Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Provenzano
Мората за Икарди ми звучи като кон за кокошка biggrin.gif
N.Roussev
Пък и не вярвам самият Мората да се навие-нали е голям ювентинец biggrin.gif .Единственият класен нападател на Челси е Батшуай,следя го още от Марсилия и наистина има страхотен потенциал.Но както и много други талантливи играчи сгреши жестоко като подписа с тия дървари.
radul
Турците са вдигнали офертата за Нагатомо на 2,5 млн. Оказа се, че е там с обикновен наем без откупуване. Със сигурност се връща лятото. biggrin.gif
Provenzano
Гобите следели отблизо ситуацията с Кансело. Най-вероятно ще се пробват да го вземат, ако не решим да го откупим.
Kutinkata
Трябва да сме много тъпи за да не купим Кансело . Между другото тук не се коментира още , но в тоя отбор има нещо много гнило , преди 2 седмици Сабатини е подал оставката си , скоро ще има среща с преставители на Сунинг за да решат дали да е приемат .
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Mar 27 2018, 17:02 ) *
Трябва да сме много тъпи за да не купим Кансело . Между другото тук не се коментира още , но в тоя отбор има нещо много гнило , преди 2 седмици Сабатини е подал оставката си , скоро ще има среща с преставители на Сунинг за да решат дали да е приемат .


И аз точно сега четох, че имал разминавания със Сунинг относно пазара. Това ще е мега голямата простотия и лично за мене ще е неоспоримо доказателство, че на китайците им е през оная работа за Интер.
Kutinkata
Странно е как всички които навиваме да дойдат при нас казват , че са впечатлени от проекта на Сунинг , а в същото време всички който ни напускат казват , че Сунинг са пълен хаос ... Тия наще дано успеят да убедят с лъжите си за проекти Де Врай и Лаутаро по бързо , защото като гледам всичко лъсва на яве и скоро никой няма да се връзва . Принципно не съм особенно впечатлен от работата на Сабатини и няма да плача , че се маха но факта , че иска да напусне говори доста .
cheffo
Цитат(Kutinkata @ Mar 27 2018, 18:01 ) *
Странно е как всички които навиваме да дойдат при нас казват , че са впечатлени от проекта на Сунинг , а в същото време всички който ни напускат казват , че Сунинг са пълен хаос ... Тия наще дано успеят да убедят с лъжите си за проекти Де Врай и Лаутаро по бързо , защото като гледам всичко лъсва на яве и скоро никой няма да се връзва . Принципно не съм особенно впечатлен от работата на Сабатини и няма да плача , че се маха но факта , че иска да напусне говори доста .


Aз пък съм много впечатлен. Скриняр е невероятно попълнение, най-класният ни централен защитник след требъла за 12+Капрари. Карамо за 5 млн също изглежда много обещаваща сделка. Двата наема - Кансело и Рафиня също впечатляват досега. Весино очевидно няма да е халфа, който всички искахме, но определено е качествен играч. Като трансферни провали може да се определят Далберт и Валеро засега, но те общо струваха 25-6 млн, така че не е кой знае какво.
Ние 3-4 качествени играчи за един сезон не сме привличали в след 2009. И това е с лимитираният бюджет, който Сунинг предоставиха.
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Mar 27 2018, 18:26 ) *
Aз пък съм много впечатлен. Скриняр е невероятно попълнение, най-класният ни централен защитник след требъла за 12+Капрари. Карамо за 5 млн също изглежда много обещаваща сделка. Двата наема - Кансело и Рафиня също впечатляват досега. Весино очевидно няма да е халфа, който всички искахме, но определено е качествен играч. Като трансферни провали може да се определят Далберт и Валеро засега, но те общо струваха 25-6 млн, така че не е кой знае какво.
Ние 3-4 качествени играчи за един сезон не сме привличали в след 2009. И това е с лимитираният бюджет, който Сунинг предоставиха.

