Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Ludman
Сезона е приключил и 8мо място за нас, преди да е започнал! Незнам дали ще имам нерви да гледам тази година :/
enjoy
Педула току що че отново Манчини не е доволен и пак се връща на предното ниво като недоволно детенце.... при евентуална раздяла с него Сънинг харесват Де Бур или Леонардо та май и този развой не е добър за нас.... отново медийте гърмят че Манчини иска да напуска итн... други пък им противоречат като казват че всичко за Кандрева е готово... тази вечер отново ще е гореща... или поне медийте я направиха...
Kutinkata
Абе къде са Сунинг ? Защо и това лято само Супер Марио дава интервюта наляво и надясно ? Тоя мрази промените и ще пенсионира Манчини начело на Интер , айде ония да идват и да бият шута на ******** Манчини. Не стига че тотално се провали миналия сезон и феновете го мразят ами и не спира да мрънка и да извива ръцете на всички в отбора. Мисля си , че Манчини иска да се махне и ние искам да го махнем , но си играят на котка и мишка сега с неустойката му .

*Повярвай ми, нямам търпение да се махме и да се позволи по цветущ език. Но до тогава, без такива определения.
И да, знам че не е кой знае какво, но пак си е обида.
ale inter
Айде честитоМанчо, Кандрева,Диара и тем подобни покемони ще играем пак яко дефанс и ШЛ КУРЕЦ и тази година chain_gun-2417.gif very_constipated-2076.gif
durex
Айде честито. Кандрева за 24млн за 4 годишен договор по 3млн на година...
Provenzano
Коооооооооогааааааааа?
durex
Coming soon....
Norex
Sky: #Inter are waiting for Lotito to formally approve their offer of €23+2 million for #Candreva. Player is very close.

#Inter have reached an agreement with #Lazio for Antonio #Candreva. Price is €24 million + bonuses. [Gazzamercato.it]

Аз това намерих като инфо.
Ricardo
Пак стана на неговото.За съжаление ще ни напълни с убитаци като Кандрева и Диара,а най-късно до ноември ще бъде изгонен заради слаби резултати със солидна неустойка.А ние ще си скубем косите заради поредния провален сезон и ще се чудим къде да изгоним "звездните" трансфери на нещастника..
Provenzano
Като цяло стигам до заключението, че въпросната среща на жълтурите от Сънинг с Манчо не е била за да му бият шута, а за да финализират трансфера на Кандрева и да задвижат привличането на поредния нещастен и посредствен играч.
durex
Аз заключение ще правя декември като изиграем солиден брой мачове, до тогава ще се въздържа от коментари относно Кандрева, защото може пък да пастне като дялан камък при нас. Така или иначе вече е спазарен, единствено ми остава да му пожелая късмет и да помогне за каузата която се борим, а именно завръщане в най-комерсиалния турнир.
Provenzano
За тия пари бая трябва да пасне wink.gif
Kutinkata
Трите Асистенций е на 29 години , в края на 4 годишния контракт ще е на 33 , както знаем никой няма да ни плати пари тогава за него , така , че простата математика показва , че той ни излиза по 9 млн годишно ?!?!? Това нормално ли е ? На какви наркотици са всички в тоя отбор ... Аз не виждам защо не се пробвахме за Ибрахимович , той със сигурност нямаше да ни излезе толкова скъпо . Днес пак ще гледам тоталните мъки на тоя бездарник Манчини и така цял сезон . Да вземеш крило на 29 години с 3 асистенций за цял сезон , който ти излиза 9 млн годишно е просто неадекватно дори за нашия неадекватен отбор ...
Provenzano
Затъваме все повече и повече..
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Jul 28 2016, 01:09 ) *
Затъваме все повече и повече..

