Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
durex
Цитат(Kutinkata @ Jul 7 2016, 13:43 ) *
Знам , че сигурно се повтарям но как така няма да стане само с младо , къде го виждате това младо ??? В момента ядрото на състава ни е това - Ханда - 32 , Каризо - 32 , Андреоли -30, Еркин -28 , Жуан -25, Мурийо-24 , Миранда-32 , Дамброзио-28 , Нагатомо -30, Ансалди -30 , Банега-28 , Кондогбия -23, Медел -29 , Брозо -24 , Мело -33 , Паласио -34 , Икарди -23 , Йоветич -27, Биябияни -28 , Едер -30 , Перишич -27

Средната ни възраст на отбора е 28.42 години но вие сте на мнение , че сме твърде големи младоци и трябва нещо по възрастно и опитно ... Хайде стига , този отбор е адски застаряващ , трябват му само младоци , след 2-3 сезона , футболисти ставащи за големия футбол от тези 21 ще са сигурно останали само максимум 5 . Все ми е било чудно фен на Интер да кажем в този момент "не става само с младоци" , често го срещам тук това но така и не разбирам къде са тези само младоци .

Каризо -резерва, Андреоли (даже не е в отбора, а когато е е твърда резерва), Паласио - резерва. Та ако за теб едни 25-26 години са години отиващи към застаряване, значи имаме проблем. Ханданович, Миранда, Нагатомо и слагам и Едер в титулярния - това са ти играчите, които са 30 + години, така че не виждам къде говорим за пенсии, старост и т.н. Всички останали са си с нормална футболна възраст, някой точно в разцвета на силите си. И стига с младо и старо, той нека да е на 30 ама да направи сезоните на Милито, пък ти си ми ги предпочитай лимонадите на по 19, които още се напикават в гащите и ги чакай в запечените мачове да те вадят - несериозно е !!! За това казвам, трябва баланс.

Пепо, не ти е уместен отговора, че видиш ли в Барса пенсиите били Шави и Иниеста, че ние да не би да искаме по-малки звезди от тях, искаме Туре, който беше най-добрия на своя пост за не знам колко години подред, въпреки годините си има какво да покаже и най-вече да научат другите около него. Не че го искам в състава, просто давам пример, защото ми се нахвърлихте с Кутинката. Никъде го няма това само с младоци, може би Аякс и още 3-4 отбора. Ама вие си мислете обратното. И преди отново да ми отговорите, не не съм против младоците, даже ще се радвам ако вземем Пяца, Габриел и още куп други млади играчи, но стига да има около тях опитни такива.
Kutinkata
Донякъде си прав и съм съгласен с теб за доста неща , а и не ти се нахвръляме де но от играчите който искаме по старите само Туре е наистина световна класа , и ако искаме втори Милито на 30 веднага съм за но Кандрева е бахти средняна , аз него и на 25 нямаше да го искам . Но е несериозно от целия състав , от целия и с резерви и тн да имаме само 4 играча под 25 години . Повечето ни играча , да не кажа почти всички са вече по сумати години по терените в Италия , сега трбява малко свежа кръв , малко млади играчи жадни за битки и титли .
durex
Цитат(Kutinkata @ Jul 7 2016, 18:19 ) *
Донякъде си прав и съм съгласен с теб за доста неща , а и не ти се нахвръляме де но от играчите който искаме по старите само Туре е наистина световна класа , и ако искаме втори Милито на 30 веднага съм за но Кандрева е бахти средняна , аз него и на 25 нямаше да го искам . Но е несериозно от целия състав , от целия и с резерви и тн да имаме само 4 играча под 25 години . Повечето ни играча , да не кажа почти всички са вече по сумати години по терените в Италия , сега трбява малко свежа кръв , малко млади играчи жадни за битки и титли .

