Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Provenzano
Момчета, този Пяца си е удар от където и да го погледне човек, а като се има на в предвид, че доста отбори го искаха на хартия. Най-накрая да направим един наистина добър и качествен трансфер, след този на Банега де, но той така или иначе все още не е обявен официално.
Centrocampista
http://www.fcinternews.it/in-primo-piano/p...e-a-fcin-219863

Айде малко да се разхладим, а? biggrin.gif
Provenzano
Аз тъкмо се зарадвах, а то се задавало поредната сапунка biggrin.gif
Черно и синьо
Тигъра си е казал, че няма нищо вярно и ще ходи на лагер в Словения с Динамо. Въпреки, че трябва да не се помайваме а да изкараваме балата за него и да се взима. Много качествен играч.
durex
Тия филми, с ама ще ходя на лагер, не минават вече. В неделя като го цъкнат в Милано и друга песен ще запее. Аз съм сигурен, че е наш, просто нарочно се правят тия филми.

Този пич Paolo Bargiggia е сигурен, че хърватчето е наше.
Kutinkata
В гадзета пишат , че в понеделник минава медицински прегледи , обаче Ди Марцио нищо не пише по въпроса .
durex
Цитат(Kutinkata @ Jul 1 2016, 17:16 ) *
В гадзета пишат , че в понеделник минава медицински прегледи , обаче Ди Марцио нищо не пише по въпроса .

Пише, току що качи статия, как хлапето отрича всичко. Не им вярвам. Ди Марцио много пъти е бъркал, така ще е и този път или всичко се прави нарочно...
Kutinkata
Предусещам накрая , че няма да вземем Пяца и ще си останем с Антонио Тъча ...
durex
Медиасет споменават, че медицинските прегледи са договорени, но май ще трябва да жертваме Перишич..
durex
Premium - "We record the official denials of the boy. It's part of the game, they were also expected in some sense. But we repeat: Pjaca is very close to Inter"

Да се чудиш на кой да вярваш.
Provenzano
Абе щом момчето отрича значи наистина е възможно да са само слухове. Вижте, че дори Ди Марцио е потвърдил думите на Пяца, а самият той рядко греши.
Kutinkata
Пяца е писал в фб , чя няма нищо вярно в това инфо ... Може сега някви номера да се въртят преди понеделнин но най-вероятно може би няма много истина в това . А и ако даваме Перишич пак няма смисъл , какъв е смисъла да даваме най-добрия си атакуващ играч а друг който макар и млад и перспективен не мисля , че е по добър от Перишич .
durex
Цитат(Kutinkata @ Jul 1 2016, 18:19 ) *
Пяца е писал в фб , чя няма нищо вярно в това инфо ... Може сега някви номера да се въртят преди понеделнин но най-вероятно може би няма много истина в това . А и ако даваме Перишич пак няма смисъл , какъв е смисъла да даваме най-добрия си атакуващ играч а друг който макар и млад и перспективен не мисля , че е по добър от Перишич .

Защото трябва да се покрият загубите от един такъв трансфер. Нали трябва да сме на печалба, иначе ффп ще ни извади от ЛЕ.
Kutinkata
Цитат(durex @ Jul 1 2016, 19:22 ) *
Защото трябва да се покрият загубите от един такъв трансфер. Нали трябва да сме на печалба, иначе ффп ще ни извади от ЛЕ.

Ами тогава пак идва въпроса защо дадохме 5 млн за играч от Серия Б , защо се плащат заплати на Ансалди , Еркин и куп такива още , защо Едер беше взет за 10 млн ... Ако ще продаваме Перишич за да вземем Пяца аз съм против такъв трансфер , жалко е , че никой от ръководството ни не разбира , че плащането на заплати на 10 бека и 10 нападателя всъщност дърпа от бюджета на отбора и е главна причина да сме винаги на минус .
Provenzano
Абе вие добре ли сте, как ще продадем Перишич за да вземем Пяца biggrin.gif Това няма как да се случи.
durex
Цитат(Provenzano @ Jul 1 2016, 18:36 ) *
Абе вие добре ли сте, как ще продадем Перишич за да вземем Пяца biggrin.gif Това няма как да се случи.

