Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
N.Roussev
Не вярвам на тези слухове.Тоя е супер непостоянен и често се поддава на провокации,затова всеки мач е закичен с картон.Точно пък Конте няма да го поиска никога.
durex
Има положителни новини относно Ериксен!!! Марота се е разбрал с агента на датчанина за 10млн. на сезон!
Дано го вземем...този ми е мечта от много години.
Provenzano
Прочетох преди няколко дни, че двата Манчестърски отбори и Ливърпул също искат Ериксен. Мисля, че ще ни бъде доста трудно да го излъжем, така да се каже. Да не говорим, че гобите и те ще се опитат да го вземат.
inter_ruse
Аз прочетох, че агента на Ериксен иска 10млн на сезон , а не че ние сме се съгласили на толкова.
Иначе да даваме 11 за по-сигурно, с него ще може да атакуваме скудетото .
Provenzano
Ние не дадохме на Икарди 8 или там колкото искаше, та на Ериксен ли ще дадем 11? biggrin.gif
cheffo
Лично според мене Ериксен залязва като играч и по добре да се ориентираме към някой друг.
Provenzano
Ериксен е на 27 години, а това е перфектната футболна възраст. Вече е врял и кипял достатъчно, така че лично според мен този трансфер за без пари би бил повече дори от "шестица от тотото". Та ние даваме по 40-50 млн за разни покемони като Кондогбия и Жоао Марио, а сега имаме възможност да вземем играч като Ериксен, който каквото и да си говорим е с поне няколко класи над първите двама, а и пак казвам идва като свободен агент. Не виждам на този етап кой играч бихме могли да привлчем без да инвестираме пари в трансфера и естествено новият да бъде на нивото на датчанина.
inter_ruse
Ами ако искаме готово качество , трябва да дадем заплати от по 8-10-12млн.
Няма как да спечелим нещо само с футболисти със заплати от по 2-3млн.
Надявам се това да е ясно на Марота и Сунинг.
Ако не е Ериксен , то искам да си върнем Дзаниоло.
durex
При условие, че го взимаме за без пари, то заплата от порядъка на 10млн. трябва да не са проблем. Такъв играч в момента почти не се намират, така че нашите да се хвърлят здраво, Марота е цар в това да докарва класни свободни агенти.
Faketo
8 млн. заплата няма да му дадем .Ако кандиса на по-малко(5-7) става.
Provenzano
Ако искаме наистина класни футболисти, то нямаме друг избор и ще трябва да им предложим по-високи заплати. Интерес към Ериксен едва ли ще липсва и другите отбори със сигурност ще го изкушават с по-високи суми, така че не виждам причина да предпочете нас, особено ако му предложим годишно възнаграждение от порядъка на 5-6 млн евро. Освен да се окаже някой скрит интерист, в което обаче силно се съмнявам. biggrin.gif
durex
За 5-6млн надали, но за 10 с обещание за 100% титулярно място. Треньора също играе голяма роля, това не трябва да се забравяе, Лукаку за мен си дойде заради Конте, а не толкова заради марката Интер. Така беше и при Моу, така е сега и с Конте, така че тук имаме голям коз в негово лице.
durex
Нов слух, предлагаме Барбоса и Политано за Киеза. Президента на Фиорентина е склонен още зимата да се раздели с младия италианец, но тъй като е в обтегнати отношение със спортния директор на гобите Паратичи, то ние сме били на пол позишън.
inter_ruse
Repubblica - "Chiesa in vendita. Fiorentina disposta a cederlo già a gennaio, lo farebbe anche domani, ma solo davanti a una super offerta. L'Inter può offrire Gabigol e Politano. Commisso e Barone hanno un pessimo rapporto con Paratici, non vogliono darlo alla Juve"

Януари го продават само при супер оферта.
Габигол плюс 15-20млн е добра оферта за Киеза.
Provenzano
Само ми е интересно като какъв ще играе Киеза в схемата на Конте. Халф-бек?
durex
Или като халф бек или като нападател, опциите не са много.
Provenzano
Цитат(durex @ Nov 27 2019, 13:52 ) *
Или като халф бек или като нападател, опциите не са много.

Ами нещо не го виждам много Киеза като халф бек.

Иначе според пресата в Белгия, Интер и Стандарт Лиеж са се договорили за завръщане на Зиньо Ванхойзден при нас. През този сезон младока е твърд титуляр в отбора и дори вече отбеляза и първия си гол в евротурнирите.
Provenzano
Отборът на Интер ще се опита да привлече през януари Робин Гозенс от Аталанта, това твърди „Calciomercato“. Германския футболист се представя много силно като ляв халф-бек през този сезон.