Това си има причина и тя се казва Манчини. Той не знае, не обича да работи с младоци. За толкова години като треньор, Манчини единстено наложи Балотели, а е треньор от 11-12 години. Няма как да очакваме този човек да развива млади таланти, при първата издънка и са седнали на пейката и им отишла кариерата рано рано. Ако дойде един Де Бур, състава ни ще е със средна възраст 23-24 години, просто защото той обича да работи и да развива млади таланти.
inter_ruse
селта били близо до ляич... ей това ме дразни много. сърбина играеше супер за нас , тичаше и се трудеше , бе един от най-дейните ни играчи , но манчо реши да го освободи...
така като искаме да вземем друг халф , чудя се кво ще стане с кондо!?! няма ли да му се гласува довеие , няма ли да му се даде шанс на дефанзивния халф!? кондо , брозо и банега е една супер средна линия , защо са ни и други придобивки като жоао марио и незнам си кои!?! да си вземем една резерва като сориано и на кондо трябва да се разчита , има потенциал човека,пък и платихме много пари за него!
ако зависеше от мене в отбора щях да бутна само крайните ни защитници , щях да взема един от тейшейра/пяца/берарди/кандрева и 2-3 резерви.
Ludman
Inter will reportedly make a profit on Davide Santon, as Sunderland will pay €6m for the full-back

Утре лети за УК да финализират! 6 милки ще му вземем!
enjoy
Наполи може да изпревари Интер и да привлече Антонио Кандрева под носа на "нерадзурите". Президентът на Лацио Клаудио Лотито призна, че е получил оферта за този играч от страна на неаполитанците.

"Да, мога да потвърдя новината. Това, което сте прочели е истина. Има оферта от страна на Наполи. Те имат сериозен интерес към Кандрева", заяви Лотито.

Твърди се, че Лотито е говорил директно с президента на Наполи Аурелио Де Лаурентис относно този трансфер. Преговорите между двамата са в доста напреднала фаза, като се очаква неаполитанците да платят 20 милиона евро за играча, плюс 4 милиона в допълнителни бонуси.

Така Наполи може да привлече Кандрева, който бе основна трансферна цел на Интер за това лято, но опитите на "нерадзурите" да го привлекат в редиците си до момента удряха на камък.

абе не е добре нашите трансферни цели да отиват в директните ни съперници за ШЛ, ма както и да е.....

----------------------

Договорка между Интер и Рома за Жуан - той отива в Рома за 1м наем и 9 задължително закупуване!

Сантон по последна информация отива в Съндерланд за 7 милиона!

17 милиона само от Сантон и Жуан, доста добре! Сега идва трудната част - Додо и Ранокия, които освен под наем другаде не ги виждам, кой ще даде за тях пари! Додо е искан от Сампдория но под наем отново! За Ранокия оферти няма!

Йоветеч и Мурийо и Брозович са другите които са на пангара за продан, най-вероятно ще продадем първите двама за да вземем Габриел Хесус и още един десен атакуващ тъй като Кандрева и според Педула вече не е оцпция!
enjoy
Новини от последните минути - Кандрева проваля споразумението между Лацио и Наполи, както CdS мисли че ние стоим за това! Няма да се учудя след сделките за Жуан и Сантон от които направихме 17милиона!

Ако сега вземем Кандрева и януари Габриел Хесус ще избием рибата - мое лично мнение!
Provenzano
ХАхаха да, точно ще избием рибата с привличането на тоя чичак Кандрева, особено ако платим над 20 млн за него.. направо ще се обадя на Господари на ефира да занесат Златния скункс на нашето ръководство biggrin.gif
adriano1
Кандрева не е лош,със сигурност би ни бил полезен. Въпроса е че да се дадат 25 милиона за 30 годишен играч,в последната година от договора си е престъпление. След 5 месеца цената му е е 5 пъти по-малка.
Provenzano
За мен това по-скоро е по-големият проблем, а именно цената... не толкова възрастта. Възрастта ще се преглътне по някакъв начин, тъй като сме свикнали постоянно в отбора да пристигат играчи на такава възраст, но да се оплакваме постоянно, че нямаме пари, а изведнъж да пръскаме такава сума си е равно на престъпление.
enjoy
И на мен това ми е мисълта, знам че не струва 25м, но пък няма по-добър от него за дясното крило който ще ни свърши работа! Както и да е мисля че не сме аут от играта и ще пробваме пак за него ако днес не се разбере с Наполи, ако ли не пак ще сме четвърти след като целите ни отиват при преки конкуренти!

