Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
grande internazionale
Цитат(Черно и синьо @ Jun 28 2015, 16:06 ) *
Дано това подновяване е само с цел да не го дадем някъде без пари.


То хубаво да не го изтървем без пари ама дали има някой, който да даде пари за него.
Друг проблем, който имаме е че никой не иска да си ходи. Всички отказват искат да "печелят" с Интер. Имам чувството, че само ние зачитаме мнението на тези, който искаме да продадем.
Сантон и Гуарин не са лоши футболисти, но предпочитам те да бъдат продадени пред Ковача.
И общо взето и на нас започнаха да ни отказват. Салах не изглежда впечатлен от идеята да идва при нас, Имбула и той алчен за пари, Коноплянка искал ШЛ.
Нещата започнаха да изглеждат малко по реални.
Черно и синьо
Цитат(grande internazionale @ Jun 28 2015, 17:00 ) *
То хубаво да не го изтървем без пари ама дали има някой, който да даде пари за него.
Друг проблем, който имаме е че никой не иска да си ходи. Всички отказват искат да "печелят" с Интер. Имам чувството, че само ние зачитаме мнението на тези, който искаме да продадем.
Сантон и Гуарин не са лоши футболисти, но предпочитам те да бъдат продадени пред Ковача.
И общо взето и на нас започнаха да ни отказват. Салах не изглежда впечатлен от идеята да идва при нас, Имбула и той алчен за пари, Коноплянка искал ШЛ.
Нещата започнаха да изглеждат малко по реални.


Като треньора каже на играч, че няма да разчита на него и ще го държи за пейка доста малко мераклии ще останат. Да видим тези дни какво ще се случи. Милан напъват за Бака.
inter_ruse


според мирър салах избра Интер - Mirror - Salah ha scelto l'Inter

не бързам да се радвам (а и не вярвам да го вземем) , защото би било прекалено хубаво ако го привлечем. дано жозе ни помогне!
а за коноплянка трябва да натиснем по-здраво! да му дават там 2-3млн на ръка , една заплата от 2,5-3млн и имаме шанс.
Ricardo
На тоя етап според мен трябва да се напънем за атакуващ играч.Прекалено орязани сме в атака с Икарди,Шакири и Паласио.Това трябва да е приоритета към момента.А в средата на терена имаме доста на брой играчи,така,че докато не се оттървем от някои ненужни е по-добре да не взимаме играч в тая зона за момента.Може би в течение на лятото ще изкочи по-интересен играч от съмнителния Имбула.Нужни са и бекове,но не съм сигурен,че този от Барса е нашия човек..
Soul
Според спортния директор на Киево трансфера на Зуканович може да бъде финализиран утре.
Вече силно се говори и, че Салах го взимаме....
inter_ruse
сантон продаваме , купуваме зуканович laugh.gif
след като са решили да продават давиде , то трябва да докарат някой от дармиан/коларов/коентрао! те пък освобождават място за някъв си зуканович,пф...
Черно и синьо
Джанели Имбула в крайна сметка е приел офертата на Порто и ще подпише с драконите за 5 години. Тук четох някъде, че пръст имат Дойен Спорт (близки до новия собственик на Милан) като си връщат за Кондогбия.
cheffo
Цитат(Черно и синьо @ Jun 29 2015, 12:01 ) *
Джанели Имбула в крайна сметка е приел офертата на Порто и ще подпише с драконите за 5 години. Тук четох някъде, че пръст имат Дойен Спорт (близки до новия собственик на Милан) като си връщат за Кондогбия.


Ами ние го искахме под наем, докато четох, че Порто ще платят на два транша и дават малко повече от 20 млн, така че е нормално да го продадат на тях. Освен това със сигурност могат да му гарантират повече игрово време от нас. Да видим сега дали ще вземем Мело smile.gif
Ricardo
Цитат(cheffo @ Jun 29 2015, 14:28 ) *
Ами ние го искахме под наем, докато четох, че Порто ще платят на два транша и дават малко повече от 20 млн, така че е нормално да го продадат на тях. Освен това със сигурност могат да му гарантират повече игрово време от нас. Да видим сега дали ще вземем Мело smile.gif

Тоя боклук ако го вземем усещам как в Милано ще го посрещнат с камъни.Да внимава чичо ти Манчо.Без затворнически боклуци!
inter_ruse
Sky - Melo e Song nuovi obiettivi per il centrocampo .

