Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
N.Roussev
Супер новини.Въобще не ми дреме за Пасторето ако вземем Раджата.Дано Сабатини вземе някои от капачките ни.Четох също,че Почетино иска Марио,много не ми се вярва,но него най-лесно ще го разкараме.Ако наистина менкаме Едер за някой италиански талант ще го призная Аусилио.
Provenzano
На Кутинката човека biggrin.gif

N.Roussev
Снимката казва достатъчно.Добре дошъл,Малком!
durex
22млн + 2 юношки е офертата за Наинголан. На практика може да се счита и за наш играч.
Provenzano
Цитат(durex @ Jun 20 2018, 10:08 ) *
22млн + 2 юношки е офертата за Наинголан. На практика може да се счита и за наш играч.

Мисля, че това е една много добра сделка. Нинджата е класа и ще вдигне нивото в халфовата ни линия, което ще се усети осезаемо.
N.Roussev
Този път наистина привличаме топ халф и то само за 22 милиона.Юношите изобщо не ги броя-единият е резерва дори на Едер,а другият изобщо не е в първия отбор.Браво,Аусилио.
durex
Da Roma - Santon e Zaniolo alla Roma + 24 mln per Nainggolan
N.Roussev
Сантон??!! cheers1.gif
Аусилио БоК worthy.gif
inter_ruse
Продадохме Нагатомо , на път сме да сторим това и със Сантон , слухове за Далберт , при това положение кои ще са ни резервни бекове? Нима си мислите , че ще дойдат по-добри от Сантон!!!?
Provenzano
Цитат(N.Roussev @ Jun 20 2018, 22:55 ) *
Сантон??!! cheers1.gif
Аусилио БоК worthy.gif

Добър е. Освен това, днес от Сампдория обявиха финансовите си резултати, от които стана ясно, че за Шкриняр сме платили 5 млн + 7 под формата на бонуси. Относно Малкъм, последно четох, че Бордо са навити за наем 8 млн с опция за откупуване срещу 32 млн.
Kutinkata
Естествено , че ще дойдат по добри бекове от Сантон , то по слаби на къде ? Като цяло самия смисъл на резервите е те да влизат и да заместват пълноценно титулярите , а не когато и да влезнат да дънят отбора . В много случай дори резервните играчи успяват да се преборят с титулярните за място в стартовирте 11 , а Сантон колкото и голям любимец да ми беше преди , то в момента е меко казано потресаващ , аз съм сигурен , че юношките ще са по добри от него в момента . Щом успяваме да смъкнем с него цената на Найнголан съм твърдо за , честно казано грам няма да ми липсва нито Сантон , нито Нагатомо , а ако се отървем и от Дамброзио ще е идеално направо . Стига с тия "резерви" на ниво турската лига вече .
inter_ruse
Цитат(Kutinkata @ Jun 21 2018, 01:34 ) *
Естествено , че ще дойдат по добри бекове от Сантон , то по слаби на къде ? Като цяло самия смисъл на резервите е те да влизат и да заместват пълноценно титулярите , а не когато и да влезнат да дънят отбора . В много случай дори резервните играчи успяват да се преборят с титулярните за място в стартовирте 11 , а Сантон колкото и голям любимец да ми беше преди , то в момента е меко казано потресаващ , аз съм сигурен , че юношките ще са по добри от него в момента . Щом успяваме да смъкнем с него цената на Найнголан съм твърдо за , честно казано грам няма да ми липсва нито Сантон , нито Нагатомо , а ако се отървем и от Дамброзио ще е идеално направо . Стига с тия "резерви" на ниво турската лига вече .

Аааха , по думите ти разбирам , че очакваш за двата бека да се борят Вършалко , Дзапакоста , Асамоа и Дин примерно , така ли?
Ако не е така ме поправи и ми кажи кои бекове очакваш в отбора (ако останем само с Асамоа както искаш ти) smile.gif
durex
Готви се размяна Кандрева за Сусо.
Нагатомо в Галатасарай за 3млн.
Kutinkata
Цитат(inter_ruse @ Jun 21 2018, 02:02 ) *
Аааха , по думите ти разбирам , че очакваш за двата бека да се борят Вършалко , Дзапакоста , Асамоа и Дин примерно , така ли?
Ако не е така ме поправи и ми кажи кои бекове очакваш в отбора (ако останем само с Асамоа както искаш ти) smile.gif