Дано все пак вземем класа в лицето на Ламела защото всички други Габиадини, Борини, Жоао Марио и Габриел Хесус с които ни свързват няма да упгрейднат сегашната ситуация! Жоао Марио и Хесус ще им трябва време да се адаптират итн...

------------

Жуан го пишете играч на Рома 1м наем и 9м задължително закупуване! Днес от Рома ще са в Милано да завършат сделката! Сантон също вече е играч на Съндерланд 7м евра!

-------------

За Жоао Марио искат 50м минимум от Спортинг, ние сме готови да предложим 40м и Делгадо...

-------------

Свързват ни с Куадрадо днес, но той ще си се върне в Юве така че това е измислица според мен!

-------------

Еми ето ако не вземем Кандрева ще се мъчим с Габиадини или Борини и ще се чудим що ШЛ е гледаме само по телевизията!

Ако по някаква случаийност вземем Жоао Марио ще трябва да жертваме и Мурийо и Брозович което си мисля че е лоша идея!
Kutinkata
Цитат(enjoy @ Jul 8 2016, 11:29 ) *
И на мен това ми е мисълта, знам че не струва 25м, но пък няма по-добър от него за дясното крило който ще ни свърши работа!

И аз това си мислех още снощи , Кандрева е най силното крило в света !!! Все пак има 3 ШЛ във витрината си , две в престоя си в Реал и една когато беше в Барселона . Това е човек със славно минало , не е от тия дето ги искаме , някав 30 годишен средняк , изкарал цялата си кариера в средняшки отбори , за.малко играл.в Юве и изхвърлен от там като куче и никога да не е играл в ШЛ ... такива на нас не ни трябват , по добре някой доказан младок като Тоньо Тъча .
Provenzano
@enjoy, добре е, че постоянно следиш слуховете и новините около отбора, пишеш доста и в международния форум, което радва, НО...

За Сантон все още няма нищо официално, макар че на доста места и аз също прочетох, че днес щял да пътува за Англия за да финализира трансфера си в Съндърланд. Поредният глупав ход на ръководството ни, тъй като Давиде може да играе и на двата бека, но нали взехме супер силите Еркин и Ансалди, а да не забравяме, че имаме и mega power-и като Нагатомо и Д'Амброзио.

За Жоао Марио се знаеше доста отдавна, че клаузата му е 60 млн, така че въобще не ме учудва факта, че португалците искат подобна сума. Като цяло клубовете от Португалия продават доста скъпо младите си таланти и не очаквам този случай да бъде по-различен. В интерес на истината не мисля, че сме готови да платим такава трансферна сума. Все пак ще видим какво ще се случи, но в халфовата линия имаме Кондогбиа, Брозович и Банега. Да не забравяме и т.нар. "питбули" Медел и Мело. Нещо не ми се вписва Жоао Марио в цялата тази картинка и трансфера му в Интер поне на този етап е по-скоро илюзорен отколкото реален.

