Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Provenzano
Цитат(inter_ruse @ Feb 1 2016, 14:11 ) *
какво можеше тогава бе мой? нищо не забравям аз , поня как от 60-70 положения вкара 22 гола (няколко от дуспи и хеттрика срещу сасуоло 7:0) помня как пропусна няколко дуспи , помня как се бе помислил за мно голям и взимаше да бие преките за сметка на ернанес. чефо , на крилото отива понякога , но назад един път ако се върне на мач ще е ок. един нападател ще го познаеш по пресата , а пресата на икарди според тебе каква е ? според мене си е чист леш пресата му. незнам , може моите очаквания да са множко за деветка в Интер и затова да го критикувам толкова много. може да не съм прав , но пиша това което мисля,не целя тука някви конфликти...
за йоветич и перишич има още малко време , нека манчо уцели състава и според мене ще заиграят доста по-добре.

Братле, ставаш банален с този Икарди. Икарди това, Икарди онова. Мауро ли е главният виновник за посредствено представяне на отбора? Ако случайно си забравил, да ти напомня, че футбола все още е колективен, а не индивидуален спорт. Между другото, Икарди не игра при загубата от гобите с 0-3 през седмицата. Е, влезе като смяна, но чак в 77-ата минута и сигурно пак той е виновен. Може би е гледал отбора на криво от скамейката и затова сме загубили. А снощи дори да беше отбелязал дузпата и да не бяхме загубили, само след няколко мача неизбежното щеше да се случи и щяхме да се сринем, защото ние не играем абсолютно нищо. И ако трябва да се търси изкупителна жертва, то тя се казва Роберто Манчини. И не знам за какви 60-70 положения говориш, но вероятно си гледал нещо друго? Миналият сезон Икарди бележеше от половин положение. Дори, ако не се лъжа се превърна в най-ефективният нападател в Калчото. Да не говорим, че почти никога не спираше топката, а само с един удар матираше противниковите вратари. Този хеттрик не знам защо въобще се споменава? Хеттрика си е хеттрик. Да не би да му е подарък или какво? И колко точно дузпи е пропуснал досега като изключим вчерашната? Ще ти кажа също, че единствено този, който не е изпълнявал дузпа, не е пропускал. Дузпа може всеки да пропусне.
inter_ruse
Цитат(Provenzano @ Feb 1 2016, 15:44 ) *
Братле, ставаш банален с този Икарди. Икарди това, Икарди онова. Мауро ли е главният виновник за посредствено представяне на отбора? Ако случайно си забравил, да ти напомня, че футбола все още е колективен, а не индивидуален спорт. Между другото, Икарди не игра при загубата от гобите с 0-3 през седмицата. Е, влезе като смяна, но чак в 77-ата минута и сигурно пак той е виновен. Може би е гледал отбора на криво от скамейката и затова сме загубили. А снощи дори да беше отбелязал дузпата и да не бяхме загубили, само след няколко мача неизбежното щеше да се случи и щяхме да се сринем, защото ние не играем абсолютно нищо. И ако трябва да се търси изкупителна жертва, то тя се казва Роберто Манчини. И не знам за какви 60-70 положения говориш, но вероятно си гледал нещо друго? Миналият сезон Икарди бележеше от половин положение. Дори, ако не се лъжа се превърна в най-ефективният нападател в Калчото. Да не говорим, че почти никога не спираше топката, а само с един удар матираше противниковите вратари. Този хеттрик не знам защо въобще се споменава? Хеттрика си е хеттрик. Да не би да му е подарък или какво? И колко точно дузпи е пропуснал досега като изключим вчерашната? Ще ти кажа също, че единствено този, който не е изпълнявал дузпа, не е пропускал. Дузпа може всеки да пропусне.

оле боже , ти луд ли си бе? ''Да не говорим, че почти никога не спираше топката, а само с един удар матираше противниковите вратари'' трябваха му по няколко положения , за да вкара. в последния мач за сезона с емполи пропусна сам срещу вратаря и още куп положения. той,мауро е един от двамата големи виновници за вчерашния резил!
Provenzano
Цитат(inter_ruse @ Feb 1 2016, 15:57 ) *
оле боже , ти луд ли си бе? ''Да не говорим, че почти никога не спираше топката, а само с един удар матираше противниковите вратари'' трябваха му по няколко положения , за да вкара. в последния мач за сезона с емполи пропусна сам срещу вратаря и още куп положения. той,мауро е един от двамата големи виновници за вчерашния резил!

Лудият си ти и очевидно не разбираш и грам от тази игра, щом според теб Икарди е главния виновник за резила вчера, като се има предвид, че на терена имаме 11 в синьо-черно плюс 3 смени и треньор на пейката, който не знае защо е там.

