Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Provenzano
Изпълнителният директор на Манчестър Юнайтед Ед Уудуърт иска да блокира евентуален трансфер на Ашли Йънг в Интер през настояшия зимен трансферен прозорец.

В последните часове в италианските медии се появиха информации, че между двата клуба има засилен контакт във връзка с осъществяването на подобрен трансфер. Това обаче очевидно няма да е формалност.

Уудуърт цени високо влиянието на Йънг зад кулисите, за което говори и фактът, че англичанинът беше избиран на няколко пъти за капитан на "червените дяволи". Все пак, даже и усилията на ръководителят на Юнайтед да дадат резултат, то все пак десният бек ще може да подпише предварително споразумение с "нерадзурите" за следващата кампания.
Provenzano
Милан проявява интерес към Политано. Играча е дал съгласието си за трансфер, но Интер иска директна продажба, докато Милан предлагат само наем с опция.
Provenzano
Вчера сме имали среща с агента на Тонали. Интер иска да си осигури играча преди летния трансферен прозорец да е отворил.
inter_ruse
Интер и Милан ще имат среща по повод размяна Политано-Кеси.
Кеси в Аталанта хващаше окото, при Конте е интересно как ще играе , но все пак съм далеч от това да мисля , че с него ще надградим в халфовата линия.
Борим се за Ериксен и Видал , до тях Кеси изглежда като Владо Гаджев, така , че брачедите ако вземат кеш за Пьонтек да ги вложат в Политано който е по-добър от всичките им нападатели (Ибра не го броя)
inter_ruse
Di Marzio - Nonostante le smentite, l'agente di Eriksen dovrebbe arrivare già domani a Milano, l'Inter vuole bloccarlo per giugno, ma c'è possibilità di prenderlo anche ora e si sta parlando col Tottenham di un possibile scambio con Vecino.

Di Marzio - Il Chelsea vuole 8/10 mln per Giroud, l’Inter vuole spenderne 4/5. Accordo trovato con il calciatore.

Di Marzio - Lo scambio Politano-Kessie non è decollato. L’Inter vuole cederlo a titolo definitivo e sono ricomparse Napoli e Fiorentina.

Di Marzio - L’agente di Eriksen nelle prossime ore a Milano

Pedulla - Politano, l'Inter chiede almeno 25 milioni o una contropartita di gradimento
Di Marzio - Ashley Young è in arrivo, sempre più vicino

На 2 на 3 : Очаква се утре агента на Ериксен да е в Милано , ние искаме за Юни , но доколкото разбрах и от други публикации датчанина и Тотнъм искат трансфер сега. По този начин може с един куршум да ударим два заека , Весино в Хотспър, Ериксен в Интер.
За мое съжаление Йънг се приближава към нас.
Агентите на Жиру са в Милано , с тях се разбрахме за 2,5 годишен договор , Челси искат 8-10млн , ние даваме 4-5. Жиру е много по-добрия вариант от Йоренте.
Според Ди Марцио сме отказали размяна на Политано с Кеси, ще чакаме Наполи и Фиорентина. Търсим 25млн .
cheffo
Кеси не ни трябва изобщо. Никакво надграждане не е над Весино и Гаглиярдини. Аз четох, освен за него и за Пьонтек или Тео да бъдат разменени за Политано.
Честно казано предпочитам Тео Ернандес пред Ашли Йънг, който не знам защо въобще го искаме.
Provenzano
Аз също не разбирам за какво ни е Ашли Йънг? Та той ще навърши 35 през лятото. Съгласен съм с мнението, че и Кеси не ни трябва. От Милан честно казано не искам никой - нито Пьонтек, нито Сусо, нито Тео. Най-доброто решение за халф-бек според мен е Алонсо от Челси към момента. Всичко друго са компромисни варианти. А от Тотнъм като искат да вземем Ериксен сега, то да направяр приемлива цена. Не е реално футболист с изтичащ договор след 5 месеца да струва 25 милиона, без значение от неговото име. За нападение най-вероятно ще вземем Жиру, който определено не харесвам, но явно Конте държи да има един дървар в предни позиции. Видя се, че при една контузия каквато сполетя Алексис, остави Лукаку и Лаутаро без реална алтернатива. Политано не става, а Еспозито каквото и да си говорим все още не е готов за важните мачове и дербита. Най-много от всички слухове досега през зимното меркато ми харесват тези за Ериксен и Алонсо.
ale inter
Цитат(Provenzano @ Jan 10 2020, 09:27 ) *
Аз също не разбирам за какво ни е Ашли Йънг? Та той ще навърши 35 през лятото. Съгласен съм с мнението, че и Кеси не ни трябва. От Милан честно казано не искам никой - нито Пьонтек, нито Сусо, нито Тео. Най-доброто решение за халф-бек според мен е Алонсо от Челси към момента. Всичко друго са компромисни варианти. А от Тотнъм като искат да вземем Ериксен сега, то да направяр приемлива цена. Не е реално футболист с изтичащ договор след 5 месеца да струва 25 милиона, без значение от неговото име. За нападение най-вероятно ще вземем Жиру, който определено не харесвам, но явно Конте държи да има един дървар в предни позиции. Видя се, че при една контузия каквато сполетя Алексис, остави Лукаку и Лаутаро без реална алтернатива. Политано не става, а Еспозито каквото и да си говорим все още не е готов за важните мачове и дербита. Най-много от всички слухове досега през зимното меркато ми харесват тези за Ериксен и Алонсо.

