Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
inter_ruse
то и аз съм гледал мачове на фио , но не ми е правил впечатлние и не съм го забелязал даже. весино ми харесваше повечко даже...
брачедите също го искат. даже наското бях чел ,че те ще го продадат на тях ,за да имат пари за йоветич.
дано халфовата ни линия си остане брозович=банега=марио. бадел резерва
Provenzano
Страшна логика. Фиорентина ще продават на Милан за да имат пари за Йоветич вместо да ни предложат някой техен играч, който желаем като разменна монета за черногореца crying_with_laughter-3302.gif bravo-1305.gif
inter_ruse
тогава не се говореше за нас интерес към бадел защото нямахме пиоли за треньор!!!
Кво и е на логиката laugh.gif
inter_ruse
рикардо родригес уж идва през януари за 20млн Е
Provenzano
Интер, Наполи и Милан в битка за подписа на Видал

Интер, Наполи и Милан проявяват изключително сериозен интерес към защитника на Барселона Алеиш Видал.

Новият треньор на Интер Стефано Пиоли не крие желанието си да привлече десния бек в състава си.

„Ние първо трябва да постигнем споразумение с Барселона. Той е футболист, който е желан от много отбори, но приоритетът му е Наполи. Милан? Ще видим“, коментира представителят на Видал за Италия – Грациано Батистини.

Барселона е готов да продаде Видал при оферта между 12 и 15 милиона евро.

Положението на Видал на „Камп Ноу“ е незавидно, а основната причина за това е слабата форма на бившия играч на Севиля.

Барселона привлече Видал от Севиля през лятото на 2014 година за сумата от 18 милиона евро плюс 4 милиона бонуси в зависимост от представянето на играча. Алеиш подписа петгодишен договор с каталунците.

Видал не е включван в групата на Барселона от треньора Луис Енрике, от загубата на тима от Алавес (1:2) през септември.

В дебютния си сезон на “Камп Ноу” той изигра 14 мача във всички турнири, но през настоящата кампания е бил на терена в едва две срещи.

Източник: gong.bg
inter_ruse
Трябваше да вземем габриел жезус...
Provenzano
Миланско дерби и на трансферния пазар

След два дни предстои голямото дерби между Милан и Интер, но двата клуба ще водят битка не само на терена, но и на трансферния пазар. Според информация на "Sky Sport Italia" миланските грандове проявяват засилен интерес към крилото на Фиорентина Федерико Бернардески.

22-годишният техничар, който има 7 мача за националния отбор на Италия, прави силен сезон. От началото на кампанията в Серия "А" той има 4 гола. Фиорентина няма намерение да се разделя с него, освен ако не получи много примамлива оферта.

Силата на Бернардески е по десния фланг на атаката, но може да се справя и на позицията зад централния нападател.

Източник: sportal.bg
inter_ruse
Слухове за ди мария
Provenzano
Преди малко медиите в Италия гръмнаха, че сме искали Джерард за 6 месеца.
Ludman
Манчини да не се е върнал unsure.gif
Provenzano
Хамшик отрязал Юве, Интер и Милан

Звездата на Наполи Марек Хамшик разкри, че е отказал оферти от италианските грандове Ювентус, Милан и Интер.

Най-настоятелни в опитите да привлекат словенския национал били от "старата госпожа", но неговото желание е да завърши кариерата си на "Сан Паоло".

"Да, мога да потвърдя, че тези три клуба ме искаха. Но за мен в Италия съществува само Наполи. Възможно е да приключа с футбола тук. Това е отличен отбор, който под ръководството на треньора Маурицио Сари играе страхотен футбол", заяви Хамшик в интервю за Corriere dello Sport.

Той коментира и борбата с Юве за скудетото. В класирането шампионите са лидери с 30 точки, а Наполи е чак на 6-та позиция с 21 т. "В състояние сме да се конкурираме с тях. Нужно ни е да спечелим няколко мача поред", добави 29-годишният футболист, който има договор с южняците до 2020 г.

Източник: gol.bg
inter_ruse
има слухове ,че аусулио е бил на атлети а'дзури за калдара и кеси...
inter_ruse
Според слуховете сунинг са готови да вложат сериозни средства за бернардески...
А,дано....
Provenzano
Искат още Берарди и Дармиан. Щели да италианизират Интер biggrin.gif
Provenzano
Интер вади изкушаваща оферта към Реал за Хамес

Интер е решен да предприеме сериозни действия на януарския трансферен прозорец. Италианският гранд ще се опита да привлече Хамес Родригес от Реал Мадрид, съобщава „La Gazzetta dello Sport“.