По принцип не виждам смисъл да споря повече с теб, защото ти освен да хейтваш друго май не умееш. Така и не ми отговори на въпросите, които ти бях написал в предишния коментар и въпреки това продължаваш да говориш наизуст, но за разлика от теб аз разполагам с факти, а когато фактите говорят и боговете мълчат.

Публикувам специално за теб две интересни статистики. На първата можеш да видиш колко гола са вкарали в Серия А големи играчи като Манчини, Роналдо, Тоти, Баджо, Дел Пиеро, Креспо, Виери, Индзаги и други, когато са били на годините на Мауро, а на втората броя докосвания на топката преди да вкара гол... дерзай!



inter_ruse
виж какви дуспи е изпълнявал срешу самп и лацио!
нямам доказателства за пропуските му , но някои от пропуснатите му положения са още пред очите ми. например срещу юве пак ни опропасти преди година. вкара изравнителен гол ,после ние ги натиснахме ,а твоя човек пропусна първо сам срещу вратата , а после още положения при едно от което освалдо щеше да го набие.
и не хейтвам , просто си изливам душата и се моля тоя човек да напусне отбора , защото само ме ядосва.
и ако беше толкова добър колкото го изкарваш щеше да е в националния wink.gif
Provenzano
Цитат(inter_ruse @ Feb 1 2016, 16:37 ) *
виж какви дуспи е изпълнявал срешу самп и лацио!
нямам доказателства за пропуските му , но някои от пропуснатите му положения са още пред очите ми. например срещу юве пак ни опропасти преди година. вкара изравнителен гол ,после ние ги натиснахме ,а твоя човек пропусна първо сам срещу вратата , а после още положения при едно от което освалдо щеше да го набие.
и не хейтвам , просто си изливам душата и се моля тоя човек да напусне отбора , защото само ме ядосва.
и ако беше толкова добър колкото го изкарваш щеше да е в националния wink.gif

Ти също можеш да погледнеш пък каква дузпа изпълни срещу Наполи миналият сезон на "Сан Паоло". Даже и датата си спомням - 8 март. Просто мисля, че е грехота да търсим кусури на човек, който с тази полузащита миналата година успя да стане голмайстор на първенството почти от нищото и ни спечели сума ти точки.

А иначе според теб има ли нападател, който не пропуска? Мислиш ли, че ако дойде Кавани /например/ ще вкарва 5 гола от 5 положения? Гледал съм го в ПСЖ какви непростими пропуски прави сам срещу вратаря и мога да ти кажа, че са далеч по-фрапантни от тези на Мауро, а и имай предвид, че уругваеца има доста по-голям на брой положения почти всеки мач, отколкото нашето момче.

Колкото до националния отбор на Аржентина, всички знаем каква е причината да не попада там и тя не е спортно-техническа.
cheffo
Ако Икарди беше избрал Италия, със сигурност щеше да играе, но в Аржентина конкуренцията е огромна и ще му е много трудно да успее. И Игуаин също прави супер пропуски, но това не го прави слаб нападател. Всички нападатели пропускат и Суарес също.
Provenzano
От Спортал преди броени минути:

Появи се слух за два чартъра в посока Манчестър. Единият е от Порто, а другият - от Милано. Веднага се споменаха и две имена, свързвани с потенциални трансфери в Юнайтед - Бруно Мартинс Инди и Мауро Икарди.
grande internazionale
Да заминавам епикмепик Брозо и да идва Банега !
Ама пак няма да направим нищо..
inter_ruse
дано манчестър дадът 30-на млн за икарди и го вземат! а ние дано се насочим към турция и към ван перси , който и на тази възраст е по-добър от нашия..
grande internazionale
Цитат(inter_ruse @ Feb 1 2016, 20:22 ) *
дано манчестър дадът 30-на млн за икарди и го вземат! а ние дано се насочим към турция и към ван перси , който и на тази възраст е по-добър от нашия..



soccer-4013.gif crying_with_laughter-3302.gif chain_gun-2417.gif crying_with_laughter-3302.gif
durex
Не му се сърдете...не е виновен, кораба майка му диктува laugh.gif
Provenzano
Това си е за темата с Бисерите, но сега не ми се занимава biggrin.gif

По-лошото е, че голяма част от ръководните фактори в отбора мислят като него и затова сме на това дередже.
inter_ruse
омг biggrin.gif наистина чаках и ти да напишеш нещо и тогава да кажа нещо , защото си знаех ,че ще го направиш happy.gif
заставам зад думите си и за мене ван перси е по-добър. не съм го гледал в турция , но класата си е класа...
смейте се колкото искате ,няма ви обръщам внимание , че ще ме накажат...
durex
Приключихме с транферите за това меркато. Банега няма да идва. Нашите са предложили 3.5млн сега, но от Севиля са отхвърлили предложението. На лято за без пари, иначе медицинските прегледи му били насрочени за 13 февруари.
INTERМilano
Цитат(inter_ruse @ Feb 1 2016, 19:22 ) *
дано манчестър дадът 30-на млн за икарди и го вземат! а ние дано се насочим към турция и към ван перси , който и на тази възраст е по-добър от нашия..