очевидно манчо иска да игра 4231 с двама типични деф.халфове. но така няма ли да сме прекалено дефанзивни? аз бих заложил на някой от ковачич и брозович да играе до кондогбиа...
а тоя мело не стига че е стар , ами и за нищо не става. не разбирам манчини защо настоява толкова за него!? сонг е друга работа и го бих приел с удоволствие в отбора.
cheffo
Ако Манчини иска да играем 4231, то и Ковачич и Брозович стават излишни, защото не могат да играят зад нападателя, а не са достатъчно добри дефанзивно да играят пред защитата. Аз предпочитам нещо като 433 с Конгото пред защитата и Брозович и Ковачич като халфове, но предполагам че Манчини ще сложи Медел дефанзивен и пред него Конгодбия и Ковачич/Брозович.
Ludman
Martin Montoya’s agent confirms ‘we have an agreement’ with Inter, but ‘we’re waiting for the green light from Barcelona.
”We can say that we’re waiting for the green light from Barcelona for Montoya to be 100 per cent sure of a move to Inter,” Juan De Dios Carrasco told Calciomercato.

btw Паулинъо е заминал за Китай за 9млн . .. нали го искахме нещо уж през зимата ....
durex
According to what we are hearing at the moment, Giannelli Imbula and his present club, Marseille have rejected Inter's offer and opted for a move to Portuguese side Porto.

Демек са ни изрязли и май ще ходи в Порто...
inter_ruse
еми просто е - който плаща , той поръчва музиката...
аз се притеснявам и за миранда , защото след копа америка даде интервю и не потвърди на 100% , че идва. каза , че в близките дни всичко ще стане ясно...
enjoy
Имбула в Порто за 25м на две вноски, нашата оферта 1м наем и 19м - разликата е голяма, а Порто му предлагат титулярно място и ШЛ докато ние нито едното от двете wink.gif

Алтернативи на Имбула са - Мело, Согн и Оби Микел
Алтернативи на Салах са - Йоветич, Пероти, Перишич и нереалистичните - Педро, Куадрадо и Абумеянг...

Зуканович и Монтоя утре вероятно ще са играчи на Интер!

Нещо такова ми се вижда доста вероятно:

Ханданович
Монтоя Миранда Мурило Зуканович
Кондогбия Мело
Ковачич
Шакири Икарди Йоветич


ако махнем Мело сме перфе, дори и след провалите - Дибала, Яя Туре, Бенатия, Имбула и Салах който вероятно утре ще подпише с Фиорентина за още един сезон!

Имаме проблем и той е че играчите не искат да си ходят, Сантон се е срешнал с Аусилио и са се разбрали да остане! Кузманович отказа 3.5м на Уатфорд, Бота на Пачука Мексико 2.7м, Андреоли на Сампдория 3.5м и Жуан на Спартак Москва 10м, Гуарин на Фенербахче 10м --- без да махнем ненужното няма как да наддаваме за Имбула който лично за мен не е проблем да не дойте, а и е доста подобен играч на Кондогбия според всички експерти и доста не популярен футболист като цяло!
Soul
Мело е свършил играч бе...къв е тоя т***к facepalm2.gif
Иначе трансфера на Монтоя много ми харесва.
Ludman
Montoya все по-близо до нас.
Салах е подписал с Фиорентина и май за 19млн да го откупят след края на наема му догодина.
Сити искали 19млн или 16млн за Йойо и май ще се разминем ... Джеко отива май в Рома!
След дървото за Салах ... сме се насочили за Кудрадо и Мертенс ... аз предпочитам втория, Кудрадо е като муха без глава с бързина само.
cheffo
Сега се появиха слухове за Марио Суарез и Лукаш Лейва. Аз предпочитам първият, въпреки че не съм го гледал много, но и Лейва е по-добър вариант от Мело. Обаче, ставаме с много бекове. Япончето е добре да си ходи, защото Монтоя, Сантон, Дамброзио и Зуканович са достатъчно, още повече че тоя Зуканович май може да играе и като централен, а и там ще трябва сериозна чистка . Имаме Миранда, Мурило, Видич, Ранокия и Жуан (Андреоли даже не го броя). Мисля си, че ще продадем един, най-вероятно Жуан. И аз не искам Куадрадо, стурва ми се доста надценен, още повече че май е най-ефективен в 352, а ние вече се отказахме от тази схема. Мертенс, не виждам как Наполи ще го продадат точно на нас.
durex
Йо Йо и Мертенс искам аз, черногореца колкото и да не е играл направи ли правилна подготовка и не се контузва, ще мачка.
Sneijder
Miranda undergoes Inter medical - абе аз го харесвам , но той навършва 31 през септември - 15 млн.??????????????????????????
Mario
Според Sportmediaset сме направили оферта на Наполи за Мертенс - 6милиона и Ранокия.
Следим Кейта Балде от Лацио и сме били готови да предложим 12милиона евро за него - Corierre della sera.
Миранда идва в Интер с наем за 2г. за който,ще платим 3милиона и след това трябва да го откупим за 9.5милиона евро. (Това е по последни информаций,по-късно днес се очаква да подпише.)
cheffo
Цитат(Mario @ Jun 30 2015, 14:54 ) *
Според Sportmediaset сме направили оферта на Наполи за Мертенс - 6милиона и Ранокия.
Следим Кейта Балде от Лацио и сме били готови да предложим 12милиона евро за него - Corierre della sera


