Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Provenzano
Интер и Милан в спор за звезда на Лил

Интер и Милан влязоха в спор за младата звезда на Лил Софиан Буфал. Италианските грандове обаче ще срещнат голяма конкуренция за подписа на 22-годишния марокански национал.

Според „Калчомеркато“ няколко английски клуба следят под лупа Буфал и ще опитат да го привлекат през летния трансферен прозорец. Говори се, че сред тях са дори Челси, Тотнъм, Арсенал и Манчестър Юнайтед.

Миланските грандове обаче могат да обещаят повече игрово време на Буфал. Лил иска около 10 млн. евро за полузащитника, който има 11 гола и 4 асистенции в 27 мача в Лига 1 този сезон.
durex
Това за Тейшейра е чудесна новина. Дано се осъществи наистина такъв трансфер, защото имаме крещяща нужда от офанзивни играчи, които знаят какво да правят когато топката е в краката им, а не само да подават назад и настрани.
cheffo
Четох, че Барса щели да продават Алеш Видал и ако е истина не е лошо да се напънем за него. Със сигурност ще е по-добра опция от Дамброзио и Нагатомо отдясно.
Provenzano
За десния бек е крайно време да погледнем към Симе Вршалко от Сасуоло.
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Apr 26 2016, 17:58 ) *
За десния бек е крайно време да погледнем към Симе Вршалко от Сасуоло.

Вршалко да го взимаме в комплект с Берарди и Ди Франческо .Доколкото знам Берарди сподели , че е фен на Интер и можем да се напънем с китайските милиони за него , а за Ди Франческо все още няма слухове и сега е момента яко да натиснем , хем ще навие и Берарди и Вршалко с него . Този треньор е "малкия" Чоло Симеоне и направи от Сасуоло малката версия на Атлетико .
durex
Цитат(Kutinkata @ Apr 26 2016, 17:22 ) *
Вршалко да го взимаме в комплект с Берарди и Ди Франческо .Доколкото знам Берарди сподели , че е фен на Интер и можем да се напънем с китайските милиони за него , а за Ди Франческо все още няма слухове и сега е момента яко да натиснем , хем ще навие и Берарди и Вршалко с него . Този треньор е "малкия" Чоло Симеоне и направи от Сасуоло малката версия на Атлетико .

Нека не се залъгваме. Ди Франческо е подводен камък. Както може да е сполучлив треньор, така и може да се окаже пагубен за Интер и още следващия сезон да си търсим нов треньор. Да водиш тим като Сасуоло и тим като Интер - разликата е от земята до небето. В Сасуоло няма това напрежение, което го има при нас. Тук всичко се гледа под лупа и за най-малкото медиите те изяждат. На Интер му трябва така да го кажа истински треньор, доказал се и на международната сцена, а не само на домашната.
Ludman
Колегата durex е прав! Скоро имаше интервю с Кордоба и бе питан за Мазари , каза че е бил добър , но не е издържал на напрежението и е изгубил комуникация и възгледите да предаде на играчите си!
Provenzano
И Дюрекса има право, макар че Ди Франческо вече се доказа и без сериозен бюджет изгради много боеспособен отбор, който от новак в Калчото се превърна в страшилище за грандовете. Сасуоло са симпатичен отбор за всеки неутрален зрител заради футбола, който изповядват.
Provenzano
Серия А зове Чичарито

Нападателят на Байер Леверкузен Хавиер Ернандес разкри, че се наслаждава на сериозен интерес от италианските клубове. Мексиканският национал прави прекрасен сезон в Бундеслигата и насочи интереса на тимовете към себе си.

“Серия А е топ първенство и бих играл в него. В Италия през лятото Ювентус, Интер, Милан, Лацио и Рома искаха да ме вземат. Аз избрах Байер, защото исках да играя в Шампионската лига, а освен това те също имаха сериозен интерес към мен.

Успяха да ме убедят, че с мен ще направят много добър сезон и аз се съгласих. Подписах и имам договор до 2018 година. Не съм искал по-добро от това - да играя в добро първенство, в Шампионската лига и да съм добре заплатен.

В последните три години играх за три клуба от различни първенства, така че всичко може да се случи в бъдеще”, каза Чичарито пред “Гадзета дело Спорт”.
Kutinkata
Цитат(durex @ Apr 26 2016, 20:32 ) *
Нека не се залъгваме. Ди Франческо е подводен камък. Както може да е сполучлив треньор, така и може да се окаже пагубен за Интер и още следващия сезон да си търсим нов треньор. Да водиш тим като Сасуоло и тим като Интер - разликата е от земята до небето. В Сасуоло няма това напрежение, което го има при нас. Тук всичко се гледа под лупа и за най-малкото медиите те изяждат. На Интер му трябва така да го кажа истински треньор, доказал се и на международната сцена, а не само на домашната.