worthy.gif bravo-1305.gif
п.с.Рикарди само вода може да му носи на Перси, докато чока жена мУ !!!
INTERМilano
Цитат(inter_ruse @ Feb 1 2016, 20:04 ) *
омг biggrin.gif наистина чаках и ти да напишеш нещо и тогава да кажа нещо , защото си знаех ,че ще го направиш happy.gif
заставам зад думите си и за мене ван перси е по-добър. не съм го гледал в турция , но класата си е класа...
смейте се колкото искате ,няма ви обръщам внимание , че ще ме накажат...


Той Пепо не стига, че изгони половината форум (мен също) , ами пак има очи да го защитава това леке!!!!

п.с. а.... даже и за модератор се курдисал..... facepalm2.gif

п.с.2. УСПЕХ!
inter_ruse
Цитат(INTERМilano @ Feb 1 2016, 20:39 ) *
Той Пепо не стига, че изгони половината форум (мен също) , ами пак има очи да го защитава това леке!!!!

п.с. а.... даже и за модератор се курдисал..... facepalm2.gif

п.с.2. УСПЕХ!

и на мене взе да ми писва от него... убива ме когато видя ,че е постнал нещо , отварям и виждам новина която съм я чел преди няколко дена peeing-2085.gif
Provenzano
Ми не отваряй бе пич, какво постоянно ми ревеш като ощипана госпожица. Има и игноре бутон и повече няма да четеш какво пиша. Твоите новини между другото са много актуални и ги публикуваш до 5 минути след като се появят в интернет, но първо се научи да пишеш правилен български. Аз нямам толкова време, че постоянно да публикувам новите неща, но поне се старая форума да не изостава с новините и всичко да е подредено за всички тук. Ясно ми е, че няма как да се харесвам на всички, но аз и не искам.

Постоянно и за всичко ви е виновен Икарди. Другите ни футболисти са вързали и цъфнали, ама дано го продадем, че да се убедите, че не от него ни идват проблемите.

Ради, това се отнася и за тебе. Преди не беше толкова голям дразнител, но явно мозъчните гънки са ти в повече. Влизаш във форума не за да напишеш нещо смислено, а само за да сипеш на някой. Предлагам ти да си направите един анти Икарди форум с русенския боец, след като толкова ви дразня, друго няма какво да ви предложа. И на мене от такива като вас ми писна оная работа, ама не съм се отказал от форума. Така като чета коментарите, само при вас присъства "Икарди вън" във всеки един ваш пост. Иначе много добре знаете, че Интер беше в подобно положение много преди Икарди да дойде, а с тази политика ще продължи да бъде и занапред, дори Мауро да си тръгне.
durex
Интер не донесе Банега, но може да донесе в последните минути Франческо Лоди facepalm2.gif
cheffo
Прозорецът затвори и май си останахме само с Едер и надеждите Ханданович и защитата да влязат в супер мод до края на сезона.
XxXDead_worlDXxX
Ясно е, че за да се вдигнем, трябва да направим няколко внушителни трансфера.
В днешно време, за да създадеш стабилен отбор, най-директният път е този - пръскане на пари и здраво наливане... Тази тенденция се засилва все повече и повече, а за съжаление, това е в ущърб точно за Интер.
С подобна трансферна политика няма да отбележим сериозен прогрес... Същият сценарий се повтори отново.

Не знам дали ще прозвучи като хумористична вметка или като реален извод (а може би и като двете), но колкото повече футболът се превръща в бизнес и красотата в играта остава на заден план, толкова повече затъва и нашия тим (защото Интер е истински клуб и не може по този начин) wink.gif
grande internazionale
inter_ruse
Дата на регистриране: 26-January 13
"do lqtoto ne e li dobre van percie be? според мен би ни свършил работа , още го бива"

Тук ти отговарям, защото нямам желание да си разменяме ЛС.
Да, за мен той e тотално свършил с футбола този пич. И за мен беше трагикомично, че искаш да продадем 22 год нападател, за да вземем почти 33 такъв, който ще искат от 5 до 6 милиона заплата и да си го държим за резерва. Имаме си вече един такъв в лицето на Паласио, така че, мерси.
Понякога като не харесвате някой и изпадате в крайни състояния, които водят до бисери. И на мен не ми харесва формата на Икарди и е факт, че е много зле този сезон. Много си повярва ли, играта ли ни е крива, не знам. Но е факт, че сме с едно от най-силното нападение в Италия, а само 26 гола...
Икарди дори когато не е във форма има 8 гола, но ако продължава да ми се лигави и аз ще подкрепя изходящ трансфер. Но да взимаме свършили с футбола играчи. означава че не сме мръднали грам вече 6та година..