Arrive confirmations from premium sports in spite of everything: Marko Pjaca is one step away from clothing Inter. According to colleagues of Mediaset, would lack only the last details to close the deal. And the medical tests have already been scheduled for the coming days. "We record the official denials of the boy. It's part of the game, they were also expected in some sense. But we repeat: Pjaca is very close to Inter." An arrival alienate Ivan Perisic? "For him c 'a concrete interest of Barcelona. Maybe Inter will be forced to sell for budgetary reasons."
Centrocampista
За Перисич мернах на едно място слух за Барселона, но и мен ме съмнява въобще да продаваме основни играчи това лято, след като Сънинг ни увеличиха капитала с около 240 млн.. А и тази сутрин четох една статия, в която се казва как вече Интер няма необходимост да продава, за да компенсира загуби. Ще видим.
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Jul 1 2016, 19:36 ) *
Абе вие добре ли сте, как ще продадем Перишич за да вземем Пяца biggrin.gif Това няма как да се случи.

Ти май забрави на какво сме способно ? Ние сме отбора взел най слабия бек на Европейското , ние сме отбора взел 30 годишен бек и отбора разполагащ с 7 бека biggrin.gif Ние сме отбора имащ 7 нападатели без да играе в Европа biggrin.gif и още куп неадекватности ама вече не ми се пише за тях , че се повтарям . Няма да се учудя ако махнем Перишич за да вземем Пяца или Тъча даже , което ще е странно , защото адски много напъвахме за Перишич и той половината сезон се климатизираше към отбора и точно когато стана най полезния ни играч да го продадем ...
durex
Момчета, всичко е слухове, от днес до 1 септемрви ще е така. Ще продаваме, ще купуваме, ама един Бог знае в крайна сметка кой ще вземем.
Provenzano
Как кой, някой измислен герой в стил Манчини wink.gif
Kutinkata
В крайна сметка пише , че агента на Пяца е в Италия но разглежда офертите на Милан и Ювентус , като такава от Интер не е имало со сега , Ювентус е фаворит за сега зс подписа му . Ние обаче продължаваме да натискаме за Кандрева като последната оферта е 18 млн с бонуси като може да стигне до 22млн . Какви сапунки стават с Пяца ... а Капрари , Ансалди и Еркин ги взехме от днес за утре biggrin.gif
durex
Да, да, за това агента му още вчера когато бе питан за Ювентус, той отговори: "Ювентус се интересуваше преди 3г. от Пяца."
durex
Алфредо Педула" Пяца в Интер за 15млн
Ди Марцио: Пяца в юве или Милан..