Марио Корсо е бил пратеникът на италианския клуб вчера на „Жозе Алваладе“ по време на мача между Спортинг Лисабон и Реал Мадрид (1:2) от Шампионската лига.

Според информацията, Корсо е влязъл в контакт с Реал Мадрид за това при какви условия клубът е склонен да продаде колумбийския футболист.

Все още контактът между Интер и Реал Мадрид е в много начална фаза.

В Интер се надяват, че ще успеят да се възползват от недоброто положение на Хамес в Реал Мадрид и да го привлекат. „Нерадзурите“ са готови да развържат кесията за колумбийския футболист.

Друг играч, който е попаднал в полезрението на Корсо е футболистът на Спортинг Лисабон Желсон Мартинс. Той има договор с португалския клуб до 2021 година, а освобождаващата клауза, която е записана в него е на стойност 60 милиона евро.

Източник: gong.bg
Provenzano
Интер набеляза бразилски талант

Интер проявява сериозен интерес към защитника на Коринтианс Гилерме Арана. 19-годишният талант е направил отлично впечатление на скаутите на "нерадзурите" и клубът вече обмисля дали да не изпрати оферта за него през зимата.

40% от правата на Арана се държат от Коринтианс, а другите 60% са в ръцете на мениджърската агенция Еленко Спортс. Така че от Интер ще трябва да преговарят и с двете страни, ако искат да доведат младока на "Джузепе Меаца". Друг проблем може да се окаже и фактът, че интерес към защитника има и от страна на Манчестър Юнайтед, като англичаните също може да се включат в наддаването за подписа му.

Агентът на играча Фернандо Гарсия е признал за интереса на Интер към неговия клиент. Той обаче е допълнил, че за момента не е получил официална оферта за него.

Източник: sportal.bg
durex
Според Гадзета, Габигол е един от 4-та футболисти на Интер, които са набелязани за продан. facepalm2.gif
Provenzano
Цитат(durex @ Nov 26 2016, 12:34 ) *
Според Гадзета, Габигол е един от 4-та футболисти на Интер, които са набелязани за продан. facepalm2.gif

Продължавам да не разбирам каква беше идеята и къде е логиката за трансфера на Габигол от Сантос в Интер?
cheffo
Аз четох, че искаме да го пратим под наем, а не да го продаваме.
inter_ruse
Габигол в ла лига под наем , биабиани,йоветич,мело и сантон за продан , пък ни свързват усилено с маркиньос,верати,линдельоф,хамес и санчез :о
durex
Цитат(cheffo @ Nov 26 2016, 13:19 ) *
Аз четох, че искаме да го пратим под наем, а не да го продаваме.

Дам не съм прочел целия абзац. Ще го пращаме в Испания като Коутиньо на времето. Мен друго ме хваща яд, спрягат се имена като Йоветич и т.н. които са в трансферния лист, а никъде не виждам некадърниците Нагатомо, Д;Амброзио, Ранокия и т.н. Тези пичове явно са със статут на някакви непрекосновени. Нямам обяснение защо се държат още в отбора, та те не стават дори и за резерви, а ние продължаваме да ги налагаме в титулярния състав. Ако един път е грешка, то от там на татък е навик са казали хората....
rodigri
Дано извадим пари за централен защитник и за ляв бек, защото с наличните няма как да се получат нещата.Имаме един що годе сносен краен защитник и това е Ансалди, другото е просто леш.Мурийо е просто потресаващ от горе долу една година, за мен лично не е изненада представянето му, дори си мисля ,че Андреоли ще се справи по-добре( в Севиля започна доста добре преди контузията).Иначе ако разкараме Барбоса ще е голяма грешка!!!На мен ми е интересно как ще играят заедно с Икарди,мисля че ще са идеална двойка.А за защитата не се сещам качествени играчи на сносна цена,които биха ни свършили работа.
Provenzano
Верно е момчета, в защита сме потресаващо слаби. За следващото лято се спрягат Верати и Хамес Родригес, но аз искам да вземем и класни бранители, защото с Ранокиа, Нагатомо, Д'Амброзио и Сантон няма как да стане.
cheffo
Цитат(durex @ Nov 26 2016, 15:56 ) *
Дам не съм прочел целия абзац. Ще го пращаме в Испания като Коутиньо на времето. Мен друго ме хваща яд, спрягат се имена като Йоветич и т.н. които са в трансферния лист, а никъде не виждам некадърниците Нагатомо, Д;Амброзио, Ранокия и т.н. Тези пичове явно са със статут на някакви непрекосновени. Нямам обяснение защо се държат още в отбора, та те не стават дори и за резерви, а ние продължаваме да ги налагаме в титулярния състав. Ако един път е грешка, то от там на татък е навик са казали хората....