Цитат(XxXDead_worlDXxX @ Feb 2 2016, 03:47 ) *
Ясно е, че за да се вдигнем, трябва да направим няколко внушителни трансфера.
В днешно време, за да създадеш стабилен отбор, най-директният път е този - пръскане на пари и здраво наливане... Тази тенденция се засилва все повече и повече, а за съжаление, това е в ущърб точно за Интер.
С подобна трансферна политика няма да отбележим сериозен прогрес... Същият сценарий се повтори отново.

Не знам дали ще прозвучи като хумористична вметка или като реален извод (а може би и като двете), но колкото повече футболът се превръща в бизнес и красотата в играта остава на заден план, толкова повече затъва и нашия тим (защото Интер е истински клуб и не може по този начин) wink.gif



Не мисля, че е само това. На хартия имаме добри играчи ама няма кой да ги мотивира и няма кой да добави завършващите щрихи. Та един Мадзари с два пъти по-слаб състав има същия брой точки като маЛчо, че и с по-малко загуби.
Оставка си е истината.. ама когато нямаш кохонес...
Kutinkata
Според мен храните много Икарди без каквито и да било основания . И в друга тема го казах на няколко пъти но всички атакущи играчи са ни за златен бидон , абсолютно всички без нито едно изключение . Казах как постоянно нападението ни остава 3 на 3 с противниковите играчи и се осират винаги . Срещу Милан колко пъти остана играч на дясното крило на скорост където в полето имаше колкото наши толкова и техни , и какво направи ? И Перишич и Ляич и Йоветич се осраха с пасовете си както става винаги . Когато играч на Милан имаше пространство на дясното крило какво направи ? Сипа я на Бака който е вкара със затворени очи . Какво направи Ляич в неделя ? Аз почти не му чух името , колко гола и колко асистенций има той този сезон ? Йоветич какво направи ? Нищо освен грешки , а колко гола и асистенций има той ? Същото важи и за Перишич , да не говорим за Паласио . Крайно интерестна ми е статистиката колко гола и асистенций имат общо Ляич , Йова , Перивич и Паласио този сезон . Всички те заедно с Икарди минават между капките , защото се хранят винаги бековете и халфовете . Но е време Манчини да се спира вече на една офанзивна част и постоянно да залага на едни и същи в атака а те да започнат да нижат гол след гол .
Provenzano
Ние във всеки следващ мач от началото на сезона досега излизаме с по 5-6, а понякога и повече промени сред титулярите. За мен това не е нормално. Играчите ни се въртят като балерини в стартовия състав. Сигурен съм, че самите те не разбират и не знаят какво се случва, защото това го няма никъде. Големите отбори разчитат на едно ядро от 14-15 футболисти. Даже ние имаме голямо предимство този сезон предвид факта, че играем само в Калчото и нямаме мачове в Европа. Купата на Италия въобще не я броя, защото там мачовете ни се броят на пръстите на едната ръка. Манчини прави ротации сякаш играем сряда-събота всяка седмица. Как един футболист може да бъде във форма, след като играе един мач и после пет почива? Давам пример със Сантон, който преди дербито срещу Милан, не беше играл от 27 октомври, когато победихме Болоня като гост. Това са повече от 3 месеца и изведнъж хоп титуляр в дербито. И сега съм сигурен, че пак ще седне на скамейката.
grande internazionale
Цитат(Kutinkata @ Feb 2 2016, 09:48 ) *
Крайно интерестна ми е статистиката колко гола и асистенций имат общо Ляич , Йова , Перивич и Паласио този сезон . Всички те заедно с Икарди минават между капките , защото се хранят винаги бековете и халфовете . Но е време Манчини да се спира вече на една офанзивна част и постоянно да залага на едни и същи в атака а те да започнат да нижат гол след гол .


Икарди - 20 мача ( 1 купа ) - 8 гола - 1 аст.
Паласио - 17 мача ( 2 к. ) - 2 гола - 1 аст.
Йоветич - 20 м. ( 2 к. ) - 5 г. - 3 аст.
Биабияни - 13 м. ( 3 к. ) - 1 г. - 1 аст.
Ляйч - 19 м. ( 2 к. ) - 3 г. - 3 аст.
Перишич - 22 м. ( майко ) ( 2 к. ) - 3 г. - 2 аст.

