Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Трансферни слухове
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239
Kutinkata
В момента в отбора има адски много работа за вършене , а освен работа трябват и пари . Лошото в случая е , че няма адекватен човек който да е свърши , Сунинг трябва да наемат класен треньор , ясно е това , че няма да е Симеоне или Конте , но има и други имена - Почетино , Спалети , Сампаоли , Жардим и тн , след като се наеме треньора обаче трябва да му се даде пълната власт , а не Аусилио да си прави трансферчетата . Крайно време е приказката да свърши и за играчи като Паласио , Биябияни , Едер , Кандрева , Брозович , Андреоли , Нагатомо , Ансалди , Медел , Дамброзио ( още не мога да повярвам , че последните двама преподписаха скоро ) . Имаме много играчи за продан откойто може да се вземат и немалко пари дори , защото Едер , Брозо , Кандрева , Медел и тн си струват някой милион а плюс тези милиони ако и Сунинг налеят нелоша пара и плюс новия класен треньор който ще ги харче ще има светло бъдеще за нас но трябва просто веднъж да си изиграем правилно картите иначе няма да станат нещата .
Provenzano
В Италия един треньор никога не получава пълната власт, както са например в Англия, където не случайно ги водят не просто треньори, а мениджъри. То затова и Конте си тръгна от гобите и отиде в Челси. В Италия има хора като Аусилио, Сабатини, Бранка, Галиани и т.н.
Kutinkata
Точно защото до сега се действаше по този начин вече трябва промяна , вижда се доста години поред , че нещата при нас не действат правилно а точно обратното . За мен най важното това лято е кой ще бъде назначен за треньор , всичко друго е след това .
Provenzano
Ами да, треньора е ключовия момент, ако наистина искаме да тръгнем нагоре. Иначе ако назначим поредния Пиоли, то всички знаем какъв ще бъде крайния изход. Аз затова искам треньор със здрав замах и твърд характер. За да може да тропне по масата и да изиска своите условия. Аман вече от послушковци и страхливци.
Provenzano
Интер опитва да присламчи Ди Мария

Ръководството на Интер опитва да договори звездата на Пари Сен Жермен Анхел ди Мария, пишат медиите в Италия. Според тях „нерадзурите” се възползват от факта, че аржентинецът има един и същ агент с друга от трансферните им цели – централния защитник Пепе.

Изданието fcinternews.it се позовава на свои източници, когато твърди, че именно агентът Жорже Мендеш е мозъкът зад опита за двойна сделка. Надлъж и нашир в Италия, Испания и Португалия се пише, че Пепе ще облече екипа на Интер през следващия сезон, тъй като договорът му с Реал Мадрид изтича в края на юни.

Мендеш обаче е готов да съдейства и за привличането на Ди Мария, който има контракт с ПСЖ до лятото на 2019 година. Според информацията агентът контактува лично с вицепрезидента на Интер Хавиер Санети.

Дори и така, ще е невероятно ПСЖ да се лиши от услугите на Ди Мария, за когото брои 63 милиона паунда преди 2 години. През настоящия сезон бившият ас на Бенфика и Реал Мадрид може да се похвали с 14 гола и 15 асистенции в 41 официални мача.

Не е изключено Интер да предложи и Иван Перишич като част от сделката, тъй като ПСЖ има своите планове спрямо хърватския национал.

Източник: gong.bg
inter_ruse
GdS - PSG arrivato ad offrire una cifra vicina ai 55 mln per portarsi in Francia Perisic

перишич бе непостоянен , а и не вярвам да се развие още. така че за тея пари съм съгласен да го пуснем. а и в псж има играчи които можем да вземем , например ди мария , моура или пасторе.
ддз , на мене ми писна от някакви си , искам ИМЕНА
Provenzano
За 55 млн съм съгласен!
inter_ruse
Bernat, Digne, Toljan e Wendell i terzini sinistri nel mirino di Sabatini

