Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
AleRt
Цитат(Provenzano @ Aug 29 2017, 14:25 ) *
Кейта в Монако за 30 мил + бонуси... а на нас ни дадоха 11 милиона и дедовия за Йовето wink.gif

Имайте предвид, че договора на Кейта с Лацио изтича следващото лято и тези 30 милиона са адски завишени. Няма как тоя манго да струва 3 пъти повече от черногореца.


Толкова са дали, за толкова са ги взели. Не ни трябваше да го продаваме, според мен. Не знам защо толкова негативно се настроихме срещу него, особено след като Де Шнур и Пиоли за 6 месеца му разказаха играта. Вярно е, че е с труден характер, но и ние не се отнесохме с него както трябва. Но как да е.
Според мен има логика в цените. Кейта е с 5 години по-млад и основен играч на Лацио от 4 години, през които е поиграл и в Европа. Йоветич не е бил основен играч откакто напусна Фиорентине, а се представи добре в 2-3 мача за нас в началото и 6 месеца в Севиля от 2013 насам. В Ман Сити изигра 30-40 мача за 3 години! Имаше контузии, ама тези неща вече не се помнят. Йоветич също мися, че няма мач в Европа от поне 2-3 години. Но основните виновници сме си ние самите. Взехме го, забихме го на пейката (дежа ву) и го дадохме под наем. Това говори, че искаме да го махнем. Тогава защо отборите да ни дават 3 пъти повече за ненужен играч,? Лолито не искаше да продава Кейта, по-вървежен е и за това му взеха и повече пари.

Това са разликите, според мен.
MarcoMaterazzi
То за какво продадохме Йоветич изобщо като му взимаме 11 млн.. с тея пари верно никой няма да вземем. Нямаме никакви резерви, титулярния ни състав е що годе добре, но контузи ли се някой ще е мъка.
Provenzano
Преди няколко сезона бяхме в подобно положение и се наложи да прибягваме до услугите на Томазо Роки. Дано този сезон съдбата бъде по-благосклонна към нас и предпази играчите ни от контузии.
durex
Аз все още тайно се надявам да избухнем с един Моура или Дракслер...ама мечти...
Georgi stanev
Аз се надявам на Спалети да натисне тия китайци да му купят играчи..
Provenzano
Надявайте се вие...
Kutinkata
На мен ми е интерестно ако Перишич се контузи как ще увиснем с крила Едер и Кандрева , направо ще сме голяма мъка , а ако и Икарди се контузи нямам идея как ще изкараме мача . Трябва ни крило и то класно до края .
Provenzano
И кое ще е това класно крило, което ще уредим в рамките на 3 дни? И при това безпаричие, което ни е налегнало в момента? Няма такова крило. Искахме Шик, той отиде в Рома. Искахме Кейта, той отиде в Монако. Не става момчета. И знаете ли защо? Защото дето има една приказка: "с трици маймуни не се ловят!" Не може да искаме качествени играчи, а да предлагаме смешни оферти за наеми и т.н. И то във време, в което отборите пръскат по 30-40 милиона за разни покемони. Е, има и такива като нас, които не могат да си ги позволят и затова се задоволяват с каквото е останало и това дето никой не го иска. Отделно ни се струпаха доста грешки на пазара в последните няколко години. Да дадеш 30 милиона за Габигол и 40 милиона за Кондогбия си е направо престъпление. Това са 70 милиона за 2-ма футболисти, за които мога преспокойно да заявя, че приноса им към този отбор клони повече към нулата. Сега първия го молим за разни наеми и така и не можем да му уредим такъв вече трети месец. Втория пък се надяваме да запише добри игри във Валенсия, с които да излъже испанците да го откупят за постоянно и с така да ни оттърват от него. Положението ни не е въобще розово, защото собствениците ни са някакви китайци, които според мен си нямат и грам понятие от футбол. Не ги знам какви бизнесмени са, колко разбират от работата си и колко милиони изкарват, но специално в отношението си към клуба са кръгла нула.
ТРЕНЕРА
Айде и Кейта изтърваме ..ебах ги в бедните китайски мишки аз .Как може да имаш такъв голям треньор и да не му осигуряваш класна пейка ве Дръпнати очички ?? И четох че Арсенал не са доволни от това което им предлагаме за Мустафи .
Още си чакам двамата централни защитника ,халфа ,нападателя и крилото ...ши има да чакам....
Provenzano
Как Арсенал ще са доволни като им предлагаме 2 милиона за наема и опция, но без задължителен трансфер след наема? biggrin.gif
Georgi stanev
Супер съм разочарован..а уж щеше да има топ трансфери,топ играчи..Потресен съм за поредна година.