--------------------------------------------------------------------------------
6 атакуващи футболисти - 23 г. - 11 аст.

Без коментар...
Provenzano
Леле blink.gif biggrin.gif
grande internazionale
Едер има повече голове от всички. А без Икарди, останалите 5тима едвам го бият...
Provenzano
Положението в офанзивен план е повече от трагично. Ако погледнем статистиките от последните няколко сезона, то ще видим, че ситуацията и тогава не е по-различна от сега. Донякъде дори си мисля, че победите ни с по 1-0 не са, защото такава ни е тактиката /да вкараме един гол и да го браним с цената на всичко/, а просто защото играта в нападение ни куца.
Kutinkata
Казвам го от доста време , че атакуващите играчи са плачевни от началото на сезона , не на Икарди а на всичките 6 . Дори най-хуленивя тук , Мауро е направил най-много голове (9) следван от Йова с 8 . Срещу Милан не мижем да виним толкова халфовете колкото нападението , та играхме с 4ма в атака , трябваше да са достатъчно остри , но и Ляич и Йова и Перишич а и Едер този път разочароваха за пореден път . Очаквам мача срещу Киево да е началото на края на плачевните им статистики.
Provenzano
Аз това начало го чакам още от домакинството на Карпи, че и преди това, но така и не се получават нещата. Записахме доста негативни резултати в последно време и предполагам, че настроението е минорно, но ми се иска да победим в предстоящите през тази седмица два мача срещу Киево и Верона, защото следващите три гостувания отиваме на Фиорентина, Ювентус и Рома.
cheffo
Аз пропуснах голяма част от мачовете, но то мачът с Удинезе досега съм гледал абсолютно всичко, включително и контролата с ПСЖ и мога да кажа, че в нито един мач не ми хареса как играхме, освен някои епизодични прояви за по 10-15 мин. Имаме уж добри играчи, но сме тотално безидейни и то за всеки е очевидно, че вината е в треньора. Сравнението с Мадзари го видях, но ми стана интересно и потърсих за Страмачони - от 47 мача за първенство с него имаме: П - 21; Р - 8; З - 18. Манчини също му изкарах 47 мача само от първенството откакто се върна: П - 22; Р - 13; З - 12. Направете си сметка какъв треньор е Манчо, след като един новак в професията като Страмачони, с далеч по слаби играчи от Манчини ( само да напомня някои от тях - Джонито, Гаргано, КузКуз, Счелото, Роки) и с нелепият шанс да има супер много контузени играчи и даже в даден момент беше без нападатели, пак има почти същите статистики като Манчо. Така че не обвинявайте толкова много играчите, защото по-голямата част от вината не е в тях. Просто се запитайте, как Перишич беше основен играч в Борусия и играеше добре. Как Кондогбия имаше доста добри мачове за Монако и как след като дойдоха при Манчо тактика и двамата излгеждат супер мега зле.
inter_ruse
последен коментар от моя страна по темата MI9 и спирам да споря като малките деца... съжалявам , но просто нещо ме яде отвътре и трябва да излея гнева си върху този футболист...

grande internazionale
може би ван перси е към края на кариерата си , но почти съм сигурен , че ако дадът на двамата с нашия по 5 положения сам срещу вратаря , вратата , преки , дуспи , холандеца ще го бие навсякъде. далеч е по-комбинативен и си е просто класен нападател който може да ти реши мача от раз. написах ван перси защото мернах някви новини за негов трансфер в голям отбор и викам защо не се пробваме ние. нямаше слухове , просто ей така ми се искаше да вземем голаджия който да играе до лятото за нас , за да излезем от тази нелепа ситуация. нямаше гаранция ,че с него ще успеем , но ми се иска голямо име в нападение. дори и на тези години имам по-голямо доверие НА ван перси , отколкото на MI9.
чакаме го трети сезон вече да стане наистина класен нападател! та ние за коутиньо и ковачич не чакахме толкова , че този ли да чакам? този човек просто го намразих още миналия сезон , когато испускаше с ЛЕКОТА положенията ни , намразих го и заради това , че на един мач се помисли за много голям и тръгна да успокоява феновете , а после даже да се разправя с тях , намразих го заради това , че е толкова млад и невинен според вас , а ръкомахаше към съотборниците си , взимаше топката за да бие дуспи и преки , намразих го и заради че се занимава много с фейсове , снимки с курвето , абее според мене е един звездоман и нищо повече. немога да повярвам,че е капитан на Интер!!!!!!!!!!!!!