Аз вече съм спокоен . Ние сме отбор в лошо финансово положение и взимаме играч под средното ниво който е на 30 и ни излиза по 9 млн на сезон а треньора ни не става за никав чеп ... На къде да затъваме повече ? Това е дъното , така , че споко , от тук може само на горе.
Provenzano
Дъното според мен го ударихме доста отдавна, но както и сами виждаме не спираме да копаем по-надолу wink.gif
Kutinkata
Реално отбора ни според мен има почти готов вид и според мен се нуждаем най много от нов треньор . В нападение сме достатъчно солидни . Имаме Икарди , Йова , Перишич дори и Едер , трябва ни само още едно крило . В халфовата линия имаме Брозович , Банега , Кондо и Медел за резерва , само един играч тип Марио и там сме бетон , вратаря ни няма смисъл от коментар както и централните защитници , само бековете са леш , но при купуването на класно крило и добър халф и смяна на треньора съм сигурен , че ще хванем второто място .
durex
Вижте съотборниците на Кандрева в Лацио и сега вижте тези при нас. Не съдете даден играч преди да сте му гледали и един мач с нашата фланелка. 24млн за 29 годишен играч....са много, ами 94млн за 29 годишен какво са? Айде малко по-спокойно момчета, проблема не е в Кадрева, а в Манчини.
Provenzano
Снощи погледах малко от Фенербахче и Монако, и ми се стори, че фенерите използваха Ван дер Вийл като дясно крило.
Kutinkata
Цитат(durex @ Jul 28 2016, 15:25 ) *
Вижте съотборниците на Кандрева в Лацио и сега вижте тези при нас. Не съдете даден играч преди да сте му гледали и един мач с нашата фланелка. 24млн за 29 годишен играч....са много, ами 94млн за 29 годишен какво са? Айде малко по-спокойно момчета, проблема не е в Кадрева, а в Манчини.

За Кандрева имаше едно страхотно мнение няколко страници назад , което препокривам на 100% . Трудолюбив играч който помага много в защита , със сносна бързина , няма кой знае какъв финт , сносен удар , явно центрирането му също е слабо щом има три асистенций и цял мач забит на тъча ... Типичното старовремско крило за отборите от долната половина на таблицата , а на нас ни трябваше крило което навлиза навътре , което често бележи голове ... Абсурдно е да ни излезе точно този играч 9 млн на сезеон при цялото нямане на пари . Ето и мнението

Цитат(THE_GAME @ Jul 22 2016, 16:45 ) *
Кандрева си е точно трансфер - тип Манчини. Когато нашият си набелязва атакуващи футболист, първият му, основен и често единствен критерий е - могат ли да играят в защита. Нищо, че ги взимаме принципно за нападението. biggrin.gif Иначе в Кандрева има едно центриране и толкова. Техниката му е на място и рядко е ефективна, скоростта липсва (справка персоналния му дуел с Кайл Уокър преди време, когато изглеждаше просто спрял), ударът му е приличен - да не си кривя душата. Аз не го искам, но за Манчини Кандрева е по-добър футболист от Шакири примерно. И не за друго, ами защото е по-добър защитник от него, нищо, че и двамата са поначало атакуващи футболисти.


rodigri
Проблема в точно в Манчини! На хартия, а и като индивидуални качества имаме добри играчи.Трябва ни един играч , типична 10-ка, продаваме Жабара,Мело, Додо сме идеални smile.gif 24 млн. не са чак такава огромна сума, като гледам отборите извън Италия какви пари харчат за някакви анонимници.Абе като цяло отбора ни по нищо не отстъпва на Рома, Наполи,Фиорентинаsmile.gif с един читав треньор бихме изглеждали доста добре
Ludman
Додо уж в Самп е продаден ! Лично аз не се ядосвам за Кандрева, има с какво да ни помогне , но ме дразни Манчо и как ще ги използва!
Искаме млади и преспективни крила, а какво се случи мин. година .... продадохме такива и то най-ценните си играчи млади! Докара др. играчи , за да ги държи резерви тоя малулник(съжалявам , ама не мога да се сдържа) , след като са направили супер добри мачове! Никакъв изграден стил на игра за година и половина при нас.... е това на какво прилича ... докараха му се над 10 играча и сега пак недоволен , че Кандрева и Туре нямало да дойдат! Главата не ми го побира, как го търпят този още! С/у ПСЖ се видя , че халфовете изпълняват същата малуна тактика като миналогодишната!
Сега е решил да ни бетонира още повече и зимата ще търси нови нападатели, защото не сме могли да вкараваме голове!
Provenzano
Цитат(rodigri @ Jul 28 2016, 18:54 ) *
Проблема в точно в Манчини! На хартия, а и като индивидуални качества имаме добри играчи.Трябва ни един играч , типична 10-ка, продаваме Жабара,Мело, Додо сме идеални smile.gif 24 млн. не са чак такава огромна сума, като гледам отборите извън Италия какви пари харчат за някакви анонимници.Абе като цяло отбора ни по нищо не отстъпва на Рома, Наполи,Фиорентинаsmile.gif с един читав треньор бихме изглеждали доста добре

