Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
enjoy
Еркин току що от профила си в Twitter:



айде дано най-накрая имаме бек като хората!
enjoy
Inter City - Яя Туре (без пари със заплата 2 години 11м), Сабалета (2м евро) и Мангала (под наем) е много вероятно да вземем всичките + Кандрева! ТутуСпорт....

Чорич е близко до Тотнъм за 4 милиона, имам приятел който тренира младежите на Динамо Загреб и каза че Чорич е много голям талант и идвали да го гледат всеки мач, като ми потвърди че Интер също са го гледали 2-3 пъти. Ще ме е яд ако го изпуснем, но това лято сме по безплатните агенти както се вижда!
Kutinkata
Цитат(enjoy @ May 27 2016, 11:08 ) *
Inter City - Яя Туре (без пари със заплата 2 години 11м), Сабалета (2м евро) и Мангала (под наем) е много вероятно да вземем всичките + Кандрева! ТутуСпорт....

Винаги като се говори за нас , че нвмаме пари ми се е струвало странно това определение . Как така отбор който е закъсал доста финансово дава 30+ милиона за играч с меко казано съмнителни качества като Кондогбия ... Как така отбор без пари плаща по 11 милиона на година на няква пенсия ... Иначе нали Тохир говореше за подмладяване на отбора ? Ето Туре , Кандрева , Сабалета ... все млади и перспективни играчи . Дано някой им спре наркотиците и на Тохир и на Манчини , защото ако тези слухове се окажат истина догодина сме в борба за оцеляване .
checha
http://m.gol.bg/inter/2016-05-27/ofitsialn...podpisa-s-inter

Една добра новина.
inter_ruse
Цитат(checha @ May 27 2016, 13:18 ) *

чудесна новина , ханданович трябва да е капитана ни , но манчо се ебава с всички...
enjoy
Цитат(checha @ May 27 2016, 13:18 ) *




Нееейеее сигурно както казват в Господари на Ефира.... Има тенденция за подновяване като целта е качване на цената! Медийте в Италия потвърждават че въпреки подновяването, ПСЖ и Арсенал напират за него!Аз съм той да остане и в интервю е казал че няма проблем да остане!

Цитат(Kutinkata @ May 27 2016, 11:46 ) *
Винаги като се говори за нас , че нвмаме пари ми се е струвало странно това определение . Как така отбор който е закъсал доста финансово дава 30+ милиона за играч с меко казано съмнителни качества като Кондогбия ... Как така отбор без пари плаща по 11 милиона на година на няква пенсия ... Иначе нали Тохир говореше за подмладяване на отбора ? Ето Туре , Кандрева , Сабалета ... все млади и перспективни играчи . Дано някой им спре наркотиците и на Тохир и на Манчини , защото ако тези слухове се окажат истина догодина сме в борба за оцеляване .



Тохир каза че сега ще вземем 3 класни играчи на всяка позиция! Отбора ни е доста млад сравнение с грандовете, имаме Икарди, Кондогбиа, Брозович, Мурийо които може и да не напуснат. Според мен точно това липсва на отбора малко по опитни играчи в средата на терена и Манчини за това се насочва към Яя Туре, Билиа или Л. Диара + Банега! За Сабалета той беше по-добър и от Дани Алвеш преди 1-2 години но контузийте доста му свалиха формата! За Мангала цаката е да продадем Мурийо и да искараме пари за Кандрева като вземем Мангала под наем поне според медийте! Тази година видяхме че само с младо не става като най-добри в отбора бяха Миранда, Ханданович и Перишич никой от младите нямаше постоянство в играта си затова и зациклихме след ненормалния старт! Аз съм за по-опитни играчи, казвал съм го не веднъж че обтор без играч като Пирло, Иниеста, Лампард, Джерард не става. Миналата година взехме Мело за тази цел, той почна добре но точно той ни издъни срещу Лацио, а и като цяло той беше последна опция не случайно го взехме в последният ден на прозореца както и Тейеш.

Аз лично си мисля че с Банега един от Яя Туре, Билиа или Л. Диара и Брозович, Кондогбиа и Медел ще имаме много опции и по-добра полузащита от миналата година!