И аз съм на мнение че Йъънг и Жиру не ни трябват въобще защото не доумявам с какво ще ни помогнат,имаме в състава и Габигол да не го забравяме според мен той е класа над Жиру.А относно Ериксен ДАВАЙТЕ 20 МИЛКИ веднага,лятото като стане свободен може да подпише с който си иска,а предварителните договорки не са сигурни.
От мердите не искам никой при нас,да се помисли за ляв халфбек
N.Roussev
От началото на годината сме в центъра на вниманието на всички световни медии!Няма друг отбор,за който да се пише толкова много.Според мен някои от новините,които излизат са откровени глупости.Не вярвам,че сме заинтересовани реално от оня маймуняк кеси.Не съм расист,но тоя има точно такава физиономия,а и е абсолютно леке като характер.Би било хубаво ако дръпнем може би единствения добре играещ играч на братчедите,а именно Тео Ернандес.Ашли Йънг е сериозна дупка,но Весино,Галярдини и Чичо Тони бяха същата работа миналата година.Това ме кара да мисля,че англичанинът ще е поредният,възродил карирата си под наставничеството на Антонио Конте.Говорих с мой приятел,фен на Челси и той ми каза,че след напускането на Конте,Алонсо също е плачевен.Ако не друго,поне е по-млад,но ще видим какво ще стане,вече сме напълно убедени,че в отборът ни работят едни от най-добрите в занаята,които наистина имат за цел да ни върнат на върха.Ще се радвам да вземем и Митко Илиев biggrin.gif ,перфектен за ротационен играч,особено в ЛЕ ще играе основна роля.А за Ериксен няма какво да говорим,би било страхотно ако инвестираме парите от продажбата на някойот ненужните в него още този месец,за да продължим с увереност битката за титлата.
Provenzano
Отборът на Интер е повишил офертата си за полузащитника на Барселона Артуро Видал на 3 милиона евро за първоначалния наем, с последващо задължение за откупуване за 15 милиона евро.

Генералният директор на "нерадзурите" Бепе Марота и треньорът Антонио Конте не прикриват по никакъв начин желанието им да привлекат чилийския национал.

