Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
rodigri
аз си мисля ,че ако вземем Марио няма да вземем Барбоса, по- простата причина че май няма да имаме толкова пара. Ако вземем Марио ,Брозович си тръгва , а Вземем ли и Барбоса -Йоветич си тръгва- поне така си мисля аз .Много се чудя и се мая кой ще играя ляв бек, това ни е най слабото звено( не че десния бек ни е стабилен )Моята мечта е да видя това лято Дармиан в Интер , макар че не съм видял дори да има слухове за него.
Provenzano
Аз въобще не вярвам, че ще продадаваме някой от основните си играчи. Все пак дойде нов треньор и най-нормалното нещо е да му се купят добри попълнения, а от старите да не се пипа никой. Това си е мое виждане. Едва ли като са преговаряли, са му казали "ела, но да знаеш може да продадем тоя или ония". Искам да кажа, че вероятно има някаква договорка, че офертата трябва да е крайно добра за да се съгласим. Отделно на това не съм много убеден, че е оправдано да жертваме Брозович за Жоао Марио. Първият свикна с Калчото и за мен този сезон ще блести, докато Марио в никакъв случай не струва 50 милки, не се знае как ще започне в Калчото и като цяло съм 50/50. Аз съм много против честата практика на подменяне на играчите, особено когато те са на възрастта на Марсело.

За бековете е ясно и всичко се знае - Еркин и Нагатомо отляво, Д'Амброзио и Ансалди отдясно. Вероятно е да се случват някакви въртележки по двата бека с течение на времето. Един отдясно, друг отляво и така. Иначе не знам, но пък ми е много интересно какво е виждането и мнението на ФДБ за Сантон и ще разчита ли като цяло на Давиде. За мен италианеца в никакъв случай не е по-слаб от останалите бекове, просто Манчини го закотви на пейката и формата му спадна тотално.
Provenzano
EXCLUSIVE: Santos's president: "Gabigol's agent lied about Leicester and Atletico Madrid offers. We've only received offers from Juventus and Inter for him."

С две думи, президентът на Сантос е казал, че агента на Габигол лъже за оферти на Лестър и Атлетико. Единствените получи оферти са тези от нас и гобите.
rodigri
50 млн. са адски много пари за тоя (мое виждане) направи едно евопейско и това е. Ако трябва да се избира между Марио и Брозович предпочитам Брозович. Ако дадем толкова много пари за Марио , това означава ,че трчбва да е 100% титуляр ,а кой ще е резерва??? Банега, Кондогбия,Брозович... Май зациклихме и с изходящите трансфери
inter_ruse
Цитат(Provenzano @ Aug 10 2016, 16:29 ) *
Още не е късно, нали се говорише за някакъв Тете ли беше, какъв беше, не го знам точно...

аз исках двама от следните - дармиан,данило,коларов,фабиньо,курзава,бруно перес
Provenzano
Цитат(rodigri @ Aug 10 2016, 16:49 ) *
50 млн. са адски много пари за тоя (мое виждане) направи едно евопейско и това е. Ако трябва да се избира между Марио и Брозович предпочитам Брозович. Ако дадем толкова много пари за Марио , това означава ,че трчбва да е 100% титуляр ,а кой ще е резерва??? Банега, Кондогбия,Брозович... Май зациклихме и с изходящите трансфери

Според мен това, че зациклихме с изходящите трансфери е основната причина да зациклим и с входящите такива. Със сигурност меркатото не е прикючило, но имаме доста играчи за разкарване. Иначе да, 50 млн за Марио са си набутвация отвсякъде и настина по-добре Брозович да остане отколкото да взимаме тоя португалец.