За крило Кандрева си е перфектен за Сериа А и мисля че Перишич Икарди Кандрева отпред ще свърши доста работа! Все още се притеснявам за партньор на Миранда ако продадем Мурийо, вратар ако Хандата се продаде и за десен бек, Сабалета ме съмнява че му е минало времето и отново е опция последна и най-вероятно ще свършим с него! За Мангала прехвален играч но и Мурийо спада в тази графа като и двамата са млади а за поста защитник и полузащитник годинките като напреднат се поизчиства играта!

Според мен Л. Диара, Сабалета, Кандрева, Банега, Еркин, Мангала са доста вероятни за това лято, ако Хандата не напусне и вземем тези играчи със сигурност ще направим по-добър сезон, проблем ще е Манчинката който пипа отбора когато има добри резултати, а поговката гласи, работи ли НЕ ПИПАЙ!
inter_ruse
интересуваме се от хоакин корея от самп. те не са платили няква вноска към бившия му отбор и верон ни помагал ние да го вземем. аз го харесвам този , доста е техничен и подвижен. малко индивидуален , но млад е и има на къде да се развива.
болоня искат биабиани.
Kutinkata
Цитат(enjoy @ May 27 2016, 17:18 ) *
[Според мен Л. Диара, Сабалета, Кандрева, Банега, Еркин, Мангала са доста вероятни за това лято, ако Хандата не напусне и вземем тези играчи със сигурност ще направим по-добър сезон, проблем ще е Манчинката който пипа отбора когато има добри резултати, а поговката гласи, работи ли НЕ ПИПАЙ!

Да продадем Мурийо за да вземем новия Ернанеш ... Сигурен съм , че Кандрева няма да вдигне грам нивото на отбора , не е по добър от Йоветич или Ляич даже обратното по слабичък си е . За Диара или Билия същата работа , и тримата са играчи който ще изиграят 1-2 сезона на средняшко ниво и после 1-2 ще им плащаме заплатите , защото няма да можем да се отървем . Еркин , Сабалета ... без коментар . Както и да го гледаме ако тези слухове станат реалност другия сезон ще имаме по слаб отбор от изминалия сезон . Аз не разбирам този сезон имахме в атака Икарди , Перишич , Ляич , Йоветич , Биябияни , Паласио и генийте ни взеха средняшки играч на 30, естествено класата ни не се вдигна , сега обаче решават нов такъв трансфер да се направи ... в халфовата линия имаме Брозович , Кондогбия , Банега , Мело и Медел и всъщност освен първите двама , другите трима наближават 30-те , за какво ни е този опит ... В защитата ако не броим Мурийо (който искаме да продадем) другите са Миранда , Нагатомо, Дамброзио , Еркин ... все играчи също около 30-те , мойте сметки ли са грешни незнам но този отбор е пълен с играчи със съмнителни качества около 30-те и се мъчим да докараме още куп такива .
Ludman
Тохирчо днес сякаш се опитва да сломи нещата и каза , че ще има пордажба на 1-2ма играчи , но не е задължително да са от звездите ни!
enjoy
Манчини е казал че не е доволен от това че ще продаваме някой от звездите и Тохир е омекнал!
Provenzano
Милан и Интер в битка за испански таран

Милан и Интер се интересуват от нападателя на Валенсия Алваро Негредо, пишат в Испания. Според местните медии таранът не е доволен от малкото игрово време в тима си и иска да напусне през лятото.

30-годишният нападател вкара 5 гола в 25 мача в Ла Лига този сезон, но вече гледа с едното око към Серия А. Валенсия завърши на разочароващото 10-то място и според „Марка“ в близките дни ще говори с ръководството за бъдещето си.

Милан и Интер са готови да предложат ново поле на изява на тарана, който е доказан голмайстор още от времето, в което играеше за Алберия, Севиля и Манчестър Сити.

