Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Sneijder10
Относно Видал - It is bullshit and you know it! Едва ли Анчелоти ще пусне Видал за толкова пари, но пък вече всичко е възможно след днес щом Челски плащат 70 милиона за Мората laugh.gif laugh.gif laugh.gif
durex
Това 19млн е заплатата му за 3 години мисля, а не трансферната му цена biggrin.gif
Sneijder10
Хаха така има повече логика, ама ако наистина имаше оферта за 19 милиона, Румениге щеше да си глътне пурата от смях. Иначе според мен много ще помогне в центъра, че там само астматици имаме
inter_ruse
аусилио на среща с агента на ковача.

галярдини-ковачич flower-1088.gif
Provenzano
Ха беше крайно време да се разработи малко, защото помислих, че е заспал зимен сън посред лято...
cheffo
Цитат
Inter and Samp agree on everything from the economic point of view, and in the next few hours the talk about the Schick contract will be perfected: a five-year-long offer of 1.8 million a season, in practice the same figures that the boy would have Taken to Juventus


Според Дон Балон ще пробваме за Иниеста. Договорът му изтича другото лято и засега няма изгледи да подновява.
Kutinkata
Какво става с Ковача , ще го взимаме ли ? С оглед всички слухове , това ни е единствения шанс за силен трансфер това лято .
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Jul 20 2017, 10:20 ) *
Какво става с Ковача , ще го взимаме ли ? С оглед всички слухове , това ни е единствения шанс за силен трансфер това лято .


Агентът на Ковача е и агент на Вършалко, както и на някакъв младеж от който уж се интересуваме. Така че не е сигурно за кого точно са говорили.
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Jul 20 2017, 10:47 ) *
Агентът на Ковача е и агент на Вършалко, както и на някакъв младеж от който уж се интересуваме. Така че не е сигурно за кого точно са говорили.

Много жалко , дано е била за Ковача . Макар , че няма да е лошо да вземем и Ковача и Вършалко в пакет .
inter_ruse
CDS - Ieri Sabatini ha incontrato Mateja Kezman,agente di Milinkovic Savic,servono 50mln

50млн са си множко , но тоя милинкович-савич ще стане баси класата. супер талант!!!
Provenzano
Матея Кежман е агент на Милинкович Савич?
Provenzano
Малко слухове:

- Приели сме офертата на Фенербахче за наем на Габигол.

- Предложили сме 8 млн евро за 18-годишното крилото на Каен - Ян Карамо.

- Спалети е помолил Сабатини и Аусилио засега да не водят преговори по евентуален изходящ трансфер на Муриьо.
cheffo
Ние май досега сме приели всички оферти за Габито, но той ги отхвърля до една smile.gif

Милинката, Лолито едва ли ще му иска само 50 млн. Той на Кейта, дето му изтича договора иска 30, така че правете си сметка.
inter_fen
Имаме 4 мача в следващите десетина дни, според мен те ще са решаващи за доста голяма част от играчите ни, включително Габигол. Дано покаже нужното и да се разчита на него през сезона.
Sneijder10
Най-силният траснфер ще е Видал, ако наистина дойде.
inter_ruse
чакай да дойде.
те далберт от ница немогат да уредят , кейта от лацио който е с изтичащ договор , кво остана за играч от калибъра на крал артуро..
Sneijder10
ШЛ не се печели с Нагатомо и бат Джони Биабиани. Все по някое време трябва да се уговарят големи имена
Kutinkata
Кейта и Далберт уж били договорени ама нямаме пари да ги вземем и се чака продажбата на Перишич . Според мен след продажбата на Перишич ще вземем Далберт и отхвърлената от Ювентус резерва на Сампдория , Ковача ще ни дойде скъп а Кейта няма да ни чака и ще избере други . Жалко е , че нямаме кеш , защото според мен ако вземем Кейта , Ковачич и Далберт и не продадем Перишич отбора ще ни е почти готов и ще ни остава само един десен бек да вземем , но сега дори не сме близо до готов отбор ...
inter_ruse
Направо ми се иска да хвърля една голяма храчка по тези ментета.
Нямали са пари,ами да бяха си купили киево,а не Интер мама им дайба аз...
cheffo
Има нещо друго тука, не е заради парите. Пари има, но нещо много се циклят трансферите. Незнам какво точно прави Сабатини, но и аз почвам да се изнервям, най-вече заради супер бавното меркато. От месец и половина се шуми, че сме на крачка от този Далберт и нищо. Същата ситуация при Балде и Весино - уж всичко е договорено и уредено, пък накрая нищо. При продажбите същатата работа - уж Медел, Ранокия, Йоветич, Перишич бяха на крачка от напускане и какво стана - нищо. Айде да се вземат малко в ръце и да започне да се случва нещо, защото от няколко седмици само една плоча се върти.