Напълно съм съгласен с теб , но каква е истинската алтернатива ? Доказани и авторитетни треньори да са свободни в момента не се сещам , Чоло и Жозе някак не ги виждам за жалост при нас другия сезон ... Поне аз не се сещам за опитни и доказани треньори който да са ни опция в момента а честно казано не искам да си оставаме с Манчини ... Поне според мен най приемливата ни опция за момента е Ди Франческо , знам , че си е риск но сме притиснати до стената . Макар , че според мен почти сигурно ще си останем с Манчини и другия сезон .
cheffo
Манчини искал Връшалко, но цената му е около 15 млн. Другите опций са Перес и Касерес. - http://www.football-italia.net/83462/inter...-vrsajlko-talks?
inter_ruse
вършалко съм го гледал 2-3 мача и не останах толкова впечатлен от него , но почти всички го хвалят , нз.
бруно перес съм го гледал 4-5 пъти и винаги ми е оставял страхотни впечатления , прилича ми на дани алвеш и майкон , затова аз съм за него.
касарес за без пари е супер играч , но много се контузва. иначе ювентус нямаше да го пуснат да си ходи...
ди франческо заслужава шанс да ходи в по-голям отбор. дали при нас ,дали другаде си заслужи шанса да се пробва за нещо повече. според мене ако дойде при нас ще успее , защото ми изглежда смел треньор който изповядва атакуваща схема и игра , добър мотиватор , взима максималното от футболистите си и футболистите му го уважават...
ще поживеем , ще видим...
durex
Цитат(Kutinkata @ Apr 27 2016, 12:04 ) *
Напълно съм съгласен с теб , но каква е истинската алтернатива ? Доказани и авторитетни треньори да са свободни в момента не се сещам , Чоло и Жозе някак не ги виждам за жалост при нас другия сезон ... Поне аз не се сещам за опитни и доказани треньори който да са ни опция в момента а честно казано не искам да си оставаме с Манчини ... Поне според мен най приемливата ни опция за момента е Ди Франческо , знам , че си е риск но сме притиснати до стената . Макар , че според мен почти сигурно ще си останем с Манчини и другия сезон .

Споменава се Унай Емери от Севиля. А и не знам защо нo нещо вътрешно ми подсказва, че Чоло идва лятото, прекалено много му станаха интервютата и то най-вече на често да споеменава как един ден задължително ще ни поеме, дали това не е намек и той след Евро 2016 цъфне на Меаца.
Provenzano
Цитат(durex @ Apr 27 2016, 13:49 ) *
Споменава се Унай Емери от Севиля. А и не знам защо нo нещо вътрешно ми подсказва, че Чоло идва лятото, прекалено много му станаха интервютата и то най-вече на често да споеменава как един ден задължително ще ни поеме, дали това не е намек и той след Евро 2016 цъфне на Меаца.

Не знам защо, но и аз имам подобно чувство. Дори преди малко написах точно това в темата на Симеоне. Кой знае, може би амбициите и мечтите му са свързани с Интер. Все пак никой не може да каже какво е на сърцето му, така че нищо чудно наистина да акостира на Меаца идното лято. Просто всяка седмица дава интервюта, в които леко загатва какви планове има за в бъдеще, а аз му пожелавам да ги осъществи възможно най-скоро!
Centrocampista
Значи, не само аз съм със същото чувство biggrin.gif Ако Чоло обяви след края на сезона, че си тръгва от Мадрид, бъдете сигурни, че ние ще го потърсим първи, независимо какво си говорят нашите за МаЛчо.
durex
Малчо е пътник, Морати съм сигурен че е дал съвет на Тохир, че тоя и чеп за зеле не става и че веднъж му е сърбал попарата biggrin.gif
Provenzano
хах да му го беше дал този съвет преди да го назначи wink.gif
Ludman
Стискайте палци да взме ШЛ сега с Алт.М и сигурно ще се раздели с тях , че да дойде при нас , а ако стане още по-добре и станат и шампиони ... в кърпа ни е вързан :Д
Provenzano
Аз като цяло стискам палци за Атлетико в ШЛ. От всички отбори в този турнир, те са ми най-симпатични... не само заради Чоло. Ще се радвам, ако успеят да вземат трофея, защото го заслужават. Иначе много ми се иска най-накрая Симеоне да поеме Интер. Ще бъде като сбъдната мечта, че ми писна от Леонардовци, Гасперинита, Страмачонита, Мадзарита и тем подобни.
Kutinkata
Атлетико са един уникален отбор в момента , всеки безпристрастен е за тях в ШЛ , страшно симпатичен отбор , дано днес бият другите тики така . Иначе нещо не мога да споделя вашия оптимизам относно Чоло , прекалено хубаво е за да е истина ... Да ни поеме Симеоне , да има китайските милиони за харчене ... Прекалено хубаво ми е за да е истина ... Аз ще стискам палци за Ди Франческо , а тайно ще се надявам на Чоло .
Provenzano
Бой за звезда на Лацио

