Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
ale inter
Цитат(Kutinkata @ Feb 12 2019, 17:03 ) *
Кавани е на 32 вече , абсурдно е да мислим за него за заместник на Икарди . А и с тия 100 ще вземем само единия от Иско , Ракитич или Хамес . Като се има предвид , че лятото ще се разделим с Перишич , а може и с Найнголан , ще е абсурдно да търсим заместник и на Икарди . А Лаутаро ми е много симпатичен , но е 10 класи под Мауро .

Кътинка реално погледнато ние от Лаутаро не сме видяли на какво е способен,аз си мисля че е крайно време да му се даде шанс поне в три-пет мача да започне титуляр.
Kutinkata
Цитат(ale inter @ Feb 13 2019, 15:29 ) *
Кътинка реално погледнато ние от Лаутаро не сме видяли на какво е способен,аз си мисля че е крайно време да му се даде шанс поне в три-пет мача да започне титуляр.

Аз също съм твърдо ЗА да му се даде шанс на Лаутаро . Но няма как да стане вместо Икарди , трябва да стане зад или в краен случай до Икарди . Незнам защо някой хора си мислят , че когато звездата на отбора ти е в слаба форма , решението е пейка . Вие преставяте ли си ако Роналдо е в слаба форма да го пратят за няколко мача на пейката ? Това няма как да стане . Между другото дадох пример с Роналдо точно , защото последните години в Реал беше в слаба форма до около декември , но формата на звездата не се подобрява на пейката , това не става никъде в Европа .
Provenzano
Да сяда да подписва новият договор и да си изчисти главата от всички всевъзможни глупости. Тогава чак всичко ще бъде наред и ще започне да си възвръща формата.
cheffo
Добре Кутинка, какво е решението след като Икарди е слаба форма? Зашото вече три месеца се чака да влезе във форма, ама не става. И в мача срещу Болоня, дето плюеш, че Весино, Перишич, Дамброзио и общо взето всички били много зле, защо не отчетеш че Икарди направи два 100% пропуска на фона на останалата му напълно безлична игра. Перишич като от сезон и половина е извън форма и въпреки това играе почти всеки мач, какво точно се промени? Възвърна си формата или почна да бележи като Роналдо? Ами не, ама стана това, че в мачовете в които беше заменен от Кейта, последният успя да ни донесе важни точки. Аз съм за, Лаутаро да получи шансове и то на мястото на Икарди. А не, да ми се появява последните 10-15 мин, като отчаян ход. Я проработи, я не. Сига с това обожествяване на играчи, все едно без тях корабът ще потъне. Икарди миналата година след 23 мача имаше 18 гола за първенство, а сега има 9. И разликата знаеш ли каква е? Имаме две точки по-малко. Интер не е толкова зависим от Икарди, колкото си мислите няколко човека. Да, определено беше в този период преди няколко години, когато той и още един, двама бяха слънчевите лъчи в блатото от посредственост, но сега нещата не седят точно така. Така че по-добре Икарди да се съсредоточи в това да как да си върне формата и да започне да вкарва, а дотогава малко време на пейката няма да му се отрази зле.
durex
Market, Rakitic said yes: Inter works at the resounding sign!
cheffo
Цитат(durex @ Feb 17 2019, 17:21 ) *
Market, Rakitic said yes: Inter works at the resounding sign!


Много ми напомня на сагата Модрич. Най вероятно иска нов договор.
durex
Не знам дали е така, но и той не е първа младост вече.
ale inter
Цитат(durex @ Feb 17 2019, 18:01 ) *
Не знам дали е така, но и той не е първа младост вече.

Ами на 30 год.цена около 60-70 мил.евра а знаем че ще я надуят на 100%
Kutinkata
СТИВЪН ЖАНГ: ТОВА ЛЯТО ОТПАДА ФФП!
ИКАРДИ В ЮВЕНТУС, НИКОГА!

Това е последната ни година от споразумението ни с УЕФА, относно финансовия феърплей. Ако има възможност да подобрим отбора, ще направим всичко възможно, за да го направим. Със сигурност този предстоящ трансферен прозорец ще бъде по-добър от предното лято, и много по-добър от преди две години. Но от друга страна трябва да помним, че всички европейски клубове трябва да спазват финансова дисциплина.

Икарди? Групата винаги е на първо място, затова беше взето това решение. Мауро е много важен за нас и скоро ще обсъдим новият му договор. Да отиде в Ювентус? Никога!
durex
Цитат(ale inter @ Feb 18 2019, 18:12 ) *
Ами на 30 год.цена около 60-70 мил.евра а знаем че ще я надуят на 100%

Батьо, за по-малко ще го пуснат, защото не искат да му подновяват договора.
Faketo
Цитат(durex @ Feb 18 2019, 23:40 ) *
Батьо, за по-малко ще го пуснат, защото не искат да му подновяват договора.

Ако дойде свободен агент -става,ама иначе -не.(за Кавани от ПСЖ).Това са много пари за него на тази възраст.
cheffo
Maрота не е глупак. Няма да даде 60-70 млн за Ракитич. Съмнява ме да се навие да даде и 40м. Ние реално не знаем дали ще успеем да влезем в ШЛ, кой ще ни е треньор догодина, кой ще напуска и кой не. Предполагам трансферите ни ще бъдат съобразени до голяма степен с тези фактори.
Provenzano
Какъв Кавани от ПСЖ? Знаете ли колко взима? biggrin.gif
durex
Колкото и да взима е на 32, така че далеч от Интер. Искам да натискаме за Дракслер, тъй като не му гласуват доверие в Пе Ес ЖЕ, а е страхотен футболист.
Kutinkata
Дракслер и аз бих го искал , но този сезон си е титуляр за ПСЖ и ще му искат бая пара лятото .
inter_ruse
За Ракитич ще има отбори които да платят 50+ млн , така че хич да не го слагаме в сметките си.
Faketo
По-добре да си върнем Дзаниоло ,отколкото да даваме пак много пари за Ракитич.
durex
Цитат(Kutinkata @ Feb 19 2019, 11:16 ) *
Дракслер и аз бих го искал , но този сезон си е титуляр за ПСЖ и ще му искат бая пара лятото .

