Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Provenzano
Манчини поиска Златан в Интер

Треньорът на Интер Роберто Манчини също хвърли око на Златан Ибрахимович.

Шведският национал става свободен агент след края на сезона, тъй като договорът му с ПСЖ изтича. За момента звездата няма намерения да преподписва и изглежда все по-вероятно да си тръгне от Париж след четири години престой, през които спечели 10 домашни трофея.

Манчини е готов на всичко да върне Ибра на "Джузепе Меаца". Той игра за "синьо-черните" от 2006 до 2009 година и в 88 мача вкара 57 гола. "Профилът му е подходящ за всички отбори. Няма клуб, който да не го иска, но не съм убеден, че ще напусне ПСЖ", каза Манчини.

Агентът на Ибрахимович Мино Райола обяви, че французите се надяват той да преподпише с тях. "Всички италиански и английски клубове го искат, без Манчестър Сити", каза още Райола.

От новия сезон мениджър на "гражданите" ще стане Пеп Гуардиола, който е в обтегнати отношения с шведа от престоя им в Барселона и за това няма шанс той да заиграе на "Етихад".
Kutinkata
Нека и аз да напиша какъв състав искам за другия сезон :

Треньор - всеки друг но не и Манчини .
Provenzano
Ми то вече на всички е ясно, че ние гъза да си скъсаме няма как да завършим на трето място, което автоматично означава, че и този сезон е пълен провал. Манчини се провали, така че е време да му се търси адекватен заместник. Колкото по-рано толкова по-добре.
Provenzano
Потвърдено: Туре Яя напуска Сити

Полузащитникът на Манчестър Сити Туре Яя със сигурност си тръгва от клуба през лятото. Това потвърди личният агент на котдивоареца Димитри Селчук. Това се очакваше, след като от "Етихад Стейдиъм" обявиха официално идването на Джосеп Гуардиола. "През лятото със сигурност ще напусне Манчестър Сити. Потвърждавам го. Получихме множество оферти и предстои да ги обмислим. Все още не сме взели конкретно решение за неговото бъдеще", каза импресариото.

"На първо място ще разгледаме проекта на новия клуб, парите са на второ място. Ще изберем най-добрия проект. (…) Интер е голям клуб и знаем добре за прекрасните отношения между Манчини и Яя. Както казах обаче, решение още не е взето", заяви Селчук.
cheffo
Галатасарай искат да си върнат Мело. Може да го използваме за да вземем Телес за по-малко пари. - http://www.football-italia.net/82375/inter-swap-melo-telles?
inter_ruse
добре ще е. телеш ми харесва и може да стане ''човек''от него
Provenzano
Добре ще е, ако можем да включим Мело в сделка за Телеш, с което да намалим трансферната сума на втория. Поне така и така се е видяло, че няма да разчитаме на Мело. Поредният футболист, който беше взет от Манчини за да търка пейката. Поредният напълно ненужен трансфер. По-добре да го махнем, че и без това е на години, а и заплатата му предполагам, че не е от най-малките.
Provenzano
Диего Симеоне би искал да води Интер в бъдеще

Мениджърът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне разкри, че очаква един ден да застане начело на Интер в бъдеще, но призна, че е щастлив в клуба, в който работи в момента.

Аржентинецът е свързван с редица европейски отбори, но президентът на Атлетико Енрике Сересо заяви, че очаква Симеоне да остане в клуба „за дълго време“.

Диего Симеоне не бърза да приключи работата си в Ла Лига, но признава, че би бил изкушен от евентуална възможност да се завърне в Милано, където спецели Купата на УЕФА през 1998-а година като играч.

„Очаквам да отида на много места по време на кариерата си. Но не веднага, защото съм щастлив тук“, коментира Диего Симеоне пред Sport Mediaset.
Provenzano
Днес се появиха слухове, че Унай Емери ще замени Роберто Манчини.