Звездата на Лацио Антонио Кандрева е ухажван от пет италиански клуба, пишат в Италия. Националът най-вероятно ще напусне „Олимпико“ през лятото, а предложенията към него валят още от сега.

Според „Ла Република“ на опашката за крилото са Фиорентина, Интер, Ювентус, Милан и Наполи. „Орлите“ обаче няма да се разделят без бой с 29-годишния техничар. Говори се, че президентът на клуба Клаудио Лотито ще иска поне 30 млн. евро трансферна сума.

Кандрева е един от най-полезните играчи на Лацио в последните години, като този сезон е голмайстор на тима с 8 попадения в 27 мача.

Източник: gol.bg
Sneijder10
Говори се, че сме спечелили битката за подписа на Анвар Ел Гази от Аякс
Provenzano
Манчини не е оптимист за трансфер на Туре

Треньорът на Интер Роберто Манчини вярва, че ще е трудно да привлече полузащитникът на Манчестър Сити Яя Туре през лятото.

Туре има още една година от договора си със Сити. Манчини обаче не е голям оптимист за шансовете да отмъкне играча от Висшата лига.

„Винаги ме питат хиляди въпроси за различни футболисти. Ще видим какво ще се случи. Колкото до Туре, говорим за играч от Манчестър Сити. Точно затова смятам, че няма да е лесно да осъществим подобен трансфер“, коментира Роберто Манчини пред Premium Sport.

Източник: gong.bg
cheffo
Цитат(Sneijder10 @ Apr 28 2016, 23:19 ) *
Говори се, че сме спечелили битката за подписа на Анвар Ел Гази от Аякс


Аз сега четох, че искал в Англия и Ливърпул са заинтересовани.

На няколко места срещнах, че Еркин е минал медицински прегледи при нас.
inter_ruse
Liverpool bid €30m for Perisic
http://app.football-italia.net/?referrer=h...p;menu=news-all
Provenzano
Интер се точи за сочна "черешка"

Ръководството на Интер следи изкъсо ситуацията около крилото на Борнемут Макс-Ален Градел и възнамерява да се бори за подписа на техничаря.

28-годишният национал на Кот д'Ивоар се присъедини към „черешките“ преди началото на сезона. За целта новакът в английската Висша лига брои 7 милиона паунда (10 милиона евро) на Сент Етиен.

Интересното е, е още през миналия сезон бързоногият дрибльор впечатли „нерадзурите“, срещу които се изправи в Лига Европа. Италианците обаче ще трябва да действат бързо и решително, понеже вървят слухове, че Уест Хем вече е подготвил оферта от 10 милиона паунда.

Интер едва ли би могъл да предложи подобна сума, като на „Меаца“ имат предвид и физическото състояние на играча. Градел скъса кръстни връзки в коляното си през август 2015 година и отсъства 6 месеца, преди да се върне в игра.
Sneijder10
Цитат(cheffo @ Apr 29 2016, 20:05 ) *
Аз сега четох, че искал в Англия и Ливърпул са заинтересовани.

На няколко места срещнах, че Еркин е минал медицински прегледи при нас.


Аз само за Перишич чух като интерес от Ливърпул
cheffo
За Перишич и аз четох, че Клоп го искал и предлагали 30 млн.

Някакъв турски журналист е казал, че Еркин има споразумение с Интер. Не се разбрал с Фенерите, а и наскоро се е развел и искал да смени обстановката.

Скай Спортс: Интер ще продаде един измежду Мело и Медел ( да заминават и двамата).
inter_ruse
Inter four set for exit?
Alex Telles, Felipe Melo, Adem Ljajic and Stevan Jovetic are all set to leave Inter this summer, say reports.

хаир няма...
Ludman
Reports in Turkey suggest Inter are almost certain to sign Caner Erkin, so Alex Telles will be sacrificed.

Fenerbahce defender Erkin is out of contract at the end of the season, and has been heavily linked with a move to the Nerazzurri.

