Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
durex
И една статистика за Кутинката, Соареш е направи над 400 центрирания от както играе при светците biggrin.gif
Kutinkata
Малко са . Кандрева стигаше тая бройка за 5 мача миналия сезон biggrin.gif
N.Roussev
Цитат(durex @ Jan 25 2019, 23:07 ) *
И една статистика за Кутинката, Соареш е направи над 400 центрирания от както играе при светците biggrin.gif

Ясно защо точно него сме харесали. crying_with_laughter-3302.gif
Provenzano
Ново име за крило на мястото на Кандрева - Яник Караско, но само ако успеем да продадем чичо Тони.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Jan 26 2019, 11:05 ) *
Ново име за крило на мястото на Кандрева - Яник Караско, но само ако успеем да продадем чичо Тони.

Изглежда на фейк новина. Този взима огромна заплата в Китай, освен това преди няколко дена го свързваха с Милан. Иначе изглеждаше доста обещаващ играч преди.
Provenzano
Цитат(cheffo @ Jan 26 2019, 12:37 ) *
Изглежда на фейк новина. Този взима огромна заплата в Китай, освен това преди няколко дена го свързваха с Милан. Иначе изглеждаше доста обещаващ играч преди.

Годишната му заплата мисля, че е около 10 млн евро. biggrin.gif
Kutinkata
Само , че Караско май го гласят за заместник на Перишич а не Кандрева . Аз лично предпочитам Бергуин пред Караско . Нещо не ми се нрави играч на 24 да предпочете китайските пари пред това да играе в един от най силните отбори в света - Атлетико . Но аз продължавам да мечтая за класен халф още зимата .
N.Roussev
Цитат(Kutinkata @ Jan 26 2019, 13:37 ) *
Само , че Караско май го гласят за заместник на Перишич а не Кандрева . Аз лично предпочитам Бергуин пред Караско . Нещо не ми се нрави играч на 24 да предпочете китайските пари пред това да играе в един от най силните отбори в света - Атлетико . Но аз продължавам да мечтая за класен халф още зимата .

Всъщност се оказа,че самият играч не е искал трансфер в Китай,даже има статия на Гонг по темата.Ще постна най-важното от нея:
Според "Футбол лийкс" - порталът, който от няколко месеца непрекъснато вади наяве тъмни сделки, нередности и скандални разкрития около големите футболни клубове и играчи, даде яснота около изненадващия трансфер на Караско.
Според информацията през 2015 г. агентът на играча - Кристофър Енротай, е подготвил цялостното преминаване на белгиеца в Атлетико Мадрид от Монако.Атлетико Мадрид е взел заеми от инвестиционна компания, свързана с канадския пенсионен фонд за инвестиции – „Борд Канада“. Това е схема позната като "собственост на трети лица", изрично забранено от ФИФА през 2015 г. Така нефутболна трета страна притежава правата върху даден футболист, докато два клуба преговарят за него. Според ФИФА така се погазва спортният дух за сметка на финансовите интереси.

Освен това Монако е наясно от самото начало, че Караско ще бъде продаден отново в рамките на две-три години, след трансфера си в Атлетико Мадрид (тъй като "дюшекчиите" ще трябва някак да върнат дълга си). По този начин клубът от Княжество ще прибере 25% от последваща продажба, а същевременно 5% от новата изкупна цена отива за агента Енритай.Според „Футбол Лийкс“ Монако и агентът на Караско са видели в белгиеца разменна монета, върху която могат да търгуват и да направят милиони.

На 26 февруари 2018 г. Караско премина в тима от китайската Суеперлига Далиен Ифанг. Този клуб е притежаван от китайския бизнес гигант „Уанда“ – компания, държаща 17% от клубните акции на Атлетико Мадрид. Така в крайна сметка продажбата на Караско влива свежи пари в отбора на Атлетико, с които клубът погасява вече взетия заем. От Монако вече са предвидили тази продажба, като те и агентът на играча прибират своите комисионни.