Супер е, дано да приемат. Мисля че взехме Мирнада за около 12 млн, другото са някакви бонуси.
Soul
Ако вземем Мертенс и дадем "капитанчето" обещавам лоша дума да не кажа за Манчини до края на годината! lol.gif
Sneijder
Цитат
Ако вземем Мертенс и дадем \\\\\\\\\\\\\\\"капитанчето\\\\\\\\\\\\\\\" обещавам лоша дума да не кажа за Манчини до края на годината! lol.gif



И аз така, обещавам !!!!!!!!!!!!!

Отваряйте темата за Миранда - има го в официалния сайт. Йееееееееее
В Четвъртък Монтоя !!!!!!!!!!!!!! Агента му е казал че е вече играч на Интер ! 1 млн. наем и активиране на клауза за 6 млн. при определен брой мачове.

Ако вземем Мертенс и Сонг и разкараме плявата,според мен това ще е най-добрият трансферен прозорец от 2009-2010г. на Специалният !
cheffo
Май Наполи са отказали Ранокия. Все пак може да пробваме с Гуарин +малко кеш или Жуан.
Черно и синьо
Според една от балканските страници Кузманович става играч на Базел с/у 2 милиона евро и бонуси. Като се сетя, че го взехме за 1 мисля, че направихме добра сделка biggrin.gif
Kutinkata
Мертенс не е лош играч но е доста по слабичък от Куадрадо . На Мертенс съм му гледал много мачове и той като цяло е като Менез , симулира си , играе си сам и е идеален за резерва . Много жалко за Салах ако не го вземем , защото е най-добрия избор от наличните , но от останалите определено избирам Куадрадо пред Мертенс .
inter_ruse
мертенс е супер играч,ще ги минава като малки гари!!! направи да даваме гуарин,ранокиа и жуан и да идва
INTERМilano
А аз на Мертенз най му харесвам фалцовият - ГОЛОВ удар, страхотен е ! Иначе и Йовко или Куадрадо да вземем все е добре. Вече кой ще пасне е Божа работа!
п.с. твърдо ПРОТИВ съм за продажба на ЖУАН !! Ранокиа да пътува, НО Жезус да не се пипа !! ! !!
Provenzano
Даваме 15 милиона за Миранда, но не и 16 за Йоветич WTF.gif
Soul
няма спасение....Ранокия подписва 4 годишен нов договор...докога ще го търпим не ми е понятно. Роднина ли е на някой, че не го махат това недоразумение facepalm2.gif
inter_ruse
http://www.calciomercato.com/news/inter-as...ernative-303878

предлагат ни валбуена , аз винаги съм го харесвал като футболист и винаги съм се чудил защо не играе в топ отбор.
дават него и перишич като алтернатива на салах. аз предпочитам французина!
enjoy
Имбула подписа с Порто официялно, тъпанар отвсякъде дано кариерката му тръгне надолу не че сега е някакъв блестящ играч де! Но да предпочетеш Порто пред Интер е просто ТЪПАНАРСКО решение!
cheffo
Цитат(enjoy @ Jul 1 2015, 13:39 ) *
Имбула подписа с Порто официялно, тъпанар отвсякъде дано кариерката му тръгне надолу не че сега е някакъв блестящ играч де! Но да предпочетеш Порто пред Интер е просто ТЪПАНАРСКО решение!


Защо да е тъпанар, след като Порто могат да му осигурят ШЛ, повече време като титуляр, а и дават повече кеш от нас?

Агентът на Йоветич бил в Милано - http://www.sportal.bg/news.php?news=554879
Черно и синьо
Според Джанлука ди Марцио до 24 часа Шакири се очаква да премине ... в Стоук Сити. Ако някой има повече информация да потвърди. Шак не направи много добър първи сезон, но Стоук ??
Ricardo
Ако тоя боклук Манчини продаде Шакири ще преебе доброто трансферно лято засега...
Sneijder
Цитат
Според Джанлука ди Марцио до 24 часа Шакири се очаква да премине ... в Стоук Сити. Ако някой има повече информация да потвърди. Шак не направи много добър първи сезон, но Стоук ??