Дано не увиснем с толко осъкатен отбор...
Provenzano
Сампдория спешно търси заместник на Шик. Споменава се името на Едер.
ТРЕНЕРА
Емре Moр в Селта за 13 млн . Но не и в Интер. Кой знае пак как сме се изциганили за някое друго евро и за тва го изтървахме.. И НЕГО.Вече им изтървах бройката на изтърваните...
inter_fen
Продадем ли и Едер, оставаме само с тримата титуляри в атака. Няма шанс. Спешно трябват поне трима нови и даже Ранокия ще трябва да остане.
Provenzano
Ще върнем Сейнсбъри в краен случай.
kinterista
Цитат(ТРЕНЕРА @ Aug 29 2017, 17:48 ) *
Айде и Кейта изтърваме ..ебах ги в бедните китайски мишки аз .Как може да имаш такъв голям треньор и да не му осигуряваш класна пейка ве Дръпнати очички ?? И четох че Арсенал не са доволни от това което им предлагаме за Мустафи .
Още си чакам двамата централни защитника ,халфа ,нападателя и крилото ...ши има да чакам....

Нещо ми подсказва, че на 31-ви ще има Бам-Бъм-Бум на ти Мустафи или Мангала, на ви Сисоко ( макар че е централен полузащитник) и готово. Все пак ще приключим почти идеално маркета. Едер ще е резерва на Икарди , може и Пинамонти да използваме,защо не. Лошото е,че не виждам резерва на Кандрева и това ме плаши. Едер може да играе на позицията на Перишич,но на Кандрева не. Антонио остава единсвената ни възможност в дясната половина на атаката, Кансело нищо не знаем за него и как би се справил там,само надежди таим. Отървахме се от доста плява, аз лично съм доволен от продажбата на Йойо, както и на Биабиани,Медел и дай боже Ранокия до края на прозореца. Кондогбия и Мурило бяха черешката на тортата, отървахме се направо щастливо от този товар. Брозович също исках да напусне,но явно е разкрит и няма кой да се метне.
Взехме обещаващ играч като Далберт, Весино и Валеро допълниха бройката надеждни и нужни играчи. За Кансело казах, дай боже здраве и на 31-ви ще говорим.
Provenzano
Кинта, Сисоко може да играе и като крило wink.gif
kinterista
Цитат(Provenzano @ Aug 29 2017, 20:50 ) *
Кинта, Сисоко може да играе и като крило wink.gif

Идеално, значи чакаме. А Кансело е получил травма в коляното, на тренировката за мача с Унгария. Прибрал се е в Милано за преглед.
inter_ruse
Di Marzio - L'inter offre 5 per il prestito, 25 per il ddr che si trasforma in odr se mustafi fa oltre il 50% di presenze

Di Marzio - La cifra offerta dall'Inter per Mustafi è importante, L'Arsenal deve dare una risposta nelle prossime ore.