Абе ние всяка година си говорим, че на хартия имаме по-добър отбор и играчи от Рома, Фио и Наполи, но накрая завършваме зад тях wink.gif
rodigri
Чичо ви Манчо е уникален тактикsmile.gif Хахах иначе само като чуя за стил на игра и вече се смея smile.gif сигурно има бая сериозна неустойка, за да го държат още .Иначе все су мисля , че няма да започнем сезона с него
Ludman
Цитат(rodigri @ Jul 28 2016, 20:37 ) *
Чичо ви Манчо е уникален тактикsmile.gif Хахах иначе само като чуя за стил на игра и вече се смея smile.gif сигурно има бая сериозна неустойка, за да го държат още .Иначе все су мисля , че няма да започнем сезона с него


Не би трябвало да има неустойка , защото влизаше 1г(миналата) с опция за удължаване 1г, като трябваше да го уволнят, защото не влезе в ШЛ! Оффф направо ми се реве, ако трябва да му гледам изпълненията и бездарния футбол , който проповядва и тази година !
Kutinkata
Интерестното на Манчини е , че има адски голямо его и в момента дори не предполага , че нещата не се получават заради него . До зимата на миналия сезон като вкарвахме малко голове той дори и не предположи , че е заради скапания , неспокосан и страхлив футбол който изповяда и хвърли вкната върху нападателите и взе седми такъв в лицето на Едер но и с него нещата не тръгнаха . Сега иска нови играчи просто да заменят старите в същата схема и тактика , но и с новите ще е същата трагедия . Тая празна глава дори не подозира , че вината за всичко е в него .
Ludman
Още има шанс да го разкарат Манчо ! В момента има среща на Манчо и хората от Сънинг в НЮ!
durex
Наполи са вземали Милик, така че трябва да оставят намира Икарди, или по-скоро жена му,(скапана курва)трябва да престане да му мъти главата с трансфери,пари,филми и какво ли още не.
Provenzano
Защо ли си мисля, че главата му мътят скапаняци като Де Лаурентис и други подобни. А и предполагам, че едва ли Уанда иска да напусне Милано (Столицата на модата) за да се установи в Неапол, където единствените забележителности са останките на Помпей и може би вулкана Везувий, но това от историческа гледна точка. Иначе като град не може да стъпи и на малкия пръст на Милано.
durex
Цитат(Provenzano @ Jul 29 2016, 10:31 ) *
Защо ли си мисля, че главата му мътят скапаняци като Де Лаурентис и други подобни. А и предполагам, че едва ли Уанда иска да напусне Милано (Столицата на модата) за да се установи в Неапол, където единствените забележителности са останките на Помпей и може би вулкана Везувий, но това от историческа гледна точка. Иначе като град не може да стъпи и на малкия пръст на Милано.