Китайците са доволни, а един от най-силните външни полузащитници в света се подвизава не в Европа, където със сигурност е мястото му, а в много по-неконвертируемата и некачествена китайска лига.
N.Roussev
Моето мнение е,че Караско може да бъде добро попълнение,стига да се съгласи да си намали заплатата.За жалост обаче няма много време и едва ли ще успеем да продадем Перишич сега.
Provenzano
Караско се е осъзнал и иска да се завърне в Европа, като за целта е готов да си намали заплатата.
Kutinkata
Не е лош футболист Караско . Признавам , че грам не съм запознат с нещата който показа , но някак ми се струва , че ако Караско не е искал , то никой не е можел да го задължи да приеме тези 10 млн годишно в Китай . Ние най добре знаем , че футболист ако не иска да си тръгне , то ще е много трудно да го изгоним . А и другото е , че според мен Караско не е по добър футбплист от Перишич когато е във форма , не съм сигурен и , че е по добър от момчето от ПСВ . Но и аз не вярвам да успеем да продадем Перишич а и замесник да му вземе до края на януари , остава само седмица до края .
Provenzano
Сега чета, че Арсенал сериозно се включват в подписа за Перишич. Иначе Караско беше класа в Атлетико М. Този трансфер в Китай много ме изненада. Спъна му сериозно кариерата, защото каквото и да си говорим (изключвайки китайските милиони), трансфер в Китай е крачка назад за всеки футболист. Разбирам да си на 33-34 години и да отидеш там за да поиграеш още 2-3 години и да направиш някой и друг милион. Но на 24-25, когато си в разцвета на силите си и трябва да правиш кариера, то да отидеш там е най-глупавото решение.
inter_ruse
Перишич под наем в Арсенал , а Йозил под наем в Интер.
Такива са слуховете...
Provenzano
Бартер ?
Faketo
Цитат(inter_ruse @ Jan 26 2019, 16:54 ) *
Перишич под наем в Арсенал , а Йозил под наем в Интер.
Такива са слуховете...

Арсенал се чудят как да се освободят от него.Той е на нивото на Тонката,ще играе колкото и Кандрева играе при нас.Ако е бартер според мен ние сме на загуба.
Kutinkata
Пуснах си да гледам Самп - Удинезе сега , за да скаутвам малко Де Паул . Незнам , може би аз изпузкам нещо , но в този футболист не намирам нищо , ако не бяха слуховетеза него , аз пак нямаше да разбера , че има такъв футболист . Дано проблема е в мен а не Де Паул наистина да е такъв за какъвто го мисля .

Иначе Челси и Манафите в битка за Нинджата . И двата отбора имат пара , така , че ако няма да разчитаме на него , сега е момента да го даваме .
radul
Цитат(InteristaBG @ Jan 26 2019, 19:30 ) *
Арсенал се чудят как да се освободят от него.Той е на нивото на Тонката,ще играе колкото и Кандрева играе при нас.Ако е бартер според мен ние сме на загуба.

Нашите са отхвърлили бартер. Искаме кеш и нищо друго.
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Jan 26 2019, 19:55 ) *
Пуснах си да гледам Самп - Удинезе сега , за да скаутвам малко Де Паул . Незнам , може би аз изпузкам нещо , но в този футболист не намирам нищо , ако не бяха слуховетеза него , аз пак нямаше да разбера , че има такъв футболист . Дано проблема е в мен а не Де Паул наистина да е такъв за какъвто го мисля .

Иначе Челси и Манафите в битка за Нинджата . И двата отбора имат пара , така , че ако няма да разчитаме на него , сега е момента да го даваме .

Де Пол наистина беше зле този мач, но в интерес на истината и съотборниците му са потресващи - Фофана, Бехрами и Окака. Само рендаци.
rodigri
Не ,че нещо , ама тия от Милан не играха в Шампионска лига ,супер зле са, треньор нямат като хората,уж по- малко хора им посещават мачовете ,ама си харчат доволно.Пакета и Пьонтек са си цифра,а не са продали никой ???ФФП не ги ли лови,само ние ли го спазваме ...вече не знам какво се случва
Provenzano
Шнур за ффп, два за милан!
durex
Може да са слухове, а може и да е истина..имам инфо от авери, които следят Милан изкъсо, които ми казаха, че все още дъртия (Берлускони) дърпа конците.
Отделно имал некви компромати срещу Инфантино и за това никой не ги закача, а само се лае по медиите за шум и нищо повече. Пак казвам дали е вярно един Господ знае.
cheffo
Цитат(durex @ Jan 27 2019, 11:30 ) *
Може да са слухове, а може и да е истина..имам инфо от авери, които следят Милан изкъсо, които ми казаха, че все още дъртия (Берлускони) дърпа конците.
Отделно имал некви компромати срещу Инфантино и за това никой не ги закача, а само се лае по медиите за шум и нищо повече. Пак казвам дали е вярно един Господ знае.


Гобите, тогава сигурно държат цялата федерация, като ги гледам как си правят каквото поискат.
durex
За гобите е ясно от години.
Kutinkata
Перишич днес поискал от отбора да бъде пуснат в Арсенал . Бил се договорил вече с тях , а ние ще получим около 35 млн .
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Jan 27 2019, 15:26 ) *
Перишич днес поискал от отбора да бъде пуснат в Арсенал . Бил се договорил вече с тях , а ние ще получим около 35 млн .