Източник: gol.bg
inter_ruse
Цитат(Kutinkata @ May 27 2016, 19:05 ) *
Да продадем Мурийо за да вземем новия Ернанеш ... Сигурен съм , че Кандрева няма да вдигне грам нивото на отбора , не е по добър от Йоветич или Ляич даже обратното по слабичък си е . За Диара или Билия същата работа , и тримата са играчи който ще изиграят 1-2 сезона на средняшко ниво и после 1-2 ще им плащаме заплатите , защото няма да можем да се отървем . Еркин , Сабалета ... без коментар . Както и да го гледаме ако тези слухове станат реалност другия сезон ще имаме по слаб отбор от изминалия сезон . Аз не разбирам този сезон имахме в атака Икарди , Перишич , Ляич , Йоветич , Биябияни , Паласио и генийте ни взеха средняшки играч на 30, естествено класата ни не се вдигна , сега обаче решават нов такъв трансфер да се направи ... в халфовата линия имаме Брозович , Кондогбия , Банега , Мело и Медел и всъщност освен първите двама , другите трима наближават 30-те , за какво ни е този опит ... В защитата ако не броим Мурийо (който искаме да продадем) другите са Миранда , Нагатомо, Дамброзио , Еркин ... все играчи също около 30-те , мойте сметки ли са грешни незнам но този отбор е пълен с играчи със съмнителни качества около 30-те и се мъчим да докараме още куп такива .

ти едер с кандрева ли го сравняваш? де ямбол , де станбул...
ако не вземем биглия , според тебе кой дефанзивен халф ще вземем? според тебе възможно ли е и според тебе ние не искаме ли да вземем някой от уилям карвальо или каземиро примерно които са хем млади и хем много талантливи? кажи след като знаем нашето финансово състояние и след като знаем нашето ръководство ако не вземем биглия примерно кого ще вземем? според мене ще си останем с питбулите които пак ще падат/спъват по терена!!!
друго си е кондогбия и брозович да играят до яя туре и друго си е до рендета като мело и медел.
друго си е на бека да играе стария сабалета , друго е да играе нагатомо. и аз искам алаба или по-възможния дармиан , ама знам че няма да има. юве са пресен пример - взеха стария евра който им върши работата , а през това време взеха един доста талантлив бек като алекс сандро. лека полека докато французина издъхне , сандро ще натрупа опит и самочуствие и когато му дойде времето ще си мине титуляр.
Kutinkata
Цитат(inter_ruse @ May 28 2016, 12:45 ) *
ти едер с кандрева ли го сравняваш? де ямбол , де станбул...
ако не вземем биглия , според тебе кой дефанзивен халф ще вземем? според тебе възможно ли е и според тебе ние не искаме ли да вземем някой от уилям карвальо или каземиро примерно които са хем млади и хем много талантливи? кажи след като знаем нашето финансово състояние и след като знаем нашето ръководство ако не вземем биглия примерно кого ще вземем? според мене ще си останем с питбулите които пак ще падат/спъват по терена!!!
друго си е кондогбия и брозович да играят до яя туре и друго си е до рендета като мело и медел.
друго си е на бека да играе стария сабалета , друго е да играе нагатомо. и аз искам алаба или по-възможния дармиан , ама знам че няма да има. юве са пресен пример - взеха стария евра който им върши работата , а през това време взеха един доста талантлив бек като алекс сандро. лека полека докато французина издъхне , сандро ще натрупа опит и самочуствие и когато му дойде времето ще си мине титуляр.

Първо за Едер и Кандрева , да според мен втория не е по класен от първия . Преди да дойде при нас Едер вкарваше повече , блестеше повече и двамата си бяха национали ... Според теб Кандрева по класен ли е от Едер , Йоветич или Ляич , че да ни вдигне нивото ? За другото , да знам финансовото състояние на отбора и не се надявам на Касемиро , но защо винаги грешим с трансферите като просто запълваме дупки с играчи като Билия ? Банега , Брозович и Кондогбия е добра халфова линия , имаме си и Гнукури и Медел , който е на нивото на Билия , защо да взимаме този 30 годишен средняк при положения , че си имаме в изобилие такива . Туре малко ми прилича на трансфера на Виера но закъснял с 2-3 сезона . Примера с Евра е добър , но той отиде в Юве като миже би най-добрия ляв бек а и наистина Ювентус си има негов заместник който вече е готов за титуляр . А ние имаме ли тези заместници ? До сега трябваше да сме намерили заместниците и на Паласио и на Медел ... но това не включва 30 годишни заместници дошли от средняка Лацио .
inter_ruse
едер до преди една година не го познавахме , преди това се подвизаваше в серия Б , чезена и т.н. национал на италия е от една година. кандрева е твърд титуляр за скуадрата от няколко години насам , играл е за юве(може да е било за слабия юве , но е играл) и сега играе в лацио който миналия сезон завърши трети и който си е марка за серия А. кандрева е къде къде по-класен от едер и ако дойде ще ни помогне , убеден съм просто! дали е по-класен от ляич и йоветич не искам да се наемам с мнение,защото и тримата са добри футболисти за серия А.
медел само може да гледа клипчета с подаванията на биглия и да се учи , също така да гледа и как се влиза срещу противник и доста неща да гледа и да се учи. медел е борбен играч и аз го харесвам доста като защитник , но ако остане при нас той трябва да е чиста резерва и да влиза само при липса на деф.халф или на някой от централните защитници.
кондогбия-банега-брозович наистина е добра халфова линия и дано играем с нея , но манчо гаранция ще сложи някой друг дефанзивен халф и един от кондо и брозо ще изгори на пейката. и моята мисъл е , вместо този халф да е медел , да е биглия или яя туре...
ааа,забравих да си кажа мнението за евра. според мене той не дойде като най-добрия ляв бек в света. той по-скоро дойде като един изцеден бек и малко хора очакваха той да подпише договор до 2018г. с дъртата.
enjoy
Walter Mazzarri could try to poach Juan Jesus and Davide Santon from Inter to reinforce Watford.