Както казах , за мен и юношите са по добри от Сантон и Нагатомо . Нямам идея защо искаш резервен бек който колкото пъти игра тоя сезон , толкова пъти ни еба майката . Колко по зле може да е от това да влиза дори последните 10 минути и пак да има време да провали отбора . Самия факт , че единия отива в Турция за колосалните 3 млн , не ти ли говори достатъчно каква класа е тоя играч , та той е по евтин от Борха Валеро и отива в Турция , просто защото само там го искат , какво ще правим в ШЛ с такива играчи , а Сантон е по слабия от двамата .
Иначе това за Сусо дано е няква партенка , тоя с нищо не е по класен от Кандрева , само дето е по млад но като го гледам при него за надграждане и дума не може да става , всеки сезон става все по зле от предишния . Голяма мъка е тоя за гледане , има един финт който ползва и всички в Италия го знаят , лично аз предпочитам да остане Кандрева вместо тоя .
Provenzano
Цитат(durex @ Jun 21 2018, 06:26 ) *
Готви се размяна Кандрева за Сусо.

По-точно ние сме им предложили Кандрева за Сусо, но Мирабели е поискал Брозович wink.gif
durex
Брозович могат само да го миришат.
inter_ruse
Сусо при Спалети ще е доста интересен.
Provenzano
Много ги притискат на мердите от УЕФА заради ФФП и е възможно да се разделят с доста играчи и то срещу не чак толкова високи суми. Според мен точно това е причината, поради която душим около Сусо.

Кутинка, нали не си сериозен за сравнението между Кандрева и Сусо?
durex
Върнали сме си Ди Марко.
cheffo
Цитат(durex @ Jun 21 2018, 13:47 ) *
Върнали сме си Ди Марко.


Moже би е свързано с това, че Сантон отива в Рома. Раджата идва.

Inter have a deal in place with Roma over a €24 million plus Davide Santon and Nicolo Zaniolo deal for Nainggolan which also includes a 15% future sale percentage clause for Zaniolo. To help both clubs financial fair play situations, the moves will be confirmed over two days. Santon and Zaniolo’s move to the capital will be confirmed on June 30 while Nainggolan to Inter will be confirmed the following day on July 1.
Provenzano
Раджа стайл biggrin.gif

Kutinkata
Цитат(Provenzano @ Jun 21 2018, 11:52 ) *
Кутинка, нали не си сериозен за сравнението между Кандрева и Сусо?

Ако Сусо е за резервно крило на Малкъм по става но ако с тоя ще атакуваме мачовете в ШЛ , няма да излезем и от групите . Това е доста лимитиран играч и като цяло това дето съм чел във форума на Милан за него е крайно негативно . Явно доста ни е паднало и нивото , щом искаме играч на 6ия в класирането
Който дори не е харесван при тях а ние тук му се радваме ... Дори като се беше заговорило за размяна на Сусо с Кайехон , всички миланисти бяха готови на драго сърце . За резерва съм съгласен за Сусо но само до там .
Provenzano
Мнението на феновете на Милан за Сусо е негативно, защото като цяло е непостоянен играч, но пък за сметка на това лично според мен е класа над Кандрева. Ако е чист бартер съм съгласен, защото най-малкото Сусо е по-млад и конвертируем, ако решим да го продадем след година-две. А това, че мердите са 6-ти в класирането за мен не е критерии. Те и Сампдория бяха 10-ти миналият сезон, но това не попречи на Шкриняр да се превърне в един от стълбовете в нашата отбрана след това и като цяло един от най-постоянните ни играчи, нали? И то при условие, че никой не подозираше в какъв звяр ще се превърне. А иначе естествено, че феновете на Милан ще са с две ръце за размяна Сусо - Кайехон. Няма база за сравнение между двамата, както според мен няма и между Сусо и Кандрева.
inter_ruse
То те феновете на Милан дискутираха и как Донарума е номер 1 в Италия , така че тях не ги взимай на предвид biggrin.gif
Иначе Сусо още от Пуул и Алмерия го харесвам и според мене ако попадне на точното място при точния човек , той ще разгърне потенциала си.
Kutinkata
Гледам тук никой не го е отбелязал но снощи Брозо изигра пореден перфектен мач , когато играе пред защитата . Постоянно раздаване , сумати отнети топки , перфектни пасове ... Епика ни е задължителен да остане в отбора , явно това е неговата позиция и е просто перфектен .
Provenzano
Много харесвам Брозо, когато не прави физиономии и когато не се цупи. Иначе през останалото време е голямо лекенце biggrin.gif
Kutinkata
Незнам но откакто заигра пред защитата няма слаб мач , отнема сумати топки , постоянно се раздава и орави по сумати асистенции . Чат пат прави физиономии и неговите си размахвания , но просто няма слаб мач . Задължителен е в центъра и ако успеем да вземем Нинджата и Рафиня , ще имаме уникален център .
durex
За това си има причина и се казва Лучано Спалети. Брозович смени 5 треньора от както е в Интер и само Спалети намери точното място на хърватина.
Provenzano
Емре Джан е подписал с гобите. Никак не лош футболист за без пари.
Provenzano
Спортният директор на Милан Масимилиано Мирабели сподели, че полузащитникът на „росонерите” Сусо може да заигае в Интер, само ако „нерадзурите” предоставят Мауро Икарди, Иван Перишич и Марсело Брозович на Милан.

