Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
cheffo
Аз като гледам постоянно ни свързват с някакви играчи, повечето от които чувам за първи път. Лятото още не е почнало, а вече има десетки спекулации. Лично, не очаквам да направим някакъв "голям" трансфер с оглед на ФФП и класирането ни сега, но по-важното е че задържахме Ковачич и Икарди и ако успеем да разкараме плявата и да вземем един качествен централне защитник, халф и нападател, мисля че ще е успех.
enjoy
По скоро ще привлечем по двама на всеки пост но трима що годе класни ни трябват задължително:

Миранте и Биабияни - са сигурни за сега!
Аусилио потвърди за Йоветич ще хвърлим всички сили там може би с наем и опция, алтернативи са Нани, Фалке, Пероти и невъзможната поне според мен цел Куадрадо
За защитата нещата изглеждат така - Бенатия, Абденур, Шкъртел или Ричардс
За халф - Кондогбиа, Мело, Тиаго Мота и Дардер
Аусилио потвърди че Паласио ще е главна фигура и през следващият сезон така че едва ли ще вземем повече от един нападател!

Най-вероятните трансфери са:

вратар: Миранте (0м) на мястото на Каризо
защита: Шкъртел (5м) и Ричардс (0м)
полузащита: Дардер (10м) и Мело (5м)
нападение: Йоветич (наем с опция 20м или 20м за два сезона 10 сега и другите 10 догодина) и Биабияни (0м)

Ханданович/Миранте
Ричардс/Дамброзио Шкъртел/Ранокия Мурило/Видич Сантон/Нагатомо
Мело/Медел
Дардер/Гуарин Ковачич/Брозович
Шакири/Ернанес
Икарди/Паласио Йоветич/Биабияни


резерви: Берни, Димарко, Жуан, Гнукури, Пушкаш, Зе Турбо

нещо такова с което само чудо би ни вкарало в ШЛ, но не е и невъзможна цел!

Цитат
Халфът на Малага Серхи Дардер води напреднали преговори с Интер. Новината бе потвърдена от агента на играча Хуниор Мингея.
„Водим преговори с Интер. „Нерадзурите“ предложиха оферта от 10,5 милиона плюс бонуси на Малага, но от испанския клуб отговориха, че ще приемат предложение на стойност 11,5 милиона евро“, коментира Мингея.
„От Интер поискаха време. Рома също се интересува, но от тях все още няма конкретна оферта. Готови сме да разговаряме и с други отбори, но ще изчакаме Интер“, добави агентът на играча.
„Вярвам, че скоро ще постигнем споразумение. И двете страни трябва да бъдат удовлетворени“, каза още Мингея.
21-годишният футболист се разви в школата на Еспаньол и премина в Малага през лятото на 2013 година.


Цитат
Интер разкри трансферните си планове
Интер ще направи офанзива за привличането на Стеван Йоветич от Манчестър Сити. Това заяви спортният директор на клуба Пиеро Аусилио.
"Нерадзурите" от доста време следят черногорския национал, който премина при "гражданите" от Фиорентина за 26 милиона евро, но за два сезона така и не успя да се утвърди като водещ футболист на отбора.
"Да, искаме Йоветич, но още не знаем дали от Сити са готови да се разделят с него. Той пасва идеално на изискванията ни за нови играчи. Следим много състезатели", каза Аусилио, след което говори и за още две трансферни цели на Интер – Сержи Дардер от Малага и Мехди Бенатия от Байерн Мюнхен.
"Дардер е млад играч, който ни харесва и го държим под око, както правим с много други футболисти. Бенатия обаче е в голям клуб, който се съмнявам да иска да го пусне", добави директорът в Интер.
Той не пропусна да изрази задоволството си от факта, че голмайсторът на тима Мауро Икарди поднови договора си с клуба и заяви, че около него и Матео Ковачич ще се гради гръбнакът на отбора.
"Ще започнем да градим отбора около Икарди. Вярваме в младите играчи като Мауро и Ковачич, а около тях ще добавим още опитни и класни футболисти. Искаме да направим нещо различно и да вървим напред", каза още Аулисио.
Накрая той заяви, че скоро ще има яснота и дали вратарят Самир Ханданович също ще преподпише с Интер.


Цитат
Biabiany (which Boston received another physical ok after those in Italy), writes the BBC, will soon sign with Inter


Цитат
Felipe Melo is more of an idea for Inter. According to the BBC, in fact, the former player of Fiorentina and Juventus, but especially former Mancini, would be close to wear the Nerazzurri shirt.