Да ги взима и двамата за общо 12-15милиона!

Inter are reportedly close to Feyenoord talent Tonny Vilhena and approach Genoa’s Zenit-owned Cristian Ansaldi.

И двамата са средна класа която имаме доста, но мисля че за пълнеж стават!

Inter is an interested spectator in the battle between Genoa and Zenit for the signing of Cristian Ansaldi, who spend the last six months on loan at the Italian club from Zenit. Tuttosport explains that Grifone Chairman Enrico Preziosi, does not want to spend the 4 million Euro agreed last January but is only offering 3 million with Zenit refusing the offer. In this case, Inter can go back in the race offering 3.5 million Euro to sign the Argentinian full back.

За Ансалди искаме да го отмъкнем под носа на Дженоа като предлагаме повече на Зенит за него, но по вероятно е Дженоа да си го вземе и след това да го продава на двойна цена на нас - 7-8м евро, той се счита за заместник на Сантон!

На мястото на Жуан, най-вероятно ще върнем Андреоли, който за мен е по-добра резерва от Жуан!

Газета току що съобщи че Вилхена може да се счита за играч на Интер без пари ще дойде и той като Банега и Еркин!

Кандрева се отдалечава от Атлетико те предлагат 15м и 2м бонус но Лацио си искат 25м, което означава че идва множко и за нас, но Манчини ще продаде някой за да го вземе според мен за него той е цел Номер 1 или поне така медийте го правят!
inter_ruse
25млн са много за кандрева. 13-15млн е долу горе разумна цена за антонио.
рома ни надцакват за ван дер вийл.
а реал са склонни за раздяла с ковачич. вместо да се интересуват от други играчи , защо не ни го върнат се питам аз!? май ще го гледаме с екипа на друг отбор от серия А :@
Provenzano
Обрат! Жозе не иска Ибра, предпочита Оба или Икарди

Новият мениджър на Манчестър Юнайтед – Жозе Моуриньо, се е отказал от привличането на Златан Ибрахимович, съобщава авторитетното издание The Times.

Специалния е провел разговори с агента Мино Райола, който представлява и двете страни и след него е решил да се спре на по-млад вариант, отколкото на 34-годишната звезда. Новите цели на португалския тактик са голмайсторите на Интер и Борусия Дортмунд – Мауро Икарди и Пиер-Емерик Обамеянг.

"Нерадзурите" нямат намерение да се разделят с аржентинския си стрелец, но могат да бъдат принудени да го продадат, защото имат проблеми с финансовия феърплей на УЕФА. Интересът Батман е голям, като се смяташе, че Реал Мадрид е фаворит за подписа му.

Селекционерът на Габон – Жорже Коща, вчера наля допълнително масло в огъня, заявявайки, че трансферът на Обамеягн ще стане факт до дни. От "Сигнал Идуна Парк" обаче побързаха да опровергаят думите на спеца.

The Times пише още, че Жозе желае да подсили Юнайтед с трима звездни играчи – централен защитник, халф и нападател.

Източник: gol.bg
onlyinter
Малко слухове за изходящи трансфери: Мурийо и Брозо.

http://www.transfermarketweb.com/?action=r...mp;idsel=173316

http://www.transfermarketweb.com/?action=r...mp;idsel=173321

Ludman
Бори ли сме се с братчедите за Алекс Видал от Барса! Пари не се споменават!
enjoy
Официялно продадохме Лаксалт на Дженоа!