Provenzano
брат,нямам нищо против тебе , но ти постоянно мауро туй , мауро онуй - дума не даваш да се казва за него...
моята мисъл е че нямаме време да чакаме твоя човек да стане класа. според мене е време да избухнем и да вземем нападател който е вече класа.
винаги сме имали големи нападатели , като роналдо,виери,адриано,ибрахимович,ето'о,милито , а сега става 5г. взимаме само пенсии или таланти в които се надяваме ,че ще станат наистина класни.
XxXDead_worlDXxX
inter ruse... Не мога да не се съглася, че Ван Перси не БЕШЕ добър играч. Ако ставаше въпрос за времето преди 3 и повече години, и аз бих бил доста "за" такъв трансфер, но всяко нещо е до времето си. Разбира се, ти си имаш право на мнение, всеки си има, не си длъжен да се съгласяваш в мнозинството, но според мен малко прекаляваш с отношението си към Икарди.
В никакъв случай не твърдя, че няма издънки, но чак и да го мразиш толкова... Не знам, според мен е малко прекалено. И аз не съм на мнение, че е световна класа нападател, има проблясъци, има и дупки (противоречив играч е). И все пак не мисля, че Ван Перси би стоял по-добре. Не и сега... Затова и Манчестър се отърваха от него (не че сега имат кой знае какво повече в атака, ама това е друга тема).
Но както един колега по-горе отбеляза обаче, дори да се случи един такъв трансфер, не би било изненадващо. Няма да ни е за първи път да вземем един вече полу-свършил играч или някакъв уж обещаващ, но неперспективен "талант".
Интер в момента има нужда от доказани играчи, непрехвърлили 30-те (да кажем като Марио Гьотце, например). Затова обаче трябват пари... А както вече отбелязах по-горе, това е най-проблемният фактор за тима ни в момента.
inter_ruse
Цитат(XxXDead_worlDXxX @ Feb 2 2016, 15:14 ) *
inter ruse... Не мога да не се съглася, че Ван Перси не БЕШЕ добър играч. Ако ставаше въпрос за времето преди 3 и повече години, и аз бих бил доста "за" такъв трансфер, но всяко нещо е до времето си. Разбира се, ти си имаш право на мнение, всеки си има, не си длъжен да се съгласяваш в мнозинството, но според мен малко прекаляваш с отношението си към Икарди.
В никакъв случай не твърдя, че няма издънки, но чак и да го мразиш толкова... Не знам, според мен е малко прекалено. И аз не съм на мнение, че е световна класа нападател, има проблясъци, има и дупки (противоречив играч е). И все пак не мисля, че Ван Перси би стоял по-добре. Не и сега... Затова и Манчестър се отърваха от него (не че сега имат кой знае какво повече в атака, ама това е друга тема).
Но както един колега по-горе отбеляза обаче, дори да се случи един такъв трансфер, не би било изненадващо. Няма да ни е за първи път да вземем един вече полу-свършил играч или някакъв уж обещаващ, но неперспективен "талант".
Интер в момента има нужда от доказани играчи, непрехвърлили 30-те (да кажем като Марио Гьотце, например). Затова обаче трябват пари... А както вече отбелязах по-горе, това е най-проблемният фактор за тима ни в момента.

толкова много ме ядоса г-н с тази пропусната дупса , че съм склонен и куалярела(камоли ван перси) да играе на върха на атаката ни вместо него... немога да го търпя , честно!!!
трябва да се отпуснат пари на този отбор , ноо трябва и да не взимаме квото можем (примерно едер). примерно лятото не ни трябват много трансфери , трябват ни според мене 2 наай-много 3 трансфера(ако броим това ,че банега е сигурен) ако някой от интерич напусне ни трябва един атакуващ като пасторе , биглия и кавани+банега , според мене това ни трябва. но аз си знам ,че нашите пак ще натъпчат отбора с 4-5 футболисти като едер.. с две думи , хаир няма...
Provenzano
Цитат(inter_ruse @ Feb 2 2016, 15:04 ) *
последен коментар от моя страна по темата MI9 и спирам да споря като малките деца... съжалявам , но просто нещо ме яде отвътре и трябва да излея гнева си върху този футболист...

grande internazionale
може би ван перси е към края на кариерата си , но почти съм сигурен , че ако дадът на двамата с нашия по 5 положения сам срещу вратаря , вратата , преки , дуспи , холандеца ще го бие навсякъде. далеч е по-комбинативен и си е просто класен нападател който може да ти реши мача от раз. написах ван перси защото мернах някви новини за негов трансфер в голям отбор и викам защо не се пробваме ние. нямаше слухове , просто ей така ми се искаше да вземем голаджия който да играе до лятото за нас , за да излезем от тази нелепа ситуация. нямаше гаранция ,че с него ще успеем , но ми се иска голямо име в нападение. дори и на тези години имам по-голямо доверие НА ван перси , отколкото на MI9.
чакаме го трети сезон вече да стане наистина класен нападател! та ние за коутиньо и ковачич не чакахме толкова , че този ли да чакам? този човек просто го намразих още миналия сезон , когато испускаше с ЛЕКОТА положенията ни , намразих го и заради това , че на един мач се помисли за много голям и тръгна да успокоява феновете , а после даже да се разправя с тях , намразих го заради това , че е толкова млад и невинен според вас , а ръкомахаше към съотборниците си , взимаше топката за да бие дуспи и преки , намразих го и заради че се занимава много с фейсове , снимки с курвето , абее според мене е един звездоман и нищо повече. немога да повярвам,че е капитан на Интер!!!!!!!!!!!!!