Цитат
Mirante: "Inter great team, welcome destination"


Цитат
Мика Ричардс: Интер е опция пред мен
Защитникът на Манчестър Сити Мика Ричардс, който изкара отминалия сезон под наем във Фиорентина, заяви, че Интер е една от опциите пред него за нов отбор.
Той едва ли ще остане на "Етихад", тъй като не може да се пребори за титулярно място, а треньор на "нерадзурите" е Роберто Манчини, с когото работиха заедно в Сити преди години. Интерес към Ричардс проявява и Борусия Дортмунд.
"Висшата лига е фантастично първенство и най-добрият ми сезон беше под ръководството на Манчини. Сега той е в Интер и това е опция пред мен. Освен това свикнах със стила в Италия и имам поне още 5 години голям футбол пред себе си", каза защитникът пред Daily Mail.
26-годишният англичанин каза още, че е имал разочароващ сезон във Фиорентина, тъй като не успя да се пребори за титулярно място в състава на Винченцо Монтела.
"Преди да дойда ми казаха, че ще играя всеки мач, но после смениха схемата на 3-5-2 и останах резерва. Ако знаех, че това ще се случи, вероятно нямаше да играя за Фиорентина", добави Ричардс.


Цитат
Шкъртел на път да напусне "Анфийлд"
В Ливърпул се зарадваха от новината за идването на Джеймс Милнър в отбора, но тимът може да се наложи да се раздели с един от основните си защитници.
Става дума за Мартин Шкъртел, който не остана никак доволен от офертата, която получи, за да удължи контракта си.
Словакът има договор с клуба за още един сезон, но може да бъде продаден, след като предложението от страна на Ливърпул, за да остане, е много далеч от очакванията му.
„За мен това е неприемливо. Мисля, че подобен вид договори обикновено се предлагат на много по-възрастни футболисти или на такива, които имат проблеми с контузии. При това положение няма как да подпиша. Говори се, че други клубове ме искат, така че ще видим какво ще се случи” заяви Шкъртел пред медиите в родината си.
Счита се, че Червените са му предложили контракт за 3 години, но според условията трябва да играе поне в 80% от мачовете за сезона, за да получи пълната си заплата, което естествено не се нрави на 30-годишния бранител, към когото интерес има от Волфсбург и Интер.


Цитат
Манчини призна за Бенатия и Мело
”Трансферният пазар е от основно значение за нас, аз оставам тук на 100%. Всички искаме да подсилим състава, това е изключително важно. Президентът Ерик Тохир ще направи всичко възможно, за да върне обратно Интер на върха. Имаме много вяра и съм сигурен, че това ще се случи”.
”Ковачич е в центъра на новия ни проект. Искаме да изградим силен отбор и той ще е основна част от него. Няма да е лесно да привлечем Бенатия, тъй като Байерн няма да иска да го продаде. Той е много талантлив играч”.
”Що се отнася до Фелипе Мело – имаме отлични отношения с него. Но играе за много голям клуб като Галатасарай. За мен беше чест да работя с Подолски. Отне му време да се адаптира в Италия. Искам да му благодаря за всичко”.


Цитат
Интер e на косъм от Мота и Йоветич
Интер е много близо до привличането на Стеван Йоветич от Манчестър Сити и Тиаго Мота от ПСЖ, съобщава Gazzetta dello Sport.
Бъдещето на италианския халф, който беше част от "нерадзурите" при спечелването на знаменития требъл през 2010 година, зависи от преговорите му за нов договор с ПСЖ. Двете страни не могат да се разберат, а в същото време Хавиер Пасторе е пред преподписване.
На "Джузепе Меаца" пък Мота ще трябва значително да намали финансовите си изисквания, тъй като Интер не може да ги удовлетвори.
Йоветич е поискал да напусне Сити, защото се превърна в твърда резерва. Лично Роберто Манчини настоява за неговото привличане, а цената му е между 15-20 милиона евро, което е по-силите на миланския клуб.
Интер е свързван с още куп играчи, сред които Джефри Кондогбия от Монако, Пиер-Емерик Обамеянг от Борусия Дортмунд, а голяма цел Яя Туре едва ли ще напусне Манчестър Сити.