Според испанските медии Видал ще премине на "Сан Сиро" под наем за 6 месеца, след което Интер ще плати 15 милиона евро за откупуването на правата му през лятото. Все още обаче не е ясно дали "каталунците" ще са удовлетворени от тази формула на плащанията.
N.Roussev
-Предложили сме исканите от антуража на Ериксен 10 милиона евро заплата,очаква се отговор до вторник.
-Жиру и Ашли Йънг не са попаднали в групата за мачовете на своите отбори днес,сделките изглеждат въпрос на време.
-Видал ще си помисли дали да остане в Барса ако Шави замени Валверде.
Provenzano
Генералният директор на Интер Бепе Марота опроверга информациите от последните дни, че клубът е стартирал преговори с халфа на Тотнъм Кристиан Ериксен. Също така шефът на “нерадзурите” разкри, че Ашли Йънг и Оливие Жиру няма да пристигнат на “Джузепе Меаца” още през този трансферен прозорец.

“В момента има много слухове и истории, които определно не са верни. Обикновено януарският трансферен прозорец е тих и изграден единствено от редки възможности. Възнамеряваме да подобрим състава с класни попълнения. Ериксен е интересна възможност. Договорът му изтича през юни, но все още не сме започнали преговори с клуба или агента му. Йънг и Жиру? Няма да правим скорошни техни трансфери. Трябва да преценим всяка една ситуация, защото е нужно да вземем под внимание някои трудности. В момента Интер е на върха в Серия “А”, така че трябва да уважаваме настоящия ни състав. Няма причина да бързаме за сделка утре или в понеделник. По-скоро ще чакаме за подходяща възможност, предоставена от пазара”, заяви Марота пред DAZN.
cheffo
"The report details how the player has been offered a four-year contract worth around €7.5 million net per season plus bonuses. The player and his agent, Martin Schoots, initially asked for a €10 million net salary but lowered their request in order to move the negotiations forward. Italy’s tax law known as the Growth Decree has also helped to facilitate the deal, as it provides a reduction in taxes of 50%, causing the whole deal to cost Inter €11 million per season."

Ериксен е договорил лични условия с Интер. 7.5млн на сезон за 4 години и половина. Остава да се разберем с Тотнъм за трансферната сума, ако ще го взимаме сега.
N.Roussev
Вчера е бил освиркван от феновете на Тотнъм и си е взел "сбогом" с тях.Работата изглежда ясна.Очаква се Жиру и Йънг също да пристигнат тази седмица,а Политано също най-вероятно напуска в предстоящите дни.
fcinter
Според мен ще сбъркаме ако се разделим с Политано, дори да няма място в тактиката на Конте в момента, нищо не се знае след време; много остър футболист с завидна техника, да го продаваме за по-малко отколкото сме го взели и то на червено-черните тъпанари или на Наполи... ще съжаляваме
Provenzano
Матео Политано се е съгласил да премине в Рома. Наполи също с интерес към играча.

Фламенго предлагат 15 млн за Габигол. Ние искаме поне 20.
cheffo
Честно казано Политано изобщо няма да ми липсва, въпреки че си мислех, че при Конте ще бъде по-ефективен, отколкото като дясно крило. Но реалността се оказа друга. Даже вече предпочитам да гледам като смяна 17год. Еспозито, отколкото него.

Появи се информация за размяна Политано - Спинацола.

"Everton have made an offer for Inter’s Matias Vecino according to a report in today’s print edition of Corriere dello Sport.The offer, which is described as being ‘important’ by the Roman newspaper, will not be accepted by Inter until a new midfielder is brought in."
Евертън са отправили "значима" оферата за Весино, но Интер няма да го пусне, докато не се привлече нов халф. Друг е въпроса, дали Весино изобщо ще се съгласи.
Provenzano
Спинацола малко чуплив ми се струва...
fcinter
Нали искахме Флоренци лятото, сякаш е по-добрият избор, а пък и ромите са повече на зор
durex
99% е наш!

Independent - Eriksen happy to work with Conte and that's why he refused the PSG
cheffo
Според Калчомеркато, ще се опитаме да се отървем от Весино сега, защото не влизал в плановете на Конте. Последната информация е за размяна с Кеси.