biggrin.gif biggrin.gif Това е по зле и от сапунена опера
Kutinkata
А този Педула какъв е , не съм го чувал ... Но иначе друго си е за Капрари , днес сутринта го чуваме за първи път и вечерта вече минава прегледи при нас ... Същата работа и с Еркин . Първия ни мач от лятната подготовка е съвсем скоро , ще е хубаво да сме във финален етап с новите играчи до тогава .
Provenzano
Тоя Пяца накрая няма да играе нито при нас, нито при мердите, нито при гобите wink.gif
durex
Май ще се откажем и от Габриел...Реал давали 35млн...
Kutinkata
Реал взимат някав млад нападател Серхио Диаз за около 10 млн , не , че на тях им пречи да си купят още 10 такива де но може пък Хесус да предпочете над заради това , че ще играе редовно а няма да стане като Ковачич. Излезна новина , че новите собственици предпочитат Хесус пред Туре за последното място Извън ЕС . Пише също , че Китайците искат да харчат пари за млади играчи а не за такива като Туре , както и , че няма да продават нито един от младите ни звезди .
Kutinkata
Новини от днес :
Пяца има голяма вероятно утре да съобщи своето бъдеще , като най вероятно е то да продължи в Милан или Ювентус . Като ние и Наполи също дебнем .
Ювентус е все по близо до Бенатия .
Наполи са близо до головата машина на Аякс и Полша , 22 годишния Аркадиуш Милик който има 47 гола последните 2 сезона за Аякс , здраво напуват и за Зиелински . Ако успеят с тези два трансфера Наполи ще направят уникален удар.
Все повече се заговаря за размяна между нас и Зенит за Мурийо и Гарай и най вероятно ще стане факт до няколко дни , опитваме се да им дадем и Йоветич .
Тотнъм са готови да предложат над 50 млн за Икарди , като Арсенал също следят изкъсо нападателя ни .
Милан в борба с Тотнъм за Ковачич .
Габриел Хесус в преговори с Байерн Мюнхен .
Provenzano
Ще дадем Муриьо за Гарай, а на всичкото отгоре се опитваме да им дадем и Йоветич? Може би тук има нещо, което аз не разбирам. Муриьо е класи над Гарай и определено руснаците трябва да платят значителна сума в кеш за да се осъществи тази сделка.
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Jul 3 2016, 13:55 ) *
Ще дадем Муриьо за Гарай, а на всичкото отгоре се опитваме да им дадем и Йоветич? Може би тук има нещо, което аз не разбирам. Муриьо е класи над Гарай и определено руснаците трябва да платят значителна сума в кеш за да се осъществи тази сделка.

Аз не го написах като хората .. те ще ни доплатят но ние се опитваме да им продадем и Йоветич .
Kutinkata
Иначе това Европейско само ми доказвс колко слаб треньор е Манчини и колко слаб мотиватор е , както естествено и страхливец . Някой видя ли как игра Едер вчера и как играе при нас ? Каква преса , какво движение и какъв хъс за игра има когато играе за истински треньор . Това е нещото което ни липсва на нас , движение , агресия и преса , ако треньор на Италия беше Манчини те щяха да играят дълбоко прибрани и да оставят Германия да разиграва и естествено да минат 2-3 пъти центъра за целия мач . Как ме е яд , че и ние нямаме такъв треньор мотиватор като Чоло или Конте , които карат отбора да си остава сърцето на терена , а имаме такъв заспал страхливец .
Provenzano
Не само Едер, но и Перишич и Брозович също. За 3-4 мача на европейското показаха повече неща отколкото за 30 мача с екипа на Интер. Манчини пък си е цяло природно бедствие и дано не ни закопае много преди да дойде момента, в който и на него да му бият шута. Честно казано съм много скептично настроен за новия сезон. Нови собственици, които като че ли с нищо не са по-различни от Тохир. Треньор, който очевидно не го бива за нищо. И нови играчи като Еркин, Ансалди и още няколко покемона, които само ще вдигнат средната възраст на отбора, но нищо повече. Може би само Банега е класа и точно от такива играчи имаме нужда, а не от 10 бека.
enjoy


Нещо такова е доста вероятно!

Трудно ще разкараме Йоветич и Мело, опасявам се че трудно ще се разделим и със Сантон, Додо и Ранокия - доста брак но едва ли ще са първи избор така че да им даваме конец и игла че вече нали всичко е с кожени седалки!

Жуан - на Рома не им е първи избор, така че и него трудно ще махнем като цената му вече е 6-7 милиона, все пак има интерес за него от Русия, Турция а и от Конте в Челси!

Берарди е решил да остане в Сасуоло за още един сезон, Китайците неискат да дават 25 милиона за Кандрева че бил много стар!