Цитат(inter_ruse @ Aug 10 2016, 16:50 ) *
аз исках двама от следните - дармиан,данило,коларов,фабиньо,курзава,бруно перес

Двама едва ли ще привлечем. Имаме 5 бека - Нагатомо, Д'Амброзио, Еркин, Ансалди и Сантон. За Д'Амброзио четох, че сме отхвърлили оферта миналата седмица. Япончето едва ли ще се пипа с цел маркетинг. Въпросния маркетинг е кръгла 0 до този момент според мен. Искам да кажа, че нито сме изкарали кой знае какви пари от продажба на фланелки на Юто, нито ни носи някакви дивиденти, нито нищо. Държим в отбора един посредствен бек, който всеки сезон ни създава безкрайно много проблеми.
rodigri
то тамагочито е направо трагичен , да си го кажем честно в очите.Милан имат една дупка като нашата, казва се Хонда и феновете им изобщо не го харесват.ОБАЧЕ ония ден четох една касация и се оказва че от отбора на Милан най- много фланелки се продават именно на Хонда. Поти съм убеден ,че и нашият случай е горе долу същия ,защото трябва да си сляп да не видиш ,че Юто е трагедия. Д'Амброзио и Сантон стщо са доста трагични .Абе като цяло само горе долу Ансалди и Сантон ги бива , което не ги прави добри и се чудя как така още не сме се насочили точно към привличането на нормални бекчета.
Kutinkata
Той Хонда е Бекъм на Азия , нашия Нагатомо не вярвам да продава чак толкова много , иначе и според мен го държим заради това . Но в момента и петте бека са ни пълен леш , много са зле всичките . Аз даже бих пробвал Биябияни като десен бек . Иначе според мен ще продаваме до края на месеца играчи , Де Бур не е казвал , че няма да продава играчи а каза , че няма да продаваме основни играчи . Просто ще минат няколко дни преди да реши кои да се махат .
Provenzano
Естествено Кути. Имаме адски много играчи "втора ръка" и се надявам час по-скоро да ги разкараме!
rodigri
дано не продаден някой основен играч smile.gif иначе всеки фен може да изброи 5-7 играча за махне хахахах едва ли ръководството не ги знае
Provenzano
Всеки иска да запазим основните си футболисти, а в същото време да се подсили с класни попълнения, но времето ще покаже. Днес четох интервю на сина на Манчини, в което обяснява как китайците перат пари на гърба на Интер.
Kutinkata
Ето едно малко пресилено мое желание .

durex
Къде е 40-милионната ни покупка от миналото лято? biggrin.gif
Kutinkata
Цитат(durex @ Aug 10 2016, 17:33 ) *
Къде е 40-милионната ни покупка от миналото лято? biggrin.gif

Покилебах се между него и Брозо но хървитина ми харесва повече .
Provenzano
Кондо до Брозо и работата заспива. Имайте малко повече вяра в Жофри, а и сега под ръководството на де Бур се надявам, че най-накрая ще загатне за потенциала си.
inter_ruse
ханданович
сантон=миранда-мурийо=ансалди
брозович=банега=кондогбия
кандрева=икади=перишич
enjoy


Новините от днес са: Ди Марзио потвърди за Жоао Марио, каза че евентуално Мело ще напусне за да направи място за Луиз Густаво!

За Габинегол Президента на Сантош отрече че има оферти от Атлетико и Лестър като каза че агента лъже за това (бразилски цигании)

Газета казва че Брозович най-вероятно ще бъде продаден!

Ако дойде Габигол предполагам и Биабиани + Мело и работат заспива!

Не гледайте финансовият фейр плей вече така че лично според мен с този състав ще мачкаме! До година или зимата по-добри бекове и ставаме страшилище!
rodigri
с този състав Интер не изглежда зле , дори смея да твърдя , че след Юве ние имаме най-добър състав. Наполи просто няма как да замянят Игуаин , Рома също няма как да повторят миналия 2 полусезон.Това са 4-те отбора в Италия ,които ще се борят за влизане в тройката p.s визирам inter_ruse
durex
Цитат(enjoy @ Aug 10 2016, 17:14 ) *


Новините от днес са: Ди Марзио потвърди за Жоао Марио, каза че евентуално Мело ще напусне за да направи място за Луиз Густаво!