От началото на сезона в Серия А Гозенс има 4 гола и 2 асистенции в 11 мача, което е по-добре от показателите на Квадво Асамоа, Кристиано Бираги, Антонио Кандрева и Валентино Лазаро, които окупират крилата в схемата на треньора на Интер.

25-годишният Гозенс има холандски баща и майка германка. Той има и холандско, и германско гражданство, но все още не е бил викан в нито един от двата национални отбора.
ale inter
Ако ще даваме Габигол +15-20 милки за Киеза то по-добре да си го задържим(Габигол)мисля ,че ако му се даде шанс ще възкръсне поне показа голям потенциал тази година
cheffo
Цитат(ale inter @ Nov 29 2019, 16:06 ) *
Ако ще даваме Габигол +15-20 милки за Киеза то по-добре да си го задържим(Габигол)мисля ,че ако му се даде шанс ще възкръсне поне показа голям потенциал тази година

Аз четох, че с парите от Габигол ще вземем Де Пол зимата. Иначе, Киеза искал при гобите.
Provenzano
Отборът на Интер ще се опита да привлече атакуващия халф на Реал Мадрид Хамес Родригес през лятото.

През лятото колумбиецът беше спряган за трансферна цел в Наполи, но в крайна сметка до сделка между двата клуба така и не се стигна. Хамес обаче отново ще търси изход от "Сантиаго Бернабеу", като този път "нерадзурите" ще се опитат да го привлекат в редиците си.

Хамес прекара последните два сезона под наем в Байерн Мюнхен, но реши да се върне в Мадрид, вместо да подписва за постоянно с баварците. Сега "Белия балет" ще търси около 50 милиона за играча, въпреки изключително спорадичните му изяви през сезона до момента.
Provenzano
Големите врагове Интер и Ювентус може да си спретнат трансферна война за халфа на Бреша Сандро Тонали, твърди "Тутоспорт". 19-годишният младок попада в трансферните планове и на двата гранда, като всеки от тях е готов да направи всичко възможно, за да го вземе в редиците си.

Тонали е считан за един от най-големите таланти в Италия и дори е сравняван с легендата Андреа Пирло. Макар и на такава крехка възраст, той вече е национал на страната си. Освен Юве и Интер, интерес към него има и от Манчестър Сити, Манчестър Юнайтед, Барселона и Пари Сен Жермен.

Според информацията на "Тутоспорт", Ювентус в момента е с едни гърди пред конкурентите за подписа на младока. Торинци вече са се свързали с президента на Бреша Масимо Челино с официална оферта. "Бианконерите" са готови да откупят правата на Тонали сега, но да го оставят да доиграе сезона в Бреша, което устройва боса. Освен това от Юве са готови да включат като част от сделката и няколко свои таланти, сред които Хан Куан-Сон, Дани Мота, Елия Петрели и Паоло Морено.

От Интер също са готови да отправят подобна оферта. В школата си "нерадзурите" също имат достатъчно таланти, които могат да предложат на Бреша.
Provenzano
Футболистът на Барселона Артуро Видал е много близо до трансфер в Интер, съобщава днес Gazzetta dello sport. Чилиецът изобщо не попада в плановете на Ернесто Валверде, като до момента е изиграл 3 мача за каталунците от началото на сезона.

Играчът е силно желан на "Джузепе Меаца" от Антонио Конте, а това беше потвърдено и от спортния директор Бепе Марота. Очаква се преди коледните празници да се проведе среща между агента на играча и "нерадзурите".

Според информациите, Конте иска задължително чилийския национал в състава си като шефовете на Интер ще направят всичко възможно да удовлетворят желанието на мениджъра.

На 10-и декември Интер и Барселона ще се изправят един срещу друг в последна среща от груповата фаза на Шампионска Лига. Мачът е изключително важен за новия лидер в серия А, като италианският представител няма друга алтернатива освен победата, докато Барса вече си осигури първото място в групата и класирането за следващата фаза.
Provenzano
Полузащитникът на Рома Лоренцо Пелегрини може да напусне клуба си по време на зимния трансферен прозорец. Кандидати за 23-годишния халф са лидерите в Серия А - Интер и Ювентус, съобщава Tuttosport.

Контрактът на Пелегрини с "вълците" е до лятото на 2022 г. и кандидатите за него се надяват да го примамят, преди да е подписал ново споразумение с Рома.