Незабравяйте че сега ни свързват с много играчи заради сделката с китайците! Реални цели са Яя Туре, Кандрева и Гарай за които Манчини едва ли ще се откаже така лесно както си мислят китайците ако и това че искат млади играчи не е измислица на медийте в Италия!
Kutinkata
Средната възраст на първия ти състав е 28.6 години , близо 29 а Китайците уж искали млади играчи , с план за 5 години biggrin.gif след 5 години от тези ще играят само Жофрито и Икарди . Н е ми се вярва такива състави , дори и за наще стандарти това е прекалена излагация .
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Jul 4 2016, 13:14 ) *
дори и за наще стандарти това е прекалена излагация .

Направо жив ташак мене ако питаш wink.gif
durex
Цитат(enjoy @ Jul 4 2016, 11:43 ) *


Нещо такова е доста вероятно!

Трудно ще разкараме Йоветич и Мело, опасявам се че трудно ще се разделим и със Сантон, Додо и Ранокия - доста брак но едва ли ще са първи избор така че да им даваме конец и игла че вече нали всичко е с кожени седалки!

Жуан - на Рома не им е първи избор, така че и него трудно ще махнем като цената му вече е 6-7 милиона, все пак има интерес за него от Русия, Турция а и от Конте в Челси!

Берарди е решил да остане в Сасуоло за още един сезон, Китайците неискат да дават 25 милиона за Кандрева че бил много стар!

Незабравяйте че сега ни свързват с много играчи заради сделката с китайците! Реални цели са Яя Туре, Кандрева и Гарай за които Манчини едва ли ще се откаже така лесно както си мислят китайците ако и това че искат млади играчи не е измислица на медийте в Италия!

Абсурд това да е състава ни за новия сезон. Най-много да вземем Кандрева, като знам Манчини как беше настоятелен за Перишич и на края му го осигуриха, няма да се учудя ако вземем италианеца в последния момент. Но тия пари са много за играч на тази възраст. Дано китайците са по-разумни, като изрежат мераците на Манчини за Кандрева. Трябва да натискаме за Габриел Жезус. Като погледна Гарай и Миранда се сещам за друго аржентино-бразилско дуо - Самуел и Лусио...
durex
Според Калчомеркато, Габриел току що е казал "да" на Интер. Той е много близо до подписването с клуба, но през месец януари 2017г. Явно ще го оставим там до зимата и януари идва при нас. Това е желанието на клуба, както и на самия играч. На Палмерас им е допаднал плана на китайците за подмладяването, както и че сме предложили същата заплата, каквато предлагат от Реал и Барса, само че Интер му гарантира титулярно място, докато испанските клубове не.
Provenzano
В Реал и Барса дали и в групата ще попадне biggrin.gif
Черно и синьо
Дано е вярно. От видеото изглежда бърз, повратлив, може да играе 1на1 и е най-вече млад. Определено по-добре от варианта да даваме пари на нещастника Лотито за дядо ти Кандрева.
durex
Води в голмайсторската листа. Не бързам да се радвам, че да не стане това с Пяца, уж беше на 2000% сигурен, а на края ще ходи при мерди или гоби...
Kutinkata
Като цяло навсякъде се тръби , че сме близо до подписа на Хесус , като ако го вземем е по вероятно да остане там до края на сезона в Бразилия , който е декември , като Сунинг са казали на Аусилио , че искат Хесус на всяка цена . Това е страхотна новина но нека наистина не се радваме все още тъй като и за Пяца се радвахме а вече.гледам е близо до Юве или Милан а Наполи взимат Милик . Гледам , че и Юве и Наполи са доста активни на пазара а скоро ще започнат сигурно и Милан , така , че ще е хубаво да ударим и ние с голям.трансфер , а този Хесус.изглежда идеален .
Provenzano
Малко слухове от днес:

- Днес отново ни свързват с Тейшейра като се говори, че ще го вземем под наем (по документи biggrin.gif).

- Ръководството ни е отрязло мераците на Манчини за Яя Туре.

- Освен Гарай, искаме да вземем и Витцел от Зенит.