Роберто Мартинес, Франк де Бур и Винченцо Монтела са другите имена, които се споменават.

http://www.football-italia.net/82408/inter-turn-emery
inter_ruse
емери - вдигам банкет напро
Kutinkata
Предпочитам Ди Франческо .. Да взима с него Берарди и Вършалко и друго не ни трябва за новия сезон .
Sneijder
Не искам да чувам за никакви трансферни слухове докато " идиота" ни е треньор !!! Само надолу можем да вървим с него - доказателството - Нагатомо подновява за 2 г !?!?!?!?!?!!
cheffo
Може и да откупим Ляич, но само ако Рома отбият от цената - http://forzaitalianfootball.com/2016/04/in...-owned-forward/?
durex
Слуховете се засилват, че след Евро 2016, Симеоне ще замени Манчини. А ДАНО !!!!
Kutinkata
Чоло бая пъти каза , че на тоя етап не смята да изоставя Атлетико , но ако стане съм сигурен , че отбора ни със сигурност ще тръгне НАГОРЕ .
cheffo
Предложили сме заплата 2.7 млн на Фегули, а от Фенербахче са ни надцакали с 3. Тотнъм засега изчакват - http://www.football-italia.net/82537/inter-feghouli-race?

Имаме интерес към "бразлиския Погба", някой си Уолъс. Оценяван е на около 10 млн - http://forzaitalianfootball.com/2016/04/in...razilian-pogba/?
durex
Provenzano
Туре плаща 11 млн. паунда да не играе при Гуардиола

Звездата на Манчестър Сити е Яя Туре е готов да си плаща като поп само и само да не играе при бъдещия треньор на "гражданите" Хосеп Гуардиола. 32-годишният халф има договор с клуба до лятото на 2017 г., но държи да се махне от "Етихад" още след края на този сезон и за тази цел е склонен да се бръкне с цели 11 млн. паунда.

Това е сумата на заплата му (230 000 паунда на седмица) за последната му година от контракта със Сити - срещу нея според правилника на ФИФА може да стане свободен агент и да си намери друг отбор, вместо да чака продажба.

В дъното на нещата изглежда Пеп Гуардиола, който от следващия сезон ще води "гражданите". Според "Мирър" заради испанския треньор Туре на два пъти е бил преметнат от директора Чики Бегиристайн за евентуален нов договор.

„Това е недопустимо. Играч като Яя Туре не може да върви към последната година от договора си, без да знае дали ще получи предложение за нов“, коментира агентът на футболиста Димитри Селюк. „Той е на 32 години. Има още 3-4 години футбол на високо ниво пред себе си.

Най-доброто е да му предложат 3-годишен контракт, с който ще завърши кариерата си тук. Другият им вариант е да благодарят и да го оставят да си тръгне. Няма да позволя на Яя да загуби цяла година в Сити", обяви още Селюк.

Именно Гуардиола продаде Туре от Барселона в Сити през 2010 г., след като реши, че за котдивоареца няма място в каталунския отбор. По всичко личи, че под давлението на Пеп, Сити не иска да удължава настоящия договор на футболиста.
inter_ruse
перишич-икарди-пасторе
банега-кондогбия-яя туре
коларов/дармиан-мурийо-миранда-дармиан/бруно перес
ханданович

как е?
inter_ruse
Inter return Ljajic to Roma?

It’s reported that Inter are unlikely to sign Adem Ljajic permanently from Roma this summer.

The Serbian joined the Nerazzurri on loan last summer, and has so far provided three goals and three assists.

However, the playmaker’s attitude has been criticised by Coach Roberto Mancini, and Calciomercato reports that he’s playing for his Inter future.

If the Beneamata fail to make the Champions League, it’s likely that Ljajic would be returned to Inter at the end of his loan deal, as the Milanese side would rather redeem Eder permanently.

Mancini opted for Stevan Jovetic to start Saturday’s win over Frosinone, despite the fact the Montenegrin had been out for over a month, showing where Ljajic is in the San Siro pecking order.

The website believes that only some extraordinary performances across the next six games will convince Inter to buy him permanently.