Пак според Калчомеркато, Спинацола ще минава медицински в Интер, след като е договорил личните си условия. Размяната с Политано е много близо. Иначе той играе отлява, докато Флоренци е отдясно, а ние не търсим играч за там. Добрата новина на Спинацола е, че Ашли Йънг най вероятно ще отпадне.
ale inter
Тъпа работа ми се струва да дадем пари за стария Жиру а пък да продадем младия Габигол
Provenzano
Спинацола... ужас. Май всичко е договорено и до дни ще ги разменим с Политано. Весино за Кеси също е странна размяна. Дано не стане. Идеята е да взимаме по-добри играчи, а не такива, които са на същото ниво, че и по-слаби.
inter_ruse
Спинанацола ако се опази контузии ще е по-полезен от Политано. Подходящ е много за схемата на Конте, така , че аз съм ЗА този трансфер.
Весино в Евъртън или Тотнъм за Ериксен.
Provenzano
Интер търси купувач за Матиас Весино. Според някои източници, играча не попада в плановете на Конте (особено ако пристигне и Ериксен). Изглежда, че уругваеца също иска да отиде в отбор, където ще играе по-редовно.
cheffo
Размяната на Спинацола-Политано, може да пропадне, тъй като нашите са поискали допълнителни медицински тестове и промяна на формулата от директна размяна, само на наеми до края на сезона, което е ядосало ромите. Утре сигурно всичко ще стане ясно.

Аусилио се е върнал от Лондон, където е бил за Ериксен и Жиру. Много верояно е да затворим сделките за двамата, до няколко дни.
Provenzano
За Ериксен си мисля, че ще се пазарим с Тотнъм буквално до последните часове на меркатото, като в крайна сметка ще осъществим трансфера, защото не вярвам Моу и ко. да са чак толкова тъпи да го изпуснат без пари отколкото сега да му вземат едни 15-ина милиона.

Относно Жиру, разликата между двата клуба е много малка. Французина е изразил готовност да намали заплатата си с 500 хиляди за да ускори трансфера.
ale inter
Фламенго ще предложи на Интер 18 милиона евро за Габигола и 20% от продажбата на играча
durex
ESPN - Eriksen, according to internal sources in the negotiation, is one step away from Inter for 17 million euros
cheffo
Цитат(durex @ Jan 16 2020, 19:08 ) *
ESPN - Eriksen, according to internal sources in the negotiation, is one step away from Inter for 17 million euros

Tottenham Hotspur have accepted midfielder Matias Vecino forming part of a deal to take Christian Eriksen to Inter, with Everton now cooling their interest, it has been claimed in Italy.

А сега де, кое е истина smile.gif
Provenzano
Ериксен идва срещу 18 млн, които с бонуси могат да достигнат до 20. Договора му ще бъде до 2024-а година със заплата 9 млн на сезон. Има и бонуси около 1 млн., така че може да удари и 10 милки на сезон. Тотнъм в действителност имат интерес към Весино, но той няма нищо общо със сделката за Ериксен и няма да бъде включван в нея, ако въобще се стигне до трансфер. Името на Ашли Йънг също нашумя адски много в последните часове. Говори се, че всичко е договорено с Ман Юнайтед. Чакаме и Жиру. Като цяло много добре за зимно меркато.
Ludman
Report: Giroud done deal
will move to San Siro for €5m plus €1.5m in add-ons

Пффф , аз защо не се радвам за тоя ..... , ама все пак може да ни помогне да заменя Лукаку , а Санчез Мартинез !
cheffo
Да, май Ашли Йънг също ще идва, а Лазаро ще ходи под наем. Този ход на мене лично не ми допада.
durex
Ако погледнем вариантите за нападатели, които могат да дойдат, Жиру като че ли е най-добрия вариант. Знаем зимата е много трудно да се вземат добри играчи, така че според мен ще е удар, все пак ще е резерва в повечето мачове, така че за мен е ОК. Да се надяваме да се впише в обстановката и когато бива използван да вкарва голове. Човека е световен шампион да не забравяме, такива футболисти в Интер в момента няма, смисъл с такава визитка.