Боли я да не казвам какво, че Милано е по-добре от Неапол, при условие че ще приберат двамата една торба с пари, той като заплата, тя като негов агент и ако иска ще продължи и да си живее в Милано, това не е пречка за богатите хора wink.gif
Provenzano
От Милано до Неапол са сигурно към 800 км., а и няма как да продължи да живее в Милано, тъй като те си живеят заедно. Няма никакъв смисъл и логика в това. Уанда сама каза, че са отхвърлили оферта от гобите, пък какво остава за Наполи biggrin.gif
Kutinkata
Наполи направиха удар с привличането на головата машина Милик и то за 20 и няколко милиона и имат доста пари за харчене , като и Челси май ще им вземат Кулибали за 45 млн , така , че не знам в какво и как ще ги инвестират тия пари , но ако решат да взимат Икарди мисля , че няма да имат проблем , до колкото познавам отбора ни веднага ще го заменим с Касано .
grande internazionale
Цитат(durex @ Jul 29 2016, 11:24 ) *
Наполи са вземали Милик, така че трябва да оставят намира Икарди, или по-скоро жена му,(скапана курва)трябва да престане да му мъти главата с трансфери,пари,филми и какво ли още не.


Mилик е голям удар. Особенно ако успее да се наложи, но знаем че Италия е едно много трудно за адаптиране първенство. ( все пак Кондобийтс още го чакаме biggrin.gif )
Иначе Икарди започва да ме дразни. Защитавах го, обвинявах конят, който има за жена ама да не си на 15 бре. Може да е добър футболист, но е прост колкото футболист !
Provenzano
В холандското първенство като цяло се практикува отворен и офанзивен футбол, така че по принцип се вкарват много голове. Ако трябва да бъда честен, аз никога не съм бил почитател на нападателите идващи от "ниската земя". Без да подценявам качествата и уменията на Милик, но много голмайстори от Ередивизи се провалиха след това, нали? Живи примери са играчи като Матея Кежман, Рики ван Волфсвинкел, Йон Дал Томасон и други, на които се предричаха бляскави кариери. Естествено възможно е да се окаже и попадение като Робин Ван Перси, Нистелрой, Робен или Суарес, но нещата са много относителни поне на този етап. Ще видим как ще се представи в Калчото, макар че едва ли ще повтори постижението на Игуаин от миналия сезон.
Provenzano
Цитат(grande internazionale @ Jul 29 2016, 12:45 ) *
Mилик е голям удар. Особенно ако успее да се наложи, но знаем че Италия е едно много трудно за адаптиране първенство. ( все пак Кондобийтс още го чакаме biggrin.gif )
Иначе Икарди започва да ме дразни. Защитавах го, обвинявах конят, който има за жена ама да не си на 15 бре. Може да е добър футболист, но е прост колкото футболист !

То всичко си идва от нея братле. Виж, че Икарди е железен отвсякъде и по медиите не спира да казва какво е желанието му, а именно да остане в Интер. Уанда пък на свой ред не спира да плямпа и поства за трансфери в най-различни отбори и постоянно сменя дестинациите. И на мен ми писна, но това е положението. Циркът според мен беше за нов договор с по-висока заплата и в крайна сметка доколкото чета, Икарди ще го получи. Дано след като подпише най-накрая спрат безмислените глупости, които и без това вдигат допълнително напрежението, а точно сега нямаме нужда от подобни неща.
grande internazionale
Цитат(Provenzano @ Jul 29 2016, 12:54 ) *
То всичко си идва от нея братле. Виж, че Икарди е железен отвсякъде и по медиите не спира да казва какво е желанието му, а именно да остане в Интер. Уанда пък на свой ред не спира да плямпа и поства за трансфери в най-различни отбори и постоянно сменя дестинациите. И на мен ми писна, но това е положението. Циркът според мен беше за нов договор с по-висока заплата и в крайна сметка доколкото чета, Икарди ще го получи. Дано след като подпише най-накрая спрат безмислените глупости, които и без това вдигат допълнително напрежението, а точно сега нямаме нужда от подобни неща.