пфффффффффффф
inter_ruse
Inter target €25m Biglia

http://app.football-italia.net/?referrer=h...p;menu=news-all

биглия го искам определено. на 30г. е ,но има още бая хляб в него. ако е до 20млн ще е супер направо.
недейте казва ,той е стар. и аз искам да имаме млади футболисти , но и само с млади не става. трябват ни 3-4 с повечко опит. биглия,яя туре и коларов са идеалните такива за нас.
Kutinkata
Братле ... Ханданович 32 , Каризо 32 , Миранда 32 , Нагатомо 30 , Медел 29 , Мело 33 , Паласио 34 , Едер 30 ... Сериозно как стигна до заключението , че на сегашния ни отбор му трябват 3-4 с повече опит ??? Да не обърка форума ни с този на Юнайтед или Арсенал ?
cheffo
20-25 млн са много за Биглия. Лолито продава скъпо и по-добре да не се набутваме с Биглия или Кандрева за нереални суми. По 15 млн на играч стигат, ако не ги приеме да се ......
Provenzano
25 млн за 30-годишен футболист в нашето финансово положение ми се струва адски неуместно. Искам да кажа, че тази сума може да бъде инвестирана в далеч по-млад и перспективен играч. Пък и Биглия не е кой знае какъв футболист, че толкова да се натягаме за него, айде няма нужда от поредния паляк.
inter_ruse
Цитат(Kutinkata @ Apr 13 2016, 14:59 ) *
Братле ... Ханданович 32 , Каризо 32 , Миранда 32 , Нагатомо 30 , Медел 29 , Мело 33 , Паласио 34 , Едер 30 ... Сериозно как стигна до заключението , че на сегашния ни отбор му трябват 3-4 с повече опит ??? Да не обърка форума ни с този на Юнайтед или Арсенал ?

братленце , ханданович и каризо хич не ги слагай в този списък , вратаря може и на 35 да е ! тааааа ,кви играчи са нагатомо,мело,медел,паласио и едер? ако дойде нормален треньор тези няма да помирисват терен , тези играчи не заслужават да са титуляри при нас! докато биглия би бил титуляр при всеки един треньор в Интер.
искам да кажа ,че да са опитни , но да са и класни , а не като мело и медел само опитни ,обаче да не става чеп за зеле от тях wink.gif
миранда е на 32 , но я ми кажи кой защитник може да вземем който да е по-млад и по-добър от него? я ми кажи да видим?!?
кого можем да вземем за опорен халф за 20млн който да е по-добър и по-млад от биглия? пресни сме , дадохме 30 за кондо и май изгоряхме...
мисълта ми е да вземем 3-4 опитни и класни играчи за 3-4г. , да се съвземем , а прези тези 3-4г. да изградим едно ново ядро с млади и талантливи футболисти.
cheffo
Донякъде си прав, но въпросът е там че ако дадем 20-25 сега за Биглия, след един, два сезона не може да му вземем и половината. Даваш пример с Кондогбия, но ако решим сега да го продадем пак ще му вземем поне едни 25 млн. Mисля си, че това лято ще излязат доста играчи на пазара. Челси, Ман Сити, Ман Ю и Реал ще правят сериозни чистки и това ще доведе до сериозен трафик на играчи. Например, четох че Конте не искал и Матич - защо да не го вземем за 25-30 (ако се съгласи де). Джон Оби Микел също ще се маха - играч от калибъра на Биглия и едва ли ще струва много (въпреки че аз не го харесвам много). Реал ако решат да се разделят с Касимеро, също е по-добре да се пробваме там. Отделно на Еврото може да изскочи някой талант.
inter_ruse
за кондо е изключено да вземем 25млн (аз не искам да се маха,вярвам в него и си мисля ,че при правилна позиция,при друг треньор ще се възроди) просто го дадох за пример.
оби микел няма да ни върши работа. матич е друга бира ,предпочитам го пред биглия , но не вярвам конте да го пусне току така , пък и дори да го пусне ще има и други претенденти за него.
касемиро има талант , но до там. моята мисъл е ,че ми писна от таланти , искам готова класа , готова класа които са на 22-28г. трудно ще вземем ,затова искам биглия,коларов,яя туре и банега и т.н.
миранда и той е жив пример. примерно ако не бяхме взели него , а бяхме заложили на някой талант кво щеше да стане с нас? хич замисляте ли се? щяха да ни пълнят кошницата като за последно...
в шампионския отбор имахме сумати футболисти които бяха класни , които бяха лидери и всичко , тогава грешката ни беше ,че не взехме по-млади и талантливи футболисти които през 2012-2013 вече да са новите ни лидери. ние какво направихме , изпъдихме сантон,коутиньо,арнаутович,балотели,ковачич и взехме форлан,кхарджа,роки,мело и т.н. знам,че младите които изброих все още нищо не са доказали , но кой знае , ако си бяха останали при нас можеше и да станат футболисти. в италия е много трудно за младите ,нямам думи...
durex
Provenzano
Ами ние вече взехме един млад и талантлив централен бранител в лицето на Муриьо и както виждате момчето се адаптира много бързо и пасна чудесно в нашия защитен вал. Какво значи, ако не бяхме взели еди кой си, кой щяхме да вземем вместо него? Ами честно казано аз не бях чувал много за Муриьо преди да го свържат с нас и бях почти сигурен, че ще е поредния некадърник, но той се оказа доста приятна изненада. Проблемът при нас е, че ние нямаме добри скаути, които да ни намират подобни футболисти срещу приемливи трансферни суми и като цяло доста рядко осъществяваме такива трансфери. Трябвали ни лидери. Естестествено, че ни трябват лидери. Всеки отбор има нужда от лидери. И в този ред на мисли какъв лидер е Биглия? Лидер е Яя Туре, лидер е Хавиер Санети, лидер е Джерард, лидер е Тоти, но не и на Лотито прехваления и надценен играч. Как ще дадем 25 млн за него, та нали ще ни се смеят всички. Изпъдихме кой ли не от младите, но доколкото си спомням и тук някои бяха готови да продадат Икарди при първата оферта идното лято. Редяха се състави и схеми с нови играчи без него, сега вкара 3-4 гола и хоп вече не мрънкаме за негова продажда. Разбира се, появи се и в състава и схемите за следващия сезон.
Provenzano
Цитат(durex @ Apr 13 2016, 20:24 ) *