- Болоня искат Гнукури за заместник на Диавара. Говори се за сума от порядъка на 5 млн евро и процент от следващ трансфер на футболиста.
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Jul 5 2016, 11:33 ) *
така , че ще е хубаво да ударим и ние с голям.трансфер , а този Хесус.изглежда идеален .

Мен ме притеснява, че все още не сме обявили трансфера на Банега. Копа Америка отдавна свърши, а и трансферния прозорец е официално отворен от почти седмица wink.gif
Ricardo
Хесус изглежда талантливо момче,но ни трябват футболисти в момента.Дано да дойде веднага,имаме ЛЕ и програмата ни ще е много сгъстена,така,че ще играе сравнително редовно особенно ако бързо се климитизира.
Иначе как Фенерите ни прецакаха,дадоха ни Еркинчо,а те взеха Виел,който толкова искамхме.Наистина безумна врътка,от която 100% ние ще сме прецаканите..
durex
Цитат(Provenzano @ Jul 5 2016, 10:43 ) *
Мен ме притеснява, че все още не сме обявили трансфера на Банега. Копа Америка отдавна свърши, а и трансферния прозорец е официално отворен от почти седмица wink.gif


След като се върне от почивката, поне така четох преди 2 дни.
durex
Цитат(Ricardo @ Jul 5 2016, 11:09 ) *
Хесус изглежда талантливо момче,но ни трябват футболисти в момента.Дано да дойде веднага,имаме ЛЕ и програмата ни ще е много сгъстена,така,че ще играе сравнително редовно особенно ако бързо се климитизира.
Иначе как Фенерите ни прецакаха,дадоха ни Еркинчо,а те взеха Виел,който толкова искамхме.Наистина безумна врътка,от която 100% ние ще сме прецаканите..

Холандчето искаше голяма заплата и за това нашите уж да се направят на тежки и на тарикати взехме турчина, който ще си скубем косите и ще се чудим как да го разкараме още през зимата.
Ricardo
Цитат(durex @ Jul 5 2016, 12:11 ) *
Холандчето искаше голяма заплата и за това нашите уж да се направят на тежки и на тарикати взехме турчина, който ще си скубем косите и ще се чудим как да го разкараме още през зимата.

Нормално да иска по-висока заплата,особенно пред такива като Еркин.Все пак играеше до скоро в ПСЖ.Ако наистина ни е спряла високата му заплата жалко наистина,защото отново се напълнихме с бекове средняци.Новите попълнения също са такива-Еркин и Ансалди.Сигурен съм,че настоящите ни бекове не им отстъпват по нищо...
durex
За Ансалди не искам нищо да пиша, защото наистина не съм го гледал. Като минат 3-4 мача мога да дам оценка за качествата му. Надявам се да излезе имане и най-после да сме ударили кьоравото за без пари както се казва. Колкото о Еркин, за мен беше най-слабия бек на цялото европейско първенство.
Kutinkata
Доколкото знам , Ван дер Вийл взима около 2 млн годишно в Фенербахче , което ако е така не е хич много , особенно , че е взет без пари . Друг е въпроса , че Еркин независимо от това не трябваше да се взима . А с Ансалди мисля , че има някакъв проблем по трансфера . Иначе прави впечатление , че Сунинг опитват да дръпнат отбора от политиката да се взимат стари играчи , ама Манчини тотално иска ЕДИНСТВЕНО и САМО такива - Еркин , Ансалди , Гарай , Туре , Кандрева ...
durex
Кути, Гарай никък не е лош, един тандем с Миранда би се отразило много добре. Мурийо доста грешки натрупа през втората част от сезона и може би там е наклонило везните, да бъде продаден, а и да не забравяме, че ще получим и пари, а не само размяна на играчи. Гарай мисля е на 30 години, така че има поне 4 години футбол на високо ниво. Доколкото четох колумбийчето е било виновно и за отпадането на Колумбия на 1/2 финала за Копа Америка, ама това последното трябва да го проверя дали наистина е така.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.