Цитат
Now there is no official but Vecino is now an Inter player. The Nerazzurri company will, in fact, pay the clause: 24 million in two annual installments of 12 million; Fiorentina does not seem to consider other formulas. Diop, Kimpembe, Mammana, Lemos and Abdennour are in defense. From Brazil, an offensive look is emerging as Lucas Lima (Santos) and Richarlison (Fluminense) appearances: the Ajax is strong on the latter. Finally, Inter does not retreat on the Perisic front: 55 million in cash, or Martial as a counterpart.


Пак същото.
inter_ruse
Sampnews - Offerta Inter alla Samp per Schick: 30m pagabili in 3 anni,per giocatore pronto contratto 5 anni a 1,8 milioni a stagione

Lotito su Keita: "Non ho ricevuto offerte né dalla Juventus né dall’Inter, ma sono arrivate dall’estero”

лотито казва ,че оферти за кейта е получил само от чужбина.
а между другото въпреки ,че рома имат добър ляв бек като емерсон , те взимат и коларов. отдясно имаха бруно перес и флоренци ,взимаха е карсдорп.
inter_ruse
Според сън,конте иска кандрева,който да се бори с моузес за място в състава му.
Ще предложат 26млн
cheffo
Цитат(inter_ruse @ Jul 22 2017, 08:42 ) *
Според сън,конте иска кандрева,който да се бори с моузес за място в състава му.
Ще предложат 26млн


A дано, но новината е на Сън smile.gif ПСЖ май ще взимат Неймар и Санчес. Там ще станат много и ще има доста излишни. Аз се надявам за Пасторе.
rodigri
Чета тук във форума каква селекция са направили милан??? Нито един от играчите които взеха не е световна класа, с изключение на Бонучи. Аз си мисля, че нашите процедират доста добре, по добе е треньора първо да се запознае с това което има и след това да се купува, защото паза е мн скъп в момента и не трябва да се правят грешки, като миналата година. Да, вижда се че играчи трябват, да двата ни бека са просто скандални, но за момента не виждам кой може да вземем, въпроса не е да се вземе някой, а някой който има нужната класа. Все си мисля, че ще вземем поне двама играча от световна класа. Матич би трябвало да е задължителен, трябва да разкараме Брозович, просто се вижда, че няма нужната класа, а само проблясъци. Шик, Икарди и Барбоса и нападението ни е готово. Един Матич и два бека и заспиваме. Ако не продадем Перишич, крило няма да вземем. По добре да продадем Кандрева и да взимаме Балдето.Спалети ще разчита и на Едер, тъй, че това ще ни е нападението
Provenzano
Тези дето им се подиграваха на мердите ония ден за загубата от Дортмунд дали гледат сега мача им срещу Байерн?
cheffo
Aз им се подгиравах и гледам мача и какво от това? Милан са супер мотивирани все едно играят в сериозен мач. Байрен първото полувреме се разхождаха, а второто вдигнаха оборите и пропуснаха добри положения. Миналата година критикуваха Анчелоти, че са играели слабо в предсезонната и той каза, че предпочита отбора му да достигне оптимална си форма в края на сезона, отколкото в началото. Резултатите в контролите не значат нищо, ще ги видим Милан като почне първенството.

Единствено съжелявам за Родригес, защото го надблюдавам вече втори мач и е стабилен отзад и има отлично центриране. С поне две класи над японеца, нямам идея защо се отказахме от него.
Provenzano
Аз знам, че резултатите в контролите не са важни и затова не трябва да им се смеем заради загубата от Дортмунд. И това при условие, че ние се мъчим срещу Нюрнберг.
cheffo
Mного близо сме до привличането на 19-год дясно крило на Каен Karamoh. Предложили сме 5 млн, те му искат 10 и се предполага, че ще си стиснем ръцете за 7-8 млн. Той е в последна година от договора си.
inter_ruse
баси меркатото. основния състав не можем да оправим , тръгнали сме на лов за разни таланти facepalm.gif
cheffo
Цитат(inter_ruse @ Jul 22 2017, 19:13 ) *
баси меркатото. основния състав не можем да оправим , тръгнали сме на лов за разни таланти facepalm.gif