Зависи от интереса. Ранокия например го разкриха дори и в Сампдория, така че трудно ще си намери отбор, като се има и предвид че взима доста голяма заплата за качествата си. Подобно е положението и с другите хубавци. Аз, освен в Китай не виждам къде дургаде ще можем да ги набутаме smile.gif
inter_ruse
Сидибе от монако и той става.
А силва пак ги прави криви....
И луиз густаво се спряга за нас
cheffo
Китайците щели да изкарат 150 млн за селекция лятото. Споменават се имената на Хамес, Алексис Санчес, Берарди, Бернандески, Лидендьоф, Верати и Луис Густаво.
Provenzano
За тия се говори от половин година biggrin.gif
Provenzano
Интер подготвя 150 милиона евро за зимна селекция

Ръководството на италианския футболен гранд Интер подготвя 150 милиона евро за зимна селекция, съобщава "Кориере дело Спорт". В плановете на клубната управа влизат привличането на поне двама защитници, плеймейкър и нападател.

Начело в списъка за подсилване на атаката е Алексис Санчес от Арсенал. 27-годишният чилиец има договор за още 18 месеца с лондончани, но на този етап преговорите за подновяването на контракта му са в застой, тъй като той иска седмична заплата близка до 200 хиляди лири.

Санчес има 10 гола и 5 асистенции в 18 официални мача за англичаните през кампанията досега. Интер заема 12-ото място в италианския футболен шампионат, но изостава на цели 15 точки от лидера Ювентус, макар и с мач по-малко.

Източник: sportal.bg
Provenzano
Грандовете от Милано в спор за Мамаду Сако

Все по-усилно се мълви сред италианските медии, че грандовете Милан и Интер проявяват сериозен интерес към низвергнатия в Ливърпул Мамаду Сако.

26-годишният защитник е замразен от мениджъра Юрген Клоп, след като наруши дисциплинарния правилник по време на лятната подготовка. По тази причина френският футболист няма нито една официална минута футбол за първия тим.

Уест Бромич неведнъж заяви интереса си да вземе Сако под наем, но преди затварянето на летния трансферен прозорец самият футболист отклони други оферти от Висшата лига, за да се бори за мястото си.

Милан и Интер може и да променят решението на Сако, който играе на „Анфийлд“ от 2013 година и има 79 мача за „червените“.

Източник: gong.bg
Provenzano
Интер вади 50 милиона паунда за Диего Коста

Интер изобщо не се шегува! Новите босове на клуба от "Сунинг" са готови да предложат 50 милиона паунда на Челси за головата машина на тима Диего Коста, твърди испанското издание "Дон Балон".

Отборът усилено търси голова машина и играещият за Испания бразилски нападател е попаднал в полезрението на тима от Милано.

Интересно е да се отбележи, че футболистът е един от най-близките хора до Диего Симеоне, който е една от следващите големи цели на тима от Милано и вероятно ще поеме отбора до година-две.

Тимът наскоро уволни Франк де Бур и назначи Стефано Пиоли на поста, а отборът не върви никак добре.

Както стана ясно вчера, от "Сунинг" ще извадят на масата 150 милиона евро за зимна селекция.

Източник: gol.bg
cheffo
Тия хора откъде ги копират тези новини?! Тези 150 млн са за лятна селекция, а не зимна. Дори май Аусилио каза, че трябва да се продаде някой през зимата заради ФФП. А какво остава да се похарчат 150 млн laugh.gif
Provenzano
Пара има бол, не се притеснявйте. Само, че проблема на отбора не е в нападение за да ни свързват с Диего Коста и т.н. Защитници трябват!
inter_ruse
трябват защитник и два бека.
тоя сако е доста интересен , има някакви качества , но незнам дали заради самите си качества или заради характера си може да ни помогне. един наем според мене няма да е лош подход.
а иначе като цяло си мисля ,че стефан де фрай е добър и по-възможен вариант за централен защитник. има и други които можем да си позволим , но сигурно ще е по-трудно - хименес или савич от атлетико , хьоведес , ван дайк и той е талантлив.
от тоя линдельоф хал хабер си нямам , пък ни свързват най-вече с него. гледам ,че уж челси и юнайтед и те го искат. цена 25-30млн.
при бековете има по-голям избор. както казах и преди , дано хвърлим 40-50млн за добри бекове които да помагат в нападение. дармиан е задължителен за мен.
Provenzano
И Интер мечтае за Меси

