Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
inter_ruse
Из медиите в Италия се пише , че Барела ще дойде под наем 10млм+ 30 задължителни. Утре е важен ден за преговорите за Лукаку. Карамо в Парма за 13млн + 50% от бъдеща продажба.
Provenzano
Трансферът на Един Джеко от Рома в Интер изглежда окончателно е пред провал, пише “Гадзета дело Спорт”. “Нерадзурите” са на път да се откажат от привличането на босненеца, тъй като не могат да се разберат с “Вълците” за цената на нападателя.

Само преди няколко седмици изглеждаше, че Джеко е сигурно ново попълнение на Интер, но напоследък преговорите между двата клуба зациклиха. След като от Рома успяха да покрият критериите за финансова стабилност, клубът вече не е притиснат да продава на всяка цена. Именно заради това римляните започнаха да извиват ръцете на Интер, а това никак не се харесва на “нерадзурите”.

Първоначално се смяташе, че двата клуба са се договорили трансферът да бъде на стойност малко над 10 милиона евро. Сега обаче от Рома са поискали двойно повече пари за босненеца - 20 милиона. От Интер нямат намерение да плащат толкова висока сума и по всичко личи, че сделката няма да стане факт.
cheffo
Договорили сме Etienne Kinkoue от Троя за 1 млн. 17 год. френски защитник.

Шефовете са на път за Англия да преговарят за Лукаку.
Ludman
Сега оства само Кова да си върнем и от др. халфове само Брозо и Галярдини да оставим. ЛУкако или Икарди за нападател и един десен бек ... и заспиваме !
inter_ruse
Ковача подписа с Челси за постоянно.
Аз искам да изпълним желанията на Конте и да оставим всичко на него.
N.Roussev
Цитат(Provenzano @ Jul 10 2019, 09:54 ) *
Трансферът на Един Джеко от Рома в Интер изглежда окончателно е пред провал, пише “Гадзета дело Спорт”. “Нерадзурите” са на път да се откажат от привличането на босненеца, тъй като не могат да се разберат с “Вълците” за цената на нападателя.

Само преди няколко седмици изглеждаше, че Джеко е сигурно ново попълнение на Интер, но напоследък преговорите между двата клуба зациклиха. След като от Рома успяха да покрият критериите за финансова стабилност, клубът вече не е притиснат да продава на всяка цена. Именно заради това римляните започнаха да извиват ръцете на Интер, а това никак не се харесва на “нерадзурите”.

Първоначално се смяташе, че двата клуба са се договорили трансферът да бъде на стойност малко над 10 милиона евро. Сега обаче от Рома са поискали двойно повече пари за босненеца - 20 милиона. От Интер нямат намерение да плащат толкова висока сума и по всичко личи, че сделката няма да стане факт.

Добра новина.Не го искам тоя Джеко-с Лукаку са еднотипни нападатели,няма смисъл само да трупаме играчи и големи заплати.
inter_ruse
Утре ще сме в Лондон за Лукаку. Играча иска при нас и е уведомил Солскяер за решението си.
Provenzano
Сагата с Лукаку много ми наподобява на тази за Лавеци. Да не взимаме Меси?
Provenzano
Халфът на Каляри Николо Барела ще премине в Интер срещу 50 милиона евро, като в сумата са включени и бонуси, информира Скай Спорт Италия.

Така се слага край на трансферната сага, която можеше да поеме в неочаквана посока, след като в последния момент в наддаването за 22-годишния възпитаник на школата на Каляри се включи и Рома с изгодна оферта.

За крехката си възраст Барела има 112 мача за Каляри, чийто цветове защитава от 2014 година насам. Желанието на самия играч е било да премине в Интер, което е надделяло при вземането на решението къде да продължи кариерата си, независимо от офертата от Рома.
durex
За Барела ще съм най-щастлив, защото го исках още миналата година. За другите трансфери съм..скептично настроен, защото Лазаро за сефте го чувам, Сенси ми е .....макар че му четох интервюто, нахъсан е, а това ми харесва може и да стане нещо от него. Годин няма да го коментирам, световна класа и общо взето спираме до тук....Няма я отново креативноста в атака, един модерен атакуващ халф тип Ериксен направо ще ни заспи и може директно да приключваме с трансферите, ама това са само в моите мечти.
Sashko
С оглед трансферите към момента и очакваните такива мисля, че Конте гласи такъв състав:
Ханданович
Шкриняр-Годин-Де Фрай
Лазаро-Барела-Брозович-Сенси-Перишич
Лукаку-Мартинез

Политано се чудя за какво го взехме, като не пасва на схемата на Конте, може и преди това да сме го откупили. Дано той е алтернатива на Лазаро, а не Кандрева.
Харесваме или не това е положението.
Перишич дано го разкараме или поне се научи да играе лятото facepalm2.gif
cheffo
Сделката за Барела - 10млн наем с задължително откупуване за 30. И 10млн под формата на бонуси, 5 от които по трудно постижими.