Provenzano
брат,нямам нищо против тебе , но ти постоянно мауро туй , мауро онуй - дума не даваш да се казва за него...
моята мисъл е че нямаме време да чакаме твоя човек да стане класа. според мене е време да избухнем и да вземем нападател който е вече класа.
винаги сме имали големи нападатели , като роналдо,виери,адриано,ибрахимович,ето'о,милито , а сега става 5г. взимаме само пенсии или таланти в които се надяваме ,че ще станат наистина класни.

Аз пък не мога да повярвам, че Интер има фенове като теб. Как може фен да мрази играч на любимият си отбор? Това не мога да го проумея, честно. Имало е много футболисти на Интер през годините, които със сигурност не са ми били въобще симпатични и лицеприятни, но чак да кажа за някой, че го мразя е прекалено. На теб като ти чета коментарите - намразих го заради това, намразих го заради онова, човек направо ще си помисли, че ти е взел жената. Аз съм бил постоянно Мауро туй, Мауро онуй? Хаха, ако си прочетеш последните 15-20 коментара във форума ще установиш, че името на Икарди присъства в почти всеки един от тях. Нормално е всеки да има различно мнение. А като прочета, че не си доволен от представянето му и през миналият сезон направо повече не виждам смисъл да коментирам нищо с теб свързано с Икарди. То е ясно, че няма да се разберем. Куаляреала дървото въобще няма да го коментирам, защото ако досега ми беше смешно, вече започва да ми става жалко. Ще чакаме на футболисти като Перишич, който сам се лъже с неговите финтове; Паласио, който е тотално свършил с футбола, но въпреки това ние му подновихме договора; Медел и Мело, които освен да изпраскат някой противник отзад почти за нищо друго не ги бива; Биабиани, който в повечето случаи тича като муха без глава /но само със скорост не става, в противен случай Юсейн Болт щеше да е най-добрият футболист за всички времена/;
Kutinkata
Тоя Берарди го искахме и ми допадаше ама днес направи най-непростимото нещо във футбола ... пропусна дузпа ... а както разбрахме от наш съфорумец , който изпуска дузпа е слаб играч , жалко за Доменико .
inter_ruse
Цитат(Kutinkata @ Feb 3 2016, 01:43 ) *
Тоя Берарди го искахме и ми допадаше ама днес направи най-непростимото нещо във футбола ... пропусна дузпа ... а както разбрахме от наш съфорумец , който изпуска дузпа е слаб играч , жалко за Доменико .

берарди е много талантлив футболист и като отиде в голям отбор има шанс да се развие като дибала... трети сезон кажи речи носи на гърба си в нападение сасуоло , така че според мен му е простено за тази изпусната дуспа от страна на феновете на сасуоло ,100%.
durex
Новина от последните минути, ако Манчини не успее да класира отбора в ШЛ в края на годината ще бъде уволнен, а на негово място.... smile.gif)))))) ЧОЛО СИМЕОНЕ !!!!
Provenzano
От доста дълго време ми е мечта Симеоне да поеме Интер, но имайки предвид добрите му резултати в Атлетико, по-скоро си мисля, че някой арабин/шейх ще го изкуши с тлъста заплата и ще го прилапа.
durex
Нашия малко ли пари има , просто ако искат отбора да върви ще трябва и да се изръсят сериозно за класен треньор, иначе ще си тъпчем на едно място, надявайки се нещо да се промени от само себе си.
cheffo
Aко това е истина, за пръв път искренно ще се надявам да не успеем да се класираме трети.
Provenzano
По принцип съм съгласен с твърдението, че винаги първо трябва да инвестираш, ако наистина искаш да имаш някакви сериозни успехи и следователно печалби. При идването на почти всеки един нов треньор съм адски много ентусиазиран, че положението в отбора най-накрая ще се промени към по-добро. Това се отнася най-вече за последните двама. Единият вече бивш, но все още на издръжката на клуба, а другият е настоящият или казано по-просто Валтер Мадзари и Роберто Манчини. Първият превърна Наполи в това, което е в момента или поне положи солидните основи за изграждането на този отбор. Вторият пък вече се беше доказал веднъж начело на Интер, а също така успя да спечели и Висшата лига с Манчестър Сити, което, въпреки че се случи буквално в последните секунди си е постижение. В момента плащаме заплата на Мадзари като вид неустойка, а предполагам, че същото ще се случи, ако изгоним и Манчини. Ако не го направим обаче, рискуваме да пропилеем още ценно време, което можем да използваме по-ползотворно с далеч по-трезвомислещ треньор, който поне има някакъв план за бъдещето, цели и идеи. Това е най-важното. А Манчини си е треньор от старата школа - "old school". Така и не му се получават нещата при вторият му престой в Милано. Според мен на нас ни трябва нещо средно, точно като Симеоне. Хем да не е много стар, хем и да не е много зелен и тепърва да трябва да навлиза в треньорската професия, както беше случая със Страмачони например.
durex
Цитат(cheffo @ Feb 3 2016, 19:56 ) *
Aко това е истина, за пръв път искренно ще се надявам да не успеем да се класираме трети.