За Габинегол Президента на Сантош отрече че има оферти от Атлетико и Лестър като каза че агента лъже за това (бразилски цигании)

Газета казва че Брозович най-вероятно ще бъде продаден!

Ако дойде Габигол предполагам и Биабиани + Мело и работат заспива!

Не гледайте финансовият фейр плей вече така че лично според мен с този състав ще мачкаме! До година или зимата по-добри бекове и ставаме страшилище!

Братле, първо поглеждай дали тези новини вече не са постнати и тогава пускай коментар, ама ти явно си като кон с капаци, не четеш, а директно пишеш даден коментар с някаква информация и толкова. Сега като свърши трансферния пазар пак ще спреш да пишеш до Януари когато отваря зимния и така на всеки 5 месеца ще се появяваш за по-малко да ни информираш за трансферите, нищо, че ние ги знаем още преди да си ги написал. Нищо лично, просто те съветвам и да четеш форума, а и да пишеш в теми различни от трансферите.
enjoy
Цитат(rodigri @ Aug 10 2016, 18:15 ) *
с този състав Интер не изглежда зле , дори смея да твърдя , че след Юве ние имаме най-добър състав. Наполи просто няма как да замянят Игуаин , Рома също няма как да повторят миналия 2 полусезон.Това са 4-те отбора в Италия ,които ще се борят за влизане в тройката


Проблема си остават бековете, защото и Ансалди и Еркин са слаби в защита, ако ги барнем и тях е доста вероятно да завършим на 2-ро място което ще е и целта пред отбора!

Според последните слухове Густаво и Жоао Марио са доста вероятни, Габигол ще е бонус но ако не дойде Биабияни може да поркива Кандрева!

Не забравяйте че играем на 3 фронта, ще гоним и Лига Европа това са си 50-60 мача така че ни трябва ширина в състава!

Не е нужно сега да продаваме дори и да дойдат тези играчи, по скоро през Януари ще оправяме ФФП чрез JS Suning отбора...

Цитат(durex @ Aug 10 2016, 18:18 ) *
Братле, първо поглеждай дали тези новини вече не са постнати и тогава пускай коментар, ама ти явно си като кон с капаци, не четеш, а директно пишеш даден коментар с някаква информация и толкова. Сега като свърши трансферния пазар пак ще спреш да пишеш до Януари когато отваря зимния и така на всеки 5 месеца ще се появяваш за по-малко да ни информираш за трансферите, нищо, че ние ги знаем още преди да си ги написал. Нищо лично, просто те съветвам и да четеш форума, а и да пишеш в теми различни от трансферите.


Видях новините че са поснати, просто исках да защитя въпросната формация, която е доста вероятна базирайки се на последните новини от отвърдени информатори като Ди Марзио!
Kutinkata
Е те ако дойдат Густаво , Марио и Габигол и не си тръгне никой от основните със сигурност ще сме поне втори . Но това даже и на мениджъра би било трудно така , че не го вярвам .
inter_ruse
густаво и марио ги харесвам , но ми се иска да си играем с кондо,брозо и банега. а ако има pari за пъвите двама искам те да се запазят , за да може по-нататък да дадем направо 30-40млн за бекове , че ми писна да се тревожа все за тази позиция...
durex
Де Бур нещо иска да връща Снайдер в Интер...
Честно да си призная, Снайдер даде май какво даде и вече е на такава възраст, че май няма да ни бъде от толкова голяма полза. Все пак ако се стигне до такъв трансфер ще стискам палци на холандеца, но за мен е безсмислен трансфер в момента. Банега предния мач показа, че може да бъде машина на неговата позиция.
Provenzano
Безсмислен е трансфера на Снайдер. Поне добре да си остане един от героите през 2010, отколкото да го вземем и хрантутим с някой 3-4 годишен договор като гаранция, че към края ще има яко псувни. Само гледайте какво ще се случи след 2 години с Кандрева. За Густаво съм доста раздвоен. Миналият сезон не му беше един от най-силните и лично според мен е по-добре да не рискуваме. Като цяло ми писна от играчи около 30-те...
grande internazionale
Цитат(Kutinkata @ Aug 10 2016, 17:27 ) *
Ето едно малко пресилено мое желание .