чакаме за отговор от артилеристите в следващите няколко часа.
дано дойде мустафата , предпочитам го в пъти пред мангала.
французина е същински хамалин!!! висок ,здрав , но адски неграмотен , тромав и посредствен. докато немецА е доста по-напред в материала , със самп стигна до националния на германия , така че ако се върне в италия ще се представя добре.
Provenzano
В крайна сметка аз ще се прежаля. Цял живот централен защитник играя и едва ли ще съм по-зле от Дамброзио или пък Нагатомо biggrin.gif
inter_ruse
предлагаме 5млн за наема , а ако изиграе 50% от мачовете ни даваме още 25 и остава в милано
Ludman
Inter are stepping up their bid for Caen winger Yann Karamoh to €6m plus bonuses, but Cristian Ansaldi stalls after Joao Cancelo’s injury.

According to Sky Sport Italia, the Nerazzurri have decided to push harder for the winger, raising their proposal to €6m plus bonuses.

Tomorrow should be decisive for the deal, one way or the other, as time is running out ahead of Thursday’s transfer deadline.

Е такива са ни трансферите тази година ..... 5-6млн smile.gif Иначе голями обещания , голямо нещо ..... ! Дано поне е за добро!
kinterista
Кансело е два месеца аут заради контузията в коляното. Айде сега да видим кво правим два дни на пазара.....Лисандро Лопес , централният бранител на Бенфика е на масата за преговори, стопирани са Мустафи и Сисоко, както и Мангала. Онзи Карамоа от Каен и за него офертата е надута с до 8 млн. Бонуси. Яко искат кинти, никой не се дава без лев,
Чакаме Сабатини да измисли гениален ход, но като гледам прекфалицират на тренировките Ансалди и Дамброзио като централни защитници и това не е добре.
ТРЕНЕРА
Май не стават нещата с Мустафи ,Венгер не го пуска и даваме Брозович за Огобона .
Продължаваме да искаме Сисоко ,но пак нямаме достатъчно пари .
Продължаваме да искаме и Дънкан ,но Сасуоло искат 15 млн .
Пинамонти му се урежда наем в Парма а искаме да вземем на негово място 19 годишния Карамо.
Видях случхе и че искаме Ориги под наем .
Ако Кансело е трайно контузен ,ще се стопира трансфера на Ансалди в Дженоа .
Такива са слухчетата от снощи.
Ludman
Ausilio.....“Maybe we didn’t lose them, we just made different choices. Maybe we chose to lose them…” Говори за Шик , Мустафи и Кейта!
Provenzano
Предложили сме Брозович на Ливърпул за Ориги, на Арсенал за Мустафи и на Тотнъм за Сисоко.

http://enjoyinternews.com/rai-inter-have-o...rs-for-sissoko/
Georgi stanev
Цитат(Provenzano @ Aug 30 2017, 10:18 ) *
Предложили сме Брозович на Ливърпул за Ориги, на Арсенал за Мустафи и на Тотнъм за Сисоко.

http://enjoyinternews.com/rai-inter-have-o...rs-for-sissoko/



Ахаа значи ще махаме още играчи за други..Идеално...Да вземем Мустафи за Брозович и ще останем с 4 халфа.Е тва нормално ли е?

4 халфа,5 офанзивни играчи,единия от които е Пинамонти и 10 защитника.Ние нямаме групе от 24 човека бре?!?!?! facepalm2.gif

Насрахме се за пореден път.А най-жалкото е ,че Спалети не го заслужава,защото си личи,че е тренъор и с повече играчи можехме да мечтаем и за титла.. mad.gif
Provenzano
Аз все още се чудя какви са въпросните обещания, които са дали китайците на Спалети за да дойде? Той човека си каза в едно интервю преди време, че се надява в крайна сметка тези обещания да станат реалност, но явно и за него (както и за нас също) "надеждата умира последна" biggrin.gif

Edit:
Kutinkata
Наще само се правят , че няма пари , гледайте ся днес и утре как ще избухнем с няколко големи трансфера .
Georgi stanev
Май подписваме с Карамо...

http://enjoyinternews.com/from-france-kara...-inter-for-e8m/

Някой да го е чувал или гледал това момче?Някакви отзиви?
Sashko
Цитат(Georgi stanev @ Aug 30 2017, 13:19 ) *
Май подписваме с Карамо...

http://enjoyinternews.com/from-france-kara...-inter-for-e8m/

Някой да го е чувал или гледал това момче?Някакви отзиви?