Пелегрини е юноша на римския клуб, а професионалната си кариера започна в състава на Сасуоло през сезон 2015/16. Година по-късно той се върна в родния си клуб. През настоящия сезон Пелегрини взе участие в 8 мача от Серия А, в които записа шест асистенции. Футболистът има 12 мача за националния отбор на Италия.
cheffo
Според калчомеркато сме в напреднали преговори за Кулушевски за януари.
Provenzano
Нападателят на Наполи Дрис Мертенс може да продължи кариерата си в Интер, съобщава "Het Nieuwsblad".

От 32-годишният белгиец се интересува лично Антонио Конте, който е искал да го привлече още докато бе начело на Челси. В Интер Мертенс ще може да си партнира със своя сънародник Ромелу Лукаку.

Белгийското издание подчертава, че нападателят е с изтичащ договор в края на настоящия сезон и от Наполи няма индикации, че контрактът ще бъде подновен.

През този сезон Мертенс записа 13 мача в Серия А, в които вкара 4 гола и направи асистенция. В пет мача от Шампионската лига белгиецът вкара четири гола.
Provenzano
Отборът на Интер проявява сериозен интерес към капитана на Рома - Алесандро Флоренци, информират днес италианските медии.

28-годишният десен бек не играе много за "вълците" през настоящата кампания и различни информации сочат, че той може да си тръгне още през януари. От Рома вече многократно заявиха, че при никакви обстоятелства няма да се разделят с италианския национал, но тифозите много добре помнят какво се случи с други 2 големи легенди на "джалоросите" - Франческо Тоти и Даниеле Де Роси.

Освен сериозните намерения към Флоренци "нерадзурите" искат в състава си Артуро Видал, Деян Кулушевски и звездата на Удинезе - Родриго де Пол.
Provenzano
Интер проявява сериозен интерес към защитника на Парма Деян Кулушевски, съобщава "Кориере дело Спорт". 19-годишният талант прави фурор от началото на сезона в Серия "А" и това не остана незалелязано от грандовете на Апенините. "Нерадзурите" обаче ще опитат да надцакат конкуренцията, като са подготвили оферта за него на стойност 25 милиона евро.

Всъщност Кулушевски е собственост на Аталанта и играе в Парма под наем. От началоно на сезона той има 3 гола и 5 асистенции в 15 изиграни мача във всички турнири.

Очаква се от Интер да направят опит да вземат шведа след изтичане на наема му през лятото. На този етап обаче от Аталанта не смятат толкова лесно да изпуснат младия талант и са му поставили цена от 40 милиона евро, която е доста по-висока от сумата, приготвена от "нерадзурите".
Ludman
Жиру май отпада като опция , че май искал титулярно място , а при нас с Лукаку и Мартинез ... няма такъв шанс!!! Пишат и че Санчез през Януари се връща!
Provenzano
По-добре, че Жиру отпада като вариант. И без това не го харесвам и не го исках в Интер.
cheffo
Само дето Кулушевски не е защитник, а по скоро атакуващ халф или даже крило.
Provenzano
Честно да си призная, тоя Кулушевски го чух за първи път, когато го свързаха с нас.
radul
Македонец ли е къв е и аз не го знам.
Provenzano
Лидерът в италианската Серия А Интер се интересува от крайния защитник на Челси Маркос Алонсо, това съобщава „CalcioMercato“. 28-годишният испанец беше привлечен именно от треньора на „нередзурите“ Антонио Конте през 2016 година, когато водеше „сините“. Бившият играч на Фиорентина минаваше като един от любимците на Конте и нищо чудно двамата да се съберат отново в Италия.

През този сезон Алонсо има седем изиграни срещи във Висшата лига, в които се е разписал веднъж и е дал две асистенции.

Той има договор с лондончани до лятото на 2023 година.
ale inter
https://www.transfermarkt.com/jarrod-bowen/.../spieler/314875
https://www.transfermarkt.com/adrien-hunou/.../spieler/203507
С изтичащи трансфери 2020г.ако напънем сега може да ги вземем
cheffo
Малко слухове, след разочароващото отпадане от ШЛ:
- Интер и Аталанта са се разбрали за Кулушевски за 35млн.
- Можем да върнем Раду от Дженоа за заместник на Ханданович, догодина.
- Продължават слуховете за Де Пол и Видал.
Faketo
Не са ли много 35 млн. за Кулишевски?
cheffo
Цитат(Faketo @ Dec 13 2019, 09:15 ) *
Не са ли много 35 млн. за Кулишевски?