Цитат
Интер готви трансферна бомба с Хуан Куадрадо
Интер готви голяма трансферна бомба за своите възможности, като отборът цели да върне в Серия "А" колумбийския полузащитник на Челси Хуан Куадрадо, твърди английското издание "Мирър".
Бившият играч на Фиорентина подсили "Сините" през януари, но се представи разочароващо за тима и не успя да си завоюва титулярно място в редиците на английския шампион.
Той струваше на лондончани 26,1 милиона паунда.
Самият играч също не иска да търка резервната скамейка, така че неговото голямо желание е да се завърне на Апенините.
Според последни информации Интер е готов да предложи сумата, която лондончани са платили за латиноса, за да успее да го привлече в своите редици.
Още повече, че тимът от Милано има голямо желание да направи стабилна лятна селекция и през следващия сезон тимът да гони доста по-високи цели.
Изданието отбелязва също, че от Интер първоначално ще се опитат да вземат Куадрадо под наем за една година с опция за перманентен трансфер, но също така се твърди, че това няма да се хареса на Челси.
Така крайният вариант е тимът просто да предложи същите пари, които лондончани платиха за играча, което по всяка вероятност и ще стане.
inter_ruse
халфове имаме бре и то доста добри. трябва ни един деф.халф (алън ) тея дардер и мело дано стоят по далече от меаца.
през 2015г. паласио показа , че още има какво да даде на Интер...
бенатиа/шкъртел , кондогбиа/алън/мота , йоветич - на това се надявам
cheffo
Тоя Ричардс ми се струва зле. Преди години изглеждаше, че има голям потенциал, но май само с това си остана. За нападението си мисля, че един Нани и Йоветич са достатъчни, ако успеем да вземем поне единят под наем. Дардер не го знам какво представлява, но се надявам че още не сме се отказали от Алън. Той поне е свикнал в калчото и има повече опит от този Дардер. Шкъртел май не е от най-надеждните защитници и ако го вземем да се надяваме, че Мурильо ще се окаже класа. Притеснителното е, че не се чува нищо за изходящи трансфери. Бях прочел само една новина, че Ман Ю все още имали някакъв интерес към Гуарин, но ние сме искали 20 м и по-скоро ми се струва измислица това.
enjoy
Цитат(cheffo @ Jun 5 2015, 11:01 ) *
Тоя Ричардс ми се струва зле. Преди години изглеждаше, че има голям потенциал, но май само с това си остана. За нападението си мисля, че един Нани и Йоветич са достатъчни, ако успеем да вземем поне единят под наем. Дардер не го знам какво представлява, но се надявам че още не сме се отказали от Алън. Той поне е свикнал в калчото и има повече опит от този Дардер. Шкъртел май не е от най-надеждните защитници и ако го вземем да се надяваме, че Мурильо ще се окаже класа. Притеснителното е, че не се чува нищо за изходящи трансфери. Бях прочел само една новина, че Ман Ю все още имали някакъв интерес към Гуарин, но ние сме искали 20 м и по-скоро ми се струва измислица това.


Гуарин остава, а за изходящи нещата вървят доста добре като се има предвид играчите които продаваме:

Алварез - 100% - 11м.
Мбайе - 6м. ако Болоня влезе в Сериа А - на финалният плейоф са с Пескара дано влезнат че после ще го продадем за по-малко!
Скелото - Киево го искат, нещо заклиха преговорите за Зуканович да му взимаме 3м. и да не се занимава с Зуканович е най-добрият вариятн.
Андреоли - е на крачка от Самп - 3м.
Агена на Рене Крин - каза че има оферти за него от Испания - предполагам наем но може и трансфер - около 3м
Оби - силно желан от Дженоа - може да се използва за Фалке или Пероти или най-добре да го даваме за около 3м
Кузманович - няма новини което е лошо но мисля че някой от Турция или Германия ще се излъже да даде - 3-5м. за него
Бота - има интерес за него можем да вземем 3м
Джонатан, Кампаняро и Каризо - 100% напускат
Подолски - вече напусна
Камара - го искат Удинезе - може да го използваме за Алън.
Бенаси - искаме 5м. за 50% от правата му на Торо те дават 2м. - ще се разберем на 3,5м - 4м
от Дънкан имаме да взимаме - 2.6м
Естудиантес искат Перейра за постоянно искаме 4м май ще стане факт скоро сделката като можем да вземем Карило от там който го следиме от доста време!
ако всичко се продаде ще вземем: около 50м

имаме да плащаме 30м за Шакири, Брозович, Додо, Медел и Сантон!

Така като гледам ще имаме най-много 20м за харчене и то с триста зора, така че 100% ще искаме Йоветич под наем!

макса който можем да вземем е:
Миранте, Биабиани, Ричардс - без пари -
Йоветич (наем + опция 20м) или Нани (наем + опция 10м) или Куадрадо (наем + опция 30м)
Кондогбиа (10м + още 15м следващият сезон) / Алън или Дардер - 10м / Мело или Тиаго Мота - 5м
Бенатия (наем + опция 25м) Абденур (наем + опция 20м) Шкъртел (5-8м)

Гуарин и Жуан остават на 100% казаха го и двамата страхотни са за резерви така че им пожелавам да взимат шкурка за сезона ако наистина останат!
Нагатомо също остава на 100%.
inter_ruse
ричардс наистина е зле напоследък , а имаше баси потенциала , но контузиите го съсипаха...
шкъртел е добър защитник , ние нямаме такъв като него - твърд,залага главата си , за да спечели единоборство , вкарва немалко голове , ако може да го вземем ще се зарадвам много.
8-10млн ако някой даде за гуарин , дано го продадем. все пак на неговата позиция ще имаме гнукури,ковачич,брозович,ернанес+деф.халфове медел и алън/др. фреди няма какво повече да даде на Интер според мене.
за нагатомо и 1млн да даде някой , дано се махне.
enjoy
Според мен имаме добри шансове дори да вземем и Нани и Йоветич под наем с опция и двамата като включим и Биабиани ако е здрав отпред ще сме напълно завършен тим!