Този ще да е заместникът на Кандрева biggrin.gif
Provenzano
Цитат(cheffo @ Jul 22 2017, 20:55 ) *
Този ще да е заместникът на Кандрева biggrin.gif

По-скоро новия Габигол.
Kutinkata
Първа добра новина това лято . Голям шанс Кандрева да патува за Челси . Спалети искал крила които можели да бележат , като Балде Кейта , Конте и Кандрева имали един и същ агент и Интер се нуждае от продажби . Ако този трансфер стане , ще е може би единственият светъл лъч за нас за цялото лято .
Provenzano
Кандревката направо ще им го занеса на ръце. Иначе Рома са взели Коларов, а гобите искат Емре Джан от Ливърпул.
Kutinkata
Ето едно интерестно четиво за всички наивници които вярват , че Сунинг не взима играчи заради ФФП , става въпрос за трансфера на Неймар в Барса .



Пари Сен Жермен е намерил интересна вратичка, през която да "вкара" Неймар в клуба, пише "Марка". Както е известно, в клаузата за откупуване на кариоката е записана рекордната в историята на футбола сума от 222 милиона евро.Именно това е сумата, която ще бъде платена на каталунците. За да не нарушат отново финансовия феърплей обаче, парижани ще използват хитър ход, с който да избегнат нови наказания от УЕФА.Спортният директор на ПСЖ Антеро Енрике и човек от борда на директорите на клуба са убедили бащата на футболиста, че най-добре ще бъде ако стрелецът подпише личен договор с Oryx Qatar Sports Investments.Въпросният инвестиционен фонд е катарска собственост и взима решенията в ПСЖ. При договор с Неймар фондът ще се яви негов бизнес-партньор и клубът ще мине "между капките". Така въпросните 222 милиона евро няма да фигурират никъде в сметките на клуба от Париж.

Прочети още на: http://m.gol.bg/barcelona/2017-07-23/pszh-...tira-uefa-s-ffp
cheffo
Цитат
Dalbert is getting closer to the rug in Milan. "The deal between Inter and Nice seems to have reached the point of balance," the Gazzetta dello Sport confirms. The deal may close for 20 million more bonuses. Nice will play the Champions League preliminaries against Ajax on July 26 and August 2. Since Inter is still in Asia, it is pointless to push for it: you can wait two weeks.


Далберт след квалификацийте за ШЛ.

Очаква се утре Весино да мине медицински.

Пак ще пращаме оферта за Видал.
Sneijder10
Далберт и Весино да дойдат само пак ще е добре. Кандрева и Кондо, ако ги шитнат за по 20-25 парчето ще е медено.
Kutinkata
На мен тия наще са ми бахти паляците вече . И Сабатини и Аусилио и Сунинг и тн ... във всяко интервю разправят , че Милан взимали много играчи а ние щели сме да вземем малко но качествени , защото не се нуждаем от много . Тук изключваме нелепоста , че Милан завърши преди нас както и , че те биха Байерн 4-0 а ние си падаме от Нюрнберг . Но идва другото , наще качествени футболисти са Скриниар който никой не е гледал но май ще е единственото по класно попълнение , застаряващия Валеро , Весино който не се е наложил като твърд титуляр във Фиорентина и пейката на Сампдория Шик . Това са цели 4 нови в отбора , реално ако бяха правилните 4 ние щяхме да сме приключили с меркатото , но сега с 4 нови попълнения всички фенове са недоволни , значи се подразбира и класата им де . Според мен това се очертава като едно от най слабото меркато от доста години , а ние имаме доста слаби .
cheffo
За Весино, който толкова нареждате тук четох, че след като го взимат Фиорентина, го пращат под наем в Емполи, където работи със Сари в силният сезон на Емполи (след който Сари отдите в Наполи). Сари се опитва да го вземе в Наполи после, но не успява и Весино се връща във Фио, където под ръководството на Соуса изкарва два сезона. И миналият сезон не е бил резерва, а твърд титуляр. Значи щом треньори като Спалети и Сари ценят един играч и го искат, то явно има някакви качества в него.
Sneijder
Цитат(cheffo @ Jul 24 2017, 10:10 ) *
За Весино, който толкова нареждате тук четох, че след като го взимат Фиорентина, го пращат под наем в Емполи, където работи със Сари в силният сезон на Емполи (след който Сари отдите в Наполи). Сари се опитва да го вземе в Наполи после, но не успява и Весино се връща във Фио, където под ръководството на Соуса изкарва два сезона. И миналият сезон не е бил резерва, а твърд титуляр. Значи щом треньори като Спалети и Сари ценят един играч и го искат, то явно има някакви качества в него.