Laxalt's agent: "Genoa completed the purchase, he's very happy"

Първите пари за новия сезон, 2,3 милиона са платили Дженоа за Лаксалт!



Ласана Диара е бил осъден да плати 10м евро за където мина като на своя глава като свободен агент в Марсилия! Така може да го пишем отпаднал тъй като едва ли ще вземме играч с такова реноме в отбора пример ПСЖ се отказва от преговорите с него заради тази присъда! Ще ходи в Китай да ги избива предполагам wink.gif

Днес истича споразомението за Сориано от Сампдория и е ясно че няма да го взимаме!

Конте иска на всяка цена Перишич но Тохир категорично е отказал да го продаваме, тоест Манчини wink.gif

Дженоа в крайна сметка ще купи Ансалди и ще му търси 8м, Рома и ние сме с интерес но с тази цена ние отпадаме и най-вероятно ще вземем Сабалета за 2м, пари нема wink.gif

Вилхена може би ще е следващият ни нов играч, агента му е казал че ние сме с предимство за подписа му, след Банега и Еркин отново без пари - пари нема wink.gif









Provenzano
Банега и Вилхена въобще не са лоши попълнения и то за без пари. Еркин ми е с въпросителна, но предполагам, че все пак ще се окаже частично надграждане в сравнение с Нагатомо.
Kutinkata
Най вероятно и догодина треньор ще ни е овчия поглед , защото Атлетико обещават да развържат кесията за да задържат Чоло . Лош сезон ни очаква , с оглед и на треньора ни и на новите попълнения ...
Provenzano
Надеждата умира последна !
Centrocampista
http://www.fcinternews.it/in-primo-piano/u...del-2016-217332

http://www.inter.it/it/news/73723/caner-erkin-e-nerazzurro

Ами, хайде да ни е честит Чанер Бей ! Дано ни изненада приятно.
durex
Тъкмо му правих тема biggrin.gif
Ludman
Сега му гледах избрано в тубата клипче.... blink.gif .... ДеАмброзко е Меси спрямо този! Съвсем сериозно ... този е мега зле .....! Колко страдние ни чака и тази година!
Provenzano
МАлиииииии кво разправяте, ще поизчакам аз малко с коментарите, макар че се надявам поне веднъж да сме уцелили с тези свободни трансфери biggrin.gif
Ludman
Цитат(Provenzano @ Jun 1 2016, 17:27 ) *
МАлиииииии кво разправяте, ще поизчакам аз малко с коментарите, макар че се надявам поне веднъж да сме уцелили с тези свободни трансфери biggrin.gif

Незнам на какво се надяваш ... този е тотален ботушар, бута топката все едно боулинг играе! Не случайно няма много игрово време в Турция и на 28г е оставен без договор! Според мен е на ниво наща А група!
durex
Турци в Интер не виреят и този ще потвърди думите ми само след около 2 месеца и половина. Според мен се взима за широчина на състава, тъй като ще участваме и в ЛЕ и ще трябват ротации. Все си мисля, че не е взет за титуляр, въпреки че дано ни изненада приятно в крайна сметка.
Provenzano
Абе аз знам как стоят нещата и какво ще се случи, но предпочитам в този случай да бъда оптимист вместо реалист.
Ludman
Тoва не е истина просто , Реал са преложили Кова на дъртата за 25млн. , а Милан го искат наем и опция да го купят! Ще откача , ако това стане...
Kutinkata
Цитат(durex @ Jun 1 2016, 18:46 ) *
Турци в Интер не виреят и този ще потвърди думите ми само след около 2 месеца и половина. Според мен се взима за широчина на състава, тъй като ще участваме и в ЛЕ и ще трябват ротации. Все си мисля, че не е взет за титуляр, въпреки че дано ни изненада приятно в крайна сметка.