Report: Stoke Shaqiri bid accepted

By Football Italia staff


Reports in Italy suggest English side Stoke City have had a €17m offer accepted for Inter’s Xherdan Shaqiri.

The Swiss inernational only joined the Nerazzurri in January, but struggled to break into Roberto Mancini’s team toward the end of the season.

Now Gianluca Di Marzio’s website is reporting that the two clubs have reached an agreement over a €17m [£12m] deal, representing a €2m profit on the €15m the Beneamata are believed to have paid six months ago.

The deal now hinges on whether Shaqiri will accept the move to England, which may prove a stumbling block, as he’s made it clear he wants to stay at San Siro.

Направо съм в шок !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Черно и синьо
Шакири е пичага, обаче хич не му провървя при нас. Стоук дават 17 милиона за него като се чакало само неговия подпис. Дано не стане работата - предпочитам Шак пред Валбуена примерно.
Mario
Манчини просто е за убиване в тоя случай,след като по изрично негово желание беше привлечен Шакири.
Не знам защо след като в първите няколко мача Шакири игра перфектно за нас,след това Манчини спря
да разчита на него..... sad.gif
Черно и синьо
Аз четох някъде, че Шак не спазвал много режима и закъснявал за тренировки. От там е дошла и свадата с Манчо. Все пак дано остане smile.gif
Soul
Ако Ковача и Шак бъдат продадени...Манчини ще е за линч направо. Ако само Шак бъде продаден...някак ще го приема.
Kutinkata
Цитат(Soul @ Jul 1 2015, 16:30 ) *
Ако Ковача и Шак бъдат продадени...Манчини ще е за линч направо. Ако само Шак бъде продаден...някак ще го приема.

За Ковачич е ясно ако бъде продаден няма да има прошка за Манчо при всички положения но при Шакири ... ако бъде заменен със Салах тогава определено ще му се прости .
Sneijder
Цитат
За Ковачич е ясно ако бъде продаден няма да има прошка за Манчо при всички положения но при Шакири ... ако бъде заменен със Салах тогава определено ще му се прости .



Е Салах не остана ли във Фиорентина окончателно !!!
inter_ruse
май джердан е отказал на стоук (браво на него)
манчо да си гледа работата и да се опита да намери правилното място не само на шакири , ами и на другите ни добри футболисти.
шакири ще кърти в едно 4231 с други класни футболисти до себе си.
уж градим млад отбор , а се опитваме да разкараме сантон,ковачич и шакири.... а слабаци като гуарин ги гласят за капитани , нямам думи!!!!!!!!!!

бтв , май самир пак се дърпа за новия договор?
cheffo
Шакири сякаш не успя да се впише в отбора, но може и да не се е аклиматизирал още. Ако вземем качествени заместници, например Йоветич и Мертенс, не виждам проблем да го продадем, въпреки че на мене ми се струва, че Англия е подхояща за неговият начин на игра и може да изригне там.
Черно и синьо
Цитат(inter_ruse @ Jul 1 2015, 18:21 ) *
бтв , май самир пак се дърпа за новия договор?


Самир е пълна жена. Благодарение на Интер му се чу името на тоя неблагодарник иначе още щеше да си живурка в Удинезе. Искал ШЛ, искал увеличение на заплатата. Айде да хваща пътя тъп алчен лонгур ...
durex
Слухове за КУадрадо, Мертенс и Йоветич. Ако ги вземем и тримата ще е ебати меркатото!
inter_ruse
миранда няма ли тема? много се кефя на този трансфер! андреоли да освобождава шестака...:д



монтоя на път към милано. дано се окаже качествен бек , двамата със сантон да окупират двата фланга и да ги поваме.



дела вале казва , че всичко за салах ще се реши утре. дано дойде при нас!
нани чака нас , затова се бави трансфера му във фенербахче. ако изпуснем салах , а и не вярвам да вземем куадрадо или мертенс съм ЗА привличането на нани. единствения му минус е , че е самовлюбен егоист , но класата си му е безспорна!
http://www.bauscia.it/in-turchia-nani-non-...nter-e-aspetta/

а самир да каже , остава ли , не остава , защото като нищо ще изпуснем ромеро!
inter_ruse
загубих ума и дума като видях този състав...


Soul
Цитат(durex @ Jul 1 2015, 19:36 ) *
Слухове за КУадрадо, Мертенс и Йоветич. Ако ги вземем и тримата ще е ебати меркатото!


И тримата няма начин да ги вземем....даже двама от тях да дойдат ще е повече от страхотно, но за съжаление тогава и Ковача и Шак си заминават със сигурност. Просто ще трябва да имаме някакви постъпления.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.