Шакири/Нани Икарди/Паласио Йоветич/Биабияни

или да излизаме така срещу отборите които ни се затварят да ги видим тогава:

Кондогбиа
Шакири Ковачич
Нани Икарди Йоветич


разбира се с тези играчи ни трябва яка защита но по-лоша от сегашната незнам какво трябва да направим за да съберем!

Цитат
Луиш Нани сменя Юнайтед с Интер
Португалският национал Луиш Нани окончателно ще напусне Манчестър Юнайтед. Според медиите в Италия, той ще премине с постоянен трансфер в италианския гранд Интер.
Сделката вече е във финалната фаза, а според вестник "Индипендънт" за него ще бъдат платени 7.3 млн. паунда. За крилото вече няма място на "Олд Трафорд" заради конкуренцията на имена като Ашли Йънг и Анхел ди Мария.
Нани изкара миналия сезон под наем в Спортинг Лисабон. "Лъвовете" го искат в състава си и дори отправиха официална оферта към "червените дяволи", но в крайна сметка не могат да си позволят трансферната сума и заплатата му.
ЛИсабонският гранд днес провежда последната си тренировка преди лятната ваканция. Очаква се на нея футболистът да си вземе довиждане с феновете, като все пак си запази опцията да се върне някой ден.


Цитат
Манчестър Юнайтед ще се отърве за постоянно от Нани
Манчeстър Юнайтед е готов да продаде Нани, но не на Спортинг Лисабон, а на италианския Интер, твърди английското издание "Индипендънт".
Португалското крило за последно игра под наем в състава на "Лисабонските лъвове", но въпреки стабилните си изяви за отбора той няма да остане за постоянно в тима.
Ако се върне в Юнайтед пък ще търка пейката, заради страхотната форма в която се намира Ашли Йънг и заради Анхел Ди Мария, който ще остане в отбора, въпреки трудния си първи сезон.
Така на практика Луис ван Гаал е готов да се раздели за постоянно с португалеца, каквото е и неговото желание.
Според последни информации тимът ще прилапа 7,3 милиона паунда от Интер за крилото.
Роберто Манчини пък ще може да се сдобие с класно попълнение за атаката си, каквото е и желанието на специалиста.

Sneijder
Юнайтед прие оферта на Лацио за Ван Перси
-под 15 млн с договор за 4г и заплата 4млн.


http://www.winner.bg/european-football/read106511.html
cheffo
Цитат(Sneijder @ Jun 5 2015, 14:33 ) *
Юнайтед прие оферта на Лацио за Ван Перси
-под 15 млн с договор за 4г и заплата 4млн.
http://www.winner.bg/european-football/read106511.html


Сякаш е бая, ама не се знае дали няма да избухне като Клозе.

Енджой, ако излезем така: Кондогбиа --- Шакири Ковачич --- Нани Икарди Йоветич ,ще ни напълнят кошницата, каквато и защита да имаме smile.gif
enjoy
Цитат(cheffo @ Jun 5 2015, 15:15 ) *
Сякаш е бая, ама не се знае дали няма да избухне като Клозе.

Енджой, ако излезем така: Кондогбиа --- Шакири Ковачич --- Нани Икарди Йоветич ,ще ни напълнят кошницата, каквато и защита да имаме smile.gif


Те и сега ни я пълнят нещо ново кажи smile.gif , Ясно е че няма да е така просто това са играчите които ми се иска иначе ще е нещо от сорта:

Кондогбиа
Гуарин Ковачич
Нани Икарди Йоветич


или 442 ако искаме да ги видим всичките на терена:

Шакири Кондогбиа Ковачич Нани
Икарди Йоветич


както и да е като ги вземем ще ги мисли Манчини тези схеми дано има избор:

от сутринта Шакири следва Бенатиа в Инстаграм дано е за да го убеди да дойде smile.gif
Sneijder
Цитат
от сутринта Шакири следва Бенатиа в Инстаграм дано е за да го убеди да дойде smile.gif


и кво му вика : ела да видиш каква скамейка имат тия !!!!
enjoy
Цитат(Sneijder @ Jun 5 2015, 15:58 ) *
и кво му вика : ела да видиш каква скамейка имат тия !!!!