Борини пък не знам защо въобще го споменаваш. Почти никъде не ни свързват с това дърво, а и дори да ни свързват съм сигурен на 1000%, че това са поредните измислици и няма и грам истина в подобни слухове. Това е, няма смисъл повече да се коментира Фабио. Колкото до Габиадини... ами честно казано го предпочитам в пъти пред Кандрева. А и наистина вече като му прочета името на този палячо и ми се драйфа. От 2-3 месеца насам чета само едни и същи глупости... Кандрева, Кандрева, Кандрева. Човек, ако не го е гледал и не го познава ще си помисли, че едва ли не ще купуваме Меси. Такава оферта, онакава оферта, не знам си още какво. Но по-жалкото и дразнещо в случая е, че има хора, които вярват, че едва ли не с неговия трансфер си подсигуряваме място в тройката, а това далеч не е така. Ламела, който също спомена, със сигурност не е по-лош вариант от Антонио. А и като гледам мераците на Лотито за трансферна сума, крилото на Лацио няма да ни излезе въобще тънко. Такава инвестиция в нашето сложно финансово положение е меко казано не оправдана, дори си е направо глупава и смешна, ако питаш мен. Ето тези неща трябва да проумеете всички, които искате Кандрева.

За Жуан щеше да е най-добре, ако излъжехме Рома да ни платят 10 млн още сега в кеш за да можем да разполагаме със свежи пари. Иначе не е зле и подобна сделка като тази, която казваш, тъй като има задължителен трансфер след края на наема, което пък означава, че ромите няма как да се откажат, ако например след половин година размислят.
durex
Скай: "Новите собственици искат Лукас Моура".
inter_ruse
габиадини да е по-добър от кандрева crying_with_laughter-3302.gif
вие тука кандрева го изкарахте басии средняка - вие сте луди , честно , без да се обиждате!!!
като се има на предвид възраста му и парите които му искат имате право , но това не означава ,че кандрева е средняк wink.gif
новите собственици да не говорят много , а да избугнат с някой трансфер тип иско за 30-40млн в кеш , за да разберем ,че имаме нови собственици wink.gif
Provenzano
Цитат(inter_ruse @ Jul 8 2016, 12:42 ) *
като се има на предвид възраста му и парите които му искат имате право , но това не означава ,че кандрева е средняк wink.gif

Така ли? А какъв е играч на 30-годишна възраст, който в кариерата си е играл за отбори като Тернана, Удинезе, Ливорно, Ювентус (половин година под наем), Парма, Чезена и Лацио? Моля те, просветли нас невежите и слeпите.

А Габиадини през ноември ще навърши 25, което поне за мен е перфектна футболна възраст. Плюс това е доста поливалентен играч, който може да играе както като нападател, така и зад нападателя, а също и като крило. Не виждам нищо общо с Кандрева. Пред това момче има поне два пъти повече футбол отколкото пред рекламното лице на Жилет.
durex
Нов слух. Брозович + 10млн за Йозил. Венгер много иска хърватина в състава си.
Provenzano
Цитат(durex @ Jul 8 2016, 14:19 ) *
Нов слух. Брозович + 10млн за Йозил. Венгер много иска хърватина в състава си.

Не звучи никак зле на първо четене, но едва ли дядо Венгер ще се преебе (меко казано) с подобна сделка.
Kutinkata
Цитат(durex @ Jul 8 2016, 14:19 ) *
Нов слух. Брозович + 10млн за Йозил. Венгер много иска хърватина в състава си.

Тези слухове вече са на зле . Ударихме на камък за играчи като Берарди и Пяца и вече започват слухове за играчи за които ние нямаме никакъв шанс . Йозил е страхотен футболист но няма и минимален шанс да заиграе при нас , поне близките години , след 4-5 сезона Манчини ще го поиска . Иначе се заговори , че Манчини е заинтригуван от възможноста да води националния отбор на Англия . Чудя де дали някой от ръководните хора в отбора ни е заинтересуван от мнението на феновете на Интер , мисля , че поне 90% не харесват Манчини , нека поеме Англия и всички да са щастливи .
durex
Тъй като слуховете са много ще ги постна в едно мнение.