Първата оферта за Лукаку
It will start from 10 million for the loan deal, plus another 30 million in the summer of 2020 and another 30 million in the summer of 2021 to defer payment. The division of the figure can then vary precisely on the basis of the dialogue with United.

Колкото до Политано, откъде знаеш че не пасва в схемата на Конте? Доколкото си спомням в Сасуоло играеше втори нападател, а Спалети го преквалифицира в дясно крило. По скоро не пасваше в схемата на Спалетко.
Provenzano
Карамо е преминал успешно медицинските прегледи в Парма. Очаква се в понеделник трансфера да бъде обявен официално.
Provenzano
Аусилио се завърна от Англия: "Отправихме официално предложение към Манчестър Юнайтед. Барела? Работим върху всеки играч, който е желан от Конте".
inter_ruse
Около 23ч или всеки момент се очаква да пристигне Барела. Утре на медицински.
Наем 12млн + 25 задължителни + 8 бонуси = 45млн.
Юнайтед искат първоначално 20млн , а Лукаку днеска не е тренирал с червените дяволи.
inter_ruse
Барела вече е в Милано, правете тема на момчето.
inter_ruse
Съвсем реалистично е да сме с италианска полузащита от новия сезон biggrin.gif
Имаме двама италианци в защита , трима в халфовата линия + Кандрева Политано = 7 . Отдавна е нямало толкова много в Интер biggrin.gif
Догодина Киеза.
Като се замисля набържи, то май ние имаме повече жабари отколкото в Милан и Юве а ?
Sashko
Цитат(inter_ruse @ Jul 11 2019, 23:36 ) *
Съвсем реалистично е да сме с италианска полузащита от новия сезон biggrin.gif
Имаме двама италианци в защита , трима в халфовата линия + Кандрева Политано = 7 . Отдавна е нямало толкова много в Интер biggrin.gif
Догодина Киеза.
Като се замисля набържи, то май ние имаме повече жабари отколкото в Милан и Юве а ?


Радвам се, че са млади футболист, дали ще са добри трансфери тепърва ще се види.

Аз все още се надявам на Набил Фекир, за който се казва, че е сигурен напускащ. Казал е на шефовете на Лион, че иска да си ходи и се говори за около 30 млн. евро, което би било супер сделка. Арсенал се интересува от него, като много добре се знае, че са зле финансово и бихме могли да се борим с тях за подписа му.

Цитат(cheffo @ Jul 11 2019, 10:36 ) *
Колкото до Политано, откъде знаеш че не пасва в схемата на Конте? Доколкото си спомням в Сасуоло играеше втори нападател, а Спалети го преквалифицира в дясно крило. По скоро не пасваше в схемата на Спалетко.


Имаш право, може да го ползваме и като втори нападател. Има качества, но и доста неточности в играта, дано при Конте намали грешките и израсне.
Provenzano
Агента на Дани Алвеш е в Милано. Интер може да го привлече като свободен агент. Заплата 7 млн евро на сезон.