хаха по скоро му вика взимай от немската шкурка и идвай че тази италиянската нищо не струва smile.gif
Provenzano
Абе дано направим добри трансфери, че и следващия сезон пак ще трябва да го пишем преходен.
ambro
Не може да сме толкова луди, че да дадем 11-12 милиона за този смрадлив циганин Нани. Този има/имаше линейна бързина и едно що-годе центриране, със сищъят успех ще играе и Бъгс Бъни. Даже и на снимка с нашата фанелка не искам да го виждам.
Inter fan
Тоя Нани е много лаком гъз - португалски циганин , не го искам в Интер !
enjoy
Агента на Гуарин - потвърди че Гуарин остава в Интер на 100% facepalm2.gif

Скелото вече е играч на Киево mexicanwave.gif

Според сайта fcinter1908.it Жуан е поставен в трансферната листа от Манчини като интерес към него има Волфсбург - да го взимат за 8-10м.
Черно и синьо
Цитат(enjoy @ Jun 6 2015, 01:09 ) *
Агента на Гуарин - потвърди че Гуарин остава в Интер на 100% facepalm2.gif

Скелото вече е играч на Киево mexicanwave.gif

Според сайта fcinter1908.it Жуан е поставен в трансферната листа от Манчини като интерес към него има Волфсбург - да го взимат за 8-10м.


Аз викам и Ранокия да бъде поставен там. biggrin.gif
inter_ruse
тохир се сети за найнголана... пф
следим още мбиа и имбула като алтернативи на кондогбиа
http://www.calciomercato.com/news/inter-bl...inggolan-231465

карило е плакал след мач на неговия отбор на техния стадион. предполага се , че е изиграл последния си мач за тима си и идва при нас (новия милито УЖ)
http://www.calciomercato.com/news/inter-pe...-d-addio-744600

може да вземем биабиани и после да го продадем
http://www.calciomercato.com/news/inter-bi...a-milano-502890

каризо остава
http://www.bauscia.it/carrizo-si-e-convint...stera-allinter/

Gazzetta dello Sport: "Il presidente proverà a convincere il Bayern Monaco a cedere Benatia in un incontro a Berlino, campo neutro e magari fertile di novità. Thohir avrà modo di parlare coi dirigenti bavaresi per provare a trovare un pertugio che porti al preferito della lista manciniana. Alternative, i soliti: da Abdennour (Monaco) a Basa (Lilla) fino a Heurtaux (Udinese) e Terziev (Ludogorets)"

Gds - Thohir a Berlino incontra il Bayern per Benatia . Intanto Ausilio vola a Cagliari e sfida alla Roma. Offerta per la metá di Naingolan.

в берлин , тохир ще убеждава байерн за бенатиа.
cheffo
Опитваме се да привлечем и деф. халф Matias Kranevitter, който струва около 6-7 м$. После може да го пратим под наем confused-3316.gif - http://www.football-italia.net/67421/inter...ing-kranevitter?
tutto_inter
Нищо няма да вземем читаво и тоя трансферен прозорец,пак някакви анонимници от типа на Хюсейн Карджа и Д'еамброзио,и като ни цакат по 10-15 млн за подобен тип играчи.Нито ще вземем Наинголан,нито Бенатия както четох слух за тях.Тоя трансферен прозорец вече сме го гледали... нищо чудно да продадем Ковачич или Икарди за 20-22млн.
Inter fan
Интер стартира преговори за Бенатиа


Представители на италианския Интер провеждат среща с шефа на Байерн Мюнхен Карл-Хайнц Румениге за правата на бранителя на баварския колос Чехди Бенатиа.

На специална среща двете страни разговорят за подробностите около евентуален трансфер на мароканския национал при "нерадзурите".

28-годишният бранител е оценяван приблизително на сумата от 22 милиона евро.

През настоящия сезон Бенатиа има 15 мача с 1 гол на сметката си в Бундеслигата.


enjoy
enjoy
Sky - Carrillo approaches: Alvaro Pereira in the deal

Взимаме Карило с размяна за Перейрна който е под наем там в Естудиантес. Това значи че Пушкаш няма да остане в отбора има интерес от Каляри за него, а и той не иска да е резерва поне така каза преди дни!

Тоест нещо такова ще мъчим отпред - Икарди, Карило и Паласио - аржентинци да има!

https://www.youtube.com/watch?v=DziMKdwUAts

Черно и синьо
Или Шакири - Икарди - Йоветич smile.gif

PS: В една от балканските страници пише, че с Бенатия работите няма да ги бъде и се насочваме към Аймен Абденур от Монако.
cheffo
Enjoy, като постваш някаква новина, поне си направи труда да провериш, дали някой не го е направил преди тебе. Иначе си е леко спам.
inter_ruse
тея боклуци пуул , май ни отмукнаха ковачич за 24-25млн Е facepalm2.gif
ханданович и той в юнайтед уж, искамe сиригу.
аматьорите от съндърланд не искат да дават парите за рики и май ще ходят до фифа.