сабатини както го докара дин в рома , така да го доведе и при нас.
Kutinkata
На мен Дин много ми харесваше когато играеше в Рома , след година като пейка в Барселона не мисля , че ще струва много , ако вземем него или Менди за ляв бек определено ще си решим проблемите там . Иначе в момента се нуждаем от класно дясно крило и играч зад Икарди , ако продадем и Перишич ще се нуждаем от ляво и дясно крило и атакуващ халф което е много за нас .
inter_ruse
ханданович
конти/дзапакоста-рюдигер/манолас-миранда-дармиан/дин
жоао марио-галиярдини-найнголан
ди мария/хамес/иско-икарди-алексис санчез
Provenzano
Малко нереален ми се струва този състав. За да привлечем Рюдигер, Наинголан, Ди Мария и Алексис, то трябва да извадим повече от 150 млн, което според мен е изключено. И това без да броя Конти и Дармиан. Да не говорим, че съм почти сигурен, че няма да спечелим почти нищо от изходящи трансфери. Ще ни върнат най-вероятно Ранокиа и Йоветич, които буквално ще си "бутаме в гъза". Надявах се, че поне от тях двамата ще успеем да вкараме някой свеж милион в касата на клуба, който впоследствие да използваме за нови попълнения, но уви.
Kutinkata
Брозович - 30 млн
Банега - 20 млн
Кондо - 30 млн
Кандрева - 30 млн
Йоветич - 10 млн
Едер - 15 млн
Ранокия , Ансалди , Биябияни , Андреоли , Мурийо - още някой милион

Плюс още поне 100 млн от джоба на Сунинг , според мен ако взимаме правилните имена и продадем правилните , можем да направим много силно лято , както и с правилния наставник , но доколкото познавам хората в отбора не вярвам нищо от това да стане .
Provenzano
Сензационно! Интер може да отмъкне Алегри от Юве

Интер може да се опита да измъкне треньора на Ювентус Масимилиано Алегри, а това би било истинска сензация, тъй като последният е силно желан да остане от шефовете на торинци, а освен това е цел и пред Барселона.

Според "Газета дело Спорт" амбициозните шефове на "нерадзурите" са се спряли на младия специалист за следващ треньор на отбора, след като Стефано Пиоли бе уволнен заради слаби резултати.

Сред другите варианти е и Маурисио Сари, който в момента е начело на Наполи.

Известно е, че Антонио Конте е първият избор на "Сунинг Груп", но той вече обяви, че ще остане начело на Челси и няма да се връща в Италия към момента, така че той отпада от сметките на миланци.

Смята се, че друга опция е Диего Симеоне, който вече дори намекна за раздяла с Атлетико Мадрид, но неговото бъдеще ще стане ясно съвсем скоро.

До няколко дни може би трябва да има яснота кой ще поеме тима от Милано.

Източник: gol.bg
________________________________________________________________________________

Интер омагьосва Конте със заплата от 23 милиона

Ръководството на Интер достигна до нови висини в желанието си да вземе Антонио Конте за треньор. Китайските собственици на „нерадзурите” са предложили на мениджъра на Челси умопомрачителните 23 милиона евро годишна заплата, пише вестник „Сънди Експрес”.

Интересът на миланския гранд не е тайна за никого. На „Джузепе Меаца” отчаяно искат да осигурят услугите или на Конте, или на Диего Симеоне, който води Атлетико Мадрид. Очевидно триумфът на италианеца с титлата от Висшата лига съвсем не е разколебал азиатските бизнесмени от „Сунинг Груп”, които още по-твърдо вярват, че Конте е техният човек.

Те вече веднъж се обърнаха към специалиста с предложение за годишна заплата от 15 милиона евро, а „Сънди Експрес” твърди, че най-актуалната оферта е за 23 милиона на сезон.

Самият Конте в някои от своите интервюта в последно време не показа, че твърдо е решил да остане на „Стамфорд Бридж”. Италианецът пусна доста реплики, които биха могли да се тълкуват в различен смисъл. „Моята цел беше да положа основите, така че Челси отново да може да печели”, коментира той пред римския ежедневник „Ла Република”. „Челси вече е голям клуб, но е непостоянен. Те спечелиха Шампионската лига, а в следващия сезон отпаднаха още в първия кръг. Спечелиха титлата във Висшата лига, а на следващия сезон завършиха 10-и. Челси се нуждае от стабилност, за да остане на върха. Скоро ще говоря с Роман Абрамович (собственикът на Челси – б.р.)”, добави Конте.

Източник: gong.bg
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ May 21 2017, 15:10 ) *
Брозович - 30 млн
Банега - 20 млн
Кондо - 30 млн
Кандрева - 30 млн
Йоветич - 10 млн
Едер - 15 млн
Ранокия , Ансалди , Биябияни , Андреоли , Мурийо - още някой милион

Плюс още поне 100 млн от джоба на Сунинг , според мен ако взимаме правилните имена и продадем правилните , можем да направим много силно лято , както и с правилния наставник , но доколкото познавам хората в отбора не вярвам нищо от това да стане .