Отборът на Интер също проявява интерес към звездата на Барселона Лионел Меси. Такава информация се появи в италианската преса, като според нея „нерадзурите“ са готови да предложат внушителна сума, за да доведат петкратния носител на „Златната топка“ в тима си.

Меси все още не е подновил контракта си с Барселона, поради което спекулациите около неговото име не стихват. Аржентинецът е свързван още с Манчестър Сити и Пари Сен Жермен.

Твърди се, че яснота около бъдещето на Меси ще има с пристигането на баща му в Барселона. Очаква се Хорхе Меси да пристигне за Ел Класико, което е на 3 декември.

Източник: gong.bg
Provenzano
Симеоне-младши нагласи баща си в Интер...един ден

Футболистът на италианския Дженоа Джовани Симеоне говори за бъдещето на своя именит баща Диего, който с успех ръководи Атлетико Мадрид от няколко години.

Симеоне -младши увери в интервю, че трансферът на Диего Симеоне в Интер ще се осъществи така или иначе „един ден“.

„Знам, че в момента той е щастлив в Атлетико, но ще дойде моментът, в който ще дойде в Интер.“

Джовани добави, че баща му е казал, че е бил сигурен, че ще отбележи на Ювентус, както и стана на два пъти при успеха на Дженоа над шампиона с 3:1 неотдавна.

Източник: gong.bg
cheffo
Според Футбол Италия се подготвя сериозна чистка зимата, като Кондогбия води в списъка. Другите са Бибиани, Мело, Йоветич, Паласио и Сантон. За нови попълнения се споменава за Ринкон от Дженоа, който лично на мене ми прилича на Медел. - http://www.football-italia.net/95250/kondo...ds-inter-exodus
Provenzano
С една дума ще махнем неудачниците и на тяхно място ще вземем нови такива biggrin.gif
Provenzano
Интер зарадва Челси и Ливърпул

Халфът Жофри Кондогбия е получил разрешение от Интер да напусне през януари, твърди Gazzetta dello Sport. Това е добра новина за Ливърпул и Челси, които са сред кандидатите за привличането му. 23-годишният френски национал има само 8 участия за "нерадзурите" в изминалите до момента 15 кръга в италианското първенство.

Заедно с него на "Джузепе Меаца" не смятат да разчитат още на Давиде Сантон, Фелипе Мело, Стеван Йоветич и Джонатан Биабиани, които общо са били използвани 18 пъти досега. Всички те ще бъдат включени в трансферния списък.

Интер е чак 11-и в класирането и е по-близо до изпадащите, отколкото е до лидера Ювентус.

Източник: sportal.bg
cheffo
Цитат
According to Milligazete, Inter contacted Fenerbahçe's Simon Kjaer to tell him they want to sign him for the next season and the 27 aged Danish central back gave his willingness to transfer to Milano, "but I have a contract ongoing at Fenerbahçe, so you have to find an agreement with my club", he added. It's suggested that the Nerazzurri will make a 12-15 million bid to the Turkish club to bring Kjaer.