За мен това е доста добър трансфер, от типа на Мор е. Бърз и техничен, дясно крило.

Хубаво щеше да е, ако си осигурим и алтернатива на Перишич.

Говори се за Ориги, който ако дойде също ще е много добър трансфер.

Да се надяваме и Мустафи да дойде и още едно крило и сме готови за началото на сезона.
Provenzano
Тоя Карамо ми е пълна загадка. Нито съм го гледал, нито съм го чувал. Явно засега това е положението. Дано успеем да се класираме в зона ШЛ и китайците най-накрая да развържат кесията. А някой има ли инфо колко точно милиона изхарчихме през това меркато. Не говоря за наемите, които трябва да плащаме след година-две, а за кеш-а, който сме платили сега?
Kutinkata
Карамо не съм го гледал но ми попадна по едно време на първо място по неуспешни дрибъли във Франция , макар , че и цената подсказва нещо подобно ... Неадекватните Аусилио и Сабатини за това ли казваха , че са изпуснали Кейта , заради Карамо ли .
inter_ruse
мене ме е яд много и то за хьоведес very_constipated-2076.gif
нищо ,че мбапе е нов , карамо го водят за новия мбапе :Д
Provenzano
Стига с новия еди кой си... и Кондо беше новия Погба, но уви... biggrin.gif
AleRt
Това са сумите (в британски лири) според трансфермаркт: https://www.transfermarkt.co.uk/inter-milan...sfers/verein/46

Похарчени: 70.72м
Приходи: 50.88м

Някои дават толкова за един играч, така че според мен не се справяме зле. Проблемът е, че имаме нужда от още, което не е по вина на китайците. Тохир ни оплеска здраво и може би за 2-3 сезона напред.
N.Roussev
Ние и Барса сме единствените,които ще действат в последните дни и часове на трансферния прозорец.
Provenzano
Цитат(alert @ Aug 30 2017, 14:52 ) *
Това са сумите (в британски лири) според трансфермаркт: https://www.transfermarkt.co.uk/inter-milan...sfers/verein/46

Похарчени: 70.72м
Приходи: 50.88м

Някои дават толкова за един играч, така че според мен не се справяме зле. Проблемът е, че имаме нужда от още, което не е по вина на китайците. Тохир ни оплеска здраво и може би за 2-3 сезона напред.

Имам предвид колко сме похарчили кеш това лято, защото от тези 70 милиона сигурно половината, ако не и повечето са за следващото лято. За Весино четох някъде, че трябва да го изплатим на Фиорентина в следващите 2 години. За Далберт също четох, че няма да плащаме на Ница сега накуп.
cheffo
За Весино плащаме сега 12 млн и догодина още 12. Валеро е 5.5, Далберт мисля че 20 (без бонусите), а Шкриняр - 23. Колидо - 6 млн, а Падели без пари. Взехме и някакви младежи, но май те не попадат под ФФП. Общо става - 66.5 млн, което на днешният пазар е нищо.Те Сити май си купиха бек за толкова пари smile.gif