Дано ги получим, защото аз четох за наем с опция. Което значи, че лятото ще се върне.
durex
Перо ми е един от любимците и няма да крия, че не искам да се маха, но щом той самият не му се стои, по-добре да го пуснем да вземем някакви пари и да му намерим заместник, отколкото да играе демотивиран играч, който с нищо няма да допринесе за отбора.
Kutinkata
Перишич и на мен ми е любимец , има удар и с двата крака , хубав пас и е добър с глава , а и назад се връща много и като цяло физическото му състаяние е на много високо ниво . Но от началото на сезона се намира в ужасна форма , въобще не му се играе за нас и най добре да бъде продаден . Но продажба а не наеми , защото е на 30 и е абсурдно да бъде пращан някъде с наем . Ако го продадем задължително трябва да му се намери заместник , защото оставаме само с Политано , Кейта и Кандрева .
inter_ruse
Перишич е изпята песен от началото на 2018 при нас.
Дано го продадем и го заместим с Караско.
Kutinkata
Продължаваме да искаме Караско , като в сделката сме включили и Кандрева . А Де Паул щял да дойде зимата при евентуална продажба на Перишич .
Provenzano
Как може да сменяме Перишич с Де Паул? Сериозни ли сме? Какви са тия трансфери? Марота ебава ли се или там, който настоява за този трансфер?

Викам да им предложим чист бартер на ромите - Нинджата за Заниоло.
Faketo
Цитат(Provenzano @ Jan 27 2019, 16:46 ) *
Как може да сменяме Перишич с Де Паул? Сериозни ли сме? Какви са тия трансфери? Марота ебава ли се или там, който настоява за този трансфер?

Викам да им предложим чист бартер на ромите - Нинджата за Заниоло.

Не сме ли на загуба от този бартер ?
Provenzano
Цитат(InteristaBG @ Jan 27 2019, 21:29 ) *
Не сме ли на загуба от този бартер ?

Много сме на загуба, само че от сделката миналото лято, когато дадохме Заниоло, че и доплатихме към 40 млн за Нинджата.
Faketo
Цитат(Provenzano @ Jan 27 2019, 21:30 ) *
Много сме на загуба, само че от сделката миналото лято, когато дадохме Заниоло, че и доплатихме към 40 млн за Нинджата.

Еееее,ами тогава не е време да мислим повече когато купуваме и продаваме?
Provenzano
В четвъртък ли затваря трансферния прозорец ?
Faketo
Цитат(Provenzano @ Jan 28 2019, 09:15 ) *
В четвъртък ли затваря трансферния прозорец ?

Ето една извадка от http://football-match24.com/transfery-futb...rfpl-i-mir.html
Зимнее трансферное окно официально откроется 1 января 2019 года, и клубы смогут усилить свои составы новыми футболистами. Ниже представлена таблица со сроками проведения зимней купли-продажи игроков:

Страна Откроется Закроется
Россия 23 января 22 февраля
Англия 01.01 31.01
Франция 01.01 31.01
Германия 01.01 31.01
Италия 03.01 18.01
Португалия03.01 02.02
Испания 02.01 31.01
Украина 30.01 01.03
Kutinkata
Обаче Перишич ни матира много брутално де . Първо с това действие показа , че всичко в клуба е леш . Второ в края на януари ще го заменим с играч поне класа под неговста , дали ще е Де Паул , Пусето , Янкто или друг от тяхната класа няма значение . Трето , само си преставете , че Арсенал не покрият изискванията иостане при нас . От началото на сезона беше в слаба форма , а сега вече договорил се за хубавата заплата в Арсенал , но останал при нас си го преставете . Феновете няма да го искат , може и да го освиркват, а той ще играе с още по малко желание и от преди и след края на сезона ще е на хубвата възрастза крило- 30 години и ще е след слаб сезон .
Въобще Перишич ни постави в такава ситуация , в каквато мисля , че ръководството ни няма капацитета да излезе печеливш от цялата ситуация .
Provenzano
Значи много съм нервиран! Ако съм на мястото на хората от ръководството ни, това жалко подобие на професионален футболист няма да бъде продаден сега през зимата, а ще бъде оставен да тренира с примаверата за назидание и освен това ще гледа записи на мачове по 7-8 часа на ден, включително съботите и неделите. Няма да помирише терен, но пък за сметка на това ще го пускам в последните секунди на добавеното време на всеки мач, в който се нуждаем да запазим резултата и трябва да спечелим някоя и друга ценна минутка с последната си смяна. Пък да го видим лятото след края на сезона къде ще отиде да играе.