Ами време е да избухнем със скъп тансфер, на качествен играч, който ще вдигне нивото още. Дракслер зад Икарди ще е бомба. Даже може да играе и по крилата, доста раздвижен футболист.
N.Roussev
И на мен Дракслер ми е мечта.Бърз,експлозивен,техничен,креативен и най-важното дисциплиниран,все пак е германец.Но ще иска най-малкото същата заплата,каквато получава в ПСЖ.Пък и нека бъдем честни-нашият проект засега не е кой знае колко атрактивен за големите играчи.Ако се утвърдим в ШЛ,тогава вече ще можем да купуваме по-свободно.
Provenzano
Дракслер, Ракитич и кой още друг? Накрая ще вземем пак някой Седрик Соареш под наем плюс Родриго Де Паул wink.gif
N.Roussev
Ракитич изглежда доста по-възможен вариант от Модрич.Заплатата му е 5.5 милиона,а пък и осъзнава,че ще е резерва в Барса следващия сезон.Нямам наблюдения върху играта му,но със сигурност е стъпка напред в сравнение с Весино и Галярдини.
radul
Много стъпки, но сигурно е лъжа.
Kutinkata
Аз сериозно започвам да се притеснявам за бъдещето на отбора с тия китайци . Говорим за отбор с основни играчи Перишич , Найнголан , Асамоа , Ханданович , Дамброзио , Годин и Кандрева и Борха които също влизат често , ако прибавим и Ракитич , то клуба 30+ става 10 играча вече . Ние след 2 сезона щр трябва цял нов отбор да сменяме . Хубаво е да има опит в отбора , но чак па толкова . Сякаш се мисли само от днес за утре и никава мисъл за бъдещето на отбора .
cheffo
Близо сме до Ракитич. Предлагаме 35м, Барса искали 45м. Съгласен бил на 5.5м договор до 2022.
https://www.calciomercato.com/en/news/inter...l-the-det-47502
Kutinkata
След снощния мач някой фенове на Ювентус винят Марота . Централните защитници на Ювентус изглеждаха на около 40 години и бяха размятани от атакуващите играчи на Атлетико. Честно казано не за първи път този сезон защитата на Ювентус изглежда кофти , след странната сделка с Милан и да си върна плюлия на фанелката Бонучи . Лошото е , че и ние тръгваме по този път с трансфери на 30+ годишни играчи . Ще палим свещи на Ракитич и Годин да им се цъка футбол а не като Найнголан и Перишич , да се сетят след 30 мача , че може да поигрят . Хубавото е , че ще палим свещи макс 2 сезона , защото гд толкова футбол им остава и на двамата .
Гледам вече не е практика да се взимат психически изхабени футболисти на над 30 години със съмнителна мотивация , нямам идея защо при нас е такава практика . А ако цифрите и за Годин и за Ракитич са истина .. много лошо . И за Годин пак го разбирам , все пак говорим за наистина страхотен защитник който идва за без пари . Но за Ракитич говорим за още един хърватин на 30 дето се цупи на Барса и за сума около 40 млн с огромна заплата ... Хубавото е , че някой мач ще можем да излезем с 11 титуляра , всичките на над 30 години , което предполагам ще е някакъв рекорд .
durex
2010г. най-младия ни титуляр беше на 26 - Снайдер. Всичо останало беше 29-30 +
Ако искаш бързи резултати, хлапета не ти трябват.
Faketo
Цитат(durex @ Feb 21 2019, 12:25 ) *
2010г. най-младия ни титуляр беше на 26 - Снайдер. Всичо останало беше 29-30 +
Ако искаш бързи резултати, хлапета не ти трябват.

Бързи резултати-скудето да речем,много добре .А следващите години след това?Може и 4-5 място,така ли?
durex
След това постепенно подмладяване. Или по-скоро смесица от двете. Нр може само с 20 годишни хлапета, разберете го.
Provenzano
Колко години още има според вас пред Годин?
Kutinkata
Цитат(durex @ Feb 21 2019, 14:25 ) *
2010г. най-младия ни титуляр беше на 26 - Снайдер. Всичо останало беше 29-30 +
Ако искаш бързи резултати, хлапета не ти трябват.

Принципно съм съгласен с теб . Но какви бързи редултати ? Ние шанс за титлата с Годин и Ракитич няма да имаме . През 2010 имахме страхотен треньор и много класа в състава . Сега нямаме нито такъв треньор , нито ще имаме лятото , да не говорим , че класата ни не може да се доближи грам до тази през 2010 . А и футбола вече се промени сравнение с преди 9 години . Вече силните отбори са по агресивни , иска се повече преса и тн и тн . Виж стиловете на Атлетико и Ливърпул например , адска преса и бягане цял мач , това няма как да стане с играчи на по 32-33 които не са сигурни , че искат при нас .
Ясно е , че догодина няма да се борим за титлата . Ако имаме повече пари трябва да ги влагаме в надъхани и гладни за успехи 24-25 годишни , а не в 30+ годишни с който да се наказваме , защото вече нямат стимул . И постепенно с правелни трансфери да имаме отбор за титлата в следващите 2-3 години . А не в следващите 2-3 години да се чудим от къде пари за да сменим отказващите Асамоа , Перишич , Ракитич , Годин , Ханданович , Кандрева , Борха , Дамброзио и Найнголан.
Не знам защо всичко идващо от Марота го смятате за гениално . Пред нас единственото което е направил е да ни вкара в криза с постоянни ненужни скандали и превличането на Соареш , което макар и под наем изглежда някак слабо за сега .
Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Feb 21 2019, 15:48 ) *
Колко години още има според вас пред Годин?

Колко да има , той ще дойде на 34 години при нас ? Колко има в Ракитич , като другия сезон ще е на 31 и това за халф разчиташ най много на добрата си физика и издражливост . Говори сеза цена 35-45 млн , той след 2 сезона ще е изгаснал вече . Незнам защо като се заговори , че имаме възрастен отбор , веднага се казва , че не може само с 20 годишни . Та ние нямаме и един 20 годишен biggrin.gif Но няма ли златна среда , да взимаме 25 годишни ?
Не обичам да давам примери , но в титулярния състав на Атлетико по принцип има само 3ма над 30 и то единия ни го дават .. В Ливърпул незнам дали има и един над 30 . В Сити също се броят на пръстите на едната ръка . Явно ние сме най богати да даваме по 40 млн за играчи дето идват за по 2 сезона за "бързи успехи" . Аз не ги виждам тия бързи успехи де .
Provenzano
Годин ще е като Миранда. Ще играе другият сезон на прилично ниво и до там. Лично мен такива трансфери за временно укрепване на положението не ме греят въобще. Да беше на 28-29 ок, айде и 30 да е пак ок, но 34?
durex
Спалети е аут лятото, така че надежда има. Въпроса е друг ще махаме ли Икарди, ще го оставяме ли? Ако го продадем кой ще му е заместник и т.н. Има много въпроси с неясни отговори.
Faketo
Цитат(Kutinkata @ Feb 21 2019, 13:57 ) *
Принципно съм съгласен с теб . Но какви бързи редултати ? Ние шанс за титлата с Годин и Ракитич няма да имаме .