According to Milliyet, it’s now 99 per cent certain that the 27-year-old will be an Inter player from July 1, signing a three-year contract worth around €2.5m per season.

It’s thought that Coach Roberto Mancini has therefore given the OK for the Beneamata not to redeem Alex Telles from Galatasaray this summer.


Тохир имал среща с Манчини за плеймейкар! Това значи ,че този ще ни води и др . година най-вероятно! ОМФГ

Имали 4 опции ... Туре, Биглия като опитни и някакви млади от Болония Диавара и Вивиани от Верона!
cheffo
Лацио са ни отказали 15 млн за Биглия - http://www.fcinternews.it/en/lazio-refused...sted-too-215051

Не виждам смисъл да даваме повече за този пич. Не е слаб играч но 20-25 млн за 30 год са си множко.

Конте иска Ханданович в Челси, ако Куртоа бъде продаден. - http://www.fcinternews.it/en/conte-wants-h...ions-bid-215048
inter_ruse
ханданович да не се пипа за оферта под 30млн или някой изгоден бартер от сорта на оскар+бегович за самир...
Ludman
Просто от сега виждам какво страдание ни очаква и др. сезон, ако Манчо го оставят капитан на кораба facepalm2.gif
Provenzano
Да бе, голям ташак ще е, ако тоя го оставят още един сезон да си развява коня на "Меаца". Лошото е, че не го ли махнем сега през лятото (когато е и точния момент), едва ли ще изкара целия следващ сезон. По-скоро ще го заменим по средата на кампанията на пожар, което пък ще значи, че сме опропастили поредния сезон.
Ludman
От месеци не съм гледал Туре, но днес изглеждаше в ужасяваща форма и ужасно слаб ... честно казано незнам дали ми се иска да идва при нас изобщо и да се мурдосва , и да бере голям договор !
inter_ruse
туре беше адски слаб вчера , но същото важи и за играчи като агуеро и де брюин. няма ли го давид силва да им върже играта на сити , умират. има слухове ,че вчера сме пратили наши хора в мадрид за туре и сабалета Corriere dello Sport - L'Inter a Madrid, due nel mirino: Zabaleta e Touré. и двамата са добри футболисти , но са на възраст. за туре съм навит ,защото си мисля,че в серия А ще мачка поне 2г.
Ag.Erkin: "Entro lunedì ci sediamo per chiudere"
еркин ще стане ясно в понеделника

QSVS - Felipe Anderson ieri era a Milano, vuole lasciare la Lazio: c'é stato un contatto con l'Inter
фелипето беше много добър миналия сезон , тоя сезон много зле. и все пак има хляб в него
cheffo
Лолито продава скъпо. Той за Биглия и Кандрева, дето са на по 30 години иска 25 млн и нагоре, та си представи само колко ще струва Андерсон или Кейта. По-добре да не купуваме никого от Лацио, че вече веднъж ни набутаха с 20 млн за Ернанес.

Идея за Кореа от Самп. Може да включва Додо и/или Ранокия. - http://www.fcinternews.it/en/inter-samp-a-...t-correa-215101
Това момче има потенциял и го предпочитам пред Сориано.

Медел може да се озове в Бока за 10 млн - http://www.fcinternews.it/en/boca-juniors-...-million-215107
Provenzano
Медел в Бока, Мело в Китай, уникална приказка! biggrin.gif Иначе Сабалета не ни трябва. А Туре снощи беше слаб, но като цяло отбора на Сити беше надигран и наистина Реал се оказа доста голяма хапка за тях. Моето мнение обаче е, че Яя ще цъка без проблем в Италия поне 2 сезона. Въпреки възрастта си, той е играч от световна класа и фигури като Медел и Мело не могат да му стъпят и на малкия пръст, така че силно го предпочитам пред въпросните "питбули".
Provenzano
Интер и Рома в битка за Ансалди

Интер влезе в преговори с Дженоа за защитника Кристиан Ансалди, който обаче е желан и от Рома. Аржентинецът играе на „Луиджи Ферарис“ под наем от Зенит Санкт Петербург, но „рособлу“ се надяват да го вземат с постоянен трансфер.

„Нерадзурите“ обаче са изготвили план, според който да пратят в Дженоа под наем Асане Гнукури и да оставят Диего Лаксалт още един сезон в клуба, а в замяна „грифоните“ да трансферират Ансалди в Милано.

Президентът на Дженоа Енрико Прециози предпочита да изчака до края на сезона и началото на трансферния пазар, тъй като в последните дни се заговори, че Рома също има интерес към защитника. Ансалди изигра 21 мача в Серия А този сезон, като записа 3 асистенции.