Медиите в Италия твърдят, че Интер желае да привлече Сусо в своите редици, като ще опита да отключи трансферната клауза на испанеца, която е 40 млн. евро.

„Добре, нека направим сделка с Интер за Сусо. Да ни дадат Мауро Икарди, Иван Перишич и Марсело Брозович и си стискаме ръцете”, категоричен бе Мирабели.


crying_with_laughter-3302.gif crying_with_laughter-3302.gif crying_with_laughter-3302.gif crying_with_laughter-3302.gif crying_with_laughter-3302.gif
cheffo
Тоя какво се прави на интересен, при положение че Милан са много забатачени. Надяваха се да продадат Долара за 70-80м и да си пооправят дълговете, ама след слабият му сезон и отиването на Буфоня в ПСЖ, сега се оказва че даже няма кой да го купи. Ще продадат Бонучи, Бонавентура и още някой по конвертируем играч и съвсем ще приключат.
Аусилио хитро се е пробвал с този бартер за Кандрева. Сусо, колкото и да играе само с един крак, пак може да излъже някого и вкарва от време на време за разлика от Кандрева.
N.Roussev
Аз лично предпочитам Политано пред Сусо,но Тонката нали е "национал" и няма да се навие да цъка в Сасуоло,нищо че нивото му е точно за там.Може да погледнем и към други първенства да го менкаме за някой по-млад и по-нахъсан от него.
Kutinkata
И аз колкото и да хуля Политано го предпочитам пред Сусо . А иначе на Милан ако някой им брой 20 млн кеш за испанския циганин ще го занесят на ръце до там . А Кандрева трябва да изчакаме Конте да си намери работа и да му го даваме .
Иначе за нащо меркато разбрах , че сме много близо до Найнголан и Малкъм , ако успеем да вземем и Рафиня под наем със задължителна опция и без да продадем основен играч , то ще призная Аусилио за много голям . Е ще помислим и за десен бек но като цяло отбора ни започва да придобива завършен вид .
durex
Наинголан си е играч на Интер.
inter_ruse
Самир
Вършалко - Шкриняр - Де Врай - Асамоа
Дембеле - Брозович
Л.Мартинез - Найнголан - Перишич
Икарди

Падели
Д'амброзио - Ранокия - Миранда - Ди Марко
Весино - Галярдини
Малком - Рафиня - Карамо
Политано

Така ще сме готови за скудетото.
Provenzano
Полузащитникът на Рома Раджа Наинголан потвърди, че ще премине в Интер. По-рано през седмицата в пресата се появи информация, че двата клуба са договорили трансфера на белгийския футболист за 24 милиона евро плюс това миланци ще дадат на Рома защитника Давиде Сантон и полузащитника Николо Дзаньоло.

"Винаги ще запазя в сърцето си всички моменти, които преживях, защитавайки тези цветове. Напускам Рим, отдавайки всичките си сили за клуба през тези чудесни години. Искам да благодаря на феновете за всичкото това време. Те винаги са ме подкрепяли, винаги са ми демонстрирали своята любов. Това никога няма да го забравя. Напускането не е мой избор, това е решение на клуба, което уважавам. Интер искаше да ме получи повече от всеки друг клуб. Само мога да благодаря на клуба и на Спалети за това. В Милано отново ще работя с прекрасен треньор, което много ме радва", заяви Наинголан.
cheffo
Не знам, защо навсякъде го слагате този Вършалко. Абсолютно ренде и постоянно си изкарва червени картони, не ми се струва като някакво надграждане над Дамброзио.
Флоренци и Рома май не могат да се разберат за нов договор, а от догодина е свободен агент. Ако успеем да го вземем ще е страхотно.
N.Roussev
Цитат(cheffo @ Jun 23 2018, 06:41 ) *
Не знам, защо навсякъде го слагате този Вършалко. Абсолютно ренде и постоянно си изкарва червени картони, не ми се струва като някакво надграждане над Дамброзио.
Флоренци и Рома май не могат да се разберат за нов договор, а от догодина е свободен агент. Ако успеем да го вземем ще е страхотно.