Що да нямаме шанс?Нека изкараме есенния полусезон на 2-ро място,на най-много 5 точки от първия (не по-лошо от това).Пък що да не щурмуваме първото място.


Цитат(Kutinkata @ Feb 21 2019, 13:57 ) *
. Вече силните отбори са по агресивни , иска се повече преса и тн и тн . Виж стиловете на Атлетико и Ливърпул например , адска преса и бягане цял мач , това няма как да стане с играчи на по 32-33 които не са сигурни , че искат при нас .
Ясно е , че догодина няма да се борим за титлата . Ако имаме повече пари трябва да ги влагаме в надъхани и гладни за успехи 24-25 годишни , а не в 30+ годишни с който да се наказваме , защото вече нямат стимул . И постепенно с правелни трансфери да имаме отбор за титлата в следващите 2-3 години . А не в следващите 2-3 години да се чудим от къде пари за да сменим отказващите Асамоа , Перишич , Ракитич , Годин , Ханданович , Кандрева , Борха , Дамброзио и Найнголан.

Тук смятам че си много прав.И точно такава трябва да ни бъде тактиката на трансферния пазар.Тия дето си ги изброил погоре са с намаляващ ресурс.
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Feb 21 2019, 11:55 ) *
След снощния мач някой фенове на Ювентус винят Марота . Централните защитници на Ювентус изглеждаха на около 40 години и бяха размятани от атакуващите играчи на Атлетико. Честно казано не за първи път този сезон защитата на Ювентус изглежда кофти , след странната сделка с Милан и да си върна плюлия на фанелката Бонучи . Лошото е , че и ние тръгваме по този път с трансфери на 30+ годишни играчи . Ще палим свещи на Ракитич и Годин да им се цъка футбол а не като Найнголан и Перишич , да се сетят след 30 мача , че може да поигрят . Хубавото е , че ще палим свещи макс 2 сезона , защото гд толкова футбол им остава и на двамата .
Гледам вече не е практика да се взимат психически изхабени футболисти на над 30 години със съмнителна мотивация , нямам идея защо при нас е такава практика . А ако цифрите и за Годин и за Ракитич са истина .. много лошо . И за Годин пак го разбирам , все пак говорим за наистина страхотен защитник който идва за без пари . Но за Ракитич говорим за още един хърватин на 30 дето се цупи на Барса и за сума около 40 млн с огромна заплата ... Хубавото е , че някой мач ще можем да излезем с 11 титуляра , всичките на над 30 години , което предполагам ще е някакъв рекорд .


И какво като някои от феновете на Ювентус винят Марота? Не знам дали знаеш, но Марота беше махнат от Ювентус точно защото беше против трансферите на Роналдо и Бонучи. Освен това е тъпо да виниш някой, който още от лятото беше ясно, че няма кой знае какво участие в меркатото им и е пред изгонване. Да, Марота и преди им взимаше по възрастни играчи, като Матюди и Дани Алвеш например, но когато играха два финала в рамките на 3 години, защо не мрънкаха? Аз не разбирам и ти от какво се оплакваш? Че ще купим Ракитич и Годин, които са на възраст ли? Ок, Годин идва на мястото на Миранда, което не би трабвало да е проблем след като Де Врай и Шкриняр са достатъчно млади за централни защитници. Ракитич (аз лично не го харесвам много като играч) би трябвало да придаде класа в центъра и да донесе малко от "барселонският манталитет". И всъщност това са само слухове засега, никой не е казал, че хърватинът е сигурен. Зимата се пишеше, че Барела е уреден за нас. Той е 21год, защо не кажеш нещо за него и колко зле е Марота, че го иска.
Цитат
Не знам защо всичко идващо от Марота го смятате за гениално . Пред нас единственото което е направил е да ни вкара в криза с постоянни ненужни скандали и превличането на Соареш , което макар и под наем изглежда някак слабо за сега .

Криза? Извинявай, но откакто наказа Наинголан, последният е тотално променен и два поредни двубоя е избран за играч на мача. А това са и най-силните му игри с фланелката на Интер. Перишич - също последните два мача показа огромно желание, а срещу Сампдория и ефективност, като е на второ място след Нинджата за играч на мача. Това сигурно му беше най-доброто представяне от поне година насам. Това ли е криза или скандал? Соареш е взет за пълнеж, защото ако не си забелязъл Връшалко е отново контузен, този път до края на сезона и иначе щяхме да останем само с Дамброзио отдясно.
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Feb 21 2019, 19:16 ) *
Криза? Извинявай, но откакто наказа Наинголан, последният е тотално променен и два поредни двубоя е избран за играч на мача. А това са и най-силните му игри с фланелката на Интер. Перишич - също последните два мача показа огромно желание, а срещу Сампдория и ефективност, като е на второ място след Нинджата за играч на мача. Това сигурно му беше най-доброто представяне от поне година насам. Това ли е криза или скандал? Соареш е взет за пълнеж, защото ако не си забелязъл Връшалко е отново контузен, този път до края на сезона и иначе щяхме да останем само с Дамброзио отдясно.