Появи се и ново име за атаката, в случай, че преговорите за Лукаку се провалят - Анте Ребич.
durex
Както писах по рано за Алвеш, мръсен, но много класен играч! На тази възраст да си най-добрия за националния на Бразилия говори достатъчно, а и като цяло на цялата Копа Америка. за 1 сезон макс 2 за мен е идеален и пак казвам, за мен той бе в основата през 2017 гобите да стигнат до финала на ШЛ. Така че взимай докато не го е лапнал някой друг!
Provenzano
Взехме доста млади момчета - Барела 22 г, Сенси 24 г, Агум 17 г, Лазаро 23 г. Дано всички се впишат бързо в отбора и разгърнат потенциала си.
inter_ruse
7млн за 36годишен , пък бил това и Дани Алвеш са много... За 1 сезон ок , но той едва ли ще се съгласи само за 1г. Отделно изразихме над 20млн за Лазаро...
След като имаме Лаутаро и Политано , Ребич не ни трябва.
Provenzano
Алвеш, ако го вземем ще подпише най-малко за 2 години. 7 милиона на сезон наистина са си доста, при условие, че ние на Икарди не искахме да дадем подобна сума, а той със сигурност е повече заслужил отколкото бразилеца.
durex
Да ама взимаш най титулувания играч в света с 40 трофея! С такъв футболист в отбора, играчите могат само да гледат и да се учат и да израстват, да бъдат максимално подготвени, на Интер това му липсваше...нямаше шампиони, сега покрай Годин и евентуално Алвеш за мен ще вдъхнат още повече самочувствие на останалите, отделно като играчи няма да ги коментирам колко са добри. За 7млн си осигуряваш класа, която я има само в два три отбора.
cheffo
Алвеш е супер решение, при положение че имаме само Лазаро на тази позиция. Ако нещо се контузи или го накажат, ще трябва да гледаме Кандрева там. Което лично аз не искам да се случва.
N.Roussev
Ако дойде Алвеша със сигурност ще е титуляр,все пак заплатата му си е 7 милиона.По-скоро Лазаро ще е резервата.
Офертите ни към Юнайтед за Лукаку са несериозни,няяма как да очакваме да приемат схемата с наемчето,това не е някой италиански средняк.А фактът,че Ребич е алтернативата въобще няма да го коментирам.
durex
Конте май нещо не харесвал Галярдини и ще правим някакви опити за Савич, като даваме Робрето + пари за сърбина.
inter_ruse
Индзаги пък харесвал Галярдини.
inter_ruse
Лукаку е заявил, че другата седмица ще разберем повече за бъдещето му.
Икарди се върна в Милано , дали пък няма да направим бартера с Манчестър ?
durex
Гобите предлагали Моизе Кийн и 20млн за Икарди, нищо че договора на Кийн е до 2020 и не искал да преподписва и Марота може да го вземе за без пари.
За мен най-добре е Испания или в най-лошия случай Наполи, за гобите не искам и да си помислям, въпреки че натам вървят нещата.
cheffo
Цитат(durex @ Jul 14 2019, 10:59 ) *
Гобите предлагали Моизе Кийн и 20млн за Икарди, нищо че договора на Кийн е до 2020 и не искал да преподписва и Марота може да го вземе за без пари.
За мен най-добре е Испания или в най-лошия случай Наполи, за гобите не искам и да си помислям, въпреки че натам вървят нещата.


Някъде бях чел, че бащата на Кийн казва, че той бил фен на Интер, а неговият идол като малък - Оба Мартинс.

The Nerazzurri submitted a €30 million offer but it is understood to have been knocked back by the Bundesliga outfit who have demanded a sum of €40 million for the 25-year-old.
Айнтрахт са отказали 30млн от Интер за Ребич, искат 40.
Provenzano
Голям ташак сме. Искаме да продадем Икарди и уж щяхме да го заменяме с Лукаку, а сега слухове за Ребич, Дуван Сапата и тоя Кийн. Поне да вземем някой, който се доближава като класа до Мауро, а не играчи с по 1 силен сезон. Ребич за последните 5 години има 20 гола. Дуван пък едва ли ще повтори сезона си с Аталанта. Копие на Варди и Белоти.
durex
Тва са слухове Пепо, най-вероятно ще вземем Лукаку и Джеко евентуално.

Икарди е заплашил че ще стои 2 години и само ще си прибира заплатата. Не знам до колко е вярно.

Icardi: “I’ll stay here for two years, take my salary and I won’t move,” he is quoted as saying by the newspaper.
durex
Лукаку е готов да намали заплатата си, както и някои от бонусите само за да дойде при нас.
xlapety

Да идва да не се бави тоя е машина Няма да има сапунки , дано да е истина.
inter_ruse
Икарди е таралеж в гащите, трябваше да го махнем отдавна...
Дано до края на Юли няма нищо общо с нас.
А някой представя ли си ако сем. Нара си тръгнат от Милано как ще ни плюят?
Чак не ми се мисли facepalm2.gif
durex
Та нали постоянно се обвинява Марота, че той е виновен за казуса с Икарди и че самият той искал да го прати при гобите (това всичкото са слухове), та излезе един слух, че именно Марота е стопирал трансфера на Джеко при за нас, за да не може Игуаин да отиде при ромите и те от своя страна да вземат Икарди. Та така...слухове да искаш, а истината само те си я знаят.

GdS - Inter's cold relations with Roma also due to the suspicion of an axis with Juventus. Marotta does not want to pay 20 mln Dzeko knowing that they would be shot on Higuain and then allowing Paratici to take Icardi at ridiculously low prices at the end of the market
cheffo
Икарди пък като седи на пейката две години, да не си мисли, че после всички грандове ще се избият за него? Най-вероятно ще свърши във Фиорентина или някой друг средняк.

Наинголан е повикан за турнето в Азия. Появиха се слухове, че може и да остане, заради скорошната ситуация с жена му.