За Шкринияр си прав , трансфера е бомба ( между другото доколкото съм разбрал играча е бил следен от Аусилио от преди лятото , но не съм сигурен ) Кансело също е бомба но дори не е наш все още а Рафиня и Карамо далеч не са се доказали , те имат по 200+ минути все още при нас само . А Далберт , Борха и Весино влизат в графа провалени трансфери , което говори за зле похарчени над 50 млн , а ние лятото похарчихме около 70 млн , а когато 50млн от 70 млн са провал , ми е трудно да кажа , че лятото е било успешно . И все пак безпаричието в отбора е факт и съм сигурен , че ако имахме повече пари може би и Сабатини щеше да се справи по добре , но за жалост нямаме .
ale inter
Марио и Кондо кой ги взима при нас???
cheffo
Tи си имаш твоето мнение, аз моето. С Валеро и Весино спечелихме много точки, обаче и загубихме такива. Докато Валеро, колкото и да го харесвам като играч се вижда, че наистина няма никакви сили вече, не разбирам какъв е хейтът ти срещу Весино. В доста от мачовете ни беше най-добрият халф (не че конкуренцията му е много голяма) преди и на него да му падне формата. Интересно ми е защо точно е провал за тебе? Постоянно натякваш тези 24 млн., явно това ти е причината. В интерес на истината тези 24 млн трябва да се платят за два сезона и това също е част от причината да вземем точно Весино. Айде сега ми посочи един по-добър халф от Весино, който струва 24 млн, като да можеш да платиш само 12 първата година. Аз не се сещам.

Цитат(ale inter @ Mar 27 2018, 18:45 ) *
Марио и Кондо кой ги взима при нас???