Toзи преди май го водеха талант, ама щом играе във Фенербахче е ясен.
Provenzano
Да, тоя е вечния талант... Опазил ни Бог от такива "таланти" !!
mihael16
И въпреки споменатата чистка двамата най-големи нека*дърници пак никой не ги пипа-Юто и Ранокия,,,Ще бъде грешка да махнем Габигол
Provenzano
Нямам търпение вече да дойде зимното меркато. Хора като Ранокиа и Нагатомо никой не ги пипа, поради простата причина, че няма желаещи клубове за техните услуги. Поне аз друга реална причина/пречка на този етап не виждам. Ранокиа беше под наем в Сампдория неотдавна, но дори и клуб от ранга на "моряците" не пожела да го привлече за постоянно. Това какво говори? Иначе с подобни изяви на терена като техните е нормално никой да не ги иска. А Нагатомо, ако не друго, то поне е добър маркетингов трик за японския пазар, който е не малък и естествено доста доходоносен и в тоя ред на мисли се надявам, че някой от английските клубове може да се изкуши да го купи. Говореше се, че Ман Ю са го искали, но той им отказал. Ако това е истина, мисля че всички знаем каква е причината за отказа на Юто. А именно, японеца много добре знае за какво иде реч в английската Висша лига и най-вероятно му е напълно ясно, че там няма да вирее. В крайна сметка това нас не ни интересува. Повече ме вълнува кога най-накрая ще се отървем от това недоразумение? Има разбира се още футболисти, които трябва да разкараме и съответно на тяхно място да привлечем по-класни такива. Едни от тях са Мели и Биабиани. Определено през зимния трансферен прозорец трудно се правят такива генерални промени в състава (от каквито ние имаме нужда в момента), тъй като почти всички отбори само доокомплектоват съставите си с по 1, най-много 2 трансфера.
mihael16
Сега чета,че зимата може да махнем Банега...лелееелелеле
cheffo
Цитат(mihael16 @ Dec 8 2016, 11:00 ) *
Сега чета,че зимата може да махнем Банега...лелееелелеле


Aко продължава да играе като последните мачове, да заминава. Поне ще сме на печалба.
Provenzano
Да бе, Пиоли ако иска направо да го пусне като бек другия път, може и да има подобрение...
Provenzano
Италиански гранд вади 60 милиона за Хамес

Интер е готов да брои 60 милиона евро на Реал Мадрид за Хамес Родригес, съобщава „Tuttosport“.

„Нерадзурите“ ще се опитат да привлекат колумбийския футболист през януарския трансферен прозорец.

Китайските милиони ще помогнат на Интер да реализира подобна сделка.

В Интер се надяват, че ще успеят да се възползват от недоброто положение на Хамес в Реал Мадрид и да го привлекат. „Нерадзурите“ са готови да развържат кесията за колумбийския футболист.

Колумбиецът премина в испанския гранд от Монако през 2014 година за близо 80 милиона евро.

Родригес има договор с 11-кратния европейски клубен шампион за още четири сезона.

Източник: gong.bg
Provenzano
Интер предлага размяна Йоветич за Бадел

Ръководството на Интер е предложило на колегите си от Фиорентина двата клуба да направят размяна на играчи през зимната пауза. В посока "Артемио Франки" да бъде пратен Стеван Йоветич, а в същото време в обратната посока към Милано да поеме защитникът Милан Бадел.

От Фиорентина на няколко пъти вече открито признаха, че имат желание да си върнат Йоветич, който бе звездата на тима в периода 2008-2013 година. В същото време пък интеристите желаят да се подсилят с дефанзивния полузащитник Бадел и по този начин всеки от двата клуба ще е доволен от подобна размяна.

Тепърва ще се водят преговори между двете страни по въпроса. Няма да е изключено "виолетовите" да поискат доплащане към размяната, тъй като Бадел е твърд титуляр в тима, докато Йоветич търка резервната скамейка на "Джузепе Меаца".

Източник: sportal.bg
inter_ruse
сега е момента китайците да покажат силата си. дракслер 100% напуска волфсбург
Provenzano
Четох, че даваме 30 млн за Дракслер wink.gif
Provenzano
Футболист на Хофе не иска в Интер или Милан, щяло да е крачка назад

Защитникът на Хофенхайм Никлас Зюле призна, че няма желание да продължи кариерата си в Италия. Той е обект на сериозен интерес от страна на Милан и Интер, но счита, че нивото на Серия "А" е паднало доста през последните години и трансфер в някой от миланските грандове би бил грешна стъпка.

"Знам, че агентът ми е контактувал с представители на Милан и Интер, но на този етап не виждам смисъл в подобен трансфер. И двата клуба позагубиха от магията, която ги отличаваше. В миналото те притежаваха велики играчи, но сега е различно. Да, имената им все още носят престиж, а Милано е красив град, но самите отбори са в криза и дори не се класират за Шампионската лига", откровен бе Зюле.

"Да отида в Милан или Интер би било крачка назад за мен. Предпочитам Англия. Серия "А" е едва четвъртото по сила първенство в Европа", добави 21-годишният футболист, който вече има и 1 мач за националния отбор на Германия.

Източник: sportal.bg
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.