Източник: gol.bg
inter_ruse
то хубаво не искаме биглия или туре , но по-хубаво ли е да останем с мело и медел?
ето,юве въпреки,че имат най-добрата халфова линия в италия, сега искат и матич. 25млн Е е цената , добра цена за много добър деф.халф , на перфектна възраст. и все пак аз не вярвам конте да се откаже така лесно от него де , но незнам. ако го продаде дано се хвърлим и ние в играта за него. също така перуката искал и ханданович...

Sky- Nessun big si muoverà dall'Inter. Sette sono i giocatori che resteranno: Handanovic, Miranda, Murillo, Brozovic, Kondogbia, Icardi e Perisic - според скай , само тези са сигурните оставащи за догодина.

Ag. Erkin a FcIN: "Ribadisco che a breve ci vedremo con la società nerazzurra per discuterne, ci sono delle possibilità. Percentuali? Direi 50%. L'Inter è un grande club, ma aspettiamo"
Thohir al suo ritorno in Italia dará l'annuncio di Caner Erkin
тохир като дойде в италия може да обяви еркин...

Bonus affare Kovacic: 750 mila euro dal Real per il raggiungimento della finale. €1.250.000 se vince la Champions e €1.000.000 se vince la Liga.

с отиването на реал на финал в шл , спечелихме 750 хилки , ако вземат финала 1 250 000 и за ла лига 1млн...

аусилио в мадрид , на мушка са сабалето и туре. тоя галиани кво прави там , дано не е там заради ковача само , хмм.
cheffo
В списъкът на Скай ги няма Дамброзио и Нагатомо, така че не се знае колко е верен biggrin.gif Иначе аз съм почти 100% убеден, че ще продадем Мурильо или Икарди. И Ханданович, ако той поиска трансфер в "по-сериозен" отбор.

Близко сме до привличането на някакъв 21-год халф от Феенорд, Тони Вилена. С изтичащ договор е, така че ще трябва да се разбират само за заплатата. - http://www.gazzettaworld.com/news/serie-a/...tch-midfielder/?
Sneijder10
Говорело се, че Икарди можело да го продадат в Рома, ако развържат кесията!
Provenzano
Галиани на 99% е в Мадрид заради Ковачич. Във всички медии се спекулират такива слухове, колкото и да ни е неприятно.

Вилена е млад и талантлив играч с потенциал, който може да ни помогне, а и щом договора му е изтича е още по-добре.
cheffo
Цитат(Sneijder10 @ May 6 2016, 11:28 ) *
Говорело се, че Икарди можело да го продадат в Рома, ако развържат кесията!


Ако дадът Джеко + Флоренци и 20 млн съм навит.
Provenzano
Пълни глупости. Как ще продадем капитана си на един от преките ни конкуренти?
Ludman
Аз си мисля , че как Палермо са се запътили в Сериа Б .... да си вземем Вазкез и да си решим проблемите с креативен и атакуващ халф allright.gif
Sneijder10
Че Икарди с нищо не е заслужил да е капитан. Просто няма по-добър в момента. Тва, че целия отбор работи за да може той на мушне някой гол не го прави голям капитан, но това си е мое мнение
inter_ruse
само треньори като манчо може да дадат лентата на младо момче като икарди , за сметка на класен и опитен вратар като самир,който плюс това има повече стаж в Интер.
Provenzano
Двама титуляри бягат от Интер

Двама от твърдите титуляри на Интер могат да напуснат през летния трансферен прозорец.

Сериозен интерес към голмайстора на "нерадзурите" – Мауро Икарди, проявява Уест Хям, пише Daily Mirror. "Чуковете" са готови да платят откупната клауза на аржентинеца от 35 милиона евро и да задоволят всичките му финансови изисквания. Лондончани обаче ще трябва да се конкурират с Арсенал и Атлетико Мадрид за подписа на Икарди.

Интер е на път да се уреди с китайски инвеститор и ако сделката бъде завършена, продажбата на нападателя едва ли ще се състои.

Вратарят на миланци Самир Ханданович пък е следен от Манчестър Сити и Челси, като "сините" ще се опитат да го вземат, ако Тибо Куртоа напусне "Стамфорд Бридж", съобщава Gazzetta dello Sport.

На "Джузепе Меаца" са готови и с няколко имена за заместник на словенския национал. Това са Салваторе Сигиру от ПСЖ, Марко Спортиело от Аталанта и Матиа Перин от Дженоа.

Източник: gol.bg
cheffo
Искаме Сабалета за 2 млн, но само ако Сити му платят заплатата от последната година от договора му - http://www.football-italia.net/84052/inter...n-city-zabaleta?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.