Колкото до Ериксен, получавам душевен оргазъм, футболиста, който мечтаех и си мислех, че е невъзможно да дойде точно в Интер е на една крачка от това да се случи!!! Този го искам повече от един Кристиано Роналдо!!!
durex
Ашли Йънг може да се счита за нов играч на Интер, утре или събота минава прегледи.
ambro
Навремето докато Милото играеше в Сарагоса ми харесваше адски много и като го вземахме бях изпълнен с оптимизъм. Ериксен също го харесвам от доста време и сега чувствата и вълнението е подобно като преди трансфера на Диего. Дано го вземем и да остави следа в Интер подобно на аржентинеца.
Provenzano
Ериксен е футболист от световна класа. С този трансфер даваме сериозна заявка за Скудето, ако не този сезон, то задължително през следващия.

Жиру идва за резерва и това мисля, че всички го знаете. Лукаку в момента няма реална алтернатива, като дори срещу Каляри за Купата на Италия игра цял мач. Смятам, че французина ще ни свърши перфектна работа в последните минути, когато реално ще му се налага да играе. Определено ще е по-добре от Политано или Еспозито.

Да не забравяме, че за Купата на Италия ни предстои 1/4 срещу Фиорентина, а след това живи и здрави ако победим ще играем с някой измежду Лацио и Наполи в два мача. За Лига Европа също според мен ще подходим сериозно, така че мачове бол дет' се вика. Убеден съм, че Конте ще иска да започне престоя си в Интер с трофей.

Към трансфера на Ашли Йънг съм по-резервиран, но се надявам, че ще се впише в схемата на Конте. Може да играе и по двата фланга, бърз е и най-вероятно Конте има нещо с него в предвид, което ние не разбираме поне засега. В тази схема 3-5-2 са много важни халф-бековете, а нашите куцат сериозно. Асамоа е постоянно контузен, Бираги е неубедителен, Лазаро май ще го даваме под наем, а Кандрева си го знаем... няма 1 спринт като хората.

Самият факт, че искаме играч като Жиру за резерва говори красноречиво за амбициите на клуба. Само си спомнете преди няколко години, че взехме Томазо Роки и ще се сетите какво искам да кажа.
rodigri
Много точно и много добре казано колега,евала
Provenzano
И за лятото готвим сериозен трансфер - Тонали smile.gif
Provenzano
Новият треньор на Барселона Кике Сетиен е блокирал трансфера на Видал.
Provenzano
Днес отново се заговори за Виктор Моузес.

Отборът на Интер днес е успял да постигне две сделки, съобщава трансферният експерт Джанлука Ди Марцио. На “Джузепе Меаца” ще пристигнат Ашли Йънг от Манчестър Юнайтед и Леонардо Спинацола от Рома, докато Матео Политано ще облече екипа на “вълците”.

Преди дни излезе информация, че Йънг ще се присъедини към Интер едва през лятото като свободен агент, но италианците са успели да се споразумеят с Юнайтед техният капитан да ги напусне още сега за сумата от 1,5 млн. евро плюс бонуси. Очаква се играчът да пристигне в Милано още утре или в събота.

Благоприятно развитие има и в сделката за размяна с Рома. Всичко около Политано е наред, но неуспешните медицински прегледи на Спинацола усложниха преговорите между двата клуба. Въпреки това, те са постигнали съгласие около преминаването на защитника. Така италианският национал ще заиграе за “нерадзурите”, но не под формата на трансфер, а като преотстъпване с опция за закупуване, която ще бъде автоматично активирана, ако той запише участие в 15-16 мача на тима.

Тъй като и Йънг, и Спинацола са леви бекове според Ди Марцио англичанинът ще остане на левия фланг, докато бившият бранител на Ювентус ще бъде използван от Антонио Конте в дясната част на терена. Така младият Валентино Лазаро ще бъде отдаден под наем на друг отбор до края на сезона. След днешните сделки на Интер му остава да работи само по два входящи трансфера през януари - тези на Кристиан Ериксен от Тотнъм и Оливие Жиру от Челси, допълва журналистът.
Provenzano
Малко слухове:

- Димарко под наем във Верона до края на сезона.
- Лазаро вероятно също ще бъде даден под наем. Интерес има от Нюкясъл, Уест Хям и няколко немски отбора.
- Весино продължава да бъде спряган за напускане. Вчера агента му беше в централата на Интер. Интерес има от Тотнъм и Евертън.
- Еспозито има предложение от СПАЛ за наем до края на сезона.
fcinter
Лазаро хич не ми се връзва да го даваме под наем при положение, че ще има доста мачове, в които ще му се дава шанс, а на него му трябва да пооправи играта в защита и догодина да е титуляр. И се чудя дали пък новината, че все пак Юнайтед ще пуснат Йънг не е накарала наш'те да усложнят сделката с Рома, а и евентуално да се чупят от нея - все още няма инфо за развитие
Provenzano
Ашли Йънг е кацнал на Малпенса.

Provenzano
Цитат(fcinter @ Jan 17 2020, 12:22 ) *
Лазаро хич не ми се връзва да го даваме под наем при положение, че ще има доста мачове, в които ще му се дава шанс, а на него му трябва да пооправи играта в защита и догодина да е титуляр. И се чудя дали пък новината, че все пак Юнайтед ще пуснат Йънг не е накарала наш'те да усложнят сделката с Рома, а и евентуално да се чупят от нея - все още няма инфо за развитие

Имаме доста халф-бекове: Кандрева, Д'Амброзио, Асамоа, Бираги, Димарко, Лазаро, а ако приемем, че Йънг и Спинацола са наши, то бройката става 8 човека за 2 места.
fcinter
Цитат(Provenzano @ Jan 17 2020, 11:02 ) *
Имаме доста халф-бекове: Кандрева, Д'Амброзио, Асамоа, Бираги, Димарко, Лазаро, а ако приемем, че Йънг и Спинацола са наши, то бройката става 8 човека за 2 места.

Димарко до няколко дни ще го пратят под наем, Бираги не оправда напълно очакванията, но все пак ще се разчита доста на него до лятото. А останалите са стари кучета и вместо да обиграваме младото тях ли ще пускаме в по-леките мачове
Provenzano
Цитат(fcinter @ Jan 17 2020, 14:17 ) *
Димарко до няколко дни ще го пратят под наем, Бираги не оправда напълно очакванията, но все пак ще се разчита доста на него до лятото. А останалите са стари кучета и вместо да обиграваме младото тях ли ще пускаме в по-леките мачове

Към момента не виждам кога ще имаме леки мачове. Надявам се Асамоа да се възстанови, а и Ашли също може да играе по левия фланг. Отдясно е ясно, че ще е Кандрева. Той е любимец на Конте и състава започва именно с него. Иначе очаквам Лазаро също да бъде даден под наем. Поне такова прочетох, че е желанието на Конте. Ние не сме на мястото на Милан за да имаме време да обиграваме младите. Дишаме във врата на гобите в Калчото, на един двубой сме от полуфиналите за Купата на Италия, а в Лига Европа също не вярвам да ни чакат лесни противници.
Provenzano
Според последните слухове трансфера на Спинацола най-вероятно ще пропадне. Започваме преговори за Виктор Моузес.
Provenzano
Сделката с Рома за Спинацола и Политано е пропаднала. Очаква се двамата футболисти да се завърнат в клубовете си.
N.Roussev
Както и се очакваше,тази зима е доста бурна,що се касае до трансферите в клуба.Така е когато вече имаме ръководство,което наистина иска да направи отборът все по-добър с всеки изминал ден.
В последните дни съм в параноя около Ериксен.На всеки час рефрешвам всевъзможни спортни сайтове,за да следя какво се случва.Надявам се да пристигне колкото се може по-скоро,не се издържа вече.
Надявам се да привлечем Жиру,аз го харесвам и смятам,че е перфектен отборен играч и ротационен нападател.Да не забравяме,че стана голмайстор на Лига Европа през миналия сезон.Вероятно двамата със Санчес ще играят точно в този турнир,ако дойде.Нека се разделим с Политано,ясно е,че няма бъдеще за него на "Меаца".
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.