Рекорд: "Интер увеличи офертата за Жоа Марио на 40млн."
Интер предлага Брозович +10млн за Йозил
Новите собственици искат Лукаш Моура.
Проявяваме интерес и към Куадрадо.
Provenzano
И накрая хоп... чичо ви Кандрева biggrin.gif
durex
Лоши слухове: Мурийо е съгласен да отиде в Зенит и така се очаква да вземем Гарай +15млн. С тези 15млн увеличаваме офертата за Жоа Марио.
Provenzano
Едни футболисти не мога да ги разбера... тотално са изперкали, но и футбола в днешно време е повече бизнес отколкото спорт. Преди време Хълк беше в подобна ситуация. Искаха го от сума ти места, а и наистина в Порто беше истинска машина. Повечето специалисти му предричаха бляскаво бъдеще, но той предпочете парите на Зенит. И къде е сега? В Китай, където отиде пак заради... пари. В този ред на мисли няма да се учудя, ако кариерата на Муриьо протече, ако не по същия, то по много сходен начин. Да играеш в Интер и да избереш да преминеш в Зенит Санкт Петербург. Честно... не мога да проумея такъв ход, направо шах с пешката!
durex
Има и друго, когато твоя отбор прави всичко възможно за да те продаде, не ти остава нищо друго освен да се примириш и да избереш най-добрите условия за себе си. Тук вина имаме и ние, а не само той.
Provenzano
Е, ние това няма как да знаем на 100%. Всичко се оповава единствено и само на слухове по разни сайтове, а аз много не им вярвам.
Provenzano
Сега чета, че наш Муриьо щял да взима 4 млн евро заплата в Русия, сега схващате ли wink.gif

edit: Сампдория искат да купят Додо. Споменава се сума от порядъка на 4-5 млн евро.
Kutinkata
В случая няма слухове , ясно е , че наще си го изритаха . Надали нашия сам е отишал да се предлага на Зенит и да ги помоли да пратят Гарай в обратната посока . Просто се подмладяваме с този ход , а и не можем да виним Мурийо в случая . Първо в Милано явно е нежелан , второ там ще взима повече пари , трето ще играе в ШЛ , четвърто Зенит си пази повече младите надежди от нас , ние в момента сме като потавъщ кораб ... За жалост Мурийо ми беше от любимците в отбора и мислех , че ще играе дълги години при нас .. Ще взема да стана фен на Паласио , той поне още сумати години ще играе основен играч при нас .
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Jul 8 2016, 15:38 ) *
Ще взема да стана фен на Паласио , той поне още сумати години ще играе основен играч при нас .

Аз на Кандрева... само да дойде и си поръчвам негова фланелка tongue.gif
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Jul 8 2016, 15:44 ) *
Аз на Кандрева... само да дойде и си поръчвам негова фланелка tongue.gif

Кандрева е искал да му обещаем , че в следващите 10 години ще се борим за трофеи , иначе нямало да дойде при нас . Защото на 20 години като изпаднал с Тернана от Серия Б , на 21 години той успява да помогне на Тернана да завърши 12ти в серия Ц1 и тогава си казал , че ще играе само за отбори борещи се за титлата и играещи в ШЛ . И така тогавашния младок подписал с Удинезе където изиграл скромните 3 мача за сезона . После на 22 играе два поредни сезона в Ливорно под наем , първия сезон помага на отбора да завърши трети в Серия Б , а втория сезон им помага да завършат 20ти в Серия А , между временно играе малко под наем в Юве . И така на 24 той е пратен под наем в Парма къде завършва 12ти и то в Серия А , това е и най силният му сезон дотук в кариерата . Но на следващата година той отново играе под наем за 20тия в Италия , и тогава вече е купен за постоянно в Лацио , на 25 години той е играч на Лациалите . С тях той завършва последователно 4 , 7 , 9 , 3 и 8ми . И вие искате този застаряващ играч да ни поведе към титлите и победите ли ? Та той не знае какво е това , няма титла в витринтата си , няма купа , няма мач в ШЛ ... Един наистина добър треньор като Конте даде няколко месеца слава за играчи като Кандрева , Джакерини и тн но предлагам да спрем с тоя по темата вече , защото тръпки ме побиват .
Ludman
Antonio Candreva seems very close to leaving Lazio for Napoli in a deal worth €28m, including bonuses.

laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Баси сагата .... Меси толко не го спекулират , ако Наполи платят толко , ще ги призная !
durex
Сделката между Интер и Съндърланд за Сантон е пропаднала окончателно.
Provenzano
Де Лаурентис е нашият спасител !
inter_ruse
ние уредихме еркин и ансалди , а рома марио руй който си мисля ,че има талант в него и може да стане доста добър на поста си...
Provenzano
Тоя пък го чувам за първи път wink.gif
enjoy
Сделката за Кандрева в Наполи е пред провал, немогат да се разберат за правата на играча!

Пак повтарям Кандрева е най-добър на поста си знам че не трябва да плащаме тези пари за него реалната цена е 15-18м но разбирам да имаме избор а ние както виждате нямаме! Фаворити за следващи трансфери са ми Диавара от Болоня, Ламела, Гарай и Тешейра който е сателита ни в Китай, мисля че ако ги привлечем ще направим голям баланс, но това е само в мечтите ми!

Имайте на предвид че заради сделката със Сунинг скоро ще ни свържат и с Меси медийте все пак и те пари трябва да изкарват!

Незнам защо не следиме Диавара от Болоня, той тотално се скара с Раководство итн, струва 20 милиона, Болоня искат и Гнукури и Биабяни така че тези двамата и 10 милиона от Жуан би било чудесно този играч има страшно бъдеще! 15 милиона от Мурило и още 10 от Додо и Сантон и ето ти 25 милиона за Ламела! и ето един реален сценарий за прекрасно меркато! Тешейра под наем от Китай.... Ако трябва и Йоветич за 15м някъде да покрие разходите за по-високите заплати... Ранокия ако му вземем нещо ще ОК тъй като никой го не иска.....
Provenzano
Ти ги разпродаде като на Мениджъра. А не следим Диавара, защото Манчини не обича такива футболисти. На него му харесват играчи тип Еркин, Ансалди, Кандрева и други подобни пропадняци. Някой го беше казал и преди мен. Колко младоци е наложил Манчо досега, та да искаме Диавара? Просто това не е в стила му.
enjoy
За продажбите са доста вероятно да продадем всичко което изборих, по скоро входящите са ми като на FM просто исках да покажа моето виждане на нещата, реалноста е както ти каза!

Незнам каква ни е файдата да привличаме тези средно ниво бекове а един прозорец не вземем нещо класно при полужение че на Манчини тактиката е тези бекове да центрират топката и са много важна част а взимаме по 3 бека супер средно ниво вече 5 години! Последния ни бек като хората беше Майкон от тогава само дупки! Bruno Peres примерно....

изобщо не виждам как ще минем Наполи, Рома и Юве с тая политика, както за Левски вечно втори ние май ще сме вечно 4-ти с тези трансфери! Просто вижте играчите на конкурентите и нашите... Единственият шанс е Рома да продадът и Раджа Наинголан за да имаме шанс, Наполи с тая полузащита нямаме шанс...

1. Буфон / Дани Алвеш Киелини Бонучи Бардзали Евра / Пянич Кедира Маркизио / Дибала Кавани

2. Рейна / Хисай Кулибали Албиол Гулам / Алън Хамшик Жоржиньо / Кандрева Игуаин Кайехон

3. Счезни / Флоренци Рудигер Манолас Руй / Наинголан Де Роси Стротман / Салах Джеко Ел Шарави