Сериозно ли не сме в криза , защото Перишич и Найнголан играят добре последните 2 мача ?? Правим първата си победа в калчото за 2019 на 9ти февруари , вкарваме 3 гола последните 5 мача , отпадаме за купата от смотаняците от Лацио ... Ама не сме в криза ? И ни топли , че Найнголан решил да не порка 2 седмици и направил не лоши мачове ... Преди скандалите целта ни беше 2рото място , като бяхме треснали Наполи тамън .. Сега сме се вкопчили в битка за 4ката , като сме отпадналии за купата . За мен кризата е очевадна , както като резултати , така и като игра . Самия факт , че феновете изпаднахме в някаква неопесуема еуфория след победа срещу изпадналия също в криза Сампдория с късни голове говори достатъчно ... Преди да се намеси Марота бяхме били Лацио , Наполи , Милан и Тотнъм и то с доста по добра игра .
А иначе незнам каква е тази тенденция тук лошите трансфери да не се броят на сметките на Аусилио , Марота , а даже и Сабатини . Иначе Марота им докарал всички готини трансфери ама за слабите е бил твърдо против , както Аусилио при нас де . Ювентус в момента е пълен със страхотни нападатели , дърти и спрели защитници и дървена халфова линия , точно той им докара може би най хуления от халфовете им играч - Матюиди , а имаш още Кедира и Джан , все еднотипни . Нормално е да има недоволни сред феновете когато си пръснал луди пари за да имаш толкова небалансиран отбор . И между другото противно на очакваното Годин няма да излезе никак евтин на Интер . Говори се за заплата от 5.5 млн , което с данъците в Италия си е 11 млн , за 3 години прави 33 млн , като тук не броим и пачките които ще вземе агента му , но контракта може да е за 2 години , ако въобще има значение де . За евентуален трансфер на Ракитич е по добре да не намесваме цифрите , защото ще е кофти . По принцип не би имало проблем , нали работата е да ставаме по силни , ама ги знаем китайците , другото лято пак ще мрънкат , че няма пара и ФФ чука на вратата .
А колкото до това , че Соареш е взет за пълнеж ...Та ние имаме най слабия десен бек в Серия А , а той води такъв за пълнеж , а не за титуляр ? Това е по неадекватно от взимането на капитанската лента на Икарди и той да разбере от туйтър а не от Марота ...
Незнам защо го имате за бог Марота . Аз до момента бих му писал слаб 2 от работата му при нас , ако след време прави добри трансфери ще го хваля , ама в момента няма никаква причина ... Хвален е ,защото спомогна в доминацията на Ювентус , но това не е толкова чудно , когато финансово си по мощен от всички останали , те имат 7 играча в топ 10 на най скъпоплатените в цяла Италия . Както имаше добри трансфери , така имаше и слаби и в крайна сметка остави отбор който въпреки всички пари има страшно много слаби места и ще отпадне на осминафиналите в ШЛ .
cheffo
Tи изобщо гледаш ли мачовете ни от началото на сезона? Тотнъм сме ги били с добра игра?! Тотнъм ги бихме точно с късмет, както и Милан, и Наполи, и Сампдория в първия мач. Само Лацио ги бихме с игра и точно по това време имахме някаква силна серия, защото бяхме били и Дженоа с 5-0 и Фрозиноне с 3-0. През другото време имахме сума и мачове, като с Фиорентина, Удинезе и Емполи, където бихме с отвратителна игра и с един гол разлика. Еми, обаче късметът свършва все някога, а при нас това някога е зимата всяка една година. Обаче, защото Марота дойде, айде да обвиниш него.
И Соареш е под наем до края на сезона. Кое от това не разбираш? Защо да се търси скъп бек, след като не е ясно изобщо дали Спалети ще остане. Ако дойде например Конте и иска да играе 3-5-2, с халф бекове, какво ще го правиш този бек, който си взел преди 3 месеца? Трушия ли? И какво те интересува, че заплатата на Годин щяла да бъде 11млн със данъците? Сегашните ни играчи, да не би да взимат заплати без да ги облагат с данъци? Икарди, като иска 10млн, нали се сещаш, че ще станат 20 с данъците?
И никой не е казал, че е бог. Мене ми хареса, че настъпа примадоните в отбора и засега за двама от тях това даде резултат. Ако и с Икарди сработи, ок. Ако не, лятото си събира багажа и си заминава, чудото голямо.
Цитат
Хвален е ,защото спомогна в доминацията на Ювентус , но това не е толкова чудно , когато финансово си по мощен от всички останали

Тука мога да кажа само ХаХа. Еми и преди нашият требъл Ювентус си бяха мощни финансово, защо не станаха шампиони тогава? Защо хвърляха всяко лято пари за уж класни и нашумели играчи, но накрая нямаше никакъв резултат? Защо, когато дойде Марота и взеха Пирло, Видал и Погба за общо 10млн. и станаха шампиони?
Kutinkata
Демек правим най слабата си серия точно когато Марота запопна скандалите , но е просто късмет , няма нищо общо със скандалите , ок де . Соареш бил взет под наем и всичко е ок , дори и да е слаб , когато е под наем може ...Защо да се подсилва отбора с добър бек , като може със слаб под наем ? Големите така действат , взимат слаби бекове под наем . Те и Милан лятото може да сменят треньора но се подсилиха стабилно , може би ще правят трушия ? Най важното е да влезем в ШЛ и трябваше да направим нещо по въпроса зимата , а не да взимаме бек , защото бил под наем , а не защото е добър .
А мачовете с Наполи , Милан и Тотнъм бяха в пъти по добри от този срешу Сампдория , та тия същите Сампдория загубиха точно преди това в къщи от Фрозиноне . А за настъпването на примадоните ще даде резултат когато правим серия от хубави мачове и резултати , а не когато сме били отбор загубил от Фрозиноне .
А това за мощни финансово преди нашия требъл не го разбрах ? Ювентус от 2009 няма нищо общо с Ювентус сега . Та това лято похарчиха луди пари за трансфери , говорим за над 200 млн . Какво точно постигна за 8 години в Ювентус ? Титли в Италия с отбор който харчи колкото поиска , когато конкурентите му продават за да оцелеят . Не успя да направи отбор за ШЛ , нито една титла в Европа и вчера видяхме колко слаби места има в неговия Ювентус и колко неща имат сегашните км шефове за да поправят неговите грешки . Все едно да вземем директора на Лудогорец , щото имат местна доминация , нищо , че финансово са толкова напред пред останалите в България и да спукаме да го хвалим на втория ден при нас .
Не казвам , че е слаб директор , но нека изчакаме да помогне с нещо на нащия отбор , че да го хвалим . В момента виждам , че феновете яко му се кланят заради някакви постъпки които с нищо не са подобрили нито играта , нито резултатитр ни .
Hortomagico
Кутинка, като цяло всички знаем, че Марота е в Интер от няколко месеца. Ти от както е дошъл не спираш да го обвиняваш за всички проблеми на Интер. Четейки коментарите ти чак не вярвам, че и ти сам си вярваш.. търсиш някаква изкупително жертва за едно тотално сбъркано ръководене години наред, а лично за мен единствения светъл лъч в лайняното ни състояние последните 7-8 години е "бившата гоба". Нека мине това прословуто лято, и догодина по това време да даваме оценки на човека.wink.gif
И стига ни сравнява с Милан и Наполи и тем подобни както ти изнася.. когато направят силен ход го пишеш 8 коментара подред, като направят слаб ход пак същата работа и обясняваш колко са смотани и т.н.. някой път толкова ме объркваш, че не знам в крайна сметка доволен ли си от управлението на тези отбори? И последно за положителен пример ли ги даваш или за отрицателен?
Аз не мисля, че управлението ни е по-слабо от това на Милан.
Също мисля, че не може капитана ти да е такава п*тка? Човека трябва да я сплоти тая шибана съблекалня, а не да я разединява нали? А от това, което виждам след отнемането на лентата, че отбора играе много по-добре и май са доста по-щастливи и сплотени. След като останалата част от отбора подкрепя решението.. има ли какво да се каже? Не може да слагате играч пред емблемата.. що за фенове? Имаше скандал, да факт. Директора защити отбора в името на емблемата, а ти не спря да му сереш в устата, защо?! И не си малък.. наистина ли мислиш, че той сам собственоръчно и единствено той управлява отбора и всяко решение е лично и само негово? за лентата, за трансферите и всичко останало? стига вече смешно е .. Годин бил слаб трансфер.. ако го бяха взели Милан тоя свободен трансфер поне 5 коментара щеше да има как Милан се били сетили първи, а тъпия Марота нищо не правел. Хората са с опит от доста доста години в бранша и знаят с точно какъв тип играчи да стигнат до трофеи, давам ти за пример Аякс.. Великия Аякс пълен с млади таланти за по над 80 млн.. Зиех, Де Лихт, Де Йонг, Мазрауи, Тадич, Шоне, Долберг, Дейли Блинд, ван де Беек и пак ще са 2ри.. както и миналата и по-миналата година. Вярно на + ще са с много, но представям си тук какви ще са коментарите ако Интер е винаги 2ри без титли и купи и продава.. (Марота пере пари.. китайците дойдоха да направят лев).. айде малко по-сериозно. Титли се печелят точно с хора тип Годин.
Kutinkata
Цитат(Hortomagico @ Feb 23 2019, 01:14 ) *
лично за мен единствения светъл лъч в лайняното ни състояние последните 7-8 години е "бившата гоба". Нека мине това прословуто лято, и догодина по това време да даваме оценки на човека.wink.gif