Телеш 2.0
cheffo
В интернационалият форум, един турчин се изказа доста ласкаво за него. Каза, че е по-добър от Телес. От това, което съм му гледал (един, два мача и ютубе) има отличен ляв крак. Центрирането му е брутално.
Provenzano
Да, да и за Телеш се говориха подобни неща. Този филм вече съм го гледал wink.gif
cheffo
Е, аз Телес незнам какво не му харесвате. Определено центрира по-добре от висчките ни други бекове, а и в атака е много полезен. Последният ни мач, точно от комбинаций между него и Перишич дойдоха едни от най-добрите ни атаки. В защита понякога издиша, но какво да се прави smile.gif
Provenzano
Самият факт, че за теб Телес центрира добре на фона на останалите бекове може да подскаже как "центрират" другите. А и добрият краен бранител не се определя по това как центрира. Има доста други фактори като захождане и включване в атака, подсигуряване на централните бранители, абе като цяло нещата са доста комплексни. Нашите бекове са под всякаква критика. Иначе според мен Телес и Сантон са ни най-добрите бекове и точно те трябва да бъдат титулярните ни такива, а Д'Амброзио и Нагатомо са супер неадекватни.
inter_ruse
Цитат(Provenzano @ Apr 13 2016, 20:28 ) *
Ами ние вече взехме един млад и талантлив централен бранител в лицето на Муриьо и както виждате момчето се адаптира много бързо и пасна чудесно в нашия защитен вал. Какво значи, ако не бяхме взели еди кой си, кой щяхме да вземем вместо него? Ами честно казано аз не бях чувал много за Муриьо преди да го свържат с нас и бях почти сигурен, че ще е поредния некадърник, но той се оказа доста приятна изненада. Проблемът при нас е, че ние нямаме добри скаути, които да ни намират подобни футболисти срещу приемливи трансферни суми и като цяло доста рядко осъществяваме такива трансфери. Трябвали ни лидери. Естестествено, че ни трябват лидери. Всеки отбор има нужда от лидери. И в този ред на мисли какъв лидер е Биглия? Лидер е Яя Туре, лидер е Хавиер Санети, лидер е Джерард, лидер е Тоти, но не и на Лотито прехваления и надценен играч. Как ще дадем 25 млн за него, та нали ще ни се смеят всички. Изпъдихме кой ли не от младите, но доколкото си спомням и тук някои бяха готови да продадат Икарди при първата оферта идното лято. Редяха се състави и схеми с нови играчи без него, сега вкара 3-4 гола и хоп вече не мрънкаме за негова продажда. Разбира се, появи се и в състава и схемите за следващия сезон.