Според мен се взима , защото открай време ние сме на принципа - и шамар да е ще го вземем щом е безплатен . Цялостно при нас последните години е важно количеството а не качеството . Надали има друг отбор със 7 нападатели , като не играе в Европа и титуляри са само по трима . Манчини е празна глава и иска играчи ей така да си ги върти безмислено , защото не им плаща заплатите . Тохирчо няма престава къде се намира и му угажда на акъла . Но интерестното ми е няма ли поне един адекватен там да им каже , че ако не се плащаха ненужните заплати на сумати играчи през изминалия сезон а и предишните също , отбора сега нямаше да е толкова зле финансово ? Ако отваряш магазин , ще назначиш само толкова хора колкото са ти нужни за да работи той , не съм виждал пред магазините целогодишно да седят на столчето по 4-5 продавача на заплати , ей така ако някой се разболее случайно ...
durex
Цитат(Kutinkata @ Jun 1 2016, 19:12 ) *
Според мен се взима , защото открай време ние сме на принципа - и шамар да е ще го вземем щом е безплатен . Цялостно при нас последните години е важно количеството а не качеството . Надали има друг отбор със 7 нападатели , като не играе в Европа и титуляри са само по трима . Манчини е празна глава и иска играчи ей така да си ги върти безмислено , защото не им плаща заплатите . Тохирчо няма престава къде се намира и му угажда на акъла . Но интерестното ми е няма ли поне един адекватен там да им каже , че ако не се плащаха ненужните заплати на сумати играчи през изминалия сезон а и предишните също , отбора сега нямаше да е толкова зле финансово ? Ако отваряш магазин , ще назначиш само толкова хора колкото са ти нужни за да работи той , не съм виждал пред магазините целогодишно да седят на столчето по 4-5 продавача на заплати , ей така ако някой се разболее случайно ...

Тохир взима футболисти, които Манини иска. Ако не ги беше взел, щяхме да обвиняваме него, че не взима играчи искани от треньора. Единствената грешка в момента на Тохир е че държи това недоразумение Манчини още като треньор, при все че се провали с гръм и трясък, а да не забравяме, че пръсна близо 80 млн за трансфери.
Хубавото е че Тохир май ще продава на китайците всичките си акции, а те от своя страна четох, че няма да търпят Манчини и минута повече и ще го натирят, като се споменава Симеоне.
За мен трансферния пазар няма да бъде толкова интересен, колкото сагата около клуба и дали Сунинг Груп ще ни купят изцяло.
Kutinkata
Цитат(durex @ Jun 1 2016, 20:21 ) *
Тохир взима футболисти, които Манини иска. Ако не ги беше взел, щяхме да обвиняваме него, че не взима играчи искани от треньора. Единствената грешка в момента на Тохир е че държи това недоразумение Манчини още като треньор, при все че се провали с гръм и трясък, а да не забравяме, че пръсна близо 80 млн за трансфери.
Хубавото е че Тохир май ще продава на китайците всичките си акции, а те от своя страна четох, че няма да търпят Манчини и минута повече и ще го натирят, като се споменава Симеоне.
За мен трансферния пазар няма да бъде толкова интересен, колкото сагата около клуба и дали Сунинг Груп ще ни купят изцяло.

Мен на този етап въобще не ме интересуват трансферите . Ако някой си мисли , че от подобието на отбор от миналия сезон , ще се превърнем в кандидат за тройката с "звезди" като Еркин , Билия , Кандрева и тн ... Принципно винаги съм бил ЗА президента да угажда и да слуша треньора но когато отбора ти не играе като отбор и то цял сезон и когато до зимната пауза има 6 нападателя и треньора ти иска 7ми без да играе в Европа и още куп такива изцепки трябва да ти светне лампичката , че това треньорче няма акъл . Единствената ми надежда се появи днес ако тези Сунинг Груп ни купят от Тохир и променят нещо ... иначе колкото и да ми се иска да си прествя , че Манчини е истински треньор не ми се получава просто .
enjoy
GdS - Ако Сънинг купи клуба Рамирез и Тешейра идват в Интер, Мело потегля за Китай....

Ето това ако стане ще си поръчам нещо от AliBaba за съпорт на Китайците wink.gif
Provenzano
Тези китайци ли държат alibaba? Аз защо четох, че тези от alibaba искали да купуват Милан?
Kutinkata
Не мисля , че Сунинг Груп държат Алибаба . Собственика на Алибаба е Джак Ма който казват , че е китайския Стив Джобс . Даже мисля , че е малко обратното , мисля , че Алибаба е купила 10-20% от Сунинг Груп за някаква огромна сума .
durex
Алибаба е точно на Джак Ма, който иска да купува Милан и мисля, даже че е най-богатия китаец.
enjoy
Ето какво може да стане ако сделката както вече е ясно се състои!