На теория звучи добре, но на практика много трудно. За Кондо не виждам кой ще даде 30 млн на тоя етап. Засега не е показал нищо, с което да буквално да излъжем някого да го купи за тия пари. А за Кандрева няма друг будала като нас. Уж Конте го искаше в Челси по едно време, но май само със слуховете ще си останем. Едер също няма как да продадем за 15 млн.
Provenzano
Ръководството на Интер вече се е спряло на името на новия си наставник и ще го обяви съвсем скоро. Според изданието "Ла Република", "нерадзурите" едва ще дочакат последния съдийски сигнал за сезона в Италия в неделя, за да обявят Лучано Спалети на поста.

Шефовете на клуба са имали дълга среща, за да обсъдят назначението. И в крайна сметка са стигнали до консенсус, че Спалети е идеалният вариант и ще се направи всичко, за да бъде ангажиран.

Самият специалист има договор с Рома само до края на първенството. Той така и не успя да се разбере с "вълците" за удължаването му и със сигурност си тръгва след битката с Дженоа в събота от 19:00 часа.

Очаква се обявяването на контракта с него от страна на Интер да бъде обявен буквално в часовете след края на сезона. На практика всички детайли са изчистени и няма какво да попречи на сделката, но до последния момент все пак всичко може да се случи.
ТРЕНЕРА
Тук феновете цял сезон плюят Банега и Кандрева и казват че за нищо не стават а накрая им искат общо 50 млн ? бухаха biggrin.gif
inter_ruse
Почти сигурно ,спалети ще ни е новият треньор!!!
Ludman
Незнам защо , но чувствам се като след назначението на Пиоли ! И другия сезон ни чакат нечовешки мъки! Дано да греша wheelchair.gif
Provenzano
Спалето може и да ни вкара в тройката, но нищо повече. Треньор, който спокойно може да бъде определен като "вечно втори".
Sneijder
Цитат(Provenzano @ May 23 2017, 09:53 ) *
Спалето може и да ни вкара в тройката, но нищо повече. Треньор, който спокойно може да бъде определен като "вечно втори".


поредния анонимник.....
Kutinkata
Колкото и да го мислим за моментното ни състояние Спалети е идеалния за нас , просто ни накараха да помечтаем малко за Конте и Чоло които обаче са нереални цели за нас . А и Спалети не е никак лош треньор , ако отбора му отпусне повечко пари , купува играчите който той иска , определено ни очакват добри дни с него . Ето и кариерата му :

2002-03 - 7ми с Удинезе
2003-04 - 7ми с Удинезе
2004-05 - 4ти с Удинезе
2005-06 - 5ти с Рома
2006-07 - 2ри с Рома
2007-08 - 2ри с Рома
2008-09 - 6ти с Рома
2010-11 - 1ви с Зенит
2011-12 - 1ви с Зенит
2012-13 - 2ри с Зенит
2013-14 - 2ри с Зенит
2015-16 - 3ти с Рома
2016-17 - 2ри с Рома
Provenzano
Топа му е шампион на Русия, когато Зенит разполагаха с доста пари, които похарчиха за играчи като Хълк и Аксел Витцел. Със сигурност обаче със Спалети шансовете ни за място в зона ШЛ се увеличават. А предполагам знаете, че едно евентуално участие в ШЛ ще ни донесе доста приходи, които ще можем да инвестираме в още нови попълнения, а след това не се знае какво ще се случи.
Sneijder
Цитат(Provenzano @ May 23 2017, 12:22 ) *
Топа му е шампион на Русия, когато Зенит разполагаха с доста пари, които похарчиха за играчи като Хълк и Аксел Витцел. Със сигурност обаче със Спалети шансовете ни за място в зона ШЛ се увеличават. А предполагам знаете, че едно евентуално участие в ШЛ ще ни донесе доста приходи, които ще можем да инвестираме в още нови попълнения, а след това не се знае какво ще се случи.


да доведе Наинголан и Манолас и съм доволен !
Provenzano
Цитат(Sneijder @ May 23 2017, 12:48 ) *
да доведе Наинголан и Манолас и съм доволен !