Е уж да чакам да мине лятото и тн , ама за теб вече е някакъв светъл лъч . Нямам навика да въздишам по някакви директори , то не беше изкарван Аусилио светило , после Сабатини най голямия , а сега Марота е светлия лъч . Нека си върши работата добре и да спомогне да се радваме на отбора на терена , а не да се превръща в главен герой . Станаха доста скандали в отбора ни , играхме доста слабо , направихме слаби резултати , отпаднахме за купата , Милан е на точка зад нас ... После се раздадохме на 100% и бихме Парма и Самп и веднага действията на Марота били перфектни . Ама 0:0 със Сасуоло , 0:1 от Болоня , 0:1 от Торино , 0:0 с Лацио тея резултати нямат нищо общо с действията на Марота , но зад двете победи седи неговото сплотяване . Като всичко това е нормално , нали и в Ювентус , той е виновен само за добрите трансфери , за лошите не бил съгласен biggrin.gif

Цитат(Hortomagico @ Feb 23 2019, 01:14 ) *
И стига ни сравнява с Милан и Наполи и тем подобни както ти изнася.. когато направят силен ход го пишеш 8 коментара подред, като направят слаб ход пак същата работа и обясняваш колко са смотани и т.н.. някой път толкова ме объркваш, че не знам в крайна сметка доволен ли си от управлението на тези отбори?

С кой да ни сравнявам , с ЛА Лейкърс ли ? Ами с тях се борим , с тях ще ни сравнявам . Като направят силен ход го признавам , когато е слаб казвам , че е слаб . Кое толкова те обърква ? Да им обиждам и добрите и слабите ходове ли , като кон с капаци ? И наще имат и добри и слаби ходове , просто трябва да намалеят слабите и да увеличат добрите .


Цитат(Hortomagico @ Feb 23 2019, 01:14 ) *
Също мисля, че не може капитана ти да е такава п*тка? Човека трябва да я сплоти тая шибана съблекалня, а не да я разединява нали? А от това, което виждам след отнемането на лентата, че отбора играе много по-добре и май са доста по-щастливи и сплотени. След като останалата част от отбора подкрепя решението.. има ли какво да се каже? Не може да слагате играч пред емблемата.. що за фенове?

Тук направо незнам какво да отговоря , на мен феновете на Интер в БЪЛГАРИЯ са ми адски странни . Никаква благодарност към играчите , ама никаква , някой може 10 години да ни мъкне на гръб , ама да стъпи на криво и веднага всичко ще е забравено и започва пелтеченето на любимия лаф - Никой не е по голям от Интер . Найнголан беше страшна Нинджа и най големия , закъсня за тренировки веднъж и стана тъп пияница и наркоман , после направи два силни мача и отново е Нинджата и големец . Същата работа и с Перишич , колко беше хвален , после поиска трансфер и стана бахти чудовещето , ся след мачовете със Самп и Парма пак е най великия . И да поясна , че тук говоря само за българските фенове на Интер , а не за всички фенове на отбора . Аз не мога така , не мога да обиждам играч вкарал 120 гола за Интер , играч който е в топ 10 за всички времена при голмайсторите ни , който вкара 29 гола миналия сезон за да влезем в ШЛ . Изведнъж стана така , че играта със Самп се оказа чудовична и неповторима , а истината е , че преди скандалите ние имахме много по хубави мачове от тоя със Самп за последните два сезона и във всичките Икарди беше главно действащо лице , та миналия сезон ги бихме 5:0 и Мауро вкара 4 гола , тогава не беше ли путка ? Във фб страницата гледам пичове го гонят вече и казват , че не ни трябва и нали оная фраза дето никой не бил по голям от Интер , ама същите до вчера му се кланиха и тн . В същото време да се кланя на някав директор дето дойде преди два месеца и още абсолютно нищо хубаво не е направил за отбора . След някоя година , ако остане и направи толкова много ще го хваля и защитавам и него . И да поясна , че на мен ми е все тая кой ще е капитан , въобще не държа това да е Мауро , но някак по професионално трябваше да се действа . Марота толкова държеше да се направи на мъж с махането на лентата , че забрави да каже на Икарди , че вече не е капитан , а той пък случайно научи за това в туитър . Сещаш ли се за друг такъв случай ? Ок махни му лентата , ама го направи професионално , не е нужно да ставаме за смях , човека е направил достатъчно , че да е заслужил поне на 4 очи някой да му каже , че му се взима лентата .