Само да отбележа, че Сантон повече няма да играе голям футбол. Това са слуховете от хора в Италия. Човека тотално е преминал към махленски живот и за това не може да мине 3 мед. прегледа. Не знам какво ще правим с него.

Цитат(durex @ Aug 10 2016, 18:18 ) *
Братле, първо поглеждай дали тези новини вече не са постнати и тогава пускай коментар, ама ти явно си като кон с капаци, не четеш, а директно пишеш даден коментар с някаква информация и толкова. Сега като свърши трансферния пазар пак ще спреш да пишеш до Януари когато отваря зимния и така на всеки 5 месеца ще се появяваш за по-малко да ни информираш за трансферите, нищо, че ние ги знаем още преди да си ги написал. Нищо лично, просто те съветвам и да четеш форума, а и да пишеш в теми различни от трансферите.


Той е така и в големият форум на Интер. Просто го игнорирай, защото няма да спре. Пича си рекламира името и twitter акунта, за да вади пари. В което реално няма нищо лошо, просто е досадно.
Аз така игнорирам един убавец, за да не се напрягам излишно.

Цитат(durex @ Aug 10 2016, 18:45 ) *
Де Бур нещо иска да връща Снайдер в Интер...
Честно да си призная, Снайдер даде май какво даде и вече е на такава възраст, че май няма да ни бъде от толкова голяма полза. Все пак ако се стигне до такъв трансфер ще стискам палци на холандеца, но за мен е безсмислен трансфер в момента. Банега предния мач показа, че може да бъде машина на неговата позиция.

Не забравяй, че играем на 3 фронта. Дали ще успеем да се задържим е друг въпрос, но Банега не може да играе теоретични 50 мача. Снайпера ако иска да идва и ако запише 10 мача, ще е супер. Парите вече да му мислят китайците, не идват от моя джоб.
grande internazionale
Gianluca Di Marzio, публикува че е приключила 3 часова среща между антуража на Уандата и Наполи.
Последната оферта на Наполи е 60 милки + 2милиона бонуси.
Офертата щяла да бъде разгледа от нашите и се очаква отговор скоро.
Provenzano
Писах ти във фб какво да правят Наполи biggrin.gif
durex
Сега попаднах на една новина, която е по-скоро в сферата на фантастиката. Та ако не успеем с Габигол, Интер ще отрави шокираща оферта за Инсиние.
Provenzano
Като гледам как вървят преговорите за Икарди, съм напълно сигурен, че ще ударим на камък
inter_ruse
тая курва що не се ебе в гъза? иска голяма заплата,голям хуй не иска ли? пууууу
60млн са си 60млн. , но ще е хубаво да ги изцедим докрай , както те направиха същото с ювентус. примерно 60+мертенс im_so_bored-840.gif
Provenzano
Брозович също мрънкал за пари..
inter_ruse
аз за него не съм чел.
пък и той няма курва за агент. пък и неговата заплата е бая по-ниска от тази на икарди...
Provenzano
По-малка му е цигулката от тази на Икарди wink.gif
Provenzano
Инсиние отряза Наполи за нов договор, Интер се облизва

Лоренцо Инсиние е отхвърлил офертата на Наполи за продължаването на неговия договор.

Футболистът не е останал доволен от финансовите условия, които са му предложили от клуба, съобщава „Gazzetta dello Sport“.

Ръководството на Наполи е предложило заплата от 2,5 милиона евро на сезон на играча и нов договор до 2021 година.

Италианският национал иска заплатата му да бъде увеличена на 3,5 милиона евро и двете страни явно не могат да постигнат споразумение.

Към Инсиние има много сериозен интерес от страна на Интер.