Марио и ГабиНеГол ги домъкна Кия Джорбачиан, а Кондогбия, Аусилио и Фасоне по настояване на Чичо Манчо.
Kutinkata
Ок де , най добрата ни халфова линия този сезон е съставена от Рафиня , Галярдини и Брозо а Весино е пейка напоследък . Не бива да ни заблуждават големите трансфери в Европа и как ПСЖ даде 400 млн за 2ма играча , ние такива пари нямаме и 25 млн са много за нас и се предполага , че играча трябва да е твърд титуляр и то при тази слаба халфова линия цял сезон . А с парите от Весино и Валеро можехме да вземем Пасторе и съм сигурен , че той щеше да ни донесе повече точки от тях взети заедно ( Валеро не ни е донесъл и точка де , по скоро е отнел доста ) . Между другото не хейтя по Весино но да кажеш , че за 25-30 млн не сме можели да вземем халф който да не е твърд титуляр при НАШАТА халфова линия ... та Банега го продадохме за 10 млн а е по можещ халф . Това , че не е пълен бидон Весино не значи , че не е трансфер провал , имам чуството че за теб провал е само някав тотален фейл тип Габито .
inter_ruse
Весино за тази цена , възрастта и в положението което бяхме/сме е добро попълнение.
И да не е титуляр ,пак трябва да бъде запазен. Все пак от догодина ще играем на три фронта.
cheffo
Банега е офанзивен халф. В защита помага толкова, колкото и Валеро. Разминават го като конус. Ако бяхме задържали Кондогбия, ок, няма смисъл от Весино. Ама иначе оставахме с Брозович и Галярдини, който беше в ужасна форма доста дълго време. Като нямаш пари, взимаш това което можеш. Аз също исках Пасторе, защото на всички е ясно, че до идването на Рафиня нямахме човек за тази позиция, ама не можеш да караш цял сезон с Пасторе, Брозович и Галярдини. За Весино и Валеро миналата година дадохме 17.5 млн. За Пасторе според слуховете ни искаха зимата 25 млн и не го пусаха под наем. Миналто лято можеше и повече да са му искали, ако изобщо са го продавали, защото не се сещам за подобни слухове. Сега можеш да кажеш, че с парите от Далберт и Валеро, евентуално е можело да се вземе Пасторе, но това са рисковете на трансферите. Няма как да си сигурен, че 100% ще проработи даден такъв. И да, 25 млн са много за нас, ама за пазара днес са нищо. И точно, че ПСЖ дадоха 200 млн за двама играча ти показва накъде отива пазара и вдигна още и без това надутите цени. Виж само преди сезон и половина как клаузата на Икарди от 110 млн. изглеждаше много, а към днешна дата малко.
Пак ти казвам, посочи ми по-добър халф от Весино, който да можеш да платиш за два сезона по 12 млн. Значи един Торейра дето до миналата година никой не го беше чувал, по слуховете струва 40 млн. (поне). Барела, дето този сезон направи пробив май също му искат толкова. Шик, който миналата година направи няколко добри мача в Самп го продадоха за повече от 40 млн. Сам виждаш накъде отиват цените. Това не е само при нас. Виж брадчедите. Биглия - ходещ пенсионер, 20 млн. Кеси, играч подобен по класа на Весино, но по-млад - 28млн. Чаханоглу - 25 млн. Това е реалноста в момента. Или плащаш много или се надяваш да нацелиш джакпота с играчи като Карамо и Скринияр за малко пари. Ама това невинаги сработва.
В този ред на мисли, Рафиня ми направи много силно впечатление последният ни мач и ако задържи това ниво до края (и не се контузи) ще е голям късмет да го вземем за 30-35 млн. Защото лесно може и да струва и над 40 на този пазар.
Kutinkata
Рафиня и Карамо и двамата ми допадат но са играли още много малко за да даваме оценки все още . А колкото до Банега ... не знам , имам чуството , че само в този форум когато някой играч има хубав пас или удар или пък дрибъл това веднага значи , че той не е дефанзивен халф . Момчета стига с тея разбирания вече , на Банега съм му гледал сигурно 10 мача този сезон и той играеше само и единствено на позицията DM демек точно пред защитата , това , че има по добър удар , по добър пас и по добр дрибъл от Весино не значи , че някой го разминавал като малка гара и не става за същата позиция . А и не разбирам защо задължително трябваше да е на позицията пред защитата след като там имаме и Борха и Галярдини и Брозо а и Марио можеше да играе там а зад Икарди ... никой преди да дойде Рафиня . Пак ти казвам , аз не хейтя Весино , даже ми е симпатичен играч , за ротационен играч става но в нашето положение за 25 млн трябваше да вземем по добър играч , като Пасторе например или да задържим Банега , а и не виждам защо аз трябва да казвам играч за 25 млн , нали работата на Сабатини е да прави удари за малко пари , на мен не ми плащат да го правя ... Но след слаб сезон да вземем ротационен играч за 25 млн , при положение , че ни трябва класа , няма как да го призная за добър трансфер .
cheffo
Aз му гледах само 4 мача, два от които с Юнайтед и отново на няколко пъти загуби топката точно в тяхната половина от което последваха голови контри. Това, че не успяха да вкарат си е проблем на другите отбори, но нали се сещаш, че в Италия няма кой да го остави там, след като всеки мач губи топката в опасна зона поне два пъти. Нищо против нямам Банега, но моето лично мнение е, че не е толкова добър, колкото го изкараме тук. То явно и другите отбори мислят така, иначе все някой щеше да даде повече от 9 млн за неговата класа.
Provenzano
OFFICIAL - Sabatini and Suning reached agreement to terminate contract. Will leave position as technical director.
N.Roussev
Ами сега и ако договорените от него играчи не подпишат с нас в крайна сметка,най-добрите ни футболисти и Спалети също ще се разбягат.И тогава,хоп връщаме се пак в батака,откъдето не сме излизали 8 години.
cheffo
Педула обяснява някои неща по оста Сабатини - Сунинг, въпреки че с гугъл преводача не съм сигурен дали е точен превода. Общо взето, Сабатини е бил разочарован от липсата на комуникация със Сунинг и от това, че е нямал достатъчно власт относно трансферите. Дава се за пример проваленият трансфер на Пасторе. Сабатини е държал 10 дена агента му в Милано, водени са преговори със ПСЖ и в един момент, на финалната права Сунинг приключват всичко без да дават никакво обяснение. Същото е станало и в китайския им отбор доколкото разбрах.