абе мен как какво означава ако не бяхме взели миранда? ако не бяхме взели него мурийо нямаше да пасне толкова добре ,колкото сега. как не го разбираш ми е чудно на мене... ако бяхме играли с мурийо и ранокиа/жуан , щяха да ни пълнят кошницата като за последно , бразилеца е нашият лидер в отбрана. иска ми се на всяка една позиция да имаме малко по-стар , но класен футболист - готова класа! затва ти говоря , може и да не пиша много правилно , но пиша на български и според мене ме разбираш.?!?!
защо биглия е прехвален? може да не е толкова голям лидер ,но човека е капитан на лацио... много спокоен , добри пасове (къси , дълги , нп) , удар , въздух , борбеност - човека си е класа отвсякъде! ако зависеше от мене , 18-20млн му броях веднага.
ако визираш мене за икарди , ок. признвам си ,че малко позабравих затова ,че ни провали срещу милан с гола си срещу фрозиноне , но ако има оферта от 35-40млн ми е безразлична една негова продажба. редя го в схемите защото май няма да го продаваме...
за добрия краен бранител е много важно центрирането. той постоянно се включва в атака , 70% от тези включвания получава топката до тъч линията или до корнера и следователно центрира... аз телеш си го харесвам,но се примирих ,че няма да остане. и съм против взимането на нов като тоя еркин. ако ще е нов да се борим за коларов,дармиан,бруно перес и т.н.
Kutinkata
Братле имаш някви уникални разбирания за футбола . Тоя Билия е като Паломбо , как ще дадем над 5 млн за такъв ? На 30 е цъфнал и вързал , цял живот изкара без да играе в голям отбор и ся ние разбирасе ще пускаме спасителен пояс на поредната шамандура . Нека харчим пари за млади и обещаващи играчи за бъдещето на отбор , сега ако вземем тая мега звезда Билия , след 2 сезона ще го хрантутим , защото никой няма да иска играч на 32 и ще му се търси заместник. До кога ще взимаме играчи на които търсим заместници след 2-3 сезона . Ти хубави си ги редиш постоянно като в мениджъра ама не става така , не се гради така голям отбор .
Provenzano
Паломбо, Мудингай, Гаргано... Това са само част от безсмислените трансфери, които сме правили на играчи за халфовата ни линия в залязваща футболна възраст, та въпросния Билия е точно такъв. Още примери да давам ли? Не е като да няма. Така и не се научихме за толкова много години как да водим правилна трансферна политика.

Кути, два сезона ще са му много на този смешко. Той досега не е направил два поредни сезона на ниво, та тепърва при нас ли ще изгрее звездата му и то на 30? Айде не, мерси. Такива на по 30 даже на фифата и мениджъра не ги взимам.
inter_ruse
Цитат(Kutinkata @ Apr 14 2016, 19:31 ) *
Братле имаш някви уникални разбирания за футбола . Тоя Билия е като Паломбо , как ще дадем над 5 млн за такъв ? На 30 е цъфнал и вързал , цял живот изкара без да играе в голям отбор и ся ние разбирасе ще пускаме спасителен пояс на поредната шамандура . Нека харчим пари за млади и обещаващи играчи за бъдещето на отбор , сега ако вземем тая мега звезда Билия , след 2 сезона ще го хрантутим , защото никой няма да иска играч на 32 и ще му се търси заместник. До кога ще взимаме играчи на които търсим заместници след 2-3 сезона . Ти хубави си ги редиш постоянно като в мениджъра ама не става така , не се гради така голям отбор .