закупени - 40m
- Caner Erkin - free DONE
- Banega - free DONE
- Tonny Vilhena - free
- Yaya Toure - free
- Teixera - free loan
- Jeffrey Bruma - 8m
- Lamela - 30m
- Zabaleta - 2m
- Bardi - back from loan

продадени - 42.3m
- Laxalt - 2.3m redemption from Genoa DONE
- Ljajic back to Roma
- Telles back to Galatasaray
- Melo - 4m - JS Suning
- Berni - retire
- Dodo - 5m-7m - Serie A, JS Suning
- Ranocchia - 5m - Serie A, EPL
- Santon - 5m - Watford
- Juan - 8m - OM, Watford
- Eder - 10m - JS Suning
- Gnoukouri, Manaj, Longo, Puscas, Bessa ...etc.. - 10m or loan
- Biraghi - 3m redemption from Granada

трябва да платим - 25.8m
Brozovic - 5m
Dodo - 7.8m
Jovetic - 12m
Manaj - 1m



ВРАТАРИ:
1. Handanovic
22. Francesco Bardi
30. Juan Carrizo

ЗАЩИТНИЦИ:
2. Jeffrey Bruma
5. Pablo Zabaleta
6. Marco Andreolli

24. Jaison Murillo
25. Joao Miranda
33. Danilo D'Ambrosio
55. Yuto Nagatomo
88. Caner Erkin

ПОЛУЗАЩИТНИЦИ:
7. Geoffrey Kondogbia
17. Garry Medel
19. Éver Banega
21. Tonny Vilhena
42. Yaya Toure
77. Marcelo Brozovic

НАПАДАТЕЛИ:
8. Rodrigo Palacio
9. Mauro Icardi
10. Jovetic
11. Erick Lamela
29. Alex Teixeira

44. Ivan Perisic

ОБЩО закупени: 40m + 25.8m (трябва да платим) = 65.80m / ОБЩО продадени: 42.3m (чрез JS Suning можем да надуем цените, а и можем да правим -30м на сезон)

Правила:
4 тренирани в отбора + 4 association trained
4 CT (Bardi, Marco Andreolli, Icardi, Biabiany - are club trained) + 4 AT (Andreolli, Candreva, D'Ambrosio, Icardi - association trained)

само 2 NON-EU трансфера на сезон
- Caner Erkin и Alex Teixeira

* for Miranda we must pay in 2017/2018 season
* for Eder we must start pay in 2017/2018 season too
* Ljajic will be not get for 10m for sure and the same for Telles 8.5m
Kutinkata
Цитат(durex @ Jun 2 2016, 11:07 ) *
Алибаба е точно на Джак Ма, който иска да купува Милан и мисля, даже че е най-богатия китаец.

И аз това написах де , но въпроса е дали Джак Ма и Алибаба имат нещо общо със Сунинг Груп , макар , че и това не е толкова важно .
Provenzano
Цитат(enjoy @ Jun 2 2016, 11:19 ) *
- Yaya Toure - free

Яя Туре free? Хм... неговият договор със Сити не изтича ли през следващото лято?
enjoy
Цитат(Provenzano @ Jun 2 2016, 14:52 ) *
Яя Туре free? Хм... неговият договор със Сити не изтича ли през следващото лято?


Последната новина която четох е че неговият агент се опитва да навие Сити да го пуснат без пари, заплатата му е 11м на година така че е доста вероятно, дали ние ще плащаме цялата е друг върпос и проблем!

Днес Сити взеха Гюндоган, а това значи на 100% че Яя напуска Сити, без пари или не ще видим!

Днес медийте казват че Яя Туре, Ламела и Алекс Тешейра ще са подарък за Манчини от китайците как предстои да видим! Рамиреш също е собственост на новите ни собственици но вече взехме Еркин и остана само една квота за играч извън ЕС!

Ламела вместо Кандрева е просто мечта wink.gif
inter_ruse
тешейра и ламела са достатъчни , туре е бонус.
Provenzano
Цитат(enjoy @ Jun 2 2016, 16:04 ) *
Последната новина която четох е че неговият агент се опитва да навие Сити да го пуснат без пари, заплатата му е 11м на година така че е доста вероятно, дали ние ще плащаме цялата е друг върпос и проблем!