нямам думи за това ръководство , с единия талант преподписват,а другия го продават. немога да повярвам , че матео ще си ходи и ще ми се налага да гледам гуарин да играе , че и да е капитан pouty-1329.gif facepalm2.gif
дано ковачич остане , не го заменям нито за найнголанановци , нито за кондогбии...
inter_ruse
може да трампим с псж, ханданович-сиригу.
предлагаме 2млн за наем + 25млн задължително за откупуване на правата на куадрадо.
както в палермо пазеха дибала , така и в легия пазят дуда от контузия и не го пускат титуляр. трансфера му е уж сигурен и не искат да се контузи.
cheffo
Цитат(inter_ruse @ Jun 8 2015, 12:58 ) *
както в палермо пазеха дибала , така и в легия пазят дуда от контузия и не го пускат титуляр. трансфера му е уж сигурен и не искат да се контузи.


Сигурен къде biggrin.gif
inter_ruse
Цитат(cheffo @ Jun 8 2015, 14:29 ) *
Сигурен къде biggrin.gif

enjoy
Карило и Дуда са първите ни трансфери, според медийте и двамата са по скоро играчи от които да направим някой лев в бъдещето така че едва ли ще са основни фигури в отбора като продължаваме да се борим за най-желаните:

Бенатия (25м)
Кондогбиа (30м)
Куадрадо (2м наем + 25м)

към Алън вече има интерес и от Наполи, имам чувстово че ще го загубим като Жоржиньо миналата година пак същатата история а отгоре посочените най-много Куадрадо да вземем но пак ще е с триста мъки последният ден на джама, абе без пари е така!

Спрете за Ковачич, директора ни каза че градим отбора около Кова и Икарди и така ще е, ако ще продаваме някой това ще е Ханданович и ще вземем без пари Ромеро, а другите пари ще ги изкарваме от Оби, Куз, Кризетиг, Бираги, Скелото, Перейра и най-много Жуан ако дойде офера за него, Гуарин иска да остава също и едва ли напусне но дай боже именнно от него и Ханданович да имаме пари за тримата най-добри които можем да вземем които писах по горе!

Фелипе Мело напуска Галатасарай според последни новини и мисля че той ще е новият ни трансферен провал пореден!

enjoy
Интер отправи оферта за халф на Марсилия
Интер е първият отбор, отправил официална оферта за полузащитника на Олимпик Марсилия Жанели Имбула.

Редица европейски тимове изразиха интерес към 22-годишния играч, но "нерадзурите" явно са най-сериозни, тъй като според France Football, вече има официално предложение в офисите на френския клуб.

Имбула има мачове за младежкия национален отбор на Франция, и през последния сезон се утвърди в състава на Марсилия. Преди да премине в Олимпик, той стана Най-добър футболист на Лига 1 с екипа на Гингам.

Челси и Валенсия бяха отборите, които първи обявиха за интерес към Жанели Имбула, като се смяташе, че Жозе Моуриньо е готов да се бръкне дълбоко за френския полузащитник.

Агента на Ханданович каза че подновява догора и че може да завърши кариета си при нас!

Директора на Киево каза че взимат Скелото без или със Зуканович!

Сега е момента да вземем правилните играчи, Фиорентина махна Монтела, Наполи Бенитез тези два отбора няма да са силни през следващият сезон!

Навсякъде пише че сме лидери за Куадрадо - дано поне тук да не ударим на камък след провалите - Дибала, Туре и Бенатиа (който все още имаме шанс според някой медии тъй като не е щастлив в Байерн и иска в Италия)
cheffo
Според Sky Italia имаме договорка с Мбиа, който ще дойде като свободен агент. Остава само Манчини да даде "добро" за играча. - http://www.insidespanishfootball.com/15746...-stephane-mbia/?
Sneijder
Коноплянка в Севиля - а ние спинкаме сладко ???

http://www.transfermarketweb.com/?action=r...mp;idsel=158984
Черно и синьо
Цитат(Sneijder @ Jun 9 2015, 10:16 ) *
Коноплянка в Севиля - а ние спинкаме сладко ???

http://www.transfermarketweb.com/?action=r...mp;idsel=158984


Предполагам става въпрос за заплатата му. Той искаше на Стоук 3 милиона на ръка и около 5 милиона на година. Макар, че според мен щеше да е по-добре от Йоветич или Куадрадо за фланга. Тъпа работа, както винаги.
Kutinkata
Куадрадо а и Йоветич са класа над Коноплянка , тоя даже не е играл в голямо първентство . Чета навсякъде , че сме близо до Куадрадо , което ще е уникален трансфер , може да се провалил в Челси но адски класен играч и ще се радвам много ако дойде пр нас .
Sneijder
Milan move for Kondogbia?

By Football Italia staff

Monaco midfielder Geoffrey Kondogbia is a target for Milan, according to the latest reports.