Братле, пепел ти на пръстите, къде ги пишеш тия неща. Интер се нуждае извънредно, спешно, отчаяно от Шампионска Лига. Не се ли класираме отбора умира, ще бъдат продадени най-добрите ни играчи за да може да покрием финансовия феърплей и всичко ще започне от начало за N-ти път. Той нека ни класира Манчо за ШЛ, пък те пак ще му бият шута в това съм убеден.
Provenzano
А вие представяте ли си Интер с треньор Манчини в Шампионска лига? Защото аз не мога, а и не искам. Постоянни ротации и въртележки в титулярния състав, които ще продължат да ни носят проблеми. Да не говорим, че последните години вероятно и коефициента ни се е понижил значително, а ако се паднем в тежка група нищо чудно да берем големи ядове. Не казвам, че не искам да гледам Интер в ШЛ, тъй като много ми липсва участието на любимият отбор в турнира, но с този треньор чисто и просто сме обречени на провал.
durex
Парите момко, парите се важни на този етап. С пари и участие в ШЛ ще дойдат и класните играчи. Всеки иска да играе в най-големия турнир wink.gif
Provenzano
Те и Лудогорец така си мислеха biggrin.gif
cheffo
Днеска прочетох, че Манчини тотално се бил скарал с Икарди и така или иначе има намерение да го продаде, ако се задържи на поста. Ако това е вярно, то и да се класираме за ШЛ, ще продадем Икарди, който в момента е най-желаният (поне според слуховете) наш играч от другите клубове. Ако не се класираме пак ще го продадем, но поне ще вземем треньор с ясна концепция, който освен това може да работи с играчи, които не е задължително да са звезди. При Манчини, дори и да се класираме за ШЛ е ясно, че повече не можем да прогресираме. Ще минем тази година между капките и догодина отново в киреча, обаче първо ще разкара Икарди и който още не му харесва и ще ни напълни с още някой Мело или недай си боже пак да излъже ръководството да пръснем 35-40 млн за някой, който после ще търка пейката половин сезон.
Provenzano
Аз честно казано много не вярвам на подобни слухове, защото ако наистина се бяха скарали, Икарди нямаше да е титуляр тази вечер. Знаете, че ако някой изпадне в немилост при Манчини, то става много страшно за него.

Цитат(cheffo @ Feb 3 2016, 21:24 ) *
ще ни напълни с още някой Мело или недай си боже пак да излъже ръководството да пръснем 35-40 млн за някой, който после ще търка пейката половин сезон.

Няма да се учудя. На такива случаи хората им казват "deja-vu" biggrin.gif
Ludman
Ever Banega's agent says a move to Inter from Sevilla would be 'appreciated', but for now it's 'just talk'.

The Argentina international was one of the most prominent targets for the Nerazzurri over the winter transfer window, but in the end there was no deal.

While some believe the Italian club could have 'blocked' the player with a view to signing him next summer, his agent Marcelo Simonian explicitly denied this.

“That's just talk,” he told FcInterNews.it. “As for his renewal with Sevilla, I have no way of knowing whether it's a possibility.

“Honestly every Argentinian footballer would appreciate playing for Inter, but for now there's nothing concrete.”

тинтири минтири ..... никаква сделка нямаме с него за лятото!
inter_ruse
аз пък чакам 13ти да видим кво ще стане! но ако го изпуснем ще сме големи будали , защото не дадохме 5млн преди няколко дена за футболист като него + това бяхме продали и гуарин по-рано за 12-13...
агента на биглия казва ,че може да дойде в Интер. за мене това е идеалният дефанзивен халф, покрай него и кондогбия ще се разиграе , а малко пред тях банега - офф, кеф...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.