То е ясно на всички, че е един чехльо ама поне да беше си хванал една моделка. Не тазо кон, който дойде с 2-3 ремаркета. Да не говорим как го взе. Но човекшките му качетсва, не ме засягат. Ясно е, че няма да стане легенда на Интер. Усеща се някаква любов към клуба, но парата и жената имат други ценности.
Provenzano
Усещам, че все пак ще има happy end wink.gif
grande internazionale
Цитат(Provenzano @ Jul 29 2016, 12:59 ) *
Усещам, че все пак ще има happy end wink.gif


Аз вече не го виждам. Интер се превърна плячка, която първо хищниците убиха, а сега лешоядите ни довършват.
Provenzano
Аз визирах случая на Икарди, иначе да... като цяло положението в клуба е повече от трагично и за мен също няма светлина в тунела, поне засега, макар че току-що сменихме собствеността.
Черно и синьо
До колкото разбрах от цялата медийна тарапана, която се случва, май сме кандисали и на Икарди ще бъде повишено възнаграждението. И според мен, с право - не върви на капитана си и голмайстор да даваш 3,2 , а на Игуаин например 7,5. Вярно, по-млад е и не толкова доказан играч, но все пак това си е чувствителна разлика. Можеше това увеличение да се сключи без да се продължават договорите на Паласио и Нагатомо например и нещата щяха да се получат, но вместо това продължаваме договора на слаби/свършили с футбола играчи.
Ludman
малко офф .... Бобо май е профукал парите по дискотеки smile.gif , на 43г ще се връща в Китай да играе !
Provenzano
Е, що в Китай? Да го вземем при нас? В перфектна възраст е, но не знам дали Манчини ще може да го използва в защита.
rodigri
Това лято вече ми се гади да чета за това как ще гонят Манчини , как Наполи дава .... млн. за Икарди и за това как сме на крачка от Кандрева.Да махаме Манчини, да махаме и Икарди( споменава се сума от порядъка на 60млн. - това са 2 класни попълнения) и да се приключва.Аз съм на мнение , че Икарди е доста надценен играч и няна нужния характер и нужната харизма да ни е капитан. За Манчини мисля , че изобщо няма какво да коментирам
enjoy
Цитат(Provenzano @ Jul 29 2016, 14:42 ) *
Е, що в Китай? Да го вземем при нас? В перфектна възраст е, но не знам дали Манчини ще може да го използва в защита.


Последните новини са че ще го вземем Бобо обаче през Китай заради Финансовият фейр плей wink.gif

Това ще е поредният млад играч от Сънинг след Жоао Марио и Габриел Хесус! crying_with_laughter-3302.gif
Kutinkata
Новините от днес са , че сме се договорили вече за Кандрева и има някой малки детайли да се доуточнят но се счита за почти сигурен трансфер , съмата е 21 млн + 4 млн под формата на бонуси .Също се тръби и , че Моу иска Миранда в Манчестър което е много лошо , между другото Миранда миналия сезон имаше 4 асистенций с нашия екип което е с една повече отколкото имаше Кандрева за миналия сезон biggrin.gif и се очаква Наполи да предложат 55 млн за Икарди утре , а и с покупката на Кандрева вече забряваме за уволнение на Манчини , може би по скоро да му се предложи нов договор
Provenzano
Спокойно момчета, на ФМ-а ги пръскам стабилно biggrin.gif

grande internazionale
Като ще купуваме дъртаци, да вземем Швайни. Поне с кеф да има 1 на когото да искам да си взема тениска, че в момента няма такива..
durex
Мани го Милик, много пропуска. Нашия човек се казва Джонатан Калери от Бока, нашите се напъваха преди за него, но после шумотевицата намаля, но днес четох, че май отново сме заинтересовани за него.
Kutinkata
Гадзета пишат , че най вероятно ще вземем Кандрева в следващите 48 часа за 25 млн . Отношенията между Манчини и Сунинг вече били много по добри и постигнали примирие . Иначе четс , че Рома могат да вземат Самир Насри за около 15 млн , който пък е набор на Кандрева . Не сме се отказали и от Марио .
Provenzano
Хах Насри 15 млн, Кандрева - 25 млн biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.