да имаме каквито и да е отношения с дебелото копеле Райола.Пък и точно за Донарума,не мерси.Има и други талантливи млади вратари,тоя не е с нищо повече от тях.Да,има повече опит,но не е играл в ШЛ,в ЛЕ има сериозни мачове само срещу Арсенал,а и не е участвал на голямо първенство с националния отбор.
inter_ruse
Донарума е добър вратар, млад и с опит. Ако е възможно съм твърдо ЗА.
Mimiun
Краньо от Каляри, Мусо от Удине и Стракоша от Лацио са моите фаворити за наследник на Хандана. При всички случаи ще са и по-евтини. Дори и нашето момче - Раду от Дженоа.
Provenzano
Нали взехме едно бразилче - Бразао. Някой следи ли го? Аз не бих предложил 50 млн на вратар, чийто договор изтича след година и половина, а и който очевидно няма особено голямо желание да преподписва с настоящия си клуб.
cheffo
Доларума взима по 6млн при брадчедите. Освен поне 50м за трансферна сума, ще иска и увеличение на заплатата, което значи минимум 7м. Така че не мерси.
Provenzano
Трансферът на Оливие Жиру в Интер изглежда под въпрос поради изискванията на нападателя за неговото годишно възнаграждение, както и дължината на контракта му.

Треньорът на Интер Антонио Конте е почитател на френския нападател и желае да го привлече през зимата като алтернатива за титулярните стрелци на "нерадзурите" Лаутаро Мартинес и Ромелу Лукаку.

Медиите в Италия обаче предават, че има две основни пречки пред играча за трансфер в Италия. От една страна, това са високите финансови претенции на играча, който в момента взема 8 милиона евро годишно на "Стамфорд Бридж". Ръководството на Интер обаче едва ли ще удовлетвори подобни финансови искания.

Другият проблем е свързан с дължината на договора на играча. Французинът иска 3-годишен контракт, но "нерадзурите" имат намерение да му предложат само срок от около 18 месеца на 33-годишния стрелец.
Faketo

Донарума не ни трябва.Прехвалена ягода.Виж Стракоша от Лацио,раду от Дженоа ,че дори и Голини от Аталанта са нещо друго.
Provenzano
Италианските грандове Милан и Интер проявяват сериозен интерес към футболиста на Арсенал - Гранит Джака, съобщава днес „Sky Germany“.

И двата клуба ще се опитат да си осигурят услугите на швейцареца още през януари, като се счита, че играчът ще бъде привлечен под наем с опция за закупуване през лятото. Милан търси опитни футболисти, които да вдигнат класата на отбора.

При Интер нещата стоят по същия начин, като на няколко пъти вече Антонио Конте заяви, че има нужда от повече широчина в състава си и засилване на конкуренцията. Третата опция за Джака е Борусия Мьонхенгладбах, но тази възможност не представлява интерес за играча. Той вижда идеална възможност за себе си да играе в Италия и да бъде част от "росонери" или "нерадзури".
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.