Колкото до Мозе Кийн. На момчето май му изтича договора с гобите другото лято и не иска да преподписа засега. Ако нещата се запазят така, от януари може да го договорим за без пари догодина. Въпреки че агентът му е Райола.
durex
Кориере Дела Спорт: Марота е дал ясен знак, че Икарди за под 65млн няма да бъде продаван.
durex
Sky Sport - Nainggolan ha avuto il permesso di rientrare a Milano. Non è salito sul pullman con la squadra direzione stadio

Демек и той се връща в Милано.
Provenzano
То пък след 2 години има ли гаранция, че все още Конте ще ни бъде треньор или пък, че Марота ще бъде в клуба? Според мен на Икарди му се играе само в Интер, както многократно заявяваше и затова не иска да си ходи. Ще се надява до последно да бъде помилван, но това едва ли ще се случи.
Provenzano
Цитат(durex @ Jul 14 2019, 17:30 ) *
Кориере Дела Спорт: Марота е дал ясен знак, че Икарди за под 65млн няма да бъде продаван.

Марота нека още един път да излезе да обясни как Икарди не ни трябва , пък после 65 милиона ще му ги даде баба ми.
durex
Пепо, никой не знае вече къде му се играе на Икарди. Всички медии в един глас казват, че искал при гобите.
Явно няма да се оправят нещата помежду им и е най-добре да бъде продаден, хем ние да вземем някакъв що годе кеш за Лукаку, хем и той да намери отбор, в който да играе.
inter_ruse
Найнголан заслужаваше втори шанс , но за да не му се даде сигурно с какво е сгафил...
Весино и Борха да си ходят...
Provenzano
Цитат(durex @ Jul 14 2019, 17:59 ) *
Пепо, никой не знае вече къде му се играе на Икарди. Всички медии в един глас казват, че искал при гобите.
Явно няма да се оправят нещата помежду им и е най-добре да бъде продаден, хем ние да вземем някакъв що годе кеш за Лукаку, хем и той да намери отбор, в който да играе.

Противоречиш си. Последно в гобите ли иска да отиде или е казал, че има 2 години от договора и няма да ходи никъде?
durex
Аз не си противореча с нищо, защото не съм там. Казвам какво пишат медиите, мисля че има разлика.
Sashko
Истината е че отдавна не сме имали такъв нападател като Икарди и не виждам какво толкова делят и не седнат да се разберат. Колко пъти заяви, че иска да остане вече не знам. Може да има и нещо друго, но все пак трябва да са професионалисти, а не да гледаме някакви детински изпълнения. Всички виждат, че Икарди ще го продадем за под 50 млн., колкото и тоя идиот Марота да обяснява, че няма да го продадем за под 65. Аз не виждам кой нападател ще вземем за 50 млн. и ще вкарва 20+ гола на сезон. Като искат нашите да изкарат добри пари да го оставят за още един сезон и тогава да го продават.

Ювентус не дава повече от 40 милиона евро за Икарди
https://www.sportal.bg/news.php?news=795727


Даниел Стъридж е свободен агент, не е лош играч и бихме могли да се пробваме за него, с оглед това че го искат от Болоня.
https://www.sportal.bg/news.php?news=795729
durex
Сашко, Интер скоро е нямал такъв нападател ли? От всички постове винаги, ама винаги сме разполагали с класен нападател и вратар, това е от 98г. От когато следя Интер и винаги сме имали топ нападател. Като почна със Саморано, Роналдо, Виери, Креспо, Адриано Ибрахимович, Ето'о , Милито , Паласио и стигнем до Икарди и най-вероятно Лукаку , както и Лаутаро, който тепърва ще става звезда. Та така, Интер винаги е имал най-добрите нападатели в световен мащаб.
Sashko
Цитат(durex @ Jul 15 2019, 14:19 ) *
Сашко, Интер скоро е нямал такъв нападател ли? От всички постове винаги, ама винаги сме разполагали с класен нападател и вратар, това е от 98г. От когато следя Интер и винаги сме имали топ нападател. Като почна със Саморано, Роналдо, Виери, Ибрахимович, Ето'о , Милито , Паласио и стигнем до Икарди и най-вероятно Лукаку , както и Лаутаро, който тепърва ще става звезда. Та така, Интер винаги е имал най-добрите нападатели в световен мащаб.

Да, но последно това беше 2011-2012 година когато игра Милито. След това кой ни измъкваше в толкова мачове?
Говоря за последните години, не за преди повече от 10. Смятам, че 7-8 години си е достатъчно отдавна. Ние имаме един класен нападател общо взето и с лека ръка ще го разкараме.
durex
Когато с нещо си се провинил ( и то не веднъж) е редно да си носиш последствията. Стига с този Икарди, все едно идва края на света или без него Интер спира да съществува. Ами именно че той е една епоха като останалите ни нападатели, идва и си отива, както всички го направиха. Ще дойде друг, след него следващ и т.н. Това е живота, дай сега да седна да рева за Икарди, защо не го искало ръководството, има си причини за това и край това е. Ще намерим друг на негово място, както винаги сме намирали що се отнася до класен нападател или вратар.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.