Цитат(Hortomagico @ Feb 23 2019, 01:14 ) *
Годин бил слаб трансфер.. ако го бяха взели Милан тоя свободен трансфер поне 5 коментара щеше да има как Милан се били сетили първи, а тъпия Марота нищо не правел.

Аз на няколко пъти написах , че проблема не е точно Годин , а насъбирането на по възрастни играчи и най вече възможни евентуален трансфер на Ракитич . На мен все ми е чудно , как титли се печелят с трансфери като на Годин и Ракитич , като никой не го прави ? От къде имаш това инфо ? Ако имаме млад отбор и взимаме опетни играчи ок , ама ние ще имаме 10 играча над 30 години и то все основни , кой друг има толкова много дето печели титли ? Знам , че явно мразиш да се дават за пример Милан , защото според теб ние сме къде къде напред в момента , нали ги водим комфортно с цяла точка , но снощи излезнаха с отбор в който няма нито един над 25 години , а ние ще може да излезем без нито един под 29 догодина . Иначе аз не съм толкова против Годин , напротив той е страхотен защитник , но по скоро негодувах срещу трансфер на Ракитич и това , че отбора ни е адски възрастен и няма нужда от толкова нови пак 30+ годишни . Честно казано нямам идея защо говори като за доказан факт , че титли се печелят с 30+ годишни , като никой отбор няма вече толкова много такива играчи . Имаме един млад Лаутаро , който е на 22 и го третираме като едва ли не юношка , а в Европа вече имат доста основни играчи на по 22-23 години и въпреки всичко това , тук често се използва лафа , че не става само с 20 годишни , а факта , че ние нямаме дори един играч дето да се доближава до 20 годишен няма значение . И аз не искам да се пълним с неопитни младоци , но има доста качествени играчи на добра футболна възраст . Кофти е да си пълниш отбор с 30+ годишни играчи и да палиш свещи всичко да е ок с тях , за да може да изиграят поне 2 сезона на готино ниво преди да вземем новата порция опитни играчи , но в крайна сметка вече не сме 2010 и футбола е променен и всички големи отбори нямат проблем да разчитат на не малко млади играчи .
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Feb 23 2019, 10:19 ) *
Е уж да чакам да мине лятото и тн , ама за теб вече е някакъв светъл лъч . Нямам навика да въздишам по някакви директори , то не беше изкарван Аусилио светило , после Сабатини най голямия , а сега Марота е светлия лъч . Нека си върши работата добре и да спомогне да се радваме на отбора на терена , а не да се превръща в главен герой . Станаха доста скандали в отбора ни , играхме доста слабо , направихме слаби резултати , отпаднахме за купата , Милан е на точка зад нас ... После се раздадохме на 100% и бихме Парма и Самп и веднага действията на Марота били перфектни . Ама 0:0 със Сасуоло , 0:1 от Болоня , 0:1 от Торино , 0:0 с Лацио тея резултати нямат нищо общо с действията на Марота , но зад двете победи седи неговото сплотяване . Като всичко това е нормално , нали и в Ювентус , той е виновен само за добрите трансфери , за лошите не бил съгласен biggrin.gif

Да, ама ти си започнал да го плюеш отсега с тезата, че лошите ни резултати са заради действията на Марота. Игнорираш напълно факта, че преди това играхме зле и победите срещу Удинезе и Емполи бяха с отвратителна игра, а срещу Наполи бихме с гол в продължението, което си е чист късмет. Естествено, късметът ни привършва, започва серия от слаби резултати и ти веднага обвиняваш Марота? Сега не ми се рови из темите, да ти изкарам коментарите от мачовете дето ги взехме на късмет. Защото точно ти, там сипваш стабилно и на треньор, и на ръководство и на играчи. Но, дойде Марота и изведнъж той стана виновен за всичко. Поне така излиза от твойте коментари.
Миналта година,като се сринахме пак по Нова Година, пак ли Марота беше виновен? Годините преди това, пак ли Марота беше виновен?
И да, мерките му, конкретно спрямо Перишич и Наинголан дадоха резултат, защото играта и на двамата е много по-добра отпреди.

Цитат
С кой да ни сравнявам , с ЛА Лейкърс ли ? Ами с тях се борим , с тях ще ни сравнявам . Като направят силен ход го признавам , когато е слаб казвам , че е слаб . Кое толкова те обърква ? Да им обиждам и добрите и слабите ходове ли , като кон с капаци ? И наще имат и добри и слаби ходове , просто трябва да намалеят слабите и да увеличат добрите

Да бе да. Когато Милан изсипаха 200млн за селекция, им се възхваляваха какви играчи били взели. Как били измъкнали Боклучи, а нашите спели и т.н. После се обърна палачинката. Предното лято, ти точно възхвляваше Мончи, как взел мега таланта Клуйверт и как сме го били изпуснали.

Цитат
Тук направо незнам какво да отговоря , на мен феновете на Интер в БЪЛГАРИЯ са ми адски странни . Никаква благодарност към играчите , ама никаква , някой може 10 години да ни мъкне на гръб , ама да стъпи на криво и веднага всичко ще е забравено и започва пелтеченето на любимия лаф - Никой не е по голям от Интер . Найнголан беше страшна Нинджа и най големия , закъсня за тренировки веднъж и стана тъп пияница и наркоман , после направи два силни мача и отново е Нинджата и големец . Същата работа и с Перишич , колко беше хвален , после поиска трансфер и стана бахти чудовещето , ся след мачовете със Самп и Парма пак е най великия . И да поясна , че тук говоря само за българските фенове на Интер , а не за всички фенове на отбора . Аз не мога така , не мога да обиждам играч вкарал 120 гола за Интер , играч който е в топ 10 за всички времена при голмайсторите ни , който вкара 29 гола миналия сезон за да влезем в ШЛ . Изведнъж стана така , че играта със Самп се оказа чудовична и неповторима , а истината е , че преди скандалите ние имахме много по хубави мачове от тоя със Самп за последните два сезона и във всичките Икарди беше главно действащо лице , та миналия сезон ги бихме 5:0 и Мауро вкара 4 гола , тогава не беше ли путка ? Във фб страницата гледам пичове го гонят вече и казват , че не ни трябва и нали оная фраза дето никой не бил по голям от Интер , ама същите до вчера му се кланиха и тн . В същото време да се кланя на някав директор дето дойде преди два месеца и още абсолютно нищо хубаво не е направил за отбора . След някоя година , ако остане и направи толкова много ще го хваля и защитавам и него . И да поясна , че на мен ми е все тая кой ще е капитан , въобще не държа това да е Мауро , но някак по професионално трябваше да се действа . Марота толкова държеше да се направи на мъж с махането на лентата , че забрави да каже на Икарди , че вече не е капитан , а той пък случайно научи за това в туитър . Сещаш ли се за друг такъв случай ? Ок махни му лентата , ама го направи професионално , не е нужно да ставаме за смях , човека е направил достатъчно , че да е заслужил поне на 4 очи някой да му каже , че му се взима лентата .