Гледах му клипове, прилича ми на Ковачич, но за разлика от него подава повече! Доста е бърз и има добър пас.
Provenzano
Цитат(cheffo @ Jul 24 2017, 10:10 ) *
За Весино, който толкова нареждате тук четох, че след като го взимат Фиорентина, го пращат под наем в Емполи, където работи със Сари в силният сезон на Емполи (след който Сари отдите в Наполи). Сари се опитва да го вземе в Наполи после, но не успява и Весино се връща във Фио, където под ръководството на Соуса изкарва два сезона. И миналият сезон не е бил резерва, а твърд титуляр. Значи щом треньори като Спалети и Сари ценят един играч и го искат, то явно има някакви качества в него.

Той пък Сари нали големия треньор crying_with_laughter-3302.gif
cheffo
Цитат(Provenzano @ Jul 24 2017, 10:41 ) *
Той пък Сари нали големия треньор crying_with_laughter-3302.gif


Еми незнам. Доста хора казват, че Наполи играят най-красивият футбол в Италия, освен това от две години си ги вкарва в тройката без проблем. Стабилизира отбора след Бенитез и висчко това го постигат без да хвърлят по 100 млн всяко лято. Имаше много дето им отдаваха успехите само на Игуаин и той като се махна, пак без проблеми си влязоха в тройката. Незнам за тебе, какво е критерий за добър треньор.

Този сезон същи излязоха първи от групата си в ШЛ, просто имаха малшанса да им се падне Реал. И въпреки това се представиха добре срещу тях.
Provenzano
Ахам. Ще ги запомня Наполи на Сари с най-красивия им футбол в Италия, мястото в топ 3 и добрата им игра срещу Реал на 1/8 в ШЛ. Само дето след няколко години никой няма да го помни.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Jul 24 2017, 11:15 ) *
Ахам. Ще ги запомня Наполи на Сари с най-красивия им футбол в Италия, мястото в топ 3 и добрата им игра срещу Реал на 1/8 в ШЛ. Само дето след няколко години никой няма да го помни.


Ти какво искаш, с този състав да спечелят ШЛ ли?
Kutinkata
Абе трето място в Италия и осминафинал в ШЛ си е минимума за този отбор на Наполи . Какво сега да му правим евала , че е завършил пред Аталанта ли ? Предизвикателставата пред Наполи този сезон бяха да вземе купата , да се престави достойно в ШЛ и да изпревари Ювентус и Рома , нищо от това не беше постигнато . Не , че направиха слаб сезон ама не беше и кой знае какво , нещо средно . Иначе аз лично не съм гледал Весино , ама има 6 мача като резерва , незнам дали е твърд титуляр или не . Да мяса на Ковачич ... знам ли , хърватина е по млад и всички го знаят вече , Весино е на 25 и дори ние не го знаем как изглежда . Ако все пак този трансфер се осъществи ще се радвам да е от класата на Ковача , макар , че лично аз си предпочитам оригинала .
Provenzano
Цитат(cheffo @ Jul 24 2017, 12:19 ) *
Ти какво искаш, с този състав да спечелят ШЛ ли?

Ами не, но да хвалим най-резултатния отбор в Италия за изминалия сезон, че е завършил на трето място пред селяците от Бергамо, Лацио, Интер и Милан (всички знаете в каква форма и положение) за мен е меко казано несериозно.
cheffo
Това е несериозно.Ти виждал ли си какви заплати взимат играчите на гобите и тези на Наполи. Само Хамшик взима 3.5 млн годишно, всички други са под 2.5 млн. Ювентус няма да ги коментирам, виж им заплатите има ги из нета. Въобще е несериозно да сравняваш Игуаин, Дибала, Пянич, Кедира, Бонучи и др. с Хамшик, Кайехон, Жоржиньо, Алън и т.н. Ювентус си позволяват да дадат 90 млн за нападател, а Наполи го заместват с 30-милионен. Какво повече да говорим. То толкова им струваше Сандро на гобите, а той е бек.
Колкото до ШЛ, какво значи достойно представяне за теб? Първи са в групата и отпадат от настоящият и бъдещ носител на трофея. И при това Наполи нямат някави традиций в ШЛ.
cheffo
Цитат(Provenzano @ Jul 24 2017, 12:35 ) *
Ами не, но да хвалим най-резултатния отбор в Италия за изминалия сезон, че е завършил на трето място пред селяците от Бергамо, Лацио, Интер и Милан (всички знаете в каква форма и положение) за мен е меко казано несериозно.