Вече си имат Сантон,затва не бързат хората crying_with_laughter-3302.gif .Ако искат може да ги подсилим даже и с Тонката или ГабиНЕгол. biggrin.gif
durex
Китайците изчакват Уилям Карвальо да разтрогне договора си и да го измъкнем за без пари. Това било по-добрата стратегия от финансова гледна точка, защото ако португалеца бъде взет, то Дембеле отпада от сметките.
inter_ruse
За десния бек може да се пробваме за Мюние. Добър играч и няма да излезе повече от 15-20млн.
А вместо Малком ми се ще да се пробваме за Ървинг Лозано. Наподобяваме ми на Мертенс.
Provenzano
Цитат(N.Roussev @ Jun 24 2018, 08:16 ) *
Вече си имат Сантон,затва не бързат хората crying_with_laughter-3302.gif .Ако искат може да ги подсилим даже и с Тонката или ГабиНЕгол. biggrin.gif

По-точно ГабиБезГол biggrin.gif
cheffo
Mediaset Premium claim Inter want Davide Zappacosta plus cash if they are to sell Matias Vecino to Chelsea.

Дзапакоста + пари за Весино. На мене ми звучи добре.
inter_ruse
Цитат(cheffo @ Jun 25 2018, 08:45 ) *
Mediaset Premium claim Inter want Davide Zappacosta plus cash if they are to sell Matias Vecino to Chelsea.

Дзапакоста + пари за Весино. На мене ми звучи добре.

Дзапакоста + 10млн е направо супер!!!
Provenzano
ПИЕРО АУСИЛИО: ПЕРИШИЧ И БРОЗОВИЧ ОСТАВАТ

Много сме доволни от привличането на Наинголан, говорим за топ играч, много важен. Утре ще бъде официалното представяне и ще кажем повече. Разговаряхме и със Спалети относно стратегията ни от тук до края.

Малкълм? Това е нормална ситуация. Той играе за друг отбор и когато играч принадлежи на друг отбор, трябва да следвате постепенно събитията и да видите дали има някакво развитие.

Що се отнася до Муса Дембеле, вие, медиите, постоянно бълвате имена, но ние имаме нужда от две или три попълнения, не повече. Ако слушахме вас, вече трябваше да сме купили 30 играчи.

Перишич и Брозович ще останат и ще играят в Шампионска лига. Що се отнася до договора на Икарди, той има тригодишен договор и ние никога не сме крили, че има шанс да седнем и да помислим за корекции по този договор.
В момента сме концентрирани върху други неща, които имат различни крайни срокове. Но спокойно ще седнем и ще се заемем и с договора на Икарди.
inter_ruse
След трансферите които направи Интер и след като стана ясно,че Миранда остава , навсякъде се гърми,че Спалети ще играе с 3421 или 352. Аз прогнозирах това отдавна,защото с Ханданович , Миранда , Шкриняр и Де Врай отбора ни изглежда адски стабилен и сигурен. Найнголан го дават да играе зад нападателя/ите , сам или с Перишич. В Рома Спалети правеше точно това , Фацио , Манолас и Рюдигер отзад , а Раджата и Салах зад Джеко.
Колкото и да мразя тая "италиянска'' схема , според мене за нея имаме изпълнители и с нея отбора ни ще е доста стабилен.
Само че трябва да купим още един централен защитник.
Ф.Андерсон е алтернативата на Малком!!!
durex
N.Roussev
И аз много харесвам Андерсон,но Лотито ще иска доста пари за него.Няма да е зле да им причиним още зло като им върнем Кандрева crying_with_laughter-3302.gif .
Малкъма бил навит за нас,от Бордо били навити за наем,но със задължително откупуване догодина и 13 милиона още сега.
cheffo
Според мене трима в защита ще е някакъв ротационен вариант. Едва ли ще заложи само на една схема Спалети. Фелипе Андерсон нали уж отиде в Уест Хям?
inter_ruse
Според мене пък Спалети ще се възползва напълно от лукса да разполага с едни от 3-та най-добри ц3-та в Италия.
Kutinkata
Ние имаме общо 3ма защитника , как ще играем такава схема . При контузия или наказание на някой от тримата ще трябва да играе Ранокия , а ако двама са извън строя ще викаме някой от юношките . Абсурдно е да играеш на 3 фронта с 3ма титулярни защитника и само 1 резерва и то доста съмнителна резерва .Същото важи и за нападението , та ние имаме само Лаутаро и Икарди в атака , незнам как ще играем с 2ма . Или Спалети планира след всяка контузия да сменя схемата . А и всеки опит с 3ма защитника беше меко казано нелеп последния сезон . Най добре е да си играем с 4-2-3-1 но с по добри изпълнители . Да вземем Малкъм , още един халф и добър десен бек , дано не е някой от двойниците на Дамброзио - Дзапакоста и Дармиан .
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.