Ами, когато някой играе добре е нормално да се каже, че играе добре. Когато играе зле и говори против клуба, е нормално феновете да му скочат. Не разбирам, какво искаш да кажеш? Че, защитаваме Наинголан и Перишич, а не Икарди ли?
Еми не е точно така. Перишич искал да напусне, ама не стана. Ок, обаче той сега се раздава много повече. Може да е защото иска да си осигури сигурен летен трансфер. Може да има и друга причина, но мен като фен не ме интересува. Важно е, че се държи професионално и доставя на терена. Като дойде лятото, да напуска ако иска. Но дотогава, ако играе както Срещу Сампдория и Рапид, нямам проблеми с него.
Наинголан - феновете също му скочиха и доста хора го искаха продаден зимата. Човекът, излезе с изявление, че е сгрешил с отношението си и започна да го показва и на игрището. Ок съм с това.
А сега за Икарди - отборът играе по задружно и силно последните си мачове без Икарди. Това е факт. И това не значи, че Икарди е слаб играч или някакъв злодей. Просто се е случило нещо в съблекалнята, което е между Икарди и част от играчите. Това е причината, да му вземат ленатата. Това е и причината сега да се раздават всички и да играят по-добре. Нищо не му пречи, да влезе при другите и да се разберат като мъже. Ако трябва, да преглътне егото си и да се извини. Какво толкова? Вместо това, Икарди се прави на контузен и се крие зад жена си. Обаче времето минава и започват и трудните мачове, когато играч с неговата класа ще е нужен. Нали, много обича Интер? Ами не вижда ли, че това разделение вреди на клуба? Мене това ме дразни. Да си изчистят проблемите, да започне да играе както преди и съм ок и с него. Пък ако не му харесва това, че са му взели капитанството, да говори с ръководството и лятото да го трансферират. Но дотогава да се държи като професионалсит. Защото в момента не го прави.
Цитат
Аз на няколко пъти написах , че проблема не е точно Годин , а насъбирането на по възрастни играчи и най вече възможни евентуален трансфер на Ракитич . На мен все ми е чудно , как титли се печелят с трансфери като на Годин и Ракитич , като никой не го прави ? От къде имаш това инфо ? Ако имаме млад отбор и взимаме опетни играчи ок , ама ние ще имаме 10 играча над 30 години и то все основни , кой друг има толкова много дето печели титли ? Знам , че явно мразиш да се дават за пример Милан , защото според теб ние сме къде къде напред в момента , нали ги водим комфортно с цяла точка , но снощи излезнаха с отбор в който няма нито един над 25 години , а ние ще може да излезем без нито един под 29 догодина . Иначе аз не съм толкова против Годин , напротив той е страхотен защитник , но по скоро негодувах срещу трансфер на Ракитич и това , че отбора ни е адски възрастен и няма нужда от толкова нови пак 30+ годишни . Честно казано нямам идея защо говори като за доказан факт , че титли се печелят с 30+ годишни , като никой отбор няма вече толкова много такива играчи . Имаме един млад Лаутаро , който е на 22 и го третираме като едва ли не юношка , а в Европа вече имат доста основни играчи на по 22-23 години и въпреки всичко това , тук често се използва лафа , че не става само с 20 годишни , а факта , че ние нямаме дори един играч дето да се доближава до 20 годишен няма значение . И аз не искам да се пълним с неопитни младоци , но има доста качествени играчи на добра футболна възраст . Кофти е да си пълниш отбор с 30+ годишни играчи и да палиш свещи всичко да е ок с тях , за да може да изиграят поне 2 сезона на готино ниво преди да вземем новата порция опитни играчи , но в крайна сметка вече не сме 2010 и футбола е променен и всички големи отбори нямат проблем да разчитат на не малко млади играчи .

В Европа, само отборите които имат много пари, могат да си позволят да разчитат на няколко по-млади играчи в това да печелят трофеи. И то защото имат адски много пари да си позволят услугите им. Мбапе, Сане, Коутиньо, Дембеле. За тях са платени огромни суми, които Интер няма как да даде в момента. Други отбори от ранга на Аякс, както колегата посочи по-горе, налагат юноши с цел да ги продадат. Аякс не се борят за нищо, освен титла в слабото холандско първенсто, но и там с втори. Това поколение го развиват от предишната им "разпродажба", която беше преди няколко години.
Ако искаш Интер да се превърне в такъв отбор, ок. Аз не искам. Трябват ни микс от опитни играчи и млади такива. Ракитич е от първата категория и идва с доста по различен манталитет от звездите в серия А. Същото важи и за Годин. Разбирам да сме пълни само със застаряващи играчи, но това не е така. Шкриняр, Де Врай, Брозович, Лаутаро, Марио и Икарди са в идеална футболна възраст. Ако откупим Кейта и Политано, същото важи и за тях. И не знам защо даваш за пример Милан?! Милан, какво точно са спечелили, като са с най-младият си състав? Аз мога да ти дам за пример гобите, които от 4-5 години си карат все със застаряващи играчи и пак са фактор и в Европа. Реал, като спечелиха ШЛ три пъти подред, все си разчитаха на "ветераните" Бензема, Роналдо, Марсело, Модрич, Рамос и Кроос. Ти едва ли не изкара Интер загробен със стари играчи, дето ще изкарат още един сезон и толкова.
Kutinkata
Като цяло сме се въртим в кръг в един безмислен спор , защото аз съм на едно мнение а вие на противоположното , в което няма нищо лошо нали за това е форум , но все пак ще си направя труда да отговоря .