Днес Сити взеха Гюндоган, а това значи на 100% че Яя напуска Сити, без пари или не ще видим!

Днес медийте казват че Яя Туре, Ламела и Алекс Тешейра ще са подарък за Манчини от китайците как предстои да видим! Рамиреш също е собственост на новите ни собственици но вече взехме Еркин и остана само една квота за играч извън ЕС!

Ламела вместо Кандрева е просто мечта wink.gif

Бате, медиите преекспонират и не е много хубаво да им се вярва wink.gif
durex
Заговори се че Туре минавал медицинските...
Ludman
Tonny Vilhena го дават , че е наш игач вече! Аз ли пропуснах нещо от предните дни или това е ново!?
Не е много завършен играч(на 21г и няма как да е ), но определено има талант , а най-много ми харесва , че има добро око и пас! Дано се доразвие и да ни радва!
enjoy
Цитат(Provenzano @ Jun 2 2016, 22:54 ) *
Бате, медиите преекспонират и не е много хубаво да им се вярва wink.gif


Знам, някой път познават,

Разкриха сделката и е вече факт!

Тохир остава с 30%, Suning взимат 70%...

Говори се че те искали да се пуска повече Кондогбиа за да се развива но Манчини иска на всяка цена Яя Туре и в край сметка са се съгласили да го привличаме!

Аз мисля че той е перфектен за Сериа А, спря да играе в Сити след като разбра за Гуардиола че ще идва, защото той много го мрази за това че го махна от Барса.

Спомнете си Пирло на тези години кво правеше в Калчото, да се надяваме че ще направи нещо подобно! Нищо негубим с опита му само ще ни помогне!

За Сабалета той ми е любият десен бек, вярно контузии итн, но реално погледнато и Юве ревяха че Евра е дърт и много се контузва, а е най-добрият ляв в Калчото години наред! Ако Сабалета няма контузии също ще направи фурор, а това че Яя Туре и Сабалета са работили с Манчини е плюс защото е трудно човек да му разбере неговите тактики, промени нон стоп дори когато отбора се представя перфектно все нещо пипа wink.gif

Аз съм за Яя Туре и Сабалета, ако дойде и Ламела + Банега и Еркин, Вилхена на мястото на Гнукури и Брума на мястото на Жуан, повече аз не искам, а то и неможе заради правилата и ФФП!

твърде вероятно е обаче вместо Ламела да видим Кандрева но пак е по-добре от Ляич, Йоветич и Биабиа.

Ако пък ни пратят Тешейра и Юве продаде Погба, а Рома Пнянич, вече ще сме в борбата за титлата с тази полузащита, но целта е да се върнем в ШЛ и с тези китайци ще се върнем при грандовете!

Тохирчо го надуших аз че неразбира нищо и е дошъл за печалба, направи я да му е честита, но на наш гръб само ни забави!
enjoy
Тутоспорт потвърди че сме се отказали от Лас Диара заради съдебната му присъда! Иначе сме го били договорили 4 години по 5м на сезон! Жалко един много умен играч, дефанзивен халф който може да подава, а не като нашия Медел да шути напред и квот дойде!

Вместо Диара се насочваме към Яя Туре!
Kutinkata
Значи Сунинг Груп ни купуват но въпреки това напъваме Туре , Сабалета и Кандрева ? Ще кажа на дядката вместо в старчески да ходи и той в Интер ... ужасни са тези слухове , Манчини остава ... пенсията Туре с огромната си заплата ... Сабалета който не е чак такава пенсия като Туре но не е бил и толкова добър ... средняшкото крило на 30 Кандрева ... А Сунинг Груп искали Манчини да развива Кондогбия , но той ги убедил вместо това да му вземат пенсионер с над 10 млн заплата :D :D Това говори , че отново идват хора който не разбират от футбол и не познават колко некадърен е треньора ни . Манчини да развива млад играч ? Та това е най-страхливия треньор в Европа , естествено , че би предпочел да вземе доказана и опитна пенсия .. Като не можеш сам да се спряваш взимаш хора който мислиш , че могат вместо теб .
enjoy


Corriere dello Sport have revealed a document posted on a Chinese forum for Inter fans that confirms the SCG’s purchase of 68.5% of the club. The document was posted by an employee at a bank.

Source: C0rriere dello Sport
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.