Еми по тази логика тогава, може да се кажа абсолютно същото за нашите титли след Калчополи, когато ние бяхме единственият незасегнат гранд. Освен това мисля, че завършиха на точка зад Рома и 5 зад шампиона. Това не е голяма разлика в сравнение на бюджетите и на трите отбора.А и този Наполи ни опука без проблем и в двата мача.
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Jul 24 2017, 12:47 ) *
Това е несериозно.Ти виждал ли си какви заплати взимат играчите на гобите и тези на Наполи. Само Хамшик взима 3.5 млн годишно, всички други са под 2.5 млн. Ювентус няма да ги коментирам, виж им заплатите има ги из нета. Въобще е несериозно да сравняваш Игуаин, Дибала, Пянич, Кедира, Бонучи и др. с Хамшик, Кайехон, Жоржиньо, Алън и т.н. Ювентус си позволяват да дадат 90 млн за нападател, а Наполи го заместват с 30-милионен. Какво повече да говорим. То толкова им струваше Сандро на гобите, а той е бек.
Колкото до ШЛ, какво значи достойно представяне за теб? Първи са в групата и отпадат от настоящият и бъдещ носител на трофея. И при това Наполи нямат някави традиций в ШЛ.

Ох доста пристрастно ми се струва мнението ти . Ами Ювентус изхарчи 90 за Игуаин но продаде за над 100 Погба , и с кой го замени ? С 40 милионния Пянич , а и според мен като единици Наполи са пред Рома но виждаме в класирането е обратното , отделно за 2 години Сари можеше да вземе я купата на Италия я Лига Европа ама нищо не взе , а и разликата в зплатите които казваш е много по голяма в Испания с Реал и Барса с тези на Атлетико но Чоло ги удари веднъж , а и като сравняваш играчите на Юве и Наполи не слагай звездите на едноте и пейки от другите , някак си не е много честно .
inter_ruse
Ювето взеха бернардески който уж щеше да бъде първото ни попълнение лятото
Не е истина колко сме жалки и смешни peeing-2085.gif
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Jul 24 2017, 13:03 ) *
Ох доста пристрастно ми се струва мнението ти . Ами Ювентус изхарчи 90 за Игуаин но продаде за над 100 Погба , и с кой го замени ? С 40 милионния Пянич , а и според мен като единици Наполи са пред Рома но виждаме в класирането е обратното , отделно за 2 години Сари можеше да вземе я купата на Италия я Лига Европа ама нищо не взе , а и разликата в зплатите които казваш е много по голяма в Испания с Реал и Барса с тези на Атлетико но Чоло ги удари веднъж , а и като сравняваш играчите на Юве и Наполи не слагай звездите на едноте и пейки от другите , някак си не е много честно .


Пристрастен съм към какво? Просто казвам, че Сари е добър треньор в отбор, които отстъпва чисто финасово и като качество на играчите от Ювентус, а вие се мъчите да го изкарате некадърник с късмет, защото не бил спечелил купата на Италия.
Алегри беше същата работа. Изкарваха го пълен некадърник в Милан, но когато отиде в стабилен отбор, който имаше и финанси се видя, че не е. Два финала в ШЛ в рамките на 4 години и постоянен шампион в Италия. Ама сега като ви знам, веднага ще кажете, че е некадърник, защото не е спечелил ШЛ и че в Италия всеки треньор може да стане шампион с Ювентус. Както и да е, не ми се спори повече.
Идеята ми отначало беше, че Весино може да се окаже добър играч, а не тотален некадъриник и средняк, както се опитват да го изкарат някои хора тук, които сигурно не са го гледали изобщо. С това далеч не казвам, че е някаква класа, не съм го гледал и не мога да го коментирам.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.