Обаче тук е голям проблем , че виня Марота за слабата форма през януари , ама няма проблем да го хвалите за уж силната през февруари . На мен ми е някак странно . Но да биеш Емполи и Наполи трудно е едно , а съвсем друго да не вкараш гол срещу Сасуоло , Торино , Лацио и Болоня , на мен второто по ми звучи като криза , знам ли и аз . Отбора беше скъсван от скандали и точно тогава дойдоха най слабите резултати този сезон , но това въобще няма общо със скандалите , ама двете победи ги преписахте на Марота , как бил сплотил отбора , ок . Да за мен ако не бяха скандалите покрай лентата , покрай трансфера на Перишич и тн , сега щяхме да сме по добри и със сигурност с повече точки .

Нямам спомен да съм казвал чак , че сме изпуснали Клуйверт , но момчето е добро , определено има талант . И между другото това е смесица от млади и опитни играчи , когато Клуйверт и Заниоло са ти на по 19 , а Дзеко и Манолас са на по 32 и 27 . А не когато единия ти е на 33 а другия на 27 . А и има някаква разлика между Рамос , Модрич , Бензема и Асамоа , Кандрева , Борха , Ранокия и Перишич . Като освен това тия възрастните в Реал са си там от доста време , нямат големия навик да взимат 30 годишни за по 30-40 млн , за да им цъкат 2 сезона . Имам чуството , че сме най богатия отбот . А Реал освен възрастни имат и доста млади играчи които да израстнат покрай опита , при нас не е така , наще младите са на по 26-27 . И факта , че изброй само 6ма говори достатъчно и то не млади а на по 25-27 години , като единия е Марио , който при добра оферта си заминава . А и не всички млади са скъпи като Мбапе , ние сами взехме някой добри млади играчи за малко пари последните години - Ковачич , Коутиньо , Икарди , Шкринияр , Брозович ... За мен най добрата комбинация е когато имаш ядро от опитни играчи , които са врели и кипели в битки за твоя отбор и покрай тях млади играчи жадни за успехи . Това с трансферите на 30+ години , които винаги може да са със съмнителна мотивация и да чакаме февруари за да направят първия си що годе стабилен мач , мен не ме кефи и наистина е рядкост в големите отбори , аз не се сещам за отбор с такава политика .

Колкото до коментарите за "изгнаниците" е нормално всеки да се хвали при добра игра и обратното , но тук не става въпрос за това . Следя и фб българската груоа на Интер и като цяло страшна работа . Не разбирам как даден човек се кефи на Найнголан и Перишич , после за глупости яко псувни и гонения , после два прилични мача и отново яко хвалене . С Икарди същата работа , всички сме се радвали на 120те му гола , сега в момента е путка , но утре след още два силни мача пак ще е любимец .. Не приемам цялото това нещо за нормално . Аз лично не бих обидил Икарди дори да не играе повече за нас и лятото да си тръгне . Постъпиха адски тъпо с него , даже незнам дали не беше унижен умишлено така публично за сваляне на напрежението от Спалети , той номера с лентата го е правил вече и в Рома . Не казвам , че Икарди няма вина , ама да му вземеш лентата така след всичко което е дал и направил за клуба ... Ако Икарди реши да отвърне със същото и да не играе до края на сезона , лятото ще си отиде за 60-70 млн и не съм сигурен до колко ние ще сме печелившата страна. Пак казвам , че не държа Икарди да е капитан , но не ме кефи как станаха нещата и още отекват скандали по темата . Иначе и аз предпочитам Икарди да се извини на съотборниците си и да играе , но не съм сигурен , че ще стане така , защото за да се извини , той трябва да преглътне начина по който му беше взета лентата , а това е под въпрос . В близките месеци ще видим кое е било правилно и кое не .
durex
Аз леко само ще влезна във вашия спор и ще се обърна към Кутинката, няма как Марота да е виновен за слабия януари, като той беше назначен именно тогава. Смисъл....едва ли има вина за слабата форма на футболисти, ръководители и т.н. Това от мен по темата wink.gif
cheffo
Аз визирам точно Ракитич и Годин, а не Валеро. Това са играчи световна класа с манталитет на победители. Не вреди да имаме 2-3 в отбора. И това го казвам не като фен на Ракитич. Аз лично не го харесвам много, защото често подава само на сигурно, но е факт че е топ играч.
durex
Не само е топ играч, човека знае какво е това купа, титла, ШЛ, докато нашите 85% не са виждали такова нещо все още.
Kutinkata
Цитат(durex @ Feb 23 2019, 15:42 ) *
Аз леко само ще влезна във вашия спор и ще се обърна към Кутинката, няма как Марота да е виновен за слабия януари, като той беше назначен именно тогава. Смисъл....едва ли има вина за слабата форма на футболисти, ръководители и т.н. Това от мен по темата wink.gif

Марота е при нас от декември , но и товя не е толкова важно . Иначе самата тема се изчерпа тотално . Спора може да бъде подновен след година по същото време , до тогава ще гледаме и ще видим кое ще се окаже правилно и кое не
durex
Марота официално работи в Интер от януари, декември просто беше представен, че ще ни бъде новият директор wink.gif
Kutinkata
Цитат(durex @ Feb 23 2019, 16:24 ) *
Марота официално работи в Интер от януари, декември просто беше представен, че ще ни бъде новият директор wink.gif

Както казах това не е толкова важно , но според мен Марота работи в Интер от декември .
Това е съобщение в inter.it в началото на декември .


FC INTERNAZIONALE MILANO NAME GIUSEPPE MAROTTA AS CHIEF EXECUTIVE OFFICER SPORT
The experienced director will begin his role immediately and will be responsible for the entire sports area of the club
durex
И така да е, пак не е целия декември, но както и да е като цяло е тъпо да се казва, че той или някой друг от ръководството е виновно за лошите и добрите резултати. За мен всичко зависи от играчи и треньор, там търсете пролуката, а не в Марота, Санети, китайци и извънземни.
Provenzano
Цитат(durex @ Feb 23 2019, 13:53 ) *
Не само е топ играч, човека знае какво е това купа, титла, ШЛ, докато нашите 85% не са виждали такова нещо все още.

Това ясно, но да имаме 2-3ма такива играчи, а на нас всички са горе-долу на подобна възраст. Играчи под 25 г. почти нямаме. Май само Шкриняр и Балде са под тази възраст.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.