Никой не е по-голям от Интер, още по-малко някой си хърватски палячо, който се е помислил за големият футболист, въпреки че от няколко месеца е в "будна кома" и играта му е потресаващо ужасна, но пък за сметка на това си прибира тлъстата заплата в края на всеки месец. И тук не говорим конкретно за Перишич, а за всеки един, който се осмели да предприема действия като неговите. Защото клекнем ли един път пред някой си, то сме обречени да го правим всеки път, когато някой си господично започне да капризничи. Не ми се коментира повече. Отвратен съм от отношението и постъпката на Иван. За мен този човек вече не съществува.
Faketo
Цитат(Kutinkata @ Jan 28 2019, 14:31 ) *
Обаче Перишич ни матира много брутално де . Първо с това действие показа , че всичко в клуба е леш . Второ в края на януари ще го заменим с играч поне класа под неговста , дали ще е Де Паул , Пусето , Янкто или друг от тяхната класа няма значение . Трето , само си преставете , че Арсенал не покрият изискванията иостане при нас . От началото на сезона беше в слаба форма , а сега вече договорил се за хубавата заплата в Арсенал , но останал при нас си го преставете . Феновете няма да го искат , може и да го освиркват, а той ще играе с още по малко желание и от преди и след края на сезона ще е на хубвата възрастза крило- 30 години и ще е след слаб сезон .
Въобще Перишич ни постави в такава ситуация , в каквато мисля , че ръководството ни няма капацитета да излезе печеливш от цялата ситуация .

Слуховете са че от Арсенал го искат под наем.Говори се за 35-40 млн. ,обаче от лятото.
http://intermilano.ru/news/33223-arsenal-s...perishichu.html
Ludman
Перисич , Нинджи-минджи и всякакви псевдо подобия и всичло други наемни палячовци да си заминават!!! Ако трябва с юношите да доигваме!!!

Договаряме май Конте от другия сезон!!
Faketo
Калчо -меркато съобщава че президента на «Интер» Стивен Джанг и генералния директор на клуба Джузепе Марота вече са се обърнали към Конте с предложение да поеме отбора.
https://www.calciomercato.com/news/marotta-...via-la-ri-81786
Provenzano
Няма кого да чакаме за треньорска рокада, даже сме леко закъснели, но предпочитам Моуриньо пред Конте, защото не ми се гледа Интер в схема 3-5-2.
Kutinkata
На мен Конте ми допада като идея . Добър мотиватор е и е идеален за борба титлата в Италия , с малко подобрения в състава .
Но в статията май се казва , че Сппалети оставал до края на сезона а след това щял да идва Конте и щяло да има чистка . А при лоши резултати щели да сменят Спалети през март , за да спасим сезона biggrin.gif
Provenzano
Конте май не можел да води отбор докато се съди с Челси, защото щял да изпусне неустойката.
Provenzano
Сделката за Бразао е факт! 5-годишен договор, 2.5 мил. трансферна сума и 6 месеца под наем в Киево.

Марота е предложил Галярдини на Уотфорд. Също така дава 15 милиона на Удинезе и иска Де Пол още сега, в случай, че Перишич бъде продаден.

Днес е имало среща с ръководството на Парма относно Кандрева. Член от тяхното ръководство твърди, че играча им е скъп.

Агента на Караско потвърди, че той иска да се върне в Европа, тъй като семейството му трудно се адаптира към живота в Китай.

Продължават преговорите с Арсенал за Перишич.
Kutinkata
Агента на Де Паул още днес е бил в Милано . Както и Николо Барела е бил в Милано на вечеря с Нинджата . Преговорите за Караско са в напреднала фаза , размяната Йозил - Перишич също , а утре е официалното представяне и на Седрик Соареш . От друга страна пък Кандрева и Миранда са поискали трансфер до края на януари ..
Май ни предстоят 3 много интерестни дни . Но нищо не се споменава за Спалети , явно всичко там е на 6 , играта на отбора е супер
ale inter
CORRIERE DELLO SPORT - Nakon Candreva, Perišić, Miranda i Vecino je zatražio transfer!
Provenzano
Да се махат всичките. Кандрева пък къде е тръгнал като го искат само отбори като Парма biggrin.gif аре другият сезон в Серия Б.
Kutinkata
Кандрева нали ще бъде включен в сделката за Караско . Така , че може да се бори за титката в Китай , незнам дали отбора на Караско се бори за титлата де , даже не знам и кой му е отбора .
Provenzano
Е, да, ама Кандрева нали е "принца на Милано" и като нищо ще откаже да отиде в Китай, както наскоро отказа да премине и в Торино. Все ги галим, все ги питаме и им се молим, и затова накрая ни се качват на главата... някакви измислени герои.
Provenzano
Слухове за Домагой Вида за заместник на Миранда.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.