За съжаление това не зависи от него. Иначе съм сигурен, че ако дойде ще поиска най-добрите футболисти (то всеки нормален треньор би поискал същото), но ще видим дали ръководството ни ще бъде на същото мнение. Само накрая да не доведат Кандрева и Габигол 2 biggrin.gif
Kutinkata
Реално Спалети много трудно можеше да стане шампион на Италия . Първо се бори с нашия доминантен отбор а сега с този на Ювентус , и тогава и сега неговия отбор е на доста по ниско ниво от Ювентус , вижте играчите на едните и после на другите . Та и Наполи имат по добър състав от Рома но все пак завършиха пред тях . Според мен на този етап избора ни е добър .
ТРЕНЕРА
Добре е все пак че се признава силата на Наполи пред някои други отбори biggrin.gif Винаги се идва на мойта ,рано или късно .
Две думи за Спалети .По принцип ,не обичам да говоря предварително за играч или треньор преди да е дошъл и да съм му видял работата за клуба ,но като цяло съм ок за този треньор .Защото определено не е дефанзивен треньор . Рома са резултатен отбор . Търси се гола в мача . Не се затварят глухо . Спалети залагаше предимно на схема с трима защитника през сезона ,но в последните мачове залага на 4ри . Вариативен е при схемите ,обича да ги върти . Аз не съм голям фен на схема с трима в защита ,но явно в Италия тя работи добре ,ако имаме предвид и шампиона . Ако е отработена схемата добре ,ако има нужните изпълнители ,нека се играе ,няма лошо .
Не робувам много на статистика ,така че това че не ставал шампион на Италия не е проблем . При правилна работа ,методи ,виждания и при правилна селекция и добра организация ,никога не е късно да стане шампион .
Още в началото ще го усетя ,ако пуска некадърници като Марио ще го разкрия бързо колко му е ясна ,но ако пуска класа като Банега ще ме спечели biggrin.gif Въпреки че след тая гавра с Банега ,аз съм убеден че той вече си е намерил нов отбор .
inter_ruse
GdS - Spalletti vuole Nainggolan all'Inter

Premium - Nainggolan precisa richiesta di Spalletti. La richiesta di 45 mln non spaventa, l'Inter ha intenzione di offrirgli un contratto da 5 mln, 2 in più di quello che guadagna a Roma

CorSera - Sabatini ha incontrato Rudiger domenica sera

Sky - Nainggolan primo obiettivo interessa Tolisso. Sabatini al lavoro

Ds Siviglia: "Vogliamo tenere Jovetic, condizioni contrattuali non difficili"

ambro
Абе Тренер, защо не ходиш във форума на Наполи. Така или иначе във всеки твой пост се споменава колко са били силни Наполи, та там ще си бъркате по дупките
Provenzano
Цитат(ambro @ May 23 2017, 17:23 ) *
Абе Тренер, защо не ходиш във форума на Наполи. Така или иначе във всеки твой пост се споменава колко са били силни Наполи, та там ще си бъркате по дупките

Чака да купят Банега и щял да се мести там crying_with_laughter-3302.gif
inter_ruse
то наистина не сме в ситуация в която да рискуваме с недоказани все още футболисти , но от лацио тоя милинкович-савич е много добър футболист. просто се отличава супер много. кейта балде и той се отличава.
аз ще се надявам на спалети да доведе найнголан и ако може един от манолас и рюдигер.
Provenzano
Според Тутоспорт ще предложим 50 млн за Наинголан.
Kutinkata
Ако вземем Наинголан и Манолас ще ни трябват само два бека и дясно крило . Балде Кейта наистина е впечатляващ играч а и много млад .
Provenzano
Интер отмъква защитник на Реал

Интер е близо до трансфер на десния бек на Реал Мадрид Данило, съобщи испанското радио Caden Ser. Настоящият контракт на бразилеца е до 2021 година.

Данило пристигна на “Сантиаго Бернабеу” от Порто през лятото на 2015 година за сумата от 31.5 милиона евро, но не успя да се впише в тима по най-добрия начин и да си спечели място сред титулярите.

През настоящия сезон се е появявал в игра в 25 мача на мадридчани, отбелязвайки един гол и реализирайки три асистенции.

Според испанските медии, решението за евентуалния трансфер на Данило в Интер, ще бъде окончателно взето след финала на Шампионската лига между Реал Мадрид и Ювентус на 3 юни.