Ако се развие като Лаутаро, не smile.gif
Provenzano
А ако не се развие ще го пишем в графата "поредният Жоао Марио, Габигол, Кондогбия"... и продължаваме напред biggrin.gif
Provenzano
Старши треньорът на Интер Антонио Конте неведнъж от началото на сезона изтъква, че отборът не разполага с необходимата широчина и му трябват още попълнения. След отварянето на зимния трансферен прозорец се очаква “нерадзурите” да са доста активни, а един от футболистите, които могат да се озоват на “Сан Сиро” е Фернандо Йоренте.

Според “Tuttosport” идването на Дженаро Гатузо начело на Наполи може да означава край на дните на Йоренте в тима. 34-годишният нападател и досега беше резерва, затова се очаква през януари да бъде поставен в трансферната листа.

Испанецът се познава отлично с Конте от съвместния им период в Ювентус. Сега има немалък шанс двамата да се съберат в Интер. Идеята е Йоренте да засили конкуренцията в предни позиции, където несменяеми титуляри са Ромелу Лукаку и Лаутаро Мартинес. Алексис Санчес пък е контузен и се очаква да поднови тренировки в средата на януари.

Опитният Йоренте започна само 3 мача от началото на сезона в Серия “А”, а в общо изиграните 13 двубоя се разписа 3 пъти. Той вкара веднъж и в Шампионската лига.
Provenzano
Отново слухове за Жиру...
Provenzano
Гадзета: Интер хвърля всичко за Кулушевски!
Сделката с Аталанта е постигната. Проблем е отбора на Парма където шведа играе под наем до края на сезона. За предсрочно прекратяване на наема Интер е готов да предложи на Парма Димарко. Аталанта също са готови да предложат на пармалатите нов играч под наем - Муса Бароу.
Агента на играча също се изказа по темата: Ако ще прекратяваме преждевременно договора на Кулушевски трябва да е заради топ отбор.
Provenzano
Според Ди Марцио, вчера е бил важен ден в преговорите за Артуро Видал. Ръководствата на Интер и Барселона са се срещнали по време на жребия за евротурнирите. Очаква се агента на играча също да има среща с шефовете на Барса след Ел Класико.
Provenzano
Халфът на Барселона Артуро Видал е категоричен в желанието си да напусне клуба през януари. Чилиецът е уморен от ролята на резерва и иска да премине в Интер.

Според журналиста Джанлука Ди Марцио вчера и днес представители на “нерадзурите” са контактували с хора от ръководството на Барса по темата. На този етап обаче каталунците не смятат да се разделят с Видал.

Чилийският национал вече е работил с треньора на Интер Антонио Конте. Двамата бяха заедно в Ювентус.

През настоящия сезон Видал има 12 мача и 4 гола за Барселона в Ла Лига.
N.Roussev
Видал все още е топ класа играч.Ще е хубаво освен Кулушевски,да вземем и него.Предпочитам го пред Де Пол.Дано финансовите му претенции не са високи.
inter_ruse
Аз съм твърдо За Видал.
Provenzano
Сунинг отпуска 50 милиона за зимни трансфери.
Главните цели са Маркос Алонсо и Кулушевски. Родриго Де Пол е алтертатива на шведа. Видал остава в готовност.

Конте: Искаме да оставим следа.
Стивън Жанг: Не се страхуваме от нищо. Трудностите от миналото нямат значение. Бъдещите препятствия нямат значение. Заедно всички ние, това голямо семейство, ще завладеем света.
cheffo
Според Кориере, Де Пол е договорен вече за следващия сезон. Наем с опция, но нашите ще се пробват да го вземат сега.

40млн за Кулушевски ми се виждат доста рискован ход, но от всичките слухове досега, изглежда като най-реалното ни първо попълнение.
Provenzano
На мен пък рисковият играч ми се струва Видал. Гледах го и ми се вижда леко тромав, а и честно казано не съм сигурен, че с този темпераментен характер и нрав ще успее да се впише в съблекалнята. Виждате, че преди сезона Марота и Конте се погрижиха да се освободим от проблемните имена, така че в тоя ред на мисли, едва ли сега ще прибегнем до подобен играч.
N.Roussev
Цитат(Provenzano @ Dec 19 2019, 15:07 ) *
На мен пък рисковият играч ми се струва Видал. Гледах го и ми се вижда леко тромав, а и честно казано не съм сигурен, че с този темпераментен характер и нрав ще успее да се впише в съблекалнята. Виждате, че преди сезона Марота и Конте се погрижиха да се освободим от проблемните имена, така че в тоя ред на мисли, едва ли сега ще прибегнем до подобен играч.

Така е,но Марота и Конте го познават много добре,а доколкото знам точно при тях не правеше проблеми и бе по-дисциплиниран.Лошото е,че всички остават за лятото,а сега освен Видал,няма друго добро спрягано име за януари.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.