На Ориги му бях хванал 2-3 мача предния сезон и изглежда интересен играч. Мисля, че е по-разчупен и може да играе по фланговете, но не съм сигурен. Ако някой има надблюдения над него, да каже нещо по точно.
Kutinkata
Ориги често играе по крилата , гледал съм му доста мачове и доста ми харесва . Трудолюбив , бърз у остър играч , ще се радвам да го вземем .
Provenzano
Едва ли... аз вече чисто се отчаях. Останахме си само с приказките за тоя и ония, меркатото затваря след 2 дни и трябва да се случи повече от чудо за да вземем добри играчи.
durex
Кансело както дойде така и ще си отиде, аут е до края на сезона. Ето сега я втасахме. Сезона още не е запонал и отива към нов провал.
durex
Имаме споразумение за Карамо за около 8млн и още тази вечер се очаквало да пристигне в Милано.
ТРЕНЕРА
Aусилио направо си признава че сме бедни мишки и загубихме битката за Кейта,Шик и Мустафи . Поне е искрен човечеца.
Много неприятно за Кансело .Явно не му е било писано да играе в Интер..
Ориги е идеален .Може и като централен нападател и по двата фланга . Раздвижен ,бърз ,но е искан от цели 11 отбора .Аз не мисля ,че Интер ще се пребори ...Освен това ,много важно условие имаме тук ,поставено от Ливърпул ...и то е играча да е титуляр в новия си отбор . Така че няма как да стане да играе за Интер ,лично мнение .
Provenzano
Сега четох за Кансело, че има контузия в сухожилието. Състоянието му ще се преценява всяка седмица. Подобна травма е имал и Ансалди миналия сезон.
ТРЕНЕРА
Да и аз сега се зачетох по подробно .Контузията на Кансело е увреждане на медиалния колатерален лигамент на коляното. Този лигамент е , познат още като вътрешна странична връзка на коляното . Но за радост имаме само увреждане а не скъсана връзка .
До 40 дни ще е напълно готов за тренировки . Ако беше скъсана връзката ,от 9 до 12 месеца щеше да е аут.
kinterista
Точно така, всяка седмица ще го следят и ще сме в течение, според мен за 45 дни ще е ок, а и по-скоро. Медицината днес е чудо. Кансело е млад и ще възстанови по-бързо. Какво стана с централният защитник се питам аз? Кога и кой? Китайците стабилизират финансово отбора след Тохир, с малки крачки но сигурно. Все още има време , дано се подсигурим с нещо качествено.
ТРЕНЕРА
Цитат(kinterista @ Aug 30 2017, 20:05 ) *
Точно така, всяка седмица ще го следят и ще сме в течение, според мен за 45 дни ще е ок, а и по-скоро. Медицината днес е чудо. Кансело е млад и ще възстанови по-бързо. Какво стана с централният защитник се питам аз? Кога и кой? Китайците стабилизират финансово отбора след Тохир, с малки крачки но сигурно. Все още има време , дано се подсигурим с нещо качествено.

http://www.football-italia.net/109077/sabatini-no-mustafi
Ето ти едно отговорче от преди малко на Сабатини .Човека казва Мустафи НЕ . Щял да преквалифицира Дамброзио в централен защтиник . Смях . Смях .И пак смях .
Арсенал искаха 40 млн евра за Мустафи ,но ние давахме 4 млн за наем плюс опция за закупуване другото лято още 25 млн .И не се получиха нещата . Хьоведес избра ювентус а Мангала също не можахме да го уредим ,отново заради липса на пари и съответно няма да пуснем Ранокия в Бърнли .
Предложихме Брозович за Огбона ,но Огбона казал НЕ ,искал да остане в УХ.
Това е общо взето за централните .С една дума Скринияр и Миранда да се стягат ,че целия товар ще падне върху тях .Ще разчитаме основно на тях .
ТРЕНЕРА
Пичове ,тва беше меркатото .Току що Сабатини каза ,че няма да се правят други покупки. Смях .Освен ако аз не бъркам нещо в превода .
https://www.mcfcwatch.com/2017/08/30/eliaqu...ay-destination/
Общо взето му съчуствам на Лучано . Не заслужаваше такова отношение . Но явно китайците са бедни мишки ,защото буквално се циганихме за всеки един трансфер .
И ако не беше дошъл Лучано ,щяхме да продадем и Перишич ,убеден съм на 100 ! Добре че дойде той и каза НЕ на продажбата . Еми тва е ,молим се да не се контузва някой титуляр ,че тогава си ебало мамата става сезона..
MarcoMaterazzi
Eми сиромаси сме пичове..да стискаме палци никой да не се контузва и Спалети да прави някакви магии и чудеса, че да влезем в четворката.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.