Изглежда че на Сабатини му е писнало, защото в крайна сметка малко или много си слага своята репутация в тези сделки, но от страна на Сунинг среща само мълчание, когато трябва да се финализират.
http://www.inter-news.it/calciomercato/ped...g-i-successori/

Калчомеркато посочват и двойно проваленият трансфер на Алекс Тейшейра. Първоначално Сабатини е искал да го вземе в Интер, според тях, но от Сунинг не са разрешили. След това, през февруари е била постигната договорка с Коринтианс. Самият играч също е дал съгласието си и в последния момент Сунинг са блокирали трансфера. Според тях, проблемите са започнали още миналото лято, когато първоначално Сунинг са заявили намерение за сериозна инвестиция на пазара и после са замразили всичко.
http://www.calciomercato.com/news/suning-s...ena-dell--21252
Sneijder
Branca to return to Inter?
https://www.football-italia.net/119120/branca-return-inter

Дъното е близо братя!!!
Kutinkata
Бранка ? Не , това няма как да е истина . Принципно го разбирам Сабатини , не му се работи с аматьори като Сунинг , за който футбола , баскетбола и хокея са един и същ спорт но защо го направи сега като излизахме от кризата и преди мача д Милан ... Много тъпа постъпка на тоя , значи правилно не ми е допадал и правилно съм мислел , че Сунинг копаят дъното на Интер .
Provenzano
Бившият президент на Интер Масимо Морати е предложил на настоящите китайски собственици на “нерадзурите” да върнат в клуба техническия директор Марко Бранка, твърди Gazzetta dello Sport.

Днес грандът от Милано оповести раздялата си с Валтер Сабатини, който пожела да разтрогне договора си със “Сунинг Спортс” по взаимно съгласие.

Бранка игра за Интер като действащ футболист, след което работи в клуба в продължение на 12 години, помагайки на Габриеле Ориали в усъществяването на трансферите на Лусио, Диего Милито, Тиаго Мота, Уесли Снайдер и Самуел Ето'о през паметната за всички фенове на ‘’нерадзурите” 2010-та година.

По-късно Бранка замени Ориали на поста спортен директор, но назначаването му на отговорния пост съвпадна с годините на неуспехи в гранда от Милано.

Италианецът бе нападан често от привържениците на Интер в липса на професионализъм, което в крайна сметка доведе и до неговото освобождаване преди четири сезона.
cheffo
По добре да върнат Ориали.
Kutinkata
Доколкото разбрах Сабатини никога не е работел за Интер , работил е за Сунинг като консултант и се е занимавал и с отбора на Интер и с отбора на Сунинг . По стечение на обстоятелствата обаче и Интер и Сунинг се преставя доста лошо когато той подава оставката . Та в този ред на мисли , не е задължително да бъде сменян с някой Сабатини , може да не се назначи нов човек ( а и по добре никой отколкото Бранка ) а и ще е добре дошло за Сунинг да спестят още една заплата , знаем , че при тях е добре дошло всяко евро в повече . Единственото на което се надявам сега е всичко това да не рефлектира върху отбора и да доиграем сезона във форма , другото ще се мисли след края на сезона , най важното сега е ШЛ .
Kutinkata
Все по усилено се говори , че Ювентус щели да вземат Кансело , който въпреки , че сме го искали сме щели да си нарушим феърплея и нямало пара за него .
inter_ruse
Вместо да върнем лео ,ние пак ще се върнем назад.
Но евала на сабатини ,разкри ,че шефовете ни за уй не стават и на бържи приключи с нас.
А ситуацията с пасторе е направо подигравка с футбола.
И ако изпуснем кансело ,ще се моля повече на Меаца да не стъпват хора с дръпнати очи!!!
cheffo
Ориали или Бранка