Източник: gong.bg
Sneijder
Цитат(Provenzano @ Aug 11 2016, 09:11 ) *
Инсиние отряза Наполи за нов договор, Интер се облизва

Лоренцо Инсиние е отхвърлил офертата на Наполи за продължаването на неговия договор.

Футболистът не е останал доволен от финансовите условия, които са му предложили от клуба, съобщава „Gazzetta dello Sport“.

Ръководството на Наполи е предложило заплата от 2,5 милиона евро на сезон на играча и нов договор до 2021 година.

Италианският национал иска заплатата му да бъде увеличена на 3,5 милиона евро и двете страни явно не могат да постигнат споразумение.

Към Инсиние има много сериозен интерес от страна на Интер.

Източник: gong.bg


Абе да ни дадат 40млн.+ Инсиние и да им пращаме Икардито с курвата и да приключваме!
Kutinkata
Габигол вчера е вкарал 2 гола за победата на Бразилия с 4:0 над Дания .
Provenzano
Да, гледах разширен репортаж от мача и наистина се представи отлично.
durex
Офертата за Габигол е приета, така че остава само май самия футболист да е навит.
В същото време тези слухове за Инсиние дано се окажат верни, много го харесвам това момче и на фланга ще ги мъчи доста, лошото е че на неговата позиция си имаме Перишич.
inter_ruse
за инсине хич не си мечтайте....
grande internazionale
Инсиние, изобщо не ни трябва. Пича може да играе само по лявото крило и толкова ( по мое мнение ), а там вече си имаме повече от твърд титуляр. Едва ли, ще се навие бабрека, да е резерва.
Kutinkata
Габигол играе с Бразилия срещу Колумбия чак в неделя рано сутринта пък ако бият отиват на мач чак в сряда на 17ти ... Много се проточи това с него , явно очаква силни мачове и по изгодни оферти от нашата . Иначе за Инсине покупката минава само през размяна с Икарди , и даже не вярвам Де Лаурентис да иска да доплати нещо , най-добре да си задържат Лоренцо а ние Мауро и това е .
cheffo
За Инсиние си спомням, че нашата "дупка" Дамброзио го обезличи напълно, когато ги бихме миналия сезон. Идва ми доста надценен, а и имаме Перишич на тази позиция. Сега има доста спекулации, на Де Бур ще му трябват поне десетина дена да прецени, кой му е нужен и кой не. Въпреки че някои играчи като Мело са ясни отсега.
Provenzano
Освен като ляво крило, Инсинье може да играе като втори нападател и т.нар. "фалшива деветка".

Иначе и аз помня мача срещу Наполи, но тогава Д'Амброзио направи мача на живота си и поне според мен това му е най-силния мач с нашата фланелка. Наистина обаче Лоренцо беше тотално обезличен в тази среща. Не е лош футболист, но честно казано този трансфер е малко вероятно да се осъществи поради доста причини. Най-важната е, че лудият президент на Наполи ще поиска размяна за Икарди, която пък е равносилно на самоубийство, ако ние се съгласим.
durex
Е нашите отхвърлят оферти от по 60млн, камо ли да се съгласят на чиста размяна.
durex
UOL - Inter willing to Gabigol in January: the player wants to stay at Santos to fight for the Brasilerao
Provenzano
Започна се поредната сапунка...
Provenzano
Нямам търпение да свърши месеца.
Provenzano
Цитат(grande internazionale @ Aug 10 2016, 19:54 ) *
Той е така и в големият форум на Интер. Просто го игнорирай, защото няма да спре. Пича си рекламира името и twitter акунта, за да вади пари. В което реално няма нищо лошо, просто е досадно.

Виждам, че поне има не лоши умения за работа с photoshop и всички колажи си ги прави сам. Та в тоя ред на мисли защо не направи нещо полезно за форума като например една нова корица?
Provenzano
Челси предлагат 65 млн Е + Оскар за Икарди
durex
Продавай !!! Ако има доза истина, просто сме длъжи да приемем.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.