Rossoneri CEO Adriano Galliani is in Portugal at the moment, and is believed to be negotiating for Porto striker Jackson Martinez.

However, Corriere della Sera reports that, following those talks, the director will travel to Monaco in an attempt to strike a deal for Kondogbia.

The player is one of those on the books of Doyen Sports, a football investment fund linked to Bee Taechaubol, who will take over 48 per cent of the club in the next eight weeks.

Before the trip to the principality, however, it is believed Galliani will return to Italy to confirm the dismissal of Pippo Inzaghi, with Sinisa Mihajlovic already lined up as his replacement.

Само добри новини днес sad.gif
inter_ruse
след като сме зле финансово сме просто задължени да пробваме да взимаме агенти като шар,кедира,коноплянка,аю и т.н.
сега четох , че освен имбула , искаме и аю и жиняк - аз съм ЗА техните трансфери , особенно за ганаеца.
продаваме гуарин за 8-10млн и взимаме мбиа без пари - би било перфектно.
имаме интерес към борини. от пуул искат да включат някой из между шкъртел,лукас и борини в сделката за матео. четох ,че му предлагат заплата от 4млн Е на сезон.
Sneijder
TURKEY/ OFFICIAL, Prandelli resigns from Galatasaray
inter_ruse
Ръководството на Лийдс е приготвило 4 милиона евро за играча на Интер Алваро Перейра, пише британският "Сън". Според изданието "белите" са хвърлили око на бека, който е собственост на "нерадзурите" от 2012 г. Перейра обаче не успя да се наложи на "Сан Сиро" и това доведе до отдаването му под наем в Сао Пауло и Естудиантес. В момента левичарят се готви с националния отбор на Уругвай за Копа Америка 2015. Нищо чудно след турнира Алваро да се озове на "Елън Роуд".

http://www.sportal.bg/news.php?news=551435

да дават мангизите...
незнам но ми е смешно като се пише , че миланските отбори са в люта битка за кондогбиа , а монако му искат 30-35млн.
inter_ruse
20 футболисти от топ първенствата на Стария континент, с изтичащи договори в края на месец юни:

1. Даниел Алвеш (32 години, Барселона)
2. Абу Диаби (29 години, Арсенал)
3. Сами Кедира (28 години, Реал Мадрид)
4. Джанпаоло Пацини (30 години, Милан)
5. Дани Ингс (22 години, Бърнли)
6. Андреа Ранокия (27 години, Интер)
7. Йоан Гуркюф (28 години, Лион)
8. Глен Джонсън (30 години, Ливърпул)
9. Алберто Акуилани (30 години, Фиорентина)
10. Филип Мексес (33 години, Милан)
11. Дидие Дрогба (37 години, Челси)
12. Макси Перейра (30 години, Бенфика)
13. Стефан Мбия (29 години, Севиля)
14. Найджъл де Йонг (30 години, Милан)
15. Рон Влаар (30 години, Астън Вила)
16. Андре-Пиер Жиняк (29 години, Олимпик Марсилия)
17. Евгений Коноплянка (25 години, Днипро)
18. Игнасио Абате (28 години, Милан)
19. Рафаен Ван дер Ваарт (32 години, Хамбургер)
20. Андре Аю (25 години, Олимпик Марсилия)

някои в списъка вече отпаднаха , но бих взел влаар,мбиа,(гуарин да се маха)коноплянка и аю

в преговори сме със сити за коларов , играча е готов да си намали заплатата , за да играе повечко.
искам го , сърбина отляво няма да има спирка. в сити има и друг играч който може да играе страхотно за нас - фернандо. сити искат ларс бендер , което означава , че той е излишен там.
http://app.football-italia.net/?referrer=h...p;menu=news-all

enjoy
Аусилио се е срещнал с агента на Коларов който според мен е перфектен за нашият отбор в момента, но пък заплатата му е проблем за сега според Ди Мазио.

Перейра ще влезе в сделката за Карило според медийте, медийте в Англия въобще не ги четете тези са като ШОК в България wink.gif Ковачич за 20м е все едно Меси за 40м в Реал М.
enjoy
Мбайе вече е играч на Болоня след като спечелиха промоция което значи че взимаме близо 6 милиона за него от тях!

Цитат
The 20-year-old left-back has been sent on loan to FC Bologna with obligation to buy set at €6 million, depending on whether or not the club is promoted to Serie A next season.