As for the future, Massimo Moratti would be pushing for Branca through Steven Zhang while Ausilio and Gardini would instead be in favor of Oriali, already last year a step away from the return to Pinetina before the engagement of Walter Sabatini.
N.Roussev
Дано някой да припомни на китайците кой какво е свършил за Интер в последните 10 години!Разликата в класите на двамата е огромна.
inter_ruse
слухове за марлос от шахтьор.
също така предлагаме на агента бернард 4млн на сезон. оня кия ще ни помогне.
Provenzano
Лаутаро потвърди за трансфера си при нас.

https://inter.gong.bg/football-sviat/transf...na-inter-478797
Kutinkata
Били сме прекратявали окончателно интереса си към Пасторе и сме се съсредоточавали върху преподписването на договорите на Икарди и Брозо и към подписването за постоянно на Кансело .
inter_ruse
Следим вършалко за заместник на кансело very_constipated-2076.gif
Provenzano
Вършалко е звяр. Гледах го, когато играеше в Сасуоло и не беше никак зле.
durex
Кансело е по-разчупения и техничен бек. За мен в негово лице си намерихме точния човек за дясната зона за дълъг период от време, дори Д,Амброзио повече работа и по-добре се справя от ляво.
cheffo
19-год вратар Andriy Lunin е близо до Интер. Смята се, че играчът е отказал на Арсенал и Ювентус за сметка на Интер. Идеята е да бъде пратен 2-3 сезона под наем, а после да замести Ханданович.
http://www.calciomercato.com/en/news/promi...f-inter-m-94128

Слух и за Пелегрини от Рома, в зависимост от изиграните мачове до края на сезона, може да се окаже с доста изгодна клауза от 25 млн. Ювентус също го следят.
"On returning to the Capital, Pellegrini renewed the contract with the Trigoria company, obtaining a favorable clause. Right now it could change the shirt for 25 million euros, but when it has exceeded 25 appearances from 45 '(now it is at 21) the cost of the card will increase to 30 million".
N.Roussev
Трябват ни хора за крилото,само с Кандрева и Перо не става.Да не говорим,че до края на сезона ще продължаваме да гледаме и Едер като резерва на хърватина,вместо Карамо за Кандрева на другия фланг.
durex
Цитат(cheffo @ Apr 6 2018, 12:20 ) *
19-год вратар Andriy Lunin е близо до Интер. Смята се, че играчът е отказал на Арсенал и Ювентус за сметка на Интер. Идеята е да бъде пратен 2-3 сезона под наем, а после да замести Ханданович.
http://www.calciomercato.com/en/news/promi...f-inter-m-94128


Миналата седмица е направил дебют за Украйна. Дано се окаже златна мина това момче. По принип с вратарите винаги ни е вървяло, така че вярвам на ръководството, че са намерили правилния човек.
cheffo
Из нета четох, че щял да струва 6 млн и Аусилио затварял вече сделката.

Ако приемем, че ще откупим Кансело и Рафиня, според мене трябва да сменим Кандрева с някое по разчупено крило, още един халф и някой по-универсален играч, който да покрива позициите на Перишич и евентуално Рафиня, ако се контузят или са в лоша форма.
Всъщност не знам този Мартинес на коя позиция играе? Дали той няма да се окаже заместникът на Кандрева.
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Apr 6 2018, 16:57 ) *
Всъщност не знам този Мартинес на коя позиция играе? Дали той няма да се окаже заместникът на Кандрева.

Мартинез като цяло е нападател но често играе и дясно крило , според мен е гласен именно за заместник на Кандрева .
Provenzano
Китайското ръководство на Интер възнамерява да направи подарък на наставника на “нерадзурите” Лучано Спалети, твърди в днешния си брой Tuttosport.