4. Ханданович / Ансалди Миранда Гарай Еркин / Кондогбиа Банега Медел / Перишич Икарди Брозович
Kutinkata
Братле (enjoy) два пъти казвач вече , че Кандрева е най-добрия на поста си , какво точно имаш предвид ? Това е най добрия десен тъч в света ли ? За бековете съм съгласен , вместо да имаме 10 , по добре да имаме 3 но класни . Халфовата линия е виждам така - Банега , Кондо , Брозо . Тя е добре , незнам какво ще стане с Медел , Мело и Гнукури . В нападение сме добре с Перишич на едното крило , Икарди в центъра и надявам се Хесус или Берарди на другото крило . Като цяло съм на мнение , че при тези обстоятелства нямаме големи шансове за тройката , но трябва да вярваме до последно все пак .
enjoy
Казвам че Кандрева е най-добрият на поста си в Италия в момента, нямаме никъф шанс за ТОП 3 100%! ако отборите са както ги изброих по горе, а това е доста вероятно!

Още от сега ти казвам да забравиш за Трио без Медел или Мело при Манчо!
Kutinkata
Освен всичко друго ние имаме безспорно най-слабия треньор . Но наистина ли смяташ , че тоя палячо е най добрия на поста си в Италия ? И защо трябва са пазаруваме само от Италия , ние крило можем да вземем от целия свят .
enjoy
идеята е да не чакаме половин година да се адаптира към Сериа А както Перишич и други 100 примера wink.gif

пак пояснявам че моя фаворит за този пост е Ламела който е играл и то прекрасно в лигата!
Kutinkata
Цитат(enjoy @ Jul 9 2016, 01:00 ) *
идеята е да не чакаме половин година да се адаптира към Сериа А както Перишич и други 100 примера wink.gif

пак пояснявам че моя фаворит за този пост е Ламела който е играл и то прекрасно в лигата!

Защо да не го изчакаме.половин година да се адаптира ? По добре да изчакаме малко да се адаптира отколкото да изчакаме малко да се пенсионира .
Provenzano
Днес отново се говори за Габиадини. Медиите твърдят, че парите от Жуан (10 млн от Рома) и Додо (4,5 млн от Сампдория) ще бъдат инвестирани в привличането на Маноло. Тиражира се сума от порядъка на 25 млн евро. Де Лаурентис да не се чуди много, а да ги взима и с тях да си купи Кандрева.

http://www.fcinternews.it/focus/ts-gabbiad...ll-inter-220507
inter_ruse
25млн за резервата на мертенс biggrin.gif
ако е истина ,че предлагаме такива пари за даден играч ,по-добре с тези 25 да се пробваме за мертенс който поне е фурия...
харесвам габиадини , но повече от 10млн за него са много!
Provenzano
Габиадини > Кандрева

Това има по-голямо значение от това дали Габиадини е резерва или не, а и хайде да не се залъгваме... в отбор като Лацио почти всеки с малко по-добри футболни качества ще бъде титуляр.
inter_ruse
габиадини си лежеше на климатика по време на европейското , докато кандрева се потеше на терена...
габиадини може след време да достигне качествата на антонио (ако играе редовно някъде) но в момента е слаба ракия пред кандрева!
Provenzano
Яко се потеше Кандрева на тъча, толкова много дори, че беше "най-добрия" играч на Скуадрата във Франция biggrin.gif

А между другото задавате ли си въпроса защо името на Кандрева е свързано единствено и само с нас (и с Наполи в последните няколко дни)? Защо, след като е толкова добър никой друг не го иска? Да ви кажа ли защо... еми просто защото цената му е много висока. Толкова висока, че само наивен треньор като Манчини е готов да я плати... или по-скоро може би китайците са за бой, тъй като именно те плащат, а не Манчо.
durex
Жоа Марио иска в Интер.

http://www.fcinter1908.it/calciomercato/ps...-in-nerazzurro/
inter_ruse
Murillo: No Zenit, maybe Bayern

http://app.football-italia.net/?referrer=h...p;menu=news-all

мурийо ми е любимец , но замислете се миранда с бенатиа каква двойка централни защитници ще бъдат very_constipated-2076.gif
бенатия+20млн трябва да им искаме , докато затворниците не ни изпреварят.
inter_ruse
CdS conferma - La mamma di G.Jesus presto a Milano
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.