ае ,кви уникални футболни разбирания? как биглия ще е паломбо,мудингай и гаргано,ти в час ли си или говориш на изуст? не ебавам млади обещаващи играчи за бъдещето - бал съм ги в гъза , писна ми от млади таланти. случайно ако вземем млад талант ,ще го развием и при първа оферта айдее. кво си се загрижил затова ,че ще го хрантутим? много напред мислиш,като стане на 32 така ще стане , после незнам си кво ще стане х*я ми.... лятото дадохме 30 за кондогбия и ще го чакаме да стане. 1 сезон мина , чакай си го още 5г. нали искаш млади и обещаващи футболисти. то и аз искам млади и обещаващи , но до тях да са футболисти които знаят какво да правят с топка в крака...
и кво като си ги редя постоянно , да не изреждам в състава меси ,неймар или бускетс? редя съвсем реалистични състави...
повече не искам да споря с никого , няма да пиша вече в тоя форум без причина! пишете си вие , нали сте ''големи разбирачи'' , хах....
Kutinkata
Братле фен съм на Интер вече 17 години , нормално да гледам "много напред" , дреме ми за футболистче като Билия . Защо седи на 30 години без голям отбор нали е голям феномен ? Айде стига вече неадекватни мнения .
inter_ruse
Цитат(Kutinkata @ Apr 14 2016, 20:36 ) *
Братле фен съм на Интер вече 17 години , нормално да гледам "много напред" , дреме ми за футболистче като Билия . Защо седи на 30 години без голям отбор нали е голям феномен ? Айде стига вече неадекватни мнения .

17г. пък хал хабер си нямаш от света. айде
cheffo
Е, всеки си има собствено мнение. Нормално е да има различни гледни точни, то времето ще покаже кой е крив, кой прав. И аз не съм много за Биглия, но пък може да се окаже правилен трансфер.
Ludman
Аз не мога да разбера какво спорите, при положение,че 99% от тези имена които се спрягат в момента - не са реални и няма да дойдат.... повечето е журналистическа измислица! Да не говорим , че и най-вероятно ще сме с др трениъор и ще иска съвсем различна селекция! А вие хабите излишна енергия тука...
cheffo
Според Тутуспорт, някакъв съотборник на Калери казал: "Ако не греша, той вече е сключил договор с Интер" - http://www.sempreinter.com/2016/04/16/ts-c...contract-inter/?
cheffo
Някой си Мурад Асик, бивш СЕО в Галатасарай е казал, че Еркин е говорил в Инстанбул с директори от Интер и е приел офертата им. Агентът му обаче казва, че не знае за такова нещо. - http://www.sempreinter.com/2016/04/19/asik...l-inter-player/

Интересуваме се от Армандо Ицо за заместник на Ранокия. Обаче Дженоа засега му искат над 10 млн - http://www.sempreinter.com/2016/04/19/inte...as-replacement/
cheffo
Според Gazzetta dello Sport сме близко до привличането на 21-год. играч на Аякс, Ел Гази. Момчето е дясно крило основно и ние го оценяваме на 8 млн, докато Януари Аякс са отхвълили оферта на братчедите от 10. Очаква се да се разберем - http://gazzettaworld.gazzetta.it/news/tran...l-ajax-starlet/?
inter_ruse
GDS- Quasi fatta per El Ghazi ed Ansaldi. Questi si andranno ad aggiungere a Erkin e Banega

ансалди , еркин? само количество , качеството не ебават high_five-1304.gif ел гази не го знам , но нали си имаме ''ИЧ''? на тази позиция е хубаво да се взимат футболисти като пасторе , които в италия ще играят много силно... за бенега докато не потвърдят официално , няма да се радвам.
Provenzano
Ел Гази е един от най-обещаващите таланти на холандския футбол. Вече е основен футболист на Аякс, а е само на 20 години и името му постоянно се свързва с куп европейски грандове. Не съм го гледал детайлно, но в Тубата има достатъчно клипове, на които всеки може да се запознае с качествата му. Иначе ще бъде цяла сензация, ако успеем да го привлечем, въпреки че Аякс ще ни искат не малка трансферна сума.
Centrocampista
Медиите гърмят с трансфер-подарък от типа "Добре дошли в Интер" на Алекс Тейшейра под наем от китайското първенство, който играе в Jiangsu, в която управа са точно Сунинг.
А в посока Китай щял да ходи наш Мело biggrin.gif

http://www.fcinternews.it/in-primo-piano/p...-scambio-214305
Provenzano
С двете ръце ЗА !
cheffo
Хаха. Вече се започнаха спекулацийте, също както когато Тохир ни купи. Дано поне инвестицията на тези китайци да значи, че ще запазим основните си играчи и нямам предвид Медел и Нагатомо.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.