Сунинг ще зарадва италианския треньор с привличането на Кевин Строотман, който в момента защитава цветовете на Рома. Сделката ще се осъществи, ако Спалети успее да класира Интер в Шампионска лига. В момента "черно-сините" заемат четвърто място в Серия “А” и ако успеят да задържат позицията си в оставащите 8 срещи до края на шампионата, то миланският гранд ще направи сериозна селекция през лятото.

От Интер ще успеят да привлекат холандския футболист за сумата от 45 млн. евро.

Припомняме, че Интер е в напреднали преговори със защитника на Лацио Стефан де Фрай и бранителят на Ювентус Квадво Асамоа, които могат да акустират на “Джузепе Меаца” като свободни агенти след края на кампанията.
cheffo
Пинамонти най-вероятно ще бъде продаден заради ситуацията с ФФП. Може да бъде използван за да вземем Барела в сделка тип Капрари-Скриняр. Одгард и Ровър са другите двама "застрашени" от продажба.
http://sempreinter.com/2018/04/10/inter-wo...-with-cagliari/
cheffo
Интер и Валенсия могат да удължат крайният срок за откупуване на Кансело - КОндогбия. За да не се смятат разходите за тази финансова година. - http://sempreinter.com/2018/04/12/inter-va...ption-deadline/
Kutinkata
Момчета спокойно , появиха се слухове , че лятото ще правим опити за Гарет Бейл biggrin.gif
Provenzano
Кутинка, 1-ви април вече мина. Ние Пасторе не можем да вземем и Алекс Тейшейра от сателита ни, а какво остава за футболист като Бейл biggrin.gif
durex
Може, може и това ще е най-лошият сценарии. Икарди за Бейл + 30-40млн.
N.Roussev
Аз предпочитам Роналдо,пък biggrin.gif .Може и новия любимец на цяла Италия-Лукас Васкес.
Provenzano
КРИСТАНТЕ Е ЦЕЛ ЗА ИНТЕР

Добрите взаимоотношения между Аталанта и Интер не са тайна, както не е тайна, че Интер има интерес към Браян Кристанте.
Преди два дни в ресторант в Бергамо имаше среща между Стивън Жанг и Лука Перкаси - синовете на двамата собственици на отборите. Това даде повод на медиите за различни сценарии.

Отношенията между двете фамилии излизат извън футбола тъй като двете компании са установили добри търговски отношения. През миналото лято собственика на Аталанта прекара няколко дни в Китай по покана на Сунинг.

Според Тутоспорт, Интер гледа на Кристанте като на резервен вариант, в случай, че не успеят да си осигурят Кевин Строотман.

Ако Спалети успее да класира Интер в Шампионската лига, неговият "подарък" ще бъде Строотман, както и нов договор до 2021-ва година. Пиеро Аусилио работи от месеци за тази сделка но ще трябва и сума от порядъка на 45 милиона евро, за да убеди Рома да продават.

Тази сума едва ли ще бъде на разположение без участие в Шл. Поради тази причина Кристанте също е възможна опция за Интер.
N.Roussev
Дано поне малкия Жанг е понаучил италиански. biggrin.gif
cheffo
Това звучи тъпо тъй като Строотман играе пред защитата, а Кристанте в Аталанта го ползват зад нападателя. Аз гледах 2-3 мача на Аталанта този сезон и честно не ме впечатлил с нещо. По-вероятно е от играчите дето избухват с по един по силен сезон и толкова.
ale inter
Цитат(cheffo @ Apr 14 2018, 12:33 ) *
Това звучи тъпо тъй като Строотман играе пред защитата, а Кристанте в Аталанта го ползват зад нападателя. Аз гледах 2-3 мача на Аталанта този сезон и честно не ме впечатлил с нещо. По-вероятно е от играчите дето избухват с по един по силен сезон и толкова.

И двамата са пълен батак (ташак) трябва ни един наистана можеш атакуваш градивен халф с идея,разбивачи при нас имаме БОЛ ама половината от тях не стават за долна дъска на кочина
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.