Данило би бил вторият защитник на “белите”, който поема в посока Интер, след като напоследък се появиха информации и за преминаването на Пепе в италианския гранд.

Източник: gong.bg
inter_ruse
Предпочитам някой италианец отдясно - конти,дзапакоста или дармиан
inter_ruse
За найнголан направо да предложим 40-50млн + брозович или кондогбия.
трябва ни класа до галярдини
За рома се спекулира ди франческо за наследник на нашия бъдещ мистер
inter_ruse
Спалети държал перишич и брозович да останат в отбора
Kutinkata
Все повече се говори , че ще вземем Нинджата , което ще е удар в десятката . Наинголан и Галярдини в средата определено ще са страховита двойка , също май усилено искаме и Конти , над него обаче нямам почти никакви наблюдения .
inter_ruse
Интересуваме се от някъв делберт от ница
Provenzano
От Интер звънели 3 пъти на Конте

Ръководството на Интер не се отказва от желанието си да привлече настоящия мениджър на Челси Антонио Конте.

Football-Italia излезе с информация, че от италианския гранд са звънели 3 пъти на наставника на “сините” през последните 10 дни.

Конте спечели Висшата лига в първия си сезон като треньор на Челси, но според медиите семейството му не желае да се премести в Лондон и италианският специалист сериозно се замисля за завръщане в родината си.

От Интер изкушават Конте с впечатляващите 10 милиона евро на година и картбланш що се отнася до трансферите. Очаква се наставникът на “сините” да вземе окончателното си решение след финала за ФА Къп срещу Арсенал в събота.

Ако все пак “нерадзурите” не успеят да привлекат Конте, то следващия им избор е наставникът на Рома Лучано Спалети.

Източник: gong.bg
inter_ruse
Kutinkata
Аз не мога да повярвам , че бихме правили стабилен отбор но с титуляр Кандрева . Това е човека който цял сезон биеше рекордите за най много центрирания , главния виновник за еднотипната игра на отбора и в крайна сметка да го оставим и следващия сезон ... Искрено се надявам да му бият шута на този . Както и миналото лято казах , на нас ни трябват крила който да навлизат навътре , който да играят разнообразно и да вкарват по 10+гола на сезона а Кандрева не се вписва в нито едно от тези неща . Иначе в центъра един Наинголан ни стига според мен , все пак там имаме Галярдини , Банега , Марио , Брозо и Кондо . Има места на които сме много по зле , трябват ни два класни бека , минимум един централен защитник , едно крило ... това са доста пари ако искаме да вземем класа .
Provenzano
inter_ruse
с галярдини , жоао марио и найнголан ще сме бетон в средата. дано спалети върне марио като box to box халф , такъв какъвто играе за португалия.
с box to box като марио и нинджата ще сме много дейни и свежи в средата , а също така и непредвидими , а галярдини ще ги покрива и ще извежда в дълбочина.
напред искам голямо име , а рюдигер и два бека са задължителни.
Kutinkata
Цитат(inter_ruse @ May 25 2017, 11:51 ) *
с галярдини , жоао марио и найнголан ще сме бетон в средата. дано спалети върне марио като box to box халф , такъв какъвто играе за португалия.

За мен това би била мечтана халфова линия . И тримата се раздават много , и тримата покриват холям периметър а и тримата могат да играят и в нападение . С тези халфове и едни нови бекове ще е началото на нещо голямо .
inter_ruse
Premium - Inter pronta offerta di 70 mln alla Roma per Nainggolan e Rudiger

според мене са малко , направо предлагай 100млн и да идват.
найнголан е в топ 5 на халфовете на неговата позиция , на добра възраст е , такива като него вървят от 50млн нагоре.
рюдигер и той е млад , стабилен , здрав физически и нещо друго харесвам в него , може да играе на всички постове , с трима в защита , централен , ляв десен бек и се справя еднакво добре със задачите си. има хубаво центриране , а високите топки ги яде като топъл хляб.
Kutinkata
Нинджата да ама наще защо не се напънат за Манолас а пробват за Рюдигер , предпочитам Манолас от двамата .
inter_ruse
Азе май съм за рюдигер
Provenzano
Който и от двамата да вземем, пак ще е по-добре от нашите 'убавци. biggrin.gif
Provenzano
inter_ruse
ей тези 2та ни требват мааму дейба
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.