Както и 11 милиона от Алварез тоест доста добре вървим с парите за лятото, Крин и Кузманович ги искат Севиля да им ги дават на примоция - по 3м. парчето smile.gif
Provenzano
Доколкото прочетох, мисля че Кедира отива при гобите.
inter_ruse
андреоли и нагатомо може да преминат в самп drinks.gif ако вземем 5-6млн ще е просто перфектно help.gif
днеска има слухове за вието и чичарито.
жозе държи куадрадо да премине в Интер, под наем с клауза за задължителен трансфер - дано специалния ни помогне happy.gif
Черно и синьо
Цитат(inter_ruse @ Jun 10 2015, 12:11 ) *
андреоли и нагатомо може да преминат в самп drinks.gif ако вземем 5-6млн ще е просто перфектно help.gif
днеска има слухове за вието и чичарито.
жозе държи куадрадо да премине в Интер, под наем с клауза за задължителен трансфер - дано специалния ни помогне happy.gif


Аз мярнах из някоя страница, че може да направим смяна - Андреоли, Нагатомо и Пушкаш за Едер. Лично аз не съм голям фен на Едер и смятам, че ще е по-добре да вземем пари.
inter_ruse
Цитат(Черно и синьо @ Jun 10 2015, 12:42 ) *
Аз мярнах из някоя страница, че може да направим смяна - Андреоли, Нагатомо и Пушкаш за Едер. Лично аз не съм голям фен на Едер и смятам, че ще е по-добре да вземем пари.

и аз не мисля , че е кой знае какъв футболист бразило-италианеца. паласио и на тази възраст е с няколко класи над него.
луис муриел искам от самп.
cheffo
Вието май преминава в Атлетико, а Дармиан в Байрен. Рома изглежда, че ще задържат Нанголиан. Едер, аз лично не го харесвам и предпочитам да вземеме пари, вместо него. Куадрадо незнам къде точно ще играе, ако запазим тази схема. Но, ако вземем Нани и Куадрадо + Икарди, Шакири/ Ернанес, ще имаме играчи за 4-2-3-1, само че тогава Ковачич, Брозович и Гуарин ще станат леко излишни, особено ако вземем и дефанзивни халфове.
inter_ruse
ние хубаво не искаме едер,но договора на юто е до следващото лято+това трябва да го гледаме и през новия сезон , което не ми се иска на мен. андреоли е ясен , но да взима със себе си и японеца...
пък и в предни позиции трябва да имаме и резервен нападател. не вярвам и самп да изкарат 10млн за играчите ни , с този бартер сигурно се навиха , не вярвам и да взима заплата по-голяма от 1,5млн на сезон. като се замисли човек , не е чак толкова лоша сделката май а smile.gif

чета , че мбиа днес ще подпише с клуб от турция , те му дават 3млн на сезон , докато ние се бяхме спрели до 2,5.
а брачедите уж активират клаузата за джаксън мартинез dieinbin.gif
aю в суонзи facepalm.gif
adriano1
Цитат(inter_ruse @ Jun 10 2015, 17:06 ) *
ние хубаво не искаме едер,но договора на юто е до следващото лято+това трябва да го гледаме и през новия сезон , което не ми се иска на мен. андреоли е ясен , но да взима със себе си и японеца...
пък и в предни позиции трябва да имаме и резервен нападател. не вярвам и самп да изкарат 10млн за играчите ни , с този бартер сигурно се навиха , не вярвам и да взима заплата по-голяма от 1,5млн на сезон. като се замисли човек , не е чак толкова лоша сделката май а smile.gif

чета , че мбиа днес ще подпише с клуб от турция , те му дават 3млн на сезон , докато ние се бяхме спрели до 2,5.
а брачедите уж активират клаузата за джаксън мартинез dieinbin.gif
aю в суонзи facepalm.gif


Ако това за Мбиа и Аю е вярно наистина е престъпно от страна на нашите!
enjoy
Цитат(adriano1 @ Jun 10 2015, 22:02 ) *
Ако това за Мбиа и Аю е вярно наистина е престъпно от страна на нашите!


Смятам че ако както чета в последните дни вземем Миранда, Коларов, Тиаго Мота и Куадрадо отбора ще тръгне доста добре и без тези алчни за пари играчи, наистина в последните часове се говори че Миранда преминава в Интер с който трансфер ще ударим и Милан които също го искат май им го връщаме за Кондогбиа който доста силно е свързван с тях но аз съм доволен и на Тиаго Мота който няма да преподписва нов договор и ние сме фаворити за него, за това и Манчини е предпочел него пред Мбиа!

Ханданович
Сантон Миранда Мурило Коларов
Тиаго Мота Медел
Ковачич
Куадрадо Икарди Шакири


Ако на мясото на Медел успеем да вземем и Кондогбия което не виждам как ще стане (нямаме толкова пари просто) ще станем доста здрав отбор!

Коларов - 8-10м
Тиаго Мота - 5м
Миранда - 10м
Куадрадо - (наем 2м + 25м другото лято)

Около 25-30м ни трябват за тези играчи, така че никакви Едъри да взимаме квото можем от тамагоджита, обита, куцо и сакато smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.